רוי ברנס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1050 לייקים
יצירת קשר:

תכלס הוא מסכן. ילד לא ברמה פשוט. מי שאחראי לזה שהוא היה השוער השני שלנו לא צריך להתקרב אפילו לקבוצת קט רגל.
רק בנס מול נתניה הצליחו איכשהו לשמור אותו בצמר גפן ולשמר אשליה שאפשר להישאר בליגה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםdino7even
נגמר הנוער
קיבל.ה  220 לייקים

ראיתי עכשיו את התקציר. זה פשוט לא ייאמן. קרן ראשונה מכלום רק בגללו. הגול השני מיליון אחוז עליו. מה זה????
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

לא היה סיכוי לקחת נקודות בעניין הזה
TOMER
קיבל.ה  26 לייקים

נניח והצוות המקצועי בחר בו כשוער שני, איך הוא לא שיחק דקה בגביע הטוטו?
MaorShemesh
קיבל.ה  20 לייקים

פומפה כתב: 11 מאי 2024, 20:44 לרגע לא מאשים את הילד המסכן הזה שנזרק להציל את הספינה הטובעת. אבל ממליץ לו לחפש מקצוע אחר.
אז את מי נאשים אם לא אותו? "ילז" בן 23 (בגיל של דניאל פרץ ושריף כיוף הילדים) שכל העונה מקבל שכר על לשבת בספסל ובפעמים היחידות שהוא צריך אשכרה לעבוד בשביל הכסף ולא סתם להסתחבק עם דוידוביץ באימונים מחרבן במכנסיים ברמה הכי חמורה שראיתי משחקן סו קולד מקצוען אי פעם...
לדעתי אין לו עתיד באף קבוצה אפילו בליגה א' ותוך שנתיים עושה תואר בבין תחומי ומשחק בעוצמה חולון. שחקן בזיוני.. ממש כאילו הכניסו שחקן שדה לשער. עצם העובדה שהמועדון משאיר שוער כלכך גרוע לאורך השנים אומר הרבה על קבלת ההחלטות. ההפסד נגד ביתר עליו, ההפסד היום עליו, והנס בנתניה עם ה3 עצירות מהקו היה למרות האפס בשער ולא בזכות. בושה של שחקן, יכולת מנטלית של ילד בגן ויכולת מקצועית של שוער בן 14... זה שאחרי ההתחרבנות נגד ביתר לא הבינו שעדיף ליטרלי כל אחד על פניו זאת טעות של הצוות המקצועי אבל הוא צריך לקפל יפה את החולצה, לעשות כמה תמונות להראות לנכדים שהוא היה פעם בהפועל וללכת לעבוד ביוחננוף.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

הפועל כתב: 12 מאי 2024, 06:22 תכלס הוא מסכן. ילד לא ברמה פשוט. מי שאחראי לזה שהוא היה השוער השני שלנו לא צריך להתקרב אפילו לקבוצת קט רגל.
רק בנס מול נתניה הצליחו איכשהו לשמור אותו בצמר גפן ולשמר אשליה שאפשר להישאר בליגה.
בול.
הוא לא אשם כמו רוחנא לא אשם וכמו שקופרמן לא אשם.
אשם מי שחשב שהשחקנים האלה יכולים לבוא ולתרום ושם אותם בפוזיציה הזו.
יחד, רק יחד! :heart:
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

