וולקאם עזיז קאיונדו - כנף/מגן שמאלי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

אני פחות מתרגש מזה אבל לפי מה שיובל כותב זה בכלל לא אופציית רכישה זה אופיה לשנה נוספת. אם ככה זה ביזיון. צריך לברר את הסיפור
שחר
קיבל.ה  1383 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 27 יולי 2023, 14:45 אני פחות מתרגש מזה אבל לפי מה שיובל כותב זה בכלל לא אופציית רכישה זה אופיה לשנה נוספת. אם ככה זה ביזיון. צריך לברר את הסיפור
לא כזה מופרך..זו תעודת ביטוח לכך שאתה מריץ אותו , הוא נותן עונה של זר תותח (אל תתנפלו עלי, זה רק תסריט סופר אופטימי) ואז מועדון גדול רוצה לקנות אותו, אז אתה שומר לעצמך את הזכות להרוויח עליו כסף, או לדון איתו על חוזה ארוך יותר במקום להריץ שחקן של קבוצה אחרת ולא להרוויח מכף כסף.
555
קיבל.ה  623 לייקים

ההשאלה היא לעונה עם אופציה וגם החוזה.
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  347 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 27 יולי 2023, 14:39
555 כתב: 27 יולי 2023, 14:33
אוגוסטוס היל כתב: 27 יולי 2023, 14:30 רזומה של ילד בן 20? תחשוב מה היה הרזומה של למקין השנה אם לא היינו קבוצה שנאלצה לשלב שחקני נוער...
אם הרעיון שלך הוא שאתה יודע לקחת שחקנים עם פונציאל ולשפר אותם אז זה הרעיון- זה הבעלים שלך.
הוא שיחק עכשיו 3 משחקים עם הקבוצה הראשונה. הביאו אותו מתוך מטרה לעלות לסגל ובסוף החליטו שלא ולא רצו לוותר עליו.
עד כאן עובדות.
אין לי מושג שוום דבר חוץ מזה.
עכשיו יש אצלנו אנשי מקצוע שבוחנים פוטנציאלים ועושים את החשבונות שלהם.
אם המודל עובד אין לי מושג.
האם הסכום ריאלי? אולי כן אולי לא. אני מנסה להבין את הלוגיקה שלהם ויכול להבין איך הם חושבים נראה לי.
כדאי שנתרגל לרעיון- כל הגישה של bcs זה לקחת שחקנים עם ערך נמוך ופוטנציאל גבוה- להשביח אותם להרוויח עליהם. אותו רעיון אצלנו.
לא יודע למה ציפית הם אמרו את זה מהתחלה.
למקין נמכר בגלל נבחרת ישראל, לא בגלל הפועל.
לא דיברתי על המכירה שלו. התכוונתי שרק במקרה הוא שיחק בבוגרים וללא זה היה לו רזומה שהפורום היה גועש אם היו מביאים זר כזה. ממממ....
ובוא לא נזלזל הרעיון של לגאנס לשלב שחקן בן 20 בסגל בוגר של קבוצה ליגה 2 בספרד עם יומרה לחוזר לליגה 1 זה לא מובן מאליו. אני אומר את זה בלי לדעת כלום בלי להכיר ובלי שום דבר. אני עושה 1+1 וכנראה יש שם אנשים בבאמ תמאמינים שהוא פוטנציאל.
ימים יגידו אין לי פה פוזיציה. בעצם יש לי - הפועל
היומרה שלהם לחזור לליגה הראשונה היא בערך כמו היומרה שלנו להילחם על כל התארים. בוא, הם בערך צפרירים חולון של ספרד.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1280 לייקים

מה גם שהחוזה עם השחקן עוד ל-1+1, כלומר אם בקיץ הבא אנחנו משלמים עליו חצי מיליון יורו זה לעונה אחת בלבד שלאחריה הוא שחקן חופשי.
בקיצור, השאלה לעונה אחת ותו לא.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  409 לייקים

