גל סוקולובסקי נעדר

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
נעול
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

פורסמה הודעה בפייס.
כל מי שיודע משהו על מקום הימצאו מתבקש לדווח בהקדם
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מה? מי? איפה?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מתי הוא הספיק להיות נעדר?
לפי הפייסבוק רק אתמול הספיק להיות באחת התוכניות רדיו-פייסבוק האלו
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:מתי הוא הספיק להיות נעדר?
נכון, ונטש אותה בזעם ומאז כנראה לא מוצאים אותו
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

איפה ראית את זה? אני לא רואה שום איזכור לעניין הזה.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

סומך כתב: 01 מרץ 2021, 20:24
Giovanni Giorgio כתב:מתי הוא הספיק להיות נעדר?
נכון, ונטש אותה בזעם ומאז כנראה לא מוצאים אותו
היה די ברור שם שהוא נמצא בהתקף פסיכוטי וזה בזיון שהשוטרים שם לא לקחו אותו למיון פסיכיאטרי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

זאת התכנית
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

מילפורד כתב:איפה ראית את זה? אני לא רואה שום איזכור לעניין הזה.
היה פוסט ב'משחק השבת'. אבל לא מוצא אותו עכשיו. אולי מצאו אותו והסירו את הפוסט
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ראיתי עכשיו את התוכנית הזאת.
מה לעזעזל עבר עליו? וואו
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

תמיד שנאתי את כל התוכניות האלו
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

מאוד לא נעים.
הבחורה ברקע היא א"ב של איך לא להתנהג במקרים כאלה
כל הסיפור הזה.. לא נעים בכלל.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

its-sick כתב: 01 מרץ 2021, 20:38 זאת התכנית
מה זאת ההזייה הזאת???? הבן אדם נראה במצוקה
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

הוא זקוק לעזרה, מקווה בשבילו שימצאו אותו בריא ושיקבל טיפול נפשי בדחיפות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

כל מי שהיה שם באולפן הזה צריך לקבל איזה כאפה.
אין שם אחד שלא קלט שהבנאדם משתגע להם מול הפנים, והם או מסתלבטים עליו או צועקים לו "השתגעת".
שלא לדבר על השוטרים, שאמורים לקבל איזה הכשרה לסיטואציות האלה.
מקווה מאוד בשביל גל שהם פשוט לקחו אותו משם למיון פסיכיאטרי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

teknoboy כתב: 02 מרץ 2021, 00:44 כל מי שהיה שם באולפן הזה צריך לקבל איזה כאפה.
אין שם אחד שלא קלט שהבנאדם משתגע להם מול הפנים, והם או מסתלבטים עליו או צועקים לו "השתגעת".
לגמרי, עצוב לראות. מקווה שיקבל עזרה.
רק בריאות :rose:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אני דווקא לא מסכים, לא יודע מי הבחור שהנחה את הדבר הזה אבל הוא היה יחסית רגיש אליו ולסיטואציה ברגע שנפל לו האסימון שהוא אאוט.
סך הכל הוא התמודד עם זה יחסית בסדר, יכול להיות שגם מתוך פחד, רק שהגיעו השוטרים שהוא כבר איבד סבלנות והתנהג קצת מגעיל וכמובן שגם הדבר הנכון והמוסרי היה להפסיק את השידור בערך באזור דקה 50.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

רדפוקס כתב: 02 מרץ 2021, 01:16
אני דווקא לא מסכים, לא יודע מי הבחור שהנחה את הדבר הזה אבל הוא היה יחסית רגיש אליו ולסיטואציה ברגע שנפל לו האסימון שהוא אאוט.
סך הכל הוא התמודד עם זה יחסית בסדר, יכול להיות שגם מתוך פחד, רק שהגיעו השוטרים שהוא כבר איבד סבלנות והתנהג קצת מגעיל וכמובן שגם הדבר הנכון והמוסרי היה להפסיק את השידור בערך באזור דקה 50.
המנחה הזה פשוט היה בהלם ולא ידע מה לעשות, וראו את זה על הפנים שלו ברגע שהכול נגמר.
אבל מצד שני עד הרגע האחרון, כל עוד גל היה שם, הוא היה על הטווח שבין ללעוג לו לבין לריב איתו.

