בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

De Niro כתב:
Noam כתב:
De Niro כתב:תוכל לשתף?
בשמחה. אני תומך בממשלת ימין-מרכז של בנט, סער, ליברמן, לפיד וגנץ, אבל אני תומך בזה בניגוד לדעתי (הצבעתי בלופ הנוכחי פעם אחת למרצ ופעמיים לרשימה המשותפת). אני מחכה לכמה ימים שלפני הבחירות ואז אחליט מה לעשות.
החלטה לפי איזה שיקול? אחוז החסימה?
לא יודע, סביר שיהיו עוד שיקולים. אני מחכה לראות למשל האם תהיה הצהרה של ראשי המפלגות בדבר האפשרות להצטרף לממשלה האמורה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Noam כתב:
De Niro כתב:
Noam כתב:בשמחה. אני תומך בממשלת ימין-מרכז של בנט, סער, ליברמן, לפיד וגנץ, אבל אני תומך בזה בניגוד לדעתי (הצבעתי בלופ הנוכחי פעם אחת למרצ ופעמיים לרשימה המשותפת). אני מחכה לכמה ימים שלפני הבחירות ואז אחליט מה לעשות.
החלטה לפי איזה שיקול? אחוז החסימה?
לא יודע, סביר שיהיו עוד שיקולים. אני מחכה לראות למשל האם תהיה הצהרה של ראשי המפלגות בדבר האפשרות להצטרף לממשלה האמורה.
תודה על השיתוף.
אני חושש שאם כחול לבן תרוץ עד הסוף היא או מרצ לא יעברו , וזה יסיים את הטקס.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני מקווה שהם יעברו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נכנסת ללופ...
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

ועדת הבחירות פסלה את מועמדות אבתיסאם מרעאנה
https://www.haaretz.co.il/news/election ... -1.9544635

:devil-shock:
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

ועדת הבחירות זה אחד הדברים הכי מטופשים שקיימים בישראל.
יושבים חברי הרוב ומחליטים החלטות מבלי להיות מחויבים לשום קריטריון משפטי, ולכן זה תמיד מגיע לעליון. אין אדם בישראל שחושב שהעליון יאשר את הפסילה הזו.
מעבר לכך, הרעיון שאפשר לפסול מישהו מבלי שעבר אף עבירה פלילית הוא מטומטם, מימין ומשמאל.
אם אדם הסית לאלימות, שיענש. אם אי אפשר להעניש אותו, על סמך מה אפשר לפסול אותו מלהתמודד?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אדום נחמד כתב: 17 פברואר 2021, 11:56 ועדת הבחירות זה אחד הדברים הכי מטופשים שקיימים בישראל.
יושבים חברי הרוב ומחליטים החלטות מבלי להיות מחויבים לשום קריטריון משפטי, ולכן זה תמיד מגיע לעליון. אין אדם בישראל שחושב שהעליון יאשר את הפסילה הזו.
מעבר לכך, הרעיון שאפשר לפסול מישהו מבלי שעבר אף עבירה פלילית הוא מטומטם, מימין ומשמאל.
אם אדם הסית לאלימות, שיענש. אם אי אפשר להעניש אותו, על סמך מה אפשר לפסול אותו מלהתמודד?
ככה תמיד אפשר לצאת גבר מול קהל הבוחרים שלך ולהאשים את בית המשפט
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

כן, ברור..
נראה שכולם נהנים מהריטואל הזה
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

אבל עכשיו הפכו את הטקס הזה מ"פוסלים את זועבי והנאצים" ל"הנאצים מנסים לפסול את כל הערבים, ועוזריהם מחליטים מי מהערבים סבבה להם כרגע".
כרגיל, בזמן שהימין הפאשיסטי עושה כל מה שחוקי בשביל להשיג את המטרות שלו ואז גם מכופף את החוק, אלה שאמורים להתנגד לו בעיקר דואגים שההתנגדות שלהם תהיה ממלכתית.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מפזרים לכם חול בעיניים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.the7eye.org.il/406133
מכלי טכנולוגי לחינוך דמוקרטי - למכשיר ריגול למטרות תעמולה
ב-mako מוכרים למפלגות מידע על גולשים בפרויקט "מצפן הבחירות" של האתר
mako: המידע שנמכר אנונימי ולא כולל פרטים מזהים
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

its-sick כתב: 18 פברואר 2021, 00:06 https://www.the7eye.org.il/406133
מכלי טכנולוגי לחינוך דמוקרטי - למכשיר ריגול למטרות תעמולה
ב-mako מוכרים למפלגות מידע על גולשים בפרויקט "מצפן הבחירות" של האתר
mako: המידע שנמכר אנונימי ולא כולל פרטים מזהים
אין למקום הזה תקומה. פשוט ריקבון.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש דרך לגרום לעוד חברים בפורום להשתתף בסקר כאן? כי לא כולם נכנסים לוולטון
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אפשר לתת כנאפה חינם לכל מי שישלח צילום מסך של הצבעה בסקר
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

