עופר ינאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

רדנקו כתב: 17 אפריל 2024, 11:55
האדס כתב: 17 אפריל 2024, 09:51
נייט רובינסון כתב: 16 אפריל 2024, 22:38 כבר בעונה הראשונה שלו בהפועל, עופר ינאי מוכיח שהוא לא זה שצריך לנהל את הקבוצה. צריך להיות מנהל מקצועי שיקח את כל ההחלטות המקצועיות, ועופר יזרוק את המחברת שלו לפח ויתן לו את המפתחות כי הוא לא איש מקצוע. חייבת להיות הפרדה בין ניהול הקבוצה למי ששם את הכסף.
ההחלטה לתת לברק את תפקיד המאמן בזמן שהוא לא אימן אף פעם קבוצת בוגרים זאת הזייה מוחלטת.
לא להביא רכז זר במקום גייקובן לאחר הפציעה שלו זאת גם כן החלטה שלא ניתן להסביר אותה.
כסף זה לא העניין. אם יש כסף לרולקסים בשווי 3 מיליון שקל, יש כסף למאמן ורכז זר.
ההחלטות האלה הראו כמה קל בשנייה לזרוק עונה לפח.

אבל עוד אפשר להציל אותה. מאמן ורכז זר. לא מחר, היום.
כמה קשקושים ואי דיוקים.
עופר מעולם לא אמר שהוא מנהל הקבוצה.
הוא לא לוקח שום החלטה מקצועית העונה ונתן גיבוי מקצועי מלא לצוות ופתח את הכיס.
לזרוק את המחברת לפח? למה? כי הוא רשם ששחקנים זורקים עונשין כמו חרא בחודש ינואר? לך מותר להעיר לזה ולבעלים של הקבוצה אסור לשאול את המאמן מה לעזאזל קורה עם האחוזים מהקו?
מי אמר שהוא החליט לא להביא רכז? מאיפה אתה יודע מה הוא החליט או לא?

הנה האמת היחידה, שמבוססת על עובדות:
1. עופר ינאי רכש את הפועל ת״א העונה והשקיע בקבוצה המון כסף.
2. עופר ינאי מגיע למשחקים, הוא לא מנהל בשלט רחוק והוא מעורב ביום יום של הפועל ת״א, ולא הוא לא קובע איזה זרים יגיעו (שלא כמו אלו בצד השני של הכביש שליטרלי מנהלים מדיוניות רכש על ידי פיונים שלהם בצוות המקצועי).
3. כשהקבוצה נכנסה למצוקה בגלל המלחמה עופר הכניס את היד עוד יותר עמוק לכיס ומצא פתרונות כדי שנוכל להשתתף בתחרותיות.
4. כשהקבוצה נכנסה למצוקה מקצועית בגלל פציעות עופר הכניס את היד עוד יותר עמוק לכיס והנחית פה זרים מחליפים בno time, שאלמלא המאמן והשחקנים שלו עושים במכנסיים, הם גם מביאים אותנו לפחות לחצי גמר יורוקאפ.
5. עופר ינאי ניסה (ולדעתי לא יעצור) להכניס רוח ווינרית להפועל ת״א כיוון שהוא זיהה שזו החולשה המרכזית של המועדון, לכן הוא קנה רולקסים, התראיין ועשה את המהלכים האלו. אולי הוא טעה, הוא לא חף מביקורת, אבל זו שנה ראשונה, ומותר לו לטעות וללמוד.
6. עופר ינאי שילם קנס של מאות אלפי שקלים עבור הקהל כשהחליט לא לעלות לגבי ווינר ובאותה נשימה היה הבעלים הראשון בהיסטוריה של הפועל ת״א שנעמד מול האולטראס וסגר להם את היציע ביוזמתו. שלא כמו אלו שהיו שם לפניו (ולדעתי יעופו הביתה בעונה הבאה וטוב שכך).

