להחזיר את דני פרנקו להפועל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

חייבים להחזיר את דני פרנקו להפועל. המאמן היחיד מבין שורה של מאמנים טובים (ארז, קטש, בית הלחמי, רמי הדר ועוד) שהצליח לבנות קבוצה טובה ולהביא הישגים. בשנתיים שלו בהפועל הוא הביא אותנו לפיינל פור ולחצי גמר גביע, ובנה קבוצה טובה, גם בעונה השנייה שפחות הצלחנו, בלי איזה קופרברגים ורז אדמים. ראו שיש מחשבה בבניית הקבוצה (לא כמו השנה שבנו את הקבוצה על סנטר זר אחד ועל רכז וחצי בכל הקבוצה)
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אני רוצה להאמין שהתכוונת לפתוח את זה בקנסו.
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל 7 לייקיםFrenzyקאסPumbaBroseלחמןHaunterTenacious D
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

דני פרנקו הוא אחד המאמנים הגרועים בליגה + אישיות מחורבנת. מעדיף את שרון אברהמי או כל מאמ שמאמן כרגע בלאומית לפניו
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
neno
קיבל.ה  33 לייקים

Frenzy כתב: 04 פברואר 2021, 06:12 דני פרנקו הוא אחד המאמנים הגרועים בליגה + אישיות מחורבנת. מעדיף את שרון אברהמי או כל מאמ שמאמן כרגע בלאומית לפניו
בוא נגיד שהוא לא מהטובים ויחד עם יכולות הבחישה שלו בתקשורת לא הייתי רוצה לראות אותו בהפועל
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 04 פברואר 2021, 06:12 דני פרנקו הוא אחד המאמנים הגרועים בליגה + אישיות מחורבנת. מעדיף את שרון אברהמי או כל מאמ שמאמן כרגע בלאומית לפניו
זה מאמן שהצליח פה, שלקח אליפות וגביע בליגה שלנו. הוא בנה קבוצה מעולה להבדיל משאר המאמנים שעברו פה. על פי מה אתה אומר שהוא גרוע? אפילו את נהריה שנה שעברה הוא כמעט הביא לזכות בגביע. תראה איך אנחנו משחקים כרגע ואיך שיחקנו ב 17/18. דבר שני, איך אתה אומר שיש לו אישיות מחורבנת בזמן שכל זר שטוב תחת פרנקו, הוא מצליח להחזיר אותו לקבוצה שלו בלי הרבה כסף?
אתה באמת מעדיף את שרון אברהמי שלא לקח טיים אאוט בהתקפה האחרונה במשחק 5 נגד ירושלים? אם הוא היה לוקח טיים אאוט, שם את הכדור בידיים של נייט ולא של רוטבארט היינו כרגע במקום אחר לגמרי
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

בהמשך למה שהגיבו פה על האישיות של פרנקו....את אוהדי הפועל אף מאמן לא מרצה. זה ידוע.
אם תסתכלו טוב אחורה, תראו שמאז רלף קליין וגמר הפלייאוף(כשעוד היה דבר כזה) ב93 , פרנקו המאמן שהכי הצליח בהפועל.
אישיות...לא אישיות, מעניין לי את הביצה. מייקל ג'ורדן היה חרא של חבר לקבוצה. וואוו. ממש הזיז להישגים של הבולס.

אני באופן אישי לא ראיתי מפרנקו איזה משהו שמראה שהוא לא אדם רציני. לא שאני חושב שהוא מאמן על, אבל עובדתית, על המגרש, ב-30 שנה לפניו וב-3 שאחריו....נאדה.
אפילו את היתרון הבולט על הצהובים ברבע גמר הפלייאוף שנה שעברה הצלחנו למסמס.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

