הסיפור עם בית"ר - הודעה חשובה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

Xavi כתב:לא יודע למה אבל מעדיף תמיד שהפועל תהיה הקבוצה הכי פחות עשירה מהגדולות. הרבה יותר מרגש.
לגבי בית"ר - מרגיש שמכרו את נשמתם לשטן.
כל הסיטי והפסז האלה וגם הרדבולים, איבדו זהות
זה היה מרגש אם הם היו דראגו ואנחנו רוקי 4
כרגע זה סתם עולב
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אלו כללי המשחק העשיר מנצח.
עצוב , אבל זה המצב.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Hapoel כתב: 07 דצמבר 2020, 19:02 תוך כמה זמן אין להם מנורה בסמל?
עם התקציב שהוא הולך להזרים להם הם בדרך לכמה שנים יפות באלופות
להבנתי מדברים על 300 מליון שקל ל 10 שנים שחלק גדול מזה ( כ 100 מליון) זה החזרת כסף לחוגג. בנוסף חלק מהכסף ילך להשקעה בנוער ובמגרשי האימונים.

בקיצור לפי הפרסומים מדובר על השקעה של 15-20 מליון בקבוצה הבוגרת... אני ממש לא רואה איך זה הופך אותם לאיזה משהו שלא היה בארץ
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

El dudernio כתב: 07 דצמבר 2020, 20:11
להבנתי מדברים על 300 מליון שקל ל 10 שנים שחלק גדול מזה ( כ 100 מליון) זה החזרת כסף לחוגג. בנוסף חלק מהכסף ילך להשקעה בנוער ובמגרשי האימונים.

בקיצור לפי הפרסומים מדובר על השקעה של 15-20 מליון בקבוצה הבוגרת... אני ממש לא רואה איך זה הופך אותם לאיזה משהו שלא היה בארץ
אתה עוד תראה. זה יהיה הרבה יותר מ 15-20 מיליון בשנה
יאללה הביתה!!!
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

El dudernio כתב:

זה המינימום שהוא התחייב, אני בטוח שהמטרה שלו היא הצלחה בליגת האלופות.

Sent from my SM-G960U using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הולך להיות שמח עם הלה פמיליה

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

הפועל בצד, ברמה הפוליטית -
סחטיין על חוגג וביתר, מהמהלכים המרשימים.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

עכשיו דרבי המגזר זה בית״ר נגד סכנין?
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

העניין זה שזה פחות או יותר המקסימום שהוא יכול להשקיע עם עניין הפייר פליי.
אז בנוסף הוא התחייב לדאוג לספונסרים בסך עשרות מיליונים כל עונה.

בקיצור, זו עסקה נוראית (לנו), וכנראה שהולך להיות להם תקציב דומה לשל גולדהאר.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

טביב תכף מתאבד
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ההפסד של בית"ר יוסיף שם קצת אקשן...

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

ראיתי ב-0NE את הסרטון של חוגג ואנשי בית"ר צופים במשחק בבית השייח'.
דבר ראשון, התאכזבתי מאוד מהטלוויזיה, כמה יש שם? 50 אינץ'? 60? זה גם אני יכול להביא ולא צריך לשבור קופת ח'נזיר בשביל זה.
דבר שני, מילא הטלוויזיה עצמה אבל את הכבלים שמגיעים אליה השייח' לא יכול לדאוג שיעבירו דרך הקיר או לפחות עם חיפוי ולא ככה שהכל בחוץ? נראה לא טוב בחיאת יא שייח'.
אני ממליץ לחוגג ופמליתו לבדוק שאכן מדובר בשייח' ולא בפושט רגל מקומי שמריץ עליהם דאחקה ולשייח' לבדוק את ההליכים המשפטיים נגד אדון חוגג והחברות שבשליטתו.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

red in blood כתב: 07 דצמבר 2020, 22:13

באיזה מקום הייתה הית"ר כשהצצנים הגיעו?3? ואיך הם סיימו את העונה ההיא? נראה לי יותר הגיוני שהפיאודל יוריד אותם ליגה.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

Ron.T כתב: 07 דצמבר 2020, 23:26
red in blood כתב: 07 דצמבר 2020, 22:13

באיזה מקום הייתה הית"ר כשהצצנים הגיעו?3? ואיך הם סיימו את העונה ההיא? נראה לי יותר הגיוני שהפיאודל יוריד אותם ליגה.
מה הקשר בין השפעת תגובת האוהדים להחתמת 2 שחקנים בינויים (שאחד מהם כמעט לא ראה דשא במילא) לבין השפעת האין-אוהדים להחתמת בעלים שמבטיח תקציב דומה לשל מכבי?
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

יש להם כל כך הרבה מזל שבשבת זה בלי קהל בדוחא כי לא היה ולא יהיה משחק עם כזה פוטנציאל טרלול מהקהל של סחנין עליהם
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

נייט כתב:מדהים שגם אחרי שהעסקה נחתמה וסגורה אנשים עדיין מפקפקים בחוגג!!
חכה...