מציע לאחד מאותם so-called עיתונאי-ספורט ששורצים פה בפורום להרים את הכפפה, להתאמץ, ולהכין תחקירון קטן על איך קאיונדו נחת בהפועל באמת.
היה עליו סקאוטינג או שפשו התלהבו ממנו במשחק הידידות מול לגאנס? מי דחף להבאתו? האם וולקאניס הסכים או שלא שאלו אותו בכלל? איך בהנהלה הסכימו לחצי מיליון אירו על השאלה עתידית לעונה נוספת עבור שחקן בן 20 שבקושי שיחק בקבוצתו? למה מביאים שחקן על קו שמאל כאשר המצב בקן ימין בקאנטים?
אה כן, והכי חשוב - האם עצם העובדה שהוא מגיע מספרד והשם שלו מתחרז עם מנדיונדו, הוא סימן לבאות?
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 2 לייקים555arik89
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 27 יולי 2023, 14:30 רזומה של ילד בן 20? תחשוב מה היה הרזומה של למקין השנה אם לא היינו קבוצה שנאלצה לשלב שחקני נוער...
אם הרעיון שלך הוא שאתה יודע לקחת שחקנים עם פונציאל ולשפר אותם אז זה הרעיון- זה הבעלים שלך.
הוא שיחק עכשיו 3 משחקים עם הקבוצה הראשונה. הביאו אותו מתוך מטרה לעלות לסגל ובסוף החליטו שלא ולא רצו לוותר עליו.
עד כאן עובדות.
אין לי מושג שוום דבר חוץ מזה.
עכשיו יש אצלנו אנשי מקצוע שבוחנים פוטנציאלים ועושים את החשבונות שלהם.
אם המודל עובד אין לי מושג.
האם הסכום ריאלי? אולי כן אולי לא. אני מנסה להבין את הלוגיקה שלהם ויכול להבין איך הם חושבים נראה לי.
כדאי שנתרגל לרעיון- כל הגישה של bcs זה לקחת שחקנים עם ערך נמוך ופוטנציאל גבוה- להשביח אותם להרוויח עליהם. אותו רעיון אצלנו.
לא יודע למה ציפית הם אמרו את זה מהתחלה.
לא דיברתי על המכירה שלו. התכוונתי שרק במקרה הוא שיחק בבוגרים וללא זה היה לו רזומה שהפורום היה גועש אם היו מביאים זר כזה. ממממ....
ובוא לא נזלזל הרעיון של לגאנס לשלב שחקן בן 20 בסגל בוגר של קבוצה ליגה 2 בספרד עם יומרה לחוזר לליגה 1 זה לא מובן מאליו. אני אומר את זה בלי לדעת כלום בלי להכיר ובלי שום דבר. אני עושה 1+1 וכנראה יש שם אנשים בבאמ תמאמינים שהוא פוטנציאל.
יש להם יומרה לעלות לליגה הראשונה בספרד כמו שלנו יש יומרה לקחת אליפות בערך.

עריכה:
לא ראיתי שכבר מישהו ענה לך בדיוק אותו דבר, יפה, מוחות של בכיינים מקצוענים בפורום חושבים אותו דבר.
שלחו אותנו לנשום ולשתות כוס מים, הרבה זמן לא שלחו אותי.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 27 יולי 2023, 15:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
קפבלנקה
קיבל.ה  51 לייקים

שחר כתב: 27 יולי 2023, 14:50
אוגוסטוס היל כתב: 27 יולי 2023, 14:45 אני פחות מתרגש מזה אבל לפי מה שיובל כותב זה בכלל לא אופציית רכישה זה אופיה לשנה נוספת. אם ככה זה ביזיון. צריך לברר את הסיפור
לא כזה מופרך..זו תעודת ביטוח לכך שאתה מריץ אותו , הוא נותן עונה של זר תותח (אל תתנפלו עלי, זה רק תסריט סופר אופטימי) ואז מועדון גדול רוצה לקנות אותו, אז אתה שומר לעצמך את הזכות להרוויח עליו כסף, או לדון איתו על חוזה ארוך יותר במקום להריץ שחקן של קבוצה אחרת ולא להרוויח מכף כסף.
גם אני אופטימי ונותן הרבה מאוד קרדיט להנהלה החדשה, הייתי מת שהקהל היה מגלה יותר סבלנות כלפיהם. אבל זאת החתמה מוזרה של שחקן מוזר שמגיע בעסקה מוזרה. צריך גם אל זה לראות, יש כאן משהו פישי וחשוב שהאוהדים כאן כדי לשים לב לזה.

