דיון מחפשי עבודה

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לאחר חיפוש ממושך בכל הפלטפורמות האפשריות אני מנסה את מזלי גם בפורום, אני יודע שזה long shot אבל בכל זאת

אני סטודנט למדעי המחשב בטכניון עם יתרת לימודים של כשנה וחצי, אני מחפש משרת סטודנט בפיתוח
גר בתל אביב, נייד לכל הסביבה וגם חיפה (קו רכבת) זאת אופציה מבחינתי
אעביר קו״ח וגיליון ציונים למי שצריך

אשמח גם לכל טיפ ועצה מהמנוסים שבניכם
וכמובן כל מחפשי העבודה מוזמנים להגיב ולהציע גם את עצמם

שיהיה בהצלחה לכולנו
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדdekellevy
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1141 לייקים

באיזה תחום אתה מעוניין (באם אתה בכלל יודע מה אתה רוצה)?
חומרה מעניין אותך?
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

התחלתי לעבוד כמורה לאנגלית ומתמטיקה דרך https://mitkavnim.com/ והם מאוד פיירים לצוות ממה שנראה לי עד כה..
עבודת סטודנטים נוחה
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מילפורד כתב: 03 דצמבר 2020, 07:05 באיזה תחום אתה מעוניין (באם אתה בכלל יודע מה אתה רוצה)?
חומרה מעניין אותך?
אין לי ניסיון תעסוקתי כך שאני לא באמת יודע מה אני רוצה
אני כן יודע מה אהבתי במהלך הלימודים ובמה אני טוב כרגע וזה בעיקר פיתוח תוכנה בC/C++
במהלך הלימודים יותר התחברתי לקורסים כמו מערכות הפעלה ואלגוריתמים
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

תתאבד כבר כתב: 03 דצמבר 2020, 07:28 התחלתי לעבוד כמורה לאנגלית ומתמטיקה דרך https://mitkavnim.com/ והם מאוד פיירים לצוות ממה שנראה לי עד כה..
עבודת סטודנטים נוחה
תודה רבה
אני אסתכל אצלם אך לפני זה אני אנסה למצות את אופצית משרת פיתוח עבור סטודנטים, חשוב לי לצאת מהתואר עם ניסיון תעסוקתי כלשהו
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 03 דצמבר 2020, 01:42 לאחר חיפוש ממושך בכל הפלטפורמות האפשריות אני מנסה את מזלי גם בפורום, אני יודע שזה long shot אבל בכל זאת

אני סטודנט למדעי המחשב בטכניון עם יתרת לימודים של כשנה וחצי, אני מחפש משרת סטודנט בפיתוח

שיהיה בהצלחה לכולנו
לחברות האמריקאיות הגדולות יש תקנים מיוחדים לסטודנטים למדעי המחשב.
שלח קורות חיים לגוגל, מיקרוסופט, אינטל, אפל, קוואלקום וכדומה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

its-sick כתב: 03 דצמבר 2020, 09:31
Giovanni Giorgio כתב: 03 דצמבר 2020, 01:42 לאחר חיפוש ממושך בכל הפלטפורמות האפשריות אני מנסה את מזלי גם בפורום, אני יודע שזה long shot אבל בכל זאת

שיהיה בהצלחה לכולנו
כן זה משהו שאני כבר עושה בערך מתחילת משבר הקורונה, לא זומנתי עדיין לראיון באחת מהחברות הגדולות חוץ ממייקרוסופט שלא עברתי את הראיון השני
משיחות עם אנשים בפקולטה ובכללי מהתעשייה הבנתי שהדרך הכי טובה היא המלצה של עובד פנימי אז זה עיקר המטרה שלי פה בדיון
long live the zapta
dekellevy

