הפועל מול נתניה. מוצ"ש 20:00

פורום אוהדי הפועל תל אביב
מלל
קיבל.ה  14 לייקים

מזה התקציר המעפן הזה שהעלו? לא מראים את השארים שנפסלו ולא עוד מצבים שהיו. מתסכל
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

משחק הבא נגד באר שבע אפשר וצריך לעשות תוצאה טובה , הם נחלשו מעונה שעברה
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

רק הפועל כתב: 02 ספטמבר 2023, 23:19 משחק הבא נגד באר שבע אפשר וצריך לעשות תוצאה טובה , הם נחלשו מעונה שעברה
עדיין בטרנר הם קבוצה חזקה. חושש מאוד שנתפתה ללכת ל-3 בלמים כדי להגן ויצא בדיוק הפוך.
לא הייתי משנה אף שחקן בהרכב, כמובן פרט לזסנו שצריך לעלות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

אם הייתי בן אדם קטנוני הייתי מצטט פה את כל אלה שאמרו שיש לנו סגל ליגה א' ושנתניה ארבע רמות מעלינו. סתם, אני לגמרי קטנוני, אני פשוט עצלן.

אמנם אובייס, אבל עולם אחר ממה שראינו נגד סכנין, וזה מתחיל מזה שעלה ההרכב הכי חזק וכל השחקנים בעמדות הנכונות. פתאום רודריגז בקישור ואנחנו אשכרה מצליחים לעבור מהגנה להתקפה. פתאום צ'יבוטה ולאיוס מבודדים האגפים על המגנים שלהם. פתאום גורפינקל לא נמצא לבד באגף ומכדרר את עצמו למוות.
מאוד אהבתי את איך שנראינו ב-20 דקות הראשונות של כל מחצית. לחצנו גבוה ויצאנו מהר ומדויק להתקפות. לא סתם הבקענו פעמיים בזמן הזה והגענו לעוד המון מצבים. אחר כך הלכנו אחורה ולדעתי יש לזה כמה סיבות, אבל זה מתחיל מזה שהקישור שלנו מאוד כבד ואיטי, מה שאומר שאנחנו צריכים שכל השחקנים יעבדו קשה ויהיו מתואמים כדי שהלחץ יהיה אפקטיבי. בתחילת כל מחצית זה אכן מה שקרה, אבל אחר כך צ'יבוטה, לאיוס ואוז'בולט התחילו להתעצל, מה שגרם לקשרים ללכת אחורה ולנתניה להפעיל עלינו לחץ. עדיין הגענו למצבים פה ושם כי נתניה יוצאת קדימה בכל התקפה כאילו אין מחר, אבל נראינו משמעותית פחות טוב. אם היה לנו שחקן כמו בוריס אינו בקבוצה אני חותם כבר היום שאנחנו עושים פלייאוף עליון.

לגבי השחקנים, בעיני גורפינקל היה יוצא מן הכלל, אולי המשחק הכי טוב שלו בהפועל. בלתי עביר בהגנה, הצטרף בתזמון מצוין להתקפה, העביר כדורי רוחב מצוינים שאחד מהם גם נגמר בשער, ואפילו הפסיק עם הכדרורים המיותרים. הוא לגמרי היה מצטיין המשחק אלמלא היה פה בחור בשם חוזה רודריגז שהיה פשוט רמה מעל המשחק. כל פעולה שלו זה בינגו, הטיפול שלו בכדור אדיר, אי אפשר ללחוץ אותו, הוא אגרסיבי, הוא מנהיג, הוא חכם בצורה בלתי רגילה. לדעתי זה הרכש הכי איכותי שלנו בעשר השנים האחרונות.
מלבד שניהם אפשר לציין את קנצפולסקי שהיה מצוין בחצי הראשון וקצת פחות דומיננטי בחצי השני, אבל עדיין חילץ הרבה כדורים וחילק כדורי עומק חכמים. גם בלוריאן בעיני היה מצוין וכמעט לא פישל. צ'יבוטה ולאיוס היו כרגיל מאוד מסוכנים ועם קצת יותר חדות גם היו מייצרים עוד גולים.

