יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

red in blood כתב: 18 מאי 2021, 00:18
Hapolo כתב: 16 מאי 2021, 20:58
red in blood כתב: 16 מאי 2021, 13:02

א. כן, בגדול. לעשות הסכם, ולשם שינוי - גם לעמוד בו ולא להפר אותו (רוצה את הסרטון שבו ביבי מתגאה איך הוא היה זה שהפר את הסכמי אוסלו?).

ב. איך אני אוהב את הטיעון הזה, של ״ניסינו שלום, לא עובד״. וואלה, ניסינו מלחמה. מספיק פעמים. יותר ממספיק. ניסינו להפציץ, להשטיח, להוריד אנשים, בניינים, להכנס קרקעית, להפציץ רק אווירית, לסגור להם את מתחמי הדייג, לעשות עליהם סגר ומצור וכו׳.
ניסינו את זה. לא עובד. אפשר להתקדם הלאה?

ג. אני לא אומר איך ישראל צריכה להלחם, אני מבקר את ההחלטות שלה. אם הייתי בהנהגה כנראה שהייתי צריך להחליט. כרגע אני יכול רק להסתכל על המצב הקיים ולהגיד האם זה לגיטימי או לא לגיטימי.
ובכן, לירות דרך בני ערובה כדי לפגוע במפגע - לא לגיטימי. גם אם המפגע עצמו לא מוסרי (והוא אכן לא מוסרי, אם אתה רוצה עוד גינויים לאוסף).
לגבי סעיף ב',מה האינדיקציה לזה שזה לא עובד?בהשוואה למה?מאיפה לך מה היה המצב אילולא ההגבלות שאתה מדבר עליהם,אולי הם מנעו הרג נוסף ומקבלי ההחלטות לא פעלו מתוך הקטנוניות והרוע שאתם חושבים,והפעולות הללו כן נשאו תוצאות שרק מישהו בעל יכולות מאגיות ידע את השפעתן בדעבד?
ועל אותו משקל שאתה אומר ניסינו מלחמה ולא עבד,גם ניסו ללכת במהלך השנים לכיוונים של שלום,דיברתם פה על גוש קטיף ואוסלו לדוגמא..ובוא נצא מנק הנחה שביבי חירב את הסכמי אוסלו,לשיטתך הצד הערבי הרס את יציאת ישראל מגוש קטיף כאשר לא עמד בכוונותיו ליצור שקט במבחן הזמן אז כמו שאני מנסה לומר,יש אחריות לשתי הצדדים בנוגע למצב הקיים ..זו לא חוכמה לקחת עובדות וללעוס אותן לצורה שאתה רוצה כדי להוכיח טיעון שאי אפשר להוכיח,אני מניח שהמצב יותר מורכב מ"ניסינו מלחמה וזה לא עבד"
וכשאתה אומר "מלחמה",אפשר באותה מידה לקרוא לחלק גדול מהדברים שהצגת כפעולות הגנה,מניעה ותגובה,אז יפה לצאת בסיסמאות ולהציג את הכל איך שנוח כדי להעביר רעיון,אבל כמו שאמרתי אני מניח שהמצב הוא לא שחור ולבן כמו שאתה מציג אותו
מה האינדיקציה שלי שזה לא עובד?
לא יודע, אולי 3600 רקטות על ישראל השבוע? אולי מאות רקטות ובלוני חבלה על יישובי עוטף עזה בשגרה? אולי עשרות פלסטינים מתים בשגרה? פיגועי דריסה? פיגועי דקירה?
בסופו של דבר, ניסינו מלחמה (/מערכות/מבצעים/פעולות הגנה/תקרא לזה איך שתרצה) ואנחנו עדיין עמוק בתוך החרא הזה. ניסינו, זה לא עובד.
אפשר לנסות משהו אחר?

ואת אותו דבר שאתה טוען עכשיו אפשר להכיל גם על מה שאמרת קודם - מאיפה לך מה היה המצב אם אוסלו לא היה קורה?
אתה טענת שניסינו וזה לא עבד. עזוב שכאמור ביבי מודה שהוא הפר את ההסכם, אתה עדיין טוען שזה רע. כלומר, אין לך בעיה להעלות טענות כאלו, אז אל תבלבל את השכל עכשיו על ״לך תדע מה היה קורה בלי זה״.