מה שבטוח זה שעופר לא ״מנהל את הקבוצה״ והוא בטח לא אשם בזה שהגענו למקום הזה.
אם הוא מחליט שהוא לא רוצה לפתוח שוב את הכיס אלא לשמור את הכסף לעונה הבאה - אני איתו.
כל מילה.
חוץ מהשורה האחרונה. למרות שאני חושב שהדבר הנכון היה לתכנן עכשיו את העונה הבאה ולא להתחיל להחתים עוד שחקנים ומאמן כדי לנסות עדיין לקחת תואר שלדעתי בלתי אפשרי השנה לקחת, אין לי שום ספק שעד כמה שזה תלוי בעופר הוא לא ויתר על העונה הזאת.
אבל צריך לזכור איפה אנחנו חיים ומה המצב במדינה. לא נראה לי כל כך פשוט למצוא עכשיו גבוה רכז ומאמן שישנו את הקבוצה. זה נראה לי כמעט בלתי אפשרי.
אז אתה מעדיף לחסוך כסף על מאמן ורכז, אבל להוציא 3 מיליון שקל על שעונים חרוטים? אתה מבין שזה סדר עדיפויות הזוי ולא הגיוני.
אם לא תביא מאמן ורכז אתה תודח בחצי גמר נגד רמת גן. זה יהיה כתם עצום גם על עופר וגם על הפועל
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

לא אמרתי לחסוך.
אמרתי שזה לדעתי חסר טעם.
אני די בטוח שהכסף הזה של שחקנים ומאמן לחודשיים לא ממש מזיז לעופר. בגלל זה אני בטוח שהוא מנסה בכל הכוח.
אבל אני חושב שזה לא יעזור ולכן מיותר.
חושב שכרגע הדבר הכי חשוב זה להחתים מנהל מקצועי שיתכנן את העונה הבאה כולל החתמת מאמן.
אדום ותיק
קיבל.ה  481 לייקים

רדנקו כתב: 17 אפריל 2024, 12:01 לא אמרתי לחסוך.
אמרתי שזה לדעתי חסר טעם.
אני די בטוח שהכסף הזה של שחקנים ומאמן לחודשיים לא ממש מזיז לעופר. בגלל זה אני בטוח שהוא מנסה בכל הכוח.
אבל אני חושב שזה לא יעזור ולכן מיותר.
חושב שכרגע הדבר הכי חשוב זה להחתים מנהל מקצועי שיתכנן את העונה הבאה כולל החתמת מאמן.
מצטרף לחלק המודגש.
ומצד שני אני נגד התבוסתנות, והרמת הדגל הלבן כבר בשלב הזה.
עדיין העונה לא הסתיימה, גם אם הסיכוי לתואר נראה די נמוך.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

השתיק אותי עם הציוץ שלו עכשיו.
היידה עופר. מלך❤️
הפוסט קיבל 2 לייקיםהאדס7even
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

עופר ינאי:
"מי שחשב שויתרנו על העונה לא מבין מי אני.
מי שחושב שנחסוך במאמצים או משאבים ולא נדאג לחיזוקים הנדרשים - כנ"ל.
זה ביזנס לא קל וזו השנה הראשונה שלי. גם לא קל להביא שחקנים או מאמנים תחת מופע הזיקוקים האחרון. העובדה שאנחנו משחקים משחקי בית לא בבית גם היא לא עוזרת.
אבל כל זה לא משנה.
אנחנו בישורת האחרונה והאחריות שלי היא לוודא שיש לנו את הכלים לסיים את העונה בצורה הכי טובה.
נדאג להשלים את החיזוקים בימים הקרובים וכולנו ביחד - שחקנים, מאמנים, הנהלה וקהל נגיע לסוף העונה בשביל להילחם עד הסוף."

Sent from my 22101320G using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotNati7even
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

גביזון כתב:תמונה עופר ינאי:
"מי שחשב שויתרנו על העונה לא מבין מי אני.
מי שחושב שנחסוך במאמצים או משאבים ולא נדאג לחיזוקים הנדרשים - כנ"ל.
זה ביזנס לא קל וזו השנה הראשונה שלי. גם לא קל להביא שחקנים או מאמנים תחת מופע הזיקוקים האחרון. העובדה שאנחנו משחקים משחקי בית לא בבית גם היא לא עוזרת.
אבל כל זה לא משנה.
אנחנו בישורת האחרונה והאחריות שלי היא לוודא שיש לנו את הכלים לסיים את העונה בצורה הכי טובה.
נדאג להשלים את החיזוקים בימים הקרובים וכולנו ביחד - שחקנים, מאמנים, הנהלה וקהל נגיע לסוף העונה בשביל להילחם עד הסוף."

האולטראס בהוקרה ממשיכים עם מלחמת ההתשה נגדו ונגדנו, לא מקבלים את דעת הרוב המוחלט בבחירות. בוא ננחש מי ינצח בסוף.

הפוסט קיבל לייק אחד7even
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

https://www.facebook.com/share/r/Stwh1N ... tid=qi2Omg

הפוסט קיבל לייק אחדred in blood
שליחת תגובה