למי אתם תורמים באופן קבוע?

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אתם מכירים אולי עמותה כמו לתת שדואגת להאכיל נזקקים ושבה אין משכורות גבוהות?
גרמתם לי להרהורי חרטה על שבחרתי בהם כמרכז התרומות שלי.
ראיתי את האוטו בירושלים, אבל ירושלים למטה למטה בסדר העדיפויות שלי. אני מעדיף עיירות פיתוח או דרום תל אביב.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

its-sick כתב: 03 מרץ 2021, 16:05 אתם מכירים אולי עמותה כמו לתת שדואגת להאכיל נזקקים ושבה אין משכורות גבוהות?
ראיתי את האוטו בירושלים, אבל ירושלים למטה למטה בסדר העדיפויות שלי. אני מעדיף עיירות פיתוח או דרום תל אביב.
אני חלק מהתארגנות של הצלת מזון וחלוקה למבקשי מקלט ונזקקים שאין בה משכורות בכלל אבל אנחנו לא עמותה רשומה ובירושלים כמובן ;)
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כנראה בגלל זה אתה כבר לא אנטי ביתר. אתה מאכיל להם את האוהדים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

its-sick כתב: 03 מרץ 2021, 16:05 אתם מכירים אולי עמותה כמו לתת שדואגת להאכיל נזקקים ושבה אין משכורות גבוהות?
יש סלעית בדרוםתא, הם עובדים עם נשים בזנות (הומלסים, זונות ופליטים-השילוש הקדוש של נווה שאנן).
https://saleet4you.org/?gclid=Cj0KCQiAh ... 4cEALw_wcB
כשגרתי בשכונה הייתי פוגש את הפעילים שלהם בחלוקת אוכל בלילות, אבל תכלס העבודה המשמעותית שלהם זה יצירת אופקים לנשים במעגל הזה (סמים-זנות).

יש את עמותת לשובע, ועמותת הבת שלה קדימה, שהן אמנם יחסית גדולות אבל ממש לא עשירות. לשובע מפעילה בתי תמחוי ומקלטים לנשים מוכות, וקדימה, עמותת הבת שלה, זו רשת בתי נוער שפרושה מקריית שמונה עד ערד (בת"א: קריית שלם, יפו, בת-ים*, ושניים בשפירא)-נוער בסיכון, בייחוד ילדי מהגרי עבודה בשל המיקום הגאוגרפי. שם עשיתי שנת שירות, ספציפית באחד הבתים בשפירא, ואני חושב שהם מאוד אחלה.
https://www.lasova.org.il/about-8.html
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תכלס אפשר לארגן כאן רשימה של עמותות שמשתמשי הפורום ממליצים לתרום להן, ולנעוץ את זה איפשהו. שיהיה זמין גם לקרואים/ות בעוד שנה נניח.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אה כן תרבות של סולידריות תפורות על מה ששאלת איציק
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אמה גולדמן כתב: 03 מרץ 2021, 23:04 אה כן תרבות של סולידריות תפורות על מה ששאלת איציק
אתה מתייחס לבדיחה או לשאלה?
لا إله
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

its-sick כתב: 03 מרץ 2021, 23:25
אמה גולדמן כתב: 03 מרץ 2021, 23:04 אה כן תרבות של סולידריות תפורות על מה ששאלת איציק
אתה מתייחס לבדיחה או לשאלה?
לשאלה
https://www.haaretz.co.il/amp/news/educ ... -1.9318706
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

כרגע לא תורם. הייתי שמח לתרום לעמותה התומכת ביוצאים בשאלה, יש כזאת?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לירן כתב: 04 מרץ 2021, 11:16 כרגע לא תורם. הייתי שמח לתרום לעמותה התומכת ביוצאים בשאלה, יש כזאת?
יש את עמותת הלל כמובן
https://hillel.org.il/donations-2/
لا إله
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יש את עמותת "שחר של יום חדש" של אחת האוהדות שלנו.
חפשו בפייסבוק.
כרגע היא עושה מבצע התרמה לפסח, עם המטרה הגרנדיוזית של לגייס 50,000 ש"ח לנזקקים בפסח, שאני מקווה שהיא תצליח.
את האוהדת אני מכיר אישית, אישה שעושה מזמנה כדי לעזור לנזקקים בלי מטרות רווח (לא לוקחת משכורת או כסף מהעמותה).
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

