המאמן הבא של הפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
cholo
קיבל.ה  23 לייקים

joshsoos כתב: 05 פברואר 2024, 10:07
צ'ימבויקה כתב: 31 ינואר 2024, 10:49
El dudernio כתב: 31 ינואר 2024, 07:48 אדריכל הקשירה והמכירה....

שלא יחזור
שנים שאבוקסיס העביר בהפועל ת״א מאז עונת השרוכים

2001-2003
2003-2004 חצי עונה
2003-2007 קפטן
2007-2011 עוזר
2012-2013 מאמן

ליוסי אבוקסיס יש חלק משמעותי בהצלחות הכי גדולות שהמועדון הזה ידע בעת המודרנית
יוסי אבוקסיס גדל במועדון ושיחק בהפועל 5 שנים עד שעבר לביתר וגנב איתה אליפות (לא אדריכל ולא נעליים)

מבלי להכנס לשאלה האם הוא מינוי מתאים מקצועית, הזוי שיש אוהדים שעדיין סולדים וזוכרים את בית שאן.
האוננות המזויפת הזו של שנאה וכעס על אירועים מלפני 26 שנה היא אינפנטילית. אם גם אני הייתי שם.
מאז, הוא לכל הפחות פיצה אותנו- אפשר להתקדם.

מעבר לזה- תרצו או לא תרצו
אבוקסיס הוא חלק מהדנ״א של כל מה שהיה טוב במועדון הזה עד שהוא נחרב (רוח לחימה ואופי)

חלאס.
לא מדובר בזהבי, ורמוט או גרשון.
זה הזוי.
נכון, לא מדובר בהם, הוא הרבה יותר גרוע. מדובר בטינופת והחלאה הגדולה ביותר שאי פעם לבש חולצה של הפועל ואחד הגדולים בכדורזבל הישראלי. זה לא הבית שלו- הבית היחיד שלו הוא בית זונות כי זה מה שהוא מאז ומעולם- והוא לא הדנא שלנו ובושה וחרפה שהוא בכלל חזר אבל אחרי מה שעולל אצלנו מ2002 ואילך, שמישהו ירצה שהוא יחזור... לצערי הדעה הזו לא הזויה פשוט כי מדובר בישראל ורק פה זה יכול לקרות, במדינה נורמלית עם תרבות ספורט הוא לא היה דורך פה עוד שניה. טפי עליו.
"מדובר בטינופת והחלאה הגדולה ביותר שאי פעם לבש חולצה של הפועל ואחד הגדולים בכדורזבל הישראלי"
מקווה שניגבת את הקצף מהפה אחרי התגובה ההזויה הזאת
הפוסט קיבל לייק אחדחוזה דומינגס
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

אם הוא יביא דרבי תסלח לו?
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

זה סוג של זנות לשכוח הכל בתמורה לניצחון בדרבי
(אני לא שם בכעסים אם כי לא ממש מחבבו)
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

לירון האדום כתב: 05 פברואר 2024, 10:49 אם הוא יביא דרבי תסלח לו?
התבלבלת קצת נראה לי, אני לא הישראלי הטיפוסי נטול זכרון, עמוד שדרה, מצפון ומוסר. הוא יכול גם להביא אליפות וצ'מפיונס ומבחינתי שיישרף בגיהנום.
רק פה יכול להיות שמישהו כמו גרשון, שהוא לא בוגד אלא מטומטם שהפועל זרקה אותו ובמקום לספר את האמת ניסה לשחק משחקים מפגרים שלא יכעסו עליו נחשב לפרסונה נון גרטה, והקושר האחורי שבתור שחקן ביתר היה השונא הכי גדול שלנו, בגד ותקע סכינים בגב של הקבוצה וארגן שביתות יכול לחזור שוב ושוב. עם יחסי ציבור מתאימים אוהדים יקבלו גם את דון שימון.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