נשאר רק לקוות שהוא יתגלה כשיחוק ושזה לא יבוא על חשבון חיזוק בעמדות שאנחנו צריכים בעדיפות גבוהה יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

בקיצור, השאלנו לעונה אחת שחקן זר עם רזומה של דחליל בעמדה שאנחנו לא צריכים, שגם אם במקרה יהיה טוב לא יישאר פה יותר מעונה.
אמריקהההההההה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

רדפוקס כתב: 27 יולי 2023, 15:23

עריכה:
לא ראיתי שכבר מישהו ענה לך בדיוק אותו דבר, יפה, מוחות של בכיינים מקצוענים בפורום חושבים אותו דבר.
לזה אתה נתפס?
וואלה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 27 יולי 2023, 15:33

עריכה:
לזה אתה נתפס?
וואלה
בעיניי שחקן שלא מתאים לקבוצת תחתית בליגה השנייה בספרד על אחת כמה וכמה לא מתאים להפועל תל אביב ששואפת להגיע לפלייאוף עליון.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

רדפוקס כתב: 27 יולי 2023, 15:35
אוגוסטוס היל כתב: 27 יולי 2023, 15:33

עריכה:
לזה אתה נתפס?
וואלה
בעיניי שחקן שלא מתאים לקבוצת תחתית בליגה השנייה בספרד על אחת כמה וכמה לא מתאים להפועל תל אביב ששואפת להגיע לפלייאוף עליון.
אני לא יודע להשוות כמוך, בליגה 2 בספרד יש כמה קבוצות חזקות מאוד.
בכל מקרה אני רק בא להגיד שזה בהכרח מופרך. ברור שזה לא הרזומה שבגללו הוא מגיע. יש מי שמאמין שיש פה פוטנציאל. נחכה ונראה
האדס
קיבל.ה  3004 לייקים

אין לי מושג אם הנושא הזה עלה פה בכל ה-9 עמודים וסליחה שאני לא הולך לחפש את זה,
אבל דובר איפשהו שהבעלים של הקבוצה הספרדית הוא גם סוג של אמריקאי/קבוצת רכישה אמריקאית,
יש מצב שיש פה גלגול כסף בין שני הגופים? שווה בדיקה.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

האדס כתב: 27 יולי 2023, 15:56 אין לי מושג אם הנושא הזה עלה פה בכל ה-9 עמודים וסליחה שאני לא הולך לחפש את זה,
אבל דובר איפשהו שהבעלים של הקבוצה הספרדית הוא גם סוג של אמריקאי/קבוצת רכישה אמריקאית,
סביר להניח שככה אנחנו משלמים להם עבור ההופעה שלהם למשחק הידידות לציון 100 שנות
נותנים להם מקום של זר אצלנו כדי להריץ איזה אוגנדי עם פוטנציאל מבטיח
מגרדים אחד לשני את הגב
שער 5 זה הלב
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

האדס כתב: 27 יולי 2023, 15:56 אין לי מושג אם הנושא הזה עלה פה בכל ה-9 עמודים וסליחה שאני לא הולך לחפש את זה,
עלה עלה...לכל העיתנואים שקוראים פה תרימו כפפה תעשו תחקיר יאללה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 27 יולי 2023, 16:01
עלה עלה...לכל העיתונאים שקוראים פה תרימו כפפה תעשו תחקיר
שחר
קיבל.ה  1383 לייקים

555 כתב: 27 יולי 2023, 16:05 https://www.one.co.il/Article/441586.html
יש לנו יהלום.
עזוב אותך..מיכאל יוכין מקבל כסף מתחת לשולחן של כל הקומבינות בין הקבוצות.
הוא צריך קצת ללמוד מכל גאוני הפורום שסקאוטינג אמיתי זה להסתכל בדף בטרנספרמארקט ולא לחקור קצת לעומק.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