גמ"חים לרוב.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

עובדיה כתב: 04 מרץ 2021, 18:37
גמ"חים לרוב.
לא, אני לא רוצה לתרום לחרדים, רק למי שעני שלא מסיבות אידיאולוגיות.
لا إله
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

its-sick כתב: 04 מרץ 2021, 19:42
עובדיה כתב: 04 מרץ 2021, 18:37
גמ"חים לרוב.
לא, אני לא רוצה לתרום לחרדים, רק למי שעני שלא מסיבות אידיאולוגיות.
כתבתי לך על לשובע
מפעילים בתי תמחוי
אגב, במטבח של הבתי תמחוי מעסיקים אסירים משוחררים או כאלה שקיבלו עבודות שירות
https://www.guidestar.org.il/organizati ... 530/people

אמ;לק
עמותה של למעלה מ1,000 מתנדבים ועובדים
המנכל מרוויח על משרה מלאה 266,518 שח בשנה (22אלף בחודש).
ההוצאות על שכר ב2019 הגיעו ל700,000 שח
הוצאות על פעילות העמותה הגיעו ל16 מליון

אני מפסיק לחפור פה לגביהם, מרגיש שמיציתי את ההמלצות..
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

Pumba כתב:יש את עמותת "שחר של יום חדש" של אחת האוהדות שלנו.
חפשו בפייסבוק.
כרגע היא עושה מבצע התרמה לפסח, עם המטרה הגרנדיוזית של לגייס 50,000 ש"ח לנזקקים בפסח, שאני מקווה שהיא תצליח.
את האוהדת אני מכיר אישית, אישה שעושה מזמנה כדי לעזור לנזקקים בלי מטרות רווח (לא לוקחת משכורת או כסף מהעמותה).
מצטרף להמלצה. אשת חיל שמפעילה עמותה מצוינת ולמיטב ידיעתי לא לוקחת ממנה אפילו אגורה.
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

לא מבין למה זו בעיה שמנהל של עמותה ייקח כסף על הפעילות שלו? ההיפך, לדעתי זה רק מראה על רמת המחויבות לעמותה
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לירן כתב: 06 מרץ 2021, 12:51 לא מבין למה זו בעיה שמנהל של עמותה ייקח כסף על הפעילות שלו? ההיפך, לדעתי זה רק מראה על רמת המחויבות לעמותה
כשמישהו מרוויח יותר ממני, נראה לי מיותר שאתרום לו כסף
لا إله
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

its-sick כתב: 06 מרץ 2021, 17:56
לירן כתב: 06 מרץ 2021, 12:51 לא מבין למה זו בעיה שמנהל של עמותה ייקח כסף על הפעילות שלו? ההיפך, לדעתי זה רק מראה על רמת המחויבות לעמותה
כשמישהו מרוויח יותר ממני, נראה לי מיותר שאתרום לו כסף
לא כתבתי שהוא מרוויח יותר ממך. וגם אם כן, מה זה קשור?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

זה קשור. בן אדם שלוקח משכורת יותר גדולה מזו של חבר כנסת, הוא לא בן אדם שעובד למען הנזקקים אלא למען עצמו.
אני לא רוצה לתרום למימון משכורות ענק, אלא לתרום לנזקקים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לא כ"כ הבנתי מה הקשר. הגיוני בעיניי שתהיה משכורת משמעותית (לא מיליון בחודש, אבל גם ל 10 בחודש) למי שעומד בראש ארגון גדול. יש צדיקים שהם מנהלים מנוסים של ארגונים משמעותיים שמוכנים אולי לעבוד במשכורות רעב, אבל הם מתי מעט, וזה גם יכול להיות פתח לשחיתות, וגם לתחלופה גבוהה כי אנשים יעזבו בסוף למגזר הפרטי.
משכורת גבוהה היא לא בעיה בפני עצמה אלא כסימפטום לזה שפעמים רבות הארגון אינו "רזה" ויעיל ומוציא את התקציב בצורה קרוב לאופטימלית על המטרות להן יועד.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

