להחזיר את דני פרנקו להפועל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

חושב שטעות ומקווה להתבדות. זה הכל.
רק שלא יעשה רמי הדר לJP וזהו.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

וואו, זה אשכרה קרה.

זהו, שברו אותי סופית.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלוואי הלוואי שאוכל את הכובע כי אני לגמרי עם אלפקה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

covid bryant כתב: 05 פברואר 2021, 14:25
נייט רובינסון כתב:החלטה אדירה של ההנהלה! אללה הפועל
היי רמי

Sent from my HD1913 using Tapatalk
לא רמי ולא בטיח. אני חושב שרמי צריך ללכת הביתה, אבל זאת החלטה טובה אחרי המון החלטות גרועות. סוף סוף עשו בשכל והחזירו את המאמן היחיד שהצליח כאן
beny
קיבל.ה  247 לייקים

לפני חודש, רמי כהן על פרנקו - ‏"ביותר מדי מקרים אתה לוקח מאמן וברוב נתקל במעטפת - סוכנים, עיתונאים, מסרים שעוברים דרך התקשורת, דברים שאי אפשר להשאיר בחדר ההלבשה. זה כל הסחלה והפוליטיקה שמסביב, כבר נמאס מזה"

כהן נותן דוגמא למקרה שבו הוא הבין שהוא צריך להתמודד עם יותר מאתגר מקצועי כזה או אחר: ״המערכת מסביב מאוד מתישה עם מאמן ישראלי. למשל, היה לי מאמן שאמר לי ׳אם לא נעשה ככה - אתה תראה מה יכתבו בערב ומה יגידו בטלוויזיה׳ - ואז אתה רואה שזה באמת קורה. אתה יושב בחדר, מדבר על משהו, אתה מבין מה הכיוון שהמאמן רוצה אבל אין ממש הסכמה, ואחרי חצי שעה זה יוצא בתקשורת ואז אין לך ברירה ואתה נדחף לרצונות של המאמן. היה לי מאמן שברגע שקצת לא הולך הוא פשוט מכר אותך החוצה, או שהלך להפעיל שחקנים שינסו לשכנע אותך בדברים. כשאתה מעסיק בנאדם - אתה רוצה לעבוד מול הבנאדם, עד המוות, אבל לא רוצה את כל המסביב״.

לא מבין למה להחזיר אותו, איינשטיין כבר אמר "טיפשות היא לחזור על אותה הפעולה וכל פעם לצפות לתוצאה אחרת"

נדב זילברשטיין פנוי להובלה, מאמן שהצליח יפה עם נס-ציונה
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

איזה ייאוש. המאמן השנוא עלי.
יאללה מחכה לראיונות המתנשאים אחרי הפסדים והפגישה בבוררות.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

כל כך טצוב שזה אפילו לא מצחיק..
כבר עדיף באמת את שיבק או לנסות הימור כמו נדב זילברשטיין.
מבאס.
מחר יוחתמו כל מיני זרים חטיארים שפעם שיחקו בארץ והיו סבבה, והיום הם רחוקים מהרמה..
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

למה זה לא עובד עם רוכש או עם כל מיני שמות של שחקנים שעליהם פותחים אשכולות??
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל 2 לייקיםBigBallerלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 05 פברואר 2021, 16:32 כל כך טצוב שזה אפילו לא מצחיק..
מבאס.
מחר יוחתמו כל מיני זרים חטיארים שפעם שיחקו בארץ והיו סבבה, והיום הם רחוקים מהרמה..
גם דניאל זילברשטיין הולך מבחינתי..

אני מבין שיש קונצנזוס פה בפורום נגד פרנקו, אבל איך גורמים לזה להשפיע על ההנהלה??
It's 1991 and I refuse to come wack
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

Hapoelian כתב:
מבאס.

אני מבין שיש קונצנזוס פה בפורום נגד פרנקו, אבל איך גורמים לזה להשפיע על ההנהלה??
https://www.atzuma.co.il/
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

Noam כתב: 05 פברואר 2021, 21:14
Hapoelian כתב:
מבאס.

