אשכול מרוצי אופניים

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כמו שכתבתי , אפשר לחלק את ימי המירוצים ל3 סגנונות עיקריים (אם נשים בצד נגד שעון):
1. ימים "שטוחים" בלי הרבה עליות , בטח לא קשות ובטח לא ב50-80 קילומטרים אחרונים - בימים כאלה בדרך כלל הפלוטון (או לפחות רובו) יסיים ביחד , אלו הימים של הספרינטרים , אלו שמסוגלים לתת פוש מאוד חזק של 200-500 מטר במהירות מאוד גבוהה , כמו רצים למרחק קצר באתלטיקה.
2. המרוצים ה"קלאסיים" , או כאלה שעולים הרבה גבעות (שאין לזלזל בהן , חלק גדול מהן בשיפועים אדירים , כמו שכבר ציינתי , לפעמים רואים רוכבים יורדים מהאופניים כדי לעבור אותן) , לפעמים "במקום" עלייה גם יש קטעי כביש "מימי הביניים" (או סתם חצץ) שגם הם מייצרים קושי ופותחים פערים בין קבוצות בפלוטון , כדי לנצח יום כזה צריך המון כוח מתפרץ , רצוי יכולת לעלות עליות לפחות קצרות בינויות והמון יכולת למקם את עצמך נכון.
3. ימי "טיפוס" - ימים בהרים הגבוהים , עם עליות ארוכות שם צריך כוח סיבולת גבוה , מזכיר ריצות למרחקים ארוכים.

בין היתר , ההבדל בין 3 הסגנונות האלה הוא בפערים מבחינת זמנים שאפשר לפתוח , בספרינטים בדר"כ כל הפלוטון יקבל את אותו הזמן (אם אין לפחות שנייה רווח בין שני רוכבים כל הקבוצה תקבל אותו זמן כמו הראשון מהקבוצה שהגיע).
בטיפוסים הגבוהים נפתחים הפערים הכי גדולים , ועל כן, בטור של שלושה שבועות שיש בו מספר שלבים שנגמרים בטיפוס כזה , כמעט בלתי אפשר לנצח בלי להיות מטפס חזק.
ברמת העיקרון , בימים קלאסיים , ניתן להגיע לפעמים לפערים כמו בימי טיפוס גדולים , אבל זה דורש מאמץ אדיר לצאת לקבוצת בריחה , וזה סיכון גדול מ2 סיבות:
א. אם הבריחה לא צלחה , והפלוטון סגר עליה , אחרי המאמץ שהושקע כדי לברוח , לרוב הרוכבים שהיו בבריחה לא יצליחו להחזיק מעמד עם הפלוטון ובסופו של דבר יאבדו הרבה מאוד זמן.
ב. כמות האנרגיה שמושקעת ביום כזה תעלה לך ביוקר ביום יומיים הבאים.
ולכן , רוכב שמסוגל לעשות מה שואן דר פול (או ואן ארט) מסוגל לעשות בקלאסיקה חד יומית יתקשה להצליח לאורך מרוץ של שלושה שבועות מול מטפסים טהורים.

ואחרי כל זה , אני עדיין חושב שאם ואן דר פול ירצה בכך, הוא יכול עוד להיות מתמודד GC בעתידו , תלוי נטו בו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כל הכבוד למדס וורץ שמידט, הביא ניצחון נאה ולא צפוי לסטארט אפ ניישן.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

איזה מירוץ היה היום באמסטל גולד, וואו.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

היום La Flèche Wallonne
האם אלחנדרו וולוורדה הזקן יצליח לנצח בפעם השישית? אה... מסופקני.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הרכבים מאוד דומים לאלו שהיו לפני שבוע ב Basque Country ושם הוא נראה בכושר די טוב , לא הייתי שולל אותו.
פוגצ'אר לא משתתף ברגע האחרון בגלל חיובי לקורונה בקבוצה שלו.
וודס שהיה נראה חזק מאוד בעיניינים בBasque Country עד שהתרסק טוען שהוא מרגיש טוב , מעניין לראות אם הוא באמת יכול להיות פקטור במרוץ הזה.

