מחזור 20- הפועל ת״א-הפועל ב״ש חמישי 25/3 19:30

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אחרי הסיבוב השלישי,2 הראשונות בבית התחתון עולות לפלייאוף?
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

7even כתב: 25 מרץ 2021, 17:49
DavidSheriff9 כתב: 25 מרץ 2021, 17:05 מתרגש(!!) לחזור למגרש אחרי שנה וכשלושה שבועות :heart: :rose:
בא לי שתגיב בכל פוסט בפורום 6 פעמים בדקה רק כדי ליהנות מהתמונה.
סעמק "כמה יפים היו אותם ימים...."
בחיים לא נהנתי מכדורסל כמו התקופה של ראלף, ת'רדקיל, תומר, רדנקו, אמסלם וכו' בהפועל.

הלוואי ויחזרו הימים.
:rose:
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אז אכן התאמצנו מאוד לאפשר להם לחזור, גם השופטים עשו את שלהם, אבל זה לא הספיק.
משחק נהדר של יאנג, ים וג'ונס. גם טימור וטילמן היו טובים.
באופן כללי הגישה היום הייתה הרבה יותר טובה. הרבה משחק ריצה, פחות כדררת אינסופית ויותר הנעת כדור, ניסיון לתקוף מהר את הטבעת. גם מבחינה הגנתית האינטנסיביות הייתה טובה משמעותית היום. צריך להגיד את האמת, המחיקה של קופרברג ומור עזרה לנו מאוד הגנתית.
עכשיו סוף סוף יש לנו מצבת זרים איכותית ואחרי שסטול יכנס לעניינים הוא יוסיף לנו גם מימד של קליעה ויצירת מצבים מהפיק אנד רול. אני מאמין שאנחנו נהיה בסדר.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

35 דקות טובות מאוד. ואז כולם נפלו מהרגליים, בגלל רוטציה קצרה מאוד של 7 שחקנים. וזה קשה מול הלחץ של באר שבע והכדורסל המהיר שלה. ההגנה של ג'ונס בסוף על אגאדה הייתה נהדרת. אגאדה שחקן מדהים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני כל כך אוהב את ג'ונס ומתחיל להתאהב ביאנג. שחקנים שלא ראינו הרבה מהסוג שלהם בהפועל.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Money כתב: 25 מרץ 2021, 21:56 רק על הריקוד של ג’ונס ויאנג בסיום להחתים אותם לכל החיים
לא יודע אם ראו את זה בשידור אבל ג'ונס כבר היה בחדר הלבשה וחזר בריצה ל"כל מי שלובש אדום"
Nate
קיבל.ה  8 לייקים

Money כתב: 25 מרץ 2021, 21:56 רק על הריקוד של ג’ונס ויאנג בסיום להחתים אותם לכל החיים
יש את זה למישהו בוידאו? חובה להכין גיף
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

משחק גדול
Money
קיבל.ה  564 לייקים

את האמת שאני לא מבין את הקטע של שחקנים כמוהם, תראו כמה אתם נהנים פה. אוהבים את האוהדים, אוהבים את החיים פה. מה אתם מחפשים בחוץ? תחתמו בהפועל לכל החיים!
השאלה האם אנחנו חותמים על רביעיית זרים של טילמן(שנראה הכי פחות נהנה פה) ג’ונס, יאנג וטוקוטו בשנה הבאה. מקווה שעושים מהלכים. חבל שלא נשאל ספציפית עליהם בפגישה עם רמי.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טילמן איבד את שני ההורים שלו מקורונה, לא הייתי מחפש אצלו יותר מדי שמחת חיים כרגע.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בתכלס, חומר השחקנים הנוכחי בקבוצה הוא של מרכז טבלה בשקט. הדבר היחיד שקושר אותנו לנהריה וחיפה, ששתיהן קבוצות באמת מזעזעות, הוא המצב בטבלה. הבעיה שעם ההיסטריה בקבוצה אי אפשר להיות שקטים באף רגע.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני מציע לשמוח מאד מנצחון חשוב מאד , אבל חשוב לשמור על המשכיות בעיקר במשחק ההגנה.
עדיין לא הייתי שם אותנו מעל נהריה וחיפה באופן ודאי כקבוצה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יובל כתב: 25 מרץ 2021, 23:57 בתכלס, חומר השחקנים הנוכחי בקבוצה הוא של מרכז טבלה בשקט. הדבר היחיד שקושר אותנו לנהריה וחיפה, ששתיהן קבוצות באמת מזעזעות, הוא המצב בטבלה. הבעיה שעם ההיסטריה בקבוצה אי אפשר להיות שקטים באף רגע.
אין ספק שאם היינו מתחילים את העונה בסגל בזה היינו מסיימים בטופ 6, כנראה שדי בקלות.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