רעיון מבורך! אני אנצל את הבמה :)
בקרוב בוגר של הנדסת מערכות מידע באוניברסיטת בן גוריון, מחפש משרת סטודנט/מלאה (יכול להתחיל משרה מלאה בקרוב) בפיתוח תוכנה על שלל גווניו, אשמח לשלוח קו"ח לכל דורש (גר בראשל"צ).
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 03 דצמבר 2020, 09:35
its-sick כתב: 03 דצמבר 2020, 09:31

שיהיה בהצלחה לכולנו
כן זה משהו שאני כבר עושה בערך מתחילת משבר הקורונה, לא זומנתי עדיין לראיון באחת מהחברות הגדולות חוץ ממייקרוסופט שלא עברתי את הראיון השני
משיחות עם אנשים בפקולטה ובכללי מהתעשייה הבנתי שהדרך הכי טובה היא המלצה של עובד פנימי אז זה עיקר המטרה שלי פה בדיון
הם צודקים. תברר עם אנשים מהמחזור שלך שהתחילו לעבוד באיזו חברה מהגדולות אם הם מגייסים.
אתה יכול גם למצוא משרה בסטארטאפ כלשהו. יש כל מיני קבוצות בפייסבוק. אם אתה לא מכיר אני יכול לבדוק לך.
תשפץ את הLinkedIn שלך ותנסה שיראה כמה שיותר מרשים. תנסה גם להיות פעיל שם, שמעתי מאנשים שזה עוזר.

*הכותב אינו קשור להייטק בשום צורה, ואף אינו יודע לפרמט מחשב
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

לירן כתב: 03 דצמבר 2020, 20:50 *הכותב אינו קשור להייטק בשום צורה, ואף אינו יודע לפרמט מחשב
וגם בקושי חובש
הפוסט קיבל לייק אחדנורמה ג'ין
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

עובדיה כתב: 03 דצמבר 2020, 21:41
לירן כתב: 03 דצמבר 2020, 20:50 *הכותב אינו קשור להייטק בשום צורה, ואף אינו יודע לפרמט מחשב
וגם בקושי חובש
ואינו זרק אמפולה על חוט חשמל בבהד 10
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מקפיץ שוב למקרה שמישהו פספס
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הייתי מברר על IBM וYAHOO גם. מעבר למשרות סטודנט יש להם גם התמחויות לסטודנטים בטכניון.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

ממליץ לך להחזיק GITHUB משלך שמה תוכל להציג את כל העבודות שעשית.
מראיינים(ומגייסות עוד לפני) ירצו לראות איך את מבדל את עצמך משאר המועמדים, ובשלב הזה שלך בחיים, זה יתבטא בעיקר בתשוקה אישית לתחום.
אם תראה שאתה לומד חומרים ועושה פרויקטים מעבר למה שנותנים לך לעשות בלימודים, זה יעיד על כך שאתה אוטודידקטי ומוטיבציוני. בכל אופן אף אחד לא יבדוק אם הקוד שאתה כותב הוא בסט פרקטיס.
בראיונות עצמם סביר להניח שישאלו אותך כל מיני שאלות של מבנה נתונים ולכן המלצתי הנוספת אליך היא לך תאנוס את Cracking the code interview (למרות שייתכן ודברים הם שונים מהבחינה הזאת אם אתה מתעניין יותר בlow level).

חוץ מזה המלצתי האחרונה אליך היא לבדוק בצ'קפוינט, שמה אני התחלתי ויש שם המון משרות סטודנט, גם אם לא בפיתוח, נהוג שמה שברגע שאתה מסיים את התואר אתה מתחיל להתמיין לצוותים השונים באופן פנימי בחברה. שמה תמצא ערימות של c\c++

בהצלחה חביבי
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

תודה רבה לכולם :rose:
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

אם יש בקהל סטודנטים בתחום הכלכלה/מנהל עסקים/חשבונאות ותחומים משיקים אשמח לתת המלצה בחברה שאני עובד בה.
i stand with israel :brokenheart:
שליחת תגובה