הפועל תל אביב 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

De Niro כתב: 15 מאי 2024, 14:36 ראשית הייתה פה השתקה נמרצת של מספר משתמשים כלפי אלו ש"העזו" לבקר את ההנהלה החובבנית.זו האמת.
ההשתקה הזו גם הצליחה באופן חלקי.
שנית באף עונה לא רשמתי לפני פתיחת העונה שהקבוצה תרד ליגה.זה השקר.
העונה היה לי ברור שזה יקרה.
החותמת הסופית אכן הייתה עם השחרור של הקשר והמגן בינואר. היה לי ברור שהקבוצה תתקשה לצאת מזה.
אתה כתבת בפתיחת עונת 21/22 שאם נבנה על ליידנר להרכב אנחנו נסתבך במאבקי ירידה. במציאות, סיימנו את אותה עונה בפלייאוף העליון, ליידנר נמכר באקזיט גדול והיה גם המגן השמאלי הפותח של נבחרת ישראל.
אתה כתבת, באותה עונה, שהפועל כדורסל תיאבק נגד הירידה. במציאות הגענו לגמר הגביע וניצחנו ארבעה דרבים בעונה אחת, לראשונה בהיסטוריה.
יש עוד הרבה דוגמאות והמנגנון הוא תמיד אותו מנגנון - אתה מפזר רעל בנחרצות אין קץ, ממשיך לפזר במידה והקבוצה נכשלת, ונעלם אם הקבוצה מנצחת. כשמישהו מעביר ביקורת על הסגנון הזה, אתה טוען שמנסים להשתיק אותך. סבבה, ממש קאטו הזקן אתה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםadom4L.Sונרקומןיהלום14אדום
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

בסוף, גנאים היה אמור לבוא כחיזוק לצידו של רודריגז, הנפילה איתו והעזיבה של רודריגז השאירה אותנו בלי אמצע, תוסיפו לזה הגנה בעייתית (היי פאסי) שחקני התקפה עם אופי של פרימדונות, ולחץ שהולך ומצטבר תחת הליצן הספרדי, ותקבלו כדור שלג פסיכי.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

הסיפור פה, כמו שהרבה כתבו גם בזמן אמת, זה רודריגז.
אני חשבתי בזמן בניית הסגל שחייבים להביא קשר נוסף לצד רודריגז. או זר או איזה אביב אברהם שכזה. רודריגז שחקן ברמה מאוד גבוהה ששדרג אותנו מאוד, אבל בלעדיו לא היה כלום בקישור, גם ברמה האתלטית וגם ברמת האיכות.

אני חשבתי, ועדיין חושב, שעם כל האכזבה מלאיוס, צ'יבוטה, אוז'בולט ואלטמן, זה עדיין יותר ממה שיש לרוב הקבוצות בליגה להציע בעמדות האלו, אלא שכדי לנצל אותם צריך מאמן נורמלי וצריך קישור נורמלי. ברגע שרודריגז עזב פשוט נשאר לנו כלום ושום דבר בקישור. אני באמת חושב שזה הקישור הכי גרוע שהיה בהפועל מאז ומעולם.
ברגע שלא היה רודריגז ולא היה מאמן, נשארנו בלי כלום בקבוצה. ניסים מזובאס, שגם הם נגמרו בשלב מסוים. בגלל זה השחרור של רודריגז היה פשע עצום ובעצם הגורם העיקרי לכך שסיימנו איפה שסיימנו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.S7even
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 מאי 2024, 14:51
De Niro כתב: 15 מאי 2024, 14:36 ראשית הייתה פה השתקה נמרצת של מספר משתמשים כלפי אלו ש"העזו" לבקר את ההנהלה החובבנית.זו האמת.
החותמת הסופית אכן הייתה עם השחרור של הקשר והמגן בינואר. היה לי ברור שהקבוצה תתקשה לצאת מזה.
אתה כתבת בפתיחת עונת 21/22 שאם נבנה על ליידנר להרכב אנחנו נסתבך במאבקי ירידה. במציאות, סיימנו את אותה עונה בפלייאוף העליון, ליידנר נמכר באקזיט גדול והיה גם המגן השמאלי הפותח של נבחרת ישראל.
אתה כתבת, באותה עונה, שהפועל כדורסל תיאבק נגד הירידה. במציאות הגענו לגמר הגביע וניצחנו ארבעה דרבים בעונה אחת, לראשונה בהיסטוריה.
יש עוד הרבה דוגמאות והמנגנון הוא תמיד אותו מנגנון - אתה מפזר רעל בנחרצות אין קץ, ממשיך לפזר במידה והקבוצה נכשלת, ונעלם אם הקבוצה מנצחת. כשמישהו מעביר ביקורת על הסגנון הזה, אתה טוען שמנסים להשתיק אותך. סבבה, ממש קאטו הזקן אתה.
חשבתי שאני "אומר כל עונה שהולכים לרדת ליגה"
פתאום עדכנת את המלל?
זה יפה שאתה עוקב באדיקות אחרי כמות ההודעות שלי , אבל מה שרשמת בנושא הזה פשוט לא נכון.
אני לא זקוק לבקש את רשותך המלכותית מתי לכתוב ומתי לא לכתוב.
חשוב להפנים שאף הנהלה איננה חסינה מביקורת.
המנטרה שלך של "טפטוף רעל" היא באמת מנטרה ילדותית כשאין טיעונים אמיתיים לרשום.זה באמת תקליט שחוק.
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

