הפועל מול מכבי ר"ג בזיסמן, ראשון ב 18:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

רדנקו כתב: 14 ינואר 2024, 21:50 אני בשוק שאנשים פה מדברים על המשחק מול פריז כאילו צריך לשמור כוחות אליו.
באיזה פנטזיה אתם חיים?
אם הצשחק מול פריז יגמר בפחות משלושים הפרש תגידו תודה.וזה היה נכון גם אם כל השחקנים ששיחקו היום היו בכושר מעולה וגם אם הולנד ואנגולה משחקים ובכושר שיא.

Sent from my NE2215 using Tapatalk
יגמר חד ספרתי לדעתי.
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

פרימו לוי כתב:גם שנה שעברה קיבלנו בראש מגראן קנריה והיא היתה נראית כמו קבוצה רמה מעל הליגה ביורוקאפ ואז פירקנו להם את הצורה. בסגל מלא מאמין שזה היה יכול לקרות גם מול פריז השנה
קבלנו מהם בראש???
הם ניצחו בסל לשלשה בשניות האחרונות אחרי שהובלנו ב8 בפחות מ2 דקות לסיום.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

פרימו לוי כתב: 14 ינואר 2024, 20:05 אחלה של התאוששות שם מהחזרה של רמת גן, יופי של משחק לקאמינגס שסוף סוף קלט שאף אחד שם לא ממש מסוגל לעצור לו את החדירות וחדר שוב ושוב בהצלחה. כן מודאג ממספר הדקות של תומר בר וקאמינגס כי שלושתם יצטרכו גם לשחק הרבה מול פריז ולדעתי המאמץ היום יתבטא גם שם. בכל מקרה ביכולת הזאת עם כל הכבוד לניצחון על רמת גן אין לנו סיכוי מול פריז
כמה שזה ישמע הזויי ובלתי אפשרי לסגל הזה יש פוטנציאל לנצח את פריז ומכבי , פשוט צריך שהרבה שחקנים יהיו ביום מאוד טוב (וזה אפשרי , ברור שמאוד קשה ומצריך עלייה ברמה)
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

Nati כתב: 14 ינואר 2024, 22:16
פרימו לוי כתב:גם שנה שעברה קיבלנו בראש מגראן קנריה והיא היתה נראית כמו קבוצה רמה מעל הליגה ביורוקאפ ואז פירקנו להם את הצורה. בסגל מלא מאמין שזה היה יכול לקרות גם מול פריז השנה
קבלנו מהם בראש???
הם ניצחו בסל לשלשה בשניות האחרונות אחרי שהובלנו ב8 בפחות מ2 דקות לסיום.
נכון, עשיתי מיקס עם המשחקים עם טורק טלקום. בכל מקרה הטיעון בעינו עומד, אין פה פערי כוחות כאלה גדולים. לא מאמין שננצח ברביעי בגלל החיסורים אבל בסגל מלא אין לי ספק שאפשר לנצח את פריז.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  655 לייקים

רק הפועל כתב:
פרימו לוי כתב: 14 ינואר 2024, 20:05 אחלה של התאוששות שם מהחזרה של רמת גן, יופי של משחק לקאמינגס שסוף סוף קלט שאף אחד שם לא ממש מסוגל לעצור לו את החדירות וחדר שוב ושוב בהצלחה. כן מודאג ממספר הדקות של תומר בר וקאמינגס כי שלושתם יצטרכו גם לשחק הרבה מול פריז ולדעתי המאמץ היום יתבטא גם שם. בכל מקרה ביכולת הזאת עם כל הכבוד לניצחון על רמת גן אין לנו סיכוי מול פריז
כמה שזה ישמע הזויי ובלתי אפשרי לסגל הזה יש פוטנציאל לנצח את פריז ומכבי , פשוט צריך שהרבה שחקנים יהיו ביום מאוד טוב (וזה אפשרי , ברור שמאוד קשה ומצריך עלייה ברמה)
נראה לי שאתה הוזה קשות.
אבל אשמח מאוד לאכול את הכובע.

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  655 לייקים

הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב: 14 ינואר 2024, 21:50 אני בשוק שאנשים פה מדברים על המשחק מול פריז כאילו צריך לשמור כוחות אליו.
באיזה פנטזיה אתם חיים?
אם הצשחק מול פריז יגמר בפחות משלושים הפרש תגידו תודה.וזה היה נכון גם אם כל השחקנים ששיחקו היום היו בכושר מעולה וגם אם הולנד ואנגולה משחקים ובכושר שיא.

יגמר חד ספרתי לדעתי.
אם הם יושיבו את הכוכבים על הספסל למחצית שלמה ואנחנו נהיה ביום ענק אולי זה יקרה.

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

מה פיספסתי?
למה הם הבטיחו את המקום הראשון?
נהפוך הוא , הם צריכים ניצחון במשחק הזה כדי שיוכלו לנוח עד הפלייאוף בידיעה שיש להם את המקום הראשון…
אדום ותיק
קיבל.ה  481 לייקים

תודה להפועל על קצת רגעי נחת, בשבוע שהתחיל עם תיקו עלוב עם סכנין ,הפסד לליונס, ותבוסה לבש
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
redead
קיבל.ה  417 לייקים

מילפורד כתב: 15 ינואר 2024, 01:47 מה פיספסתי?
נהפוך הוא , הם צריכים ניצחון במשחק הזה כדי שיוכלו לנוח עד הפלייאוף בידיעה שיש להם את המקום הראשון…
אולי לא מתמטית, אבל מעשית הם הבטיחו את המקום הראשון
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

הלוואי וככה הם רואים את זה.
הפסד לנו, והם עוד יכולים להסתבך.
אני במקום הייתי בא למשחק הזה בגישה של משחק קריטי לניצחון.
מאמין שככה הם יבואו.
red_boy
קיבל.ה  34 לייקים

איזה כיף היה, אין על האולמות האלו
עידוד ברמה גבוהה מאוד
תודה לך הפועל
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

redead כתב: 15 ינואר 2024, 12:58
מילפורד כתב: 15 ינואר 2024, 01:47 מה פיספסתי?
אולי לא מתמטית, אבל מעשית הם הבטיחו את המקום הראשון
אין גם עניין של ביתיות מול המקום הראשון בבית השני במקרה שהם יגיעו נגדם לגמר?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

אכן יש.
שליחת תגובה