אז מתי שוכמן חוזר ?
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

ADOM כתב: 05 פברואר 2021, 21:28
Noam כתב: 05 פברואר 2021, 21:14
Hapoelian כתב:

אז מתי שוכמן חוזר ?
ומה טיי מקי עושה בימים אלו?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הכסף שלי הוא על האוול ועל מקניל. מי מהם פנוי? מבוגרים ויקרים. מתאים בול.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

בגלל החלאה הזה ג׳ף אלן ואדריאן בנקס לא בהפועל.
המהלך הזה פשוט בלתי נתפס. להכניס ראש חולה למיטה עוד יותר חולה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אני מניח שהמחשבה היתה להביא מאמן מנוסה שכבר מכיר את המערכת.
בדבר אחד אני בטוח: פרנקו לא היה מאפשר להנהלה להשאיר את הקבוצה חודש וחצי בלי קו פנים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Karl Marx כתב: 06 פברואר 2021, 11:17 בגלל החלאה הזה ג׳ף אלן ואדריאן בנקס לא בהפועל.
תגיד מה עובר לך בראש? הוא הביא את טוני גפני במקום ג׳ף אלן, מהלך מעולה. לגבי אדריאן בנקס, הוא לא הסכים להישאר לא קשור לפרנקו. הציעו לו הצעה ביותר כסף מאיטליה והוא חתם שם
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

נייט רובינסון כתב: 06 פברואר 2021, 13:37
Karl Marx כתב: 06 פברואר 2021, 11:17 בגלל החלאה הזה ג׳ף אלן ואדריאן בנקס לא בהפועל.
תגיד מה עובר לך בראש? הוא הביא את טוני גפני במקום ג׳ף אלן, מהלך מעולה. לגבי אדריאן בנקס, הוא לא הסכים להישאר לא קשור לפרנקו. הציעו לו הצעה ביותר כסף מאיטליה והוא חתם שם
אתה צוחק? טוני גפני שהגיע אלינו היה צל של עצמו במקרה הטוב והרבה פחות טוב מג'ף אלן זה בטוח. אדריאן בנקס יובש על הספסל במקרה הטוב ובמקרה הרע הועמד בפינה של המגרש ולא קיבל כדורים כשמנקו חברו הטוב של פרנקו מועדף על פניו. פרנקו בזבז את שניהם בשביל שחקנים שנוח לו איתם כי הוא לא מסוגל לעשות משהו מחוץ לתחום הנוחות שלו.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

Frenzy כתב: 06 פברואר 2021, 14:15
אתה צוחק? טוני גפני שהגיע אלינו היה צל של עצמו במקרה הטוב והרבה פחות טוב מג'ף אלן זה בטוח. אדריאן בנקס יובש על הספסל במקרה הטוב ובמקרה הרע הועמד בפינה של המגרש ולא קיבל כדורים כשמנקו חברו הטוב של פרנקו מועדף על פניו. פרנקו בזבז את שניהם בשביל שחקנים שנוח לו איתם כי הוא לא מסוגל לעשות משהו מחוץ לתחום הנוחות שלו.
לדעתי כותב הפוסט מקורב איכשהו לפרנקו. אין מצב שזאת דעה ספונטנית אמיתית של מישהו שצפה ועקב בעונות של פרנקו
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyneno
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

לא קשור לפרנקו ?? עוד לא ראיתי מאמן שמייבש את השחקן הכי טוב שלו כמו שהוא עשה לו באותה תקופה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אתם לא מבינים כלום בכדורסל אם אתם אומרים שג׳ף אלן יותר טוב מטוני גפני, באמת
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

פרימו לוי כתב: 06 פברואר 2021, 14:17
Frenzy כתב: 06 פברואר 2021, 14:15

לדעתי כותב הפוסט מקורב איכשהו לפרנקו. אין מצב שזאת דעה ספונטנית אמיתית של מישהו שצפה ועקב בעונות של פרנקו
לא מקורב לפרנקו... פשוט חושב שהוא מאמן מעולה ועובדה שהוא המאמן היחיד שהביא אותנו לפיינל פור ולחצי גמר גביע, וניצח בעונה אחת פעמיים את שלושת הגדולות (מכבי, ירושלים וחולון). מי אתם פה חושבים שמאמן יותר טוב לקרבות תחתית? פרנקו הוא מאמן עם ניסיון שלקח אליפות וגביע, ומכיר את המערכת והצליח פה.
ואני אומר לכם שאני מכיר הרבה אוהדי הפועל ולא פעילים כאן, והם מסכימים איתי בכל מילה. אתם המיעוט ששומעים אותו
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

נייט רובינסון כתב: 06 פברואר 2021, 14:45 אתם לא מבינים כלום בכדורסל אם אתם אומרים שג׳ף אלן יותר טוב מטוני גפני, באמת
שמע דני זה לא עיניין של ג'ף או טוני, או החלטה כזו או אחרת. זה התנהלות כללית, היסטריה, היסטוריה, אישיות של מאמן וכן גם היחסים עם הקהל. זה כמו שבכדורגל יחזירו פתאום את לוזון נניח, יעני מה הפאקינג קשר ההחתמה הזאת עכשיו?!