גוש קטיף היה מהלך לשלום? שרון אמר במפורש שאין בעיניו פרטנר וזה לא מהלך שמכוון לשלום. הוא סירב לעשות הסכם בין הצדדים, והלך למהלך חד צדדי. הוא לא קשור לשלום.
ואגב - הוא לחלוטין השיג את מטרותיו. ההתנתקות נעשתה מתוך רצון לשפר את המצב הביטחוני. לא לפתור - לשפר. וזה אכן שיפר. תספור את מספר המתים לפני ואחרי. אם המצב הביטחוני טוב עכשיו? לא. אבל הוא טוב לאין שיעור יותר מאשר מה שהיה לפני ההתנתקות.
איך העובדה שיורים עלינו רקטות ופיגועי דקירה וכו' מוכיחים שדרך הפעולה של ישראל לא נכונה? מה שהעלית מוכיח קודם כל את העובדה שישראל נתונה לטרור, סביר יותר שהפעולות של ישראל ממזערות את הנזק וסיכלו אירועים שלא קרו בזכות דרך הפעולה הזו.
ככל הנראה,חלק מהפעולות וההחלטות היו טובות לביטחון הכללי,וחלק גררו תגובה אלימה,אבל לצערי אין לי אמון שהדרך של לתת להם כל מה שהם רוצים תשביע את רצונם,וזה מתיישב די טוב עם זה שלא שמעתי מהצד השני שככה וככה שטחים ומציאות כזו או אחרת יסיימו את הסכסוך,פרט לכיבוש מלא של כל האדמה שאנחנו יושבים עליה. אין לישראל את הפריווילגיה לעבוד בשיטת ניסוי ותהייה,כי אין דרך חזרה מההשלכות,ואז מי יתקן עבור ישראל את המצב?אתה?

ולגבי הפסקה האחרונה בנוגע לשרון וגוש קטיף,ניכר שעל כל פעולה כזאת של ישראל תמצא איך להפוך את זה למשהו ש"לא נחשב",אבל עובדתית ישראל יצאה מהשטחים הללו,אז הייתי אומר שדיבובי הכוונות מאחורי הדברים לא רלוונטי כי אפשר לעשות רצח אופי ולפרש בצורה כזאת או אחרת כל דבר,לא מצליח להבין איך וויתור על שטחים כאלו נרחבים באופן יחסי לא נזקף לזכות ישראל בכל המאזן הזה
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

מצטער שאני חוזר לזה אבל אני חייב להראות לכם את הציוץ הכי מצחיק בהיסטוריה

תמונה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
אמיר
קיבל.ה  25 לייקים

Eve Fartlow
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 24 מאי 2021, 20:37 מצטער שאני חוזר לזה אבל אני חייב להראות לכם את הציוץ הכי מצחיק בהיסטוריה

תמונה
זה לא הציוץ הכי מצחיק בהיסטוריה.
הפוסט קיבל 6 לייקיםits-sickסומךGiovanni GiorgioNoamתתאבד כברנורמה ג'ין
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

לא שאלתי
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

עזוב הכי מצחיק, לפחות שיהיה קצת מצחיק
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מי הכותבת? והאם היא כתבה את המשפט האחרון ("יהודים מעייפים") כבדיחה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

היא כתבה עייפים, לא מעייפים
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

its-sick כתב: 25 מאי 2021, 12:31 עזוב הכי מצחיק, לפחות שיהיה קצת מצחיק
טרחן
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מי האישה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 25 מאי 2021, 21:41
its-sick כתב: 25 מאי 2021, 12:31 עזוב הכי מצחיק, לפחות שיהיה קצת מצחיק
טרחן
נו באמת, בסך הכל יש לי חוש הומור בריא. להבדיל ממך לצער כולנו.
لا إله
סמל אישי של משתמש
אמיר
קיבל.ה  25 לייקים

יש עדכונים מסעירים

תמונה
תמונה

השמש זרחה, השיטה פרחה, ו eve fartlow
הפוסט קיבל לייק אחדהגלמוד מלוד
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

A fart that started a fire.
Seen that, done that.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני עדיין לא מבין מי זאת ולמה היא מעניינת אותנו
long live the zapta
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe NiroלירןpelegsNoamff0000
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

זה כי אתם לא חולים בראש ומכורי טוויטר כמונו
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לא באתי לשבח את הארץ על זה שהם שופכים קצת אור ומראים את הצד השני אלא הפוסט הזה חשוב בעיקר בגלל התגובות שבו

מי שקורא את התגובות מבין שאין פה סיכוי למדינה שלנו להתקיים בעתיד

השנאה היא ככ עמוקה ומכונת השקרים ככ משומנת שאנשים כבר איבדו אחיזה במציאות
יצירת מציאות דימיונית שישראל היא אם כל הטוב בעולם והערבים רעים וזה מגיע להם

