בן שהר ?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

שווה אשכול דיון לטעמי.
זה שחקן ברמה גבוהה שיכול לשנות קבוצה כמו שלנו
למביני דבר, יכולים לעמוד בעלויות שלו? מה המצב החוזי בכלל כרגע
הפוסט קיבל 18 לב אדום
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא חושב שהוא יכול לשנות או שהוא כזה ברמה. אני הייתי בכסף שלו הולך על חלוץ זר שישדרג את הקבוצה.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

נועם שחם כתב: 06 מאי 2021, 11:56 לא חושב שהוא יכול לשנות או שהוא כזה ברמה. אני הייתי בכסף שלו הולך על חלוץ זר שישדרג את הקבוצה.
מסכים.
מרגיש כמו שחקן מעבר לשיא, שבע, שיידרוש שכר מוגזם. חד משמעית עדיף לנסות להשקיע את הכסף הזה בזר איכותי בשלב נכון בקריירה שיבוא להוכיח ואולי נקבל ממנו משהו גדול בהרבה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ben כתב:שווה אשכול דיון לטעמי.
זה שחקן ברמה גבוהה שיכול לשנות קבוצה כמו שלנו
למביני דבר, יכולים לעמוד בעלויות שלו? מה המצב החוזי בכלל כרגע
הוא בדיוק החלוץ שאנחנו צריכים מבלי להמר על חלוץ זר.
לגבי החוזה , אני מאמין שהוא יצטרך להתפשר על השכר בתמורה לחוזה יותר ארוך.
אחרת , לא יוחתם לדעתי.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אין סיכוי שיבוא וגם אם היה סיכוי כזה לא הייתי רוצה אותו
מעבר לחוזה הגבוה שלו, הוא לא השחקן שמתאים לנו
הפועל היא קבוצה שבהמון מהמשחקים שלה היא לא הפייבוריטית, וגם אם היא לא אנדרדוג מובהק היא בטח לא בעליונות חד משמעית
לכן אנחנו חייבים שחקנים שיודעים לשחק בצורת משחק כזאת, צורת משחק שיותר מגיבה למאורעות ולא יוצרת אותן
הפועל צריכה חלוצים מהירים שיודעים לסדר לעצמם מצבים ולא להסתמך על משחק התקפה מסודר, בן שהר אם לא מאכילים אותו עם כפית הוא לא שם גולים
הוא חלוץ טוב אם הקבוצה רצה ואני לא זוכר מתי הפועל תל אביב רצה
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לדעתי מקצועית כן (כי את מי נביא כבר?).
אבל אם זה חוזה גבוה ארוך טווח - לא.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

בכסף שלו אפשר להביא את דור ז'אן שיותר צעיר ואפשר לבנות עליו להרבה שנים ובנוסף לכל הוא עוד לא הגיע לשיאו או אפילו את וראן + יניב מזרחי מבית"ר תל אביב ושניהם יוכלו לשדרג את ההתקפה שלנו ממש.
גם צ'יבוטה הוא אופציה מעניינת, אבל יותר מדי גדולות לוטשות אליו עיניים, אז זה הופך אותו ללא ריאלי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed GhostMarioBen
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

הלוואי שיבוא
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שייך לב"ש שבטח גם תרצה דמי העברה.
שהר חלוץ מצוין, מכיר את הליגה טוב ובב"ש היה מצוין.
היתי מביא אותו בלי לחשוב פעמיים
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא שאלו אם יש לו מקום בקבוצה אלא אם הוא השחקן "שיכול לשנות קבוצה כמו שלנו".

בן לא שחקן שמשנה קבוצות.

בנוסף: בן 32, מרבה להפצע, יקר.

בוא נביא את בן סהר הבא במקום את בן שהר לקראת סיום הקריירה.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 06 מאי 2021, 12:30 אין סיכוי שיבוא וגם אם היה סיכוי כזה לא הייתי רוצה אותו
מעבר לחוזה הגבוה שלו, הוא לא השחקן שמתאים לנו
הפועל היא קבוצה שבהמון מהמשחקים שלה היא לא הפייבוריטית, וגם אם היא לא אנדרדוג מובהק היא בטח לא בעליונות חד משמעית
לכן אנחנו חייבים שחקנים שיודעים לשחק בצורת משחק כזאת, צורת משחק שיותר מגיבה למאורעות ולא יוצרת אותן
הפועל צריכה חלוצים מהירים שיודעים לסדר לעצמם מצבים ולא להסתמך על משחק התקפה מסודר, בן שהר אם לא מאכילים אותו עם כפית הוא לא שם גולים