ועדיין אני אשמח לאכול ארגז כובעים אם הוא יעשה קסמים, כי אנחנו חייבים הצלחה מקצועית כבר.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Hapoelian כתב: 06 פברואר 2021, 14:52
נייט רובינסון כתב: 06 פברואר 2021, 14:45 אתם לא מבינים כלום בכדורסל אם אתם אומרים שג׳ף אלן יותר טוב מטוני גפני, באמת
שמע דני זה לא עיניין של ג'ף או טוני, או החלטה כזו או אחרת. זה התנהלות כללית, היסטריה, היסטוריה, אישיות של מאמן וכן גם היחסים עם הקהל. זה כמו שבכדורגל יחזירו פתאום את לוזון נניח, יעני מה הפאקינג קשר ההחתמה הזאת עכשיו?!
איזה דוגמה מטומטמת. לוזון לא הביא את הפועל לטופ 4 ולחצי גמר גביע! הוא לא ניצח פעמיים את שלושת הגדולות באותה עונה. אני לא מבין איך אתה יכול לחשוב ככה, באמת
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

למיטב זכרוני לוזון אחרי העונה הגרועה שלו בהפועל - חזר למועדון.
ושוב, השאלה היחידה היא האם במצב הנוכחי פרנקו הוא זה שיכול לעזור. להתעסק במה הוא אמר , לא אמר, עשה, לא עשה - כרגע, זה לא מעניין.
ואני ביקרתי את פרנקו לא מעט.
אם הוא יעזור למועדון כל מה שהיה לא מעניין.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

שמע, או שאתה אהבל, או שאתה דני פרנקו. אין באמצע. אין אפילו פרמטר אחד שבו התרומה של גפני בהפועל מתחרה בזו של אלן. אפילו לא אחד.
לגבי בנקס, נו, כנראה שמה שברור ל-99% מאוהדי הפועל איכשהו נשגב מבינתך.
כנראה מהחסרונות של פתיחת הפורום למשתמשים חדשים.

=== עריכת מנהל ===
תוכן הודעה זאת חורג מנורמות השיח המתורבת שאנחנו רוצים לראות בפורום ועל כן המשתמש קיבל אזהרה בהתאם.
מעבר לכך , אנחנו פורום פתוח שנועד לאפשר מגוון דיעות וקיום דיון , לא פורום שבו משתיקים ו/או מקבלים רק כיוון מחשבה אחד, זה מיתרונות פתיחת הפורום למשתמשים חדשים!
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Karl Marx כתב: 06 פברואר 2021, 18:46
שמע, או שאתה אהבל, או שאתה דני פרנקו. אין באמצע. אין אפילו פרמטר אחד שבו התרומה של גפני בהפועל מתחרה בזו של אלן. אפילו לא אחד.
למה אתה לא מדבר בכבוד? למה אתה הופך את הדיון לקללות. התרומה של טוני גפני גדולה משל ג'ף אלן. ג'ף אלן היה בן אדם אלים. היה מעולה בעונה הראשונה אבל כשחזר התנהג באלימות ולא היה משהו. טוני גפני מנהיג, שומר מעולה, ושחקן יותר טוב מג'ף אלן. עובדה - טוני גפני שיחק בקבוצות הגדולות באירופה, ואיפה ג'ף אלן? בליגה לאומית בעיקר, בהפועל, ובחיפה שנזרק שם אחרי שעישן סמים.
דבר בכבוד, אחרי הכל כולנו אוהדי הפועל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 06 פברואר 2021, 12:00 אני מניח שהמחשבה היתה להביא מאמן מנוסה שכבר מכיר את המערכת.
בדבר אחד אני בטוח: פרנקו לא היה מאפשר להנהלה להשאיר את הקבוצה חודש וחצי בלי קו פנים.
חחחחחח
אותו דני פרנקו שנלחם בהנהלה לא להחתים מחליף למאט הווארד כשזה היה פצוע ונעדר שישה משחקים, ואחר כך גרר פציעה למשך שאר העונה. הוא זה שלא היה מאפשר להנהלה להשאיר את הקבוצה בלי קו פנים. ברור.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

יובל כתב: 06 פברואר 2021, 20:17
purvis short כתב: 06 פברואר 2021, 12:00 אני מניח שהמחשבה היתה להביא מאמן מנוסה שכבר מכיר את המערכת.
חחחחחח
אותו דני פרנקו שנלחם בהנהלה לא להחתים מחליף למאט הווארד כשזה היה פצוע ונעדר שישה משחקים, ואחר כך גרר פציעה למשך שאר העונה. הוא זה שלא היה מאפשר להנהלה להשאיר את הקבוצה בלי קו פנים. ברור.
עזוב, אתה מדבר עם זה שרוצה להחזיר את ארז שנשאר עונה עם קאונסיל שלידו יורק זה הארדן
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