its-sick כתב: 06 מרץ 2021, 20:18 זה קשור. בן אדם שלוקח משכורת יותר גדולה מזו של חבר כנסת, הוא לא בן אדם שעובד למען הנזקקים אלא למען עצמו.
אני לא רוצה לתרום למימון משכורות ענק, אלא לתרום לנזקקים.
אתה כל כך החלטי, אתה כנראה צודק
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אין פה ענין של צודק או לא. כל אחד והשקפתו. אני החלטי לגבי תפיסת העולם שלי. אני לא בן אדם שלא מכיר את עצמו ולא יודע מה דעתו.
השקפת העולם שלי לא מחייבת אף אחד. לכל אחד ערכים אחרים.
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אני לא לגמרי מבין אותך איציק. כלומר, אני מבין שעמותה עם מנכ"ל שמרוויח המון תהיה חשודה, וכדאי לבדוק טוב לאן זורם שם הכסף.
אבל קח לדוגמא את "לתת" שהמלצת עליה. אני לא מכיר אותה, אבל נניח שהיא מתנהלת ביעילות מופתית, והיא מספקת פתרון מעולה שאף אחד לא נותן לאנשים שהכי צריכים את זה. נניח שהם מחפשים מנכ"ל, ונניח שכדי לתפעל את העמותה הוא חייב להיות מנהל מצוין (כלומר אפשר להביא אותי, אבל העמותה תתנהל הרבה פחות טוב - יותר כסף של תורמים יהיה מבוזבז). עכשיו, אין מנהל מצוין כזה במשכורת נמוכה, ובאופן אובייקטיבי, מנהל שעולה הרבה יחסית דווקא יגרום לכך שהעמותה יותר מצליחה מבחינת המטרות שלה. למה לא להעסיק אותו? ואם יעסיקו אותו, ואתה לא תתרום יותר, אתה תפגע בעזרה שיכולה להגיע לאנשים שאתה עצמך מאמין שצריכים אותה, לא בעמותה כארגון מעסיק, בוודאי לא במנכ"ל הזה, אז מה עשית בזה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני מניח שהמדד צריך להיות יחסי. איזה חלק מתוך התרומה שלי הולך לאוכל, ואיזה למשכורות. צריך להסתכל על כלל התזרים ולא רק על המשכורות.
מבחינתי, אני רוצה ש 90% מהתרומה יילך לנזקקים. אם יהיה לי כח אחפש את הנתונים האלה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

מילפורד כתב: 03 מרץ 2021, 15:57 בצלם היא עמותה עם המון כוונות טובות ואם היתה יותר נאמנה למהות האמיתית שלה אז גם היתה נהדרת.
אבל בפועל יש שם אנשים , כנראה במיוחד בצמרת שהצומי עלה להם לראש וההחלטות שם כבר מרגישות לי פחות עקרוניות מהותיות ויותר גישה של לעשות דוקא וצומי.

הייתי בשמחה תורם איזו רבבת שקלים לארגון שישים לעצמו למטרה לחסל את הארגון האולטרא פרוגרסיבי שכל תכליתו לפגוע בביטחון ישראל, החיילים והאזרחים שלה, או בקיצור 'בצלם'.

הגועל האנושי בהתגלמותו. ואני מחמיא כאן...

לשמחתי אזרחי המדינה לאט לאט מתפכחים ומבינים מי הגורמים שמממנים ארגונים כמו הנ"ל, ומה מטרתם. הזוי שהדבר הזה שנקרא 'בצלם' עדיין לא יצא מחוץ לחוק. כולנו תקווה שבקרוב. למען עתיד ילדינו.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 07 מרץ 2021, 10:59, נערך 2 פעמים בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