בינתיים בטור של האלפים , כריס פרום מוכיח שסילבן אדאמס זרק עליו 5 מיליון דולר (או יורו?) לפח , דן מרטין מראה שהוא בכושר טוב.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

סיים שלישי אחרי אלאפיליפ ורוליץ.
וודס הצליח לסיים רביעי מכובד, הוא היה לא ממוקם טוב בחצי קילמוטר האחרון ונתקע קצת מאחורה כשרוגליץ פרץ , מיקום יותר טוב והיה לו סיכוי לא רע לקחת , חבל מאוד כי ניילנדס היה שם בזמן הנכון להוביל אותו למקום המתאים אבל וודס לא הצליח לעקוב אחריו ונתקע קצת מאחור.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

עוד שבוע מתחיל הג'ירו (מרגיש כאילו רק הרגע נגמר זה של שנה שעברה).
סטארט אפ ניישן שולחת את דן מרטין בתור הרוחב הבכיר שלה.
יותר מעניין מי לא נשלח לג'ירו , שאלו פרום ווודס , שזה מרמז שהם כנראה יהיו בסגל לטור.
זה מעניין משתי סיבות:
א. פרום הולך לטור למרות שהוא לא הראה שום כיוון שהוא בכושר מתאים לזה , אפילו לא בתור פועל לטובת וודס או כדי לנסות לזכות בשלבים , בלי לזלז באף אחד , אבל אפילו הרוכבים הישראלים (ניב, שגיב וגולדשטיין) נראים בכושר יותר טוב ממנו כרגע.
ב. מקווים שוודס יהיה אישזהו קונטנדר לGC , מניח שהמטרה תיהיה להתברג לטופ 10 או משהו כזה.

שזה קצת מאכזב, אני מבין שרוצים לעשות את ההישג הכי טוב שאפשר לעשות בטור כי זה הבאז הכי גדול , אבל אני חושב שוודס בכושרו הנוכחי היה יכול להיות מתמודד של ממש בג'ירו (או בוואולטה).
אני חושב שתוצאה של טופ 3 בג'ירו (אני חושב שהוא יכול) היתה יותר מרשימה מטופ 10 בטור.

מחוץ לעינייני סטארט אפ ניישן , רמקו אוונפול הולך לרכב במירוץ לראשונה מאז התאונה המחרידה שלו שנה שעברה בלומברדיה ואני מאוד סקרן לראות איך הוא יהיה , מאוד מקוה שהוא התאושש כי לפני הפציעה הוא היה נראה כמו מי שיהיה הרוכב מספר 1 בעולם לעשור הבא.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הג׳ירו התחיל היום וכבר אכזבה קשה בסטארט אפ ניישן.
מצד אחד ברנדל הגיע בטופ 10 היום שזה יפה, מצד שני , דן מרטין שאמור להיות התקווה לGC סיים נמוך מאוד ביחס למתחרים האחרים לGC.
וגרוע מזה, בדרך למלון כריסטס ניילנדס התרסק ושבר את עצם הבריח.
הוא היה אמור להיות האחרון לשרוד עם מרטין בעליות כדי לעזור לו.

בצד החיובי של היום, רמקו אוונפול חזר לרכב , עשה תוצאה יפה מאוד (אפשר להגיד שאלמיידה והוא עשו תוצאה הכי יפה מבין המועמדים לזכות בGC, בקוויקסטפ יכולים להתחיל לפנטז) , מקוה שיוכיח שהפציעה הקשה מאחוריו ויחזור להיות השם הגדול הבא.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

נוווו, אתה לא מתכוון לעדכן בחדשות המרעישות של היום?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

עוד אנשים יכולים להשתתף...

בכל מקרה, הישג השיא של סטארט אפ עד היום (אפשר להתווכח על זה ואני בטוח שמטאלי יתווכח איתי על זה אם יתחשק לו).
דה מרקי הגיע שני, 13 שניות אחרי דומברובסקי (שניצל את דה מרקי יפה יפה ועקף אותו לקראת הסוף) אבל חשוב מזה, דה מרקי עולה למקום הראשון בג׳ירו, וירכב ביום/ימיים הקרובים בורוד - כבוד!

