הטרדות מיניות (ארז דריגס הזה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא קצת הגזימו?

אוקיי, זה לא תקין לכתוב ככה בפייסבוק לבחורות. זה זול ודוחה ומגעיל (לפחות כל עוד זה בא סתם ככה בלי קשר לכלום כנראה).

אבל מפה ועד מה שעשו לו?
הוא לא אנס, לא נגע, לא שלח ידיים ולא התפשט או הצמיד לקיר ועוד כל מיני דברים שמיוחסים לכל מיני דן מרגלית ואלכס גלעדי.
כל מה שעשה היה וירטואלי.

נראה לי שזה נופח מעבר לכל פרופורציה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

וליחסי כוח בין גבר מפורסם, או לפני שהיה מפורסם, בעל השפעה בעולם התיאטרון, לקטינות ונשים צעירות שרוצות להתקדם בתחום, אין משמעות פה?
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני לא בטוח שכל או רוב השיחות האלה שלו היו עם בנות שרצו להתקדם בעולם התיאטרון ושהייתה לו איזשהי השפעה על זה.

בכל מקרה בכל הפסטיבל הנוכחי לא שמתי לב שמייחסים לזה יותר מדי חשיבות (לעניין יחסי הכוח). יותר שמים דגש על איזה פוגע זה הדברים שהוא כתב ומתייחסים לזה כאילו הוא באמת אנס מישהי או עשה למישהי דברים שמיוחסים לדן מרגלית.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

לא יודע על איזה פסטיבל אתה מדבר אבל נניח פוליטיקלי קוראת בהחלט התמקדו בזה
אנטי ביתר לשעבר
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

דרך אגב, אני כן חושב שלהבדיל בין רמות חומרה שונות של פגיעות/הטרדות זה חשוב. פה מדובר אבל בהמון נשים וזה לא כמו מקרה חד פעמי שבן אדם לוקח עליו אחריות ומנסה ליצור תיקון.
אנטי ביתר לשעבר
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כשאתה אומר אבל "המון נשים וזה לא מקרה אחד" אפשר להעריך שמדובר היה באמת בדברים פיזיים ומוחשביים ולא בהתכתבויות בפייסבוק.
זה בדיוק העניין.

וברור שחשוב להבדיל.
אני חושב שמה שהוא עשה, ב"מדרג המי-טו", נמצא די בתחתית, וזה לא תואם את התשומת לב שהסיפור הזה קיבל בכל רשתות התקשורת (פייסבוק, אתרים, ערוצי טלויזיה).
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

מה עשו לו? אף אחד לא קרא או קראה לתבוע אותו, להיות דוש זה לא בניגוד לחוק.
בסך הכל ערוץ כאן החליטו (לפחות ככה הבנתי) לא להכניס אותו לעונה הבאה של חזרות כי השם שנוצר לו עשוי לפגוע באחוזי הצפייה.
הסיפור הגיע למימדים כאלה, בעיקר בגלל הבאזז שהסדרה הזאת עשתה, והעובדה ש"הפרשה" הזאת נחשפה כשהסדרה בשיא הפופולריות שלה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לנערות צעירות הפגיעה הנפשית יכולה להיות בהחלט שקולה לפגיעה של מעשה אונס ממשי.
זה אדם שאין לו מקום בעולם התרבות. שיילך לעבוד במפעל או לנקות רחובות.
הציבור עקרונית מעדיף יצירות של אנשים יותר איכותיים. בסופו של דבר זה ענין של היצע וביקוש.
לאייל גולן הציבור בישראל בחר לסלוח על הסטיות שלו, אולי גם לאידיוט הזה עוד יסלחו.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

העניין הוא לא רק מה שהוא שלח להן בפייסבוק אלא שהוא המשיך לעשות את זה לאחר ששוב ושוב בקשו ממנו להפסיק.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אבל לכל בחורה יש אפשרות לחסום בחור ששולח לה הודעה/ות כאלה. וגם לכל בחור יש אפשרות לחסום בחורה ששולחת לו. לפחות אני יודע שזה ככה בוואטסאפ ובפייסבוק.
במציאות אין באמת אפשרות "לחסום" הרי.
לכן כל עוד זה במסגרת וירטואלית אני לא מוצא את זה כזה סנסציוני.