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

חיכינו לפני שנה שנתיים ונמתין ונחכה עוד שנה שנתיים, על מרפסת בית גבוה, שנוכל לצפות טוב יותר במשחק בליגה הארצית עם פלאפל ניסנוב שלנו
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

dino כתב: 08 דצמבר 2020, 07:38 חיכינו לפני שנה שנתיים ונמתין ונחכה עוד שנה שנתיים, על מרפסת בית גבוה, שנוכל לצפות טוב יותר במשחק בליגה הארצית עם פלאפל ניסנוב שלנו
זה שניסנוב חארות לא הופך את חוגג למלך.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

red in blood כתב:
Ron.T כתב: 07 דצמבר 2020, 23:26
red in blood כתב: 07 דצמבר 2020, 22:13 העניין זה שזה פחות או יותר המקסימום שהוא יכול להשקיע עם עניין הפייר פליי.

מה הקשר בין השפעת תגובת האוהדים להחתמת 2 שחקנים בינויים (שאחד מהם כמעט לא ראה דשא במילא) לבין השפעת האין-אוהדים להחתמת בעלים שמבטיח תקציב דומה לשל מכבי?
הקשר הוא שבשני המקרים הקהל שלהם מתחיל במלחמה נגד המועדון. האמריתי לא כזה טיפש, הוא יבין מתישהו איפה הוא נמצא, או שהוא כבר הבין ונכנס לשם רק בשביל הבלאגן. המזל הגדול שלהם זה שאין קהל, אבל אני סומך על הלה פמילייה.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מעניין אם באמת ניסו ״לחטוף״ את העסקה ואם כן אז למה הם כאלו מטומטמים
long live the zapta
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אם יש בן אדם שרוצה לרכוש מועדון כדורגל בישראל למה לא לנסות ״לחטוף״?
אם כבר אז לא השקיעו מספיק מאמצים. אבל באמת שהכוח של בית״ר פה הוא כל כך אדיר שאנשים לא מבינים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://sports.walla.co.il/item/3403708

חוגג בפוסט, טוען בעצמו שאחד מבעליי הפועל ניסה לבצע מחטף
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

האדס כתב: 08 דצמבר 2020, 10:27 אם יש בן אדם שרוצה לרכוש מועדון כדורגל בישראל למה לא לנסות ״לחטוף״?
אם כבר אז לא השקיעו מספיק מאמצים. אבל באמת שהכוח של בית״ר פה הוא כל כך אדיר שאנשים לא מבינים.
כי זה עלוב, פאתטי ורק מוריד עוד יותר את התדמית של המועדון הרקוב הזה שהדבר היחיד שכנראה שהוא מסוגל להתאמץ עבורו זה להרוס למישהו אחר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מבחינתי זה אומר שאין להם שום כיוון באמירויות ומחזק לי את התחושה שניסנוב טס לשם כדי לעשות בכאילו ולהרוויח חופשה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

התקווה היחידה גוי משועמם וסייכו ממדינות אחרות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

צריך למצוא את המתווך המתאים , כפי שחוגג מצא.
לא בטוח שהוא מתווך שנמצא באמירויות.
יתכן , שהסיכוי להביא רוכש משם לא באמת קיים.
צריך להתקדם לבחריין.
ובינתיים , וזה הכי חשוב , להתחנן לסעיד שייקח אותנו.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

לירון האדום כתב:
dino כתב: 08 דצמבר 2020, 07:38 חיכינו לפני שנה שנתיים ונמתין ונחכה עוד שנה שנתיים, על מרפסת בית גבוה, שנוכל לצפות טוב יותר במשחק בליגה הארצית עם פלאפל ניסנוב שלנו
חוגג מלך. גם לפני השייח, הוא מעמיד שם סגלים שלנו ניתן רק לחלום עליהם. הבנאדם לקח את ביתר מטביב (שאגב גם לא היה גרוע אצלם), ותוך שלוש שנים העביר אותה למיליארדר. אם הוא היה בא אלינו במקום רמון בשעתו הוא היה מקבל פסלים (לא של כבירי)
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

