בניית סגל לעונת 24/25 - על מי אפשר להסתמך מהסגל הקיים?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

המשימה לחזור לליגת העל תהיה מאתגרת בהרבה מאשר בפעם הקודמת. שחקני הנוער שלנו פחות מוכשרים, הקהל יהיה פחות סבלני, ולא בטוח בכלל שנפגע עם הזרים ושיהיו לנו החתמות בינגו כמו דור חוגי. בנוסף, יש לנו גם בסיס הרבה פחות טוב. בפעם הקודמת היו לנו כמה שחקנים טובים שהיו באופן משמעותי בסיס חזק לצמרת הלאומית (ידין, גוטליב, דגני, אליאס, גנדה, ברשצקי) ולקראת העונה הבאה אין לנו כמעט כלום.

להשאיר בסגל (אם יקצצו): לאיוס, אלטמן, גנאים, מורגן, ישראלוב, ארי כהן
להשאיל או חמכרן בנימין
לשחרר: את כל היתר. לא צריך גם לממש את האופציה על בלוריאן במחיר הזה.
צריך להביא למעשה סגל חדש לגמרי, וכרגע אין איש מקצוע אחד במועדון (!!!!!!)
להביא: שני שוערים, שלושה בלמים, מגן ימני ומגן שמאלי, שלושה/ארבעה קשרי אמצע, שלושה/ארבעה שחקני התקפה.

אני מקווה שיש מי שמסביר לספרא את הדחיפות למנות אנשי מקצוע ולהתחיל לעבוד במהירות.
adom4
קיבל.ה  278 לייקים

עד שלא יגמר עם ספרא לא יהיה כלום, אין מה לדבר מקצועית עד שקצת יתבהרו העניינים איתו.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

adom4 כתב: 12 מאי 2024, 12:13 עד שלא יגמר עם ספרא לא יהיה כלום, אין מה לדבר מקצועית עד שקצת יתבהרו העניינים איתו.
זה משא ומתן ובירוקרטיה וזה עלול לקחת זמן. אם אתה צודק ולא יהיה פיתרון לסוגיה ונצטרך לחכות לסיום בדיקות הנאותות ולתרגילי המשא ומתן ובנתיים לא יהיה איש מקצוע במועדון, לא רק שלא נעלה, אנחנו לא נהיה פקטור במאבק.
adom4
קיבל.ה  278 לייקים

קירקגור כתב: 12 מאי 2024, 12:17
adom4 כתב: 12 מאי 2024, 12:13 עד שלא יגמר עם ספרא לא יהיה כלום, אין מה לדבר מקצועית עד שקצת יתבהרו העניינים איתו.
זה משא ומתן ובירוקרטיה וזה עלול לקחת זמן. אם אתה צודק ולא יהיה פיתרון לסוגיה ונצטרך לחכות לסיום בדיקות הנאותות ולתרגילי המשא ומתן ובנתיים לא יהיה איש מקצוע במועדון, לא רק שלא נעלה, אנחנו לא נהיה פקטור במאבק.
אם ספרא קונה אותנו אנחנו עולים יותר מהר מפעם שעברה, לא דואג בקשר לזה.
יותר דואג מה יהיה איתנו אם זה חס וחלילה יפול כי אני לא רואה שום עתיד עם המינצברגים שהדבר האחרון שהם רוצים זה להיות פה.
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

להשאיר:
ישראלוב, ארצ'ל, בלוריאן, מורגן, אל-ים, בנימין, טוריאל, רוחאנא, ארי כהן.
אם אפשר איכשהו להשאיר את לאיוס היתי משאיר.
כל השאר כולל אלטמן הגיבור היתי מעיף לכל הרוחות.

צריך להביא שחקנים שמכירים את הליגה הלאומית, בצירוף זרים (כמה זרים אפשר בלאומית בכלל?)
רק הפועל
קיבל.ה  1514 לייקים

אם יקצצו ? הסגל הזה בלי קיצוצים לא עולה מהלאומית , פשוט בדיחה , חייבים להתחזק בשביל לעלות ליגה
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  396 לייקים

לירון האדום כתב: 12 מאי 2024, 12:20 להשאיר:
ישראלוב, ארצ'ל, בלוריאן, מורגן, אל-ים, בנימין, טוריאל, רוחאנא, ארי כהן.
אם אפשר איכשהו להשאיר את לאיוס היתי משאיר.
כל השאר כולל אלטמן הגיבור היתי מעיף לכל הרוחות.

