אושר דוידה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

כמו עם עמית מאיר אני לא יופתע שהניסנוב יתפתו לקצת כסף עכשיו... אתם יודעים זה לא המנהלים הכי חכמים...
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה לא קשור לניהול חכם, זה קשור לניהול הישרדותי.
אני מסביר פה בכל מיני נושאים שונים, כבר כמה שנים - אם הם יגיעו למצב שהם צריכים להביא כסף מהבית, הם קודם כל ימכרו את הנכסים של המועדון.
וזה אומר גם להתפשר ולמכור את אושר דווידה.
לא מאמין שמכבי פ״ת תהיה הכתובת, לדעתי הוא יעבור לבית״ר/באר שבע.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מכירה של אושר דוידה למועדון כלשהו בארץ תהיה קו שבר אדום בוהק , שאין ממנו חזרה בדרך לקבוצת אוהדים גם במחיר של פיצול בקהל.
כאחד שמתנגד כיום לרעיון של קבוצת אוהדים , אני אהיה הראשון שיעביר כסף לעמותה שתקום.

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 24 ינואר 2021, 10:22 מכירה של אושר דוידה למועדון כלשהו בארץ תהיה קו שבר אדום בוהק , שאין ממנו חזרה בדרך לקבוצת אוהדים גם במחיר של פיצול בקהל.
כאחד שמתנגד כיום לרעיון של קבוצת אוהדים , אני אהיה הראשון שיעביר כסף לעמותה שתקום.
מכירה של אושר דוידה היא קו אדום?

לא נמאס לכם משטויות? לפני שנה אמרתם אותו דבר על מכירה של 50 אחוז מרז שלמה תמורת מליון יורו + שחקנים להם... והיום כולנו מצטערים על זה.

אם פ"ת מציעה מליון יורו על חצי דוידה אני היום אומר להם כן ואורז להם את בואטנג מתנה...
הפוסט קיבל לייק אחדעמי נאווי
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

El dudernio כתב: 24 ינואר 2021, 11:43
De Niro כתב: 24 ינואר 2021, 10:22 מכירה של אושר דוידה למועדון כלשהו בארץ תהיה קו שבר אדום בוהק , שאין ממנו חזרה בדרך לקבוצת אוהדים גם במחיר של פיצול בקהל.

לא נמאס לכם משטויות? לפני שנה אמרתם אותו דבר על מכירה של 50 אחוז מרז שלמה תמורת מליון יורו + שחקנים להם... והיום כולנו מצטערים על זה.

אם פ"ת מציעה מליון יורו על חצי דוידה אני היום אומר להם כן ואורז להם את בואטנג מתנה...
אתה אומר את זה כי אתה חושב שיעשו משהו מועיל עם הכסף ולא יביאו אופק ביטון ב350 אלף שקל?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:

אני לא אמרתי שום דבר על השחקן שציינת.
במצב הנוכחי של המועדון למכור את השחקן הכי כשרוני ואהוב שצמח במועדון בעשור האחרון בכזו מהירות ועוד לקבוצה בארץ , זו חותמת על סוף דרכו המקצועית של המועדון.
אין מזה , ולא תהיה מזה שום חזרה או תקומה.
קבוצת אוהדים.נקודה.
ואני עוד אוהד מאד מתון , שמתנגד לרעיון של קבוצת אוהדים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Sin Queso כתב: 24 ינואר 2021, 11:50

אתה אומר את זה כי אתה חושב שיעשו משהו מועיל עם הכסף ולא יביאו אופק ביטון ב350 אלף שקל?
אני אומר את זה כי זה מה שנכון למועדון במצבנו לעשות.
שיהיה ברור מליון יורו זה מחצית משכר השחקנים שחנו השנה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 24 ינואר 2021, 12:06
El dudernio כתב:

במצב הנוכחי של המועדון למכור את השחקן הכי כשרוני ואהוב שצמח במועדון בעשור האחרון בכזו מהירות ועוד לקבוצה בארץ , זו חותמת על סוף דרכו המקצועית של המועדון.
קבוצת אוהדים.נקודה.
זה לא משנה אם אמרת אמרת או לא...

