גארד

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

יש? מתוכנן להגיע? מה קורה עם זה?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הגיע ג׳יימס יאנג , לא עונה ממש להגדרה של גארד, אבל לא רואה איך יגיע עוד שחקן חוץ ממנו בזמן הקרוב.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אם נכון - חמור מאוד.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש לי שאלה בכנות: כמה קשה לרכוש או לשמר במועדון כל עונה שחקן כמו קיילב אגאדה?
זו באמת משימה כזו מסובכת?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

De Niro כתב: 13 מרץ 2021, 21:04 יש לי שאלה בכנות: כמה קשה לרכוש או לשמר במועדון כל עונה שחקן כמו קיילב אגאדה?
זו לא משימה מסובכת, זו משימה בלתי אפשרית.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הוקיץ' כתב:
De Niro כתב: 13 מרץ 2021, 21:04 יש לי שאלה בכנות: כמה קשה לרכוש או לשמר במועדון כל עונה שחקן כמו קיילב אגאדה?
זו לא משימה מסובכת, זו משימה בלתי אפשרית.
ברצינות? מדוע?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

כי שחקן כמו קיילב אגאדה שעושה עונת פריצה בישראל הולך לחוזה גדול יותר באירופה שאף קבוצה בישראל (מלבד מכבי וירושלים) לא יכולה להרשות לעצמה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הוקיץ' כתב:כי שחקן כמו קיילב אגאדה שעושה עונת פריצה בישראל הולך לחוזה גדול יותר באירופה שאף קבוצה בישראל (מלבד מכבי וירושלים) לא יכולה להרשות לעצמה.
וכל עונה להביא מחדש שחקן ברמתו.לא אפשרי?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הכל אפשרי, אבל ברור שזה לא פשוט להביא שחקן ששווה יותר ממה שהוא מקבל.
זה מה שניסו לעשות עם למון. שחקן שהראה דברים יפים מאוד בג'י ליג וב-NBA ועוד לא פרץ באירופה, זה היה הימור.
אני חושב שאחד הלקחים המרכזיים מהעונה הזו (ויש הרבה, השאלה אם מישהו אשכרה יפיק לקחים) זה שזה לא נכון לקחת כזה הימור עם הגארד המוביל שלך. הנפילה היא הרבה יותר משמעותית מעם כל שחקן אחר. לקחת הימור עם שחקן כמו ג'ונס לדוגמה, זה הרבה יותר נכון.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הוקיץ' כתב:הכל אפשרי, אבל ברור שזה לא פשוט להביא שחקן ששווה יותר ממה שהוא מקבל.
זה מה שניסו לעשות עם למון. שחקן שהראה דברים יפים מאוד בג'י ליג וב-NBA ועוד לא פרץ באירופה, זה היה הימור.
אני חושב שאחד הלקחים המרכזיים מהעונה הזו (ויש הרבה, השאלה אם מישהו אשכרה יפיק לקחים) זה שזה לא נכון לקחת כזה הימור עם הגארד המוביל שלך. הנפילה היא הרבה יותר משמעותית מעם כל שחקן אחר. לקחת הימור עם שחקן כמו ג'ונס לדוגמה, זה הרבה יותר נכון.
נכון , כי הרכז הוא התפקיד הכי חשוב בחמישייה.
נקווה שיביאו רכז טוב.
איך באר שבע הגיעו לאגאדה?
ובכלל איך הם בנו קבוצת קלעים כזו?
וגם יש להם גבוהים טובים.איך הם הגיעו לשחקן כמו גריפין?
מה שהם יכולים לבנות במועדון שלנו לא יכולים?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

קיילב אגאדה הגיע לבאר שבע בעונה שעברה אחרי פגרת הקורונה בכסף קטן. מהליגה השניה בספרד. לבאר שבע יש מנהל מקצועי בשם דניאל רביץ. איש מקצוע מעולה. מקצוען אמיתי בשוק השחקנים, והוא יודע מדי פעם לשלוף הברקות. לדעתי רביץ זה אדם שיכול מאוד לעזור להפועל. מתאים בול לתפקיד המנכ"ל. ואם יביאו אותו יוכל לעשות סדר במועדון.
יש לו גם נפילות. לא פעם ולא פעמיים. אבל הוא עובד יפה ונכון. והוא מנסה לתקן, כשהוא נופל. להפועל תל אביב במתכונתה הנוכחית לטעמי אין שום סיכוי להביא מישהו כמו אגאדה מליגה שניה בספרד. אגב, גם לעוד קבוצות זה יהיה קשה. כי אין הרבה רביצים פה בענף. אבל הפועל? זה לא יקרה. לא תראה פה איזו גניבה מליגה שניה בספרד. מי יעשה את זה בהפועל?
גריפין היה בגלבוע ובנהריה והפועל יכלו להביא אותו בקיץ. שחקן מוכר. אגב, צריך להודות שבאר שבע נפלה עם הסנטר בנקס שפתח את העונה. אבל כיוון שהיה לה את גריפין ואגדה, אז היא הצליחה לנצח, ולאחרונה החליפה את בנקס באריק תומפסון שהיה באילת.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

