באר שבע - הפועל, ראשון 6.12, 21:15

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

זאנה עדיין פצוע ולא נרשם למשחק.
רביעיית הזרים היא יורק, דיבלר, אפשו וטוקוטו.
באר שבע קבוצה חזקה מאוד עם שניים מהזרים הטובים בליגה (אגאדה וגריפין), והיא פייבוריטית ברורה לנצח.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

המועדון הזה מתנהל כמו בדיחה. חודש כבר זאנה מקרטע. נראה זוועה, ומחליף לא הובא. לפני הפגרה משדרים שנגד באר שבע הוא יחזור, ואז יום לפני המשחק פתאום הוא בחוץ.
עד מתי הניהול המביך הזה? למה באר שבע יכלה להביא זר חדש במקום בנקס שנפצע? ובני הרצליה יכלה להביא זר במקום קותי קלארק שנפצע, אבל הפועל תל אביב, המועדון העאלק מקצועני, זה שבקיץ נתן למקצוענים לנהל אותו (ולא חלילה לידידיה) מושך עם זאנה כבר חודש.
די די. אתם לא יודעים לנהל קבוצת כדורסל, תביאו מנכ"ל, מנהל מקצועי, וואטאבר, זוזו הצידה ותנו לו לנהל.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

purvis short כתב: 05 דצמבר 2020, 19:43 המועדון הזה מתנהל כמו בדיחה. חודש כבר זאנה מקרטע. נראה זוועה, ומחליף לא הובא. לפני הפגרה משדרים שנגד באר שבע הוא יחזור, ואז יום לפני המשחק פתאום הוא בחוץ.
עד מתי הניהול המביך הזה? למה באר שבע יכלה להביא זר חדש במקום בנקס שנפצע? ובני הרצליה יכלה להביא זר במקום קותי קלארק שנפצע, אבל הפועל תל אביב, המועדון העאלק מקצועני, זה שבקיץ נתן למקצוענים לנהל אותו (ולא חלילה לידידיה) מושך עם זאנה כבר חודש.
די די. אתם לא יודעים לנהל קבוצת כדורסל, תביאו מנכ"ל, מנהל מקצועי, וואטאבר, זוזו הצידה ותנו לו לנהל.
די נו, היה פצוע, עשו הערכה רפואית והמסקנה היתה שהוא אמור להיות קשיר אחרי הפגרה. מה אתה רוצה שיביאו זר לפגרה?
ההערכה טעתה, זה נכון, עכשיו צריך לחשוב מחדש אבל גם עכשיו לא הייתי ממהר להחליף. כבר הבאנו שני זרים חדשים ואנחנו בתחילת עונה. זאנה היה טוב שנה שעברה ואין סיבה לא לתת לו את ההזדמנות, גם במחיר זה שנפסיד לבאר שבע שגם כשאנחנו איתו הם פייבוריטים
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

כבר הפסדת למכבי חיפה בגלל שלא הבאת מחליף.
זאנה נפצע עוד לפני המשחק נגד הפועל ר"ג. היה אפשר להביא כבר אז מחליף זמני, לכל הפחות. כמו שעושות קבוצות אחרות.
במקום זה חיכו. בדיוק כמו הפארסה עם למון, שראו לפני חודשיים שהוא לא מתאים, וחיכו.
עובדה שבאר שבע מצאה מחליף ובני הרצליה הביאה מחליף לקוטי קלארק.
ואני לא מדבר על זה שגם לפני הפציעה זאנה העונה נראה רע מאוד והיה בהחלט צריך לשקול החלפה שלו.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

purvis short כתב: 05 דצמבר 2020, 20:17 כבר הפסדת למכבי חיפה בגלל שלא הבאת מחליף.
זאנה נפצע עוד לפני המשחק נגד הפועל ר"ג. היה אפשר להביא כבר אז מחליף זמני, לכל הפחות. כמו שעושות קבוצות אחרות.
במקום זה חיכו. בדיוק כמו הפארסה עם למון, שראו לפני חודשיים שהוא לא מתאים, וחיכו.
עובדה שבאר שבע מצאה מחליף ובני הרצליה הביאה מחליף לקוטי קלארק.
ואני לא מדבר על זה שגם לפני הפציעה זאנה העונה נראה רע מאוד והיה בהחלט צריך לשקול החלפה שלו.
אתה בוחר להתעלם מזה שאנחנו נשחק מחר עם 4 זרים וטוקוטו נרשם במקום זאנה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