אושר דווידה הוא לא שחקן שובר שוויון, אם יש מישהו שמוכן לשים עליו מליון יורו צריך למכור כי זה מה שטוב למועדון.
מהניסנובים לא יכנס שקל, זאצ הדרך שלך להגדיל תקציב ולהתקדם.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:

אני מבין שאתה חושב כלכלית.
אין כאן שום צידוק ספורטיבי שייתן לגיטימציה למעשה מהסוג הזה , גם עבור 5 מיליון יורו מקבוצה בארץ.
זה חורג מכל פעולה ספורטיבית לגיטימית של מועדון גדול עם מסורת והיסטוריה כמו שלנו.
אם זה יקרה , זו תהיה אמירה לציבור האוהדים: אנחנו לא סופרים אתכם בשום צורה שהיא.
וגרוע מכך , אנחנו חדלים לתפקד כמועדון תחרותי, ששואף לפחות , להישגים.
אנחנו מועדון קטן שמגדל שחקני בית כשרוניים , ומייד מוכר אותם.שיהיה לנו בהצלחה.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 24 ינואר 2021, 12:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
De Niro כתב: 24 ינואר 2021, 12:06
El dudernio כתב: מכירה של אושר דוידה היא קו אדום?

קבוצת אוהדים.נקודה.
זה לא משנה אם אמרת אמרת או לא...

אושר דווידה הוא לא שחקן שובר שוויון, אם יש מישהו שמוכן לשים עליו מליון יורו צריך למכור כי זה מה שטוב למועדון.
מהניסנובים לא יכנס שקל, זאצ הדרך שלך להגדיל תקציב ולהתקדם.
אין בעיה.
הם ישארו עם עצמם , ואולי עוד 500 אוהדים בכל משחק.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 24 ינואר 2021, 12:19
El dudernio כתב:

אין כאן שום צידוק ספורטיבי שייתן לגיטימציה למעשה מהסוג הזה , גם עבור 5 מיליון יורו מקבוצה בארץ.
זה חורג מכל פעולה ספורטיבית לגיטימית של מועדון גדול עם מסורת והיסטוריה כמו שלנו.
אני חושב מה שטוב למועדון, לא חי בנדמה לי וברומנטיקה מזוייפת. אתה מכניס הרבה דברים בנסיון להמציא ולצייר מציאות לא קיימת על עיסקה של שחקן בן18 שעוד לא לכלך את המכנסים בדשא... זה מביך ולא רציני.

הפועל תל אביב במתכונתו הנוכחית הוא מועדון מוגבל כלכלית עם תקציב שחקנים שלא יעלה על 12 מליון שקל אלא אם תכניס כסף ממקורות נוספים, למשל מכירת שחקנים. לקלל את הניסנוב זה נחמד ויפה אבל לא יגרום לכסף להכנס, מאחר והפןעל חשובה לי ועל הניסנוב אני שם זין, אם אפשר לשפר את המועדון אני בעד, ויפה שעה אחת קודם.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

בעיני ברגע שאתה הופך להיות מועדון שמוכר כישרונות צעירים לקבוצה כמו מכבי פתח תקווה בשביל שהם ימכרו אותם בכמה מיליונים בעוד שנה שנתיים אתה הופך להיות מועדון קטן.
כולם יודעים שאושר דוידה הוא השחקן הכי מוכשר שגדל פה מזה הרבה שנים יש לו הכול פשוט צריך לעבוד איתו על דברים של תאכלס כמו כל צעיר,אגב שחקן כמו ליאל עבדה כרגע נותן מספרים וכבר יש דיבורים עליו באירופה אבל בעיני דוידה לא נופל ממנו בכלל בכישרון ובעיני כישרוני יותר פשוט צריך לעבוד איתו על התאכלס
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
De Niro כתב: 24 ינואר 2021, 12:19
El dudernio כתב:
אני חושב מה שטוב למועדון, לא חי בנדמה לי וברומנטיקה מזוייפת. אתה מכניס הרבה דברים בנסיון להמציא ולצייר מציאות לא קיימת על עיסקה של שחקן בן18 שעוד לא לכלך את המכנסים בדשא... זה מביך ולא רציני.