זה עניין של זמן עד שתחושת ה״כל יכולים״ תפוצץ לנו בפרצוף ואז נוכל רק לחלום על הסדרה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 27 מאי 2021, 14:08

לא באתי לשבח את הארץ על זה שהם שופכים קצת אור ומראים את הצד השני אלא הפוסט הזה חשוב בעיקר בגלל התגובות שבו

זה עניין של זמן עד שתחושת ה״כל יכולים״ תפוצץ לנו בפרצוף ואז נוכל רק לחלום על הסדרה
התגובות הבלוטות שם לא בהכרח מראות על שנאה (לא שאני אומר שהיא לא קיימת)
התגובות שם בעיקר מראות כמה הממשלה הזאת נכשלה בכל הסכסוך הזה
שאין הסברה לישראל, האנשים לוקחים את ההסברה לידים שלהם בפייסבוק, ככה שבאופן אוטמטי באים "להתגונן" ולהסביר שלא ישראל אשמים אלא חמאס, ולמה הארץ לא מראה את הצד שלנו

אנשים בכלל לא קוראים שהארץ לא האשים אף אחד אלא ציין שיש 67 ילדים שנהרגו
זה שחלק נכבד מהם נהרג בכלל מטילים של חאמס שנפלו בעזה, או בגלל שחאמס ירה מתוך בתים עם ילדים זה לא העניין פה, אבל לנסות להפריד את זה אחד מהשני, זה בלתי אפשרי בימינו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

סתם מתוך סקרנות:
מהו החלק הנכבד של הילדים שנהרגו מטילים של חמאס (באחוזים, בגדול)? מה מקור המידע שלך?
מה מקור המידע לכך שחמאס ירה מתוך בתים בהם שהו ילדים? וכמה ילדים נהרגו בבתים שחמאס ירה מתוכם, וממה הם מתו?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Red Wolf כתב: 27 מאי 2021, 15:19
Giovanni Giorgio כתב: 27 מאי 2021, 14:08

התגובות הבלוטות שם לא בהכרח מראות על שנאה (לא שאני אומר שהיא לא קיימת)
התגובות שם בעיקר מראות כמה הממשלה הזאת נכשלה בכל הסכסוך הזה
שאין הסברה לישראל, האנשים לוקחים את ההסברה לידים שלהם בפייסבוק, ככה שבאופן אוטמטי באים "להתגונן" ולהסביר שלא ישראל אשמים אלא חמאס, ולמה הארץ לא מראה את הצד שלנו

אנשים בכלל לא קוראים שהארץ לא האשים אף אחד אלא ציין שיש 67 ילדים שנהרגו
זה שחלק נכבד מהם נהרג בכלל מטילים של חאמס שנפלו בעזה, או בגלל שחאמס ירה מתוך בתים עם ילדים זה לא העניין פה, אבל לנסות להפריד את זה אחד מהשני, זה בלתי אפשרי בימינו
אי אפשר להסביר נישול מתמשך, מחיקה של תרבות ואנשים ורצח סיטונאי של חפים מפשע.
הסברה זה קשקוש שחלק ניכר ממנו בכלל מכוון כלפי פנים, ועל הדרך מספק למדינות זרות תירוצים בשביל להמשיך לעשות עם ישראל עסקים בלי יותר מדי בעיות (+מזרים תקציבים לכל מיני עסקנים ציונים בישראל וברחבי העולם).
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

איך אני שונא כשאתה מבצע מלא פשעי מלחמה ואז הגוף הכי חלש בהיסטוריה מעביר החלטה לא מחייבת שלא משפיעה על כלום להגיד לך נו נו נו וכאקט של תגובה קולקטיבית כולם במדינה מאבדים את השפיות

תנוחו, עדיין יהיה לכם מלא מלא נשק "להגן על עצמך". הרי השקר הישראלי הוא תמיד היה שאתה צריך נשק כדי להגן על עצמך, אבל הפלסטינאים לא צריכים, כי אם הם יהיו בשקט לא נתקוף אותם! (תתעלמו מכל הפעמים האחרות שאנחנו תוקפים אותם והורגים אותם מלא כל הזמן בכל מקום)
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickpelegsff0000
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 27 מאי 2021, 09:47 אני עדיין לא מבין מי זאת ולמה היא מעניינת אותנו

כנ"ל, אבל הנה שוב Bad Empanada וקצת עניין:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

pelegs כתב: 28 מאי 2021, 15:50
Giovanni Giorgio כתב: 27 מאי 2021, 09:47 אני עדיין לא מבין מי זאת ולמה היא מעניינת אותנו