במחשבה שנייה באמת לא צריך להתחיל לחלק להם כאפות, כי הם פשוט אנשים חסרי מושג שלא ידעו איך להתמודד עם מה שקורה מולם, אבל בוא נגיד שאף אחד שם לא עזר אלא להיפך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

זה חמור מזה, האנשים שם אחראים במידה לא מועטה ביצירת האוירה ההזויה שהיתה שם, מפגש של איתן טייב, גל סוקולובסקי ואמיר חצרוני בלי שהם יודעים מי מהם מגיע והכל בשידור חי.
אני לא אהיה מופתע אם לא היה שם איזה ״מפיק״ שחיכך ידיים בהנאה לאורך כל האירוע הזה.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

גל נמצא אתמול בערב והוא בריא ושלם.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

לגבי המנחה- גילי כהן, סוג של אושיית רשת, התפרסם בכל מיני סרטונים מהקבינה של המשאית שלו, לאחר מכן הגיע גם לאח הגדול (בעונה של שי חי). אוהד בני יהודה
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  344 לייקים

קודם כל מצטרף לדאגה לגל סוקולובסקי. השנה הזו דפקה לאנשים את השכל ודי ברור שהוא במצוקה במיוחד בהתחשב בסיטואציה עם הילדים שלו שנשמעת כואבת. לגבי השידור צריך להתחיל בזה שהם חובבנים. בסוף גילי כהן, המנחה, גם בא בטענות לארי שמאי שצריך היה להכין אותו טוב יותר למרואיין שהזמין. למען האמת הטענות לשמאי מוצדקות כי לטעמי שמאי לדוגמא התאים יותר לוויכוח עם טייב גונב הדעת, מאשר גל סוקולובסקי שהוא פצצת אמוציות עם פנקס רישום.

מצפייה בכל הקטע נראה שגל לא הצליח להסביר את עצמו ומתוך תיסכול איבד את האשתונות. למשל אם היו מוצאים את הקטע של דקה 88:16 במשחק השרוכים במקום להימרח היו רואים את טייב קושר שרוכים ומסתכל לראות אם יש גול אבל לא עניין אותם בכלל מה הוא רוצה להגיד. הרי "תכנית המשחק" שלהם הייתה לגרום לו להתנצל בפני איתן טייב כי הוא מתל אביב והוא אשם בכל מה שרע להם למרות שכששאל אותם אם לא רע להם אז אמרו שהכל דבש ומה פתאום להחליף את ביבי?

הרי כל מה שסוקולובסקי ניסה להגיד זה שהמדינה הזו דפוקה וזה מה שהוביל את איתן טייב לחשוב שהפועל תל אביב זה האויב הכי גדול שלו והאוהדים שלה הם "שונאי ישראל" כמו שטייב דאג לומר בשידור בלי שאף אחד תיקן אותו. בסך הכל לדעתי גל כנראה דימיין בתמימותו לפני שהגיע לאולפן איזו סצנה בה הוא מתפייס עם טייב שלושתם מרימים ידיים וצועקים "מהפכה" כי הם מבינים את הטיעון שלו על כך שכולנו בעצם אותו העם והאויב שלנו זה השילטון שרק דואג לפלג כדי להמשיך לפטם את מקורביו. לצערנו הוא לא מסוגל להסביר להם כי הם לא רוצים להבין והוא (כאמור שלא כמו שמאי) אינו עו"ד.

חצרוני גם יצא אפס כי אם היה מנסה לקרוא בין השורות היה מבין שמה שסוקולובסקי מנסה לעסוק בו זה מה שנדמה לפעמים שהוא מנסה לעשות עם פרובוקציות וזה לערער את התודעה הכוזבת של ההמון. סוקולובסקי ניסה להגיד שאין סיבה שמישהו מבית שאן לא יהיה ראש המוסד והם התייחסו אליו כאל משוגע. האירוניה היא שכשטייב קשר שרוכים הוא חשב שהוא עושה משהו דומה לכך ומשתמש בכוחו כדי לתת לבית"ר (ישראל השנייה כביכול) את הניצחון על חשבון הפריבילגים מת"א. והרי כל אוהד הפועל ת"א אידיאולוגי אמור להאמין שכל אדם באשר הוא יכול וצריך להיות מסוגל להגיע לכל תפקיד אם יש לו את הקישורים לכך ולא רק את הקשרים. הקשרים זה הרי המכביזם. אבל לך תסביר את זה לאיתן טייב, גילי כהן וזו שצעקה לגל השתגעת ורק הוסיפה שמן למדורה. אלה קורבנות של שטיפת מוח כמו חלק גדול מהעם שהסיכוי שיצעק מהפכה עם גל סוקולובסקי שווה לסיכוי שיבינו שהליכוד עושה עליהם סיבוב.