הפועל תל אביב במתכונתו הנוכחית הוא מועדון מוגבל כלכלית עם תקציב שחקנים שלא יעלה על 12 מליון שקל אלא אם תכניס כסף ממקורות נוספים, למשל מכירת שחקנים. לקלל את הניסנוב זה נחמד ויפה אבל לא יגרום לכסף להכנס, מאחר והפןעל חשובה לי ועל הניסנוב אני שם זין, אם אפשר לשפר את המועדון אני בעד, ויפה שעה אחת קודם.
אני לא אדם כל כך רומנטי.
בכדורגל של היום , אין טיפת רומנטיקה היא נמחקה עם הכסף הגדול.

אבל עדיין יש שני כללים יסודיים צריכים להישמר בכל מועדון תחרותי שהוא:

1.בעלים שלא מכניס כסף למועדון חייב לפנות את מקומו.נקודה.

2.שחקני בית מוכשרים שהקהל מחובר אליהם , אסור למכור אחרי שנה מלאה אחת בבוגרים.
זו פשיטת רגל מקצועית וניהולית , שהמצב משם יכול רק להתדרדר , זו חתירה תחת היסודות של מועדון כדורגל גדול (במונחים ישראלים) עם ציבור אוהדים רחב , ומכאן גם אובדן מוצדק של הלגיטימציה לשלוט במועדון.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 24 ינואר 2021, 13:48, נערך 2 פעמים בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

1. משווה ומכפיל ב 5.

2. אנחנו כרגע לא מועדון גדול, ואנחנו חייבים לשמור את הרש מעל המיים עד ש 1.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אנחנו מועדון גדול עם תקציב קטן, זה לא חייב להיות ניגוד מוחלט
לצורך העניין, אם מחר שרצקי יחליט וקרית שמונה תהיה בעלת תקציב של 80-90 מיליון, היא לא תהיה מועדון גדול
לחמן
קיבל.ה  8 לייקים

חילוף מסריח מהבית של קלינגש.. דוידה לא צריךל היות מוחלף הוא הכי טוב כרגע ומסוכן
אמאאא של מתן רוצים טיפול חינם או אבאאא של מתן תוריד אתהזקן :bored:
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

אם מוכרים את דוידה, מי אמר שזה בשביל להגדיל את התקציב ולא בשביל להחזיר 'הלוואת בעלים' כלשהי או לשלם איזה חוב מהחובות החדשים שהפועל מתחילה לצבור? זה לא בשביל להנחית פה שחקנים טובים, זה אולי פשוט בשביל לשרוד עוד חצי שנה עם תקציב מינימלי.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

כפיר אדום כתב:אם מוכרים את דוידה, מי אמר שזה בשביל להגדיל את התקציב ולא בשביל להחזיר 'הלוואת בעלים' כלשהי או לשלם איזה חוב מהחובות החדשים שהפועל מתחילה לצבור? זה לא בשביל להנחית פה שחקנים טובים, זה אולי פשוט בשביל לשרוד עוד חצי שנה עם תקציב מינימלי.
בעלים לא יכולים להוציא/להחזיר כסף.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

Nati כתב:
כפיר אדום כתב:אם מוכרים את דוידה, מי אמר שזה בשביל להגדיל את התקציב ולא בשביל להחזיר 'הלוואת בעלים' כלשהי או לשלם איזה חוב מהחובות החדשים שהפועל מתחילה לצבור? זה לא בשביל להנחית פה שחקנים טובים, זה אולי פשוט בשביל לשרוד עוד חצי שנה עם תקציב מינימלי.
בסדר, זה בשביל לשלם חשבונות ולא להשקיע שקל מכיסם.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

כפיר אדום כתב: 26 ינואר 2021, 08:51
Nati כתב:
בסדר, זה בשביל לשלם חשבונות ולא להשקיע שקל מכיסם.
אני צריך להבין.
את רומז שהם עתידים להשקיע כסף מהכיס?
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