נייט רובינסון כתב: 04 פברואר 2021, 08:53
זה מאמן שהצליח פה, שלקח אליפות וגביע בליגה שלנו. הוא בנה קבוצה מעולה להבדיל משאר המאמנים שעברו פה. על פי מה אתה אומר שהוא גרוע? אפילו את נהריה שנה שעברה הוא כמעט הביא לזכות בגביע. תראה איך אנחנו משחקים כרגע ואיך שיחקנו ב 17/18. דבר שני, איך אתה אומר שיש לו אישיות מחורבנת בזמן שכל זר שטוב תחת פרנקו, הוא מצליח להחזיר אותו לקבוצה שלו בלי הרבה כסף?
אתה באמת מעדיף את שרון אברהמי שלא לקח טיים אאוט בהתקפה האחרונה במשחק 5 נגד ירושלים? אם הוא היה לוקח טיים אאוט, שם את הכדור בידיים של נייט ולא של רוטבארט היינו כרגע במקום אחר לגמרי
אתה זוכר מי היה המאמן שמולו אברהמי שיחק? שאברהמי עשה לו בית ספר? שהסיבה האמיתית שבגללה לא ניצחנו את הסדרה הזאת היא השופטים ולא הפסק זמן הזה? דני פרנקו זה מאמן מקובע. יש לו את תכנית המשחק שלו שהיא לפעמים טובה יותר ולפעמים פחות והיא תלויה ב-100% באיך השחקנים שעליהם הוא בונה יהיו באותו משחק, אבל הוא לא זז ממנה. זה אומר שברגע שלא הולך לקבוצה שלו אז אין לו סיכוי ולכן הוא כל-כך לא מתאים להפועל. הוא מתאים לקבוצות עם תקציב ענק שמביאות לו את השחקנים ויוצא להם בול.
ואני מצטער, אבל אני גם לא מתרשם מההצלחות שלו בהפועל. היו לו גם את ההגרלות הכי קלות בשנים האחרונות ולא מעט מזל. לאורך העונה הוא הציג כדורסל מזעזע ועשה המון טעויות עם בניית הקבוצה והשחקנים. מבחינתי למתוח את מכבי כמעט עד הסוף (שנה שעברה) או את ירושלים למשחק חמש זה הרבה יותר מרשים מלנצח את אשדוד.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

7even כתב: 04 פברואר 2021, 09:15 בהמשך למה שהגיבו פה על האישיות של פרנקו....את אוהדי הפועל אף מאמן לא מרצה. זה ידוע.
אם תסתכלו טוב אחורה, תראו שמאז רלף קליין וגמר הפלייאוף(כשעוד היה דבר כזה) ב93 , פרנקו המאמן שהכי הצליח בהפועל.
אישיות...לא אישיות, מעניין לי את הביצה. מייקל ג'ורדן היה חרא של חבר לקבוצה. וואוו. ממש הזיז להישגים של הבולס.

