בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:כן כובל גם אם לא נכנס. הוא המציא את השקר הזה כדי להתחנן לאנשים שיצביעו לו למרות שהם לא באמת רוצים.
יש משפטנים שגורסים אחרת.
כנראה העליון יכריע.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

תתאבד כבר כתב: 23 פברואר 2021, 14:26 ניתן להצביע בקלפי שאתם לא רשומים בה אם תעידו על נכות שאינה נראית לעין כשתבואו לבחור. תצטרכו לחתום על טופס ובעיקרון זו עבירה (הצהרת שקר על נכות) אבל לא באמת בודקים את זה. במקרה הזה אתם תצביעו במעטפה כפולה.

רלוונטי עבור סטודנטים או צעירים שגרים במקום שאינו הכתובת המעודכנת ברשומות לטובת הצבעה. שתדעו.
אין תירוץ. מצביעים (מרצ דה נירו, מרצ).
וועדת הבחירות הבחירות הודיעה שהיא תשנה ותקשיח הפעם את הנוהל משמעותית כדי למנוע מאנשים אשר לא מוגבלים להצביע שם, במטרה למנוע מהמון אנשים להצביע באותה קלפי.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

סקר מנדטים חדשות 12

הליכוד- 28
יש עתיד- 18
תקווה חדשה -13
ימינה- 11
הרשימה המשותפת - 9
ש״ס- 8
יהדות התורה- 7
ישראל ביתנו -7
העבודה -6
כחול לבן- 5
הציונות הדתית- 4
מרצ- 4
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש לי תחושה לא טובה שגם אם כחול לבן יכנסו לכנסת , העבודה או מרצ לא יכנסו במקרה כזה.
מה דעתכם כשההנחה שכחול לבן עוברת?

Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לי אין דעה, אני לא מבין בזה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

לא יודע באיזו קונסטלציה יוצא שמשתלם להצביע לגנץ בטווח הקרוב, אבל ההשלכות טווח רחוק של תחזוק מעשה הנבלה הזה שנקרא כחול לבן הן זוועה. די כבר.
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האידיאל הוא פרישה.
אבל לא כיף לשמוע את כל הדיבורים בתקופה האחרונה נגדו.
הוא אדם טוב עם כוונות טובות.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 23 פברואר 2021, 20:41 סקר מנדטים חדשות 12

הליכוד- 28
יש עתיד- 18
תקווה חדשה -13
ימינה- 11
הרשימה המשותפת - 9
ש״ס- 8
יהדות התורה- 7
ישראל ביתנו -7
העבודה -6
כחול לבן- 5
הציונות הדתית- 4
מרצ- 4
https://www.haaretz.co.il/news/elections/1.9563958
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

De Niro כתב: 23 פברואר 2021, 22:57 האידיאל הוא פרישה.
אני חושב שזו טעות להניח שאנחנו יודעים משהו על אופי של פוליטיקאים (או כדורגלנים, או אמנים).
הדבר היחיד שרלוונטי זה מה טוב למדינה, למדינה טוב שאנשים כמו גנץ ותופעות כמו כחול לבן יעלמו
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

De Niro כתב: 23 פברואר 2021, 22:57 האידיאל הוא פרישה.
אדם טוב לא היה מפר כל הבטחה שנתן לבוחריו.
מי הוא לעזאזל? כל הערך שלו מגיע מהבוחרים. כשנתן להם ערך אפס, נתן לעצמו ערך אפס.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Ron.T כתב: 23 פברואר 2021, 23:13