יוכין מריץ עלינו דאחקות
שער 5 זה הלב
oleg neduda
קיבל.ה  1389 לייקים

שחר כתב: 27 יולי 2023, 16:09
יש לנו יהלום.
הוא צריך קצת ללמוד מכל גאוני הפורום שסקאוטינג אמיתי זה להסתכל בדף בטרנספרמארקט ולא לחקור קצת לעומק.
צריך להיות גאון בשביל להבין שכרגע נגמרה לנו מכסת הזרים וחסרים לפחות שני שחקני הרכב? אם יביאו את את דוידה/סייף ואת זסנו כולנו נשמח לומר שאתה נביא שחזה את הנולד. כרגע הם לא פה, יש 3 מגנים שמאליים בסגל, מגן ימני אחד שאמור להיות על בספסל, ו-0 שחקני קו ימין מוכחים. זה הכל
שחר
קיבל.ה  1383 לייקים

oleg neduda כתב: 27 יולי 2023, 16:14
שחר כתב: 27 יולי 2023, 16:09
יש לנו יהלום.
צריך להיות גאון בשביל להבין שכרגע נגמרה לנו מכסת הזרים וחסרים לפחות שני שחקני הרכב? אם יביאו את את דוידה/סייף ואת זסנו כולנו נשמח לומר שאתה נביא שחזה את הנולד. כרגע הם לא פה, יש 3 מגנים שמאליים בסגל, מגן ימני אחד שאמור להיות על בספסל, ו-0 שחקני קו ימין מוכחים. זה הכל
אמרתי אלף פעם שאני לא חושב שהוא צריך לבוא על חשבון אף שחקן אחר. מה שחשוב זה הסגל שיהיה פה בסוף חלון ההעברות. אם לא יהיו פה שחקנים לעמדות החסרות זה באמת ביזיון.
מדברים על לשחרר את גונזאלס ולהשאיל את סאלם.
אני רק שם אותו אחד על אחד עם גורפינקל ופה בעיניי יש שדרוג.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1280 לייקים

אפשר הסבר איך יהלום כזה נקנה מגיע לקבוצה מהליגה השנייה בצ׳כיה, לא מקבל שם דקה אלא מושאל לליגה חצי מקצוענית בארה״ב, עוזב לקבוצת הבת של לגאנס מהליגה הרביעית בספרד וגם שם משחק משחק אחד בשלושה חודשים לפני שמושאל שוב?
האדס
קיבל.ה  3004 לייקים

אין הסבר. רוב הסיכויים שמדבור באפס ובקומבינה של האמריקאים עם החברים שלהם.
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

איפה ראיתם שאופציית הרכישה עומדת על חצי מיליון דולר?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

יובל כתב: 27 יולי 2023, 16:21 אפשר הסבר איך יהלום כזה נקנה מגיע לקבוצה מהליגה השנייה בצ׳כיה, לא מקבל שם דקה אלא מושאל לליגה חצי מקצוענית בארה״ב, עוזב לקבוצת הבת של לגאנס מהליגה הרביעית בספרד וגם שם משחק משחק אחד בשלושה חודשים לפני שמושאל שוב?
אשכרה מסכן הבן אדם כל חצי עונה מחליף קבוצה ומדינה.
דוגיס
קיבל.ה  397 לייקים

רדפוקס כתב: 27 יולי 2023, 16:59
יובל כתב: 27 יולי 2023, 16:21 אפשר הסבר איך יהלום כזה נקנה מגיע לקבוצה מהליגה השנייה בצ׳כיה, לא מקבל שם דקה אלא מושאל לליגה חצי מקצוענית בארה״ב, עוזב לקבוצת הבת של לגאנס מהליגה הרביעית בספרד וגם שם משחק משחק אחד בשלושה חודשים לפני שמושאל שוב?
אחרי כל המועדונים פח האלה הוא מוצא את עצמו בהפועל תל אביב איך המועדון שלנו נהרס אלוהים, הוא לא מתאים לקבוצה בליגה הרבעית בספרד ולא לליגה השנייה בציכה אבל אצלנו בארץ הוא יהיה כוכב. אני במקום חן סול נכנס מתחת לשולחן אחרי שאמר שיהיה שני זרים ברמה גבוה ובסוף אלה הגיעו.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
שחר
קיבל.ה  1383 לייקים

