מחאת בלפור

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אשכול לפורום החדש

https://timeout.co.il/%D7%94%D7%90%D7%A ... %90%D7%9C/
"אנשים מלאי סולידריות ואהבה שרק רוצים לעזור. ברגע שאדם נעצר יש מענה לצרכים שלו"

נטעיה: "אחי הגדול, פועל כבר שנים באזורים הפוליטיים-חברתיים, רוב הזמן ביחד עם מפלגת העבודה. אז ניתן היה לראות את זה כדור המשך לפועלו.
מה שלא חדש, כי בעקבותיו גם נהייתי אוהדת הפועל תל אביב בכדורגל וכדורסל, דבר שמתכתב באופן ישיר עם הרבה מרעיונות המחאה הנוכחית".
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

עם כמעט 100 אחוז נוכחות בהפגנות מאז הראשונה ביולי, אפשר לראות דעיכה מסוימת עם פיקים בהמשך להתרחשויות מקומיות. אני מניח שבגלל שמנוהלת כאן מלחמת התשה, ונוצרה סיבולת מסוימת בממשלה ובציבור הימני להפגנות. אפשר גם לראות שההפגנה הפכה להטרוגנית יותר מהראשונות שאמנם הוציאו מספרים גדולים אבל מקבוצות דומות, עכשיו יש פיזור גדול יותר בספקטרום הפוליטי. ברמה של השיח סביבי נראה שההפגנה עובדת תודעתית ובעיקר צעירים שנטו לתמוך בביבי עוברים לחלופות כמו בנט או גנץ.

אותה הסיבולת ממקודם באה בעוכרי ההפגנה, שכבר לא מטלטלת את הספינה כמו קודם. לדעתי הסטטוס קוו יימשך עד שיהיו בחירות/תחילת הלו״ז של הקראת העדויות/פרסום מסקנות מפלילות ע״י וח״ק הצוללות במשהב״ט. אופציה נוספת להחמרה ועליית עצימות בהפגנות היא אופציה שמרגישה יותר סבירה ככל שחולף הזמן- רצח או פציעה קשה של מפגין ע״י שוטר או על ידי איש מחנה ליכוד.

כל אלו שציינתי למעלה והתרחשויות אחרות שלא צפיתי יצליחו להוציא מסה קריטית לרחוב בישראל. קשה לחשוב איך אחד מהם לפחות לא יגיע בחודשים הקרובים ולכן אני אופטימי.

ברמה האישית- ההפגנה קצת התפזרה לכיוון פוליטי מאשר לכיוון המהותי שהיה צריך ללכת עליו
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

הניתוח נראה מאוד נכון. תוכל להסביר מה הכוונה ב״התפזרה לכיוון פוליטי״? היעד העיקרי של ההפגנות הוא לגרום לתפטרות ראש הממשלה (או סיום תפקידו בדרך אחרת), לא? יעד פוליטי לחלוטין.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

תאים של חד"ש והתאגדויות קומוניסטיות. שלטים נגד הכיבוש או הכחשות קורונה, אני אגב יכול להסכים עם הכל או עם חלק אבל זה לא קשור מהנושא המהותי: ראש ממשלה בניגוד עניינים חריף- לא יכול להיות ראש ממשלה יותר. נקודה. כל סטייה לצדדים, כל שלט נגד הכיבוש, כל שלט אנטי-קורונה, כל שלט נגד הממשלה עם הלוגו של חד"ש, מוריד מפגינים מהמצבה. והמון. אגב, העניינים האלה ייפתרו במוקדם ובמאוחר כשהוא לא יהיה ראש ממשלה גם אם יחליפו אותו מימין או משמאל.

ביום אחר בקלפי אני גם אצביע לרשימה המשותפת, פשוט אין קשר לעניין המהותי והיחיד- ראש ממשלה לא יכול לנהל מדינה כשהוא בניגוד עניינים חריף.
כל דבר אחר הוא ספין או אוכל לאנשים שמייצרים ספינים
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

תודה על התשובה, הבנתי ״פוליטי״ ו״מהותי״ אחרת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

עובדיה כתב: 06 דצמבר 2020, 17:35 תאים של חד"ש והתאגדויות קומוניסטיות. שלטים נגד הכיבוש או הכחשות קורונה, אני אגב יכול להסכים עם הכל או עם חלק אבל זה לא קשור מהנושא המהותי: ראש ממשלה בניגוד עניינים חריף- לא יכול להיות ראש ממשלה יותר. נקודה. כל סטייה לצדדים, כל שלט נגד הכיבוש, כל שלט אנטי-קורונה, כל שלט נגד הממשלה עם הלוגו של חד"ש, מוריד מפגינים מהמצבה. והמון. אגב, העניינים האלה ייפתרו במוקדם ובמאוחר כשהוא לא יהיה ראש ממשלה גם אם יחליפו אותו מימין או משמאל.