אני לא מנסה להלבין את המעשים שלו, אני פשוט חושב שהעליהום מוגזם ולא מידתי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מה ציפית בדיוק? שיתעלמו מזה?
אני כעסתי עליו. זכותי לכעוס על כזה אדם דוחה. או שלדעתך לא?
זכותיח להביע מילולית את הכעס שלי. או שלדעתך לא?
כמוני יש עוד הרבה. בעולם של רשתות חברתיות, כשהרבה אנשים כועסים עליך, זה "עליהום".
מי שלא רוצה שהרבה אנשים יכעסו עליו,שלא יעשה מעשים בלתי נסלחים מבחינתם.

להבדיל, אני שמאלני קיצוני. אני בטוח שהיה עלי עליהום אם הייתי אדם ציבורי. זה טבעי. לא הייתי מתפלא על תגובה טבעית של אנשים שכועסים עליי.
עדיף מאשר צנזורה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא קראתי לצנזורה או להשתקת העליהום פשוט כי יש עליהום.
טוען שבעיני העליהום הזה מוגזם, כמו שגם אם עליך כאיש ציבור "שמאלני קיצוני" היה עליהום הוא כנראה היה נראה לי מוגזם ולא פרופורציונאלי (ואפילו לא מוצדק בכלל).
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

סוף סוף אמן ישראלי שאפשר לציין באותה נשימה לצד לואי סי קיי.

מצטרף לדברי איציק
הלאה,
שיילך לעבוד במפעל או משהו
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ארז, אתה חושב שהוא צריך להמשיך ליצור אמנות בעולם התרבות הישראלי?
כי אם אתה מסכים שמקומו לא בעולם התרבות, אז אין דרך אחרת לגרום לזה חוץ מהבעת זעם קולקטיבית.
لا إله
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

its-sick כתב: 22 פברואר 2021, 15:48 ארז, אתה חושב שהוא צריך להמשיך ליצור אמנות בעולם התרבות הישראלי?
כי אם אתה מסכים שמקומו לא בעולם התרבות, אז אין דרך אחרת לגרום לזה חוץ מהבעת זעם קולקטיבית.
מה זה אומר "עולם התרבות"?
כל מי שמשחק, כותב, יוצר,שר וכו' (מה שנקרא "אמן") חייב להיות איזה דוגמא למופת ולאיך כל אחד ואחד צריך להתנהג (ובמילים אחרות "תרבותי")?

מנחה של איזו תכנית חינוכית או איזה מבקר מקרי הטרדות מיניות אל תתן לו להיות, אבל למה שלא יוכל לכתוב סדרות, לשחק או לשיר?
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

אני הייתי בהופעה של לואי סיקיי בארץ לפני שנתיים, אחרי הסיפור על ההטרדות המיניות שלו. אני מאמין שכאשר אדם מודה בעברה שביצע, מתחרט עליה ונענש עליה (ולואי בהחלט נענש עליה), יש לו את הזכות לנסות לחזור ולהתפרנס. לכולנו קיימת הזכות לבחור אם לקבל אותו או לא
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

ססטוס מעניין מאוד שקראתי היום:
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 פברואר 2021, 16:00
its-sick כתב: 22 פברואר 2021, 15:48 ארז, אתה חושב שהוא צריך להמשיך ליצור אמנות בעולם התרבות הישראלי?
כל מי שמשחק, כותב, יוצר,שר וכו' (מה שנקרא "אמן") חייב להיות איזה דוגמא למופת ולאיך כל אחד ואחד צריך להתנהג (ובמילים אחרות "תרבותי")?

מנחה של איזו תכנית חינוכית או איזה מבקר מקרי הטרדות מיניות אל תתן לו להיות, אבל למה שלא יוכל לכתוב סדרות, לשחק או לשיר?
נו בחייאת, החיים שלו כסוטה סדרתי היו חלק מהיצירה שלו (לא שראיתי, אני סתם מעודכן). הוא רק בחר להפיל את זה על שחקן אחר ולא על עצמו.
יצירה תרבותית היא בין השאר גם דרך להעביר מסרים ערכיים, ולשנות נקודות השקפה. כן, אני מעדיף יצירות של אנשים טובים. זכותי, לא?
בהלחנה או ציור או פיסול זה לא ממש משנה. ביצירות מילוליות בהן יש הרבה מסרים, חלקם גלויים וחלקם סמויים, זה קריטי מבחינתי.
אני רוצה חברה שתמשיך להתקדם קדימה.
لا إله
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