הוא חלוץ טוב אם הקבוצה רצה ואני לא זוכר מתי הפועל תל אביב רצה
מסכים לחלוטין !
לא ראוה אותו מביאים קישור שדומה לווקמה+בוזגלו+אוגגו כמו שהיה לבארשבע ולכן הוא לא יהיה אפקטיבי יחסית למחיר שלו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

נועם שחם כתב: 06 מאי 2021, 14:51 לא שאלו אם יש לו מקום בקבוצה אלא אם הוא השחקן "שיכול לשנות קבוצה כמו שלנו".

בן לא שחקן שמשנה קבוצות.

אם מדובר בהשאלה כמו עם בן ביטון שב"ש משלמת חלק מהשכר שלו, אז מדור בעסקה טובה. להסתבך עם חוזה גבוהה על שחקן בסוף הקריירה כמו עם בוזגלו זה באמת יהיה בעייתי.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

Ron.T כתב: 06 מאי 2021, 15:01
נועם שחם כתב: 06 מאי 2021, 14:51 לא שאלו אם יש לו מקום בקבוצה אלא אם הוא השחקן "שיכול לשנות קבוצה כמו שלנו".

בן לא שחקן שמשנה קבוצות.

אם מדובר בהשאלה כמו עם בן ביטון שב"ש משלמת חלק מהשכר שלו, אז מדור בעסקה טובה. להסתבך עם חוזה גבוהה על שחקן בסוף הקריירה כמו עם בוזגלו זה באמת יהיה בעייתי.
טוב זה פחות בעיה עם אנשי העסקים הממולחים שמנהלים אותנו, תמיד אפשר לבטל את החוזה בהאשמת כוח עליון/הפרת חוזה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

חלוץ מצוין. הסיכוי שנביא חלוץ טוב ממנו שואף לאפס.
אם יש אפשרות להביא אותו ונחתים במקום חלוץ זר כלשהו אנחנו נבכה על זה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroGiliלירון האדוםקאס
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אם יש אפשרות כלכלית?
ודאי שלהביא.

קטלו את ההבאה של אייבינדר בגלל הגיל. ראינו.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

עכשיו בן סהר לא מספיק טוב לפורום
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 06 מאי 2021, 13:03 בכסף שלו אפשר להביא את דור ז'אן שיותר צעיר ואפשר לבנות עליו להרבה שנים ובנוסף לכל הוא עוד לא הגיע לשיאו או אפילו את וראן + יניב מזרחי מבית"ר תל אביב ושניהם יוכלו לשדרג את ההתקפה שלנו ממש.
גם צ'יבוטה הוא אופציה מעניינת, אבל יותר מדי גדולות לוטשות אליו עיניים, אז זה הופך אותו ללא ריאלי.
מסכים שדור ג'אן שחקן טוב ויכול להיות עוד הרבה יותר טוב אם יעבדו איתו נכון והוא כבר הוכיח שהוא כן חלוץ.
אם היה אפשרות בחירה בין ג'אן לשהר הייתי מעדיף את ג'אן אבל הפועל תנחית לנו איזה חלוץ מליגה הזויה
אורלנדיץ'
קיבל.ה  18 לייקים

כל קיץ אותו דבר.
אנשים שוכחים מי אנחנו ושחקנים כבר לא מתאים להם לשיטת המשחק והם לא היו רוצים לראות אותו.
חלוץ.
אחד כזה שיודע לשים גולים,בלי הימורים על האם כן האם לא
זה הרבה מעבר למה שהפועל הנחיתה פה בכל קיץ.
אם יגיע תודה רבה לא יהיו תלונות.
עדיף מאשר כל הימור זר שמתאים לשיטה שלנו,שאגב מתאים לשיטה שלנו זה אומר דברים רעים.
בן שהר אולי לא יבקיע בצרורות אבל חלוץ שישים מספר יפה של גולים ימשוך בלמים וסוף סוף יהיה קצת על מי לסמוך שם.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

Nati כתב: 06 מאי 2021, 16:47 עכשיו בן סהר לא מספיק טוב לפורום
שמע אם תהיה אפשרות להביא את מייסון גרינווד ממנצ'סטר ב-100 אלף דולר לעונה מחר בבוקר... יגידו פה שהוא שהוא רק בן 19, שהוא כבש רק 5 שערים בליגה האירופית הזניחה, ושהוא עוד לא הוכיח את עצמו ברמות הגבוהות.
לפעמים אני מנסה להבין איך אנשים פה חושבים.