התכנון היה לעלות עם זאנה ולא עם אפשואו. אני לא מתעלם מכלום. ואני מקווה שהקבוצה תשחק טוב מחר, תילחם ותנצח. זה מגיע לקהל. כבר שמטו מספיק משחקים. ההתנהלות בסוגיית זאנה מרגע הפציעה היא לא לעניין ולטעמי לא מתאימה למועדון שמתיימר להיות מקצועני. הבן אדם פצוע כבר חודש.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

זאנה לא היה טוב גם בעונה שעברה
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

מסכים עם פרוויס (לא לגבי ידידיה, זה כמובן שטויות).
אין מצב שתעלה בלי גבוה זר כמה משחקים כשעוד לפני זה הוא שיחק שני משחקים פצוע. אין מצב.
מילא אם זה היה מישהו כמו לטאביוס שאין סיכוי להביא מישהו ברמתו ושווה לחכות לו, אבל זאנה היה חלש עוד לפני.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

והנה, בזמן שהמקצוענים של הפועל נתקעו בלי גבוה, בני האדם הפשוטים מחולון הביאו, בגלל הפציעה של האוול, גבוה בלגי שמשחק נהדר.
אבל היי, אין להם מנהל מקצועי ברמה עולמית כמו להפועל תל אביב. בחולון סתם יודעים לנהל קבוצת כדורסל בליגת העל.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 05 דצמבר 2020, 19:43 המועדון הזה מתנהל כמו בדיחה. חודש כבר זאנה מקרטע. נראה זוועה, ומחליף לא הובא. לפני הפגרה משדרים שנגד באר שבע הוא יחזור, ואז יום לפני המשחק פתאום הוא בחוץ.
כמה משחקים הרצליה ניצחו עם המחליף שהביאו לקוטי קלארק?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

חוץ מזה, כמובן שאי אפשר להתעלם מהסיטואציה שבה אנחנו נמצאים. בזמן שזאנה הושבת בזמן פציעה, היינו עסוקים בהתחמה של שני זרים אחרים (בגלל הכישלון בבחירת הזרים בקיץ, מן הסתם). ברור שזה הופך את העסק של החתמת עוד זר במקביל לכמעט בלתי אפשרית, גם כלכלית וגם מקצועית. ברור שבמצב כזה תהיה הרבה פחות דחיפות להחתים מחליף זמני לזאנה. לדרוש החתמה של שלושה זרים חדשים בחודש נובמבר זו דרישה לא ריאלית.
זה ממש לא כמו הסיטואציה של חולון, שיש להם ארבעה זרים טובים והם יכולים להתמקד בהחתמה של מחליף זמני.
הרצליה החתימו מחליף זמני לקוטי קלארק שנפצע, שהוא גם הרבה פחות טוב, וגם נשארו עם עוד זר מזעזע (דונלדסון) ועוד זר חלש (אנתוני). לאן זה הביא אותם? למאזן 5:0 בליגה.

מה זה היה נותן לנו אם במקום להחתים את טוקוטו, היינו מחתימים סנטר במקום זאנה, ועולים למשחק נגד חיפה עם למון, אפשו וסנטר (במקום טוקוטו), ומחר עם יורק, דיבלר, אפשו וסנטר (במקום טוקוטו)? איך זה היה משפר את המצב שלנו.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

השאלה האמיתית היא איך הגענו שוב, בפעם המי יודע כמה בעשור האחרון, למצב שכבר עם תחילת העונה נהיה די ברור שצריך להחליף כמעט את כל הזרים.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל, בוודאי שלא היה צריך לוותר על טוקוטו, אלא בנוסף.
ולגבי הרצליה, ההחתמה של המחליף הזמני לקלארק הייתה נכונה, כי היא נתנה להרצליה סיכוי גבוה יותר לנצח מאשר אם היו עולים למשחקים ההם עם שלושה זרים בלבד. הרי אין תעודת ביטוח שמחליף לזאנה היה מביא בוודאות לעוד ניצחונות, אבל זה ברור שזה היה מעלה את הסיכוי לנצח.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