נצחון חשוב מאוד!!
מה שמדאיג זה שבכל משחק בחצי השני (לרוב ברבע הרביעי), היריבה פשוט רצה עלינו ומסיימת את הרבע בדו ספרתי גבוה. זה עלה לנו בדרבי, בנס ציונה, בראשון וכמעט היום. חייבים לשים על זה דגש בריכוז / בחלוקת דקות.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הלך המומנטום כתב:נצחון חשוב מאוד!!
מה שמדאיג זה שבכל משחק בחצי השני (לרוב ברבע הרביעי), היריבה פשוט רצה עלינו ומסיימת את הרבע בדו ספרתי גבוה. זה עלה לנו בדרבי, בנס ציונה, בראשון וכמעט היום. חייבים לשים על זה דגש בריכוז / בחלוקת דקות.
אמת
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

פנאטי בלב כתב:שופטים:  ארז גוריון, גיא שמואלי, דוד איזמירלי.

שידור: 5 סטארס (ירושלים-אילת ישחקו במקביל אבל משודרים בערוץ נפרד).

לראשונה מזה זמן רב צפויה כמות מכובדת של קהל במגרש. הפועל רושמת בסגל את יאנג, אפשואו, טילמן ו-ג’ונס (סטול שאך זה הצטרף בבידוד, טוקוטו פצוע לתקופה ודיבלר פורמלית עדיין איתנו אבל מעשית כנראה כבר לא). באר שבע, מעולם לא יריב קל, בריאים ובכושר טוב. (עוד) נסיון להתרחק קצת מהיריבות לתחתית. מלחמה!
לדעתי בסוף מועלם שפט
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

כשסטול יצטרף, אפשואו לא ירשם ולא יעזור קצת כ4 ואז מור את קופרברג יחזרו לחרב את המשחק.
לא חושב שיש אלטרנטיבה טובה יותר (אמסלם?? נתן היום מאבק יפה עם גריפין/תומפסון ב40 השניות שלו על המגרש) אבל זה לא נשמע טוב ביום שבו לא הולך ליהונתן.. והוא הרי רחוק מלהיות יציב במשהו.
קופרברג דווקא מפגין יציבות יפה של 4 עבירות ב3 דקות :facepalm:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

להזכיר את יונתן מור ואת קופרברג באותה נשימה זה לעשות עוול ליונתן.
הוא רחוק מלהיות שחקן מבריק אבל כן שחקן ספסל לגיטימי שיכול לתת דקות סבירות, בטח בהרכבים בהרכבים היותר חזקים שנוכל להעמיד עכשיו מאשר מה שהיה לפני כן. אין סיבה שהוא לא ייתן דקות בעמדה 4 לצד טילמן/ג'ונס.
קופרברג לעומתו זה נזק עצום בכל שנייה שלו על הפרקט משני צידי המגרש, אי אפשר לשחק איתו וגם אסור לשחק איתו אפילו שנייה.
הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מור יותר טוב מקופרברג אבל הבעיה איתו שהוא שחקן הגנה מחריד.
נזק טהור בצד הזה של המגרש.
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 26 מרץ 2021, 03:23 מור יותר טוב מקופרברג אבל הבעיה איתו שהוא שחקן הגנה מחריד.
נזק טהור בצד הזה של המגרש.
זה משהו שאם מתכוננין אליו אפשר להסתדר איתו בהרכב טוב. לא הייתי עולה עם מור וסטול ביחד אבל בהחלט כדאי לתת למור דקות כדי לאפשר מנוחה לאחרים.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מור בהרבה משחקים היה בסדר, יש לי תחושה שאי השיתוף שלו אתמול זה בגלל איזה פציעה קטנה, ממה שראינו ממנו עד כה השנה, אין סיבה שלא ייקבל כמה דקות למשחק.
את קופרברג אפשר להכניס לדקות בודדות , קצת לתת מנוחה ולעשות איזה פאול בסוף מחצית, לא יותר מזה.
מה שבטוח , אי אפשר לתת לשניהם לשחק ביחד, ועוד דקות שלמות כאלה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ג׳ונס זה חתיכת מפלצת
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

הלך המומנטום כתב: 26 מרץ 2021, 00:13 נצחון חשוב מאוד!!
קודם כל כל הכבוד על רוח הלחימה שנראתה אתמול.