ביום אחר בקלפי אני גם אצביע לרשימה המשותפת, פשוט אין קשר לעניין המהותי והיחיד- ראש ממשלה לא יכול לנהל מדינה כשהוא בניגוד עניינים חריף.
זה לא עניין של התפזרות זה עניין של הצלחה. מחאה שמצליחה למשוך תשומת לב רבה לאורך זמן בסופו של דבר תמשוך אליה נספחים שירצו לרכב על תשומת הלב הזאת. זה כל הסיפור. כל הנספחים האלו די זוכים להתעלמות רבתי משאר המשתתפים.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

עובדיה כתב: 06 דצמבר 2020, 17:35 תאים של חד"ש והתאגדויות קומוניסטיות. שלטים נגד הכיבוש או הכחשות קורונה, אני אגב יכול להסכים עם הכל או עם חלק אבל זה לא קשור מהנושא המהותי: ראש ממשלה בניגוד עניינים חריף- לא יכול להיות ראש ממשלה יותר. נקודה. כל סטייה לצדדים, כל שלט נגד הכיבוש, כל שלט אנטי-קורונה, כל שלט נגד הממשלה עם הלוגו של חד"ש, מוריד מפגינים מהמצבה. והמון. אגב, העניינים האלה ייפתרו במוקדם ובמאוחר כשהוא לא יהיה ראש ממשלה גם אם יחליפו אותו מימין או משמאל.

מצחיק לקרוא את זה בתור אחד מאלה שיזמו את "הגוש הרדיקלי" הראשון בבלפור (והתייאש לחלוטין אחרי חודשיים :P )
אני כבר בכלל לא כזה מתחבר לקונספט של הפגנות, אבל מי מחליט מה מהותי ומה לא? מה גורם לך לחשוב שהעניינים האלה ייפתרו אחרי ביבי? הרבה יותר סביר שכולם ישכחו מהם שוב (ומהר) ברגע שהוא ילך
אנטי ביתר לשעבר
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

זה לא רדיקלי והגוש שלך לא מיוחד. הוא פשוט לא שייך להפגנה הזאת בעיני. לצורך העניין ההפגנה על בננות ואתם באים להפגין על עגבניות, זה פשוט לא קשור

ברמה הטקטית- זה פשוט פוגע ביח"צ של המטרה שרוב המפגינים רוצים להשיג

ברמה האישית- כל מועמד מימין שיגיע אחריו רק יעשה נזק לימין ויחזק את השמאל

אבל מה אכפת לי, עדיין יש דמוקרטיה ואתה מוזמן לחזור
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אגב עוד השערה שלי- ביבי היה מגיע להסדר מסוים עם הפלסטינים הרבה לפני שאר החלופות שלו על הסקאלה עד מר"צ.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

זה לא "הגוש שלי" והפסקנו לבוא, כאמור, כי באמת אין לנו מה לחפש שם, אז על זה אנחנו מסכימים איכשהו :P
אבל זה מעניין שאנשים שקוראים לעצמם שמאל רואים בהתייחסות לכיבוש או לעוני כפוגע במאבק.
היה נראה לי יותר הגיוני לשמוח שמסרים כאלה נכנסים למיינסטרים אחרי שהיו קיימים רק בהפגנות קטנות של השמאל הרדיקלי. אבל אם זה מסיט אתכם מהמטרה הנעלה של להחליף שליט אחד באחר אז, מה אני אגיד לך, שיהיה בהצלחה. אני בטוח שאחרי ביבי יהיה נפלא לפחות כמו שהיה לפניו.
אנטי ביתר לשעבר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הבעיה שלך זה שיש אנשים שחושבים שיהיה אחרי ביבי.
כל ההפגנות האלו רק מחזקות את ביבי. ולכן הוא ותומכיו ממשיכים להתייחס אליהם ולתדלק אותם.
ככל שזה ימשיך, התמיכה בו תעלה.