דווקא לגבי האפשרות של החתמת מחליף זמני אני פחות בעד. בשנה כלכלית כזו זה כנראה משהו שאפשר להימנע ממנו ובגלל זה אני גם לא הייתי בעד החלפה של זאנה אם זה היה שחקן שהיה מאוד שווה לחכות לו.
בפועל זו תקופה לא קצרה שהוא פצוע ועוד לפני זה הוא היה חלש מאוד. נראה לי קצת מוגזם שבמשך פרק זמן כזה לא ניתן להחתים מחליף.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

איפה לטביוס בימינו?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

משחק בליגה הקוריאנית.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 05 דצמבר 2020, 23:51 יובל, בוודאי שלא היה צריך לוותר על טוקוטו, אלא בנוסף.
ולגבי הרצליה, ההחתמה של המחליף הזמני לקלארק הייתה נכונה, כי היא נתנה להרצליה סיכוי גבוה יותר לנצח מאשר אם היו עולים למשחקים ההם עם שלושה זרים בלבד. הרי אין תעודת ביטוח שמחליף לזאנה היה מביא בוודאות לעוד ניצחונות, אבל זה ברור שזה היה מעלה את הסיכוי לנצח.
כלומר מבחינתך היו צריכים להחליף שלושה זרים עוד בנובמבר, וזה שהביאו רק שניים הופך את הניהול לבדיחה, מביך, הכי גרוע בליגה וכו'.
הרצליה במאזן 5:0 ורק במשחק הקרוב תעלה לראשונה עם זר חדש אחד (קלארק חזר כבר לפני שלושה משחקים).
נהריה עלו אתמול למשחק נגד חיפה במאזן 5:0 עם אותה רביעיית זרים שפתחה את העונה.
נס ציונה חיכו לפגרה כדי להחליף שני זרים אחרי שפתחו את העונה במאזן 7:1 בכל המסגרות (גביע ווינר, בלקנית וליגה).

אני מניח שהניהול של כל הקבוצות האלה הוא גם בדיחה, מביך, הכי גרוע בליגה וכו'.

או שאתה מעדיף שנהיה כמו חיפה שמביאים זרים על המשקל?
הפוסט קיבל 2 לייקיםאוהד כורסאbarbaro
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

בהמשך לדברי יובל, נראה שאנשים שוכחים שהבנייה הראשונית הייתה נראית סבירה לגמרי בהתחלה.
דקוואן קוק, למון ג'וניור ואפשואו היו נראים אחלה זרים לפתוח איתם את העונה והפורום היה די מבסוט.
הרבה חוסר מזל עם דקוואן הוביל לכך שעד עכשיו ההנהלה נאלצה להחליף 3 זרים.
גם לגבי זאנה, אמנם הוא לא הסתמן כלטאביוס אך בסה"כ הוא היה בסדר גמור בעונה שעברה והחתמתו הייתה סבירה מאוד.
כמובן שגם אני שותף לאכזבה אבל כמות החכמה בדיעבד שיש בפורום הזה מטריפה לפעמים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הפועל כתב: 05 דצמבר 2020, 23:27 השאלה האמיתית היא איך הגענו שוב, בפעם המי יודע כמה בעשור האחרון, למצב שכבר עם תחילת העונה נהיה די ברור שצריך להחליף כמעט את כל הזרים.
זה פשוט ביש מזל ותו לא, כי כידוע כבר ניסו את כל השיטות של בחירת זרים.
לכן אסור להסיק מזה שמשהו מערכתי פה עובד לא טוב.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אוהד כורסא כתב: 06 דצמבר 2020, 12:01 בהמשך לדברי יובל, נראה שאנשים שוכחים שהבנייה הראשונית הייתה נראית סבירה לגמרי בהתחלה.
דקוואן קוק, למון ג'וניור ואפשואו היו נראים אחלה זרים לפתוח איתם את העונה והפורום היה די מבסוט.
גם לגבי זאנה, אמנם הוא לא הסתמן כלטאביוס אך בסה"כ הוא היה בסדר גמור בעונה שעברה והחתמתו הייתה סבירה מאוד.
העניין הוא איך אתה מתנהל כשהעסק משתבש. בסדר שהחתימו את למון. העניין הוא מה אתה עושה כשברור לך שלמון הוא טעות. ולצערי הפועל חיכו יותר מדיי זמן. לטעמי החלפה של למון בלבד, לפני פתיחת העונה, בשחקן ברמה גבוהה הייתה יכולה להיות משמעותית. ואולי גם הייתה נותנת שקט למועדון לבצע שינויים נוספים בצורה יותר רגועה.
גם זאנה - החתימו אותו. הכל בסדר. אני יכול לחשוב יותר טוב, פחות טוב, החתמה הגיונית. השאלה היא איך אתה מתנהל עם שחקן שכבר למשחק הגביע נגד הפועל ר"ג, לפני חודש, עלה כשהוא סוחב פציעה.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