ושוב אזכיר את הקטילה של חלק כאן בהבאה של אייבינדר ובן ביטון. בעיקר בגלל הגיל והמחסור בכושר משחק.
אם ככה נראים שחקנים בגיל מעל הממוצע לשחקן, ועם מחסור בכושר משחק...
יהיה טוב הפועל!
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

7even כתב: 06 מאי 2021, 18:02
Nati כתב: 06 מאי 2021, 16:47 עכשיו בן סהר לא מספיק טוב לפורום
שמע אם תהיה אפשרות להביא את מייסון גרינווד ממנצ'סטר ב-100 אלף דולר לעונה מחר בבוקר... יגידו פה שהוא שהוא רק בן 19, שהוא כבש רק 5 שערים בליגה האירופית הזניחה, ושהוא עוד לא הוכיח את עצמו ברמות הגבוהות.
לפעמים אני מנסה להבין איך אנשים פה חושבים.

ושוב אזכיר את הקטילה של חלק כאן בהבאה של אייבינדר ובן ביטון. בעיקר בגלל הגיל והמחסור בכושר משחק.
אם ככה נראים שחקנים בגיל מעל הממוצע לשחקן, ועם מחסור בכושר משחק...
זה לא העניין.
אני חושב שאוהדי הפועל התרגלו לאהוד קבוצה עניה והם מרגישים כמו ילד שקיבל שטר של 50₪ והוא יכול לקנות רק משחק אחד בחנות לשנה הקרובה, אם לא ייבחר נכון, הלך עליו.
במצב רגיל, אז אומרים מקסימום ניפול איתו, נסתדר, יש גב. אבל אנחנו מוכים טראומות ויודעים עם מי יש לנו עסק…

ובכלל אין לנו שום מידע של מה בדיוק התקציב הצפוי, מה פנוי לרכש כמה עולה כל שחקן בדיוק ומה אפשר לעשות.
אם היה לנו יותר מידע, אפשר היה לעשות ניהול סיכונים כמו שעושים בקבוצה מקצוענית נורמלית, ולחשוב על מי שווה לשים את הז׳יטונים מסך הז׳יטונים הכללי.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

בוא נאמר שבערך ב40 זרים שבאו בתקופת ניסנובס נפלנו עם 35 ככה. אין לנו באמת לוקסוס להמר על זר בעמדה הכי חשובה וחסרה שלנו ב-5 שנים האחרונות. אלא אם כן זה זר שבא מהליגה (לוסיו).
אחלה בן שהר, לדעתי הוא גם יותר טוב היום מ2011.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אין פה ויכוח אם סהר הוא חלוץ טוב או לא
ואם אייבינדר ובן ביטון היו רכש טוב זה לא אומר שכל שחקן מעל גיל 32 יהיה מתאים לנו
ובכללי, אין פה את פאקטור הגיל זאת לא הבעיה עם סהר
וגם אם נניח שהכסף הוא לא בעיה והוא לא יבוא על חשבון רכש אחר, זה עדיין לא הופך אותו לרכש טוב עבורינו מהסיבה שהוא לא שחקן להפועל הנוכחית
כמו שבוזגלו לא התאקלם גם הוא לא יתאקלם
אנחנו צריכים חלוץ שיעשה הרבה הגנה כמו שאלטמן עושה ושירד להגנה המון, שידע לייצר לעצמו מצבים משום דבר, שידע לשחק עם הגב לשער ולקלוט כדורים על 40 מטר כי זה מה שהוא הולך לקבל
בן סהר לא כזה ולכן זה לא יעבוד
long live the zapta
אורלנדיץ'
קיבל.ה  18 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 06 מאי 2021, 18:20 אין פה ויכוח אם סהר הוא חלוץ טוב או לא
ואם אייבינדר ובן ביטון היו רכש טוב זה לא אומר שכל שחקן מעל גיל 32 יהיה מתאים לנו
וגם אם נניח שהכסף הוא לא בעיה והוא לא יבוא על חשבון רכש אחר, זה עדיין לא הופך אותו לרכש טוב עבורינו מהסיבה שהוא לא שחקן להפועל הנוכחית
אנחנו צריכים חלוץ שיעשה הרבה הגנה כמו שאלטמן עושה ושירד להגנה המון, שידע לייצר לעצמו מצבים משום דבר, שידע לשחק עם הגב לשער ולקלוט כדורים על 40 מטר כי זה מה שהוא הולך לקבל
מי מתאים?שחקן שמוכר לליגה ולא הימור
ואני גם לא כזה מסכים,בחצי השני של העונה עם לידור כהן דוידה ואלאיאס ראית הרבה כדורים שמחפשים כתובת ברחבה.
אלו שלושה שחקנים שמביאים את הכדור קרוב לרחבה ומשם יוצאות הפעולות שלהם.סהר הוא חלוץ כזה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לוידע מה איתך...אבל מאז שביטון ואייבינדר הגיעו, מה שיצר איום מאגף ימין שלא היה קיים בכלל, ושחרר קצת את אלטמן למשימות התקפיות יותר(כי יש מי שיודע להעביר את הכדור מההגנה להתקפה או לאגפים בצורה נהדרת!)... אני רואה לא מעט התקפות כל משחק שפשוט חסרות רגל מסיימת.
יסלח לי שלומי אזולאי אבל לדעתי הוא לא ברמה הנאותה לליגת העל, ואני בספק אם בפלייאוף תחתון בלאומית הוא מסיים עונה עם מספר דו ספרתי של שערים.
אלטמן בכלל לא אמור לשחק חלוץ, ורז שטיין בכלל שחקן כנף. בהפועל נכון לעכשיו יש חלוץ אחד בודד - אזולאי. כמה שערים הוא כבש בחצי עונה? 1. ועוד מכדור שנהדף לו לרגל פחות או יותר. ותסלח לי הפועל אשקלון שנגדה הוא כבש אחרי תנועה יפה אבל באמת שהיא רחוקהמ הפועל שנות אור כרגע (איזה כיף להגיד את זה).