גריפין בכלל הגיע ברגע האחרון אחרי שראקים סאנדרס דפק להם ברז. לדעתי הוא היה הולך להיות פלופ ויצא להם מעולה.
אגב, גריפין נראה הרבה יותר טוב העונה מהקדנציות הקודמות שלו שהיו בעיני סבירות ולא יותר. אני עדיין אבל מעדיף את טוקוטו.
אבל בגדול כן, אני מסכים שמחלקת הסקאוטינג עובדת שם טוב, בעיקר לאור הסכומים הנמוכים שיש שם.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 13 מרץ 2021, 23:28 קיילב אגאדה הגיע לבאר שבע בעונה שעברה אחרי פגרת הקורונה בכסף קטן. מהליגה השניה בספרד. לבאר שבע יש מנהל מקצועי בשם דניאל רביץ. איש מקצוע מעולה. מקצוען אמיתי בשוק השחקנים, והוא יודע מדי פעם לשלוף הברקות. לדעתי רביץ זה אדם שיכול מאוד לעזור להפועל. מתאים בול לתפקיד המנכ"ל. ואם יביאו אותו יוכל לעשות סדר במועדון.
יש לו גם נפילות. לא פעם ולא פעמיים. אבל הוא עובד יפה ונכון. והוא מנסה לתקן, כשהוא נופל. להפועל תל אביב במתכונתה הנוכחית לטעמי אין שום סיכוי להביא מישהו כמו אגאדה מליגה שניה בספרד. אגב, גם לעוד קבוצות זה יהיה קשה. כי אין הרבה רביצים פה בענף. אבל הפועל? זה לא יקרה. לא תראה פה איזו גניבה מליגה שניה בספרד. מי יעשה את זה בהפועל?
גריפין היה בגלבוע ובנהריה והפועל יכלו להביא אותו בקיץ. שחקן מוכר. אגב, צריך להודות שבאר שבע נפלה עם הסנטר בנקס שפתח את העונה. אבל כיוון שהיה לה את גריפין ואגדה, אז היא הצליחה לנצח, ולאחרונה החליפה את בנקס באריק תומפסון שהיה באילת.
להפועל גם אין שום סיכוי להביא מישהו כמו טייריק ג'ונס, נכון?

הכל שטויות, באמת. ג'ורדן לויד היה סגור בהפועל ובסוף פרנקו ויתר עליו והוא לאילת. דיאנטה גארט ודרו קרופורד היו סגורים בהפועל ובסוף קטש ויתר עליהם והם הלכו לאשדוד והרצליה. בסופו של דבר רוב הזרים שמגיעים לפה מוצעים לרוב הקבוצות וזה נטו החלטות נקודתיות של מאמנים. ספציפית אגאדה זו מציאה משום מקום אבל בוא נגיד שגם בבאר שבע אף אחד לא האמין שהוא יראה חצי מהיכולת שהוא מראה העונה.

