ים מדר הגיש בוררות נגד המועדון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  999 לייקים
יצירת קשר:

https://sports.walla.co.il/item/3415503
ידידיה רפפורט: "רמי כהן הבטיח שנשחרר את ים מדר בכל עת שיבחר"

בכיר הפועל תל אביב לשעבר, שתובע את האדומים בימים אלה, הגיש תצהיר בבוררות של כוכב האדומים נגד הקבוצה ובה הוא טוען כי הובטח לשחקן שחרור רק לא למכבי תל אביב: "ציפינו לכל היותר שיהפוך לשחקן בליגת העל"
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הפועל כתב: 02 פברואר 2021, 12:28 https://sports.walla.co.il/item/3415503

בכיר הפועל תל אביב לשעבר, שתובע את האדומים בימים אלה, הגיש תצהיר בבוררות של כוכב האדומים נגד הקבוצה ובה הוא טוען כי הובטח לשחקן שחרור רק לא למכבי תל אביב: "ציפינו לכל היותר שיהפוך לשחקן בליגת העל"
נו טוב, אני עדיין מקבל לחלוטין את הגירסה של הפועל. וממה שאני יודע האמירה הזו שאולי נאמרה לא קבילה לכלום.
בני12
קיבל.ה  837 לייקים

הבטיחו לו שחרור ללא תמורה באמצע חוזה ? למה שיעשו דבר כזה ?
מה המשמעות של החוזה שחתמו איתו אם הוא יכול להשתחרר ממנו חד צדדית מתי שבא לו ?
סמל אישי של משתמש
עומר מ.
קיבל.ה  31 לייקים

בני12 כתב:

השנאה של ידידיה לרמי גוברת אצלו על הכל והוא מוכן לפגוע במועדון בשביל לנקום בו

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

בני12 כתב: 02 פברואר 2021, 12:31

עזוב, נו. אין סרט כזה. עם כל הביקורת שלי - אני מקבל לחלוטין את גרסת המועדון. אין בחוזה שום סעיף שחרור ולהיתלות באיזה אמירה נראה לי בולשיט.
ממה שהבנתי עם משפטנים שדיברתי איתם - כולם אמרו לי שנראה להם שהפועל מכוסה
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  770 לייקים

נשמע די קשקוש התביעת בוררות הזאת (נשמע שהסוכנים של ים פירשו ׳לא נעמוד בדרכו׳ בתור ׳שחרור בחינם׳) כך שאני משער שיש פה אינטרס נסתר שאני לא בטוח שאני מבין. הנציגים שלו פשוט רוצים להוריד את המחיר שקבוצה שתרצה את ים תצטרך לשלם ולכן תובעים כדי ליצור לחץ בדעת הקהל? סתם חלק ממשחקי מו״מ? אני לא כל כך מכיר את הסכומים שהולכים בnba אבל 700 אלף דולר לא נשמע לי דיל ברייקר אם הסלטיקס ירצו את ים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

700 אלף דולר זה לא הרבה במונחי NBA. רק הקיץ דטרויט שילמו 650 אלף דולר על הליטאי חסר התועלת של ירושלים. בכל מקרה אם זה יהיה ל-NBA אני מניח שהפועל גם יהיו מוכנים להתגמש.
אם כבר אני חושב שהמטרה פה היא לקבוע סעיף שחרור דווקא לא ל-NBA.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  855 לייקים

איזה NBA בראש שלכם, ים מדר לא יגיע לNBA ואם יגיע, הסכומים האלה ממש לא יעצרו אותו
או שיש להם הצעה מקבוצה באירופה (מאחל להם) או, יותר סביר, שהחלאות מעבר לכביש התחילו לערבב
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