בן יודע לעלות לנגיחות לא רע, יודע לכדרר, לשחק באף, וגם להיות חלוץ מטרה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 06 מאי 2021, 20:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מה?

סהר הוא חלוץ חזק מהיר שיודע לשמור על הכדור.
יודע להוביל כדור. הוא בדיוק סוג החלוץ שחסר לנו (בניגוד לחמד למשל שהוא רק חלוץ רחבה).

החלוץ בהפועל הנוכחית לא עושה הגנה יותר מידי.. מתי ראית למשל את גיל יצחק (החלוץ היחיד בסגל) יורד לעשות הגנה? הוא לוחץ חוטף כדורים אבל לא יורד למטה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRon.T7even
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אני לא חושב שיש פה מישהו שחושב ששהר כרגע הוא לא רכש מצויין להפועל מבחינה מקצועית, השאלה היא מה הדרישות שלו, מה הניסנובים יסגרו איתו ומה יהיה עם זה בעוד שנתיים.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

מה ההייפ על דור ז'אן?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 06 מאי 2021, 19:45 מה ההייפ על דור ז'אן?
לא ברור.

שחקן ליגה לאומית
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

El dudernio כתב: 06 מאי 2021, 19:33
מה?

סהר הוא חלוץ חזק מהיר שיודע לשמור על הכדור.
יודע להוביל כדור. הוא בדיוק סוג החלוץ שחסר לנו (בניגוד לחמד למשל שהוא רק חלוץ רחבה).

החלוץ בהפועל הנוכחית לא עושה הגנה יותר מידי.. מתי ראית למשל את גיל יצחק (החלוץ היחיד בסגל) יורד לעשות הגנה? הוא לוחץ חוטף כדורים אבל לא יורד למטה.
לא מסכים שסהר יודע להוביל כדור, אני כן מסכים שהוא חזק אבל זה לא היתרון שלו, בעניי הוא שחקן שצריך לקבל את הכדור ברבע האחרון של המגרש עם הפנים לשער, דבר שהפועל מאוד מתקשה לעשות
ולגבי ההגנה של גיל יצחק, מתי ראית אותו רץ? עזוב הגנה
אבל אם נקח את אלטמן שהוא החלוץ האמיתי שלנו בשנתיים האחרונות, הוא עשה הגנה הרבה יותר מחלוץ ממוצע ובטח ממה שבן סהר עשה לאחרונה או מתורגל לעשות

לגבי שאר הטענות של הכותבים פה, אני לא מנסה להגיד שסהר לא חלוץ או שאין לו מקום אצלנו כי ברור שיש לו, הוא מעל הרמה של כל החלוצים אצלנו ואצל מרבית הליגה פשוט אני לא חושב שהוא מה שאנחנו צריכים, הפועל צריכה שחקנים קצת אחרים בעיקר כאלו שיודעים לסדר לעצמם את הגולים ופה אני חושב שסהר לא מצטיין
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדporthos
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

נועם שחם כתב:לא שאלו אם יש לו מקום בקבוצה אלא אם הוא השחקן "שיכול לשנות קבוצה כמו שלנו".