לגבי חלוקת דקות אתה צודק צריך יותר רוטציה של שחקנים אבל לא כזו שתשנה את טווח העמדות שבהם הם טובים ושבכל אחד מהחילופים. בנוסף בו זמנית אסור שתהיה חמישיה במגרש שלא מתורגלת לשחק יחד, כלומר יותר משני מחליפים על המגרש. המשחק בירושלים יקבע את הכוון, הרבה בהצלחה המשימה לא פשוטה.
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

Nate כתב: 25 מרץ 2021, 23:29
הפוסט קיבל לייק אחדNate
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

ADOM כתב: 26 מרץ 2021, 11:14
הלך המומנטום כתב: 26 מרץ 2021, 00:13 נצחון חשוב מאוד!!
קודם כל כל הכבוד על רוח הלחימה שנראתה אתמול.

לגבי חלוקת דקות אתה צודק צריך יותר רוטציה של שחקנים אבל לא כזו שתשנה את טווח העמדות שבהם הם טובים ושבכל אחד מהחילופים. בנוסף בו זמנית אסור שתהיה חמישיה במגרש שלא מתורגלת לשחק יחד, כלומר יותר משני מחליפים על המגרש. המשחק בירושלים יקבע את הכוון, הרבה בהצלחה המשימה לא פשוטה.
אם צריך, לתרגל את השחקנים לשחק בכל מיני ציוותים.
בכל מקרה השחקנים צריכים בשלב הזה לדעת תבניות פשוטות ותרגילים פשוטים. אנחנו לא במצב שיש לנו תרגילים ותבניות מסובכים שצריך תרגול מדוקדק.
אחרת נגיע למצב שבו אם אנחנו לא מובילים 15 בתחילת הרבע הרביעי הלך המשחק מעייפות. עדיף לתת כמה דקות של ציוותים מוזרים כדי שנרוויח את השחקנים הרלוונטיים לדקות יותר קריטיות במשחק.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מילפורד כתב: 26 מרץ 2021, 08:53 מור בהרבה משחקים היה בסדר, יש לי תחושה שאי השיתוף שלו אתמול זה בגלל איזה פציעה קטנה, ממה שראינו ממנו עד כה השנה, אין סיבה שלא ייקבל כמה דקות למשחק.
את קופרברג אפשר להכניס לדקות בודדות , קצת לתת מנוחה ולעשות איזה פאול בסוף מחצית, לא יותר מזה.
קופרברג לא צריך לראות דקה גם באימונים. אין שום סיבה בעולם שהוא יראה פרקט לשנייה אחת כשיש לנו את טילמן וג'ונס בעמדה 5.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 26 מרץ 2021, 00:59 כשסטול יצטרף, אפשואו לא ירשם ולא יעזור קצת כ4 ואז מור את קופרברג יחזרו לחרב את המשחק.
לא חושב שיש אלטרנטיבה טובה יותר (אמסלם?? נתן היום מאבק יפה עם גריפין/תומפסון ב40 השניות שלו על המגרש) אבל זה לא נשמע טוב ביום שבו לא הולך ליהונתן.. והוא הרי רחוק מלהיות יציב במשהו.
כי אפשואו לא מחרב?
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

פנאטי בלב כתב:
Nate כתב: 25 מרץ 2021, 23:29
אנחנו שרים את 'כל מי שלובש אדום' והוא רוקד לצלילי 'cotton eye Joe'
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יהלום14אדום כתב: 26 מרץ 2021, 17:36
DavidSheriff9 כתב: 26 מרץ 2021, 00:59 כשסטול יצטרף, אפשואו לא ירשם ולא יעזור קצת כ4 ואז מור את קופרברג יחזרו לחרב את המשחק.
כי אפשואו לא מחרב?
אמנם אתמול הוא היה מחריד בהתקפה, אבל הוא לא מתקרב לרמת חוסר הכדורסל של קופרברג.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

