5 זרים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

El dudernio כתב: 09 פברואר 2021, 09:09
Brose כתב: 09 פברואר 2021, 09:05 אנחנו מועדון פי 10 יותר גדול מחולון אם נרד ליגה זה בגלל הגנבת דעת הזאת
אם נרד ליגה זה בגלל ניהול מקצועי וכלכלי כושל.
לא חושב כמוך כשאני רואה את יונתן מור, רז אדם, וקופרברג משחקים כואב לי בעיניים אי אפשר להמשיך עם זה הם לא רמה ללאומית אפילו
נערך לאחרונה על ידי Brose ב 09 פברואר 2021, 09:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Brose כתב: 09 פברואר 2021, 09:14
Brose כתב: 09 פברואר 2021, 09:05 אנחנו מועדון פי 10 יותר גדול מחולון אם נרד ליגה זה בגלל הגנבת דעת הזאת
לא חושב כמוך כשאני רואה את יותן מור ורז אדם וקופרברג משחקים כואב לי בעיניים אי אפשר להמשיך עם זה הם לא רמה ללאומית אפילו
ויש סיבה למה הם השחקנים ולא אחרים.....
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

El dudernio כתב: 09 פברואר 2021, 09:14
Brose כתב: 09 פברואר 2021, 09:14

לא חושב כמוך כשאני רואה את יותן מור ורז אדם וקופרברג משחקים כואב לי בעיניים אי אפשר להמשיך עם זה הם לא רמה ללאומית אפילו
ויש סיבה למה הם השחקנים ולא אחרים.....
בגלל זה אני מעדיף זרים
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Brose כתב: 31 ינואר 2021, 14:22 אם רוצים להיות תחרותיים יותר אני לא רואה סיבה שלא ניהיה עם חמישה זרים שישראלי אחד על המגרש .ועזוב את הקטע הכספי כרגע אני מדבר ברמה העקרונית שנרצה לתת פייט למכבי וכל שאר הקבוצות עכשיו אולי זה לא רלוונטי בגלל התקופה אבל זה נראה לי אופציה לגיטימית לעתיד
לדעתך כסף נופל מהשמיים?
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

בשביל להישאר בליגה, ומעבר לזה הרי אין לנו שאיפות כרגע, לא צריך 5 זרים, צריך שיהיו 4 זרים טובים.
יאללה הביתה!!!
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

BigBaller כתב: 09 פברואר 2021, 14:25
Brose כתב: 31 ינואר 2021, 14:22 אם רוצים להיות תחרותיים יותר אני לא רואה סיבה שלא ניהיה עם חמישה זרים שישראלי אחד על המגרש .ועזוב את הקטע הכספי כרגע אני מדבר ברמה העקרונית שנרצה לתת פייט למכבי וכל שאר הקבוצות עכשיו אולי זה לא רלוונטי בגלל התקופה אבל זה נראה לי אופציה לגיטימית לעתיד
לדעתך כסף נופל מהשמיים?
לא ,אבל אם מועדון כמו חולון מנסה לגייס כסף צריך אז אנחנו הפועל תל אביב אמורים לשאוף ליותר מהם. והכל מתחיל מהתנהלות
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

עם התנהלות נכונה היינו במקום אחר כרגע, להיכנס לאיזו הרפתקה מיותרת של זר חמישי זו בטח לא התנהלות נכונה במצבנו הכלכלי.
בטח ובטח שעבור המטרות של הפועל השנה זה מיותר.
יאללה הביתה!!!
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

יהלום14אדום כתב: 09 פברואר 2021, 14:26 בשביל להישאר בליגה, ומעבר לזה הרי אין לנו שאיפות כרגע, לא צריך 5 זרים, צריך שיהיו 4 זרים טובים.
:rose:
בשלב הזה הכי חשוב מחליף זמני (חוזה לחודשיים שניתן לחדשו) לטוקוטו! והחלפתדיבלר\יורק בגארד אתלטי עם יכולת קליעה מוכחת!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

ממש לא מיותר. אין שום סיבה שלא יהיה יותר טוב אבל כסף זה לא הבעיה פה זה החשיבה התבוסתנית
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Brose כתב: 09 פברואר 2021, 15:36 ממש לא מיותר. אין שום סיבה שלא יהיה יותר טוב אבל כסף זה לא הבעיה פה זה החשיבה התבוסתנית
בספק שאפילו לשחקנים היום יש כסף לשלם בזמן, אתה רוצה עוד זר?
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