"החליף כל חצי שנה קבוצה"
אני כותב שוב, הבחור בן 20, בגיל של עומר סניור.
הגיע לוישקוב- הקבוצה שקשורה לסוכנות שחקנים מאפריקה וכנראה צינור לשווק אותם לחו"ל (כמו שכתב לכם בעצמו נועם שחם) ,הוא לא הספיק לשחק שם כי היא מייד העבירה אותו למונקס האמריקאית שם הפגין יכולת טובה בגיל 19 (לפי הכתבה של יוכין) , משם עשה שדרוג ללגאנס במרץ האחרון שרכשה אותו לקבוצה הראשונה ורשמה אותו לקבוצת המילואים לחודשיים שבסיומם עלה לקבוצה הבוגרת ועכשיו הוא חתם בהפועל , למה הוא לא המשיך בלגאנס? אני לא יודע..יכולות להיות מיליון סיבות, אבל אני לא שופט אותו על זה.

משום מה אני עדיין לא מתייאש למרות שברור שאנשים ימשיכו לכתוב שהוא עבר "30 קבוצות כל חצי שנה" והוא "לא מתאים לרמה של הליגה הרביעית בספרד ולהפועל כן" וכו'..אבל אולי מישהו כן יואיל בטובו לקרוא את מה שאני כותב , או לפחות את מיכאל יוכין חסר המושג ולא יצטרף למקהלת ההייטרים.

אגב, כל העניין של האופציה על חצי מיליון - פייק.
הפוסט קיבל 3 לייקיםcholoL.S7even
cholo
קיבל.ה  23 לייקים

שחר כתב: 27 יולי 2023, 19:08
"החליף כל חצי שנה קבוצה"
הגיע לוישקוב- הקבוצה שקשורה לסוכנות שחקנים מאפריקה וכנראה צינור לשווק אותם לחו"ל (כמו שכתב לכם בעצמו נועם שחם) ,הוא לא הספיק לשחק שם כי היא מייד העבירה אותו למונקס האמריקאית שם הפגין יכולת טובה בגיל 19 (לפי הכתבה של יוכין) , משם עשה שדרוג ללגאנס במרץ האחרון שרכשה אותו לקבוצה הראשונה ורשמה אותו לקבוצת המילואים לחודשיים שבסיומם עלה לקבוצה הבוגרת ועכשיו הוא חתם בהפועל , למה הוא לא המשיך בלגאנס? אני לא יודע..יכולות להיות מיליון סיבות, אבל אני לא שופט אותו על זה.

משום מה אני עדיין לא מתייאש למרות שברור שאנשים ימשיכו לכתוב שהוא עבר "30 קבוצות כל חצי שנה" והוא "לא מתאים לרמה של הליגה הרביעית בספרד ולהפועל כן" וכו'..אבל אולי מישהו כן יואיל בטובו לקרוא את מה שאני כותב , או לפחות את מיכאל יוכין חסר המושג ולא יצטרף למקהלת ההייטרים.

מסכים איתך. חושב שכדאי לחכות ולראות מה יש לנו ולא ליפול ישר לביקורת לא מבוססת בהכרח..
הבעיה שאנחנו מוכי טראומה כבר יותר מדי זמן
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

שחר כתב: 27 יולי 2023, 19:08
"החליף כל חצי שנה קבוצה"

תראה, אני לא שותף פה לעליהום על ההנהלה. אני לגמרי בעד המינצברגים ואני חושב שמגיע להם קרדיט גם כאשר ההחלטות המקצועיות לא בהכרח נראות לנו, אבל צריך להגיד שיש פה התנהלות מוזרה.
הם משאירים את המגן השמאלי מהעונה שעברה, מחתימים כגיבוי מגן נוסף מהלאומית, ואז מחתימים בנוסף זר על העמדה הזאת כאשר יש עמדות אחרות שזועקות לחיזוק? מה ההיגיון פה? הרי גם המאמן דיבר על כך שחסר מגן ימני ואני חושב שכולנו רואים שחסר שחקן התקפה נוסף, אז איך בדיוק מגיע מגן שמאלי?

