שאלה על מטען אלחוטי 20w

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום טורקי
קיבל.ה  לייק אחד

היי
אם הטלפון שלי יכול לקבל 7.5 וואט במקסימום והמטען האלחוטי נותן 20 וואט זה יכול להרוס את הטלפון? כי הרגשתי שהוא ממש מתחמם
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

זה לא משנה אם המטען הוא אלחוטי או לא, כל יצרן מציין את ההספק שאופטימלי לסוללה על מנת לשמור על נצילות לאורך זמן ולמנוע תקלות (שריפה וכו׳)
בשביל זה חשוב מאוד להטעין כל מכשיר עם המטען המקורי או לפחות עם מטען שהשנאי שלו תואם
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נו באמת, אנחנו במאה ה 21. כל טלפון שהוא לא זבל מוחלט יכול להסתדר עם כל מתח שמכניסים לו.
אין שום צורך במטענים מקוריים. אני כבר יותר מעשור משתמש רק במטענים הכי זולים שאני מוצא בסין, מעולם לא היתה שום בעיה בטלפונים.
מה שכן, מטענים זולים נוטים להתפרק די מהר. אבל הם עולים רק כחמש אחוז ממטען מקורי, אז אני קונה כמה ומחליף.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

its-sick כתב: 11 פברואר 2021, 18:20 נו באמת, אנחנו במאה ה 21. כל טלפון שהוא לא זבל מוחלט יכול להסתדר עם כל מתח שמכניסים לו.
אין שום צורך במטענים מקוריים. אני כבר יותר מעשור משתמש רק במטענים הכי זולים שאני מוצא בסין, מעולם לא היתה שום בעיה בטלפונים.
מה שכן, מטענים זולים נוטים להתפרק די מהר. אבל הם עולים רק כחמש אחוז ממטען מקורי, אז אני קונה כמה ומחליף.
השתמשתי לפני כמה שנים במטען לא מקורי על LG G5 ונשרף לי השקע טעינה ובגדול הלך הפלאפון.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 11 פברואר 2021, 18:20 נו באמת, אנחנו במאה ה 21. כל טלפון שהוא לא זבל מוחלט יכול להסתדר עם כל מתח שמכניסים לו.
אאל"ט זה נכון רק אם המטען יודע לשנות את המתח ככה שההספק (או הזרם?) לא יגדל מעבר לקיבולת של המכשיר, אחרת כדאי שתכין את מטף הכיבוי.
(ואני לגמרי מאמין שזה יכול להיות המצב במטענים זולים)
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
אדום טורקי
קיבל.ה  לייק אחד

אני מדבר על אלחוטי
סמל אישי של משתמש
אדום טורקי
קיבל.ה  לייק אחד

/Xiaomi-Mi-WCJ02ZM-20W-Qi-Car-Wireless-
זה הדגם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

pelegs כתב: 11 פברואר 2021, 20:11
אאל"ט זה נכון רק אם המטען יודע לשנות את המתח ככה שההספק (או הזרם?) לא יגדל מעבר לקיבולת של המכשיר, אחרת כדאי שתכין את מטף הכיבוי.
(ואני לגמרי מאמין שזה יכול להיות המצב במטענים זולים)
הטלפון הוא החלק המתוחכם. הוא מעלה את ההתנגדות כך שתהיה הגבלת זרם והגבלת הספק. זה היה ככה כבר ב 2012 כשהתחלתי לעבוד בחברה שייצרה את נתח הארי מהחלקים הכי חשובים בטלפוני אנדרואיד בעולם.
מה שכן, היו לפעמים באגים שם. חברות תכנון הטלפונים (וגם מפעלי הייצור שהם חברות אחרות) בדקו את זה המון ותיקנו לפני שיצא מכשיר לשוק (גם במכשירים מאד זולים, ראיתי את זה קורה במפעל בסין).
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

שיהיה ברור: הטלפון מגן על עצמו, לא על המטען.
המטען יכול להתחמם ולהישרף, ואם יש לך מטען זול שמתחמם אז זרוק אותו (הוא עולה חצי דולר, אפשר לזרוק בלי לחשוב) ושים אחר.
זה שאחד מתחמם לא אומר שגם האחרים יתחממו. היות ובמוצר זול משתמשים ברכיבים זולים, טווח הדיוק של הרכיבים (למשל ההתנגדות) יכול להיות של 10%. זה אומר שזה שהתחמם יכול להיות "מזל רע" שכמה רכיבים סטו מהערך בהרבה והסתדרו במקרה כך שאחד הרכיבים לא יכול לעמוד בהספק שעובר דרכו.
אין מה לדאוג לטלפון (אלא אם הוא סנטימטר אחד מהמטען ועלול להישרף).
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אה, קול. טוב לדעת
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
אדום טורקי
קיבל.ה  לייק אחד

its-sick כתב: 12 פברואר 2021, 00:15 שיהיה ברור: הטלפון מגן על עצמו, לא על המטען.
המטען יכול להתחמם ולהישרף, ואם יש לך מטען זול שמתחמם אז זרוק אותו (הוא עולה חצי דולר, אפשר לזרוק בלי לחשוב) ושים אחר.
זה שאחד מתחמם לא אומר שגם האחרים יתחממו. היות ובמוצר זול משתמשים ברכיבים זולים, טווח הדיוק של הרכיבים (למשל ההתנגדות) יכול להיות של 10%. זה אומר שזה שהתחמם יכול להיות "מזל רע" שכמה רכיבים סטו מהערך בהרבה והסתדרו במקרה כך שאחד הרכיבים לא יכול לעמוד בהספק שעובר דרכו.
אין מה לדאוג לטלפון (אלא אם הוא סנטימטר אחד מהמטען ועלול להישרף).
אבאל׳ה, אני מדבר ספציפית על אלחוטי ועל מטען של שיאומי שעולה בארץ משהו כמו 150-170 שקניתי בחו"ל

