מחאת בלפור

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

7even כתב:מתי מסתיימות מסיבות הסקס להפצת הקורונה הידועות גם כמחאת בקיצוניים בלפור ?
הרי כבר הוכח שכל התיקים של ביבי תפורים, אז על מה ההפגנות? שאף אחד במדינה לא סופר אותם?
טוב אם זו הסיבה אני די מבין אותם. גט א לייף. לכו תעשו עם עצמיכם משהו. אלו שמימנו אתכם כבר מזמן התייאשו.
כתבתי לך באשכול אחר, חוסר היכולת שלך לקבל אנשים שחושבים ופועלים אחרת ממך מביך בעיקר בשבילך.
אבל כתבת עוד שטות אחת שאני חייב שתנסה להסביר לי...
הוכח שכל התיקים של ביבי תפורים? מי הוכיח? בית המשפט נתן דברו בנושא?

בנימה יותר רשמית, ההתנסחות שלך, תוך כדי ידיעה ברורה שיש פה אנשים שמשתתפים במחאות האלה , היא על גבול ההעלבה אישית כנגד משתמשים פה, וזה כבר לא מקובל עלינו.
אני חושב שכבר קיבלת הערה בנושא מאחד המודים, בבקשה קח לתשומת ליבך.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

חחחחחחח איזה משתמש הזיה
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

הוא היה הזייה אם הוא היה חריג בנוף בישראל. בפורום רוטר שהטראפיק שלו פסיכי לגמרי עם מאות אלפי של צפיות יוניקיות כותבים עוד מאות רבות של תמהונים כמו סבןאיוון הוא לא חריג, אנחנו חריגים.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

והתוצאות היום בערב, הם כמובן רצון העם. בהינתן האקלים החברתי הנכון, קיימים מצבים בהם להילחם בפרופגנדה מסיתה וגזענית זה כמעט בלתי אפשרי.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

מילפורד כתב: 23 מרץ 2021, 07:52
7even כתב:מתי מסתיימות מסיבות הסקס להפצת הקורונה הידועות גם כמחאת בקיצוניים בלפור ?
הרי כבר הוכח שכל התיקים של ביבי תפורים, אז על מה ההפגנות? שאף אחד במדינה לא סופר אותם?
טוב אם זו הסיבה אני די מבין אותם. גט א לייף. לכו תעשו עם עצמיכם משהו. אלו שמימנו אתכם כבר מזמן התייאשו.
כתבתי לך באשכול אחר, חוסר היכולת שלך לקבל אנשים שחושבים ופועלים אחרת ממך מביך בעיקר בשבילך.

בנימה יותר רשמית, ההתנסחות שלך, תוך כדי ידיעה ברורה שיש פה אנשים שמשתתפים במחאות האלה , היא על גבול ההעלבה אישית כנגד משתמשים פה, וזה כבר לא מקובל עלינו.
חמוד,
אם תעבור ותקרא את ההודעות מתוך הסתכלות לא פוליטית(גם אם קצת קשה), אתה תראה ששלי היא אחת הפחות קיצוניות פה. לדעתי היא גם בכלל לא כזו.
אגב - לא אמרתי שום דבר שלא הוצג בטלוויזיה או ברשתות החברתיות.
אם תגיד שנגד בנימין נתניהו הוגש כתב אישום - זו עובדה. אם תגיד שהוא צריך ללכת לכלא - זו הסתה, תרצה או לא.
אם עושים נגדו מחאה שלא סוחפת את המדינה כמו שרצו שתסחוף - זו עובדה
אם מציגים שם בובות מין ואנשים נשארים בלי בגדים - זו גם עובדה.,
אם אומרים שהמחאות ממומנות על ידי גורמים שרוצים בהפלת שלטון הימין - גם זו עובדה וגם זה הוכח.
אם הייתי אומר שצריך לשלוח אותן לכלא - זו קצת הסתה (למרות שהתערטלות בציבור זו עבירה על החוק למיטב ידיעתי)