צריך להביא שחקנים שמכירים את הליגה הלאומית, בצירוף זרים (כמה זרים אפשר בלאומית בכלל?)
3 זרים
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  695 לייקים

שיבנו קבוצה לליגת העל ואז היא תעלה לליגת העל
כל ניסיון כזה או אחר פשוט יצור קבוצה שתאבק ולא בטוח תצליח
לא חסר שחקנים שיבואו עבור כסף
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

להשאיר את טוריאל וישראלוב, כל השאר יכולים להזדיין מפה מבחינתי.
איך התאהבתם בחבורת שחקני נוער המתחרבנים האלה אני לא יודע, חבורת בלונדינים דוגמנים רכרוכיים. תראו את ארצ'ל בגול השני או את בנימין בגול שנפסל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםMr.chinashaharot
נועם שחם
קיבל.ה  746 לייקים

קשה באמת להגיד כשלא ברור מי יהיו הבעלים ומה יהיה התקציב.

לאיוס להערכתי לא ישאר אלא אם יקבל הצעה מאד אטרקטיבית ולא אופתע אם יעבור לחו"ל.

הייתי משאיר את מורגן, ישראלוב, ארצ'ל, בנימין, אל ים, ארי כהן, גנאים, טוריאל. את סניור הייתי משחרר/משאיל.

בודק אפשרות להחזיר את עידן כהן ועידו שרון, אולי גם את גורדנה.

מביא בלם זר איכותי וצעיר יחסית. קשר אמצע, כנף זר דרום אמריקאי, חלוץ זר + חלוץ עם מספרים מהלאומית (אין לי מישהו בראש כי לא מכיר מספיק את הליגה, אבל כזה שיתן את ה10-15 שערים ויוכל להיות גם פנדליסט).
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

אגב, גם ישראלוב די גרוע, כן? הוא לא מספיק טוב בשביל להיות שחקן הרכב בקבוצת צמרת בלאומית. כל משחק יש לו מינימום טעות קריטית אחת, ולא לדבר על כמה שהוא פציע. אוי ואבוי אם יבנו עליו כשחקן הרכב.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  834 לייקים

קירקגור כתב: 12 מאי 2024, 12:37 אגב, גם ישראלוב די גרוע, כן? הוא לא מספיק טוב בשביל להיות שחקן הרכב בקבוצת צמרת בלאומית. כל משחק יש לו מינימום טעות קריטית אחת, ולא לדבר על כמה שהוא פציע. אוי ואבוי אם יבנו עליו כשחקן הרכב.
פחח
היה מצוין אתמול
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3814 לייקים

זה רציני או דאחקה? כי הפסקתי לקרוא אחרי שראיתי את השם של גנאיים ברשימת השחקנים שצריכים להישאר של מי שפתח את הנושא.
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  60 לייקים

מעיף את כל הצעירים האפסים האלו חוץ מבנימין וישראלוב שעוד יכול לצאת מהם משהו
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 12 מאי 2024, 12:41
קירקגור כתב: 12 מאי 2024, 12:37 אגב, גם ישראלוב די גרוע, כן? הוא לא מספיק טוב בשביל להיות שחקן הרכב בקבוצת צמרת בלאומית. כל משחק יש לו מינימום טעות קריטית אחת, ולא לדבר על כמה שהוא פציע. אוי ואבוי אם יבנו עליו כשחקן הרכב.
פחח
היה מצוין אתמול
מה זה מצוין. דקה 30 נתן לכדור גובה פשוט לעבור אותו ולהגיע לנחמני שפשוט לא הבקיע. זה שהטעות הקשה שלו לא עלתה בגול לא אומר שהוא היה מצוין. הרי אם נחמני היה מבקיע לא היית בחיים כותב שהוא היה מצוין, למרות שהטעות היא אותה טעות. הוא בלם לא מספיק טוב והוא הוכיח את זה במספר הקטן של המשחקים שהוא היה כשיר בהם. לא מספיק חזק פיזית, משחק ראש לא מספיק טוב, יכולת נמוכה לצאת קדימה עם הכדור, לא קורא את המשחק טוב.
(יש לו גם פוטנציאל - יש לו טכניקה לא רעה, והוא מהיר יחסית, וקריאת משחק זאת יכולת שאפשר לשפר - אבל הוא מעולם לא הוכיח שמגיע לו להיות בלם הרכב)
הוקיץ'
קיבל.ה  4076 לייקים

ישראלוב מספיק טוב כדי להיות בלם בליגת העל ולא רק שהוא יהיה בלם פותח בלאומית, אני משער שהוא יהיה הבלם הכי טוב בליגה הזאת.