דן מרטין סיים בקבוצה השנייה של המובילים , כמה שניות אחרי ברנל ולנדה, הוא עדיין סובל מזה שעשה TT חלש בשבת ויצטרך לפצות על זה בהרים הבאים.

מי שהיה חלש היום הוא ג׳ואאו אלמיידה שאיבד חמש דקות והשאיר את אוונפול כמוביל הברור והבלעדי של קוויקסטפ.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

אני מבין קטן, לא הייתי יכול לפרט כמוך והרגיש לי לא הוגן 'לגנוב' לך את הכותרת של היום
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מילפורד כתב: 11 מאי 2021, 19:41 עוד אנשים יכולים להשתתף...

בכל מקרה, הישג השיא של סטארט אפ עד היום (אפשר להתווכח על זה ואני בטוח שמטאלי יתווכח איתי על זה אם יתחשק לו).
דה מרקי הגיע שני, 13 שניות אחרי דומברובסקי (שניצל את דה מרקי יפה יפה ועקף אותו לקראת הסוף) אבל חשוב מזה, דה מרקי עולה למקום הראשון בג׳ירו, וירכב ביום/ימיים הקרובים בורוד - כבוד!

דן מרטין סיים בקבוצה השנייה של המובילים , כמה שניות אחרי ברנל ולנדה, הוא עדיין סובל מזה שעשה TT חלש בשבת ויצטרך לפצות על זה בהרים הבאים.

מי שהיה חלש היום הוא ג׳ואאו אלמיידה שאיבד חמש דקות והשאיר את אוונפול כמוביל הברור והבלעדי של קוויקסטפ.
למה ללכלך...
הישג יפה מאד. ללבוש את החולצה הוורודה בג'ירו זה יפה מאד לקבוצה כזו צעירה.
דה מרקי איש של עבודה קשה, דומסטיק ותיק ומעולה, מגיע לו!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

על זה אין עוררין.
האם זה הישג השיא של הקבוצה? אני בעצמי לא משוכנע בנושא.
יש ניצחון בשלב שנה שעברה בג'ירו , דן מרטין ניצח שלב בוואלטה האחרון מול חלק מהרוכבים היותר טובים שיש וסיים במקום רביעי הכללי.
וגם אולי את ההישגים של וודס השניה בקלסיקות אפשר להכניס לרשימה המכובדת.
ייסלח לי הופסטטר שאני לא מכליל את הניצחון שלו בלה סאמיין שנה שעברה , לטעמי היה פחות מרשים מהרשימה לעיל , אבל יכול להבין איך זה גם צריך להיכנס לרשימה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

היום עוד לא נגמר, אבל נראה שדן מרטין וסטארט אפ ניישן איבדו את השאיפות שלהם לג׳ירו הזה על החצץ בטוסקנה.
נראה בסוף היום כמה זמן הלך לאיבוד, נראה שטופ 10 יהיה כבר מאוד קשה להשיג.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

רכיבה על גראוול היא תת התמחות נוספת. גם את זה צריך לדעת לעשות...
המפסיד הגדול של היום הוא אוונופול. חבל.
אבל יופי של תחרות היום, מיני קלאסיקה..
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בהתחשב בזה שהמרוץ נגמר בנגד שעון של 30 ק"מ , אוונפול עוד מסוגל להחזיר את הזמן הזה , בטח בהתחחשב בימים שנשארו בהרים.
הוא גם רוכב צעיר שלא התחרה כמעט שנה , ככה שאני לא בטוח שאם הוא מסיים איפה שהוא נמצא כרגע זה יהיה כזה כשלון מבחינתו.
היה שם גם קטע של בעיות תקשורת בינו לבין אלמיידה ובין המנהל של הקבוצה , משהו לא עבד בקבוצה שיודעת לעבוד הכי טוב במצבים האלה.
מרטין ופורמולו , הם השניים שאיבדו את כל השאיפות שלהם אתמול , מרטין דיבר על זה כבר לפני כמה ימים בשלב שברנאל ניצח , הוא אמר שעל חצץ קשה לרכב בעמידה על הפדלים ושזה בעייתי מבחינתו כי ככה הוא אוהב לרכב בעליות הקשות.
הקטע , שזה אפילו לא היה בעליה שהוא איבד את המובילים , כמו ביום שדה מרקי איבד את החולצה הורודה , הוא איבד קשר כשגאנה התחיל לדחוף בירידה , וזה חבל מאוד, אם היה שומר על קשר בנקודה הזאת אני מאמין שהיה מסיים בערך עם אוונפול ולא עוד 4 דקות אחר כך.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