בצד השלילי, אפשר לציין את איינבינדר שהיה לא טוב, אם כי קשה לי שלא לאהוב אותו. הוא באמת נותן את כל כולו וזו גם הסיבה שהבקיע, לצערי אבל זה לא זה. גם אוז'בולט היה חלש והיה צריך לסיים עם יותר משער אחד מפנדל. אלטמן נראה חלוד כאילו לא שיחק שנה, אבל אני מניח שזה עניין של זמן. סניור ובנימין היו די זוועה ולצערי אין יותר מדי מה להגיד בעניין.

לגבי ולקאניס, אני הרבה יותר מרוצה היום. שמח לראות שהוא לא הלך ראש בקיר עם מערך והצבות שלא עבדו, עשה שינויים נכונים וקצר את הפירות. גם אהבתי לראות את הלחץ הגבוה והאפקטיבי בתחילת שתי המחציות. החילופים לא היו מספיק טובים בעיני, אבל זה באמת בקטנה.
סך הכל יש פה לא מעט שחקנים איכותיים וצריכה להיות פה קבוצה הרבה יותר טובה מהשנה שעברה. נותר רק להתבאס על איבוד הנקודות המטומטם בשבוע שעבר.
הפוסט קיבל 4 לייקיםshaharotRed Wolf7evenקפבלנקה
Mario
קיבל.ה  303 לייקים

רק הפועל כתב: 02 ספטמבר 2023, 23:19 משחק הבא נגד באר שבע אפשר וצריך לעשות תוצאה טובה , הם נחלשו מעונה שעברה
לגמרי.
אפשר לעשות תוצאה טובה, נראים לא טוב מסוף עונה שעברה האוהדים שם מאבדים סבלנות כלפיי ברדה ויהיו בלחץ נגדנו.
צריך לבוא מוכנים עם תוכנית משחק ברורה ואנחנו לא נופלים מהם.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

משהו ששווה לציין - היינו אגרסיבים מאוד בקטע טוב.
לתחושתי עשינו כמעט כפול פאולים מאשר במשחק מול סכנין, צריך לבדוק את זה, רובם ככולם פאולים במאבקים ולא סתם פאולים מסוכנים ומיותרים.
על הדרך נפצעו לנתניה שני שחקנים וזה לא נעים אבל סחטיין על האגרסיביות שלנו היום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharot7even
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 ספטמבר 2023, 23:36 אם הייתי בן אדם קטנוני הייתי מצטט פה את כל אלה שאמרו שיש לנו סגל ליגה א' ושנתניה ארבע רמות מעלינו. סתם, אני לגמרי קטנוני, אני פשוט עצלן.

אמנם אובייס, אבל עולם אחר ממה שראינו נגד סכנין, וזה מתחיל מזה שעלה ההרכב הכי חזק וכל השחקנים בעמדות הנכונות. פתאום רודריגז בקישור ואנחנו אשכרה מצליחים לעבור מהגנה להתקפה. פתאום צ'יבוטה ולאיוס מבודדים האגפים על המגנים שלהם. פתאום גורפינקל לא נמצא לבד באגף ומכדרר את עצמו למוות.
מאוד אהבתי את איך שנראינו ב-20 דקות הראשונות של כל מחצית. לחצנו גבוה ויצאנו מהר ומדויק להתקפות. לא סתם הבקענו פעמיים בזמן הזה והגענו לעוד המון מצבים. אחר כך הלכנו אחורה ולדעתי יש לזה כמה סיבות, אבל זה מתחיל מזה שהקישור שלנו מאוד כבד ואיטי, מה שאומר שאנחנו צריכים שכל השחקנים יעבדו קשה ויהיו מתואמים כדי שהלחץ יהיה אפקטיבי. בתחילת כל מחצית זה אכן מה שקרה, אבל אחר כך צ'יבוטה, לאיוס ואוז'בולט התחילו להתעצל, מה שגרם לקשרים ללכת אחורה ולנתניה להפעיל עלינו לחץ. עדיין הגענו למצבים פה ושם כי נתניה יוצאת קדימה בכל התקפה כאילו אין מחר, אבל נראינו משמעותית פחות טוב. אם היה לנו שחקן כמו בוריס אינו בקבוצה אני חותם כבר היום שאנחנו עושים פלייאוף עליון.