joshsoos כתב: 05 פברואר 2024, 12:10
התבלבלת קצת נראה לי, אני לא הישראלי הטיפוסי נטול זכרון, עמוד שדרה, מצפון ומוסר. הוא יכול גם להביא אליפות וצ'מפיונס ומבחינתי שיישרף בגיהנום.
רק פה יכול להיות שמישהו כמו גרשון, שהוא לא בוגד אלא מטומטם שהפועל זרקה אותו ובמקום לספר את האמת ניסה לשחק משחקים מפגרים שלא יכעסו עליו נחשב לפרסונה נון גרטה, והקושר האחורי שבתור שחקן ביתר היה השונא הכי גדול שלנו, בגד ותקע סכינים בגב של הקבוצה וארגן שביתות יכול לחזור שוב ושוב. עם יחסי ציבור מתאימים אוהדים יקבלו גם את דון שימון.
הפועל ממש לא זרקה את גרשון וזה גם בדיוק הסיפור שהוא דווקא כן ניסה לספר עם הדמעות בשקל שהזיל. הוא קיבל הצעה יפה והעדיף להרוויח קרוב לכפול בבית"ר (שזה לגיטימי בעיני). במקרה באותה תקופה היה לי קשר עם שבתאי גרשון (או סבי כמו שהוא אוהב שמכנים אותו), ואני זכור במפורש ממנו שהצעה הייתה גם הייתה.
בלי קשר גם בעיני אבוקסיס טיפוס הרבה הרבה הרבה יותר נאלח ודוחה משמעון גרשון (שהוא דווקא אחלה בן אדם, לעומת אבוקסיס שהוא טינופת לכל הדעות)
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

הפועל ועוד איך זרקה אותו. כתבתי את הסיפור כבר אין ספור פעמים, הקליינט של שחר בן עמי- סוכן ביד אחת ומנהל שלנו ביד השניה, הגיוני סהכ במדינת עולם שלישי שלנו- שהוא יקיר האוהדים של היום, ביקש לחזור מהלוזונות ורצו לפנות תקציב והכי נוח היה החוזה הגדול של גרשון שהסתיים. דחו אותו, שיחקו משחקים ובסוף הגישו הצעה מעליבה- רק שיילך ואדון טועמה יוכל לחזור. המשפחה של מלי אוהדת ביתר ודחפה אבל אפילו הם לא חלמו שמהלך כזה אפשרי, רק שפשוט לא הותירו לו ברירה אלא לעזוב וחבל שלא נמצאה קבוצה בחול ורק הבבונים הציעו כסף גדול. בהפועל הוא לא יכל להישאר ואף אחד מאיתנו לא היה נשאר כשמראים לו את הדלת החוצה. בגלל שהוא ילד מבית אדום ובאמת אהב את הקבוצה, הוא חשב שיוכל למכור איכשהו את הסיפור בדרך שתשאיר לו דלת חזרה ובלי ללכלך, אבל הוא חננה ולא זבל אנושי כמו אבוקסיס וברור שזה נכשל. למה זה לא מפריע לו שרואים בו ככה לא יודע, נראה לי ענין של אופי ( ואת הילד שלח למחלקות ילדים שלנו... )
נערך לאחרונה על ידי joshsoos ב 05 פברואר 2024, 12:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

joshsoos כתב: 05 פברואר 2024, 12:10
אל תרתח אדון עזריאל...
בניגוד לגרשון, אבוקסיס עוד חזר להפועל והביא איתה הישגים והצלחות.
אני לא רואה באבוקסיס כסמל, אבל גם סלים שהוא סמל לכל הדעות עשה בזמנו קטע להפועל כדי להרוויח עוד במכבי פתח תקווה.
אני ידוע שיש לא מעט כאלו ששונאים את אבוקסיס והדברים לא שלך נאמרים בחלל ריק.
אבל גם ההשוואה לדון שימון היא לא נכונה.
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

ואיך זה רלוונטי שהוא היה גם שותף להצלחות....
בדיוק הגבתי על סלים ש'אשם' ב'בגידה' של גרשון בגלל שרצה לחזור, אבל כל השוואה לאבוקסיס מגוחכת. ולא השוויתי אותו לדון שימון, כנראה שלא הבנת אבל לא משנה.
בכל מקרה השורה התחתונה היא פשוטה מאוד, בכל מקום עם תרבות ספורט ערכים וזכרון, הדרעק הזה לא היה חוזר אלינו גם בפעם הראשונה אחרי מה שהיה איתו בקדנציה של ביתר ( ואפילו ללא קשר למשחק השרוכים ). ואחרי מה שהוא עשה אצלנו כבר היה צריך לזרוק אותו מצוק של הר ובטח לא לתת לו לחזור. אבל זה אוהד הכדורזבל הישראלי...נורא עצוב, אבל כמעט כל דבר שקשור בענף הזה הוא עצוב.
בכל מקרה אנשים הביאו תמונות שלו פה במדים שלנו, אם מישהו יכול להביא תמונה מהחתונה שלו זה יהיה גם נחמד =)
( את העונש שלו קיבל באותו ערב למרות שכמה חודשים אחכ לפני דנמרק ראינו כמה היה אכפת לו מאשתו הטריה... )
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