תתאבד כבר כתב: 09 פברואר 2021, 18:28
הסבתא של הפועל כתב: 09 פברואר 2021, 18:21
תתאבד כבר כתב: 09 פברואר 2021, 11:54

השקרן הזה צריך לפרוש ותחזור למכללה השקרית שנתנה לו תואר שקרי, ושימשיך לעשות תוכניות טלויזיה או משהו

אולי שיקים יחד עם חולדאי עופר שלח קבוצת כדורסל
אפשר לשאול למי אתה מצביע יקירי שאתה קורא לו שקרן?
למי אני מצביע לא קשור לזה שהבן אדם זורע חול בעיני הציבור בכל הקשור בכלכלה, בקרב אנשי מקצוע הוא קוריוז במקרה הטוב ושרלטן המקרה הסביר (כמו יובל נח הררי רק מעצבן יותר).
לגבי האופן שבו קיבל את התואר פרופסור המפוקפק, אם היה אישה, היו צצות שאלות שעוסקות בחדר המיטות.

הבן אדם הגיע למעמד על, לא ברור למה, בלי יותר מדי.
הקרדיט היחיד שאפשר לתת לו זה שהוא לא חלק מהבעיה בגדול, אבל הוא ממש לא הפיתרון.

ראיתי את התגובה השניה שלך. עושה רושם שהלב שלך במקום הנכון (מרכז עם נטיה לשמאל :evil-grin: )
תצביע ליאיר לפיד או משהו, לפחות ככה לא תשרוף קולות חשובים למחנה.
אישית אחרי השנתיים האחרונות אני לא מאמין במושג הזה ימין-שמאל סתם שיטה שעסקנים עושים בה הפרד ומשול בעם, אני מצביע לאנשים טובים שרוצים להטיב עם האזרחים הנטייה הביטחונית שלהם נהיית אצלי יותר ויותר שולית משנה לשנה, כל עוד זה לא איזשהוא משהו קיצוני סטייל מרצ או בן גביר, כולם יחשבו בצורה מושכלת מבחינה ביטחונית לשמור על האזרחים ולא ישברו את הכלים בשביל להשמיד את חמאס בכל מחיר\להאמין בהידברות עם ארגון טרור עם השקפה דתית קיצונית.
אם כבר מבחינה דעה פוליטית הייתי צריך להגדיר את עצמי, אז מרכז עם נטייה ימינה.
אגב, זה מסתדר מצוין עם המצע של לפיד, אבל קשה לי להצביע לו כי הוא פוץ מכביסט שקרא לזהבי לחזור למכבי אפילו שהוא צירף נשים מצוינות כמו מירב כהן ומירב בן ארי.
ככל הנראה אצביע לסער בשביל שהקול שלי לא ילך לפח כי יש לו שם את שאשא-ביטון ושרן השכל, הייתי נותן גם לישראל ביתנו את קולי כי אני מאוד מעריך את אבידר ופורר אבל קשה לי בגלל ליברמן.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אני רוצה להבין.

אתה הולך להצביע לסער ולא ללפיד למרות שאתה בדעות של לפיד כי הוא "פוץ מכביסט שקרא לזהבי לחזור"?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

ומעריך את פורר?
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

כן. זו הרציונליות שלי ויש לי זכות דמוקרטית לפעול על פיה, מה הבעיה? אתה מזלזל בזכות הזו שלי?
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

אדום נחמד כתב: 18 פברואר 2021, 12:12 ומעריך את פורר?
פורר בתור אופוזיציונר דאג שבעלים אלימים לא יוכלו להיות אפוטרופוס על ילדים לאחר שפגעו ביכולת של האמא לטפל בהם.
אבל בעולם הצר והאנטי פלורליסטי שלך הוא פאשיסט כי הוא רץ עם ליברמן לא? תהנה עם השיסוי שהעסקנים בצד הפוליטי שלך עושים, חבר. :sh-grin:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

סבתא, נראה לי שכל ח"כ אי פעם עשה גם משהו טוב אחד לפחות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