MaorShemesh כתב: 12 מאי 2024, 09:32
פומפה כתב: 11 מאי 2024, 20:44 לרגע לא מאשים את הילד המסכן הזה שנזרק להציל את הספינה הטובעת. אבל ממליץ לו לחפש מקצוע אחר.
אז את מי נאשים אם לא אותו? "ילז" בן 23 (בגיל של דניאל פרץ ושריף כיוף הילדים) שכל העונה מקבל שכר על לשבת בספסל ובפעמים היחידות שהוא צריך אשכרה לעבוד בשביל הכסף ולא סתם להסתחבק עם דוידוביץ באימונים מחרבן במכנסיים ברמה הכי חמורה שראיתי משחקן סו קולד מקצוען אי פעם...
לדעתי אין לו עתיד באף קבוצה אפילו בליגה א' ותוך שנתיים עושה תואר בבין תחומי ומשחק בעוצמה חולון. שחקן בזיוני.. ממש כאילו הכניסו שחקן שדה לשער. עצם העובדה שהמועדון משאיר שוער כלכך גרוע לאורך השנים אומר הרבה על קבלת ההחלטות. ההפסד נגד ביתר עליו, ההפסד היום עליו, והנס בנתניה עם ה3 עצירות מהקו היה למרות האפס בשער ולא בזכות. בושה של שחקן, יכולת מנטלית של ילד בגן ויכולת מקצועית של שוער בן 14... זה שאחרי ההתחרבנות נגד ביתר לא הבינו שעדיף ליטרלי כל אחד על פניו זאת טעות של הצוות המקצועי אבל הוא צריך לקפל יפה את החולצה, לעשות כמה תמונות להראות לנכדים שהוא היה פעם בהפועל וללכת לעבוד ביוחננוף.
אתחיל בזה שלא ידעתי שהוא בן 23. הייתי בטוח שהוא בן 18-20. אמשיך בזה שחד משמעית אני לא חושב שהוא יכול להיות שוער. הוא לא ברמה בטח לא של ליגת העל ואני בספק אם גם בליגות נמוכות יותר. אבל, ויש פה אבל גדול, האשמה היא ממש לא עליו. האשמה היא על מי ששם אותו להיות שוער שני במועדון מהטופ 3 הכי לחוצים בישראל, בתקופה הכי קשה שלו, עם הגנה וסגל שחקנים של ליגה חובבנית, ברמת ביטחון קבוצתית ששואפת לרצפה וזרק אותו לשלושה משחקים הכי חשובים של העונה להציל את המולדת. לא יודע אם הרבה אחרים היו מתפקדים יותר טוב ממנו במצב הזה.

להשוות אותו לדניאל פרץ ולכיוף זה אחד הדברים הכי לא הוגנים שאפשר לעשות. שחקנים במועדון בריא שהוכנסו לסגל עם הכנה נכונה ובזמן הנכון, עם גיבוי מלא ותמיכה מכל מי שצריך. אני כן חושב שהם משמעותית יותר טובים ממנו, אבל להשוות אותם אליו זה לא הוגן.

שחקנים מנוסים וגדולים ממנו עשו במכנסיים ב10 משחקים האחרונים. שחקנים, מאמנים והנהלה. והוא בניגוד אליהם בתפקיד הכי קשה במגרש שכל טעות שלו זה גול.

אז אפשר וצריך להיות סלחנים איתו ויחד עם זאת להגיד שהוא כנראה לא ברמה גם אם התנאים היו אחרים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

כפי שנרשם. הוא לא אשם כמו שרוחנא או קופרמן או אלון אזוגי לא אשמים.
מי שהביא אותם ויצר אשליות שמדובר באיזה כישרון על שמתחבא לו על ספסלי ליגת העל הוא האשם.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 12 מאי 2024, 20:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  901 לייקים

שוער גרוע ולא טוב בשוערות, חתיך. זהו, אלו פחות או יותר הנתונים.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

הוא אשם וגם בלוריאן אשם וגם אלטמן וגם זובאס
וגם סול וגם מינצברג ועוד רבים אחרים.
כולם אשמים !
מי יותר ומי פחות הם אשמים כולם
האדס
קיבל.ה  3009 לייקים

שילך לאלף עזאזל.
עוד אחד שהפך את הפועל לחוג.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

צר לי לומר זאת - אבל,
למועדון כדורגל שעולה לקרבות ירידה עם הילד כאפות הזה, שמתחזה לשוער, בין הקורות - מגיע, באבוהה מגיע לרדת ליגה.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
MaorShemesh
קיבל.ה  20 לייקים

פומפה כתב: 12 מאי 2024, 18:52
MaorShemesh כתב: 12 מאי 2024, 09:32
אתחיל בזה שלא ידעתי שהוא בן 23. הייתי בטוח שהוא בן 18-20. אמשיך בזה שחד משמעית אני לא חושב שהוא יכול להיות שוער. הוא לא ברמה בטח לא של ליגת העל ואני בספק אם גם בליגות נמוכות יותר. אבל, ויש פה אבל גדול, האשמה היא ממש לא עליו. האשמה היא על מי ששם אותו להיות שוער שני במועדון מהטופ 3 הכי לחוצים בישראל, בתקופה הכי קשה שלו, עם הגנה וסגל שחקנים של ליגה חובבנית, ברמת ביטחון קבוצתית ששואפת לרצפה וזרק אותו לשלושה משחקים הכי חשובים של העונה להציל את המולדת. לא יודע אם הרבה אחרים היו מתפקדים יותר טוב ממנו במצב הזה.