הליכוד- 28
יש עתיד- 18
תקווה חדשה -13
ימינה- 11
הרשימה המשותפת - 9
ש״ס- 8
יהדות התורה- 7
ישראל ביתנו -7
העבודה -6
כחול לבן- 5
הציונות הדתית- 4
מרצ- 4
למי שלא קרא- הסוקר הזה עובד עם גנץ. אצל סוקרים אחרים אין לו 5 מנדטים ולפעמים לא עובר.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני לא מבין, למה בטלוויזיה מתעקשים לשים את בנט בגוש "אנטי ביבי"? הוא הרי לא אמר שלא יישב תחת הביב אבל כן אמר שלא יישב תחת לפיד.
הוא בכיס של הביב, קואליציה מובטחת.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בנט בוודאות ילך עם רה"מ (גם ללא רוטציה) אם יהיו להם יחד 61 מושבים , אבל אם זה לא יקרה , תהיה לו דילמה , בהינתן שלגוש השני יהיו 61 מושבים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני מבין מהראיון עם הסוקר , שמרצ כרגע מאד גבוליים לכאורה , וכחול לבן די יציבים.
מצביעים למרצ?
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

its-sick כתב: 24 פברואר 2021, 09:03 אני לא מבין, למה בטלוויזיה מתעקשים לשים את בנט בגוש "אנטי ביבי"? הוא הרי לא אמר שלא יישב תחת הביב אבל כן אמר שלא יישב תחת לפיד.
מי שם אותו שם? בכל הסקרים שראיתי, כולל 2 האחרונים שצופים 62 ו-61 לגוש אנטי-ביבי הוא לא חלק מהמספרים האלה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יורם כתב: 24 פברואר 2021, 11:25
its-sick כתב: 24 פברואר 2021, 09:03 אני לא מבין, למה בטלוויזיה מתעקשים לשים את בנט בגוש "אנטי ביבי"? הוא הרי לא אמר שלא יישב תחת הביב אבל כן אמר שלא יישב תחת לפיד.
מי שם אותו שם? בכל הסקרים שראיתי, כולל 2 האחרונים שצופים 62 ו-61 לגוש אנטי-ביבי הוא לא חלק מהמספרים האלה.
בדקתי ואתה צודק, לא הבנתי נכון את מה שראיתי בערוץ 11
https://www.kan.org.il/Item/?itemId=100938
لا إله
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

תא מרבוטא כתב: 24 פברואר 2021, 06:35
Ron.T כתב: 23 פברואר 2021, 23:13

הליכוד- 28
יש עתיד- 18
תקווה חדשה -13
ימינה- 11
הרשימה המשותפת - 9
ש״ס- 8
יהדות התורה- 7
ישראל ביתנו -7
העבודה -6
כחול לבן- 5
הציונות הדתית- 4
מרצ- 4
למי שלא קרא- הסוקר הזה עובד עם גנץ. אצל סוקרים אחרים אין לו 5 מנדטים ולפעמים לא עובר.
לפי מה שהולך ברשתות החברתיות, זה נשמע שגם את ה2% שהוא מגרד הוא מקבל מביביסטים שמשקרים בסקרים כדי לשכנע שמאלנים מטומטמים להצביע לו ולשרוף את הקול שלהם. ועדיין סביר להניח שגם בסקר הזה הוא ומרצ בערך באותו מרחק מאחוז החסימה, רק בצדדים הפוכים שלו.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא לפי הסקר בקנטר.
מציע לשמוע את הראיון הקצר בקישור שצרפתי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תמונה
لا إله
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

הוא לא אמר שלא יישב תחת לפיד, אלא שלא יישב תחת ממשלת שמאל של לפיד.
זה הבדל משמעותי.
די ברור שבנט לא יישב עם מרצ. אבל אם תוכל להיות ממשלה של בנט+לפיד+סער+ליברמן+גנץ+העבודה (בין אם יהיה להם רוב מוחלט או עם המנעות של מרצ), לבנט לא תהיה בעיה לשבת בממשלה כזו. אני לא אומר שזה בהכרח מה שהוא יעדיף, מן הסתם, הכל תלוי בסיטואציה, אבל זו אופציה ריאלית.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

red in blood כתב:
זה הבדל משמעותי.
די ברור שבנט לא יישב עם מרצ. אבל אם תוכל להיות ממשלה של בנט+לפיד+סער+ליברמן+גנץ+העבודה (בין אם יהיה להם רוב מוחלט או עם המנעות של מרצ), לבנט לא תהיה בעיה לשבת בממשלה כזו. אני לא אומר שזה בהכרח מה שהוא יעדיף, מן הסתם, הכל תלוי בסיטואציה, אבל זו אופציה ריאלית.
לא בטוח שהוא לא יעדיף בחירות חמישיות ,
בהן לימין (ולא לימינה עצמה) תהיה נקודת זינוק מעט טובה יותר.