אני באופן אישי לא ראיתי מפרנקו איזה משהו שמראה שהוא לא אדם רציני. לא שאני חושב שהוא מאמן על, אבל עובדתית, על המגרש, ב-30 שנה לפניו וב-3 שאחריו....נאדה.
ג'ורדן הוא דוגמה מעולה. בן-אדם עם אישיות חרא יכול להצליח כשהוא עילוי או כשהקבוצה שלו עילוי. פרנקו לא עילוי, במקסימום הוא ממוצע וברגע שהוא לא מוקף במערכת שלמה שמזרימה כסף ומביאה לו א השחקנים הכי טובים, הוא נשאר רק חרא של בן אדם.
וזה נכון שאף מאמן לא הצליח פה בשנים האחרונות אבל זה לא אומר שכולם חארות. קטש, בית-הלחמי ואפילו אברהמי סבבה לגמרי בעיניי. לא מאמנים שיודעים להפוך חרא לזהב (וזה מה שצריך בהפועל כי תקציב ענק לא יהיה לנו) אבל סבבה.
לגבי לא אדם רציני - הבן-אדם לא התכונן למשחקים, היה מגיע כל משחק עם אותה תוכנית ושידר באופן עקבי שלא אכפת לו לפחות עד שזה מגיע למשחקים קובעים (וגם אז לא בהכרח). לא אשכח לו את הציטוט שלו אחרי התבוסה מול באר שבע שהם "one trick pony", ציטוט שהראה בדיוק מי הוא: יש מולו קבוצה שיש לה רק טריק אחד אבל במקום להתכונן אליה ולעצור את הטריק הזה, הוא בוחר לרדת עליהם.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 04 פברואר 2021, 09:57
נייט רובינסון כתב: 04 פברואר 2021, 08:53
אתה זוכר מי היה המאמן שמולו אברהמי שיחק? שאברהמי עשה לו בית ספר? שהסיבה האמיתית שבגללה לא ניצחנו את הסדרה הזאת היא השופטים ולא הפסק זמן הזה? דני פרנקו זה מאמן מקובע. יש לו את תכנית המשחק שלו שהיא לפעמים טובה יותר ולפעמים פחות והיא תלויה ב-100% באיך השחקנים שעליהם הוא בונה יהיו באותו משחק, אבל הוא לא זז ממנה. זה אומר שברגע שלא הולך לקבוצה שלו אז אין לו סיכוי ולכן הוא כל-כך לא מתאים להפועל. הוא מתאים לקבוצות עם תקציב ענק שמביאות לו את השחקנים ויוצא להם בול.
ואני מצטער, אבל אני גם לא מתרשם מההצלחות שלו בהפועל. היו לו גם את ההגרלות הכי קלות בשנים האחרונות ולא מעט מזל. לאורך העונה הוא הציג כדורסל מזעזע ועשה המון טעויות עם בניית הקבוצה והשחקנים. מבחינתי למתוח את מכבי כמעט עד הסוף (שנה שעברה) או את ירושלים למשחק חמש זה הרבה יותר מרשים מלנצח את אשדוד.
וואו כמה שטויות אתה מדבר. מתי אתה זוכר שהיה אצלנו מאמן שהחליף זר אחד במשך כל העונה, סיים במאזן חיובי, ניצח דרבים, משחקים נגד ירושלים, והביא אותנו לפיינל פור ולחצי גמר גביע? כל המאמנים הכי טובים עברו פה ולא הצליחו לעשות רבע מזה.
הוא בנה סגל אדיר עם 4 ישראלים בכירים ו 4 זרים מעולים.
תראה מה קורה השנה? איך אתה יכול שלא להעריך מה שהוא עשה? לא ראיתי כפוי טובה כמוך...
דבר שני, לגבי אברהמי. כל אחד יודע שבהתקפה אחרונה של משחק קובע בפלייאוף, צריך לקחת טיים אאוט ולשים את הכדור בידיים של הכוכב שלך. הייתה לנו הזדמנות לנצח למרות השופטים, אבל הוא הרס אותה וגרם לזה שהכדור יגיע לידיים של רוטבארט.
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 04 פברואר 2021, 10:02
7even כתב: 04 פברואר 2021, 09:15 בהמשך למה שהגיבו פה על האישיות של פרנקו....את אוהדי הפועל אף מאמן לא מרצה. זה ידוע.