להשוות אותו לדניאל פרץ ולכיוף זה אחד הדברים הכי לא הוגנים שאפשר לעשות. שחקנים במועדון בריא שהוכנסו לסגל עם הכנה נכונה ובזמן הנכון, עם גיבוי מלא ותמיכה מכל מי שצריך. אני כן חושב שהם משמעותית יותר טובים ממנו, אבל להשוות אותם אליו זה לא הוגן.

שחקנים מנוסים וגדולים ממנו עשו במכנסיים ב10 משחקים האחרונים. שחקנים, מאמנים והנהלה. והוא בניגוד אליהם בתפקיד הכי קשה במגרש שכל טעות שלו זה גול.

אז אפשר וצריך להיות סלחנים איתו ויחד עם זאת להגיד שהוא כנראה לא ברמה גם אם התנאים היו אחרים.
שוער זה תפקיד כפוי טובה.. זה מבאס אבל זה המצב. רן קדוש עלה למשחק אחד נתן את משחק חייו והרוויח קריירה...אתה לא חושב שהסתובבו בליגות הנמוכות שוערים טובים לא פחות ממנו שאף אחד לא הכיר? לעומתו רוי ברנס תמיד ייזכר כבחור שהוריד את הפועל ליגה.
השוותי אותו לפרץ וכיוף אך ורק מבחינת הגיל. אני לא חושב שההגדרה "זרקו אותו" לשלושה משחקים אחרונים נכונה..הרי הוא כל העונה התאמן עם הקבוצה והיה חלק. לצערנו נתנו לו את ההזדמנות כשנוצר הצורך והוא חירבן במכנסיים.
בדיעבד - דודי אלון ועידו שרון שני שוערים טובים יותר ממנו משמעותית עם חוזה בהפועל וחבל שלא נשארו בסגל לאורך העונה. גם דודי אלון לא איזה טאלנט גדול וכבר בן 25 - אבל עם 5-6 עונות כשוער ראשון בליגה א'. לעומת ברנס זה המון..
זה מראה כמה עמוק היה הכישלון בניהול המקצועי - שמבין 3 שוערים צעירים עם חוזה, השאירו את הגרוע ביותר בפער והחתימו בנוסף אליו נער תגלית שלא היה אפילו בסגל במשחקים האחרונים... חן סול לא מפספס הזדמנות לפספס הזדמנות.
האדס
קיבל.ה  3009 לייקים

חן סול הוא האשם הבלעדי בזה שירדנו ליגה.
רוי ברנס אשם בזה שהוא משחק בקבוצת ליגת על ולא מסוגל לעצור הרמה.
אני בחיים לא אלך לעבוד במקום מסוים שאני לא מסוגל לתת בו ערך כדי להיות נער פוסטר ואז עוד לפשל ברגע שיתנו לי הזדמנות.
איך אומרים אצלנו, הלכה הקריירה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נועם שחם
קיבל.ה  746 לייקים

אני די בטוח שהוא שוער יותר טוב ממה שראינו. פשוט קרס בלחץ.
האדס
קיבל.ה  3009 לייקים

קרס מהלחץ? אתה ראית את ההרמה שהובילה לקרן ב-1-0? שוערת בילדים א׳ עוצרת את זה עם שתי ידיים. מה הוא חשב שהוא הדף את זה לקרן?
נועם שחם
קיבל.ה  746 לייקים

לא יודע על מה הוא חשב. אבל אין מצב שהוא גרוע עד כדי כך. הלחץ/חוסר הנסיון/מחסור בדקות מדבר. זה הכל.
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

עוד 7 שנים מחליף את משפתי כסופר סאב של חיפה ועובר בעונת הקיץ העוקבת למכבי כהבטחה לדקות משחק
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

נועם שחם כתב: 15 מאי 2024, 14:44 אני די בטוח שהוא שוער יותר טוב ממה שראינו. פשוט קרס בלחץ.
תראה, הבחור כבר 3 משחקים מטייל ברחבה בלי ממש קשר לכדור שעולה אליה באותו רגע. לחלק לא קטן מהכדורגים הוא אפילו לא קרוב.
אבל שוב, לא הוא אשם.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3814 לייקים

נועם שחם כתב: 15 מאי 2024, 14:44 אני די בטוח שהוא שוער יותר טוב ממה שראינו. פשוט קרס בלחץ.
כלומר אתה חושב שהוא עשוי להיות טוב כשוער בצמרת ליגה א'? כי מה שראינו ממנו זה תחתית ליגה א'/ליגה ב'.
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

