הסיפור עם בית"ר - הודעה חשובה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

לא יודע אם כול הסיפורים עליו נכונים.
אבל מהתגובה של בית״ר על פחד שהוא יברח.אפשר להבין שזה תירוץ למישהו שנתפס.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.ynet.co.il/articles/58689770

אפילו לרכוש ירושלים בליגה זיבי בכדורסל זה עלול להיות עדיף על תל אביב יפו?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

dino כתב: 04 ינואר 2021, 11:04 https://m.ynet.co.il/articles/58689770

אפילו לרכוש ירושלים בליגה זיבי בכדורסל זה עלול להיות עדיף על תל אביב יפו?
זה לא שאני אנטי חלילה
אבל לפי הכתבה הם חתמו עם מתווך שהבטיח להביא להם ספונסר בשווי של 8 מליון יורו. דר"א זה אותו מתווך שסידר לחוגג את בן חליפה לכאורה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מודה חשוד האינטרס של בן חליפה בביטר. משהו בדחף הזה לרכוש אותם
רוב אנשי העסקים במקומו, היו נרתעים בסוג של לחץ ועלבונות שהיו סופגים בזמן הכה טרי הזה
הוא רק מראה כאילו זה פגע בו, אבל ממשיכים להתקדם
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

כל הקטע הזה של הוא נפגע תעזבו אותו זה הכי אל תמשיכו לנבור כי בסוף תגלו משהו
מה זה נעלב? מה אנחנו בגן?
אם יש ספק אין ספק, אתה רוכש קבוצה אתה צריך להיות סופר שקוף וכל פעם שתנסה להתחכם אתה תדליק את כל הנורות האדומות, במיוחד שהרקע שלו לא בדיוק מתיישב עם הרוכש הנורמטיבי לביתר

אני בטוח שיש שם משהו פישי, בטוח בזה ב100 אחוז
לא יודע אם זה יוביל לקריסת ביתר או לא, יכול להיות שהכספים כן יעברו ואז אוהדי ביתר זה לא אמור לעניין יותר מידי
בסופו של דבר יגיע הרגע לפדות את הכספים וזאת תהייה שעת האמת
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

תעודת היושר שהעביר השייח לוועדה היא בסך הכל מסמך שהוא כתב בעצמו וחתם. :bow:
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

:roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:
Maor7 כתב: 06 ינואר 2021, 10:01 תעודת היושר שהעביר השייח לוועדה היא בסך הכל מסמך שהוא כתב בעצמו וחתם. :bow:
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Gaudi
קיבל.ה  41 לייקים

Maor7 כתב: 06 ינואר 2021, 10:01 תעודת היושר שהעביר השייח לוועדה היא בסך הכל מסמך שהוא כתב בעצמו וחתם. :bow:
תמונה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

בסופו של יום, הועדה הזו מעולם לא פסלה אף רוכש, כולל את הנוכל הגדול , פעמיים.
תוסיפו לזה את היחסים הדיפלומטים המורכבים עם דובאי ותבינו שאין סיכוי שלא יאשרו אותו. הכל סתם פוזות וספינים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
r200
קיבל.ה  20 לייקים

מצד אחד באמת התירוצים של אי אפשר להמציא תעודת יושר או הוא גר בדובאי אבל הכתובת שלו היא באבו דאבי נשמעים כמו מישהו שמתחמק מלשלם אגרה של רשות השידור אבל מצד שני במהלך השנים אישרו בוועדה הזאת כמות של נוכלים שראינו מה גרמו לקבוצות ונדמה שמחמירים בבדיקות לגבי השייח' משום מה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

א. באיזה שהוא שלב צריכים להתחיל להחמיר.
ב. הבעיה היא שזה מרחיק עוד יותר את הרוכש הדמיוני שלנו
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

:roflmao: :roflmao: :roflmao:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אבל זה לא מפריע להם לרצות להשקיע בקבוצה עלובה מליגה 2 או 3 בכדורסל
בספק אם יש בדובאי כדורסל
העיקר השם ירושלים
מה הענף הבא שהם יקחו משם ירושלים?
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

https://sports.walla.co.il/item/3412030
הוועדה להעברת הזכויות: "במודיעין האמירתי המליצו להתרחק מבן ח'ליפה"