כאמור הם חובבנים שלא התכוננו ועשו לגל עוול. עצוב שהם נתנו לזה להמשיך, גרמו רק לו נזק ועוד המנחה הצבוע הוסיף ודיבר על כך שאלה נהגים של אגד כאילו יש קשר בין איך שהתפרץ באולפן ליכולת הנהיגה שלו. חוסר רחמים ובמקום לעזור לבן אדם במצוקה מורידים אותו לרצפה. בושה וחרפה ובאמת שילכו שם כולם להזדיין. אדום עולה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםGiovanni Giorgioסומךרועי גווארהPraškevičiosהאדום הצורר
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

כל הניתוח הזה. לא כל כך רלוונטי. כל תאונת הדרכים הזאת היא הפקה של אדם אחד, שכבר הוכיח שמלבד הוא עצמו, אנשים אחרים לא כל כך מעניינים אותו (ואני בספק אם אפילו מעצמו אכפת לו. הוא ניחן ביכולת מרשימה של התבוננות מהצד על אירועים שקרו לו, כמו במקרה ההוא שתקפו אותו אוהדי ביתר).
גילי בעצמו אמר, חשבנו שיהיה מעניין להביא את גל בהפתעה. ושגל היה בשירותים חצי שעה. ומי מאחורי הקלעים, מעודד את גל להשתתף, משכנע את גילי שזה כדאי? שמאי..

דווקא לאיתן טייב אתה בא בטענות? הבן אדם היחיד שהיה לגיטימי שהיה מעיף לגל כזאת סטירה עוד לפני שהתאונה הזאת התרחשה, והבן אדם היחיד שלא נשאר לקרקס הזה כשהיא התרחשה.
גם המנחה עשה כמיטב יכולתו, אבל הוא בכל זאת בן זונה שהוא פירסם את הדבר הזה. אין לזה שום ערך חוץ מעבור סטודנטים בקורסים הרלוונטים מתחומי בריאות הנפש.

האמת שבדיעבד גם אני, כאוהד הפועל, מכה על חטא. כל השנים של לתמוך בפעילות שלו, מבלי לדעת שעמוק בפנים מתחוללת כזאת סערה אצל הבן אדם. ומי שידע שהמצב כל כך חמור (ייתכן והחמיר. לא יודע) ולא עשה שום דבר, אז אולי ראוי למעט חשבון נפש על האופן שבו אנחנו מעודדים התנהגויות כאלה..
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

אפשר, רצוי וראוי להעלים את האשכול הזה לתהומות הנשייה.
לכו!
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

המגיש של התוכנית הזו ומי שמפיק אותה ועוד העלה את זה לרשת, הם פשוט חלאות.

מבאס לראות, גל איש יקר שנוצל פה בצורה צינית ומכוערת שקשה לתאר. מקווה שיקבל את העזרה שהוא זקוק לה בהקדם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםתתאבד כברלירון האדום
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  344 לייקים

תשמע אני לא מכיר את גל סוקולובסקי קרוב כפי שנראה שאתה אז אקח את המילה שלך בנושא ואודה שאני מבסס הכל על זכרונות שלו כותב ביציע ומה שראיתי אותו פה ושם בתקשורת לאורך השנים. קרוב לוודאי שאני משליך עליו דברים מעצמי.

לגבי טייב הוא שבר לי אישית את הלב. טראומה שתישאר איתי. הבן אדם מתלונן על התקשורת ועל הפועל אבל לא מוכן לקחת אחריות על מה שהמעשים שלו גרמו ולא מוכן לראות עצמו כמשהו אחר מקורבן. זאת למרות שהוא מודה שבעיניו אוהדי הפועל הם שונאי ישראל שזה חצי הודאה באשמה והסבר מדוע נתן אליפות לקבוצה של הפאשיסטים.

הכנסתי בניתוח הארוך והבאמת לא לחלוטין רלבנטי מקודם את הנקודה שיש פה משהו מעבר לסוקולובסקי, טייב או חצרוני שבגללו אני רואה בגל את הקורבן במקרה זה. זאת למרות שעשה עלי תמיד רושם די פנאטי וכזה שאצלי מעורר בעיקר רחמים שמובילים מייד לסימפטיה (גם בגלל אהדתו להפועל).