ג'ורדן הוא דוגמה מעולה. בן-אדם עם אישיות חרא יכול להצליח כשהוא עילוי או כשהקבוצה שלו עילוי. פרנקו לא עילוי, במקסימום הוא ממוצע וברגע שהוא לא מוקף במערכת שלמה שמזרימה כסף ומביאה לו א השחקנים הכי טובים, הוא נשאר רק חרא של בן אדם.
וזה נכון שאף מאמן לא הצליח פה בשנים האחרונות אבל זה לא אומר שכולם חארות. קטש, בית-הלחמי ואפילו אברהמי סבבה לגמרי בעיניי. לא מאמנים שיודעים להפוך חרא לזהב (וזה מה שצריך בהפועל כי תקציב ענק לא יהיה לנו) אבל סבבה.
לגבי לא אדם רציני - הבן-אדם לא התכונן למשחקים, היה מגיע כל משחק עם אותה תוכנית ושידר באופן עקבי שלא אכפת לו לפחות עד שזה מגיע למשחקים קובעים (וגם אז לא בהכרח). לא אשכח לו את הציטוט שלו אחרי התבוסה מול באר שבע שהם "one trick pony", ציטוט שהראה בדיוק מי הוא: יש מולו קבוצה שיש לה רק טריק אחד אבל במקום להתכונן אליה ולעצור את הטריק הזה, הוא בוחר לרדת עליהם.
לגבי זה, מה זה משנה אם הוא עילוי? הבן אדם הביא תוצאות. ניצחנו דרבים איתו, הגענו לפיינל פור ולחצי גמר גביע, סיימנו במאזן חיובי והחלפנו זר אחד במשך כל השנה! אתה מתעלם ומזלזל במאמן שהכי הצליח פה במשך המון שנים.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אחי אני לא מבין על מה אתה מתכווח, גם אם נניח והוא לא היה מאמן גרוע, למה שהוא יחזור להפועל? יותר מידי דם רע בינו לבין ההנהלה והקהל
מה קרה נגמרו המאמנים??
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

האמת שאם לוקחים צעד אחורה בכלל מסתמן שה-בעיה שלנו בשנים האחרונות היא לא במאמנים, אלא בחוסר יכולת לחבר סגל ליחידה איכותית, ולא רק להביא "שחקנים" שלא בהכרח משתלבים יחד ליחידה מחוברת שחלקיה משלימים אחד את השני.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Hapoelian כתב: 04 פברואר 2021, 11:38 אחי אני לא מבין על מה אתה מתכווח, גם אם נניח והוא לא היה מאמן גרוע, למה שהוא יחזור להפועל? יותר מידי דם רע בינו לבין ההנהלה והקהל
מה קרה נגמרו המאמנים??
צריך גם להחליף את ההנהלה, יותר מדי שנים שאנחנו לא טובים וניהול הקבוצה הוא מחדל. כל עונה מחליפים מלא זרים, ועושים את כל הטעויות האפשריות
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הפועל כתב: 04 פברואר 2021, 11:47 האמת שאם לוקחים צעד אחורה בכלל מסתמן שה-בעיה שלנו בשנים האחרונות היא לא במאמנים, אלא בחוסר יכולת לחבר סגל ליחידה איכותית, ולא רק להביא "שחקנים" שלא בהכרח משתלבים יחד ליחידה מחוברת שחלקיה משלימים אחד את השני.
מאמן אמור לדעת לחבר סגל ליחידה איכותית. מסכים לגבי זה שניהול הקבוצה הוא ביזיון.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

נייט רובינסון כתב: 04 פברואר 2021, 11:53
Hapoelian כתב: 04 פברואר 2021, 11:38 אחי אני לא מבין על מה אתה מתכווח, גם אם נניח והוא לא היה מאמן גרוע, למה שהוא יחזור להפועל? יותר מידי דם רע בינו לבין ההנהלה והקהל
מה קרה נגמרו המאמנים??
צריך גם להחליף את ההנהלה, יותר מדי שנים שאנחנו לא טובים וניהול הקבוצה הוא מחדל. כל עונה מחליפים מלא זרים, ועושים את כל הטעויות האפשריות
דבר ראשון ומשם להתקדם
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

יהלום14אדום כתב: 04 פברואר 2021, 12:43
נייט רובינסון כתב: 04 פברואר 2021, 11:53
מה קרה נגמרו המאמנים??
דבר ראשון ומשם להתקדם
זה ברור וגם רשמתי את זה בנושא על רמי.. די מיצינו, תנו לרוח חדשה להוביל את העגלה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

קודם כל צריך להחליף את האוהדים
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

