קלינגר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אדום בבית כתב: 17 מרץ 2021, 09:14
לירון האדום כתב: 17 מרץ 2021, 08:25
אדום בבית כתב:לא מבין איך אופק ביטו שהיה הכי טוב אצלנו נגד סכנין לא מקבל אתמול אפילו דקה?!
מה הוא היה עד כדי כך חלש באימונים השבוע?

מקווה שיעלה עם גיל יצחק בדרבי ולא עם רז שטיין או שלומי אזולאי.
אופק לא היה בסגל, לא היה כשיר ב 100%

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
איפה היה רשום שלא כשיר?
לא ראיתי בשום מקום.
באחת הכתבות היום היה כתוב על זה. לא זוכר איפה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אל תייבשו אותו!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

איזה פסיכופט
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

לא מקצועי, סתם מצחיק
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

היום ניהל משחק והעלה הרכב מצוין, אולי היה צריך לעשות חילופים מוקדם יותר אבל בהחלט מגיע לו קרדיט
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

דראפיץ וברדה פנויים לעונה הבאה.
לדעתי הפוטנציאל שלהם וגם של סילבס שגם יהיה פנוי בקיץ גבוה משל קלינגר.
עם זאת, לא מתנגד להמשכיות.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

בסדר גמור לאחרונה, הפסיק לחרב לנו משחקים. קשה מאוד בעונה כזאת בלי ספסל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 21 מרץ 2021, 00:20 דראפיץ וברדה פנויים לעונה הבאה.
לדעתי הפוטנציאל שלהם וגם של סילבס שגם יהיה פנוי בקיץ גבוה משל קלינגר.
עם זאת, לא מתנגד להמשכיות.
על בסיס מה זה נאמר?
כל מאמן שלא היה רס"ר נכשל בהפועל.
עזוב אותנו מלמלמים.

בלי החיזוק בינואר יש לנו הרכב שלא עולה מליגה א.
אני עדיין בהלם שלא סיימנו את הסיבוב הראשון עם 0 נקודות.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם קלינגר לא ימשיך , יגיע מאמן אחר יעשה מהפכה בסגל , ושוב נתמודד בתחתית.
אם הוא ימשיך נגיע לפלייאוף העליון בעונה הבאה.
להחתים אותו היום ל-3 עונות.
ההססנות הזו עוד תעלה לנו ביוקר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםכפיר אדוםהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אם רוצים להתקדם, צריך לשמור על הסגל עם מספר חיזוקים ולהחליף מאמן.
אם לא נחליף, נמצא את עצמנו שוב בתחתית בעונה הבאה.
בדיוק כמו שהיה שקוף שיקרה העונה.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 28 מרץ 2021, 23:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

נייט כתב: 21 מרץ 2021, 08:57 איחר ברבע שעה עם החילופים
וגם הם היו די דבילים.
החילוף של לידור כהן בשלומי אזולאי בזמן שזועק לשמיים שצריך עוד עזרה באמצע זה באמת אחד החילופים המטומטמים שראיתי.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אני יש לי נטייה לסגור עם הצמד דראפיץ את ברדה לעונה הבאה
כמובן שהייתי לוקח את רפואה, אך זה לא יהיה ריאלי כנראה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב: 21 מרץ 2021, 08:16 אם קלינגר לא ימשיך , יגיע מאמן אחר יעשה מהפכה בסגל , ושוב נתמודד בתחתית.
אתה כל הזמן חוזר על השטות הזאת שאם יגיע מאמן אחר תהיה מהפכה בסגל,
מאיפה אתה ממציא את זה? למה שתהיה מהפכה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לירון האדום כתב:
De Niro כתב: 21 מרץ 2021, 08:16 אם קלינגר לא ימשיך , יגיע מאמן אחר יעשה מהפכה בסגל , ושוב נתמודד בתחתית.
כי יש לי זכרון טוב.
כך תמיד היה וכך תמיד יהיה.
לכל מאמן יש תפישת משחק שונה , ובחירת שחקנים שונה.
יציבות היא הדבר הכי חשוב למועדון הזה בתקופה הזו.
גם האלטרנטיבות למאמן , שמוצעות כאן לא עומדות בקריטריונים , שכל מנהל או בעלים במועדון שלנו צריך להציב לפני זימון מאמן לראיון עבודה במועדון.
אף אחד מהאמנים הפנויים בשוק לא יכול להצליח כאן.
זה כשלון צפוי מראש.
פשוט מתעקשים לא ללמוד.
אני מקווה , שלמנכ"לית החדשה יש השפעה משמעותית על החלטה מהסוג הזה , כי היא בטוח יודעת טוב מהבעלים ומחלק מהאוהדים איך בוחרים נכון עובד בכיר לארגון.