הנזק של אפשואו לא מתקרב לשל קופרברג.
אפשואו הוא יותר כמו יהונתן מור, אבל משודרג.
שחקן שיכול להיות האקס פקטור שלך, אבל לא יציב. שחקן שכשמסתדר לו הוא קולע טוב, רק שאפשואו גם שומר וריבאונדר יותר טוב.
בגלל שאפשואו זר ועל הפונקציונליות שלו יש לנו זרים יותר טובים או חשובים למערך, אני חד משמעית הולך עם יהונתן.
אבל צריך לזכור שזה בערבון מוגבל.
בינתיים יהונתן היה יותר מתחת ל״טוב״ מאשר מעל..
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יובל כתב:
מילפורד כתב: 26 מרץ 2021, 08:53 מור בהרבה משחקים היה בסדר, יש לי תחושה שאי השיתוף שלו אתמול זה בגלל איזה פציעה קטנה, ממה שראינו ממנו עד כה השנה, אין סיבה שלא ייקבל כמה דקות למשחק.
קופרברג לא צריך לראות דקה גם באימונים. אין שום סיבה בעולם שהוא יראה פרקט לשנייה אחת כשיש לנו את טילמן וג'ונס בעמדה 5.
בגדול מסכים, וכבר אמרתי את זה, יחד עם זאת, אם נגיד בסוף מחצית, שניהם עם 2 עבירות, ויש להפועל עבירה לתת עם פחות מדקה על השעון , אני יכול לקבל את זה שהוא ייקבל כמה שניות על הפרקט כדי לוודא שטילמן ו/או ג׳ונס לא יעשו עבירה טיפשית.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אז אני לא. גם אם יש עבירה לתת זה לא אומר שהוא יצליח לתת אותה (מה זה כבר נותן?) בלי לעשות סל ועבירה, או סתם יעשה פעולה הגנתית רעה שכבר לא יהיה אפשר לתקן בעבירה, או יישאר לפוזשן הבא ויעלה לנו בנקודות בהתקפה. בכל סיטואציה עדיף לשים את טילמן וג'ונס גם אם תחת הוראה לא להקריב עבירה בשום מחיר, מאשר את קופרברג.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

עדיף להכניס את אמסלם בשביל העבירה שצריך ולא את קופרברג
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

יובל כתב: 25 מרץ 2021, 23:57 בתכלס, חומר השחקנים הנוכחי בקבוצה הוא של מרכז טבלה בשקט. הדבר היחיד שקושר אותנו לנהריה וחיפה, ששתיהן קבוצות באמת מזעזעות, הוא המצב בטבלה. הבעיה שעם ההיסטריה בקבוצה אי אפשר להיות שקטים באף רגע.
נראה לי שההיסטריה נובעת מ7 הפסדים רצופים עד הניצחון הזה
אינתי עומרי, הפועל.
ran1982

מישהו יכול להסביר לי את שיטת המשחקים בליגה אחרי שהסיבוב השני מסתיים?.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ran1982 כתב: 27 מרץ 2021, 15:37 מישהו יכול להסביר לי את שיטת המשחקים בליגה אחרי שהסיבוב השני מסתיים?.
6 הראשונות משחקות ביניהן 5 משחקים ב"בית עליון" שקובעים מיקום לקראת הפלייאוף (מקומות 1-6) ו8 האחרונות ביניהן 7 משחקים ב"בית תחתון". שתי הראשונות מהבית התחתון נכנסות לפלייאוף ממקומות 7-8 ושתי האחרונות יורדות ליגה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Frenzy כתב: 27 מרץ 2021, 19:37
ran1982 כתב: 27 מרץ 2021, 15:37 מישהו יכול להסביר לי את שיטת המשחקים בליגה אחרי שהסיבוב השני מסתיים?.
6 הראשונות משחקות ביניהן 5 משחקים ב"בית עליון" שקובעים מיקום לקראת הפלייאוף (מקומות 1-6) ו8 האחרונות ביניהן 7 משחקים ב"בית תחתון". שתי הראשונות מהבית התחתון נכנסות לפלייאוף ממקומות 7-8 ושתי האחרונות יורדות ליגה.
מניח שהתכוונת ל-6 הראשונות ו-7 האחרונות... או שאני טועה?
Nate
קיבל.ה  8 לייקים

הלך המומנטום כתב: 28 מרץ 2021, 18:10
Frenzy כתב: 27 מרץ 2021, 19:37
מניח שהתכוונת ל-6 הראשונות ו-7 האחרונות... או שאני טועה?
כן הוא התכוון ל7 אחרונות
בכל מקרה, שיטת המשחקים המלאה:
https://basket.co.il/data.asp?id=1023
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyהלך המומנטום
שליחת תגובה