הקבוצה שאיתה היה זקוק לעזרת השופטים כדי לעבור את הפועל שבלי נייט רובינסון כמעט ירדה ליגה:
דאנקן, גפני, קולנד, אליהו, הלפרין, בר טימור, מנקו, סוסה, דאנטה, איליי הולמן
בסוף אותה עונה הוא לא הצליח לקחת אליפות, אגב.
עונה לפני זה לקח אליפות עם:
אדם אריאל, גפני, דרווין קיצ'ן, אליהו, ג'וזף ג'ונס, יותם הלפרין, ברטי, ברייסי רייט, טיי מקי (בעונה טובה ולא כמו אצלנו יש לציין), דאנטה, דיון ת'ומפסון, ואפילו יניב גרין עוד שיחק
בעונה שעשה פיינל פור הוא גם הצליח להפסיד 3/4 המשחקים הראשונים, לחטוף תבוסות מנס ציונה (פעמיים), נהריה, ירושלים, להפסיד פעמיים לחיפה שירדה ליגה באותה עונה (כולל תבוסה של 21 הפרש) והדובדבן שבקצפת היה ההתבזות המפוארת בפיינל פור עם 24 הפרש בדרבי מול מכבי שאותה ניצחנו פעמיים באותה עונה.
עונה אחרי זה אמנם הגענו לחצי הגמר אבל זה היה אחד המשחקים הכי נוראיים שזכורים לי, בקושי השתחלנו לפלייאוף מהמקום השמיני, קיבלנו סוויפ משפיל בסדרה מול מכבי (24, 23, 13)
וזה כמובן מבלי לדבר על פרשת ג'ף אלן שזו אחת הפרשיות המביכות, הטינופים על הקבוצה בתקשורת וכו'.
לא אקח ממנו את מה שעשה (נצחון כפול על מכבי, העמדת קבוצה מכובדת), ועדיין בשורה התחתונה ביחס למה שיכל להיות לעומת מה שהוציא מזה- נכשל חד משמעית. מעדיף לא להגיע לפיינל פור מאשר לעלות ולהתבזות, סלחו לי.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Pumba כתב: 04 פברואר 2021, 14:23 הקבוצה שאיתה היה זקוק לעזרת השופטים כדי לעבור את הפועל שבלי נייט רובינסון כמעט ירדה ליגה:
אדם אריאל, גפני, דרווין קיצ'ן, אליהו, ג'וזף ג'ונס, יותם הלפרין, ברטי, ברייסי רייט, טיי מקי (בעונה טובה ולא כמו אצלנו יש לציין), דאנטה, דיון ת'ומפסון, ואפילו יניב גרין עוד שיחק
בעונה שעשה פיינל פור הוא גם הצליח להפסיד 3/4 המשחקים הראשונים, לחטוף תבוסות מנס ציונה (פעמיים), נהריה, ירושלים, להפסיד פעמיים לחיפה שירדה ליגה באותה עונה (כולל תבוסה של 21 הפרש) והדובדבן שבקצפת היה ההתבזות המפוארת בפיינל פור עם 24 הפרש בדרבי מול מכבי שאותה ניצחנו פעמיים באותה עונה.
עונה אחרי זה אמנם הגענו לחצי הגמר אבל זה היה אחד המשחקים הכי נוראיים שזכורים לי, בקושי השתחלנו לפלייאוף מהמקום השמיני, קיבלנו סוויפ משפיל בסדרה מול מכבי (24, 23, 13)
וזה כמובן מבלי לדבר על פרשת ג'ף אלן שזו אחת הפרשיות המביכות, הטינופים על הקבוצה בתקשורת וכו'.
לא אקח ממנו את מה שעשה (נצחון כפול על מכבי, העמדת קבוצה מכובדת), ועדיין בשורה התחתונה ביחס למה שיכל להיות לעומת מה שהוציא מזה- נכשל חד משמעית. מעדיף לא להגיע לפיינל פור מאשר לעלות ולהתבזות, סלחו לי.
מה זה נכשל ביחס לקבוצה?? הוא בעצמו בנה את כל הקבוצות האלה!! הוא הביא שחקנים טובים וחיבר בינהם. אצלו בקבוצה לא היו דניאל קופרברג ורז אדם. אצלו לא היה גבוה זר אחד או רכז אחד בכל הקבוצה! הוא ניצח באותה שנה פעמיים את מכבי וירושלים, את חולון פעמיים כולל ניצחון ב 20 הפרש, עלה לפיינל פור (ה 24 הפרש משקר כי מאט האוורד נפצע ברבע הראשון) והביא אותנו לחצי גמר גביע בשנה לאחר מכן עם ניצחונות על מכבי וירושלים.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