joshsoos כתב: 05 פברואר 2024, 12:50 ואיך זה רלוונטי שהוא היה גם שותף להצלחות....
בדיוק הגבתי על סלים ש'אשם' ב'בגידה' של גרשון בגלל שרצה לחזור, אבל כל השוואה לאבוקסיס מגוחכת. ולא השוויתי אותו לדון שימון, כנראה שלא הבנת אבל לא משנה.
בכל מקרה השורה התחתונה היא פשוטה מאוד, בכל מקום עם תרבות ספורט ערכים וזכרון, הדרעק הזה לא היה חוזר אלינו גם בפעם הראשונה אחרי מה שהיה איתו בקדנציה של ביתר ( ואפילו ללא קשר למשחק השרוכים ). ואחרי מה שהוא עשה אצלנו כבר היה צריך לזרוק אותו מצוק של הר ובטח לא לתת לו לחזור. אבל זה אוהד הכדורזבל הישראלי...נורא עצוב, אבל כמעט כל דבר שקשור בענף הזה הוא עצוב.
בכל מקרה אנשים הביאו תמונות שלו פה במדים שלנו, אם מישהו יכול להביא תמונה מהחתונה שלו זה יהיה גם נחמד =)
( את העונש שלו קיבל באותו ערב למרות שכמה חודשים אחכ לפני דנמרק ראינו כמה היה אכפת לו מאשתו הטריה... )
לא חוזר אלינו?
על מה אתה מדבר?
הפועל לא חידשה ליוסי חוזה, והוא עוד עבר באמצע בבני יהודה וצפרירים עד שהגיע לביתר. אף אחד פה לא ספר אותו.

הוא החליט לעזוב אותם בסוף ולעבור להפועל כי קשטן רצה אותו.

זה כמו שתגיד שאתה לא מוכן לקבל את קשטן
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

joshsoos כתב: 05 פברואר 2024, 12:34 הפועל ועוד איך זרקה אותו. כתבתי את הסיפור כבר אין ספור פעמים, הקליינט של שחר בן עמי- סוכן ביד אחת ומנהל שלנו ביד השניה, הגיוני סהכ במדינת עולם שלישי שלנו- שהוא יקיר האוהדים של היום, ביקש לחזור מהלוזונות ורצו לפנות תקציב והכי נוח היה החוזה הגדול של גרשון שהסתיים. דחו אותו, שיחקו משחקים ובסוף הגישו הצעה מעליבה- רק שיילך ואדון טועמה יוכל לחזור. המשפחה של מלי אוהדת ביתר ודחפה אבל אפילו הם לא חלמו שמהלך כזה אפשרי, רק שפשוט לא הותירו לו ברירה אלא לעזוב וחבל שלא נמצאה קבוצה בחול ורק הבבונים הציעו כסף גדול. בהפועל הוא לא יכל להישאר ואף אחד מאיתנו לא היה נשאר כשמראים לו את הדלת החוצה. בגלל שהוא ילד מבית אדום ובאמת אהב את הקבוצה, הוא חשב שיוכל למכור איכשהו את הסיפור בדרך שתשאיר לו דלת חזרה ובלי ללכלך, אבל הוא חננה ולא זבל אנושי כמו אבוקסיס וברור שזה נכשל. למה זה לא מפריע לו שרואים בו ככה לא יודע, נראה לי ענין של אופי ( ואת הילד שלח למחלקות ילדים שלנו... )
זה מאוד מפריע לו... והוא צוטט לא פעם בנושא...
למרות חילוקי הדעות ביננו מסכים על כל אות שכתבת פה מלבד נושא בית הבושת..... אבל בגלל זה אנחנו חלוקים.

וקשטן מקצוען ברמ"ח אבריו... ושום דבר אחר.... כל כך הפוך ושונה מיוסי ...
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

הם רצו כסף, כמו כולם. מבין את זה ומכבד את זה.
אין לי טינה או כעס על אבוקסיס או גרשון או טועמה והאמת שגם לא על זהבי.
זה הכדורגל של המאה ה-21 וכסף הוא מצרך חשוב מאוד בעולם הזה. כנראה שגם יותר מאהבה של קהל.
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

זיטו כתב: 05 פברואר 2024, 13:56
joshsoos כתב: 05 פברואר 2024, 12:50 ואיך זה רלוונטי שהוא היה גם שותף להצלחות....
לא חוזר אלינו?
על מה אתה מדבר?
הפועל לא חידשה ליוסי חוזה, והוא עוד עבר באמצע בבני יהודה וצפרירים עד שהגיע לביתר. אף אחד פה לא ספר אותו.

