מה בעצם מנע את הרישום לפורום הקודם?

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

כל כך קיוויתי שיהיה כבר משהו חדש, מרענן יותר, שאפילו תרמתי במימון המונים שפתחו עבור הפורום החדש.
לדעתי, זה לא שהפורום הקודם היה מת, הוא פשוט מנע כניסה בסלקציה כל כך מחרידה...כאילו אם פעם ב-10 שנים מסתנן איזה אוהד מכבי אז בשביל זה שווה למנוע מעשרות(מאות? אלפי?) אוהדי הפועל אחרים להירשם. קומוניזם קלאסי.

בתקווה שהפורום וההתנהלות שבו, כמו הקבוצה, יעבור שינוי מרענן :)
אולי גם פחות פוליטיקה קיצונית ומאוסה, עם דור חדש, שנמאס לו מהשיוכים הללו.

התגעגענו! יאללה הפועל!
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בתכלס, לדעתי, מנהל הפורום הקודם כבר לא ממש התעסק בניהולו , היה לו יותר קל לזרום עם המשתמשים הקיימים שידע שלא עושים בעיות ולא לאשר חדשים שאז צריך גם לפקח עליהם.
מאמין שרק מי שהכיר אותו באופן אישי הצליח לגרום לו לאשר משתמשים.
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

7even כתב: 01 דצמבר 2020, 06:32 כל כך קיוויתי שיהיה כבר משהו חדש, מרענן יותר, שאפילו תרמתי במימון המונים שפתחו עבור הפורום החדש.
לדעתי, זה לא שהפורום הקודם היה מת, הוא פשוט מנע כניסה בסלקציה כל כך מחרידה...כאילו אם פעם ב-10 שנים מסתנן איזה אוהד מכבי אז בשביל זה שווה למנוע מעשרות(מאות? אלפי?) אוהדי הפועל אחרים להירשם. קומוניזם קלאסי.

בתקווה שהפורום וההתנהלות שבו, כמו הקבוצה, יעבור שינוי מרענן :)
אולי גם פחות פוליטיקה קיצונית ומאוסה, עם דור חדש, שנמאס לו מהשיוכים הללו.

התגעגענו! יאללה הפועל!
שלחתי להם אימייל במאי 2019 שיאשרו אותי ושיש לי מנוי והכל,ענו לי רק לפני יומיים על הפורום החדש
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

סקורפיו כתב: 01 דצמבר 2020, 09:18 ענו לי לפני יומיים על הפורום החדש
צחוק צחוק, לענות למיילים עתיקים בתיבת דואר שיש בה מאות ואלפי הודעות שלא נקראו זה לא פשוט.
דווקא על זה מגיע לגונדר בדימוס צל"ש.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אין קורונה יא פורטוגזי אשכנזי בהגזמה.
ממש כמו אסי רוזנברג.
סאחי הוא אויב
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

teknoboy כתב: 01 דצמבר 2020, 11:53
סקורפיו כתב: 01 דצמבר 2020, 09:18 ענו לי לפני יומיים על הפורום החדש
צחוק צחוק, לענות למיילים עתיקים בתיבת דואר שיש בה מאות ואלפי הודעות שלא נקראו זה לא פשוט.
דווקא על זה מגיע לגונדר בדימוס צל"ש.

שטויות,עם איך שהפורום הקודם היה נראה גם אם היה מאשרים אותי לא חושב שהייתי פעיל בו. שמח שסוף סוף התקמדו אידיאוליגית וטכנלוגית אל עבר פלטפורמה שאשכרה מאשרת אוהדי הפועל שסך הכל רוצים לדבר בה. יופי של מהלך והפורום החדש נראה טוב.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

צריך להבין את התקופה.
ברייטינג הנוכחי של הפועל זה לא חכמה לפתוח את הפורום לרישום.
בעבר שדים היה מקום מאוד מרכזי, ובוודאי בשנים היפות שלנו לפני כעשור אני זוכר ימים שבקושי היה אפשר להיכנס לפורום אחרי משחקים גדולים (והיו לא מעט).

בלי להכיר את מנהל הפורום שהיה, אני מניח שהבין בשלב מסויים שאין לו אפשרות להתמודד עם העומס והחליט לסגור את הברז.
עם השנים ירידת הקבוצה השפיעה גם על הפורום, ומישהו שם נזכר לפתוח את הברז 5 שנים מאוחר מדי.
שליחת תגובה