אשכול זרים לאמצע העונה (הוקיץ' ויובל, לפה!)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אחלה, גם אני מתעניין. אולי באיזשהו שלב גם יעברו להחתמות?
למזלנו קיבלנו פגרה בול בזמן ובמקום לנצל אותה להחתמות אנחנו מבזבזים את הזמן. אנחנו חייבים שני שחקנים ולפחות אחד כבר היה צריך להיות פה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ה ג'מיל ווילסון הזה שירושלים משחררת הוא מחליף ראוי לטוקוטו?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

שחקן שונה בתכלית מטוקוטו.
בניגוד לטוקוטו, לא מדובר באתלט גדול. הוא גם לא מנהל משחק ואין לו אימפקט הגנתי רציני. מה כן יש לו? קליעה טובה ובכלל שחקן התקפה מוכשר למדי. הוא גם מזיז את הרגליים לא רע בהגנה מה שמאפשר חילוף על גארדים, אם כי די רך בצבע. ברור שזה לא תחליף אמיתי לטוקוטו וגם אי אפשר למצוא תחליף לטוקוטו בחוזה זמני. בסך הכל, אם אכן יקרה, החתמה ראויה. אני אישית הייתי מעדיף את דונטה סמית' בגלל האופי, האינטליגנציה והמנהיגות, שאלה דברים שחסרים לנו, אבל עושה רושם שזה לא יקרה.
את הכסף הרציני צריך לשים על מחליף ליורק שמסריח את הפרקט כבר תקופה ארוכה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הוקיץ' כתב: 16 פברואר 2021, 18:53 שחקן שונה בתכלית מטוקוטו.
בניגוד לטוקוטו, לא מדובר באתלט גדול. הוא גם לא מנהל משחק ואין לו אימפקט הגנתי רציני. מה כן יש לו? קליעה טובה ובכלל שחקן התקפה מוכשר למדי. הוא גם מזיז את הרגליים לא רע בהגנה מה שמאפשר חילוף על גארדים, אם כי די רך בצבע. ברור שזה לא תחליף אמיתי לטוקוטו וגם אי אפשר למצוא תחליף לטוקוטו בחוזה זמני. בסך הכל, אם אכן יקרה, החתמה ראויה. אני אישית הייתי מעדיף את דונטה סמית' בגלל האופי, האינטליגנציה והמנהיגות, שאלה דברים שחסרים לנו, אבל עושה רושם שזה לא יקרה.
לא חושב שיבוא מחליף ליורק, וזה בושה וחרפה אם זה לא יקרה
לא יודע איך ההנהלה עדיין מאמינה בו.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הוקיץ' כתב: 16 פברואר 2021, 18:53 שחקן שונה בתכלית מטוקוטו.
בוא, קליעה טובה זה בתיאוריה. ברומא הוא קלע 38 אחוז ל-2. שזה מזעזע. הוא שחקן שמזכיר מאוד את אפשואו. אותו סוג שחקן, עושה אותם דברים. כך שאני לא ממש מבין את ההחתמה הזו אם וכאשר.
בכל מקרה, בלי 2 שחקנים יוצרים ברמה מאוד גבוהה, אחד מהם רכז, לא רואה איך הפועל תתאושש.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

כשמדברים על קליעה מן הסתם מה שיותר מעניין זה האחוזים מבחוץ, וברומא הוא קלע 1.8 שלשות ב-36.4 אחוז, שזה די טוב כמובן.
בכל אופן, אין מה לעשות, כשרוצים להביא במהירות מחליף זמני, בכסף לא גדול (הרי מדובר במחליף זמני), ושיהיה בכושר, אז צריך להתפשר. זו החתמת פשרה (אם וכאשר). אני מניח שפרנקו היה מעדיף את דונטה, אבל זו כנראה לא אופציה.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

גם ב"ש הצליחו להחתים שחקן חדש. כנראה אצלנו נגמר הדיו בעטים.
יאללה הביתה!!!
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