De Niro כתב: 15 מאי 2024, 15:08
פתאום עדכנת את המלל?
זה יפה שאתה עוקב באדיקות אחרי כמות ההודעות שלי , אבל מה שרשמת בנושא הזה פשוט לא נכון.
המנטרה שלך של "טפטוף רעל" היא באמת מנטרה ילדותית כשאין טיעונים אמיתיים לרשום.זה באמת תקליט שחוק.
אני כתבתי פה מקרים שאני זוכר בוודאות מוחלטת, זה שתשקר ותגיד שזה לא קרה לא ישנה את העובדות.
אתה לא זקוק לרשותי כדי לכתוב ואני לא זקוק לרשותך כדי להגיד לך כשאתה מדבר שטויות. מציע ששנינו נמשיך לפי ראות עינינו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 מאי 2024, 15:17
De Niro כתב: 15 מאי 2024, 15:08

פתאום עדכנת את המלל?
אני כתבתי פה מקרים שאני זוכר בוודאות מוחלטת, זה שתשקר ותגיד שזה לא קרה לא ישנה את העובדות.
אתה לא זקוק לרשותי כדי לכתוב ואני לא זקוק לרשותך כדי להגיד לך כשאתה מדבר שטויות. מציע ששנינו נמשיך לפי ראות עינינו.
ציטטתי במדויק איפה היה השקר שרשמת.
אני אמשיך לדייק כאן בפורום בכתב כל שקר נוסף ולא משנה מי ירשום אותו.
יהלום14אדום
קיבל.ה  576 לייקים

תמשיך לדייק, דיוק ממך והלאה. כל מילה של הוקיץ במקומה.
יאללה הביתה!!!
scorpio
קיבל.ה  54 לייקים

מינצברג אשם כי היה מנותק מאוד מהקהל ומינה חדל אישים חולירע כמו חן סול
חן סול אשם כי הוא נכשל אחרי שמונה להיות מנהל מקצועי אחרי שבכלל מונה לתפקיד בקומבינה לאחר שהיה סקאוט בכלל של קבוצות ילדים. מטיס רחפנים ומטומטם גדול.
יוסי אבוקסיס גם הוא אשם כי הקבוצה תחתיו שיחקה אנטי כדורגל מזעזע הגנתי ופחדני. ניחא היינו מנצחים את הפועל פתח תקווה ונשארים בליגה הייתי סותם למרות כל הביקורת שיש לי על הקירח. אבל לא נשארנו.
שי אבוטבול לראשות הממשלה
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  916 לייקים

ענאן חלאיילי ב-"5 באוויר": "הייתי אמור לשחק בהפועל ת"א אלמלא המונדיאליטו"
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

בוא תסובב את הסכין עוד.
רווי
קיבל.ה  120 לייקים

אשכרה עם הילד הזה אצלנו אנחנו לא יורדים. איזה בושה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

הוא היה אמור לשחק אצלנו כמושאל?
המונדיאליטו זה אחד הדברים הגרועים שקרו לנו העונה בלי קשר לחלאילי.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  802 לייקים

רדפוקס כתב: 26 מאי 2024, 16:05 הוא היה אמור לשחק אצלנו כמושאל?
המונדיאליטו זה אחד הדברים הגרועים שקרו לנו העונה בלי קשר לחלאילי.
הנזק הכי ענק
Xavi
קיבל.ה  689 לייקים

אני די בטוח שאם הוא היה אצלנו הוא היה משחק כמו רן בנימין
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
שליחת תגובה