באופן כללי הבסיס ללאומית הוא סבבה לגמרי. אם יהיה לנו בעלים שישים סכום כסף סביר, אנחנו נעלה בקלות.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  396 לייקים

שוערים: אף אחד, אולי להחזיר מהשאלה את עידו שרון או גליקליך כשוערים שניים
הגנה: ישראלוב, ארצ'ל, מורגן, בלוריאן רק אם אפשר להביא בחינם, לא לשלם שקל עליו.
קישור: בנימין, טוריאל, אל ים, ארי כהן, רוחנא כי הוא היה שחקן טוב ללאומית וצריך שחקנים שמכירים את הליגה, לאיוס קשה לראות אותו נשאר אבל אם אפשר אז הייתי משאיר.
התקפה: אלטמן שיקצץ בשכר.
ילדים שהייתי משאיל: רמות, סניור
ילדים שהייתי מעלה מהנוער: עופר גלברד מגן שמאלי שמזכיר לי את ליידנר, יכול להיות אחלה מחליף בעמדה ולדעתי יש לו פוטנציאל טוב + התקפי מאוד, שגיא גניס ואלקוקין מוכשרים ואמורים להתאים ללאומית כשחקני סגל וגיא מיכאלי החלוץ שהגיע מארה"ב יכול להיות חלוץ שני או שלישי.
את הזרים הייתי משקיע על עמדת הקשר אמצע, חלוץ ועוד איזה עמדה שלא נמצא אליה ישראלים.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellנועם שחם
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

רדפוקס כתב: 12 מאי 2024, 12:41 זה רציני או דאחקה? כי הפסקתי לקרוא אחרי שראיתי את השם של גנאיים ברשימת השחקנים שצריכים להישאר של מי שפתח את הנושא.
אם הוא יקצץ כמחליף בלאומית הוא סביר. עקרונית אני מסכים איתך שעדיף שלא ועדיף להביא 24 שחקנים חדשים ותותחים. אבל במסגרת מה שיש, הוא עדיף על קנציפולסקי ואיינבינדר - ואם הוא יכנס לכושר יותר טוב, הוא מחליף בסדר גמור בלאומית.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3814 לייקים

הוא לא עדיף על כלום, הוא זבל בדיוק כמו איינבינדר וקנצפולסקי.
מכיוון שהוא מבוגר יותר ומרוויח יותר מאל-ים אז אם אחד מהם צריך להישאר כמחליף זה אל-ים ובטח לא האפס הזה.
שלום ולא להתראות הספיק לי חצי עונה של השחקן הכי איטי בליגת העל שהוא בטח גם בין האיטיים בלאומית.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

רדפוקס כתב: 12 מאי 2024, 12:41 זה רציני או דאחקה? כי הפסקתי לקרוא אחרי שראיתי את השם של גנאיים ברשימת השחקנים שצריכים להישאר של מי שפתח את הנושא.
גנאים שחקן טוב,
אם להפועל היה מאמן כדורגל אפשר היה יותר לראות את זה והוא בטח טוב לליגה לאומית.
בכלל, תגובות ה״הפסקתי לקרוא״ הייתי שמח אם היו נעלמות. הזלזול מיותר, בטח במקרה הזה
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3814 לייקים

redrony כתב: 12 מאי 2024, 12:51
גנאים שחקן טוב,
בכלל, תגובות ה״הפסקתי לקרוא״ הייתי שמח אם היו נעלמות. הזלזול מיותר, בטח במקרה הזה
שחקן טוב באיזה ענף? בטח לא בכדורגל.
בחייאת איך אפשר להגיד על השק תפוחי אדמה הזה שחקן טוב?
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

גנאים שחקן טוב,
לגמרי. רדפוקס, למרות שהרבה פעמים כותב דברים מעניינים, לא בדיוק מצטיין בתרבות דיון.
Adom_Adom
קיבל.ה  11 לייקים