יהלום14אדום כתב: 16 פברואר 2021, 20:06 גם ב"ש הצליחו להחתים שחקן חדש. כנראה אצלנו נגמר הדיו בעטים.
הם החתימו שחקן עם 14 נקודות בליגה השנייה בגרמניה. אין לנו זמן לניסויים עכשיו. צריך עכשיו שחקן בכיר עם ניסיון
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

לא שאני חושב שאפשר להביא אותו כל כך(אולי אתבדה) אבל מרכוס פוסטר שוחרר מפנא.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

BigBaller כתב: 18 פברואר 2021, 13:17 לא שאני חושב שאפשר להביא אותו כל כך(אולי אתבדה) אבל מרכוס פוסטר שוחרר מפנא.
אומרים שהוא בדרך לטורקיה
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ג'ורדן קרופורד שוחרר מקובאן
ג'סטין דנטמון פנוי.

10 ימי פגרה, 0 החתמות

כישלון עצום. מי ייקח אחריות?
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=361054 מרכוס פוסטר מועמד יתכן ויחתום בטורקיה
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

"התעניינה". 10 ימי פגרה, עם זרים שברור כבר 50 ימים שצריך להחליף, ולא מחתימים אף אחד.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

purvis short כתב:"התעניינה". 10 ימי פגרה, עם זרים שברור כבר 50 ימים שצריך להחליף, ולא מחתימים אף אחד.
אני לא חושב שיש פה מישהו שפיספס את המסר שלך, אני גם לא חושב שחזרה אין סופית על המנטרה הזאת פה בפורום מקדמת באיזשהי צורה את האג׳נדה הזאת.
אז אולי אפשר להפסיק עם זה?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני דווקא רוצה שהוא ימשיך עם זה. אולי כדאי לפתוח סקר.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Noam כתב:אני דווקא רוצה שהוא ימשיך עם זה. אולי כדאי לפתוח סקר.
גם אני

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מעניין, למה? מה זה נותן לכם?
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

הוא מאוד פעיל גם ברשתות החברתיות אולי זה לא כזה תורם בפורום אבל הוא מאוד פעיל בחוץ וזה חשוב שהוא משמיע את דעתו.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