היי היי
והיטלר היה טבעוני!
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

De Niro כתב: 18 פברואר 2021, 09:51 יש דרך לגרום לעוד חברים בפורום להשתתף בסקר כאן? כי לא כולם נכנסים לוולטון
אתה ממש סקרן לגלות אם גוש המרכז-שמאל מקבל כאן 110 מנדטים או רק 100?
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךff0000לירן
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 18 פברואר 2021, 12:14 כן. זו הרציונליות שלי ויש לי זכות דמוקרטית לפעול על פיה, מה הבעיה? אתה מזלזל בזכות הזו שלי?
לא מפריע לי אבל זה קצת ילדותי ולא ממש "רציונלי".
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 18 פברואר 2021, 12:14 כן. זו הרציונליות שלי ויש לי זכות דמוקרטית לפעול על פיה, מה הבעיה? אתה מזלזל בזכות הזו שלי?
זכותך לבחור במי שבא לך מאיזו סיבה שבא לך, אבל לקרוא לזה "רציונליות" זה ממש לבצע מעשה סדום במילה הזאת, אם לא בכל הקונספט של שפה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

teknoboy כתב: 18 פברואר 2021, 12:36
זכותך לבחור במי שבא לך מאיזו סיבה שבא לך, אבל לקרוא לזה "רציונליות" זה ממש לבצע מעשה סדום במילה הזאת, אם לא בכל הקונספט של שפה.
כל עוד אני לא עושה רע לאף אחד נתונה בפניי הזכות לקבוע בסרגל כלים שלי מה רציונלי ומה לא.
אל דוד, לא מכחיש את הילדותיות שלי.
אגב, עוד סיבה שבגינה אני נרתע מלהצביע ללפיד שבשבילי הוא ביבי 2 ,קשקשן שיודע לדבר יפה, למרות שזה לא יהיה הוגן לתת לו ציון כשר אוצר על כולה שנה וחצי בתפקיד כך שאני לא טוען שהוא לא ביצועיסט.
מה שכן, אם היה נכנס ביחד עם גנץ לאופוזיציה בתוך הגועליציה של ביבי, היה אפשר לבדוק כמה הוא בא לשנות או להיות קשקשן מהאופוזיציה הרגילה.
במצב אחר כנראה הייתי מצביע זליכה או גנץ, אבל מכיוון שלא רוצה שהקול שלי "יתבזבז", אני בוחר במי שהכי רציונלי מבחינתי לבחור בגוש האנטי ביבי.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

אדום נחמד כתב: 18 פברואר 2021, 12:31 היי היי
והיטלר היה טבעוני!
חבל שאתה לא בכנסת, היית יכול להיות אסנת מארק של הצד השמאלי במפה, שניכם פופוליסטים עם שפה ברוטלית וקיצונית.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 18 פברואר 2021, 13:25
teknoboy כתב: 18 פברואר 2021, 12:36
כל עוד אני לא עושה רע לאף אחד נתונה בפניי הזכות לקבוע בסרגל כלים שלי מה רציונלי ומה לא.
יש לך את הזכות לקבוע לעצמך את דעתך איך שבא לך ועל סמך מה שבא לך.
מה רציונלי ומה לא זה לא שאלה של דעה ולא של סרגל ולא של כלים.
למילה "רציונלי" יש הגדרה, ומה שעונה עליה הוא רציונלי, ומה שלא - לא.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Shacham כתב:
De Niro כתב: 18 פברואר 2021, 09:51 יש דרך לגרום לעוד חברים בפורום להשתתף בסקר כאן? כי לא כולם נכנסים לוולטון
אני בטוח שאם הסקר היה יוצא לציבור האוהדים של המועדון באופן נרחב יותר התוצאות היו הרבה יותר קרובות למציאות.
גם כאן כבר יש סימנים לכך.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לא, זה אין לתאר. הסבתא של הפועל, בבקשה אל תפסיק להגיב פה לעולם.
הפוסט קיבל לייק אחדGaudi
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 18 פברואר 2021, 13:26
אדום נחמד כתב: 18 פברואר 2021, 12:31 היי היי
והיטלר היה טבעוני!
חבל שאתה לא בכנסת, היית יכול להיות אסנת מארק של הצד השמאלי במפה, שניכם פופוליסטים עם שפה ברוטלית וקיצונית.
מה קשור פופוליזם? מה ברוטאלי?
שמעתי את פורר מספיק פעמים, וראיתי מספיק הצעות שלו, שיאפילו על איזה פעולה כזו או אחרת שמסתדרת עם ההגיון שלי..
בחרתי בדרך סרקסטית להביע את מחאתי. מקווה שלא פגעתי בנפש הרכה שלך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ניחושים לסקר של מחר בבוקר?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