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

red in blood כתב: 24 פברואר 2021, 17:29
זה הבדל משמעותי.
בנט אמר בפירוש שלפיד הוא איש שמאל. כל ממשלה בראשותו היא ממשלת שמאל
لا إله
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

its-sick כתב: 24 פברואר 2021, 19:46
red in blood כתב: 24 פברואר 2021, 17:29
זה הבדל משמעותי.
בנט אמר בפירוש שלפיד הוא איש שמאל. כל ממשלה בראשותו היא ממשלת שמאל
הוא אמר הרבה דברים, אין מה לקחת אותו ברצינות. הוא ילך עם כל ראש ממשלה שיתן לו תפקיד מספיק בכיר.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

עם כל השנאה שלי לגנץ בפרט וגנרלים ומפלגות מרכז בכלל - יש סיטואציה אחת, אפשרית אך בלתי סבירה בעליל, שבערך מצדיקה הצבעה ל"כחול לבן": להבנתי, אם ביבי לא מצליח להקים ממשלה, בני גנץ הופך להיות ראש הממשלה של ממשלת המעבר עד שמוקמת ממשלה אמיתית. ומשום מה הרעיון הזה מצחיק אותי מאד.

אגב, אני לא יודע אם מרצ תעבור או לא את אחוז החסימה, אבל מאז 2009 פחות או יותר בכל מערכת בחירות הם מתנדנדים סביב אחוז החסימה בסקרים, כולם בהיסטריה ובסוף הם עוברים.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כרגע , במצב הנוכחי מתחייב לחזק גם את כחול לבן וגם את מרצ.גם אם זה על חשבון מפלגות גדולות יותר בגוש.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

pelegs כתב: 24 פברואר 2021, 20:27 עם כל השנאה שלי לגנץ בפרט וגנרלים ומפלגות מרכז בכלל - יש סיטואציה אחת, אפשרית אך בלתי סבירה בעליל, שבערך מצדיקה הצבעה ל"כחול לבן": להבנתי, אם ביבי לא מצליח להקים ממשלה, בני גנץ הופך להיות ראש הממשלה של ממשלת המעבר עד שמוקמת ממשלה אמיתית. ומשום מה הרעיון הזה מצחיק אותי מאד.

אגב, אני לא יודע אם מרצ תעבור או לא את אחוז החסימה, אבל מאז 2009 פחות או יותר בכל מערכת בחירות הם מתנדנדים סביב אחוז החסימה בסקרים, כולם בהיסטריה ובסוף הם עוברים.
ישראל זה גם ככה ניסוי המעבדה היחיד בעולם בתחום מדעי המדינה, אז למה לא להמשיך עם זה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

pelegs כתב:עם כל השנאה שלי לגנץ בפרט וגנרלים ומפלגות מרכז בכלל - יש סיטואציה אחת, אפשרית אך בלתי סבירה בעליל, שבערך מצדיקה הצבעה ל"כחול לבן": להבנתי, אם ביבי לא מצליח להקים ממשלה, בני גנץ הופך להיות ראש הממשלה של ממשלת המעבר עד שמוקמת ממשלה אמיתית. ומשום מה הרעיון הזה מצחיק אותי מאד.

וזה תלוי באם גנץ עובר את אחוז החסימה או לא? אני לא בטוח...
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מילפורד כתב:
pelegs כתב:עם כל השנאה שלי לגנץ בפרט וגנרלים ומפלגות מרכז בכלל - יש סיטואציה אחת, אפשרית אך בלתי סבירה בעליל, שבערך מצדיקה הצבעה ל"כחול לבן": להבנתי, אם ביבי לא מצליח להקים ממשלה, בני גנץ הופך להיות ראש הממשלה של ממשלת המעבר עד שמוקמת ממשלה אמיתית. ומשום מה הרעיון הזה מצחיק אותי מאד.