ובאר שבע מבזבזת הזדמנות אדירה עם אגאדה וגריפין כשהם משאירים רכז גרוע כמו אמיר בל (אחד לאחד קאונסיל) ועושים החתמות בינוניות כמו אריק תומפסון (היה בינוני מאוד שנה שעברה באילת ולא מתאים לקבוצה שלהם בכלל) וניק הורנסבי. מבחינת השתדרגות לאורך העונה וניצול הזדמנויות יש פה כישלון גדול. מה היית אומר אם זה היה קורה בהפועל?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל, צריך להפריד בין שחקנים שאכן מוצעים לרוב הקבוצות, לבין הברקות כמו אגאדה (שלצידן גם כישלונות, ולפעמים כישלונות לא מעטים, ככה זה כשמחפשים מציאות). לזכותו של רביץ ייאמר שיש לו בקריירה כמה הברקות שאין לאחרים בענף. למשל הוא הביא את מייק ג'יימס לליגה השניה, לגליל עליון, גם ההחתמה של המתאזרח יורוקוביץ זה לא משהו שהרבה אנשים בענף עושים. ושוב, לגבי אגאדה, צריך גם לומר שיש פה אלמנט שוב מאוד של מזל.
כעקרון, אף איש מקצוע שתביא לא יבטיח לך 4 זרים תותחים בקיץ. לדעתי אין כמעט אף קבוצה שזה קורה לה. אני חושב שהעונה היחידות שפגעו בול עם כולם זה אילת (וגם שם, בתחילת העונה מארקל בראון לא נראה כבינגו) וגלבוע (שגם, צריך לזכור, ג'הייבה פלויד החליף את פטריק יאנג). נדיר מאוד שאתה מביא 4 זרים מעולים מתחיל ומסיים איתם את העונה. בטח בסכומים של הפועל.
בעיני הדבר החשוב ביותר בניהול השוטף הוא זיהוי הבעיות בזמן ופתרונן. וזו לדעתי הבעיה הגדולה של הפועל. אני משוכנע שאם הפועל הייתה מחליפה בקיץ את למון ברכז ברמה, הרבה דברים היו מסתדרים (והרבה כסף היה נחסך) ואני משוכנע שאלמלא פארסת זאנה היה לך עוד שני ניצחונות. שוב, לא חושב שאז היית במצב של גלבוע, אבל היית באזורים של באר שבע או נס ציונה, שזה המקום הטבעי שלך (ולשם צריך לכוון. בכל קיץ. מקום 6 הוא היעד שצריך לסמן). ואני חושב שאיש מקצוע כמו רביץ כמנכ"ל או מנהל מקצועי היה יכול לעזור לך, להיות כל הזמן בשוק השחקנים ואולי לתקן הרבה יותר מהר.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

גארד שעל הנייר מחוץ להפועל תל אביב נראה טוב, מגיע אלינו נראה רע למה ?. רואה משחק של ירושלים נגד הפועל חיפה ושואל את עצמי איך זה שכארם משעור מחוץ להפועל תל אביב נראה פאקינג אכבר כארם ואצלנו אל זרירא כארם.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

ADOM כתב:גארד שעל הנייר מחוץ להפועל תל אביב נראה טוב, מגיע אלינו נראה רע למה ?. רואה משחק של ירושלים נגד הפועל חיפה ושואל את עצמי איך זה שכארם משעור מחוץ להפועל תל אביב נראה פאקינג אכבר כארם ואצלנו אל זרירא כארם.
זה דווקא קל יחסית להסביר
הוא הגיע אלינו אחרי פציעה רצינית, רק התחיל לחזור לשחק, עכשיו הוא כבר אחרי הפציעה ואחרי הכנה כמו שצריך
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

סומך כתב: 14 מרץ 2021, 21:21
ADOM כתב:גארד שעל הנייר מחוץ להפועל תל אביב נראה טוב, מגיע אלינו נראה רע למה ?. רואה משחק של ירושלים נגד הפועל חיפה ושואל את עצמי איך זה שכארם משעור מחוץ להפועל תל אביב נראה פאקינג אכבר כארם ואצלנו אל זרירא כארם.
זה דווקא קל יחסית להסביר
הוא הגיע אלינו אחרי פציעה רצינית, רק התחיל לחזור לשחק, עכשיו הוא כבר אחרי הפציעה ואחרי הכנה כמו שצריך
כארם היה כמשל, נניח שספציפית לכל אחד שאציין אתה תצליח לשכנע אותי. אני מציין את העובדה שבשנתיים שלוש אחרונות יש בהפועל רכבת של חילופים ואני חש שהבעיה היא חוסר גיבוש קבוצתי. המסקנה שלי נובעת על רקע העובדה שכשאני מסתכל על הסגל כולל אפילו הנוכחי אני רואה הרבה כישרון אישי בהיסטוריה של השחקנים כולל של שחקני ספסל ומשום מה זה לא מוצג על הפרקט. לכן המסקנה שלי שהבעיה בקבוצה היא לא חוסר כישרון או בעיה בעמדה כזו או אחרת אלה בעיית גיבוש ופרגון בין שחקנים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

שואל בכנות , באמת כזה קשה למצוא רכז שהוא גם קלעי וגם חודר לסל?
שליחת תגובה