לגבי השחקנים, בעיני גורפינקל היה יוצא מן הכלל, אולי המשחק הכי טוב שלו בהפועל. בלתי עביר בהגנה, הצטרף בתזמון מצוין להתקפה, העביר כדורי רוחב מצוינים שאחד מהם גם נגמר בשער, ואפילו הפסיק עם הכדרורים המיותרים. הוא לגמרי היה מצטיין המשחק אלמלא היה פה בחור בשם חוזה רודריגז שהיה פשוט רמה מעל המשחק. כל פעולה שלו זה בינגו, הטיפול שלו בכדור אדיר, אי אפשר ללחוץ אותו, הוא אגרסיבי, הוא מנהיג, הוא חכם בצורה בלתי רגילה. לדעתי זה הרכש הכי איכותי שלנו בעשר השנים האחרונות.
מלבד שניהם אפשר לציין את קנצפולסקי שהיה מצוין בחצי הראשון וקצת פחות דומיננטי בחצי השני, אבל עדיין חילץ הרבה כדורים וחילק כדורי עומק חכמים. גם בלוריאן בעיני היה מצוין וכמעט לא פישל. צ'יבוטה ולאיוס היו כרגיל מאוד מסוכנים ועם קצת יותר חדות גם היו מייצרים עוד גולים.

בצד השלילי, אפשר לציין את איינבינדר שהיה לא טוב, אם כי קשה לי שלא לאהוב אותו. הוא באמת נותן את כל כולו וזו גם הסיבה שהבקיע, לצערי אבל זה לא זה. גם אוז'בולט היה חלש והיה צריך לסיים עם יותר משער אחד מפנדל. אלטמן נראה חלוד כאילו לא שיחק שנה, אבל אני מניח שזה עניין של זמן. סניור ובנימין היו די זוועה ולצערי אין יותר מדי מה להגיד בעניין.

לגבי ולקאניס, אני הרבה יותר מרוצה היום. שמח לראות שהוא לא הלך ראש בקיר עם מערך והצבות שלא עבדו, עשה שינויים נכונים וקצר את הפירות. גם אהבתי לראות את הלחץ הגבוה והאפקטיבי בתחילת שתי המחציות. החילופים לא היו מספיק טובים בעיני, אבל זה באמת בקטנה.
סך הכל יש פה לא מעט שחקנים איכותיים וצריכה להיות פה קבוצה הרבה יותר טובה מהשנה שעברה. נותר רק להתבאס על איבוד הנקודות המטומטם בשבוע שעבר.

גורפינקל היה המצטיין אתמול, מקווה שיסגרו איתו חוזה חדש, לדעתי, ואמרתי את זה עונה שעברה, מגן שמאלי ישראלי הכי טוב בארץ.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

נצחון חשוב מאוד, שעם ניצול מצבים טוב יותר היה גם נגמר 4 ו-5 אבל לא נהיה חזירים.
אסור להסתנוור מהיכולת שלנו, שיחקנו מול הקבוצה הכי פחות אחראית בליגה, לא נקבל שטחים כאלה בהתקפה מאף קבוצה, כולל חיפה ומכבי שמנסות ליזום לאורך 90 דקות. מהן גם נקבל שטחים אבל משמעותית פחות גדולים.
פרט מעודד מאוד, היכולת שלנו לצאת למתפרצות היא מאוד מרשימה, צריך להמשיך לעבוד על זה כי זה יכול להיות כלי קטלני מול חיפה, מכבי, באר שבע, ביתר ונתניה.
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

מישהו יודע איפה מוצאים שידור חוזר שהוא לא צ׳רלטון?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  865 לייקים

Piz כתב: 03 ספטמבר 2023, 11:42 מישהו יודע איפה מוצאים שידור חוזר שהוא לא צ׳רלטון?
המנהלת מעלה את המשחק המלא ליוטיוב אחרי כמה ימים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

חובה חובה חובה - סרט של בחרתי בך הפועל. איזה טירוף היה שם אחרי הגול.
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

רון עמיקם

כבר כמה שנים שיש לנו משולש בצמרת, די קבוע, סטייל ספרד, הולנד, גרמניה, אבל אנחנו מתים שזה יהיה מרובע, בטח מחומש. יש חמישה מועדונים גדולים בישראל שהתחלקו ברוב האליפויות: 37 מתוך 40 האליפויות האחרונות. זה נורמלי, אפילו באנגליה, שם לסטר לוקחת אליפות בערך כמו שקרית שמונה לוקחת, פעם בחיים.