purvis short כתב: 02 פברואר 2021, 10:54 כמו שהמועדון יתייחס לעצמו, ככה יתייחסו אליו שחקנים ומאמנים. לא במקרה פרנקו עזב את נהריה ושתק, ובהפועל דיבר חופשי.
כשהמועדון הזה יהיה מקצועני ולא מתנ"ס, הסיכוי של אירועים כאלה לקרות יפחתו.
וזה אומר: להתנהל מקצועית. להביא רכז זר, גם אם יש את ים מדר בסגל. וזה אומר שמאמן לא יגיד אחרי הפסד לגלבוע שהתוצאה משקפת לאור הבדלי הרמות או אחרי דרבי ש"אנחנו לא מתוסכלים", כאילו הוא מאמן את חבל מודיעין. וזה אומר לא להישאר אפילו משחק אחד בלי גבוה זר, כאילו ניצחונות בכלל לא חשובים.
וזה אומר להפסיק להתרפס בפני שחקנים.
להיות מקצוען וגאה וחזק.
כל מה שהפועל כבר לא - איזה חמש שנים. מועדון רופס ומתרפס שאיבד את הכבוד שלו.
סלח לי, אבל אין שום קשר בין ההודעה הזו למציאות.
דני פרנקו לכלך על הפועל כי אנחנו לא מכבדים את עצמנו? מה? אם כבר הפוך, זו נהריה שנתנה לו לעשות מה שהוא רוצה (והוא שרף שם תקציבים מאוד מכובדים) בעוד שהפועל היא זו ששחררה לו את רפי מנקו אהובו. הוא לכלך על הפועל כי הוא בן אדם טינופת. מנהריה הוא בכלל התפטר.
ים מדר תובע את הפועל כי לא הבאנו רכז זר? נו בחייאת פרוויס.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

https://sports.walla.co.il/item/3247895
חודר לתוך הפנקס: ים מדר פותח לסקאוטים את העיניים

"מדר גדל בבית דגן, למשפחה רטובה - שם האח הגדול חוף - ומספרים שלאבא זוהר, ראש מועצה לשעבר, כיסים עמוקים כמו האוקיאנוס. זה עוזר לים, פריק כדורסל מגיל צעיר, להתאמן מחוץ למסגרות, לשכור מאמנים משלימים, דבר שהוא עושה עד היום - בין ארבעה לשישה אימוני כדורסל וכושר אישיים בנוסף למה שהוא מקבל מהפועל תל אביב. דלת ליד בית משפחת מדר מתגורר ידידיה רפפורט, אחד הבוסים האדומים. הוא נותן את הקרדיט להבאת הטאלנט לאנשי המקצוע בהפועל, אבל מכיר את הילד מלפני שנים, אלה מסתובבים בבית של אלה - לאבא מדר הם קוראים "בוזגלו". רק בצחוק, רפפורט מדגיש.

"אתם מדברים על כדורסל, אני מדבר על ילד מדהים", אומר הבוס. "פאר היצירה! ותשאל את אבא שלו מה הציונים שלו בבגרויות, רק כדאי שתשב קודם - במינימום 95 ב-5 יחידות". רפפורט מספר על השבחה הדדית. "כמו שאנחנו האמנו בו, המשפחה שלו האמינה בנו", הוא אומר. "הפועל הרי לא היתה לבד במרוץ". מכבי ראשון לציון היתה, טוענים, וגם במכבי תל אביב התעניינו. "עובדתית - הוא בחר בנו", אומר רפפורט, "ועובדתית - בהפועל הוא יגיע לגדולה. נקודה". בחירת המילים לא מקרית. למדר חוזה בן שלוש שנים ללא סעיף יציאה. לא למכבי, לא לירושלים, לא לאירופה ולא לספרד, וגם לא ל-NBA". ואם יגיע טלפון מפורטלנד? רפפורט רק מחכה: "אני מפציר בבלייזרס לצלצל אליי". "
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyKyahs
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  649 לייקים

זה נראה שרפפורט מחפש כרגע כל דרך לגרום למועדון נזק. יכול לומר לכם מידיעה אישית שהוא מנסה גם לבחוש בתביעה שהגישו המאמנים של הנוער נגד הקבוצה.
יהלום14אדום
קיבל.ה  554 לייקים

יש איזו תקופה שבה רפפורט, לאורך ההיסטוריה בכל גלגולי הקבוצה, שהוא לא היה טינופת?
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

איזה אפס מאופס. מקווה שהמידע הזה מגיע למי שצריך במועדון.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  976 לייקים

מה שרפפורט עושה זה לנסות להוציא את הפועל מגעלים בטענה שאמרו למשפחה של ים שלא יעמדו בדרכו במידה וירצה להתקדם. זה רק מחזק את העובדה שמדובר, כביכול, רק בסיכום בעל פה ולא בחוזה חתום.
מה שהוא עושה בסך הכל זה לפנות לרגשות של ציבור הקוראים ולהגיד כמה הפועל לא אנושיים כאשר הם ״הבטיחו״ לו.
עבור חלק גדול מהאוכלוסייה שצורכת ספורט זה עושה את העבודה, במיוחד בקרב מי ששונא את הפועל. יאללה עוד סיבות לשנוא את המועדון שלא נותן לשחקניו להתפתח.
אבל מה לעשות שבפועל העולם עובד על פי חוזים ולא על סמך סיכומים בעל פה.