purvis short כתב: 06 דצמבר 2020, 12:10
אוהד כורסא כתב: 06 דצמבר 2020, 12:01 בהמשך לדברי יובל, נראה שאנשים שוכחים שהבנייה הראשונית הייתה נראית סבירה לגמרי בהתחלה.
העניין הוא איך אתה מתנהל כשהעסק משתבש. בסדר שהחתימו את למון. העניין הוא מה אתה עושה כשברור לך שלמון הוא טעות. ולצערי הפועל חיכו יותר מדיי זמן. לטעמי החלפה של למון בלבד, לפני פתיחת העונה, בשחקן ברמה גבוהה הייתה יכולה להיות משמעותית. ואולי גם הייתה נותנת שקט למועדון לבצע שינויים נוספים בצורה יותר רגועה.
גם זאנה - החתימו אותו. הכל בסדר. אני יכול לחשוב יותר טוב, פחות טוב, החתמה הגיונית. השאלה היא איך אתה מתנהל עם שחקן שכבר למשחק הגביע נגד הפועל ר"ג, לפני חודש, עלה כשהוא סוחב פציעה.
אני לא בטוח שלא היה נכון להמתין עם למון. אני לא שותף לגישה של לחתוך מוקדם במיוחד שמדובר בשחקן ששיחק לפני שנתיים בNBA. מסוג השחקנים שהיו יכולים להיות מהטובים בליגה. גם יותר משהוא שיחק גרוע הוא החטיא המון מתחת לסל.
הבן אדם אשכרה היה מטייל לסל בכל רגע שהחליט והיה מחטיא כדורים הזויים. זה מסוג הדברים שאפשר לצפות שישתנו עם הזמן. חוסר ריכוז מוזר מאוד ואפילו אני באופן אישי חשבתי שיש סיכוי שנרוויח שחקן מעולה. ובוא, אנחנו לא יודעים מה הלך באימונים. בסופו של דבר מדובר בהימורים שקולים שלא הצליחו אבל לא במחדלים.
ואגב, בזמן שאנחנו מדברים כבר מדברים על מחליף לזאנה :)
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לפני "פתיחת העונה" היו את המשחקים בבלקנית. בשלושה משחקים למון נתן 14.7 נקודות ו-7.7 אסיסטים. על סמך המשחקים האלה רצית לחתוך אותו? ואני למשל אמרתי שהמספרים האלה לא משקפים בעיניי והוא לא משחק טוב, אבל ברור שלא היה מה לחתוך אותו לפני פתיחת הליגה כשאלה המספרים שהוא נותן. לא הייתה שום אינדיקציה חד משמעית שצריך להחליף אותו לפני המשחקים הגרועים בליגה.
זאנה שחקן גרוע לדעתי ולא היה צריך להחתים אותו מלכתחילה. אבל להגיד כאילו היה צריך להביא מחליף ברגע שהוא נפצע זה הזוי. לא על כל פציעה קלה של שחקן זר רצים להביא מחליף. הייתה לו פציעה קלה שהוא שיחק איתה, הפציעה החמירה והמשחק הראשון והיחיד שהוא היה אמור להחמיץ היה נגד חיפה. על משחק אחד מביאים מחליף? ההערכה הרפואית הייתה שאחרי הפגרה הוא יבריא. ההערכה הזאת התבררה כשגויה, כמו שיכול לקרות, ולכן עכשיו יביאו לו מחליף. בשום שלב לפני כן לא היה צריך להביא לו מחליף.