איל
קיבל.ה  61 לייקים

חייב להמשיך לעוד עונה .
המשכיות זה שם המשחק מה גם שהצע המאמנים דל מאוד.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

יש בארץ 3 מאמנים שהייתי מביא בלי לחשוב: בכר, רב״ש ורפואה. קצת אחרי דראפיץ. מכולם, הכי מתאים לתקציב של הפועל ולרוח שלה לדעתי, רב״ש.
מבחינת מאמנים שאני חושב שיש להם פוטנציאל, אורי אוזן ותורג׳מן בטופ.
לגבי השאר, בגדול כולם אותו דבר. קלינגר מאמן שאני לא סובל את הכדורגל שלו, אבל הוא מחובר למועדון ויש בו רוח.
סילבס גם אופציה סבירה אבל לא טובה בהרבה.
הפוסט קיבל לייק אחדבר קולמוסא
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב: 21 מרץ 2021, 11:23
לירון האדום כתב:
כי יש לי זכרון טוב.
כך תמיד היה וכך תמיד יהיה.
לכל מאמן יש תפישת משחק שונה , ובחירת שחקנים שונה.
יציבות היא הדבר הכי חשוב למועדון הזה בתקופה הזו.
גם האלטרנטיבות למאמן , שמוצעות כאן לא עומדות בקריטריונים , שכל מנהל או בעלים במועדון שלנו צריך להציב לפני זימון מאמן לראיון עבודה במועדון.
אף אחד מהאמנים הפנויים בשוק לא יכול להצליח כאן.
זה כשלון צפוי מראש.
פשוט מתעקשים לא ללמוד.
אני מקווה , שלמנכ"לית החדשה יש השפעה משמעותית על החלטה מהסוג הזה , כי היא בטוח יודעת טוב מהבעלים ומחלק מהאוהדים איך בוחרים נכון עובד בכיר לארגון.
רק שניה, קלינגר זה לא המאמן שאימן אותנו בשנה שעברה ובנה את הסגל לשנה הזאת?
איך זה עובד? שהקבוצה טובה, מי שבנה את הסגל זה המאמן ושהקבוצה לא טובה, מיש בנה את הסגל זה ההנהלה?

הסגל היום הוא סגל טוב, אבל ברור לכל שצריך עוד חיזוק לעונה הבאה וזאת בהנחה ונישאר בליגה.
בכל מקרה, שוק הנאמנים אכן דל ואני מאמין שאם נישאר בליגה, גם קלינגר יישאר.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