שתיהן כרגע בליגה השנייה.

ולכן, כל ניצוץ שמראה מועדון שכבר התחילו לחשב את קיצו ויש לו רק קהל גדול וססגוני, מעורר התרגשות. כבר יותר מעניין שהפועל ת"א מנצחת סוף סוף ולא שהפועל ב"ש מאבדת נקודות.

כי אנחנו מכירים את הפועל ת"א. לצד עונות ניהול מזעזעות, היו לה גם עונות ניהול גאוניות שבהן בכסף מוגבל משהו, היא הצליחה לקחת תארים ולהגיע לליגת האלופות ואפילו לייצר קבוצות כדורגל משובחות. התחושה בשנים האחרונות הייתה שהכל נראה מאולתר, מטולא, לא באמת מוביל לשום מקום, גרושניקי במובן המעליב של המילה. ואין כבר עציצים בבית ברנר, וגם בית ברנר אין כבר מזמן.

ולכן הניצחון אתמול, כולל השער השני שנראה כמו התקפת מעבר שממש עבדו עליה באימונים, עם הזריזות של צ'יבוטה ולאיוס, עם הקישור הורסטילי, והשימוש הנכון בדן איינבינדר כשחקן בוקס טו בוקס. בואנ'ה, הפועל ת"א נראתה לשם שינוי כמו קבוצת כדורגל. נכון, קבוצת כדורגל אימתנית, כמו שההיסטוריה שופטת את הפועל ת"א, צריכה הייתה לצאת אתמול בתוצאה מכופלת, אבל עסקינן בקבוצה שהאוהדים היצירתיים שלה קבעו משפטים כמו "לפרק 0:1" או "איזה מסכנים האוהדים". תאמינו, 0:2 ביציע של הפועל ת"א נראה כמו הצגת כדורגל. איך כתב לי חבר אוהד הפועל? "לא כדורגל ענק, אבל יעיל מאוד. לא זוכר מתי ראיתי את הפועל משחקת כל כך זורם, עם תיאום טוב בין השחקנים".

הם באופוריה.

ואת האופוריה הזו כדאי לפזר. בעונה טובה, הפועל ת"א צריכה לקחת מקום רביעי ולבדוק מה חסר לה כדי לשבור את השו"ם החדש: סמי עופר-קרית שלום-טרנר. היא צריכה לשחק ככה כל מחזור, להוציא נקודות מהגדולות, לנצח בצורה מכריעה את הפחות גדולות, בוודאי את הנמושות, היא צריכה להיות קבוצת צמרת. וזה עדיין טעון הוכחה, שווה צפייה, מעורר אפילו תקווה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

מלל כתב: 02 ספטמבר 2023, 23:17 מזה התקציר המעפן הזה שהעלו? לא מראים את השארים שנפסלו ולא עוד מצבים שהיו. מתסכל
העלו את זה היום.

יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

10,667 אוהדי הפועל היו מול נתניה
לפי המנהלת

מספר יפה בטח בהתחשב בפתיחה הלא מרשימה ובחלק הממורמר של האוהדים
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  867 לייקים

dino כתב: 08 ספטמבר 2023, 14:54 10,667 אוהדי הפועל היו מול נתניה
לפי המנהלת

זה נתון מטעה, כי יכול להיות שזה לא אוהדי הפועל אלא אנשים מסביבת אוהדי הפועל.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 4 לייקיםInFlamesכרוביתmodagRed Wolf
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

סומך כתב: 08 ספטמבר 2023, 16:50
לפי המנהלת

זה נתון מטעה, כי יכול להיות שזה לא אוהדי הפועל אלא אנשים מסביבת אוהדי הפועל.
מקורבים לאוהדים לפי ליפקינג
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