רדפוקס כתב: 16 מאי 2024, 19:58
כלומר אתה חושב שהוא עשוי להיות טוב כשוער בצמרת ליגה א'? כי מה שראינו ממנו זה תחתית ליגה א'/ליגה ב'.
מה היתרונות שלו על שוערי ליגה ג'/שכונה?
הוא מפחד מהכדור ומהשחקנים של היריבה. לא מבין מה ראית בו שגורם לך לחשוב שהוא שוער לגיטימי בליגה א'.
בר לב אדום
קיבל.ה  306 לייקים

7even כתב: 16 מאי 2024, 19:28
תראה, הבחור כבר 3 משחקים מטייל ברחבה בלי ממש קשר לכדור שעולה אליה באותו רגע. לחלק לא קטן מהכדורגים הוא אפילו לא קרוב.
אבל שוב, לא הוא אשם.
תפסיקו עם ה״לא הוא אשם״
בטח שהוא אשם! בן אדם שהולך למקום עבודה ולא יודע/לא מסוגל לבצע את מה שנדרש ממנו לעשות בכזאת קיצוניות בין המצוי לרצוי אז כן שייקח אחריות ויבין שהוא פשוט לא במקום הנכון.
אתה רואה את עצמך הולך למקום עבודה ואין לך את היכולות לבצע את התפקיד שדורשים ממך? נכון שלא? יופי, כאן זה אותו סיפור.

וזה לא גורע בקצת אפילו את החוסר מקצוענות והבושה ששחקן כזה, שגדל לאורך השנים במועדון ואף אחד לא ידע להגיד לו שהוא לא במקצוע הנכון/לשחרר אותו.

אותו דבר דוידוביץ, שלא התריע שאשכרה אין לנו שוער שני, חייב ללכת הביתה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםלירון האדוםASAFABADIRed Wolfבעל(ת) האוב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

בר לב אדום כתב: 16 מאי 2024, 20:49
7even כתב: 16 מאי 2024, 19:28
אבל שוב, לא הוא אשם.
תפסיקו עם ה״לא הוא אשם״
בטח שהוא אשם! בן אדם שהולך למקום עבודה ולא יודע/לא מסוגל לבצע את מה שנדרש ממנו לעשות בכזאת קיצוניות בין המצוי לרצוי אז כן שייקח אחריות ויבין שהוא פשוט לא במקום הנכון.
אתה רואה את עצמך הולך למקום עבודה ואין לך את היכולות לבצע את התפקיד שדורשים ממך? נכון שלא? יופי, כאן זה אותו סיפור.

וזה לא גורע בקצת אפילו את החוסר מקצוענות והבושה ששחקן כזה, שגדל לאורך השנים במועדון ואף אחד לא ידע להגיד לו שהוא לא במקצוע הנכון/לשחרר אותו.

אותו דבר דוידוביץ, שלא התריע שאשכרה אין לנו שוער שני, חייב ללכת הביתה.
משום מה מרגיש לי שדוידוביץ' כן התריע ואף אחד (אהמ אהמ) לא הקשיב.
אני גם די בטוח שסלים טועמה ידע שיש לנו בור באמצע ובאגפים ואף אחד לא לא הקשיב.

לגבי ברנס - סורי, הוא לא אשם. רק נזכיר שבכל אימון משחקים עם 2 השוערים. אם כולם ראו שהוא לא מתאים ואף אחד לא דיבר או שאולי דיבר ולא עשו עם זה כלום אז זה פשע.
גם כלפי האוהדים, גם כלפי הקבוצה ובעיקר כלפי הבחור.
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

דוידוביץ חייב ללכת, זה מאמן שוערים?
מרינוביץ וברנס הוכיחו שלאיש אין מושג
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  268 לייקים

לירון האדום כתב: 17 מאי 2024, 01:24 דוידוביץ חייב ללכת, זה מאמן שוערים?
גם מאמן השוער של באיירן לא היה הופך אותם לשוערי ליגת העל
את הסם הכי גדול
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 17 מאי 2024, 19:36
גם מאמן השוער של באיירן לא היה הופך אותם לשוערי ליגת העל
אז בשביל מה יש מאמן שוערים?
כדי לבעוט להם כדור לידיים?
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

את שניהם הוא מאוד לא רצה. מאז האוקראיני אין לו שום סיי בנוגע לשוערים
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  888 לייקים

קירקגור כתב: 18 מאי 2024, 18:51
השוער שהוא אמר בפומבי שהוא לא רצה זה האוקראיני נכון?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

קירקגור כתב: 18 מאי 2024, 18:51
אז שיתפטר ואם הוא לא מתפטר אז הוא אשם ויכול ללכת הביתה עכשיו
שליחת תגובה