בהיעדר קהל ביציעים, צריך להפעיל לחץ על המערכת בדרכים אחרות. זו אחת מהן.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מילפורד, אני אנסה להסביר.
אני אוהד הפועל מילדות. חבר עמותה מהיום הראשון. הקבוצה חשובה לי מאוד. אין לי דבר וחצי דבר נגד מנהלי הקבוצה ברמה האישית. ההפך הוא הנכון. יש לי הערכה גדולה למה שאנשים ובראשם רמי תרמו. אני חושב שבמשך כמה שנים המועדון הולך על פי תהום, ובמקום להבין את הסכנה הוא מתכחש לה. מה שקורה העונה זה שיא של התנהלות מקצועית קלוקלת שנמשכת שנים. בעבר למזלנו היתה רק יורדת אחת והיו התעשתויות בזמן והצליחו להציל. והעונה לא. העונה זה בעיני מקרה קיצון שבו כל פעמוני האזהרה צלצלו בקולי קולות בקיץ וההתנהלות היתה קהת חושים. הלכו לעונה עם סגל נוראי שהיה ברור שהוא נוראי. בעיני זה גם זלזול בקהל. מה שקורה בעשרת הימים האחרונים מראה בעיני שלא רק שלא היה שום שינוי או הפקת לקחים, אלא עוד הלכו אחורה.
אני הייתי משוכנע שבימים שאחרי התבוסה להפועל חיפה יוחתמו 3 שחקנים. הייתי משוכנע שיופקו לקחים. שאנשים יבינו את המצב. אבל לא. אפס החתמות בעשרה ימים. בזמן שכל הקבוצות מסביב השתדרגו בתקופה האחרונה.
אז כן, אני כותב על זה יום יום, כי זה חשוב לי וכי הגיע הזמן שאנשים יתעוררו. להפועל תל אביב מגיעה התנהלות הרבה יותר טובה. והלוואי שהמנהלים הנוכחיים יעשו את זה.
אבל בינתיים מה שקורה זה כלום אחד גדול. אז אני כותב על זה.
עשרה ימים עם אפס החתמות בעיני זה מחדל גדול.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioNoam
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ועוד תוספת. זו קבוצת אוהדים. האוהדים זכאים לדעת מה קורה. יהיו החתמות? לא יהיו? מה אומר יושב הראש? מה אומר המאמן החדש? אבל אין שום התייחסות. שום מידע. הקבוצה במצב מקצועי גרוע ויש נתק בין הקהל להנהלה. עם כל זה שזה מועדון אוהדים אני מרגיש שהמועדון קצת הופקע מהאוהדים. למה שרמי לא יעדכן? מה התכניות, איפה זה עומד, מה הציפיות, ייתן קצת אופטימיות?.
כלום. כאילו הקהל לא מעניין. ואני שומע על אוהדים שפשוט מתנתקים. בהנהלה לדעתי לא מבינים את עומק המשבר
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 18 פברואר 2021, 21:06 מילפורד, אני אנסה להסביר.
אני אוהד הפועל מילדות. חבר עמותה מהיום הראשון. הקבוצה חשובה לי מאוד. אין לי דבר וחצי דבר נגד מנהלי הקבוצה ברמה האישית. ההפך הוא הנכון. יש לי הערכה גדולה למה שאנשים ובראשם רמי תרמו. אני חושב שבמשך כמה שנים המועדון הולך על פי תהום, ובמקום להבין את הסכנה הוא מתכחש לה. מה שקורה העונה זה שיא של התנהלות מקצועית קלוקלת שנמשכת שנים. בעבר למזלנו היתה רק יורדת אחת והיו התעשתויות בזמן והצליחו להציל. והעונה לא. העונה זה בעיני מקרה קיצון שבו כל פעמוני האזהרה צלצלו בקולי קולות בקיץ וההתנהלות היתה קהת חושים. הלכו לעונה עם סגל נוראי שהיה ברור שהוא נוראי. בעיני זה גם זלזול בקהל. מה שקורה בעשרת הימים האחרונים מראה בעיני שלא רק שלא היה שום שינוי או הפקת לקחים, אלא עוד הלכו אחורה.
אני הייתי משוכנע שבימים שאחרי התבוסה להפועל חיפה יוחתמו 3 שחקנים. הייתי משוכנע שיופקו לקחים. שאנשים יבינו את המצב. אבל לא. אפס החתמות בעשרה ימים. בזמן שכל הקבוצות מסביב השתדרגו בתקופה האחרונה.
אז כן, אני כותב על זה יום יום, כי זה חשוב לי וכי הגיע הזמן שאנשים יתעוררו. להפועל תל אביב מגיעה התנהלות הרבה יותר טובה. והלוואי שהמנהלים הנוכחיים יעשו את זה.
אבל בינתיים מה שקורה זה כלום אחד גדול. אז אני כותב על זה.
עשרה ימים עם אפס החתמות בעיני זה מחדל גדול.
ואולי, רק אולי, גם במועדון מבינים שחייבים להחתים עכשיו שחקנים ברמה כמה שיותר גבוהה כדי לא לרדת ליגה, ולא להתפתות להחתים את השחקן הראשון שיש על השולחן כמו שאתה רוצה. הרי זה ברור וידוע שמחפשים להחתים לפחות שני שחקנים, זה לא שמישהו חושב שאפשר להישאר עם הסגל הזה. אז מה הלחץ שיחתימו שחקנים מוקדם? אם היינו מחתימים לפני יומיים שני שחקנים סתמיים כמו ג'סטין דנטמון וג'אמיל ווילסון זה היה נותן לנו משהו? אם כבר זה היה מקרב אותנו מאוד לירידת ליגה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 18 פברואר 2021, 21:13 ועוד תוספת. זו קבוצת אוהדים. האוהדים זכאים לדעת מה קורה. יהיו החתמות? לא יהיו? מה אומר יושב הראש? מה אומר המאמן החדש? אבל אין שום התייחסות. שום מידע. הקבוצה במצב מקצועי גרוע ויש נתק בין הקהל להנהלה. עם כל זה שזה מועדון אוהדים אני מרגיש שהמועדון קצת הופקע מהאוהדים. למה שרמי לא יעדכן? מה התכניות, איפה זה עומד, מה הציפיות, ייתן קצת אופטימיות?.
כלום. כאילו הקהל לא מעניין. ואני שומע על אוהדים שפשוט מתנתקים. בהנהלה לדעתי לא מבינים את עומק המשבר
עם זה אני עוד יכול להסכים חלקית, למרות שבתכלס זה לא באמת ישנה את התמונה. כשהקבוצה נראית רע ומפסידה, כל ההסברים לא מעניינים אף אחד. גם כשהייתה אסיפת עמותה בזום לפני חודשיים שבהם רמי דיבר על המצב המקצועי וענה על כל השאלות, היחידים שטרחו להתחבר ולשמוע היו אותם 30-40 אוהדים קבועים שמגיעים לכל אסיפות העמותה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נגיד שאני מסכים עם מה שאתה אומר, ואני מסכים חלקית , בנוסף למה שיובל אומר , צריך גם להיות מפוקחים ולהבין שהיכולות שלנו , במיוחד השנה מוגבלות מבעבר.
אבל נגיד שכל מה שאתה אומר נכון, ובלי קשר לפעילותך ברשתות החברתיות והתקשורת בכללי, אני מדבר על פה בפורום, אני פשוט חושב שכל מי שפה כבר הבין את מה שאתה מנסה להגיד, והחזרה הבלתי פוסקת על אותה נקודה, פה בפני אותו קהל מצומצם של קוראים שכולם כבר הבינו אותך, קצת מיותרת בעיני (שוב, בלי קשר עכשיו לאם אני מסכים או לא עם מה שאתה כותב).