אם כבר שחקן שהיה צריך לחתוך עוד לפני פתיחת הליגה זה דיבלר. זו הטעות היחידה בהתנהלות מתחילת העונה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 דצמבר 2020, 12:08
הפועל כתב: 05 דצמבר 2020, 23:27 השאלה האמיתית היא איך הגענו שוב, בפעם המי יודע כמה בעשור האחרון, למצב שכבר עם תחילת העונה נהיה די ברור שצריך להחליף כמעט את כל הזרים.
אתה כותב כבר חודשיים את אותה הודעה צינית.
אולי תנסה פעם אחת לכתוב את הפואנטה שלך? או שמכיוון שזה אומר שתצטרך לעמוד מאחוריה ולנמק אותה אתה מעדיף לוותר?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל כתב: 06 דצמבר 2020, 12:37
לפני "פתיחת העונה" היו את המשחקים בבלקנית. בשלושה משחקים למון נתן 14.7 נקודות ו-7.7 אסיסטים. על סמך המשחקים האלה רצית לחתוך אותו? ואני למשל אמרתי שהמספרים האלה לא משקפים בעיניי והוא לא משחק טוב, אבל ברור שלא היה מה לחתוך אותו לפני פתיחת הליגה כשאלה המספרים שהוא נותן. לא הייתה שום אינדיקציה חד משמעית שצריך להחליף אותו לפני המשחקים הגרועים בליגה.
זאנה שחקן גרוע לדעתי ולא היה צריך להחתים אותו מלכתחילה. אבל להגיד כאילו היה צריך להביא מחליף ברגע שהוא נפצע זה הזוי. לא על כל פציעה קלה של שחקן זר רצים להביא מחליף. הייתה לו פציעה קלה שהוא שיחק איתה, הפציעה החמירה והמשחק הראשון והיחיד שהוא היה אמור להחמיץ היה נגד חיפה. על משחק אחד מביאים מחליף? ההערכה הרפואית הייתה שאחרי הפגרה הוא יבריא. ההערכה הזאת התבררה כשגויה, כמו שיכול לקרות, ולכן עכשיו יביאו לו מחליף. בשום שלב לפני כן לא היה צריך להביא לו מחליף.

אם כבר שחקן שהיה צריך לחתוך עוד לפני פתיחת הליגה זה דיבלר. זו הטעות היחידה בהתנהלות מתחילת העונה.
את מה שאני טוען על למון טענתי בזמן אמת. לא בדיעבד. כן, היה צריך לחתוך אותו. כן, הוא נראה רע. וכן הוא לא מתאים. ושוב, אין לי טענה נגד ההחתמה שלו, אלא בנוגע להתנהלות אחריה.

לגבי זאנה - הוא פצוע כבר למעלה מחודש.. ועכשיו אתה חוזר משבועיים פגרה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יובל כתב: 06 דצמבר 2020, 12:40
טכנית לארז כתב: 06 דצמבר 2020, 12:08
אתה כותב כבר חודשיים את אותה הודעה צינית.
אולי תנסה פעם אחת לכתוב את הפואנטה שלך? או שמכיוון שזה אומר שתצטרך לעמוד מאחוריה ולנמק אותה אתה מעדיף לוותר?
אני רואה שאתה עוקב.
מה הקושי הגדול בהבנת ה"פאונטה"?

בעיני (ואני מניח שגם בעיני אחרים) רב הנסתר על הגלוי בכל מה שקשור לבחירת זרים בקבוצה הזו.
כששאלתי בקיץ מי אחראי על בחירת הזרים בקבוצה (באשכול שבו נמסר לנו שוולטר למון זו החתמה נהדרת) נאמר לי שאלה קסטריטיס ופלדה. לא נראה לי.

כצופה מהצד, קשה לי להאמין ששנה אחרי שנה אחרי שנה אחרי שנה יש פה אחוז פגיעה של 12% בבחירת הזרים ושזה נטו בגלל ביש מזל.
כנראה שיש משהו משהו מערכתי קלוקל/שכונתי שמביא למצב הזה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אה אוקיי, לא נראה לך. טוב.
מה זה אומר "רב הנסתר על הגלוי"? אילו "גילויים" יספקו אותך?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 06 דצמבר 2020, 12:44
יובל כתב: 06 דצמבר 2020, 12:37

את מה שאני טוען על למון טענתי בזמן אמת. לא בדיעבד. כן, היה צריך לחתוך אותו. כן, הוא נראה רע. וכן הוא לא מתאים. ושוב, אין לי טענה נגד ההחתמה שלו, אלא בנוגע להתנהלות אחריה.