אה נכון אין אנשי עסקים בכלל שמקורבים להפועל, אין הרבה אוהדים שיכולים לעזור זה בכלל לא הבעיה. אם לך לא מפריע התדמית של המעודון שהוא ירד ליגה אז בכבוד יאללה נלך לעונה פיננסית ושלום על ישראל אני לא חושב כמוך ואחרים, מצטער. אני יודע שיש כלים להתמודד בעונה קשה כזאת צריך לפתוח את הראש קצת.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

לפני שפותחים את הראש קצת, מסתכלים למציאות בעיניים.
ובמציאות הזו, עם כל בעיות התקציב ויש לא מעט, בוא נתמקד בכך שיהיו לקבוצה הזו 4 זרים טובים
ואז אולי הטיעון שלך לגבי הזר החמישי יהיה רלוונטי למשהו (בהסתכלות שלי, כפי שכבר כתבתי, ממש לא רלוונטי).
יאללה הביתה!!!
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Brose כתב: 09 פברואר 2021, 16:39 אה נכון אין אנשי עסקים בכלל שמקורבים להפועל, אין הרבה אוהדים שיכולים לעזור זה בכלל לא הבעיה. אם לך לא מפריע התדמית של המעודון שהוא ירד ליגה אז בכבוד יאללה נלך לעונה פיננסית ושלום על ישראל אני לא חושב כמוך ואחרים, מצטער. אני יודע שיש כלים להתמודד בעונה קשה כזאת צריך לפתוח את הראש קצת.
ואתה? תשלם?
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

יהלום14אדום כתב: 09 פברואר 2021, 17:11 לפני שפותחים את הראש קצת, מסתכלים למציאות בעיניים.
ובמציאות הזו, עם כל בעיות התקציב ויש לא מעט, בוא נתמקד בכך שיהיו לקבוצה הזו 4 זרים טובים
ואז אולי הטיעון שלך לגבי הזר החמישי יהיה רלוונטי למשהו (בהסתכלות שלי, כפי שכבר כתבתי, ממש לא רלוונטי).
א. כן אני ישלם כי אני אוהב את הקבוצה הזאת ורוצה בהצלחתה
ב.זה קשקוש כי אפשר להשיג כסף וזה מתחיל ממנו האוהדים. לא מצליח להבין למה זה כזה טאבו לדבר על זה?
ג. אין שום סיבה מכבי וירושלים וחולון יהיו חמישה זרים עצם העבודה שזה זרים אמורה לשדרג ולא להיפך.
ד.כבר יש לזה תקדים בעבר עם בנקס הצלחנו להגיע לפיינל פור וזו עובדה
ה. הצלחת הקבוצה היא מעל כל ערך אחר אתה רוצה בסופו של דבר שהקבוצה שלך תיהיה אטרקטיבית ותתחרה שווה ולא תיהיה בסכנת ירידה אין בזה שום דבר פסול.
אם כל זה לא משכנע אותך אז אולי כדי לסגור ת'בסטה כי אין לנו מה למכור גם ככה .אני חושב שאפשר אחרת מבחינתך מספיק לחשוב שאין סיכוי להשיג כסף ולהתפלל שהזר הבא שלנו לא יפצע או יסריח את הפרקט .מבחינתי צריך לעשות זעזוע וכן לחשוב בגדול אני לא דרימר הבלון הזה עוד יתפוצץ לכולם בפרצוף אתם תראו בעצמכם.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מסבירים לך שחולון וירושלים רושמות חמישה זרים טובים, כי ארבעה זרים טובים לא מספיקים בשביל לקחת תואר.
לעומת זאת, בשביל המטרות שלנו - להישאר בליגה - אם נגיע לארבעה זרים טובים זה הרבה יותר ממספיק בשביל להישאר, וכנראה גם להיכנס לפלייאוף בסופו של דבר. כרגע אנחנו רחוקים גם מארבעה זרים טובים.
בסכום הכסף העצום שעולה לרשום חמישה זרים, אפשר קודם להגיע לארבעה זרים מאוד טובים. אין פה שום קשר לערכים, נטו עלות/תועלת.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