אגב, לגבי הקטע הזה של קבוצת אוהדים ושקיפות, שאני גם פה אני מאוד בעד, אבל שוב , בראיה מפוקחת וריאלית, באמת נראה לך שאפשר עכשיו לחשוף עם מי אנחנו מדברים, על מה ומה הקשיים שלנו להביא שחקנים? נראה לך שזה יקדם אותנו איכשהו בלהביא שחקנים טובים? אני רק רואה איך זה שם מקלות בגלגלים לכל משא מתן אפשרי.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יובל כתב: 19 פברואר 2021, 00:35
purvis short כתב: 18 פברואר 2021, 21:13 ועוד תוספת. זו קבוצת אוהדים. האוהדים זכאים לדעת מה קורה. יהיו החתמות? לא יהיו? מה אומר יושב הראש? מה אומר המאמן החדש? אבל אין שום התייחסות. שום מידע. הקבוצה במצב מקצועי גרוע ויש נתק בין הקהל להנהלה. עם כל זה שזה מועדון אוהדים אני מרגיש שהמועדון קצת הופקע מהאוהדים. למה שרמי לא יעדכן? מה התכניות, איפה זה עומד, מה הציפיות, ייתן קצת אופטימיות?.
עם זה אני עוד יכול להסכים חלקית, למרות שבתכלס זה לא באמת ישנה את התמונה. כשהקבוצה נראית רע ומפסידה, כל ההסברים לא מעניינים אף אחד. גם כשהייתה אסיפת עמותה בזום לפני חודשיים שבהם רמי דיבר על המצב המקצועי וענה על כל השאלות, היחידים שטרחו להתחבר ולשמוע היו אותם 30-40 אוהדים קבועים שמגיעים לכל אסיפות העמותה.
יובל זה קצת לא פייר.