לגבי זאנה - הוא פצוע כבר למעלה מחודש.. ועכשיו אתה חוזר משבועיים פגרה.
זה שטענת בזמן אמת זה סבבה. גם לי הוא נראה לא טוב מהרגע הראשון. יש מרחק עצום בין זה ששחקן מראה סימנים מדאיגים (למרות מספרים סבבה) לבין לחתוך אותו עוד לפני תחילת הליגה.
זאנה סוחב פציעה כבר למעלה מחודש, אבל שיחק איתה. נעדר משחק אחד והיה אמור לחזור. לא מביאים מחליף לכל שחקן שסוחב פציעה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יובל כתב: 06 דצמבר 2020, 13:04 אה אוקיי, לא נראה לך. טוב.
מה זה אומר "רב הנסתר על הגלוי"? אילו "גילויים" יספקו אותך?
כן. לא נראה לי.
לא נראה שאלה המאמן ועוזריו בלבד שבוחרים פה את הזרים שנה אחרי שנה. מה לעשות.
אם לאורך כ"כ הרבה זמן הבחירת זרים פה נשארת כושלת אז כנראה שיש פה איזשהו הליך בבחירה שלהם שלא באמת משתנה.

מה ההסבר שלך לאחוז הפגיעה הכושל של המועדון בבחירת זרים לאורך שנים?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בשלוש השנים האחרונות בחירת הזרים בקיץ הייתה כישלון. שלוש שנים זה לא מדגם כזה גדול וזה משהו שיכול לקרות. בכל השנים שלפני כן לא היה כישלון, וזה לא שהיה שינוי בהנהלה או בגישה לפני שלוש שנים. הנה, דווקא הקיץ הזיזו את ידידיה (שהיה השטן ומקור כל הבעיות לפי חלק גדול מהאוהדים) וזה לא שינה שום דבר.
אגב, בשנתיים הקודמות התיקונים במהלך העונה היו טובים מאוד. מקניל, האוול, גרלון גרין לפני שנתיים, וויליאמס, המילטון וסק הנרי לפני שנה. מקווה שגם העונה זה יהיה המצב. לגבי טוקוטו אני בטוח, לגבי שאר השינויים ניאלץ לחכות ולראות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

3 שנים רצופות זה 11 זרים שהבאנו בקיץ. זה לא נפילה בשניים או שלושה זרים.
השנה נפלת עם כל ה-4 שהבאת (אחד מהם נשאר משנה שעברה).
אשתקד נפלת עם 3.5 מתוך 4 (דזי רודריגז, גריפין, רודני פרוויס וחצי טרדוול שהיה סביר ונפצע).
18/19 גם נפילה עם כל ה-3 שהבאנו (ג'ונתן הולמס, דאלאס מור, אלאדה אמינו). רק מקניל נשאר מהעונה של פרנקו והיה סבבה. אח"כ הגיעו אקון פרסל וגרלון גרין שגם לא היו משהו בלשון המעטה.

כלומר מתוך 11 זרים שהבאנו ב-3 הקיצים האחרונים פגענו בחצי זר אחד (טרדוול) ועוד 10 וחצי נפילות. באחוזים זה 5% הצלחה.
סק הנרי היה תיקון טוב? ג'ורדן המילטון? גרלון גרין? באמת?
ומה עם אקון פרסל, דשון סטיבנס, ליונס, לנזל סמית?
לטביוס וויליאמס וג'ורדון דיוויס היו פחות או יותר היחידים שהגיעו לפה באמצע עונה והיו טובים.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

נכון. כולם היו גרועים ולכן ירדנו ליגה פעמיים בשתי העונות האחרונות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זו התשובה שלך?
להגיד בציניות שבגלל שלא ירדנו ליגה אז בחירת הזרים הייתה בסדר?

נתתי פה שמות של 20 זרים שהבאנו ב-3 העונות האחרונות. פגענו ב2.5 מהם. 12.5% הצלחה, 87.5% כישלון מהדהד.
מג'ונתן הולמס ואמינו, דרך אקון פרסל וגרלון גרין או סק הנרי ועד חבורת למון ואפשו של השנה.

להתחיל לספר לנו שמדובר בבחירת זרים שהיא לא כזאת נוראית זו חתיכת גניבת דעת, כי זו בחירת זרים נוראית מאוד. שנה אחרי שנה.