יובל כתב: 09 פברואר 2021, 21:09 מסבירים לך שחולון וירושלים רושמות חמישה זרים טובים, כי ארבעה זרים טובים לא מספיקים בשביל לקחת תואר.
לעומת זאת, בשביל המטרות שלנו - להישאר בליגה - אם נגיע לארבעה זרים טובים זה הרבה יותר ממספיק בשביל להישאר, וכנראה גם להיכנס לפלייאוף בסופו של דבר. כרגע אנחנו רחוקים גם מארבעה זרים טובים.
בסכום הכסף העצום שעולה לרשום חמישה זרים, אפשר קודם להגיע לארבעה זרים מאוד טובים. אין פה שום קשר לערכים, נטו עלות/תועלת.
כי זה בדיוק לחשוב בקטן ולמה לחשוב ככה הרי זה מה שאתה רוצה שהקבוצה שלך תגיע לפלייאוף או תיהיה בסכנת ירידה איזה חרפה .ואין לי בכלל ויכוח על הזרים המזעזעים אותם היה צריך להחליף ממזמן יש פה עקרון שאותו צריך לשבור. הניהול הוא תת רמה ועל זה יש קונצנזוס החשיבה צריכה להיות שונה זה כל מה שאני מבקש
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אין שום קשר לחשיבה, רק לכסף. תביא 700 אלף שקל כל עונה בתנאי שירשמו חמישה זרים ואני מבטיח לך שזה מה שיקרה. עד אז, עדיף לנצל את הכסף שכן יש קודם כדי למצוא ארבעה זרים טובים.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Brose כתב: 09 פברואר 2021, 20:43
יהלום14אדום כתב: 09 פברואר 2021, 17:11 לפני שפותחים את הראש קצת, מסתכלים למציאות בעיניים.
א. כן אני ישלם כי אני אוהב את הקבוצה הזאת ורוצה בהצלחתה
ב.זה קשקוש כי אפשר להשיג כסף וזה מתחיל ממנו האוהדים. לא מצליח להבין למה זה כזה טאבו לדבר על זה?
ג. אין שום סיבה מכבי וירושלים וחולון יהיו חמישה זרים עצם העבודה שזה זרים אמורה לשדרג ולא להיפך.
ד.כבר יש לזה תקדים בעבר עם בנקס הצלחנו להגיע לפיינל פור וזו עובדה
ה. הצלחת הקבוצה היא מעל כל ערך אחר אתה רוצה בסופו של דבר שהקבוצה שלך תיהיה אטרקטיבית ותתחרה שווה ולא תיהיה בסכנת ירידה אין בזה שום דבר פסול.
אם כל זה לא משכנע אותך אז אולי כדי לסגור ת'בסטה כי אין לנו מה למכור גם ככה .אני חושב שאפשר אחרת מבחינתך מספיק לחשוב שאין סיכוי להשיג כסף ולהתפלל שהזר הבא שלנו לא יפצע או יסריח את הפרקט .מבחינתי צריך לעשות זעזוע וכן לחשוב בגדול אני לא דרימר הבלון הזה עוד יתפוצץ לכולם בפרצוף אתם תראו בעצמכם.
נו טוב
נערך לאחרונה על ידי BigBaller ב 10 פברואר 2021, 13:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

אמרתי את זה מקודם לא בא לי לראות קונסים רצים עם זרים טובים ואני מדבר על רז אדם, יונתן מור ,קופרברג מקבלים דקות .אם אתה חושב שזה מה שיעזור אתה טועה ביג טיים .תראה למשל את ראשון קבוצה שמתבססת על ארבעת הזרים שלה (שהם לא רעים בכלל) קרובים מאוד לתחתית אתה רוצה יותר להצליח תשלם ואפשר להשיג את הכסף כפי שרשמתי לפני זה יש אנשי עסקים, מכירת מינויים עתידיים .ועוד הרבה אופציות להרוויח כסף חולון מגייסים כרגע כסף אין סיבה שהפועל לא.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

רוץ עם האג׳נדה הזאת בבחירות הבאות, אני בעד, רק אשמח לראות במקביל תוכנית מסודרת מאיפה יגיע הכסף הזה, לא בסיסמאות.
מי שיכתוב במצע שלו שהוא מתכוון להכניס כסף, כמה ואיך יקבל את הקול שלי די בודאות.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

אין לי כוונה להיכנס לפוליטיקה הזאת. זה נטו לחשוב קצת מחוץ לקופסא .אולי אני טועה ויובל והשאר צודקים אבל זה לא משנה שהקבוצה נמצאת בברוך וחייב זעזוע רציני כולי תקווה שבשנה שיש שתי יורדות הפועל לא תהיינה בניהן
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אתה נטו מקשקש. מדבר על זה שקל להביא אנשי עסקים אוהדי הפועל עם כסף.
כמו עוד הרבה קשקשנים שלא ניסו לעשות את זה בחיים אתה מדבר על דברים שאין לך בהם שמץ של מושג.
אולי עדיף באמת שתתרכז בהערצה לים מדר.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Brose
קיבל.ה  10 לייקים

ולך יש? אני לפחות אומר שיכול להיות שאני טועה קטונתי ניסיתי לעלות נקודה שהפועל חולון קבוצה עם בערך אותו תקציב של הפועל מנסה לגייס כספים כדי להעמיד סגל איכותי לליגה ולגביע. סתם נתתי דוגמה אנשי עסקים זה יכול להיות אלף ואחד דברים אחרים שיכולים להכניס כסף למועדון אבל כן יש פתרונות לדעתי .
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אז בוא תתחיל לעשות....