גם נגד טראמפ עשו מחאות רק כי הוא לא בא להם טוב בעין. אנחנו רואים היטב מה קיבלנו במקום.
יהיה טוב הפועל!
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הנה לכם דוגמא מדוע אין הרבה תקווה למין האנושי.
רוב האנשים בעולם הם כמו 7 אבן.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אכן, העולם מורכב ברובו ממטומטמים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

7even כתב: 29 מרץ 2021, 08:25

חמוד,
אם תעבור ותקרא את ההודעות מתוך הסתכלות לא פוליטית(גם אם קצת קשה), אתה תראה ששלי היא אחת הפחות קיצוניות פה. לדעתי היא גם בכלל לא כזו.
אגב - לא אמרתי שום דבר שלא הוצג בטלוויזיה או ברשתות החברתיות.
אם תגיד שנגד בנימין נתניהו הוגש כתב אישום - זו עובדה. אם תגיד שהוא צריך ללכת לכלא - זו הסתה, תרצה או לא.
אם עושים נגדו מחאה שלא סוחפת את המדינה כמו שרצו שתסחוף - זו עובדה
אם מציגים שם בובות מין ואנשים נשארים בלי בגדים - זו גם עובדה.,
אם אומרים שהמחאות ממומנות על ידי גורמים שרוצים בהפלת שלטון הימין - גם זו עובדה וגם זה הוכח.
אם הייתי אומר שצריך לשלוח אותן לכלא - זו קצת הסתה (למרות שהתערטלות בציבור זו עבירה על החוק למיטב ידיעתי)

גם נגד טראמפ עשו מחאות רק כי הוא לא בא להם טוב בעין. אנחנו רואים היטב מה קיבלנו במקום.
פשוש...

טענת שהמאחות בבלפור הן מסיבות סקס להפצת הקורונה.
האם מתי שהוא זה הוצג במדייה ככזה? האם יש לך אישור לכך שכמות המדבקים בבלפור גדולה מאשר בכלל הציבור? שכמות הסקס בבלפור גדולה יותר מאשר בשאר המקומות?

איפה הוכח שהתיקים של ביבי תפורים? הרי לדעתי בנתיים בית המשפט והפרקליטות בדקו ומצאו שיש בהן מן האמת ולכן מתנה משפט.

בקיצור פשוש, נראה לי שיש אצלך צורך קל בתרגול של הבנת סיטואציות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

7even כתב: 29 מרץ 2021, 08:25 גם נגד טראמפ עשו מחאות רק כי הוא לא בא להם טוב בעין. אנחנו רואים היטב מה קיבלנו במקום.
מה קיבלנו?
מישהו שלא בא לך טוב בעין, זה ברור, אבל חוץ מזה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

El dudernio כתב: 29 מרץ 2021, 09:34 שכמות הסקס בבלפור גדולה יותר מאשר בשאר המקומות?
זה אמור להיות טיעון נגד המחאה?!
ולמה לא הזמינו אותי כשהייתי שם?
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

7even כתב: 29 מרץ 2021, 08:25

0. חמוד,
1. אם תעבור ותקרא את ההודעות מתוך הסתכלות לא פוליטית(גם אם קצת קשה), אתה תראה ששלי היא אחת הפחות קיצוניות פה. לדעתי היא גם בכלל לא כזו.
2. אגב - לא אמרתי שום דבר שלא הוצג בטלוויזיה או ברשתות החברתיות.
3. אם תגיד שנגד בנימין נתניהו הוגש כתב אישום - זו עובדה. אם תגיד שהוא צריך ללכת לכלא - זו הסתה, תרצה או לא.
4. אם עושים נגדו מחאה שלא סוחפת את המדינה כמו שרצו שתסחוף - זו עובדה
5. אם מציגים שם בובות מין ואנשים נשארים בלי בגדים - זו גם עובדה.,
6. אם אומרים שהמחאות ממומנות על ידי גורמים שרוצים בהפלת שלטון הימין - גם זו עובדה וגם זה הוכח.
7. אם הייתי אומר שצריך לשלוח אותן לכלא - זו קצת הסתה (למרות שהתערטלות בציבור זו עבירה על החוק למיטב ידיעתי)

8. גם נגד טראמפ עשו מחאות רק כי הוא לא בא להם טוב בעין. אנחנו רואים היטב מה קיבלנו במקום.
בוא נעמיד את דברייך על דיוקם , בלי שום קשר לשיוך פוליטי.