ילד מלך!!
מהפועל רק לאירופה בלי מכבים למיניהן בדרך !
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

רק שלא ימכרו אותו למכבי הסתומים בהנהלה. משחק מעולה שלו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יהלום.נקודה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

הוא הרבה יותר מוכשר ממה שחשבתי שהוא כשהוא רק
עלה מהנוער שנה שעברה.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

להחתים ל- 5 שנים ומיד.
רינגו סטאר המלך
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

הם עוד יטעו וימכרו אותו במקום רז שלמה למכבי.
אחלה ילד.
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 26 ינואר 2021, 21:58 להחתים ל- 5 שנים ומיד.
חתם שנה שעברה ל5 שנים.

פונטיצאל ענק לשחקן ענק
הוא ובן ביטון נותנים אשכרה פן התקפי באגף ימין.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שחקן שחקן

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

טוב מאוד השחקן הזה.
איזה שינוי מפתיחת העונה!
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בר קולמוסא כתב: 26 ינואר 2021, 21:57 הוא הרבה יותר מוכשר ממה שחשבתי שהוא כשהוא רק
עלה מהנוער שנה שעברה.
כל מי שראה אותו בנוער ידע כמה הוא מוכשר. מה לעשות שבגיל 18 רוב השחקנים עוד לא בשלים להפוך לכוכבים מהרגע הראשון, וזה נכון גם לשאר השחקנים שעלו מהנוער בעונה שעברה.

והוא באמת כישרון יוצא מן הכלל. גם אחרי כל הרכש הוא עדיין השחקן הכי טוב בקבוצה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מעולה, שימשיך ככה.
חייב לשחק 90 דקות כל משחק אלא אם הוא בלי רגל.
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

ילד פלא !
צריך לשמור עליו ולטפח אותו לשחקן טוב יותר ולעבוד איתו ונרוויח שחקן מעולה .
רק שאצלנו אפשר למכור אותו לפתח תקווה בסכום זעום
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

יצא לנו לפחות מכל הניסויים האלה עם הנוער יהלום לא מלוטש
עכשיו צריך לשמור וללטש
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

התעלל במגבו וזהבי ברמה שלא ראינו במשך שנים משחקן של הפועל
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

כל הכבוד לו, שימשיך ככה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

האמת, חוץ מהרמות נהדרות(באמת ברמה), דווקא לא מעט שוגה בקבלת ההחלטות(אבל עןד צעיר) מהיר מבחינת צעד ראשון, אבל מבחינת ״יהלום״ או רמת הכישרון, הכל באופן יחסי למה שהתרגלנו בעיקר העונה ובכלל אולי מאז הניסנובס והסגלים הדלי כישרון.
זה לא סבסטיאן סימרוטיץ׳ מבחינת כוח פריצה וכדרור, כן? גם לא קרוב.

*מודע לזה שיש כאן חבריה צעירים שהשם סבסטיאן סימרוטיץ׳ זר להם כמו יצחק שמיר.
אבל לא מוצא דוגמה טובה יותר בשביל ענייני היחס.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לא מסכים בכלל.
יש לו פוטנציאל גולמי אדיר (עם כל איבודי הכדור והשטויות).
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

פשוט נפלא.

לרוב הוא יודע מה לעשות עם הכדור בהתקפה ומחלק כדורים מצויינים לשאר שחקני ההתקפה.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

Pegasus כתב: 24 ינואר 2021, 13:15 בעיני ברגע שאתה הופך להיות מועדון שמוכר כישרונות צעירים לקבוצה כמו מכבי פתח תקווה בשביל שהם ימכרו אותם בכמה מיליונים בעוד שנה שנתיים אתה הופך להיות מועדון קטן.
הפועל תל אביב הוא מועדון קטן וישאר כזה עד שיבוא קונה ויגאל אותנו מתקציב מעבר ל"הכנסות טבעיות".
אם היה פה ניהול נורמלי, מכירת כשרונות איאקס-סטייל היתה הדרך של המועדון להגיע לפסגה.
לכו!
שליחת תגובה