redrony כתב: 21 מרץ 2021, 11:53 יש בארץ 3 מאמנים שהייתי מביא בלי לחשוב: בכר, רב״ש ורפואה. קצת אחרי דראפיץ. מכולם, הכי מתאים לתקציב של הפועל ולרוח שלה לדעתי, רב״ש.
לגבי השאר, בגדול כולם אותו דבר. קלינגר מאמן שאני לא סובל את הכדורגל שלו, אבל הוא מחובר למועדון ויש בו רוח.
היחידים שיכולים להיות ריאלים הם דראפיצ׳ים(אלא אם רפואה לא ימשיך בק״ש ויש סיכוי לסולחה)
מסכים לגבי הפוטנציאל של תורג׳מן, אבל זה מאוד תלוי סגל ומה שההנהלה תביא לו. אני חושב שהוא מבין טוב כדורגל, יש לו השפעה, הוא ממש לא מהדחלילים, אבל השאלה איך יתמודד במצב של תחתית ולחץ של מועדון כזה.
הבעיה שהניסנובים, לומדים כמו שאוגר לומד...
הם גם יעדיפו מאמן דחליל שהם ״מגלים״ וגם לא ילמדו מהעונה לגבי להביא שחקנים מוכחים במקום שחקנים ממקס סטוק.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:
redrony כתב: 21 מרץ 2021, 11:53 יש בארץ 3 מאמנים שהייתי מביא בלי לחשוב: בכר, רב״ש ורפואה. קצת אחרי דראפיץ. מכולם, הכי מתאים לתקציב של הפועל ולרוח שלה לדעתי, רב״ש.
היחידים שיכולים להיות ריאלים הם דראפיצ׳ים(אלא אם רפואה לא ימשיך בק״ש ויש סיכוי לסולחה)
מסכים לגבי הפוטנציאל של תורג׳מן, אבל זה מאוד תלוי סגל ומה שההנהלה תביא לו. אני חושב שהוא מבין טוב כדורגל, יש לו השפעה, הוא ממש לא מהדחלילים, אבל השאלה איך יתמודד במצב של תחתית ולחץ של מועדון כזה.
הם גם יעדיפו מאמן דחליל שהם ״מגלים״ וגם לא ילמדו מהעונה לגבי להביא שחקנים מוכחים במקום שחקנים ממקס סטוק.
אם אחרי העונה הזו , הם לא למדו מה החשיבות של מאמן בכיר ומנוסה , הם כבר לא ילמדו לעולם.
אני לא שולל שהם כן למדו , אבל אם הם משחררים את קלינגר אז הם בוודאות לא למדו.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

מצד אחד אני בעד המשכיות, מצד שני לקלינגר אין מושג ולא יהיה מושג איך לאמן משחק התקפה, בפרט במשחקים שמתבנקרים מולנו. מצד שלישי היצע המאמנים פה דליל כמו השיער של אבי בניהו.

לא יודייע.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

קודם כל, הם הוכיחו עד היום שהם לא לומדים כלום משום טעות.
אם הם יביאו את דראפיץ׳, לטעמי זה מאמן בכיר ומנוסה לפחות כמו קלינגר.
אבל שוב- זיכרון של אוגר סיבירי יש לניסנובים ואני מניח שנראה גם מאמן דחלילון וגם שוב נראה העדפה לבזבז כל שקל יקר, על להביא ״כישרונות״ שאף איש לא שמע עליהם, במקום להביא איינבינדרים, לידור כהנים, או אחרים שאומנם לא בשיא הקריירה, אבל שחקנים מוכרים ומוכחים.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

קודם נראה שאנחנו נשארים בליגה ואז..
בגדול הגישה של להביא ערימת זרים ב-20 שקל ליחידה לא תופסת.. עדיף להביא שני זרים מוכחים וחזקים לעמדות מפתח (חלוץ ופליימייקר במקרה שלנו) + השארת רוב הסגל + שינויים מקומיים ויש לנו קבוצה שיכולה לרוץ קדימה.
מקווה מאוד שלא נגזר עלינו לרוץ מול אחי נצרת, איכסל ועכו.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

dino כתב: 21 מרץ 2021, 12:26 קודם כל, הם הוכיחו עד היום שהם לא לומדים כלום משום טעות.
אם הם יביאו את דראפיץ׳, לטעמי זה מאמן בכיר ומנוסה לפחות כמו קלינגר.
אבל שוב- זיכרון של אוגר סיבירי יש לניסנובים ואני מניח שנראה גם מאמן דחלילון וגם שוב נראה העדפה לבזבז כל שקל יקר, על להביא ״כישרונות״ שאף איש לא שמע עליהם, במקום להביא איינבינדרים, לידור כהנים, או אחרים שאומנם לא בשיא הקריירה, אבל שחקנים מוכרים ומוכחים.
לדעתי, זו סיבה טובה לא להחליף מאמן. מי שיגיע יהיה דחליל או יוחלף במהלך העונה. המועדון הזה גם ככה לא סובל מעודף שקט וזה יועיל לנו שבגזרה הזו יש שקט ואמון.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