De Niro כתב: 08 דצמבר 2020, 11:02 צריך למצוא את המתווך המתאים , כפי שחוגג מצא.
צריך להתקדם לבחריין.
בועז תושב > דב אלפון > פטריק דרהי.
יאללה הפועל, מלחמה, מלחמה, מלחמה!!!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב:
צריך להתקדם לבחריין.
אז כדאי לבדוק היתכנות של זה.
יש כאן אנשים שיוכלו להציע לבועז.
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

בר קולמוסא כתב: 08 דצמבר 2020, 11:05
לירון האדום כתב:
חוגג מלך. גם לפני השייח, הוא מעמיד שם סגלים שלנו ניתן רק לחלום עליהם. הבנאדם לקח את ביתר מטביב (שאגב גם לא היה גרוע אצלם), ותוך שלוש שנים העביר אותה למיליארדר. אם הוא היה בא אלינו במקום רמון בשעתו הוא היה מקבל פסלים (לא של כבירי)
הוא מלך כי הוא הראשון שקם מול הקהל הגזעני של בית״ר, עושה מהלכים בשביל לשפר את התדמית של המועדון, לא מפחד. אני לא יכול להחשד באהדה כלשהיא לבית״ר, מכל בחינה, אבל על מה שהוא עושה שם מגיע לו כל הכבוד.
אני הייתי משמיט את ההתייחסות לבעלים של הפועל שניסה לחטוף את העסקה בפוסט שלו כי זה באמת מיותר ומסית, אבל בלי קשר, אם אכן זה קרה, אוהדי הפועל צריכים לצאת בהצהרה רשמית ששהם מתנערים ממהלך כזה ומהניסנובים בכלל. האנשים האלה עושים נזק בלתי הפיך למועדון
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב: 08 דצמבר 2020, 11:05
צריך להתקדם לבחריין.
לא ממש מבין את הקשר במשולש הזה
יאללה הביתה!!!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מה שצריך דבר ראשון זה להעיף אותם משם, הם אנשים שגם אם עסקה טובה תתנגש להם בפרצוף הם לא יראו אותה
לחפש משקיע שמוכן אפילו לשים כ5-10 מיליון כל שנה זה לגמרי אפשרי, אלו לא לסכומי כסף משמעותיים לאנשים האלו
להגדיל ספונסרים, לשווק את המועדון טוב יותר, לבנות מחלקת נוער שתצמיח נכסים, להגדיל פעילות קהילתית
כל אלו הן דוגמאות לדברים שאפשר לעשות כמעט בלי תקציב
דברים טובים לא יצאו מהניסנובס, הם צריכים ללכת ורק אז נוכל להתחיל לדבר על חיפוש ומציאת רוכש
הפועל צריכה לעשות מהפך, בפורמה הנוכחית אף אחד לא יגע בה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:מה שצריך דבר ראשון זה להעיף אותם משם, הם אנשים שגם אם עסקה טובה תתנגש להם בפרצוף הם לא יראו אותה
לחפש משקיע שמוכן אפילו לשים כ5-10 מיליון כל שנה זה לגמרי אפשרי, אלו לא לסכומי כסף משמעותיים לאנשים האלו
להגדיל ספונסרים, לשווק את המועדון טוב יותר, לבנות מחלקת נוער שתצמיח נכסים, להגדיל פעילות קהילתית
דברים טובים לא יצאו מהניסנובס, הם צריכים ללכת ורק אז נוכל להתחיל לדבר על חיפוש ומציאת רוכש
נניח שאין רוכש כזה או אחר בנמצא.מה עושים אז?
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

De Niro כתב: 08 דצמבר 2020, 11:07
נשמה אדומה זקנה כתב:
צריך להתקדם לבחריין.
נכון מאוד. הייתי עושה את זה בעצמי, אבל זו תהיה יומרנות מוגזמת לגמרי. גם ככה אומרים לי שאני מגזים.
יש סיבות מצוינות למה דב אלפון יהיה בעדנו. אשר לפטריק דרהי, יש לו זיקה מובהקת לתחום (בין היתר, שידורי ספורט) והוא עשיר מעל לדמיונותינו הפרועים. פשוט קשה להגיע אליו. אבל אני מאמין שאת האחים תושב הוא יקבל לפגישה.
נערך לאחרונה על ידי נשמה אדומה זקנה ב 08 דצמבר 2020, 11:16, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב:
De Niro כתב: 08 דצמבר 2020, 11:07
נשמה אדומה זקנה כתב: בועז תושב > דב אלפון > פטריק דרהי.
נכון מאוד. הייתי עושה את זה בעצמי, אבל זו תהיה יומרנות מוגזמת לגמרי. גם ככה אומרים לי שאני מגזים.
תפרט קצת יותר על הקשר בין האישים שציינת , כדי שמי שקורא וירצה לפנות לבועז יבין.
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