צרות בצרורות לסטראט אפ , גם דה מרקי וגם דאוסט פרשו מהג'ירו היום , אחרי ניילנדס שהתרסק כבר ביום הראשון , נשארו עם חמישה רוכבים.
בחדשות הטובות לקבוצה , גיא ניב בקבוצת הבריחה היום.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

שום דבר לא ייחשב ככשלון לאוונופול.
1. הוא מאד מאד צעיר.
2. זה הגראנד טור הראשון שלו, זה שונה מכל תחרות אחרת, אין לו נסיון בכלל.
3. הוא היה פצוע המון זמן, וחזר להתאמן על הכביש לא מזמן.
4. הוא לא התחרה השנה בכלל.
כל אחד מהסעיפים האלה בנפרד הוא גורם שהיה מעקב כל רוכב בג'ירו. לו יש את כולם...
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אבל הוא לא יסגור 2 דקות ב-30 קמ נגד השעון. הוא צריך לצמצם הרבה קודם כדי שיהיה לו סיכוי.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ברנאל בעצמו אמר שכדי לנצח הוא צריך להגיע ביתרון לנג״ש על לפחות דקה וחצי.
כלומר אוונפול צריך לקזז דקה בערך עד אז, האמת, בכושר שברנאל נמצא בו, לא משימה פשוטה.
מצד שני, כמו אחרון הבלגים, אני מקוה שהג׳ירו הזה יהיה תחילתה של האגדה שתיקרא רמקו אוונפול. אם יש לו 2.5 דקות לסגור בתהליך, עוד יותר...

בגיזרה ״שלנו״ אני חייב לחזור להחלטה לשלוח את וודס לטור ולא לג׳ירו. אני לא חושב שוודס מנצח את ברנאל בכושר הנוכחי של ברנאל, אבל חוץ ממנו הוא היה יכול להתמודד עם כל האחרים.
היה עושה לקבוצה הרבה יותר כבוד אם היה מגיע לפודיום בג׳ירו , בטור הוא יגרד אולי בלחץ טופ 10.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

בעניין אוונופול, אל תלחץ, הוא מאד צעיר, חבל לצפות ליותר מדי בטור הראשון, ועוד בנסיבות שלו.

לגבי וודס, אני חושב זה קצת wishful thinking והערכת יתר שלו, אבל מכיון שהוא לא כאן, לא נדע...
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא רואה מישהו בג׳ירו (חוץ מברנאל, ואולי לנדה אם לא היה מתרסק) שוודס בכושרו הנוכחי לא מסתכל לו בלבן של העיניים ולוקח אותו עד הסוף.
זה כמובן לא מבטיח שהוא היה מצליח, אבל אם נסתכל על זה בצורה הסתברותית , לדעתי הסיכוי שהיה מגיע לפודיום בג׳ירו הזה גבוה משמעותית מהסיכוי שלו להגיע לטופ 10 בטור.
בהתחשב בזה שלדעתי פודיום בג׳ירו עדיף על טופ 10 בטור (כהישג לשנים הבאות) , ההחלטה ההגיונית היתה צריכה להיות לשים אותו דוקא בג׳ירו ולא בטור.
מה שגורם לי לחשוב שההחלטות התקבלו בצורה פחות הגיונית (אולי זה מראש היה בחוזה שלו?).

נ.ב השתדלתי לרשום בכל שורה בערך שכל האמור לעיל זה רק מה שיש בדימיון שלי ולא שום דבר מעבר לכך.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

היום הזונקולן, ההר הכי מפחיד ואפי בג'ירו. מומלץ.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ברנאל בכושר מפחיד, נראה שבעיות הגב מאחוריו, יש מצב שמישהו באינאוס מצטער שלא שמרו אותו לטור...