חחחחחח פרוגרסיבי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

7even כתב: 07 מרץ 2021, 10:56לשמחתי אזרחי המדינה לאט לאט מתפכחים ומבינים מי הגורמים שמממנים ארגונים כמו הנ"ל, ומה מטרתם. הזוי שהדבר הזה שנקרא 'בצלם' עדיין לא יצא מחוץ לחוק. כולנו תקווה שבקרוב. למען עתיד ילדינו.
אני מממן את בצלם בתרומות דרך קבע. איזה מין גורם אני? מה מטרתי?
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אוי ואבוי רק לא ארגון פרוגרסיבי!!!! ועוד אולטרא!!
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioFrenzy
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

its-sick כתב: 07 מרץ 2021, 08:36 אני מניח שהמדד צריך להיות יחסי. איזה חלק מתוך התרומה שלי הולך לאוכל, ואיזה למשכורות. צריך להסתכל על כלל התזרים ולא רק על המשכורות.
מבחינתי, אני רוצה ש 90% מהתרומה יילך לנזקקים. אם יהיה לי כח אחפש את הנתונים האלה.
מבין את הגישה, רק לטעמי מנהל טוב הוא מנהל שידע גם להפחית הוצאות מיותרות וגם ידע להביא עוד כסף לתרומות, ומנהל כזה בדרך כלל יעלה יותר כסף
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

7even כתב:
מילפורד כתב: 03 מרץ 2021, 15:57 בצלם היא עמותה עם המון כוונות טובות ואם היתה יותר נאמנה למהות האמיתית שלה אז גם היתה נהדרת.
אבל בפועל יש שם אנשים , כנראה במיוחד בצמרת שהצומי עלה להם לראש וההחלטות שם כבר מרגישות לי פחות עקרוניות מהותיות ויותר גישה של לעשות דוקא וצומי.

הייתי בשמחה תורם איזו רבבת שקלים לארגון שישים לעצמו למטרה לחסל את הארגון האולטרא פרוגרסיבי שכל תכליתו לפגוע בביטחון ישראל, החיילים והאזרחים שלה, או בקיצור 'בצלם'.

הגועל האנושי בהתגלמותו. ואני מחמיא כאן...

לשמחתי אזרחי המדינה לאט לאט מתפכחים ומבינים מי הגורמים שמממנים ארגונים כמו הנ"ל, ומה מטרתם. הזוי שהדבר הזה שנקרא 'בצלם' עדיין לא יצא מחוץ לחוק. כולנו תקווה שבקרוב. למען עתיד ילדינו.
אוי ואבוי לי אם ממה שכתבתי הגעת למסקנות האלה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לירן כתב: 07 מרץ 2021, 12:03
its-sick כתב: 07 מרץ 2021, 08:36 אני מניח שהמדד צריך להיות יחסי. איזה חלק מתוך התרומה שלי הולך לאוכל, ואיזה למשכורות. צריך להסתכל על כלל התזרים ולא רק על המשכורות.
מבין את הגישה, רק לטעמי מנהל טוב הוא מנהל שידע גם להפחית הוצאות מיותרות וגם ידע להביא עוד כסף לתרומות, ומנהל כזה בדרך כלל יעלה יותר כסף
הוא לא עולה יותר כסף, כי לא קונים אותו.
הוא מקבל משכורת יותר גבוהה.
אם אתה מתעקש להישמע כמו כלכלן ולא כמו בנאדם אמיתי, אז עלות ההעסקה שלו גבוהה יותר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

teknoboy כתב: 07 מרץ 2021, 12:34
לירן כתב: 07 מרץ 2021, 12:03
הוא לא עולה יותר כסף, כי לא קונים אותו.
הוא מקבל משכורת יותר גבוהה.
אם אתה מתעקש להישמע כמו כלכלן ולא כמו בנאדם אמיתי, אז עלות ההעסקה שלו גבוהה יותר.
יש לך נטייה לאחרונה לקפוץ מהר מדי, ואז להגיד שלא קראת או לא שמת לב או משהו כזה. חוששני שמדובר שוב במקרה כזה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לא, במקרה הזה אני סתם מתקרץ על ניסוח :whome:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדלירן
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

ממליץ לקרוא את השרשור הזה בטוויטר, מאוד מעניין.

כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מרצ מנדנדים לי פתאום טלפונית שאתרום להם. אין ברירה, אני כנראה חייב.
لا إله
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

its-sick כתב: 09 מרץ 2021, 08:59 מרצ מנדנדים לי פתאום טלפונית שאתרום להם. אין ברירה, אני כנראה חייב.
עדיף לתרום לחיזבאללה/כהנא חי
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תרמתי הרגע למרצ 300 ש"ח דרך לינק שהם שלחו לי אחרי שצלצלו אליי, ואז כשסיימתי הם מעבירים אותי לדף התפקדות שצריך עוד 80 ש"ח. מעצבן.
יכלו להזהיר מראש ואז הייתי מחלק.
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אדום מטלי כתב: 01 מרץ 2021, 12:23 לא אכתוב כאן למי אני תורם. להניח כאן רשימה נראה לי באופן כלשהו לא מתאים או לא ראוי...

אבל אני מנצל את האשכול להציע לאנשים לתרום לעורך הדין איתי מק, הצדיק, שפועל ללא לאות לחשוף את העוולות שישראל מבצעת וביצעה לאורך כל שנותיה במכירת נשק, אמצעי מעקב ואימון לדיקטטורים אכזריים (ביניהם הרבה שכל העולם המערבי הקפיד להחרים).
פעם אחר פעם הוא עותר לבג"ץ כדי שיורה להתיר חשיפה של מסמכים, או לעצור פעילות קיימת. ולרוב הוא נדחה, כמובן תמיד בשם כל מיני תירוצי ביטחון שבית המשפט הפחדן לא מסוגל לעמוד בקסמם.
האי מייל שלו eitaymack@gmail.com
מי שרוצה למצוא קצת פרטים עליו, גוגל יעזור בקלות. מי שלא מכיר את התחום, יגלה כאן עולם אפל גדול ושלם (גם אם לא מפתיע...)

בהמשך לזה, אולי קצת מחוץ לנושא האשכול עצמו - אבל כדי שתראו את חשיבות הנושא ועבודת הקודש של איתי מק, הנה מכתב שקיבלתי ממנו במייל היום:

"שלום לכולם/ן,

בשעה טובה, כל ההוצאות בסך 7,500 ש"ח גויסו ושולמו למדינה.
בהשוואה לגיוסים בתיקים אחרים הפעם היה מאוד לא פשוט, ולכן לא מובן מאליו שבחרתם/ן לסייע בחשיפת המעורבות של ישראל בפשעים נגד האנושות באי מרוחק.

אמנם העתירה נדחתה אך אני יכול להבטיח לכם/ן, לאור הניסיון בתיקים אחרים, שהמעורבות של ישראל בפשעים שנעשו בהאיטי ימשיכו לרדוף אותה ובכוונתי לעזור בכך.

למשל, כאשר נתניהו ביקר בארגנטינה - במקום שהביקור יהיה "חגיגה", התקשורת הארגנטינית חזרה והזכירה את הפשעים שישראל סייעה בביצועם בזמן החונטה ואת סירובה לחשוף את המסמכים ממכירות הנשק לחונטה. הכנתי מכתב בספרדית עם משפחות של נעלמים שנשלח לנשיא ארגנטינה, והמכתב פורסם בהרחבה בתקשורת ובמדיה החברתית בארגנטינה במהלך הביקור של נתניהו.

אני מתכנן לפרסם מאמר בצרפתית בעיתונות בהאיטי על תוצאות פסק הדין, ולהעמיק את הקשר עם הפעילים וארגוני זכויות האדם שם ובארה"ב.

מאמצי הטיוח של העבר, שלמרבה הצער בית המשפט נתן להם גושפנקא, אינם רק הסתרה לשם ההסתרה, אלא רלוונטיים להווה ולעתיד: ישראל מוכנה גם היום למכור נשק ואמצעים לדיכוי בהאיטי בתמורה להצבעות או פתיחת שגרירות בירושלים. למשל, במחצית שנות ה-90, כ-10 שנים לאחר סיום הדיקטטורה של ביבי דוק, ישראל המשיכה למכור ציוד צבאי בתמורה לתמיכה בפורומים בין-לאומיים.

ראו למטה העתק של אישור התשלום לפרקליטות המדינה.

שוב תודה,
איתי"
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

עמותת הלל לסיוע ליוצאים בשאלה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
שליחת תגובה