יש לי כלל אצבע שאני לא רואה סרטונים של יוטיוברים עם פרצוף כזה בתומנת preview  
זה נכון לכל תחומי החיים (בעיקר הקריפטו)
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדלירן
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 28 מאי 2021, 15:52
pelegs כתב: 28 מאי 2021, 15:50

יש לי כלל אצבע שאני לא רואה סרטונים של יוטיוברים עם פרצוף כזה בתומנת preview  
זה נכון לכל תחומי החיים (בעיקר הקריפטו)
כלל סביר והגיוני, אבל במקרה הספציפי הזה מדובר בסאטירה.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

אבל הוא גם עושה את הקטע של לתת מספר כטיעון למוסר... זה נורא חבל שאנשים בצד שלך (~) משתמשים בטיעונים ממש לא טובים. אה והוא אמר massacre. וגטו וורשה. הטיעונים האלה כל כך שטוחים שלא נעים כבר, בכל זאת, אנחנו מבוגרים... איזה מזל שכל צד עסוק בלשמוע ולשכנע ולהתווכח עם עצמו
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תתאבד כבר כתב: 31 מאי 2021, 10:48 אבל הוא גם עושה את הקטע של לתת מספר כטיעון למוסר... זה נורא חבל שאנשים בצד שלך (~) משתמשים בטיעונים ממש לא טובים. אה והוא אמר massacre. וגטו וורשה. הטיעונים האלה כל כך שטוחים שלא נעים כבר, בכל זאת, אנחנו מבוגרים... איזה מזל שכל צד עסוק בלשמוע ולשכנע ולהתווכח עם עצמו
בכל פעם שנרצחים מעל לחופן אנשים בזמן קצר קוראים לזה טבח. במערכת המכפלה הנאצי גולדשטיין רצח 29 אנשים ופצע 125 נוספים. בפיגוע במעלות הטרוריסטים רצחו 27 אנשים ופצעו 68 נוספים. עד היום קוראים לאירוע, ובצדק, בשם נוסף: טבח מעלות.
אז כן, מה שצה"ל עושה בכל פעולה משמעותית בעזה (ובהרבה פעולות כנ"ל בגדה המערבית) זה טבח.
וכן, עזה היא גטו ענק. אם זה מפריע לישראל שככה מכנים את המצב, היא מוזמנת להסיר את המצור ולאפשר לאזרחים לצאת מ- ולהיכנס לרצועה באופן חופשי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickteknoboy
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

אוקי אוקי השתכנעתי מה עושים
יכול להכין מילון עברי-אנגלי-נאצי למילות מפתח שמעודדות שיח עמוק ובעל קונטקסט, כזה שיאפשר גם לאדם המנוכר ביותר להבין שמה שישראל עושה זה בדיוק בדיוק בדיוקקקק מעשה ברוך גולדשטיין? אני בטוח שלקרוא לפעולות של צהל בעזה בדיוק בדיוק כמו הפעולה של ברוך גולדשטיין עוזר לשיח עמוק ומכובד.

אגב
אלאור עזריה
רוצחי משפחת דומה
רוצחי הנער אבו חדיר
הם לא במשחק כי נהרגו פחות מ"חופן אנשים" ?

בחינת העולם דרך תוצאות מעשים בלי להתייחס למניעים מאחוריהם זו מחשבה נוחה מאוד, ולא סתם ילדים בני 5 נוהגים לאמץ אותה. הידד!!
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

איך אתה היית מכנה, במילה או ביטוי, עיר מהצפופות בעולם מוקפת גדר, שהשליט לא מאפשר לצאת ממנה, לפעמים אפילו לטיפול רפואי מציל חיים, שהמים בה מזוהמים, שלתושביה יש חשמל 4 שעות ביממה, מערכת ביוב כושלת,
השליט מגביל את הפרנסה בה, שולט על כל גרגיר חול שנכנס ויוצא ממנה?

מה ההגדרה של מילון תתאבד כבר למקום כזה? ( אבל שיח עמוק, בבקשה)
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תתאבד כבר כתב: 01 יוני 2021, 00:59 אוקי אוקי השתכנעתי מה עושים
יכול להכין מילון עברי-אנגלי-נאצי למילות מפתח שמעודדות שיח עמוק ובעל קונטקסט, כזה שיאפשר גם לאדם המנוכר ביותר להבין שמה שישראל עושה זה בדיוק בדיוק בדיוקקקק מעשה ברוך גולדשטיין? אני בטוח שלקרוא לפעולות של צהל בעזה בדיוק בדיוק כמו הפעולה של ברוך גולדשטיין עוזר לשיח עמוק ומכובד.