ואם כבר הבעתי דעה בעניין, הדרך היחידה לייצר הפגנה שתשפיע לרעה על ראש הממשלה הנוכחי,
היא לשנות את השיח - לא תתפטר בגלל כתבי האישום. תתפטר כי אתה אשם שיש פה מיליון איש בלי עבודה.
זה הרבה יותר חזק, הרבה יותר מייצר אימפקט, הרבה יותר כואב לאנשים בלב, הרבה יותר מאחד.
שוחד מרמה הפרת אמונים? עד שלא יוכח אחרת, עבור תומכיו מדובר בשקרים.
מיליון מובטלים? אמת שאי אפשר להתווכח איתה.
מיליון רעבים? אמת שאי אפשר להתווכח איתה.
עשרות אלפי עסקים נסגרים? אמת שאי אפשר להתווכח איתה.

לצערי הפור כבר נפל, ההפגנות האלו פוליטיות from day 1
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

האדס כתב: 07 דצמבר 2020, 09:55 הבעיה שלך זה שיש אנשים שחושבים שיהיה אחרי ביבי.
כל ההפגנות האלו רק מחזקות את ביבי. ולכן הוא ותומכיו ממשיכים להתייחס אליהם ולתדלק אותם.

ואם כבר הבעתי דעה בעניין, הדרך היחידה לייצר הפגנה שתשפיע לרעה על ראש הממשלה הנוכחי,
היא לשנות את השיח - לא תתפטר בגלל כתבי האישום. תתפטר כי אתה אשם שיש פה מיליון איש בלי עבודה.
זה הרבה יותר חזק, הרבה יותר מייצר אימפקט, הרבה יותר כואב לאנשים בלב, הרבה יותר מאחד.

לא מעניין אותי שהוא לא הורשע, הוא כרגע עסוק בלהגן עך עצמו. כל הרעות החולות האחרונות נגזרות ממצבו המשפטי ומהעובדה שהוא מנהל מדינה בניגוד עניינים, ובטח שלא מעניין אותי מה הבייס שלו חושב
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אתה חייב להחליף תמונה זה מזעזע
It's 1991 and I refuse to come wack
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

הפגנה תתקיים מחר, מוצ"ש. עולה לירושלים מהערבה, חוזר לקיבוץ ניר עוז דרך כביש 1,3,7,4,232. כולם מוזמנים ללא השתתפות
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

האדס כתב:הבעיה שלך זה שיש אנשים שחושבים שיהיה אחרי ביבי.

אמת שאי אפשר להתווכח איתה?? הם מתווכחים איתה כל הזמן.
למשל: דוח העוני מוטה, זה עוני יחסי ולא עוני אבסולוטי, זה מגזרים שחיים ככה מבחירה (אלו טענות שנשמעות מהימין)
לגבי מובטלים ועסקים יגידו קורונה ופה המצב יותר טוב מכל מדינות המערב (מהגרפים האלו שביבי אוהב להראות).

בלי קשר אני מסכים עם הדעה הפותחת.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

באיזה קטע התחילו להביא פירו זה מעצבן רק מגביר את הגעגועים ליציע
אנטי ביתר לשעבר
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

היום 18:30 בשעון ביפו, 20:00 בבימה. יוצאים גם ממקומות אחרים בעיר. לצאת לצאת לצאת
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

היום בערב, מוצ"ש: צמתים וגשרים ב16:00
בלפור ב19:30
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מול הבית של בני גנץ כרגע. סיכוי טוב שימשך עוד שעתיים שלוש. להגיע!
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

יוצא היום מת"א לצעדה מגשר המיתרים ב1800. הצפי הוא לכמות 5 ספרתית גדולה מהרגיל עקב ההתפתחויות הפוליטיות-משפטיות שבאות עלינו לטובה
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

תפסיקו לתת להם לחנים
אנטי ביתר לשעבר
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

יוצא מהמרכז ב16:00 עם השיירה, יש מקום ל4.
חשוב להגיע, שבת אחרונה לפני הבחירות חייב להוציא מסה קריטית ומשנת תודעה. יש היענות גדולה ונדמה שיש כרגע עשרות רבות של אלפים שיגיעו להערכתי. מבקש גם מהסקפטיים יותר לצאת ולהפגין, לעשות מאמץ ולעלות לירושלים במוצ"ש.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

״מסה קריטית ומשנת תודעה״? כמה נראה לך צריך להגיע כדי שמשהו פה ישתנה?
אתה באמת מאמין שיש עוד מישהו שיכול להיות מושפע מההפגנות האלה?
אני בכלל לא בטוח שההפגנות האלה לא עברו כבר ממזמן לחזק את הצד שמאס בהן.
שואל באמת, אני רוצה לבוא אבל לא רוצה להרגיש שאני עושה יותר נזק מתועלת אם אני בא.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