ואפרופו פועלו של גל אתייחס רגע לשירי נאצה. אישית שירים נגד שחקנים לטעמי זה ביטוי ציורי לא מילולי של רגשות ואני גם אם שרתי בזמנו שיקבל סרטן בראש ומה שזה לא היה או ייפול עליו סאגר. זה מצחיק אותי ומבטא את הכעס שלי על כך שנעשה לי ולאלפי אוהדי הפועל כמוני נזק. כמו שאני לא מאחל למכבי שואה אלא במובן העלמו של המועדון הדורסני שמוכן שאכן תתרחש שואה ממשית לכל מי שיעמוד בדרכו לניצחון. (חוץ משמעון מזרחי שבאמת אני מאחל לו את כל הרע שבעולם). התקשורת נהנית להציג הכל כאילו הכוונה מילולית ובלי לנסות להיכנס להלך הרוח של אוהדי הפועל. זה משרת את הרייטינג מן הסתם.

אני הולך סחור סחור. סליחה אם פגעתי ברגשותיהם של מי מכם אני בסך הכל שופך קצת מהלב ומשתדל להיות כן למה שאני מרגיש בלי להתיימר באמת לדעת. קיצר, חפירות (:

נ.ב. העיקר שכולם בחיים.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

ביזיון גדול שהדבר הזה עדיין זמין לצפייה. מה זאת התוכנית הזאת? גועל נפש.
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

פרימו לוי כתב: 02 מרץ 2021, 11:35 ביזיון גדול שהדבר הזה עדיין זמין לצפייה. מה זאת התוכנית הזאת? גועל נפש.
רק אל תאשים אותי שחלקתי הלינק. אם כל שונאינו צופים בזה, אין סיבה שאוהבי גל לא יראו ולא יתעדכנו, וכולנו אוהבים אותו מאד.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

המגיש הזה דפוק בצורה בלתי רגילה.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

פרימו לוי כתב: 02 מרץ 2021, 11:35 ביזיון גדול שהדבר הזה עדיין זמין לצפייה. מה זאת התוכנית הזאת? גועל נפש.
אני דווקא מקבל Video Unavailable
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Red Wolf כתב: 02 מרץ 2021, 13:41
פה בפורום בתוך האשכול הוא מתנגן
لا إله
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

its-sick כתב: 02 מרץ 2021, 14:25
Red Wolf כתב: 02 מרץ 2021, 13:41
פה בפורום בתוך האשכול הוא מתנגן
וואלה בטלפון עובד
במחשב לא, מוזר
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

היו צריכים לעצור את השידור הזה 5 דקות לתוך ההתפרצות הזו.

המשטרה ובסוף והכאילו ניסיונות להרגיע האלה מזכירים לי את רקנטי שהם עושים קמפיין "נגד אלימות" אבל אז רק דואגים ללבות אותה אצלם בערוץ.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 מרץ 2021, 14:36 היו צריכים לעצור את השידור הזה 5 דקות לתוך ההתפרצות הזו.

המשטרה ובסוף והכאילו ניסיונות להרגיע האלה מזכירים לי את רקנטי שהם עושים קמפיין "נגד אלימות" אבל אז רק דואגים ללבות אותה אצלם בערוץ.
כל הרדיו/טלויזיה בפייסבוק זה ממש מערב פרוע, לא מזמן נחשפתי לעולם הזה ואלוהים ישמור מה שהולך שם
לא יודע כמה אפשר לצנזר את החרא הזה וכמה אחריות הם לוקחים על התוכן המופץ שם
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ההתחלה של טרנד הערוצים הזה בפייסבוק לדעתי התחילה עם אונליין טיוי למי שמכיר (קובי סויסה KS).
כאילו ערוץ שבכוונה מיועד להיות תת רמה אבל למשוך רייטינג, ואם יש איזה ריב באולפן ואיזה מישהו יוצא באמצע בזעם אז בכלל טוב.
ומדי פעם זה באמת מצחיק ומשעשע.

פה הכוונה הייתה לעשות דיון מעניין/מצחיק בין סוקולובסקי לטייב אני מניח וזה גם רייטינג סבבה (למרות שזה לנישה של מי שמתעניין בכדורגל), והאמת שאם הכל היה עובר "חלק" אז גם יכול להיות שפה היו משתפים את התכנית ומדברים על התוכן המיועד שלפחות היה לה (משחק השרוכים, טייב היום וכאלה).
בגדול השידור "עלה על הציפיות" בעקבות מה שקרה והעמודים האלה רק מרוויחים מזה כי מספר הצפיות בהתאם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

אגב, הגילי הזה הוא ביביסט על מלא
בסבבי הבחירות הקודמים היה מפיץ סרטוני 'נתניהו על אפכם וחמתכם' שצילם מהקבינה שלו והיו להיטי שיתוף בוואטסאפ
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

כבר לא אינפורמטיבי, מודים לכל מי שדאג. המשך שבוע קסום
:hapoel:
נעול