לפי המנהלת

מספר די מבאס למרות המרמור וכו' ציפיתי שלמשחק ראשון בבלומפילד יגיעו בכל זאת אנשים ונגרד את ה 12-13 אלף.
מדאיג לראות מספרים כאלה מבחינת הדורות הבאים כאילו הפועל כבר עשור עומדת במקום / הולכת אחורה ובחיפה ומכבי נראה שעולים מעריכית בכמויות, צוברים פה פערים שעלולים להיות משמעותיים בעתיד.
העשור האחרון ובמיוחד תחת הניסנוב לא רק פגעו בנו אלא יש גרורות לעתיד
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

Hapolo כתב:
לפי המנהלת

מספר די מבאס למרות המרמור וכו' ציפיתי שלמשחק ראשון בבלומפילד יגיעו בכל זאת אנשים ונגרד את ה 12-13 אלף.
מדאיג לראות מספרים כאלה מבחינת הדורות הבאים כאילו הפועל כבר עשור עומדת במקום / הולכת אחורה ובחיפה ומכבי נראה שעולים מעריכית בכמויות, צוברים פה פערים שעלולים להיות משמעותיים בעתיד.
חד משמעית מדאיג. היה משחק פתיחת עונה נגדם לפני כמה עונות והיו כ-16 אלף אוהדי הפועל. עצוב.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  875 לייקים

את החורבן שעשו פה בעשור האחרון ייקח זמן לתקן
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

Hapolo כתב: 08 ספטמבר 2023, 17:28
לפי המנהלת

בהינתן הפתיחה והסגל הלא נוצץ באופן יוצא דופן, לא סגל להתמודד על אליפות, 12-13 אלף זה לא ריאלי.
אני מצפה מה שריאלי לזמן הזה ולא מקום שהייתי רוצה להיות בו.
כמה פעמים כבר הפועל הגיעה למספרים כאלו בעונות האחרונות שלא במשחקים חשובים נגד הגדולות?
מעל 10 זה יפה ופה זה כבר יותר קרוב ל11.
ההשוואה לעלייה של חיפה ומכמבי לא במקום בתנאים שלנו. לפחות לא כרגע.
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

De Niro כתב: 08 ספטמבר 2023, 17:36
Hapolo כתב:
לפי המנהלת

חד משמעית מדאיג. היה משחק פתיחת עונה נגדם לפני כמה עונות והיו כ-16 אלף אוהדי הפועל. עצוב.
בוא, תן לי בבקשה סימוכין ל16 אלף אוהדים מולם
16 שלנו.
זרקת פה משהו תן הוכחה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

dino כתב:
Hapolo כתב: מספר די מבאס למרות המרמור וכו' ציפיתי שלמשחק ראשון בבלומפילד יגיעו בכל זאת אנשים ונגרד את ה 12-13 אלף.
16 שלנו.
זרקת פה משהו תן הוכחה.
https://sports.walla.co.il/item/3308730
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 08 ספטמבר 2023, 17:41 את החורבן שעשו פה בעשור האחרון ייקח זמן לתקן
זה נכון
בטח בתקציבים מוגבלים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

לא להתבלבל. בלי בעלים עשיר הקהל לא יחזור.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 08 ספטמבר 2023, 17:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

De Niro כתב: 08 ספטמבר 2023, 17:44
dino כתב:

16 שלנו.
זרקת פה משהו תן הוכחה.
https://sports.walla.co.il/item/3308730

נו שויין, משחק בכורה בבלומפילד המחודש
בכל זאת זה קצת יותר ממשחק פתיחה רגיל, אתה לא חושב? נתת השוואה למשחק הנוכחי איתם בלי לציין את הבכורה בבלומפילד
לא פלא שאת עונות הניסנובס יותר קל לשכוח
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

dino כתב: 08 ספטמבר 2023, 17:41

בהינתן הפתיחה והסגל הלא נוצץ באופן יוצא דופן, לא סגל להתמודד על אליפות, 12-13 אלף זה לא ריאלי.
כמה פעמים כבר הפועל הגיעה למספרים כאלו בעונות האחרונות שלא במשחקים חשובים נגד הגדולות?
ברמת המיקרו אלה מספרים הגיוניים אבל בראייה רחבה יותר זה מדאיג כי נראה שהפועל לא מרחיבה את הבסיס אוהדים שלה בזמן שזה אמור היה לגדול באופן טבעי (ילדים של אוהדים שאמורים להצטרף למעגל) ואם המגמה הזו ממשיכה אז הפער מהגדולות יגדל כל כך שמבחינה יחסית נרד לקליבר של נתניה כלומר דרג 2-3 אחרי המכביות,ביתר ובאר שבע וניהיה לא רלוונטיים בעליל, מן תהליך הפועל פתח תקווה שכזה
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