מה שבטוח זה שאסור אבל אסורררר להתבסס על שחקני בית צעירים!!!!!!!!!
adom4
קיבל.ה  278 לייקים

אם בני יהודה לא עולה ליגה בסוף אולי שווה ללכת על בארי אבובאקר, קשר אמצע שנתן עונה טובה מאוד.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

רדפוקס כתב: 12 מאי 2024, 12:53
גנאים שחקן טוב,
בסדר עזוב, לא נכנס לזה. יש דברים שרואים בטח על רקע החולשה של הקבוצה הזו באמצע. בשניה שלקבוצה אין מאמן, שחקנים כמו לאיוס נחשבים טובים אחרי שעושים משחק אחרי משחק את אותם טעויות ובשורה התחתונה מתאימים לשחק קטרגל בשכונה.
שים את לאיוס אצל מאמן נורמלי בקבוצה שמשחקת כדורגל נכון תראה ממנו הרבה יותר.
גנאים היו לו משחקים טובים יותר וטובים פחות אבל הוא קשר אחורי לגיטימי. מאוד אגרסיבי, יודע לקחת את הכדור קדימה. נכון, הוא לוקה בטכניקה
הוקיץ'
קיבל.ה  4076 לייקים

לא נראה לי שאני אשרוד עוד עונה עם הקישור הכי איטי שהעולם ידע. הפשע המקצועי הכי גדול שנעשה בקבוצה הזאת, וברוך השם היו.
חייבים להביא לקבוצה הזאת קשר זר אתלטי ופיזי. אם זה יהיה מישהו צעיר עם פוטנציאל להמשיך לליגת העל, מה טוב.
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4רדפוקס
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

טוריאל בנימין וישראלוב
כל השאר לזרוק לקומפוסט
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 12 מאי 2024, 13:01 טוריאל בנימין וישראלוב
כל השאר לזרוק לקומפוסט
:rose:
הוקיץ'
קיבל.ה  4076 לייקים

redrony כתב: 12 מאי 2024, 12:56
רדפוקס כתב: 12 מאי 2024, 12:53

גנאים שחקן טוב,
בסדר עזוב, לא נכנס לזה. יש דברים שרואים בטח על רקע החולשה של הקבוצה הזו באמצע. בשניה שלקבוצה אין מאמן, שחקנים כמו לאיוס נחשבים טובים אחרי שעושים משחק אחרי משחק את אותם טעויות ובשורה התחתונה מתאימים לשחק קטרגל בשכונה.
שים את לאיוס אצל מאמן נורמלי בקבוצה שמשחקת כדורגל נכון תראה ממנו הרבה יותר.
גנאים היו לו משחקים טובים יותר וטובים פחות אבל הוא קשר אחורי לגיטימי. מאוד אגרסיבי, יודע לקחת את הכדור קדימה. נכון, הוא לוקה בטכניקה
לגבי לאיוס, אני באמת לא יודע.
נכון שהוא היה בקבוצות פח עם מאמנים חלשים, אבל יש לו את ה-feel למשחק מהגרועים שראיתי. כל החלטה נכונה שהוא מקבל היא מקרית לחלוטין. אנחנו היינו מתוסכלים מדוידה בהקשר הזה, אבל הוא שתי רמות מעליו.
אין ספק שהדריבל שלו רמה אירופאית לכל דבר, אבל אין לו כמעט שום יכולת לתרגם את זה למשהו פרודוקטיבי אחר כך.
בטוח שהוא יכול להיות יותר טוב ממה שהראה אצלנו, אבל זה לא אומר הרבה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4SickleCell
הוקיץ'
קיבל.ה  4076 לייקים

נועם שחם כתב: 12 מאי 2024, 12:37 קשה באמת להגיד כשלא ברור מי יהיו הבעלים ומה יהיה התקציב.

הייתי משאיר את מורגן, ישראלוב, ארצ'ל, בנימין, אל ים, ארי כהן, גנאים, טוריאל. את סניור הייתי משחרר/משאיל.