dino כתב: 21 מרץ 2021, 12:12
ואז, בהמשך למה שאתה אומר, אני אגיד, שכל עוד האנשים האלה בקבוצה, לא באמת משנה מי המאמן. כלומר כן, יהיו הבדלים, אבל אנחנו נהיה קבוצה כמו שאר הליגה, פלייאוף עליון בעונה טובה, מאבקי השרדות בעונה רעה.
לכן, כמה שאני לא אוהב את קלינגר, ואני לא, אם אין אלטרנטיבה ראויה, שיישאר. הוא נראה מחובר למועדון, יש לו בכל זאת איזושהיא פיגורה לעומת המימרים.
הפועל צריכים העברת בעלות לידיים ראויות, עד אז, ה 1:1 אתמול בדרבי יהיה השיא שלנו
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אני לא רואה איך קלינגר הוא זה שהביא את הנקודות היום.
מה התרומה שלו להפועל?
האם ההגנה מתואמת יותר? האם ההתקפה מבריקה יותר? האם התנועה בלי כדור נראית יותר טוב מפעם?
להתבנקר כל מאמן יכול.
ואולי הבונקר היה מוצדק, אבל בשום פנים לא נותנים על זה קרדיט למאמן
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אדום נחמד כתב: 21 מרץ 2021, 14:07 אני לא רואה איך קלינגר הוא זה שהביא את הנקודות היום.
מה התרומה שלו להפועל?
האם ההגנה מתואמת יותר? האם ההתקפה מבריקה יותר? האם התנועה בלי כדור נראית יותר טוב מפעם?
להתבנקר כל מאמן יכול.
אני חושב שאפשר לקחת את אשדוד, זו דוגמא מצוינת. קבוצה בתקציב שלדעתי קטן משל הפועל, משחקת כדורגל נכון, עזוב יפה, עזוב כל סופרלטיב שכונתי אחר. דברים אלמנטרים שאתמול לדוגמא, בחצי השני ראית שהפועל פשוט לא מאומנת לעשות. לא שאני משווה בין הסגלים, אבל מכבי אתמול, באמת במשחק חלש, הצורה שהם מניעים כדור, משחררים שטחים, נעים במגרש, ולעומת זו הפועל, עם הפאניקה הזו, לשחקנים אין מושג איך לזוז. אז נכון שגם הרמה של השחקנים קשורה לזה, אבל פה נכנס מאמן ובגלל זה רב״ש משחק נגד מכבי כדורגל וכן, הוא גם יכול לחטוף מהם רביעיות וזה בסדר, נגד האיכות והעומק שלהם קשה להתמודד, אבל בטווח הארוך זו הדרך לנצח אותם וזו בטח הדרך להשתפר.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כאשר מפסידים לסכנין האחריות של המאמן , אבל כשעוצרים את מכ' אחרי 10 נצחונות רצופים , אז למאמן אין חלק בתוצאה?
סליחה , אבל זה נראה קצת מוטה או לפחות דיבור מתוך פוזיציה.
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

חוזר על מה שאני אומר מתחילת העונה - רק על העובדה שסיימנו את הסיבוב הראשון עם הנוער פלוס אלטמן ביותר מ-0 נקודות....רק על זה הייתי מחתים את קלינגר ל-3 שנים.
מאז שקצת התחזקנו אנחנו בקצב צבירת נקודות של פלייאוף עליון ועדיין יש לנו סגל מפוצץ חורים, בלי חלוץ אמיתי, בלי הבלם הכי טוב שפצוע, עם ספסל של הנוער, וכל זה עם התאמות בכלום זמן.
ניצחנו בנתניה, בפ"ת, בב"ש, בטדי, עצרנו את הקבוצה מקום ראשון אחרי 10 נצחונות ברצף והפסדנו לחיפה על גול בנבדל.
אה כן, אנחנו גם ברבע גמר הגביע עם סיכוי מעולה לעלות לחצי שנה שנייה ברצף.