0. אני לא מכיר אותך , אין לי מושג מי אתה ואני מניח שלך אין מושג מי אני , חמוד תקרא לחברים שלך שזה מתאים להם , לא לי.
1. אם תעבור על דברי שהופנו אלייך תראה שבשום מקום לא קראתי לך קיצוני , רק אמרתי שההגדרה שלך למי הוא קיצוני מאוד כוללת ותלושה מהמציאות , אם תסתכל מתוך הסתכלות לא פוליטית וקצת תהיה מסוגל לקבל מי שחושב אחרת ממך אולי תצליח לראות את זה.
2. אמרת שהוכח שהתיקים נגד ביבי תפורים , תהיתי איפה הוכח? עכשיו אני מבין שאתה מסתמך על המקורות האמינים בתקשורת ו/או ברשתות החברתיות (מעניין מי מהן פחות אמין?!?). אז למיטב ידעתי , עדיין , במדינה נורמאלית (שאנחנו שואפים להיות אחת כזאת) , ההוכחה של זה נתונה בידי בתי המשפט, אני די בטוח שאם תבדוק במקורות שלך תגלה שהמשפט הזה עדיין מתנהל , ככה ששום דבר לא הוכח עדיין.
3. תתפלא , פה אני מסכים איתך , לא שאני יודע מה הקשר עכשיו , אבל את ההכרעה בעיניין ייתן בית המשפט , אני מקוה שעם זה אתה גם תסכים איתי.
4. אז מה? אם המחאה לא היתה מספיק סוחפת (לטעמך) , אז מארגניה צריכים להפסיק אותה? למה?
5. מה שתגיד... כדי שתתחבר לכמה הזוי הטיעון הזה , אני אגיד לך שזה רלוונטי בערך כמו שאני אגיד שכל המתנחלים עבריינים אלימים כי חלק מהם מתפרעים וזורקים אבנים על חיילים ושוטרים (ואני לא נכנס עכשיו לשאלה אם עצם ההתנחלות היא עברה או לא , זה דיון שלם והוא פוליטי ואמרנו שנשים פוליטיקה בצד עכשיו).
6. המחאות האלה הן מחאות נגד השלטון , גורמים שרוצים בהפלת השלטון ממנים אותן? שוקינג
7. יש לי פתרון בשבלך , אל תגיד שצריך לשלוח אותן לכלא , תגיד שלדעתך צריך לשלוח אותן לכלא , אתה זכאי לדעה כזאת , לא שיש לזה משמעות.
8. עכשיו אתה טוען שהחלפת השלטון בצורה דמוקרטית זה רע? (אני מזכיר לך שאמרת שאנחנו לא מסתכלים על זה מזוית פוליטית)

ולסיכום , אתה יכול להיתמם כמה שאתה רוצה , הניסוח שלך מתריס ומפלרטט עם הגבול שהגדרנו לפורום.
התנהגות שמזכירה ילד קטן שבודק את הגבולות שהציבו לו ההורים שלו.
אז בוא תתבגר קצת ותנקה את הדיבור שלך ואז אולי אפשר יהיה לקיים פה דיון אמיתי, אלא אם הכוונה שלך היא רק להתריס ולא לקיים דיון , אם כן , אז פשוט תפסיק.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

5. לגבי ההתנחלויות: זאת לא ממש שאלה "פוליטית", לפחות לא רק פוליטית. זאת בעיקר שאלה משפטית (החוק הרלוונטי הוא החוק הבין לאומי).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