כבר לא רואה את אוונפול עושה קאמבק.
ולאסוב גם לא נראה כרגע כתחרות לברנאל.
ייטס אולי עוד יתקרב, אבל בנג״ש הוא פחות טוב מברנאל.

כרגע נראה שרק התרסקות דרמטית תמנע מברנאל את הניצחון.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

טור של 3 שבועות לא דומה לתחרויות אחרות. ייטס הוביל את הג'ירו בבטחה לפני 3 שנים, ואז בשבוע השלישי קרס. הוא אמר שלמד את הלקח, והתאמן במיוחד לתפקד טוב בשבוע השלישי. אולי אתמול התחלנו לראות את זה. הנסיון מאד חשוב כאן. ולאסוב ואוונפול רק מתחילים ללמוד את זה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ייטס נראה טוב מאוד, אבל כדי שהוא ינצח את הג׳ירו הוא צריך שיקרה לברנאל לפחות מה שקרה לו לפני שלוש שנים.
ברור שיש עוד שבוע , הרבה יכול לקרות, אבל אני לא רואה את ברנאל מגובה בצוות שיש לו באינאוס מאבד את החולצה הורודה.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אני מסכים לגבי ברנאל. מה שאמרתי על ייטס היה כדי להדגים כמה בגראנד טור הנסיון והותק הם יתרון לעומת תחרויות קצרות יותר, ששם לכישרון או לכושר יש חלק יותר גדול, ושם קל יותר לכוכבים צעירים כמו אוונופול לזהור.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

התכוננתי ליום אדיר , התחברתי עכשיו לראות ואני מגלה שחתכו את רוב העיניין מהיום הזה , איזה באסה...
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אם עץ נופל באמצע הג'ונגל ואף אחד לא שומע או רואה את זה , האם הוא באמת נפל?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הנה מה שלא הצלחנו לראות אתמול:

https://cyclingtips.com/2021/05/gallery ... never-saw/
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