משגע אותי שאנשים חושבים שעם הסגל שלנו אפשר לצאת ולשחק כמו ברצלונה או סיטי.
זה מה יש. צריך ואפשר בהחלט להישאר בלי לחכות לשניים-שלושה מחזורים האחרונים...ואח"כ לצאת לשיפורים בקיץ.

בחיאת, תחזרו למציאות ודי כבר עם החלפות המאמנים האלה כל שניה וחצי. תנו קצת ייציבות לספינה. אפשר לחשוב שפפ רק מחכה שנתקשר.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 21 מרץ 2021, 15:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 6 לייקיםDe NiroNivikיפתח16its-sickכפיר אדוםהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

7even כתב:חוזר על מה שאני אומר מתחילת העונה - רק על העובדה שסיימנו את הסיבוב הראשון עם הנוער פלוס אלטמן ביותר מ-0 נקודות....רק על זה הייתי מחתים את קלינגר ל-3 שנים.
מאז שקצת התחזקנו אנחנו בקצב צבירת נקודות של פלייאוף עליון ועדיין יש לנו סגל מפוצץ חורים, בלי חלוץ אמיתי, בלי הבלם הכי טוב שפצוע, עם ספסל של הנוער, וכל זה עם התאמות בכלום זמן.
ניצחנו בנתניה, בפ"ת, בב"ש, בטדי, עצרנו את הקבוצה מקום ראשון אחרי 10 נצחונות ברצף והפסדנו לחיפה על גול בנבדל.
אה כן, אנחנו גם ברבע גמר הגביע עם סיכוי מעולה לעלות לחצי שנה שנייה ברצף.

משגע אותי שאנשים חושבים שעם הסגל שלנו אפשר לצאת ולשחק כמו ברצלונה או סיטי.
זה מה יש. צריך ואפשר בהחלט להישאר בלי לחכות לשניים-שלושה מחזורים האחרונים...ואח"כ לצאת לשיפורים בקיץ.

בחיאת, תתחזרו למציאות ודי כבר עם החלפות המאמנים האלה כל שניה וחצי. תנו קצת ייציבות לספינה. אפשר לחשוב שפפ רק מחכה שנתקשר.
כל מילה ומילה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

לפי דעתי צריך להשאר רק בגלל 2 סיבות:
1. אין לנו אף מאמן שמשמעותית יותר טוב ממנו
2.בתקווה שאשכרה בפעם הראשונה בעשור האחרון לא נבנה קבוצה חדשה כל חלון העברות יש לנו אחלה של סגל שכבר מכיר את המאמן ואת שיטת המשחק ורק נצטרך קצת חיזוקים שיעזרו לנו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 2 לייקיםיפתח16De Niro
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 21 מרץ 2021, 15:25 לפי דעתי צריך להשאר רק בגלל 2 סיבות:
1. אין לנו אף מאמן שמשמעותית יותר טוב ממנו
2.בתקווה שאשכרה בפעם הראשונה בעשור האחרון לא נבנה קבוצה חדשה כל חלון העברות יש לנו אחלה של סגל שכבר מכיר את המאמן ואת שיטת המשחק ורק נצטרך קצת חיזוקים שיעזרו לנו
ממש ככה.
אנשים חושבים שהחלפת מאמנים זה משהו בריא. זה לא.
אם זה לא מצב מאד מאד בעייתי לא מחליפים מאמן.

מיותר גם לציין שלא הצליח בהפועל שום מאמן שלא היה רס"ר.
יהיה טוב הפועל!
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