ואני מניח את הטלפון על המטען
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

קשה לי להאמין שהטענה אלחוטית שונה עקרונית, למרות שאלו משוואות יותר מסובכות. עדיין הטלפון יגן על עצמו.
לדעתי אין לך שום סיבה לפירור של דאגה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
אדום טורקי
קיבל.ה  לייק אחד

its-sick כתב: 12 פברואר 2021, 00:37 קשה לי להאמין שהטענה אלחוטית שונה עקרונית, למרות שאלו משוואות יותר מסובכות. עדיין הטלפון יגן על עצמו.
לדעתי אין לך שום סיבה לפירור של דאגה.
יגן על עצמו משמע לא ינצל את ה 20 וואט שהמטען נותן אלא ישתמש רק במקסימום שלו שזה 7.5 וואט?

ותודה איציק
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ברור.
لا إله
סמל אישי של משתמש
אדום טורקי
קיבל.ה  לייק אחד

its-sick כתב: 12 פברואר 2021, 00:44ברור.
תודה
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

עם רקע דומה לשל איציק בחברות שמייצרות רכיבים אלקטרוניים (כולל לסלולרי) ובניגוד לדעתו, בכל הקשור לטלפון שלי אני משקיע יותר מאשר במכשירים אחרים מהסיבה הפשוטה שאני מצפה מהטלפון שלי לרמת אמינות גבוהה יותר מאשר למכשירים אחרים בבית, אם הסטרימר שלי ישבוק באמצע משחק של הפועל, מקסימום יחסך ממני הסבל, אבל אם הטלפון שלי ישבוק באמצע שיחת חירום שאני צריך שיחלצו אותי ממצוק שנפלתי ממנו או יותר גרוע , כשאשתי מנסה לתפוס אותי כי יש לה משהו שחשוב לה להגיד לי ועכשיו זה הזמן היחיד להגיד לי אותו, זה אני לא יכול לקבל.

לכן, אני לא קונה מכשירים זולים וגם מעדיף להימנע ממוצרי עזר כמו מטען פחות טובים.
הסיבה לכך אגב הוסברה מאוד יפה על ידי איציק, ההבדל בין מכשיר זול ליקר יכול להיות לפעמים רק איכות הבדיקה והבקרה לפני שהוא הוצע למכירה, וככה אתה עשוי לקבל מכשיר/מטען טוב מאוד פעם אחת ומכשיר שאסור לעלות איתו למטוסים כי הוא עלול להתפוצץ פעם אחרת.

ואחרי הנאום הזה, לשאלה הנידונה, המטען שאתה מדבר עליו כנראה נותן הספק מקסימאלי של 20W , לא מאמין שאין גם במכשיר וגם במטען מנגנונים שמווסתים את ההספקים ככה שהמכשיר לא ייפגע.
תהנה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מעולם לא שילמתי מעל 750 שקל על טלפון, אבל נהגתי להחליף כל שנה כשיטה, לרוב במחירים של 500-700 שקל.
ביחס למי שקונה טלפון יקר כל שלוש שנים, הייתי בפיגור אחריו בשנה הראשונה, מאוזן איתו טכנולוגית בשנה השניה ומתקדם ביחס אליו בשנה השלישית.
מעולם לא היה אכפת לי שיקרה משהו לטלפון שלי כי יש לי המון טלפונים זולים ספייר (הקודמים שלי ושל בני משפחתי).
באופן חריג הטלפון הנוכחי שלי איתי כבר כמעט שנתיים כי הוא כל כך טוב שאין לי שום צורך להחליף אותו. זה בגלל ששיאומי התקדמו פלאים באיכות שלהם בלי לעלות במחיר.
لا إله
Kyahs
קיבל.ה  22 לייקים

מנצל את השרשור - איזה טלפון קונים בימינו?
אני יכול לנצל סבסוד של העבודה ולקחת אחד מהגלקסי החדשים, אבל מתלבט אם לא עדיף לקנות מכשיר בסגנון שאיציק מדבר עליו.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

Kyahs כתב: 12 פברואר 2021, 21:27 מנצל את השרשור - איזה טלפון קונים בימינו?
אני יכול לנצל סבסוד של העבודה ולקחת אחד מהגלקסי החדשים, אבל מתלבט אם לא עדיף לקנות מכשיר בסגנון שאיציק מדבר עליו.
אני עם השיאומי 8 פרו וממש ממש מרוצה. קניתי אותו לפני שמונה חודשים באלף שקל והוא באמת פגז. לא יודע מה עוד אנשים עושים עם הטלפון שלהם ששלי לא עושה. מצלמה מעולה, מלא איחסון, מריץ אפליקציות חלק. יש גם פונקציה מגניבה שאתה יכול ללחוץ על מספרים בסדר מסויים ולדבר עם חברים שנמצאים רחוק ממך =)

מנצל את ההזדמנות להראות תצלום שעשיתי של שממית, במצלמה של הטלפון ורק עם העריכה המובנית שלו. להתרשמות מיכולות הטלפון (והצלם)
https://i.ibb.co/LzYMW9f/IMG-20201017-162016.jpg
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
שליחת תגובה