לדעתי באים אותם 40 כי זה ה 40 שנוח להם ונוח להנהלה שהם באים. לא נראה שיש רצון להגיד ולהנגיש את הקבוצה לחברי העמותה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

El dudernio כתב: 19 פברואר 2021, 07:58
יובל זה קצת לא פייר.

לדעתי באים אותם 40 כי זה ה 40 שנוח להם ונוח להנהלה שהם באים. לא נראה שיש רצון להגיד ולהנגיש את הקבוצה לחברי העמותה.
מה יותר מונגש משיחת זום שנעשית בערב?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
neno
קיבל.ה  33 לייקים

Frenzy כתב: 19 פברואר 2021, 09:23
יובל זה קצת לא פייר.

צריך להחליף את האוהדים...
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Frenzy כתב: 19 פברואר 2021, 09:23
יובל זה קצת לא פייר.

א. פרסום הרבה יותר מקיף של הביצוע.
ב. שעות שונות. העולם המודרני מאפשר לנו זמן מועט מאוג עם הילדים כ 4 שעות ביום. בהם צריך לתפעל את הבית להכין ארוחות לטפל ולארגן את הילדים ועוד... ישיבה בזום ב שעה 19:00 לי לפחות זה מאוד מאוד מאוד לא נגיש.
ג. אם באים כל הזמן אותם 30-40 כנראה משהו לא בסדר
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

טוקטו אמרו נפצע ל6 עד 8 שבועות עד המשחק הבא של הפועל נגד גלבוע ב28 יהיה כמעט 4 שבועות לפציעה שלו זה אומר שנישאר שבועיים עד חודש לחזרה שלו,לא יודע אם בשביל זה הייתי מחתים מחליף בשבילו ש99.9 טוקטו יחזור להיות בריא הוא יחזור לעמדה מספר 4 כזר של הפועל.. לכן הייתי משאיר את אפשואו 4 כרגע ולא מביא מחליף לטוקטו ומביא רכז ועוד שחקן שיכול לשחק 2-3 במקומם של דיבלר ויורק
ושטוקטו יחזור או לשחק עם 5 זרים או לשחרר את אפושואו..
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

תביאו
כבר
שחקנים
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

Noam כתב:תביאו
כבר
שחקנים
תודה
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 פברואר 2021, 21:25
purvis short כתב: 12 פברואר 2021, 07:30 לרישון יש שחקן בדיוק סטייל ים מדר, נועם דוברת, למרות זאת, במקום להפקיר את קו החוץ כמו הפועל, הביאו שני גארדים סקוררים. מועדון שמתנהל הפוך מהפועל.
ולמרות ששני הגארדים משחקים טוב, מביאים את פארגו. בזמן שהפועל תקועה עם גייב יורק ודיבלר החלשים כבר חודשיים ולא מביאה שני זרים לקו החוץ, לפחות אחד מהם בדיוק לתפקיד של מדר.
קודם כל, אני מסכים איתך שראשון לרוב מתנהלים טוב מאוד. למעשה, רוב ההצלחות שלהם בשנים האחרונות הגיעו ממהלכים שנעשו באמצע העונה. אוהבים לרדת בתקשורת על פרי שעורף ראשים, אבל עם הרקורד שלו אי אפשר להתווכח.
יחד עם זאת, האמירה לגבי מדר ודוברת היא גניבת דעת. ים שחקן טוב בהרבה מדברת, זה לא קרוב אפילו. בכלל, אין קבוצה בליגה שלא הייתה נותנת לים מקום בחמישיה.
משחק נבחרת נגד ספרד-
מדר: 8:48 דקות,2 נקודות, 1 מ4 מהשדה, 4 איבודים, +- של מינוס 7
דוברת: 18 דקות, 7 נקודות, +- של פלוס 10
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