De Niro כתב: 21 מרץ 2021, 14:21 כאשר מפסידים לסכנין האחריות של המאמן , אבל כשעוצרים את מכ' אחרי 10 נצחונות רצופים , אז למאמן אין חלק בתוצאה?
מה הקשר בין לעצור את מכבי ולשחק כדורגל?
יותר מזה - מה הקשר בין תוצאות ומשחק כדורגל?
יש פרמטרים איכותיים שאיתם אפשר לשפוט מאמן. קלינגר לא עומד בהם. ככה פשוט
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אדום נחמד כתב:
De Niro כתב: 21 מרץ 2021, 14:21 כאשר מפסידים לסכנין האחריות של המאמן , אבל כשעוצרים את מכ' אחרי 10 נצחונות רצופים , אז למאמן אין חלק בתוצאה?
הקריטריון היחיד הוא התוצאות ביחס לסגל השחקנים , ושם הוא מנצח בגדול , לדעתי ,
וכמו שמשתמש אחר כתב , אם הוא הוציא מסגל קבוצת הנוער עד ינואר יותר מ-0 נקודות , רק על זה מגיע לו להישאר.
בנוסף , אם הוא הוציא מסגל קבוצת הנוער 3 נצחונות בפלייאוף העליון בעונה שעברה מגיע לו חוזה לעוד 3 עונות.
והכי חשוב , אחוזי ההצלחה שלו מינואר הם אחוזי הצלחה גבוהים ביחס לסגל השחקנים המאד בינוני שברשותו.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אדום נחמד כתב: 21 מרץ 2021, 14:07 אני לא רואה איך קלינגר הוא זה שהביא את הנקודות היום.
מה התרומה שלו להפועל?
להתבנקר כל מאמן יכול.
לדעתי חצי ראשון היינו שווים למכבי אם לא עדיפים במעט לא הייתי אומר כל כך בונקר חצי שני היה קצת לחץ שלהם אבל בלי יותר מדי מצבים מסוכנים לא רואה כל כך לנכון לומר בונקר על המשחק הזה וסהכל תוצאה מוצדקת מבלי לדבר על טעויות השיפוט
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 21 מרץ 2021, 16:03
אדום נחמד כתב:
וכמו שמשתמש אחר כתב , אם הוא הוציא מסגל קבוצת הנוער עד ינואר יותר מ-0 נקודות , רק על זה מגיע לו להישאר.
בנוסף , אם הוא הוציא מסגל קבוצת הנוער 3 נצחונות בפלייאוף העליון בעונה שעברה מגיע לו חוזה לעוד 3 עונות.
והכי חשוב , אחוזי ההצלחה שלו מינואר הם אחוזי הצלחה גבוהים ביחס לסגל השחקנים המאד בינוני שברשותו.
לא, זה ממש לא הקריטריון היחיד. תוצאות זה מאוד חשוב, אבל אם אתה רוצה המשכיות, אז כדורגל ומה שאתה רואה בעיניים זה הדבר היחיד.
ניסו אביטן לקח את חדרה לפלייאוף עליון, אז מה?
תסמוך על מה שאתה רואה בעיניים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

redrony כתב:
אדום נחמד כתב: מה הקשר בין לעצור את מכבי ולשחק כדורגל?
לא, זה ממש לא הקריטריון היחיד. תוצאות זה מאוד חשוב, אבל אם אתה רוצה המשכיות, אז כדורגל ומה שאתה רואה בעיניים זה הדבר היחיד.
כדורגל כל אחד רואה בצורה אחרת.
לכל אחד תהיה דעה שונה.
לצורך הדיון , התוצאות ביחס לסגל הוא הבסיס לדיון.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 21 מרץ 2021, 16:35
redrony כתב:

לכל אחד תהיה דעה שונה.
אז למה ביחס לסגל? למה לא ביחס לתקציב?
וזה שכל אחד רואה כדורגל בצורה אחרת זה נכון, לכן רק מי שמבין כדורגל יכול לדעת אם המאמן הוא טוב או לא ושמי שמנהל את הקבוצה יש לו הבנה בכדורגל בדיוק כמו האדם הממוצע בפורום, אז גם ככה אנחנו נראים. בגלל זה המאמן הכי טוב שהיה פה מאז רב״ש ש״השאיר את הקבוצה בליגה במחזור הלפני אחרון״ הלך והוחלף במאמן מצוין שהעלה קבוצה כמו חדרה לליגת העל ועוד עשה איתה פלייאוף עליון. ככה זה שמתייחסים לתוצאות.