נייט רובינסון כתב: 04 פברואר 2021, 16:08
Pumba כתב: 04 פברואר 2021, 14:23 הקבוצה שאיתה היה זקוק לעזרת השופטים כדי לעבור את הפועל שבלי נייט רובינסון כמעט ירדה ליגה:
מה זה נכשל ביחס לקבוצה?? הוא בעצמו בנה את כל הקבוצות האלה!! הוא הביא שחקנים טובים וחיבר בינהם. אצלו בקבוצה לא היו דניאל קופרברג ורז אדם. אצלו לא היה גבוה זר אחד או רכז אחד בכל הקבוצה! הוא ניצח באותה שנה פעמיים את מכבי וירושלים, את חולון פעמיים כולל ניצחון ב 20 הפרש, עלה לפיינל פור (ה 24 הפרש משקר כי מאט האוורד נפצע ברבע הראשון) והביא אותנו לחצי גמר גביע בשנה לאחר מכן עם ניצחונות על מכבי וירושלים.
נתחיל מעונת 17/18
היו לך באותה עונה בדיוק 8 שחקנים:
טאי מקי, בנקס, גפני, מנקו, רביב, גינת, מקניל, הווארד
מעבר אליהם היה את ג'ף שנחתך, אייל שולמן וצוף בן משה (3 משחקים לצוף, 8 דקות סה"כ, 9 משחקים לשולמן 9 דקות בממוצע)
הגבוהים שאתה מדבר עליהם? 4 סה"כ, גפני, גינת, הווארד ודניאל איידן (שקיבל בממוצע 5.5 דקות, ורק פעמיים עבר את ה10)
הנקודה הכי חשובה פה היא הגבוהים. הווארד, שהיה שחקן מגה חשוב בקבוצה הזאת (ומאוד אהבתי אותו), היה פציע ברמה קיצונית. הוא פספס 6 משחקים בפתיחת העונה, ונפצע גם בפלייאוף. לא היה מי שימלא את החלל שלו, ובגלל זה התבוסה היא לא "שקרית"
אמנם הסגל הקצר הזה היה באמת מצוין, אבל קצר מדי, ועם הסתמכות על שחקן פציע.

עכשיו לגבי 2019 שבה הגענו לחצי גמר גביע (והפסדנו לראשון לציון באחד המשחקים המבזים שזכורים לי)
מרבית השחקנים היו בינוניים במקרה הטוב, בחירת הזרים הייתה זוועתית ברמה שקשה לי להסביר, והחצי גמר הגיע אחרי שתי נצחונות- מול ב"ש ואשדוד, שזה לא משהו בשמיים.
בליגה, כמו שכבר כתבתי, היינו ביזיוניים, הראיון שלו שבו הוא מודיע שמבחינתו זה לא משנה אם יחתכו אותו או לא- היה משפיל לכל אוהד, ובכללי הקבוצה נראתה חושך לאורך מרבית העונה, הגיעה בחוואה, כשהיא מצליחה לנצח רק שני משחקים מתוך שבעת האחרונים במאזן שלילי ובמרחק ניצחון אחד מלהיות מחוץ לפלייאוף.
איבדנו בגללו את בנקס אגב, למקרה ששכחת.
תכל'ס? מלבד תקופה טובה באמצע העונה (מחזורים 14-26 שבהם ניצחנו 9/13) רוב העונה היינו בשר תותחים (5/20) הפסדנו את מרבית המשחקים הצמודים ואכלנו השפלות באמת נוראיות, והפסדנו 9 משחקים צמודים מתוך 14.
אחלה בניית קבוצה, אחלה פרנקו.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ברור שהיו לו קבוצות יותר טובות, שתי העונות שלו היו עם תקציב השחקנים הכי גבוה בהפועל מאז שעלינו ליגה. בערך כפול מהתקציב העונה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםbenyלחמן
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