חחחחחח
במקרה ההוא, שהיה שערורייתי ואין בינינו ויכוח עליו, עדיין נשארת עם קו פנים שיכול להתמודד, פה נשארת בלי כלום. ועם סגל הרבה יותר חלש. אני לא חושב שאלה מקרים דומים.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

בני12 כתב: 06 פברואר 2021, 21:24
חחחחחח
עזוב, אתה מדבר עם זה שרוצה להחזיר את ארז שנשאר עונה עם קאונסיל שלידו יורק זה הארדן
נכון. חושב שבנקודת הזמן הזו זה צעד נכון, למרות חסרונותיו של ארז
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

נייט רובינסון כתב: 06 פברואר 2021, 19:53
למה אתה לא מדבר בכבוד? למה אתה הופך את הדיון לקללות. התרומה של טוני גפני גדולה משל ג'ף אלן. ג'ף אלן היה בן אדם אלים. היה מעולה בעונה הראשונה אבל כשחזר התנהג באלימות ולא היה משהו. טוני גפני מנהיג, שומר מעולה, ושחקן יותר טוב מג'ף אלן. עובדה - טוני גפני שיחק בקבוצות הגדולות באירופה, ואיפה ג'ף אלן? בליגה לאומית בעיקר, בהפועל, ובחיפה שנזרק שם אחרי שעישן סמים.
ג'ף אלן ב-2015-16: 38 משחקים, 23.5 ד' למשחק, 11.76 נק' ב-54%, 8 ריב', 1.5 חטיפות על 1.45 איב'
גפני ב-2017-18: 31 משחקים, 28.9 ד' למשחק, 10 נק' ב-47.5%, 5.65 ריב', 1.26 חטיפות על 1.13 איב'

אתה יכול לטעון כל מיני דברים לגבי הקנדציה השניה והקצרה של ג'ף, אבל אתה לא יכול לטעון שגפני היה טוב. זה לא מספרים של זר, בטח לא בעמדה שלו.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 06 פברואר 2021, 21:40
חחחחחח
במקרה ההוא, שהיה שערורייתי ואין בינינו ויכוח עליו, עדיין נשארת עם קו פנים שיכול להתמודד, פה נשארת בלי כלום. ועם סגל הרבה יותר חלש. אני לא חושב שאלה מקרים דומים.
לא מקרים דומים? אין שני מקרים יותר דומים מזה. צריך מיקרוסקופ כדי למצוא הבדלים בין שני המקרים. ואתה בטוח שפרנקו, שבמקרה הראשון נלחם בהנהלה לא להביא מחליף, לא היה מאפשר להנהלה להשאיר את הקבוצה בלי סנטר.
מבחינתך כל בנאדם וכל אירוע משחר ההיסטוריה הוא אמצעי לנגח את ההנהלה וזה מוציא אותך לא רציני.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 06 פברואר 2021, 22:31
נייט רובינסון כתב: 06 פברואר 2021, 19:53

ג'ף אלן ב-2015-16: 38 משחקים, 23.5 ד' למשחק, 11.76 נק' ב-54%, 8 ריב', 1.5 חטיפות על 1.45 איב'
גפני ב-2017-18: 31 משחקים, 28.9 ד' למשחק, 10 נק' ב-47.5%, 5.65 ריב', 1.26 חטיפות על 1.13 איב'

אתה יכול לטעון כל מיני דברים לגבי הקנדציה השניה והקצרה של ג'ף, אבל אתה לא יכול לטעון שגפני היה טוב. זה לא מספרים של זר, בטח לא בעמדה שלו.
דיברתי על הקדנציה הראשונה שלו? כתבתי שהוא היה מעולה, אבל בקדנציה השנייה הוא התנהג באלימות וגם לא תרם כל כך על המגרש (10 נקודות למשחק)
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל כתב: 06 פברואר 2021, 22:35
purvis short כתב: 06 פברואר 2021, 21:40

חחחחחח
לא מקרים דומים? אין שני מקרים יותר דומים מזה. צריך מיקרוסקופ כדי למצוא הבדלים בין שני המקרים. ואתה בטוח שפרנקו, שבמקרה הראשון נלחם בהנהלה לא להביא מחליף, לא היה מאפשר להנהלה להשאיר את הקבוצה בלי סנטר.
מבחינתך כל בנאדם וכל אירוע משחר ההיסטוריה הוא אמצעי לנגח את ההנהלה וזה מוציא אותך לא רציני.
אני חושב שהוא היה מתנהל אחרת בקבוצת תחתית שמסובכת במאבקי ירידה, ובקבוצת מרכז טבלה-צמרת. זו דעתי. אולי אני טועה.
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