תוצאות זה אחלה, אבל לטווח ארוך, לא חצי עונה פה או חצי עונה שם. ומי שחושב שמגיע לקלינגר צל״ש על זה שהפועל עשו 7 נקודות בחצי עונה הראשונה עם הסגל שהיה, חי בסרט.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

redrony כתב: 21 מרץ 2021, 16:47
redrony כתב: לא, זה ממש לא הקריטריון היחיד. תוצאות זה מאוד חשוב, אבל אם אתה רוצה המשכיות, אז כדורגל ומה שאתה רואה בעיניים זה הדבר היחיד.
לכל אחד תהיה דעה שונה.
וזה שכל אחד רואה כדורגל בצורה אחרת זה נכון, לכן רק מי שמבין כדורגל יכול לדעת אם המאמן הוא טוב או לא ושמי שמנהל את הקבוצה יש לו הבנה בכדורגל בדיוק כמו האדם הממוצע בפורום, אז גם ככה אנחנו נראים. בגלל זה המאמן הכי טוב שהיה פה מאז רב״ש ש״השאיר את הקבוצה בליגה במחזור הלפני אחרון״ הלך והוחלף במאמן גרוע שהעלה קבוצה כמו חדרה לליגת העל ועוד עשה איתה פלייאוף עליון. ככה זה שמתייחסים לתוצאות.

תוצאות זה אחלה, אבל לטווח ארוך, לא חצי עונה פה או חצי עונה שם. ומי שחושב שמגיע לקלינגר צל״ש על זה שהפועל עשו 7 נקודות בחצי עונה הראשונה עם הסגל שהיה, חי בסרט.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

redrony כתב: 21 מרץ 2021, 16:47
redrony כתב: לא, זה ממש לא הקריטריון היחיד. תוצאות זה מאוד חשוב, אבל אם אתה רוצה המשכיות, אז כדורגל ומה שאתה רואה בעיניים זה הדבר היחיד.
לכל אחד תהיה דעה שונה.
וזה שכל אחד רואה כדורגל בצורה אחרת זה נכון, לכן רק מי שמבין כדורגל יכול לדעת אם המאמן הוא טוב או לא ושמי שמנהל את הקבוצה יש לו הבנה בכדורגל בדיוק כמו האדם הממוצע בפורום, אז גם ככה אנחנו נראים. בגלל זה המאמן הכי טוב שהיה פה מאז רב״ש ש״השאיר את הקבוצה בליגה במחזור הלפני אחרון״ הלך והוחלף במאמן מצוין שהעלה קבוצה כמו חדרה לליגת העל ועוד עשה איתה פלייאוף עליון. ככה זה שמתייחסים לתוצאות.

יש לך רק טעות אחת - זה לא היה סגל בוגרים בחצי העונה הראשון. זה היה סגל נוער, שאולי אולי מתמודד על 3 המקומות הראשונים בליגה לנוער.
אם תיקח את הסגל הזה ותשים אותו בליגה א' אז הייתי אומר שהוא מועמד ודאי לעליה בהנחה וכל ה-3 הראשונות עולות, ולא עולה אם רק אחת עולה.
בליגה לאומית הסגל הזה היה נאבק על פלייאוף עליון וטכנראה נשאר בתחתון. ואני רציני לגמרי במה שכתבתי.
אז לקרוא לזה 'סגל' זה קצת חוסר הבנה בסגלים, מצטער לומר. הפועל היו ראויים ל-0 עגול בטור הנקודות בחצי העונה הראשון. ואיכשהו גירדו יותר מזה. איך? לוידע. התודה לקלינגר.
קצת קצת שיפרו לו את הסגל מגרוע מאד לסביר, והביא תוצאות עם הנצחונות במקומוצת שלא חלמנו עליהם.
ושוב - זהו סגל מפוצץ חורים, בלי חלוץ, בלי הבלם הכי טוב, בלי מגן שמאלי אמיתי, ובלי ספסל כמעט בכלל. מכבי מעלים מהספסל שחקנים שאצלינו פותחים בקלות.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroכפיר אדום
שליחת תגובה