בן לא שחקן שמשנה קבוצות.

לכבוש שערים זה לשנות קבוצה כמו שלנו.
גם בעונה האחרונה שלו בב"ש שבה גם היה שחקן ספסל עדיין כבש שערים בזמן המועט יחסית ששיחק.

שהר שחקן שיש לו גם ניסיון וזה מאד חשוב.
הלוואי ויגיע

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

El dudernio כתב: 06 מאי 2021, 19:52
לא ברור.

שחקן ליגה לאומית
אם הוא שחקן ליגה לאומית אז שלומי אזולאי וגיל יצחק שחקני ליגה א.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 06 מאי 2021, 22:45
El dudernio כתב: 06 מאי 2021, 19:52
לא ברור.

שחקן ליגה לאומית
אם הוא שחקן ליגה לאומית אז שלומי אזולאי וגיל יצחק שחקני ליגה א.
גיל יצחק גם שחקן לאומית. אבל בניגוד לאזולאי הוא לפחות מספק משהו שנראה כמו מספרים, מעורב בשערים וכו.
אזולאי עם ראית משחק טובה בהרבה ומסירה טובה אבל הוא לא מסוגל לשים את הכדור ברשת.

לגבי אלטמן הוא לא חלוץ. ובחצי השני של העונה גם לא מתופקד ככזה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוא עוד חולם על צ׳לסי או שנגמל מזה כבר?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

דיונים אם בן שהר יגיע או לא? האם זה כדאי? האם הוא מתאים לנו?
נקבל בשנה הבאה גרסאות דומות לדולי מנגה ואמידו באלדה ובחזרה את שחר הירש.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

לא חושב שהוא יתיאים לנו.
אני חושב שבגלל הקישור החלש שלנו צריך לחפש חלוץ שיודע לסדר לעצמו את המצבים בסגנון בציראי.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 07 מאי 2021, 11:14 לא חושב שהוא יתיאים לנו.
אני חושב שבגלל הקישור החלש שלנו צריך לחפש חלוץ שיודע לסדר לעצמו את המצבים בסגנון בציראי.
אתה אמור גם להביא לפחות 2 שחקנים לכישור

למשל
-----איבינדר-----חדש------
חדש-------אלטמן------דוידה
------------סהר-----------
הפוסט קיבל לייק אחדBen
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שדרוג ענק, אם כי פוטנציאל לא קטן לפציעות.
במצבנו שווה להמר על זה.
הפוסט קיבל לייק אחדBen
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

El dudernio כתב: 07 מאי 2021, 11:25
אדום בבית כתב: 07 מאי 2021, 11:14 לא חושב שהוא יתיאים לנו.
אתה אמור גם להביא לפחות 2 שחקנים לכישור

למשל
-----איבינדר-----חדש------
חדש-------אלטמן------דוידה
------------סהר-----------
ומה יביאו לדעתך?
2 שחקנים שייקחו אותנו לאליפות?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לירון האדום כתב: 06 מאי 2021, 22:31
נועם שחם כתב:לא שאלו אם יש לו מקום בקבוצה אלא אם הוא השחקן "שיכול לשנות קבוצה כמו שלנו".

בן לא שחקן שמשנה קבוצות.

לכבוש שערים זה לשנות קבוצה כמו שלנו.
גם בעונה האחרונה שלו בב"ש שבה גם היה שחקן ספסל עדיין כבש שערים בזמן המועט יחסית ששיחק.

שהר שחקן שיש לו גם ניסיון וזה מאד חשוב.
הלוואי ויגיע

בעיני לא כזה סקורר גדול ובעיקר לא שחקן שמייצר לעצמו מצבים, שזה דבר שמאד נחוץ בקבוצה שלנו.

ושוב, בשלהי הקריירה, יקר, פציע. עדיף להשקיע בכיוונים אחרים לטעמי.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

נצפה מבלה בארה"ב עם בן ביטון ואינבינדר

שליחת תגובה