יש משפטנים בכירים שטוענים שכן.
בכל מקרה , אם גנץ או מרץ לא עוברות תם הטקס , ומתחיל עידן המלחמה בשלטון החוק.
אז מדוע לא לחזק את המפלגות הקטנות?
אם יפרשו מה טוב , ואם לא אז "לשפוך את המים עם התינוק"?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

יש משפטנים שטוענים ככה והם לא שפוטים של ביבי?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:יש משפטנים שטוענים ככה והם לא שפוטים של ביבי?
כן
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

pelegs כתב: 24 פברואר 2021, 20:27 עם כל השנאה שלי לגנץ בפרט וגנרלים ומפלגות מרכז בכלל - יש סיטואציה אחת, אפשרית אך בלתי סבירה בעליל, שבערך מצדיקה הצבעה ל"כחול לבן": להבנתי, אם ביבי לא מצליח להקים ממשלה, בני גנץ הופך להיות ראש הממשלה של ממשלת המעבר עד שמוקמת ממשלה אמיתית. ומשום מה הרעיון הזה מצחיק אותי מאד.
לא בדיוק של ממשלת המעבר.
אלא אם תוקם ממשלה חדשה עד אז, ב-17 בנובמבר גנץ אמור להתמנות לתפקיד ראש הממשלה, בהנחה ובאותה עת הוא יהיה עדיין חבר כנסת.
אם הולכים לבחירות חמישיות, קיים סיכוי שנגיע לתאריך הזה.
הכל תלוי בלוחות הזמנים, אבל רוב הסיכויים שאם זה יקרה, זה יהיה אחרי הבחירות החמישיות, אבל לפני שיספיקו להקים ממשלה. כלומר, אלא אם ילכו גם לבחירות שישיות, הוא יהיה ראש ממשלה רק למספר ימים.
אבל קיים גם סיכוי שגנץ יהיה חבר כנסת, נלך לבחירות חמישיות, ועדיין גנץ לא יהיה ראש ממשלה, כי תאריך הבחירות יהיה מוקדם מדי, ועד אז כבר תוקם ממשלה חדשה.
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

תראו את תשדיר הבחירות שלו כשהוא מפתיע מאוכזבים שהצביעו לו בעבר , ותבינו כמה האדם הזה טוב עם כוונות טובות.
אם הוא לא פורש זו חובה אזרחית וגושית לעזור לו וגם למרצ לעבור.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 24 פברואר 2021, 23:09 תראו את תשדיר הבחירות שלו כשהוא מפתיע מאוכזבים שהצביעו לו בעבר , ותבינו כמה האדם הזה טוב עם כוונות טובות.
בוא נגיד שהוא באמת בן אדם טוב, זאת נראת לך סיבה להצביע לו? היית מצביע לדוגמה לנתן אלעזר או בארי המשוגע ז"ל? הם גם אנשים טובים. הוא קיבל הרבה מאוד כוח לידיים ואכזב את רוב הבוחרים שלו, אני לא מאמין שהוא יעבור את אחוז החסימה ואם הוא יעבור אני ממש לא סומך עליו שלא ילך עם ביבי כמו שהלך בפעם שעברה. כל קול לגנץ זה קול לפח במקרה הטוב וקול לביבי במקרה הרע.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
De Niro כתב: 24 פברואר 2021, 23:09 תראו את תשדיר הבחירות שלו כשהוא מפתיע מאוכזבים שהצביעו לו בעבר , ותבינו כמה האדם הזה טוב עם כוונות טובות.
בוא נגיד שהוא באמת בן אדם טוב, זאת נראת לך סיבה להצביע לו? היית מצביע לדוגמה לנתן אלעזר או בארי המשוגע ז"ל? הם גם אנשים טובים. הוא קיבל הרבה מאוד כוח לידיים ואכזב את רוב הבוחרים שלו, אני לא מאמין שהוא יעבור את אחוז החסימה ואם הוא יעבור אני ממש לא סומך עליו שלא ילך עם ביבי כמו שהלך בפעם שעברה. כל קול לגנץ זה קול לפח במקרה הטוב וקול לביבי במקרה הרע.
אם גנץ לא עובר ביבי מלך ישראל.אז מה יעזרו לנו כל הפילוסופיות?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