נזק מסוים יהיה מה שלא נעשה כי החלאות של נתניהו יחפשו כל שלט וכל מפגין.ה כדי לעשות דה-לגיטימציה ולעשות ספין דוחה
אבל היתרון שאין דוברים אז לא יהיה גרבוז וזה מבחינתי בעיקר בשביל להרגיש משמעותי (אתה לא יודע איזה אנרגיות טובות יש שם בד"כ)
ובשביל להמריץ את כולם לקראת הבחירות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

סומך כתב: 15 מרץ 2021, 08:53 נזק מסוים יהיה מה שלא נעשה כי החלאות של נתניהו יחפשו כל שלט וכל מפגין.ה כדי לעשות דה-לגיטימציה ולעשות ספין דוחה
אבל היתרון שאין דוברים אז לא יהיה גרבוז וזה מבחינתי בעיקר בשביל להרגיש משמעותי (אתה לא יודע איזה אנרגיות טובות יש שם בד"כ)
ובשביל להמריץ את כולם לקראת הבחירות
אני אומנם לא מאמין שיש דבר כזה שמאל וימין, אבל חבל שהשמאל לא למד מהימין להיות דמוי מקופח, כי אז היה אפשר לכתוב ספר גרבוז שהסופרת שלו זו מירי רגב עם כל ההתבטאויות האומללות ומנותקות שלה ועוד לא הגענו לאסנת מארק, מיקי זהר, דודי אמסלם וקרעי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אם להפגנה יגיעו 61 מנדטים זה יהיה סימן מעודד מאד
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מילפורד כתב: 15 מרץ 2021, 07:52 ״מסה קריטית ומשנת תודעה״? כמה נראה לך צריך להגיע כדי שמשהו פה ישתנה?
אתה באמת מאמין שיש עוד מישהו שיכול להיות מושפע מההפגנות האלה?
אני בכלל לא בטוח שההפגנות האלה לא עברו כבר ממזמן לחזק את הצד שמאס בהן.
שואל באמת, אני רוצה לבוא אבל לא רוצה להרגיש שאני עושה יותר נזק מתועלת אם אני בא.
לטעמי נוצר חלון הזדמנויות למעבר מצביעים רבים מהליכוד אל גדעון סער ובנט, ומצביעים רבים מגנץ אל העבודה. מסה קריטית היא בעיניי מאה אלף בפועל (ולא בתודעה כמו ב2011 או סברה ושתילה), שיהפכו למאות אלפים בתודעה הקולקטיבית. להבדיל מההפגנות הקודמות, הדגש של ההפגנה הגדולה הוא בעממיות שבדבר ולא ברעיונות הפרוגרסייבים שנתנו לה מכות בכנף בעקבות סיקור מוטה של טופז לוקים. אני מאמין שנראה פחות שלטים של "די לכיבוש" ויותר שלטים של "1000, 2000, 4000" לצורך העניין. למרות שאין חולק על כך שהכיבוש היה חייב להסתיים עוד אתמול- ההפגנה הקרובה לא תתמודד עם זה ותתמקד בראש ממשלה שנמצא בניגוד עניינים עקב משפט שמתנהל נגדו.

יש חשיבות מכריעה לכמות האנשים, כיוון לדידי מצביעים רבים של הליכוד מתמודדים עם 2 קשיים עיקריים:
הראשון הוא הטיפול המזלזל בכל תחומי החיים שלהם, לרבות הטיפול בקורונה שהבליט את הדברים ופקח את עינייהם של מצביעים ותיקים רבים. השני הוא הקושי המוסרי של מצביעים רבים עם עבירות אתיקה קשות. למרות שעברו 3 מערכות בחירות, אני מתחיל להרגיש מהשטח בפריפריה שאני גר בה שחילחלה ההבנה שמדובר במושחת אופרטיוניסט ותו לא. הם צריכים אישור חברתי להצבעה למתחרים ולכן גם ההפגנות הקודמות עברו במצודת זאב וגם קיבלו ייצוג מהימין וימשיכו לקבל ייצוג מתוגבר גם בההפגנה במוצ"ש.

המסה הקריטית שאני מדבר עלייה תשנה את סוג הסיקור במדיומים, מאירוע נקודתי סקטוריאלי לאירוע רחב וחוצה מגזרים. כמו המחאות ב2011 וסברה ושתילה.