its-sick כתב: 22 פברואר 2021, 16:19
טכנית לארז כתב: 22 פברואר 2021, 16:00

נו בחייאת, החיים שלו כסוטה סדרתי היו חלק מהיצירה שלו (לא שראיתי, אני סתם מעודכן). הוא רק בחר להפיל את זה על שחקן אחר ולא על עצמו.
יצירה תרבותית היא בין השאר גם דרך להעביר מסרים ערכיים, ולשנות נקודות השקפה. כן, אני מעדיף יצירות של אנשים טובים. זכותי, לא?
בהלחנה או ציור או פיסול זה לא ממש משנה. ביצירות מילוליות בהן יש הרבה מסרים, חלקם גלויים וחלקם סמויים, זה קריטי מבחינתי.
אני רוצה חברה שתמשיך להתקדם קדימה.
מי אמר אבל שכל יצירה טלויזיונית חייבת להיות בהכרח "תרבותית"? או שמי שעטמד מאחוריה חייב להיות איזה מודל להתנהגות מושלמת?
זכותך להעדיף יצירות של אנשים טובים כמו שזכותך להעדיף יצירות של צמחוניים.
אתה לא חייב לצפות גם.
הפוסט קיבל לייק אחדהאדום הצורר
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בדיוק. כל אחד יחליט מה הוא רוצה.
כרגע רוב הציבור החליט כמוני, שהוא לא רוצה לראות את הסוטה הזה והביע את דעתו בענין.
התוצאה: התאגיד הציבורי הממומן מכספנו אכן לא ישלם לסוטה הזה עבור יצירות שהציבור אמר מראש שהוא לא רוצה לראות.
היתה אופציה שהתאגיד היה משלם ומפסיק רק אחרי שהציבור לא היה צופה. חסכנו כסף ציבורי מבזבוז.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני מחוץ ללופ וגם עצלן: מי זה ומה הוא עשה?
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

אין ספק שיש כאן מקום לטכנית לארז (היה מתבקש!)
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

pelegs כתב: 22 פברואר 2021, 17:38 אני מחוץ ללופ וגם עצלן: מי זה ומה הוא עשה?
https://politicallycorret.co.il/erez/
لا إله
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 פברואר 2021, 15:09 אבל לכל בחורה יש אפשרות לחסום בחור ששולח לה הודעה/ות כאלה. וגם לכל בחור יש אפשרות לחסום בחורה ששולחת לו. לפחות אני יודע שזה ככה בוואטסאפ ובפייסבוק.
במציאות אין באמת אפשרות "לחסום" הרי.
לכן כל עוד זה במסגרת וירטואלית אני לא מוצא את זה כזה סנסציוני.

אני לא מנסה להלבין את המעשים שלו, אני פשוט חושב שהעליהום מוגזם ולא מידתי.
סליחה אבל "אפשר לחסום" זה טיעון חלש מאוד. יש לך חברות נשים? אתה יודע כמה הטרדות נשים סופגות ברשתות? כמה הודעות מטרידות ודיק פיקס? מה העומס המצטבר של הדבר הזה על הנפש?
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

סומך כתב: 22 פברואר 2021, 16:13 ססטוס מעניין מאוד שקראתי היום:
מעורר מחשבה. נוטה להסכים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