De Niro כתב: 18 פברואר 2021, 13:32
Shacham כתב:
אני בטוח שאם הסקר היה יוצא לציבור האוהדים של המועדון באופן נרחב יותר התוצאות היו הרבה יותר קרובות למציאות.
דווקא אאל"ט לאוהדים כדורגל בארץ בכלל יש נטיה להצביע יותר ימינה מהאוכלוסיה הכללית. למרבה הבושה אצלנו גם.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב:
De Niro כתב: 18 פברואר 2021, 13:32
Shacham כתב: אתה ממש סקרן לגלות אם גוש המרכז-שמאל מקבל כאן 110 מנדטים או רק 100?
דווקא אאל"ט לאוהדים כדורגל בארץ בכלל יש נטיה להצביע יותר ימינה מהאוכלוסיה הכללית. למרבה הבושה אצלנו גם.
אולי אתה צודק.
זה תלוי בהגדרת אוהד כדורגל.
יש מגוון עצום.
אבל באופן כללי הציבור היהודי נוטה ימינה כבר שנים , ולכן לא רואה כאן שוני משמעותי.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

סקר פאנלס עבור 'מעריב':
הליכוד 28, יש עתיד 18, תקווה חדשה 15, ימינה 12, הרשימה המשותפת 9, ש"ס 8, ישראל ביתנו 8, יהדות התורה 7, הציונות הדתית 5, העבודה 5, מרצ 5.
מתחת לאחוז החסימה:
כחול לבן 2.5%, רע"מ 2.1%, הכלכלית 1.9%.
גושים:
נתניהו 48, בנט 12, לא נתניהו 60.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

״כרגיל״ גוש ״לא נתניהו״ זה לא גוש, אין לו יכולת להקים ממשלה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הכל תלוי רק בבנט הוא יקבע הכל.
זה די ברור שהוא ילך עם רוה"מ אם יהיו להם יחד 61.
מאידך , כדי שהגוש השני יקים ממשלה , כחול לבן חייבת לפרוש , רצוי שגם רע"מ וזליכה.
מדובר יחד על 5-7 מנדטים.
יש עוד מפלגה בשם מען שמקבלת לפי סקרים אחרים כאחוז אחד מהקולות.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הגוש השני לא יקים ממשלה גם עם עוד 5 מנדטים בלי המשותפת , בקיצור, שידור חוזר, שום חדש תחת השמש.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מילפורד כתב: 19 פברואר 2021, 13:52 הגוש השני לא יקים ממשלה גם עם עוד 5 מנדטים בלי המשותפת , בקיצור, שידור חוזר, שום חדש תחת השמש.
אבל ניצחון ענק לביבי, שלא יצטרך להיות תקוע עם גנץ וכל השטות הזו של "ראש הממשלה החלופי".
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

pelegs כתב: 19 פברואר 2021, 13:54
מילפורד כתב: 19 פברואר 2021, 13:52 הגוש השני לא יקים ממשלה גם עם עוד 5 מנדטים בלי המשותפת , בקיצור, שידור חוזר, שום חדש תחת השמש.
אבל ניצחון ענק לביבי, שלא יצטרך להיות תקוע עם גנץ וכל השטות הזו של "ראש הממשלה החלופי".
הוא מעדיף אלף גנצים על בנט. הוא פשוט מתעב אותו
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מילפורד כתב: 19 פברואר 2021, 12:48 ״כרגיל״ גוש ״לא נתניהו״ זה לא גוש, אין לו יכולת להקים ממשלה.
זליכה /רעם / מען ישבו בכל ממשלה.

אני ממש לא בטוח שהגוש הציוני אנטי ערבים של
לפיד, סער , בנט, ליברמן (+כחול לבן ) ששווה לפי הסקר שפורסם פה 53 מנטים לא יוכל להקים ממשלה. הכל יהיה משחק פוליטי מול בנט, ומשחקי אגו בין ראשי המפלגות.

סתם לדומא, קובעים ממשלה של 18 שרים.
נותנים לבנט להיות ראשון לשנתיים + 3 שרים (גדול בינוני וקטן)
לפיד שני + 4 שרים (גדול + 2 בינוני + קטן)
סער שלא יהיה ראש ממשלה מקבל 4 שרים (2 גדול + בינוני + קטן + יו"ר הכנסת)
ליברמן מקבל 3 תיקים (בינוני + 2 קטנים).

עכשיו נשארו 4 תיקים לחלק לעבודה / כחול לבן.

אני לא רואה אל בנט מסרב לזה וזה די טורף את הקלפים.
שליחת תגובה