בקיצור, אשמח אם תבוא מילפורד.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מה הסיכוי שהמחאה תמשיך אחרי הבחירות?
لا إله
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

its-sick כתב: 15 מרץ 2021, 11:01 מה הסיכוי שהמחאה תמשיך אחרי הבחירות?
ברור שתהיה מחאה אם ביבי נשאר ראש ממשלה, יש יותר מדי אנשים שהמחאות האלו זה כבר עיקר קיומם. וממילא המחאות האלו אין להן מטרה כך שהן לא יכולות להיכשל. אחרי הבחירות תהיה רגיעה, ואז כשמישהו שם יעביר בקריאה ראשונה חוק לביטול המשפט המחאות יתחדשו.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

בר קולמוסא כתב: 20 מרץ 2021, 18:11 וממילא המחאות האלו אין להן מטרה כך שהן לא יכולות להיכשל.
לא הבנת על אמת?
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

עובדיה כתב: 21 מרץ 2021, 02:23
בר קולמוסא כתב: 20 מרץ 2021, 18:11 וממילא המחאות האלו אין להן מטרה כך שהן לא יכולות להיכשל.
לא הבנת על אמת?
כנראה שלא הבנתי.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אז אני אסביר לך. אני מוחה על כך שראש ממשלה שכרגע מתעסק בלהגן על עצמו בבית משפט גם מנהל את המדינה בניגוד עניינים. הבנת?
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אז תם או לא תם הטקס
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני מניח שהמחאה האותנטית הזו תמשך ואף תגבר.
היא מפריעה לרה"מ יותר ממה שנוטים לחשוב.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

עובדיה כתב:אז אני אסביר לך. אני מוחה על כך שראש ממשלה שכרגע מתעסק בלהגן על עצמו בבית משפט גם מנהל את המדינה בניגוד עניינים. הבנת?
לא ענית על השאלה. זו הסיבה שאתה מוחה אבל מה המטרה של המחאה? בבירור זו לא החלפת השלטון, כי שומדבר משמעותי פוליטי לא יצא ממנה, והיא גם לא שינתה שומדבר במאזן הכוחות הפוליטי. אם המטרה היא לצעוק שביבי מושחת לשם הצעקה (אני לא מזלזל בזה, גם ארבע אמהות עמדו שנים עם שלטים) אז כאמור, ברור שהמחאה תמשיך אחרי הבחירות
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

בר קולמוסא כתב: 21 מרץ 2021, 12:42
עובדיה כתב:אז אני אסביר לך. אני מוחה על כך שראש ממשלה שכרגע מתעסק בלהגן על עצמו בבית משפט גם מנהל את המדינה בניגוד עניינים. הבנת?
לא ענית על השאלה. זו הסיבה שאתה מוחה אבל מה המטרה של המחאה? בבירור זו לא החלפת השלטון, כי שומדבר משמעותי פוליטי לא יצא ממנה, והיא גם לא שינתה שומדבר במאזן הכוחות הפוליטי. אם המטרה היא לצעוק שביבי מושחת לשם הצעקה (אני לא מזלזל בזה, גם ארבע אמהות עמדו שנים עם שלטים) אז כאמור, ברור שהמחאה תמשיך אחרי הבחירות
המטרה היא שיפסיק לכהן כראש ממשלה כשהוא בניגוד עניינים, זה היה ברור כשהסברתי על מה אני מוחה. אני חושב שאתה מתעניין לגבי הדרך לעשות את זה- בדיוק בהפגנות גדולות וצעדות, בעבודה בסושיאל ובשלטים בחוצות העיר. יש עוד המון דרכים ואין איזה תוכנית עבודה קונקרטית כי כל עמותה או פרט מתכנסים למשהו משלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

הציטוט של ההוא שאמר שהוא לא מוחה כדי לשנות משהו, אלא כדי שלא ישנו אותו - נכתב פה כבר או שאני יכול לקבל את הלייקים שלי בשקט?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

מתי מסתיימות מסיבות הסקס להפצת הקורונה הידועות גם כמחאת בקיצוניים בלפור ?
הרי כבר הוכח שכל התיקים של ביבי תפורים, אז על מה ההפגנות? שאף אחד במדינה לא סופר אותם?
טוב אם זו הסיבה אני די מבין אותם. גט א לייף. לכו תעשו עם עצמיכם משהו. אלו שמימנו אתכם כבר מזמן התייאשו.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

:rofl: :rofl: :rofl:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

7even כתב: 23 מרץ 2021, 01:38 מתי מסתיימות מסיבות הסקס להפצת הקורונה הידועות גם כמחאת בקיצוניים בלפור ?
הרי כבר הוכח שכל התיקים של ביבי תפורים, אז על מה ההפגנות? שאף אחד במדינה לא סופר אותם?
טוב אם זו הסיבה אני די מבין אותם. גט א לייף. לכו תעשו עם עצמיכם משהו. אלו שמימנו אתכם כבר מזמן התייאשו.
מה
שליחת תגובה