תמונות יפות.
אבל זה רק סוף הסיפור , כביכול היתה אתמול בריחה של 20 ומשהו רוכבים מהיותר טובים שיש , כולל את דן מרטין שהיה המדורג הכי גבוה בבריחה, היה להם כבר 3 דקות.
ואז כשהתחילו להגיע חלקים מהשידור , נשארו רק 6 מהקבוצה וגם הם נתפסו בסופו של דבר.
השאלה שלי, הבריחה הזאת של 20 ומשהו רוכבים אכן קרתה? הם באמת היו 3 דקות לפני ברנאל? באמת היו שם הרוכבים שנאמר שהיו שם? אם כן, מה קרה לבריחה הזאת? איך היא התמוססה ככה?
רב הנסתר על הגלוי על מה שהלך אתמול... :facepalm:
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מילפורד כתב: 25 מאי 2021, 10:51 תמונות יפות.
אבל זה רק סוף הסיפור , כביכול היתה אתמול בריחה של 20 ומשהו רוכבים מהיותר טובים שיש , כולל את דן מרטין שהיה המדורג הכי גבוה בבריחה, היה להם כבר 3 דקות.
ואז כשהתחילו להגיע חלקים מהשידור , נשארו רק 6 מהקבוצה וגם הם נתפסו בסופו של דבר.
השאלה שלי, הבריחה הזאת של 20 ומשהו רוכבים אכן קרתה? הם באמת היו 3 דקות לפני ברנאל? באמת היו שם הרוכבים שנאמר שהיו שם? אם כן, מה קרה לבריחה הזאת? איך היא התמוססה ככה?
רב הנסתר על הגלוי על מה שהלך אתמול... :facepalm:
לא יודע. אצלנו דווקא ראו את הכל עד שהתחיל הטיפוס האחרון. רק משם כבר אי אפשר היה לראות כלום.
זה לא פעם ראשונה, ראינו כבר מזג אוויר יותר גרוע בג'ירו, עם אשכרה שלג שיורד על הרוכבים. והרבה פעמים במקרים האלו היו הפרעות לשידור.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מה זה אצלכם? איזה שידור אתה רואה?
יש יותר מצילום אחד? אני הבנתי שהבעיה היתה שבגלל מזג אויר לא המסוקים שמצלמים מלמעלה ולא המטוס שמשמש לממסר של השידור היו באויר.
היו מעט מעוד דקות שאפשר היה לראות משהו , וגם אז זה היה בעיקר עדשת מצלמה מכוסה בטיפות...
אתה ראית באיזשהו שלב צילומים של הבריחה הגדולה שהיתה? ראית איזשהי הוכחה שהם היו 3 דקות מקדימה?
יכול להיות שבין לבין כשניסיתי גם לעבוד פיספסתי את הרגעים שבהם באמת ראו משהו...
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אני רואה שידור של הטלוויזיה האוסטרלית. ברור שזה הצילום שכולם רואים. כשהצטרפתי לשידור כבר הייתה קבוצת בריחה, לא ראיתי אותה נוצרת. לאט לאט היא התפצלה/הצטמצמה. בסופו של דבר בתחילת הטיפוס האחרון הם כבר היו כל אחד בנפרד, והפלטון סגר עליהם כמעט לגמרי. לקראת העליה ברנאל פשוט ברח מהפלטון, והשיג את הבריחה אחד אחד. ראו עוד שהוא עובר את פורמולו ופדררו שהיו מובילים בבריחה, ואז הפסיקו לראות.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ראית באיזשהו שלב יותר מ6 רוכבים בבריחה?
אם כן פספסתי את זה , אני באמת לא מצליח להבין איך קבוצת רוכבים בקליבר שנטען שהיתה כבר 3 דקות מהפלוטון מאבדת בזמן קצר יחסית את כל הזמן הזה.
הכל היה עבודה של גאנה ופוצ'ו? הם לא שיתפו פעולה בבריחה כדי לנסות לברוח?
היו שם כמה שמות מאוד רציניים מעבר ל6 שהצליחו לברוח , איפה הם נעלמו?
לדעתי מעולם לא היה פער של 3 דקות , זה כנראה היה הרבה פחות וכשהם הבינו שהם לא בורחים ממש רוב החבר'ה שם התייאשו ובתכלס היו רק 6 באמת בבריחה.
מאחר ואי אפשר היה לראות , רוב הנתונים שלי מתבססים על מה שראיתי בלייב בprocyclingstats...
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ניצחון לסטראט טפ ניישן! דן מרטין לוקח את השלב הכי קשה בג'ירו הזה אולי , סיום בפיסגה , על היום בבריחה , שאפו גדול לקבוצה.
יחד עם יומיים בורוד לדה מרקי , בסופו של דבר , בטח אחרי שאיבדו 3 רוכבים , ג'ירו מעולה לקבוצה , כל הכבוד להם.

מעבר לקבוצה ה"ישראלית" , ברנאל סוף סוף נראה כמו בן אנוש , מאבד כמעט דקה לייטס , אבל עדיין שולט במירו, נראה בסופ"ש אם משהו באמת יכול להשתנות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

up...

התחיל הטור
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הייתי בטיול בסופ״ש אז לא כתבתי כלום לקראתו.
אחרי היום הבאסה די גדולה כרגע.
מקוה שהמארגנים יודיעו שדינה של התאונה השנייה לפחות כדין תאונה ב3 ק״מ האחרונים ויתנו לכולם את אותו הזמן, לפחות של הקבוצה השנייה כדי שאלאפיליפ יקבל את ה8 שניות פור שמגיעות לו.

אבל מאוחרי זה , יותר מידי נזק נגרם ליותר מעדי מתחרים מתאונה כזאת לקראת הסיום שזה יהיה כאב לב אם לא יעשו כמו שהצאתי לעיל.

בהנחה שהמארגנים ילכו עם החוק היבש של זה לא היה ב3 ק״מ האחרונים אז השאיפות של סטארט אפ ניישן בטור הזה צומצמו משמעותית לניסיון לקחת שלב/ים.
מחר בא אחד כזה שהם יכולים לנסות.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

בשלב כמו של אתמול (וגם של היום) כלל 3 הדקות לא עובד בכל מקרה, ובצדק.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ובנוסף, התוכניות של ישראל ס"נ היו בכל מקרה לנצח שלבים, אולי להבריג מישהו בטופ 10. וזה הם עדיין יכולים כמובן.
שליחת תגובה