השאלה הפוליטית היא האם להתעלם מהחוק הבינלאומי ולעשות מה שבא לנו או לא , וגם כאן , כל עוד ההחלטה היא החלטה מדינית צריך לתת את הדעת מה מידת האחריות של המתנחלים עצמם.
אבל אמרנו ששמים פוליטיקה בצד ב"דיון" הזה (או מה שזה לא יהיה) אז בכוונה שמתי את הסוגייה הזאת (שיכולה למלא אשכול משל עצמה , אני בטוח) בצד.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

teknoboy כתב:
7even כתב: 29 מרץ 2021, 08:25 גם נגד טראמפ עשו מחאות רק כי הוא לא בא להם טוב בעין. אנחנו רואים היטב מה קיבלנו במקום.
מה קיבלנו?
קיבלנו בנאדם שהוא לא סוכן מגוייס שמטרתו להפיל את רשת הפדופילים במפלגה הדמוקרטית ולהכניס את אובמה לכלא
הפוסט קיבל לייק אחדלירן
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בר קולמוסא כתב: 29 מרץ 2021, 11:59קיבלנו בנאדם שהוא לא סוכן מגוייס שמטרתו להפיל את רשת הפדופילים במפלגה הדמוקרטית ולהכניס את אובמה לכלא
מה שמזכיר לי: אני ממליץ בחום על הפודקאסט של אובמה וספרינגסטין. המון סיפורים אישיים של שניהם, שאותי מאד עניינו וכמה פעמים גם מאד ריגשו. זה הולך ונהיה יותר אישי מפרק לפרק.
כמובן שקהלי היעד הם חובבי ברוס וחובבי אובמה, שאני שייך לשניהם.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

בר קולמוסא כתב: 29 מרץ 2021, 11:59
teknoboy כתב:
מה קיבלנו?
קיבלנו בנאדם שהוא לא סוכן מגוייס שמטרתו להפיל את רשת הפדופילים במפלגה הדמוקרטית ולהכניס את אובמה לכלא
הוכחות יש?
או שאנחנו שוב בקטע של - בוא נאשים בנאדם ב-4 תיקים שאין מאחריהם שום ביסוס והם נופלים אחד אחרי השני ?
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

7even כתב: 29 מרץ 2021, 12:14
teknoboy כתב: מה קיבלנו?
הוכחות יש?
או שאנחנו שוב בקטע של - בוא נאשים בנאדם ב-4 תיקים שאין מאחריהם שום ביסוס והם נופלים אחד אחרי השני ?
איזה תיקים בדיוק נפלו?
תיק המרמה?
תיק השוחד?
תיק הפרת האמונים?

כי למייטב ידעתי כולם עדיין מתנהלים בירכתי בית המשפט.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

אדום מטלי כתב: 29 מרץ 2021, 08:47 הנה לכם דוגמא מדוע אין הרבה תקווה למין האנושי.
אז חבל שרוב העולם לא מורכב מאנשים כמוך, אני מבין...
ספר לנו קצת עליך, שנחכים ונדע מה פספסנו. אני מתאר לעצמי שלא הרבה, אבל ספר בכל זאת...

הזוי שאנשים שמכלילים בלי סוף על כל מי שחושב אחרת מהם, הם אלו שרוצים לחנך את העולם.
גרבוזים כאלה, גילה אלמגורים כאלה, תיקי דיין כאלה...

שבענו מכם.
יהיה טוב הפועל!
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

7even כתב: 29 מרץ 2021, 12:14
teknoboy כתב: מה קיבלנו?
הוכחות יש?
הוכחות למה? לזה שביידן הוא לא סוכן סמוי שנלחם בפדופילים?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

7even כתב: 29 מרץ 2021, 12:19
אדום מטלי כתב: 29 מרץ 2021, 08:47 הנה לכם דוגמא מדוע אין הרבה תקווה למין האנושי.
אז חבל שרוב העולם לא מורכב מאנשים כמוך, אני מבין...
על זה אני בהחלט מסכים איתך, במלוא הצניעות.

(זה לא משהו להתגאות בו, זה לא משהו בגנים שלי, נסיבות החיים שלי כנראה הביאו אותי לזה. בנסיבות אחרות הייתי יכול להיות כמוך, או לשבת על הגדר בעזה ולצלוף באנשים נשים וטף, או להכניס אנשים לתאי גזים. זה עצוב, זה טבע האדם, ובגלל זה - זה מין שייכחד מהר יחסית).
שליחת תגובה