הוא החליט לעזוב אותם בסוף ולעבור להפועל כי קשטן רצה אותו.

זה כמו שתגיד שאתה לא מוכן לקבל את קשטן
חוזר אלינו אחרי ביתר ומה שהיה שם איתו, כתבתי מאוד ברור...
Xavi
קיבל.ה  680 לייקים

עומרי דראגס כתב: 05 פברואר 2024, 14:12 הם רצו כסף, כמו כולם. מבין את זה ומכבד את זה.
זה הכדורגל של המאה ה-21 וכסף הוא מצרך חשוב מאוד בעולם הזה. כנראה שגם יותר מאהבה של קהל.
תראה איך גרשון וורמוט מתים לחזור ומתחרטים על ששרפו את זה איתנו.
הקריירה של כדורגלן נגמרת בגיל 36 ואז פתאום הוא הוא רוצה לחזור כדי לקבל תפקיד.
מותר להם לחתום איפה שהם רוצים אבל שייקחו בחשבון שזה המחיר
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

עומרי דראגס כתב: 05 פברואר 2024, 14:12 הם רצו כסף, כמו כולם. מבין את זה ומכבד את זה.
אבוקסיס לא קשור לכסף, גרשון קשור לבגידה של מנהל וסביר שאחרת היה נשאר.
אבל בהחלט זו בעיה ואנחנו חיים בעולם שבו הכסף מדבר ומה תעשה אם אתה ילד שגדל בהפועל וגם אהד והמחלה באה ומציעה לך פי ארבע ואף אחת אחרת לא בכיוון? זו ממש בחירתה של סופי. אז פה ושם יש דמארי נדירים שאמנם הייתה את מכבי חיפה אבל ברור לכולם שהוא לא היה הולך לשם מה שלא יהיה , אבל הרוב לא יוכלו לסרב. אמנם בארץ זה לא נעשה ישירות אלא דרך מסלול חו"ל ( בית ההשקעות הכי מוצלח שיש, יוצאים נכשלים וחוזרים ומקבלים בוחטה ) אבל בכל מקרה עידן שחקני הבית האמיתיים של פעם מת מזמן ולא ברור לי למה אוהדים מתרגשים. לקלל את דוידה? שלמה? יחזקאל ועוד ועוד? את מי הם מעניינים בכלל...
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

אם נרצה או לא אבוקסיס הוא חלק מהמועדון הזה . פעם הראשונה שראיתי אותו היה במשחק העליה נגד עמידר והוא היה מצויין אגב. לזכור עכשיו שהוא הוא היה חלק ממשחק השרוכים ולפסול אותו אחרי כל מהשעברנו זה הזוי .

הוא המאמן שהכי מתאים לנו עכשיו וחייבים להחתים אותו , אפשר לחשוב איזה אופציות מלהיבות עומדות בתור לאימון

וכן מאד ישמח אותי נצחון בדרבי עם אבוקסיס
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

joshsoos כתב: 05 פברואר 2024, 15:10
אבוקסיס לא קשור לכסף, גרשון קשור לבגידה של מנהל וסביר שאחרת היה נשאר.
אבל בהחלט זו בעיה ואנחנו חיים בעולם שבו הכסף מדבר ומה תעשה אם אתה ילד שגדל בהפועל וגם אהד והמחלה באה ומציעה לך פי ארבע ואף אחת אחרת לא בכיוון? זו ממש בחירתה של סופי. אז פה ושם יש דמארי נדירים שאמנם הייתה את מכבי חיפה אבל ברור לכולם שהוא לא היה הולך לשם מה שלא יהיה , אבל הרוב לא יוכלו לסרב. אמנם בארץ זה לא נעשה ישירות אלא דרך מסלול חו"ל ( בית ההשקעות הכי מוצלח שיש, יוצאים נכשלים וחוזרים ומקבלים בוחטה ) אבל בכל מקרה עידן שחקני הבית האמיתיים של פעם מת מזמן ולא ברור לי למה אוהדים מתרגשים. לקלל את דוידה? שלמה? יחזקאל ועוד ועוד? את מי הם מעניינים בכלל...
זה הכדורגל של היום. זה בדיוק העניין שזה לא מעניין ואני מאחל לכל שחקן של הפועל ובכלל שיעשה מה שהכי טוב לביטחון הכלכלי שלו, למשפחה שלו ולפרנסה שלו.
להמשיך לדבר על סמלים והזדהות עם שחקנים וכל השיט הזה... יאללה, הגיע הזמן להתבגר.
שליחת תגובה