its-sick כתב:בדיוק. כל אחד יחליט מה הוא רוצה.
כרגע רוב הציבור החליט כמוני, שהוא לא רוצה לראות את הסוטה הזה והביע את דעתו בענין.
התוצאה: התאגיד הציבורי הממומן מכספנו אכן לא ישלם לסוטה הזה עבור יצירות שהציבור אמר מראש שהוא לא רוצה לראות.
היתה אופציה שהתאגיד היה משלם ומפסיק רק אחרי שהציבור לא היה צופה. חסכנו כסף ציבורי מבזבוז.
זעם ברשתות חברתיות זה משהו שנראה לך צריך להתייחס אליו?? אלוהים ישמור, זה חרא טהור. גם אם אלפי אנשים עושים לייק לפוסטים כאלו או אחרים זה סתם כי דחפו להם את זה מול הפרצוף ברגע הנכון. האמת היא כנראה שרוב הציבור לא יודע או ממש לא מעניין אותו מה ארז דרגינס עשה, ואם הוא יופיע בעונה הבאה של הסדרה שלו כנראה שאת רוב הציבור זה לא יעניין לרעה (אם כי זה בטוח יעניין את הברנג׳ה, העמודים, המשפיענים ותעשיית הלייקים). אם ממש תדחוף את הציבור לפינה כנראה שיסלחו לו כי הוא לא אנס והן סתם גומרות לו את הקריירה. לזה דווקא ראינו מספיק תקדימים.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הרשת היא מקום מסוכן, כולם צריכים לדעת את הסכנה שברשתות
ברור שצריך לשנות את הלך הרוח, זה כמו שפעם לא היו מיחסים חשיבות לחשבונות של ראשי ממשלה ברשתות והיום זה בערך צינור המידע העיקרי שלהם
הרשתות עברו טרנספורמציה מכלי רדוד שעוסק בפנאי לכלי רשמי שככזה חלים עליו על כל חוקי הרשמיות
זה קרה מהר, זה עוד קורה ולדעתי לא רחוק היום שהתהליך הזה יסתיים
לצורך העניין, אותו ארז ככל הנראה לא היה מתבטא כך פנים מול פנים, זה לא הופך את זה לפחות נורא, זאת רק נק׳ שאני רוצה להבהיר שהרשת הייתה מערב פרוע בכל נושא בכל עניין אבל בגלל המקום הגדול שהיא תופסת בחיינו זאת מציאות שלא יכולה להמשיך להתקיים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

דבר ראשון אין כזה דבר אנשים טובים, אלא פחות רעים.
אני חושב שמה שהוא עשה ניתן לכפרה וגם ראוי לענישה. מה כבר עשו לו? סך הכל הציפו את מה שעשה בשיח הציבורי.
אם הוא היה סתם מישהו זה לא היה צף בכלל וזה חלק מהחסרונות (או שמא יתרונות?) של להיות אדם מפורסם.
בקיצור עוד שבוע כבר יעטפו עם זה עיתונים וכולם ישכחו. מקווה שהוא יזכור ויתפתח להיות אדם פחות רע.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בר קולמוסא כתב: 23 פברואר 2021, 01:17
its-sick כתב:בדיוק. כל אחד יחליט מה הוא רוצה.
זעם ברשתות חברתיות זה משהו שנראה לך צריך להתייחס אליו?? אלוהים ישמור, זה חרא טהור. גם אם אלפי אנשים עושים לייק לפוסטים כאלו או אחרים זה סתם כי דחפו להם את זה מול הפרצוף ברגע הנכון. האמת היא כנראה שרוב הציבור לא יודע או ממש לא מעניין אותו מה ארז דרגינס עשה, ואם הוא יופיע בעונה הבאה של הסדרה שלו כנראה שאת רוב הציבור זה לא יעניין לרעה (אם כי זה בטוח יעניין את הברנג׳ה, העמודים, המשפיענים ותעשיית הלייקים). אם ממש תדחוף את הציבור לפינה כנראה שיסלחו לו כי הוא לא אנס והן סתם גומרות לו את הקריירה. לזה דווקא ראינו מספיק תקדימים.
אין ספק שדמוקרטיה היא חרא שיטה. נותנים לאנשים טפשים, חסרי הבנה וחסרי מידע אמין לקבל החלטות חשובות, ואז מקבלים אסונות כמו ברקזיט (הטמטום הכי גדול שראיתי מתקבל דמוקרטית).
הבעיה היחידה היא שכל שיטה אחרת שהמצאנו עד היום היא עוד יותר גרועה (ציטוט, צ'רצ'יל).
בסופו של דבר כנראה שהשיטה הזו עדיין עדיפה על שלל הדיקטטורות למיניהן. וזה נכון גם לרשתות החברתיות.
אף אחד מאיתנו לא רוצה לעבור לגור בסין, שם הרשתות החברתיות בניטור מלא ואין להן השפעה פוליטית.
لا إله
שליחת תגובה