שכנעת אותי.
כאילו נכון שראיתי את שניהם משחקים כבר עשרות משחקים, אבל החצי משחק אימון הזה נגד ספרד ד' הכריע את הכף.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 פברואר 2021, 20:28 שכנעת אותי.
כאילו נכון שראיתי את שניהם משחקים כבר עשרות משחקים, אבל החצי משחק אימון הזה נגד ספרד ד' הכריע את הכף.
לא ראית את דוברת משחק די לשקר. כל זר שמגיע אתה בא עם שמונים אלף ניתוחים לשחקנים שראית סרטון של שתי דקות שלהם.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טוב אחי.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

דבר אחד בטוח. אם הם היו מחליפים קבוצות אז מדר היה משחק 10 דקות פחות והקבוצה שלו הייתה מנצחת.
דוברת היה משחק 10 דקות יותר והקבוצה שלו הייתה מפסידה בלי סוף. אבל הוא היה עושה מספרים. כאילו זה מעניין
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אז למה ראשון לא מנצחת?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 פברואר 2021, 21:58 אז למה ראשון לא מנצחת?
היא עם 5 ניצחונות, שזה לא משהו, אבל הלוואי על הפועל, והיא בגמר הגביע. יש לה את הבעיות שלה, והיא ירדה בתקציב והרוטציה הישראלית נפגעה שם. אבל היא מנסה לפתור את הבעיות ולהשתדרג. בזמן שהפועל תקועה עם גייב יורק רישון הביאה את פארגו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אתה מסביר לי שראשון מתנהלת יותר טוב מהפועל בגדול (שכבר הסכמתי איתך לגבי זה), אבל זה לא הדיון כרגע.
אתה אומר שבראשון ים היה משחק 10 דקות פחות (כבר לא נכון, דברת משחק 6 דקות פחות ממדר) ובגלל זה הם היו מנצחים. אז נשאלת השאלה, איך זה שהם במאזן שלילי עדיין? הרי יש להם זרים מצוינים ומאמן טוב.
אני טוען שאת הקצת פחות מ-32 דקות למשחק שים משחק בהפועל הוא היה משחק, פחות או יותר, בכל קבוצה אחרת בליגה. בסוף ים עושה מספרים מצוינים העונה ויותר מכך, הוא עושה אותם ביעילות גבוהה. הוא בערך הבעיה האחרונה של הפועל. אם היה לנו רכז ברמה גבוהה אז הוא היה משחק טיפה פחות, נניח 28-30 דקות למשחק. לא הבדל גדול.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ים הוא לא הבעיה של הפועל. ים שחקן מוכשר מאוד. הבעיה של הפועל היא בניית קבוצה עקומה והפקרה של קו החוץ. זה מתבטא בכך שים מדר הוא הרכז היחיד בקבוצה. זה רע לקבוצה וזה רע למדר.
המספרים של מדר לא מעניינים. ולא אומרים בעיניי הרבה. כי הוא עושה אותם בקבוצה שכמעט כל הזמן מפסידה, ובהפרשים גבוהים. גם ג'וש סלבי עשה מספרים בקריית גת. זה לא ריגש אף אחד. ולא שמעתי שירי הלל ליכולת שלו.
בעיני ים מדר לא בעונה טובה במיוחד. ולא באשמתו. אלא באשמת המועדון שלו. הוא שחקן מאוד מוכשר שבמקום להפוך אותו לחלק מקבוצה מצליחה, הפך לשחקן שעושה מספרים בקבוצה מפסידה.
חבל שעד כה בפגרה לא עשו כלום כדי לשנות את זה. כי רכז זר ברמה גבוהה לדעתי טוב להפועל ומעולה למדר.
שליחת תגובה