בנוסף, כשדיברו במסיבת העיתונאים על הסגל החסר שיוצא למחנה האימונים, דיברו על כך שרוצים להביא זרים ברמה גבוהה, בעלויות דומות לאלו של אלטמן ורודריגס. אז פאסי אולי נכנס לתוך ההגדרה הזו, אני באמת לא יודע, אבל נראה לי די ברור שלפחות ברמת ההשקעה הכספית קאיונדו לא שם.
אני חושב שהאכזבה של האנשים פה מההחתמה די מובנת.

נותר רק לקוות שגונזאלס יוחלף ויוחתם מגן/כנף זר לאגף ימין, כי די ברור שוולקאניס מכוון לשלושה בלמים.
מה יעשה לאיוס במערך כזה, אם ישאר? לא ברור.
הפוסט קיבל 5 לייקיםרדפוקסshaolin232shaharot7evenלירון האדום
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

כנראה שהניסנובזזזז (השם שאאמץ מעכשיו לאמריקאים) רוצים להשביח את המועדון בלאומית. אנחנו הבדיחה הרשמית של הליגה.
Banshee
קיבל.ה  42 לייקים

נניח שהוא ג'ורדי אלבה הבא.
מה אנחנו צריכים מגן שמאלי? זה לא שגורפינקל זה איזה עילוי, אבל צריך הרבה יותר שחקן לכנף ימין (מי ישחק שם? סניור?)
ונניח שהולכים לשיטת 3 הבלמים, גורפינקל ממש לא מתאים להיות בלם, ואם כבר הביאו את הזר הזה ורוצים לשחק איתו בלם, היו מביאים בלם וזהו.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

chimpfive כתב: 28 יולי 2023, 02:14 כנראה שהניסנובזזזז (השם שאאמץ מעכשיו לאמריקאים) רוצים להשביח את המועדון בלאומית. אנחנו הבדיחה הרשמית של הליגה.
אתה אומר הביאו את אלטמן, רודריגס, בלם, השאירו את זובאס הציעו חוזה חדש ללאיוס, נפטרו מהשחקנים הכושלים הקודמים וכו...כדי לעלות מהלאומית?
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  444 לייקים

chimpfive כתב: 28 יולי 2023, 02:14 כנראה שהניסנובזזזז (השם שאאמץ מעכשיו לאמריקאים) רוצים להשביח את המועדון בלאומית. אנחנו הבדיחה הרשמית של הליגה.
אם אפשר- כדי שנוכל להבדיל,אני מציע שאת הניסנובים נשאיר בשמם המקורי
ולאמריקאים נקרא nisanovs ככה נדע בדיוק למי הכוונה
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

בז'רנו כתב: 28 יולי 2023, 09:28
תשמע זו השוואה מביכה, גם אם שניהם גרועים לדעתכם.
זה לא דומה בכלום.
Xavi
קיבל.ה  687 לייקים

הולכים לשחק במערך 3 בלמים כשיש לנו בקושי בלם אחד סביר בסגל
סה"כ הגיוני
אל באנדי
קיבל.ה  454 לייקים

בקיצור
מתי נוחת הכוכב?
נלך לקבל אותן בנתבג?
אל באנדי
קיבל.ה  454 לייקים

Xavi כתב: 28 יולי 2023, 11:57 הולכים לשחק במערך 3 בלמים כשיש לנו בקושי בלם אחד סביר בסגל
סה"כ הגיוני
חייב לציין שדווקא יש לך 2 בלמים מצויינים
בלרואין וישראלוב
לגבי השלישי אכן בעיה
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  444 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 28 יולי 2023, 11:31
בז'רנו כתב: 28 יולי 2023, 09:28
תשמע זו השוואה מביכה, גם אם שניהם גרועים לדעתכם.
זה לא דומה בכלום.
הלוואי שאתה צודק.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  835 לייקים

מה שרלוונטי הוא רק התוצאות על המגרש.
רק על זה יבקרו או ישבחו. בתקשורת ובכל מקום אחר.

שליחת תגובה