אחח ידידיה ידידיה, עם הביצועים שלך בהפועל אני מאחל לך לחתום במכבי, מבטיח לא לשרוק לך בוז ולא לקרוא לך בוגד.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

לא יעמדו בדרכו זה לא לשחרר בחינם. מי בכלל מסוגל לחשוב כזה דבר? לא יעמדו בדרכו זה אומר שאם הפועל רוצה 700 ואולימפיאקוס תציע 500 (סתם דוגמא) אז אולי יזרמו, ולא כמו שמכבי פ"ת עשתה עם ליאל עבדה - יגידו: יש מחיר, לא שקל פחות.
טיעון חלש מאוד. רבאק, יש חוזה מאוד ברור.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

כל השאר לא מעניין רק המשפט הזה "למדר חוזה בן שלוש שנים ללא סעיף יציאה. לא למכבי, לא לירושלים, לא לאירופה ולא לספרד, וגם לא ל-NBA". ואם יגיע טלפון מפורטלנד? רפפורט רק מחכה: "אני מפציר בבלייזרס לצלצל אליי". בן זונה
אוהד כורסא
קיבל.ה  282 לייקים

Brose כתב: 02 פברואר 2021, 20:45 כל השאר לא מעניין רק המשפט הזה "למדר חוזה בן שלוש שנים ללא סעיף יציאה. לא למכבי, לא לירושלים, לא לאירופה ולא לספרד, וגם לא ל-NBA". ואם יגיע טלפון מפורטלנד? רפפורט רק מחכה: "אני מפציר בבלייזרס לצלצל אליי". בן זונה
מה נוראי במשפט הזה? הוא נכתב לפני שנה וחצי כשהוא עוד היה בעלים. אומר שיפרגן לו אם קבוצת NBA תתעניין. מקווה שגם רמי כהן היה עושה את זה.
בלי קשר שהוא אפס. אבל עדיין לא מבין איך זה קורה להפועל שהיא תמיד נדפקת ככה? לימונד אשם, מתן נאור אשם, פרנקו אשם, אדלשטיין אשם, רפפורט אשם, מדר אשם. אני באמת יכול להשתכנע פרטנית על כל סיפור וסיפור. אבל מישהו יכול להסביר לי איך זה קורה דווקא לנו פער אחר פעם? שעובדי המועדון, כולל השחקנים האהובים ביותר, יוצאים מהפועל ברע?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  999 לייקים
יצירת קשר:

אני לא יודע אם זה בהכרח קורה אצלנו יותר ממועדונים רבים אחרים. זה אמור וצריך לקרות פחות, אבל אנחנו שכונה כמו יותר מדי מועדונים. פשוט אצלנו מקבל יותר תקשורת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  999 לייקים
יצירת קשר:

אגב בפעם הבאה שידידיה מספר איזה אוהד הפועל דגול הוא, כדאי להזכיר לו שיהושע רוזין שהיה מכביסט בכל רמ"ח איבריו לא הלך נגד הפועל לבוררות על כסף ששאול היה חייב לו כשאימן במחלקת הנוער בערוב ימיו, כי לא רצה לפגוע בקבוצה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךNoam
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

מועדון שמלא או בכושלים או בחלאות
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  976 לייקים

יש לי תחושה שמקרה מקביל במכבי היה נתקל בשימון עולה לשידור לפרק זמן של שתי דקות ואומר שהכל מתנהל על פי החוזה. אחרי זה היו מתחילים לדבר על איך זה יכול להיות ששחקן שמכבי נתנה לו כלכך הרבה מרשה לעצמו בכלל לבקש כזאת בקשה לא לגיטימית??

תוך יומיים מגלים לו סמים בדם (אז מה אם יש לו בכלל סוג דם אחר מהדם שנבדק??), הוא מסולק מהנבחרת ומתפרסמת ידיעה שהוא זה שאכל את העטלף שהתחיל את הקורונה.

*אני לא בא להצדיק את ההנהלה, אבל כשמתרחשים דברים שליליים בהפועל, הם תמיד ינופחו מעבר לפרופורציה. נכון לדברים שקראתי בתקשורת עד עכשיו, אני מסכים עם טענות המועדון.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

ברור שהמועדון צודק.
שליחת תגובה