אז כן, לא נראה לי שאלה שמבצעים את בחירות הזרים הכושלות האלה (קיץ ו"תיקונים") שנה אחרי שנה זה המאמן ועוזריו בלבד.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

גם אם אני מסכים איתך שכל הזרים שמנית היו גרועים (ואני לא, ממש לא), אני עדיין לא מבין מה הטענה שלך.
משקרים לנו שקסטריטיס ופלדה בחרו את הזרים? שנה לפני זה שיקרו לנו שהביאו לבית הלחמי את הסקאוט שלו מגלבוע? כלומר לא רק שרמי משקר לנו, הוא גם מגייס את המאמנים לשקר לנו.
אתה אומר שלא ברור מה הליך בחירת הזרים, באיזו קבוצה אתה כן יודע איך הזרים נבחרים?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני בסך הכל רוצה שתהיה שקיפות.
אח"כ צועקים לנו בכל מקום "תעשו חבר עמותה מי שלא עושה לא אוהד!!", אז לפחות שיהיו גלויים ויספרו לנו איך דברים עובדים פה.

לספר שגם בקבוצה אחרות הליך בחירת הזרים לא ידוע (אין לי מושג אם זה נכון) זה לא רלוונטי בעיני.
אצלינו נורא גאים בזה שהכל גלוי ושקוף לא? קבוצת האוהדים. אז שיהיו גלויים ויספרו לנו מי האנשים שבוחרים את הזרים של הקבוצה הזו.

שוב, לי קשה להאמין שאלה כל פעם מחדש המאמן והעוזרים שלו שכושלים לבדם בעסק הזה שנה אחרי שנה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

דבר ראשון, זה נראה לי מוזר להתלונן שלא עונים לך על תהיה שלמיטב הבנתי העלית אותה רק על דפי הפורום. יש לך ישיבות עמותה, יש לך צ'אטים לייב עם אנשים בקבוצה ואתה יכול לשאול. אני מניח שתקבל את כל התשובות.
דבר שני, כן אומרים לך מי בוחר את הזרים. העונה אלה היו פלדה וקסטריטיס. בעונה שעברה עשו עניין גדול מזה שהביאו יחד עם בית הלחמי את הסקאוט שלו מגלבוע. אתה יכול לבחור שלא להאמין, זכותך (אם כי נראה לי קצת מוזר), אבל אתה לא יכול לטעון שלא אומרים לך.
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 דצמבר 2020, 13:26 18/19 גם נפילה עם כל ה-3 שהבאנו (ג'ונתן הולמס, דאלאס מור, אלאדה אמינו). רק מקניל נשאר מהעונה של פרנקו והיה סבבה. אח"כ הגיעו אקון פרסל וגרלון גרין שגם לא היו משהו בלשון המעטה.
גם שולר לא היה משהו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 דצמבר 2020, 14:09 דבר ראשון, זה נראה לי מוזר להתלונן שלא עונים לך על תהיה שלמיטב הבנתי העלית אותה רק על דפי הפורום. יש לך ישיבות עמותה, יש לך צ'אטים לייב עם אנשים בקבוצה ואתה יכול לשאול. אני מניח שתקבל את כל התשובות.
דבר שני, כן אומרים לך מי בוחר את הזרים. העונה אלה היו פלדה וקסטריטיס. בעונה שעברה עשו עניין גדול מזה שהביאו יחד עם בית הלחמי את הסקאוט שלו מגלבוע. אתה יכול לבחור שלא להאמין, זכותך (אם כי נראה לי קצת מוזר), אבל אתה לא יכול לטעון שלא אומרים לך.
אז בעצם התשובה שקיבלתי פה לשאלה שלי בדבר בחירת הזרים ("קסטריטיס ופלדה") שקולה לתשובה שאני אקבל מהנהלת הקבוצה לטענתך?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יורם כתב: 06 דצמבר 2020, 14:11
טכנית לארז כתב: 06 דצמבר 2020, 13:26 18/19 גם נפילה עם כל ה-3 שהבאנו (ג'ונתן הולמס, דאלאס מור, אלאדה אמינו). רק מקניל נשאר מהעונה של פרנקו והיה סבבה. אח"כ הגיעו אקון פרסל וגרלון גרין שגם לא היו משהו בלשון המעטה.
גם שולר לא היה משהו.
נכון, שכחתי אותו.
אז נפלנו עם 19 מ-21.
זה לא 87.5% אחוזי כשלון אלא 90.5%.
תודה על העדכון.
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

כמה הפרש נקבל? 10?15? אולי 30? אין לדעת מה העתיד האפל והמסתורי טומן להפועל אוסישקין תל אביב הערב בבירת הנגב.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
שליחת תגובה