גנץ לא עובר. נקודה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אז תם הטקס.אפשר לבנות את הארמון בבלפור.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אי אפשר לדעת מה יהיה, הסקרים מלאים בטעויות בגלל אוכלוסיות שעונות יותרמאחרות ואוכלוסיות שלא משתפות פעולה.
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

De Niro כתב: 24 פברואר 2021, 20:39
מילפורד כתב:

יש משפטנים בכירים שטוענים שכן.
בכל מקרה , אם גנץ או מרץ לא עוברות תם הטקס , ומתחיל עידן המלחמה בשלטון החוק.
אז מדוע לא לחזק את המפלגות הקטנות?
אם יפרשו מה טוב , ואם לא אז "לשפוך את המים עם התינוק"?
גם אם "המשפטנים הבכירים" האלה צודקים(מה שמאוד לא סביר), זה לא רלוונטי.
גנץ בכל מקרה לא עובר את אחוז החסימה. השאלה האם הרוטציה צריכה להתקיים במצב כזה בכל מקרה לא תעבור בלי מלחמה שגנץ לא באמת הולך להלחם(בטח אם מסתמכים על התקדים - הוא התקפל והחליט להכנס לממשלה של נתניהו, ביום שהיתה הצבעה על יו"ר הכנסת כשהיה למועמד שלו רוב, וכך גם לחוקים שיכלו להתחיל להעביר שהיו מונעים מנתניהו להתמודד שוב). וגנץ בכל מקרה לא עובר את אחוז החסימה. וגם אם איכשהו יקרה הנס שהוא יהפוך לראש הממשלה הזמני לרבע שעה, זה יהיה חסר משמעות לחלוטין(אם כי אכן מאוד מצחיק, אבל צריך לקחת בחשבון גם את זה שכמעט באותה הסתברות אפשר לקבל אותו כראש ממשלה זמני מבלי שהוא בכלל מכהן בכנסת, שזה הרבה יותר מצחיק). ובכל מקרה גנץ לא עובר את אחוז החסימה.

במקרה של גנץ המים כבר נשפכו, וכמה מטומטמים מתעקשים לזרוק תינוק אחריהם for good measure. גנץ לא עובר, לא מתקרב לזה ולזרוק לפח עוד כמה עשרות אלפי קולות(ובמקרה ממש גרוע, גם את המנדטים של מרצ) כדי להציל את ה50 אלף של אלה שיצביעו לגנץ זה חסר הגיון לחלוטין.

אם מאיזושהי סיבה הוא מחליט ללכת עד הסוף ולזרוק לפח קולות של מתנגדים לנתניהו, הדבר ההגיוני היחיד לעשות זה לשמור על הקולות שכן יגיעו למפלגות שיתנגדו לו. ולעזור לגנץ להגיע למספר שיהיה כתם נוסף שתמיד ירדוף אותו, ויזכירו אותו כל פעם שמישהו יחשוב לנסות להחזיר אותו באיזושהי צורה, גם אם זה ב2035, במקום ה120 של הרשימה של כרמל שאמה, "לב❣️לישראל🇮🇱"
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה זה לא עובר?
יש לו 100 עד 120 אלף חיילים נאמנים , שמאיימים לשים פתקים לבנים אם הוא פורש.זו המציאות.
צריך להתחבר למציאות , ולעזור לו לעבור על בטוח.כך גם למרצ.גם אם זה על חשבון "מנהיגי העל" של המפלגות הקצת יותר הגדולות.

שליחת תגובה