לדעתי המאמן הטוב ביותר שידענו הוא שרון אברהמי. הכי אנדרייטד שהיה פה.
אמנם, הוא לא מנהל משחק הכי טוב אבל הוא בונה סגל טוב. כשהוא פוטר היינו על 8-8. אם יוטר לא נפצע אנחנו עולים כבר בעונה הראשונה.
היתרון הכי גדול בו- בונה סגלים פשוט טובים. כשהיינו בלאומית בחר את שני הזרים הטובים בליגה- יוטר ואסבורי. בסיבוב השני- טאקר, וויליאמס, האוול ובנקס.
בנוסף, לדעתי השימוש ברובינסון בעונה איתו ממש לא ברורה מאליו. הוא כוכב עם מניירות שהרבה מאמנים לא היו יודעים להחיל. בעיני הוא טיפל בו מדהים.
לא היה מאמן בהפועל שבנה סגלים כל כך טובים. עכשיו כל גאוני הכדורסל יקפצו עלי- הלוואי ויחזור ויתנו לו הזדמנות אמיתית לשנה וחצי מלאות.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךFrenzyEl dudernioהפועל
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

איפה הוא עכשיו?
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

El dudernio כתב: 04 פברואר 2021, 19:29 איפה הוא עכשיו?
קריית אתא.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אוהד כורסא כתב:
קריית אתא.
ואתה חושב שהוא יסכים להצטרף לצוות המקצועי ניהולי מבלי להיות המאמן?

Sent from my SM-N981B using Tapatalk

נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

El dudernio כתב: 04 פברואר 2021, 20:18
אוהד כורסא כתב:
קריית אתא.

לדעתי אברהמי יכול להיות אחלה של מנהל מקצועי. בונה קבוצות טוב אבל מנהל משחק פחות טוב. חייב להחליף את עידן פלדה שבנה סגל גרוע עם המון חסרונות והמון החלטות הזויות שלו
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

El dudernio כתב: 04 פברואר 2021, 20:18
אוהד כורסא כתב:
קריית אתא.

מסכים שמנהל מקצועי עשוי להיות אידאלי עבורו אבל מוכן שיבוא גם בתור מאמן.
neno
קיבל.ה  33 לייקים

שרון אברהמי היה המאמן הכי אנדרייטד בהפועל מאז ומעולם
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

מאמן אפס ובנאדם אפס.
מעידף את ארז על פניו פי אלף.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Frenzy כתב:

כל מילה

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

לפי ספורט 5 כנראה מחליף את קאסטריטיס
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

החלטה אדירה של ההנהלה! אללה הפועל
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אוי ואבוי.. המאמן האחרון שהייתי מביא, אם זה קורה זאת החלטה מביכה.
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

אחת הבעיות העיקיות של פרנקו היא ההיסטריה המוגזמת שלו. זה מביך
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

באתי להגיב על האשכול הזה כשהוא נפתח משהו בסגנון ״האשכול הזה הוא פרודיה?״ וויתרתי כי חשבתי שהאשכול ידעך מאליו בעוד יום.
אבל מסתבר שהנהלת הפועל היא פרודיה
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

אם זה נכון- חבורה של אפסים חסרי כבוד עצמי.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מה הכוונה???!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

פרנקו חתם
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

נייט רובינסון כתב:החלטה אדירה של ההנהלה! אללה הפועל
היי רמי

Sent from my HD1913 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
שליחת תגובה