אגב
אלאור עזריה
רוצחי משפחת דומה
רוצחי הנער אבו חדיר
הם לא במשחק כי נהרגו פחות מ"חופן אנשים" ?

בחינת העולם דרך תוצאות מעשים בלי להתייחס למניעים מאחוריהם זו מחשבה נוחה מאוד, ולא סתם ילדים בני 5 נוהגים לאמץ אותה. הידד!!
הניסיון שלך לבנות איש-קש מהטיעונים שלי לא עוזר לך להישמע צודק יותר. כנ"ל ההתרעמות שלך על השימוש במילים מקובלות בעולם כולו. לא זה ולא זה ישנו את העובדה שישראל מחזיקה כמליון וחצי בני אדם בבית-כלא ענק כבר כמעט 15 שנים (ויש שיאמרו: גטו), כשלפני כן הם חיו תחת דיקטטורה צבאית ישראלית + גניבת אדמות במשך כ-35 שנים, ושרבים מהם בכלל בסיטואציה הזו בגלל שהוריהם/סביהם ברחו לשם מהטיהור האתני שהציונים ואח"כ מדינת ישראל ביצעו באוכלוסיה הפלסטינית בין השנים 47'-53' (אם אי פעם תהית למה יש כ"כ הרבה מחנות פליטים ברצועה).

אז הנה, הזכרתי גם את הרקע לטבח האחרון שישראל ביצעה בעזה, אני מקווה שאתה שמח.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickאדום מטלי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מה היחס בווינר מחר על מצעד הדגלים?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:מה היחס בווינר מחר על מצעד הדגלים?
נמוך על טילים לדרום הארץ
בינוני למרכז הארץ
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

באיזה שעה שריקת הפתיחה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:באיזה שעה שריקת הפתיחה?
17:30 שעון ישראל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

גם אם יירו כמה טילים על מרכז הארץ, כל עוד לממשלה אין עניין בהסלמה - לא תהיה הסלמה (אלא אם כן הפלסטינים בעזה ממש ממש מתעקשים). יגידו שמדובר בקבוצות מורדות בחמאס או משהו, וינפנפו את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ראיתי שהמצעד היה סביב שמחת אחוד ירושלים ובכלל לא נגד הממשלה החדשה ובתי המשפט
ממש אירוע ששווה שישגרו עליי קסאמים בשבילו
תודה לך לירן חולצה אפורה המשכיל.
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

dino כתב: 15 יוני 2021, 19:43 ראיתי שהמצעד היה סביב שמחת אחוד ירושלים ובכלל לא נגד הממשלה החדשה ובתי המשפט
גם אם מצעד הדגלים היה נגד החתימה של עידן ורד בהפועל עדיין חייבים לתת לו לצעוד. העובדה שסגרו בשבילו בתי עסק של פלסטינים זה הביזיון האמיתי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לירן כתב:
dino כתב: 15 יוני 2021, 19:43 ראיתי שהמצעד היה סביב שמחת אחוד ירושלים ובכלל לא נגד הממשלה החדשה ובתי המשפט
גם אם מצעד הדגלים היה נגד החתימה של עידן ורד בהפועל עדיין חייבים לתת לו לצעוד. העובדה שסגרו בשבילו בתי עסק של פלסטינים זה הביזיון האמיתי
לא רק סגרו.פינו עוברי אורח ערבים מהדרך.
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

De Niro כתב: 16 יוני 2021, 00:06
לירן כתב:
לא רק סגרו.פינו עוברי אורח ערבים מהדרך.
פינוי אנשים וחציצתם מהדרך של מצעד או הפגנה זה דבר לגיטימי וקורה בכל מצב. סגירת בתי העסק היא באמת מה שחורה לי
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

גם לנקות אחרי המצעד אסור
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

טמקא איז באק אט איט

תמונה

תקנו אותי אם אני טועה, אבל חשבתי שכל אירועי החודש האחרון היו בשביל לבסס "הרתעה". היינו חייבים לרצוח עשרות ילדים, בשביל הרתעה. כי אז חמאס לא יעז להתעסק איתנו הגברים גברים.

שבועיים אחרי ומסתבר שהם לא הורתעו כל כך.

הפתרון של טמקא?

לרצוח עוד, כי זה מביא הרתעה!

לוסי והפוטבול, בחיים האמיתיים.
הפוסט קיבל 4 לייקיםKingAlpacabigi37ff0000pelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תמונה

ועוד מדובר בקואליציה עם רע"ם, מרצ והעבודה. העיקר כשקוראים לישראל בצדק רב אתנוקרטיה התועמלנים זועקים "אנטישמיות".
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
שליחת תגובה