אל תשכח שבניגוד לחולון , אצלינו מידי שנה כבר לא מעט זמן משלמים דמי חבר.
אל תשכח שאצלינו עושים מבצעי גיוס כאלה כל הזמן.
אל תשכח שאצלינו אנשים פרטיים שמים צ׳קים שלהם לערבות בבקרה התקציבית.
אל תשכח שכבר עשינו השנה מבצע של ״שימו כסף עכשיו בעבור מנוי עתידי כשאפשר יהיה למכור אחד״.

כן , אנשים פה כבר לקחו חלק במבצעי הגיוס של הקבוצה לאורך השנים (רדנקו בינהם) בהתנדבות מלאה, כן אנשים פה תורמים כספים לקבוצה באופן עיקבי, כן אנשים פה מתחננים לאנשי עסקים ״אוהדי״ הפועל שיעזרו על בסיס קבוע.

אם זה כל כך נראה לך אפשרי ואתה יודע מה לעשות, בוא תעשה, אחרת, תעשה לי טובה, תפסיק להטיף בעיניינים שאתה כנראה לא מבין בהם מספיק.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

לא מטיף לאף אחד שכל אחד יחשוב איך שבא לו ומה שהוא רוצה .אני כן חושב שאפשר אחרת אתה יכול לא לכבד את הדעה שלי אבל אין זה משנה שהקבוצה ב10 השנים שלה בליגת העל לא הגיעה להישג ספורטיבי אחד ויכול להיות שאני טועה אין ברירה אלה לחשב מסלול מחדש
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא חושב שיש מי שחושב אחרת, וכבר כתבתי באשכולות אחרים שכבר נעשו צעדים כדי להתחיל שינוי במבנה הניהולי של הקבוצה ואז חטפנו את הקורונה לפנים שלנו שתקעה פה הכל.

הרעיונות שאתה זורק פה, כנראה שאתה לא מודע או מבין את זה, אין בהם שום חדש ביחס למצב הרעוע שבו אנחנו נמצאים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אין כסף ואין סיבה לשחק עם 5 זרים. קודם שיהיו לנו 4 זרים טובים, ואז נוכל להביא עוד זר אבל רוב הזרים שמגיעים זה חילוש לקבוצה. עדיף להשקיע את הכסף ב 4 זרים איכותיים במקום ב 5 לא איכותיים. עזוב את זה שאין כסף לוותר על המענק ולשלם קנס.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Brose כתב: 10 פברואר 2021, 09:21 לא מטיף לאף אחד שכל אחד יחשוב איך שבא לו ומה שהוא רוצה .אני כן חושב שאפשר אחרת אתה יכול לא לכבד את הדעה שלי אבל אין זה משנה שהקבוצה ב10 השנים שלה בליגת העל לא הגיעה להישג ספורטיבי אחד ויכול להיות שאני טועה אין ברירה אלה לחשב מסלול מחדש
אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה, אבל יש הבדל בין מחשבה או דעה לבין העובדות.
אתה כנראה היית אז ילדון, אבל אני הייתי זה שגייס כספים כדי להפקיד ערבויות בבית משפט במטרה למנוע את ההריסה של אולם אוסישקין.
דיברתי עם אנשים שיכלו לבנות להפועל עשרה אולמות ולשים בהפועל תקציב כפול מזה שיש למכבי מדי שנה.
האנשים האלה שמציגים את עצמם כאוהדי הפועל סיפרו לי סיפורים על זה שהם ישימו את כל הכסף שצריך בעצמם, אבל ברגע האמת אנשים עם עשרות מליונים בכיס נעלמו, הפסיקו לענות לטלפונים ולא שמו שקל מהכיס.
וביניהם יש שחקני עבר שהיום הם אנשים אמידים מאוד אבל להוציא שקל בשביל הפועל הם לא מוכנים.
אלה האוהדים של הפועל תל אביב, להבדיל מאוהדי מכבי שרבים ביניהם על מי יקנה שטח פרסום ויתן חסות לקבוצה שהוא אוהד.
את אוהדי הפועל מעניין כמה שם איש עסקים אחר כדי שהם לא ישימו יותר ממנו. במקום לברר כמה הוא שם כדי שהם ישימו יותר.
אלה אנשי העסקים שאתה חושב שאפשר להוציא מהם כסף.הם קיימים אבל בכל מה שקשור להפועל הדבר היחיד שהם יודעים לעשות זה לדבר.
הפוסט קיבל 4 לייקיםEl dudernioKingAlpacanenoאדום אש
שליחת תגובה