המספרים של חדרה מרשימים באופן יחסי , הייתי בספק אם בכלל יש להם 1000 אוהדים
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

Hapolo כתב:
לפי המנהלת

שיהיו הצלחות אתה תראה גם את בלומפילד מתמלא.
לדוג ניצחון בדרבי ושבוע אחרי זה בטדי ואתה יכול להביא 15 קל מול הפועל חיפה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

זה שאנחנו מעמידים ממוצע 8000-9000 כל עונה, בהתחשב בעשור האחרון, זה מטורף לגמרי.
מספיק כמה שנים טובות (אפילו לא התמודדות על אליפות אלא פלייאוף עליון קבוע והעפלות לאירופה) כדי שזה יצמח בכמה אלפים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

רק תארים מקומיים יגדילו את כמות הקהל באופן משמעותי. גם באיצטדיון וגם בכלל ציבור האוהדים.
לא אירופה ולא פלייאוף עליון.
בוודאי כשמדובר על דור חדש של אוהדים שזה הדבר המדאיג באמת.
לא צריך ללכת רחוק יש דוגמאות מהעבר ומהכדורגל שלנו לקיטון בכמות הקהל וגידול בכמות קהל.

dino
קיבל.ה  2023 לייקים

Hapolo כתב: 08 ספטמבר 2023, 18:05
dino כתב: 08 ספטמבר 2023, 17:41

ברמת המיקרו אלה מספרים הגיוניים אבל בראייה רחבה יותר זה מדאיג כי נראה שהפועל לא מרחיבה את הבסיס אוהדים שלה בזמן שזה אמור היה לגדול באופן טבעי (ילדים של אוהדים שאמורים להצטרף למעגל) ואם המגמה הזו ממשיכה אז הפער מהגדולות יגדל כל כך שמבחינה יחסית נרד לקליבר של נתניה כלומר דרג 2-3 אחרי המכביות,ביתר ובאר שבע וניהיה לא רלוונטיים בעליל, מן תהליך הפועל פתח תקווה שכזה
בשביל להיות בדרג שלהם(נתניה ופתח תקווה) אתה תצטרך להעלם מהמפה(ליגת העל) לכמה שנים טובות וארוכות מאוד. סביר שלא יקרה. אנחנו מאוד לא באזור הזה שלהם מבחינת כמויות.
לדגדג את חיפה ומכמבי מבחינת כמות אוהדים, לא תצליח, רק בהרבה שנות הצלחה. הפער מהם גדול. אלו מועדונים עם 300-400 אלף אוהדים ואולי יותר
ולא נכנס עכשיו לויכוח של מה זה להיות אוהד, לצורך העניין אוהד זה בהצהרה בלבד, אבל עדיין מעגל האוהדים הפוטנציאלים שלהם להגיע למשחק, גדול מאיתנו בלא מעט.
ביטר לא הרבה מאחוריהם.
לנו יש פייט עם באר שבע(לנו יש יותר מניח). להם ריכוז גדול מאוד בסביבת באר שבע(ככה גם יותר קל להם להביא כמות למשחקים) ואצלנו זה יותר מפוזר בארץ כמו 4 המועדונים הגדולים המקוריים.
באר שבע הגדילה מאוד בשנות ההצלחה שלה, אבל הגרעין הקשה לא גדול ולראייה כשקצת לא מצליח להם, הם מביאים מאות בודדות למשחק חוץ בריינה(ובכללי הם רובם ככולם נמצאים בדרום)
הפועל, כל עוד תשאר במצב של ליגת העל ללא יומרות רציניות, תמשיך כרגיל עם הכמויות(אם כי גדלים מעט באופן טבעי)
לא נהיה ברמת נתניה הנמוכה ולא נגדל כמו חיפה ומכמבי(או באר שבע אם תצליח)
שליחת תגובה