מביא בלם זר איכותי וצעיר יחסית. קשר אמצע, כנף זר דרום אמריקאי, חלוץ זר + חלוץ עם מספרים מהלאומית (אין לי מישהו בראש כי לא מכיר מספיק את הליגה, אבל כזה שיתן את ה10-15 שערים ויוכל להיות גם פנדליסט).
לגבי חלוץ, הפיתרון הכי קל זה גיל יצחק. למרות שאני שונא את הרעיון של לבנות על שחקני לאומית שאתה יודע שלא ימשיכו איתך לליגת העל, אני מניח שבחלק המעמדות זה בלתי נמנע.
הוא חלוץ לאומית של 20 שערים בעונה בהילוך ראשון.
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 מאי 2024, 13:06
נועם שחם כתב: 12 מאי 2024, 12:37 קשה באמת להגיד כשלא ברור מי יהיו הבעלים ומה יהיה התקציב.

לגבי חלוץ, הפיתרון הכי קל זה גיל יצחק. למרות שאני שונא את הרעיון של לבנות על שחקני לאומית שאתה יודע שלא ימשיכו איתך לליגת העל, אני מניח שבחלק המעמדות זה בלתי נמנע.
או אקסברד
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

רק הפועל כתב: 12 מאי 2024, 12:21 אם יקצצו ? הסגל הזה בלי קיצוצים לא עולה מהלאומית , פשוט בדיחה , חייבים להתחזק בשביל לעלות ליגה
כמה אבסורדי ובעת ובעונה אחת נכון המשפט הזה.
הסגל הזה ניצח פעמיים ב-5 חודשים. אשכרה צריך להתחזק כדי לעלות מלאומית.
כמה אבסורד.
יחד, רק יחד! :heart:
modag
קיבל.ה  338 לייקים

שוערים: להחזיר את עידו שרון ולהביא עוד איזה שוער ישראלי

הגנה:מורגן וישראלוב בלמים, רז מאיר אמור להספיק להיות מגן ימין בלאומית, מגן שמאל חדש כלשהו

קישור: אל ים, רוחנא,ארצל, רן בנימין, ארי כהן, דניאל צדיק

התקפה: משאיר רק את רמות וטוריאל
נועם שחם
קיבל.ה  746 לייקים

אני פחות אוהב את הסגנון שלו, אבל כן, מישהו כזה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

modag כתב: 12 מאי 2024, 13:21 שוערים: להחזיר את עידו שרון ולהביא עוד איזה שוער ישראלי

הגנה:מורגן וישראלוב בלמים, רז מאיר אמור להספיק להיות מגן ימין בלאומית, מגן שמאל חדש כלשהו

קיצר אתה אומר פלוס מינוס אותו סגל שלא ניצח 5 חודשים וגירד ניצחון אחד בפלייאוף התחתון, מינוס לאיוס.
אתה לא עולה בסגל כזה, סורי.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
modag
קיבל.ה  338 לייקים

7even כתב: 12 מאי 2024, 13:29
modag כתב: 12 מאי 2024, 13:21 שוערים: להחזיר את עידו שרון ולהביא עוד איזה שוער ישראלי

קיצר אתה אומר פלוס מינוס אותו סגל שלא ניצח 5 חודשים וגירד ניצחון אחד בפלייאוף התחתון, מינוס לאיוס.
אתה לא עולה בסגל כזה, סורי.
זהו השלד בעיקרון. ברור שעם סגל כזה לא עולים, נצטרך להתחזק
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

אין בריירה, זה מה שצריך לעשות כדי לעלות ליגה.
אי אפשר להתבסס על שחקנים צעירים או על כאלו שחושבים שיש להם מקום בליגת העל והם כוכבים גדולים.
צריכים 4-5 שחקני הרכב שמכירים את הלאומית, כמו גיל יצחק/רווה אסייג וכאלו.
shaharot
קיבל.ה  412 לייקים

נכנס לראות מלך שערים בלאומית
גיל יצחק 19 שערים
רווה אסייג 15 שערים
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

shaharot כתב: 12 מאי 2024, 13:44 נכנס לראות מלך שערים בלאומית
גיל יצחק 19 שערים
רווה אסייג 15 שערים
להחזיר את שניהם. בלי צחוק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotSpiderman
לירון האדום
קיבל.ה  1856 לייקים

חוזה דומינגס כתב: 12 מאי 2024, 13:48
shaharot כתב: 12 מאי 2024, 13:44 נכנס לראות מלך שערים בלאומית
גיל יצחק 19 שערים
רווה אסייג 15 שערים
להחזיר את שניהם. בלי צחוק.
בלי צחוק, אכן צריך חלוצים שמכירים את הליגה הזאת.
שניהם כבר היו אצלנו, יאללה להחתים
שליחת תגובה