ורק לסדר איזו אגדה שאיכשהו השתרשה אצל לא מעט אוהדים, מאט האוורד לא היה זר טוב. הוא קלע 10 נקודות למשחק, הוריד 6.7 ריבאונדים במשחק (מהם חצי בהתקפה מה שאומר שהוא הוריד פחות משלושה וחצי ריבאונדים בהגנה בממוצע למשחק), וחסם שש זריקות כל העונה. לא ממש מבין על סמך מה חלק מהאנשים חושבים שהוא היה זר טוב. אגב התרומה שלו בפלייאוף הייתה אפילו יותר מביכה, 6.4 נקודות, 4.8 ריבאונדים.
וזה בלי לדבר על אולי הבעיה הכי חמורה איתו, כשחקן זר הוא שיחק 23.2 דקות בממוצע. הבן אדם ב-32 משחקים בהפועל כולל פלייאוף, שיחק רק 4 פעמים מעל 30 דקות. אבל בגלל שהוא לבן ומשחק עם מרפקים אז הוא "עושה דברים שלא רואים בסטטיסטיקה".
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לאפה בחינם כתב: 07 פברואר 2021, 08:12 ורק לסדר איזו אגדה שאיכשהו השתרשה אצל לא מעט אוהדים, מאט האוורד לא היה זר טוב. הוא קלע 10 נקודות למשחק, הוריד 6.7 ריבאונדים במשחק (מהם חצי בהתקפה מה שאומר שהוא הוריד פחות משלושה וחצי ריבאונדים בהגנה בממוצע למשחק), וחסם שש זריקות כל העונה. לא ממש מבין על סמך מה חלק מהאנשים חושבים שהוא היה זר טוב. אגב התרומה שלו בפלייאוף הייתה אפילו יותר מביכה, 6.4 נקודות, 4.8 ריבאונדים.
וזה בלי לדבר על אולי הבעיה הכי חמורה איתו, כשחקן זר הוא שיחק 23.2 דקות בממוצע. הבן אדם ב-32 משחקים בהפועל כולל פלייאוף, שיחק רק 4 פעמים מעל 30 דקות. אבל בגלל שהוא לבן ומשחק עם מרפקים אז הוא "עושה דברים שלא רואים בסטטיסטיקה".
אצל מי השתרשה אגדה כזו? מי שזה השתרש אצלו צריך ללכת להבדק אצל רופא.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

לאפה בחינם כתב: 07 פברואר 2021, 08:12 ורק לסדר איזו אגדה שאיכשהו השתרשה אצל לא מעט אוהדים, מאט האוורד לא היה זר טוב. הוא קלע 10 נקודות למשחק, הוריד 6.7 ריבאונדים במשחק (מהם חצי בהתקפה מה שאומר שהוא הוריד פחות משלושה וחצי ריבאונדים בהגנה בממוצע למשחק), וחסם שש זריקות כל העונה. לא ממש מבין על סמך מה חלק מהאנשים חושבים שהוא היה זר טוב. אגב התרומה שלו בפלייאוף הייתה אפילו יותר מביכה, 6.4 נקודות, 4.8 ריבאונדים.
זה לא בגלל שהוא לבן, בסופו של דבר הבן אדם שיפר את מי שמסביבו, נתן תפוקה סה"כ טובה, ובכללי לדעתי היה אחלה. לא כוכב כדורסל ולא נעליים, פשוט אחלה שחקן.
אמנם זה לא שחקן לשים כזר מוביל, אלא כזר שלישי, סוג של מייקל קאריק כזה אם משווים לכדורגל, אבל אחלה שחקן
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

היה שחקן נוראי.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

בתוך ישראלי הווארד יכול להיות סמל.
בתור זר ברור שהוא חלש, נכון, עושה את האחרים מסביבו טובים יותר, חכם, סבבה.
אבל יש ויכוח שהוא לא ברמה של זר?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אפשר להגיד הרבה דברים על הקבוצה הזאת עם הווארד ומקי , עובדית , העונה הכי מוצלחת שלנו בשנים האחרונות, לא היו שחקנים גדולים אבל הקבוצה היתה יותר טובה ממה שיש לנו עכשיו ובכלל בשנים האחרונות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךNoam
שליחת תגובה