De Niro כתב: 08 דצמבר 2020, 11:13
Giovanni Giorgio כתב:מה שצריך דבר ראשון זה להעיף אותם משם, הם אנשים שגם אם עסקה טובה תתנגש להם בפרצוף הם לא יראו אותה
נניח שאין רוכש כזה או אחר בנמצא.מה עושים אז?
כרגע הקבוצה נשארת עם הראש מעל המים בדרך לא דרך, ברגע שיגיעו פסקי הדין שיחייבו אותנו לשלם (והם בטוח יגיעו, אופא לא יצרו תקדים שכזה) אז ככל הנראה הקבוצה תגיע לפירוק
מה שאני בא להגיד זה שגם אם הם ילכו עכשיו או ישארו עד החובות, הסוף הוא אותו הסוף לכן עדיף להקדים אותו
בסיטואציה האופטימית, הפועל מצליחה להעמיד תקציב ע״י ספונסרים וקהל (מאוד הגיוני מאחר והניסנובס ושאר הבעלים משקיעים מידי שנה רק כ3 מיליון שקל בקבוצה וגם זה מוטל בספק, מאמין שאפשר להסתדר גם בלעדיהם) ומרוויחים כשנה או שנתיים למציאת רוכש שיחזיק את הקבוצה
בסיטואציה הפסימית, לא נמצא רוכש הפועל תתפרק ואם תהייה הצדקה היא גם תקום מחדש
בסופו של דבר עם כל האהבה שלנו לקבוצה, אין ביכולתנו להילחם במלחמה הזאת לבד ואם לא יגיע אף איש ההפסד הוא ברור, בין אם זה יקח חודש שנה או שנתיים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

De Niro כתב: 08 דצמבר 2020, 11:15
נשמה אדומה זקנה כתב:
De Niro כתב: 08 דצמבר 2020, 11:07 אז כדאי לבדוק היתכנות של זה.
תפרט קצת יותר על הקשר בין האישים שציינת , כדי שמי שקורא וירצה לפנות לבועז יבין.
דב אלפון עורך "הארץ" לשעבר וסופר ישראלי מוכשר, הוא כיום העורך הנבחר של "לברסיון", עיתון שמאל צרפתי ותיק, שבבעלות פטריק דרהי, מיליארדר התקשורת הצרפתי ממוצא יהודי. דב אלפון יוכל לבקש ולקבל פגישה עם דרהי. דב הוא איש טוב שאכפת לו מנושאים שהפועל מזוהה אתם מסורתית.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

האם מישהו פה מאמין שמשקיע מחו"ל ללא עניין פוליטי-פיננסי מסוים בארץ (חוץ מהפועל) יבוא ויקח את המועדון הזה? מה הערך מוסף שיקבל?
אנחנו צריכים לדעת להגדיר מי הוא המשקיע בפוטנציה, לטעמי אני אמסגר אותו כאדם עם עניין פוליטי בארץ או באזור גוש דן (גאידמק, אלונה, מסתמן שגם חוגג), או עניין פיננסי (ג'קי בן זקן, טביב), או סוג של פילנתרופ-אוהד יענו גולדהאר. יעקב שחר נמצא על הספקטרום שבין פילנתרופיה לביזנס. גם חוגג אמנם פוליטי אבל נמצא גם בשדה הפילנתרופי.

אנחנו צריכים לחלק את העבודה לחיפוש רוכש לגזרות- גזרת הפוליטיים, הפיננסיים והפילנתרופים. לכל שדה שציינתי צריך למקד לתוכנית שיווק שונה, זו דעתי.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

redrony כתב: 08 דצמבר 2020, 11:08
בר קולמוסא כתב: 08 דצמבר 2020, 11:05
לירון האדום כתב:
הוא מלך כי הוא הראשון שקם מול הקהל הגזעני של בית״ר, עושה מהלכים בשביל לשפר את התדמית של המועדון, לא מפחד. אני לא יכול להחשד באהדה כלשהיא לבית״ר, מכל בחינה, אבל על מה שהוא עושה שם מגיע לו כל הכבוד.
אני הייתי משמיט את ההתייחסות לבעלים של הפועל שניסה לחטוף את העסקה בפוסט שלו כי זה באמת מיותר ומסית, אבל בלי קשר, אם אכן זה קרה, אוהדי הפועל צריכים לצאת בהצהרה רשמית ששהם מתנערים ממהלך כזה ומהניסנובים בכלל. האנשים האלה עושים נזק בלתי הפיך למועדון
גם זה, נכון
שליחת תגובה