משה חוגג משוכנע שעסקת בית"ר ירושלים תצא לפועל, אבל בהתאחדות מסבירים שעל פי המידע שקיבלו מחברת החקירות זו תהיה סכנה גדולה להכניס אדם כזה לישראל: "המעטפת של בן ח'ליפה מלאה באנשים פליליים שנמצאים ברשימות של האינטרפול"
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הנחישות שלו ללכת על ביטר בצורה די עיוורת ולא קשורה לכלום בתוספת עבריינים נרדפים על ידי האינטרפול שנמצאים סביבו, זה מתחיל להיות מובן יותר

״חכו תראו מי זה חוגג״ זה גם מתחיל לשנות אחוזים
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

פשוט הזוי מה שקורה שם ומפתיע שהבורדל הזה לא קורה אצלנו(למרות השני שכן קורה אצלנו)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הבנאדם עוד שניה מפשיטים אותו ומחפשים עליו והוא עדיין רוצה את ביטר. פשוט לא הגיוני בכלל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... tml?ref=hp

המשטרה חושדת שבעלי קבוצה חשוד שקשור בהשלכת הרימון
אם גם אצילי קיבל אחד אחרי שסרב לביטר
אז מה?
הפוסט קיבל לייק אחדעמי נאווי
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

ההוא שאמרו לו כתב: 17 ינואר 2021, 18:14 פשוט הזוי מה שקורה שם ומפתיע שהבורדל הזה לא קורה אצלנו(למרות השני שכן קורה אצלנו)
ההבדל פשוט: חוגג, כביכול, מעורבב בעסקאות עלומות ומפוקפקות כבר שנים, ולפיכך גם הפמלייה שלו שם היא כזו. לא אתפלא אם מדובר שם באיש קש בלבד.
אצלנו יש סתם סוחרים כושלים של באסטה של צעצועים בשוק.

אם וכאשר חוגג יפול, הוא לבטח דאג לעצמו לplan B: חשבונות במקלטי מס, ושאר הטריקים.
כשהניסנובים יפלו, אז תיפול הבאסטה והם יחד איתה.
לכו!
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ביתר ויציבות זה דברים שלא הולכים ביחד אפעם בפן המקצועי ניהולי או מה שזה לא יהיה תמיד ישם בלאגן חחחחח כל כך מתאים להם ליפול על אחד כזה
E T Go Home
קיבל.ה  2 לייקים

נאום כהן הזה אגדה

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדדוקטור אלה
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

אני רחוק מלחשוב שהשיח׳ בן חליפה הזה הוא אמין או משהו כזה, אבל אין ספק שזה לא פחות ממצחיק לראות איך ההתאחדות כאילו מערימה קשיים, מפקפקים בנוסף ביכולות הכלכליות שלו.

אני מזכיר זו התאחדות שאישרה אנשים כמו אלי טביב לחרב לא פחות משלוש קבוצות.
אישרה אנשים כמו ברק אברמוב או ג׳קי בן זקן שרק השתחרר מהכלא לא מזמן.
יכולות כלכליות? לניסנוב יש כאלה? להזכיר את כבירי? תרשו לי לגחך.

שוב, הוא וחוגג נוכלים זה די ברור. אבל אם מייצרים איזה סטנדרט אז שייעשו יישור קו בליגה ואז נשאר אולי עם 3 בעלים ראויים.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Red Ghost כתב: 19 ינואר 2021, 23:03 אני רחוק מלחשוב שהשיח׳ בן חליפה הזה הוא אמין או משהו כזה, אבל אין ספק שזה לא פחות ממצחיק לראות איך ההתאחדות כאילו מערימה קשיים, מפקפקים בנוסף ביכולות הכלכליות שלו.

שוב, הוא וחוגג נוכלים זה די ברור. אבל אם מייצרים איזה סטנדרט אז שייעשו יישור קו בליגה ואז נשאר אולי עם 3 בעלים ראויים.
טביב ובן זקן ותיקים ועם קשרים עמוקים בהתאחדות(תזכיר למה מאשרים את המגרש באשדוד בכלל), הם למדו את הלקח ממקרה כבירי ולא רוצים עוד פירוק. הניסנובים לא מתחייבים להעביר מיליונים בעסקה חסרת כל הגיון, אם הם היו קונים חצי מהפועל ב100 מיליון ש"ח כמו הליצן הזה היו רוצים לראות שיש להם בכלל הון שמתקרב לזה. אני די בטוח שיש להם, גרינברג ותושב מספיק בשביל לתת ערבויות על התקציב של הפועל.
E T Go Home
קיבל.ה  2 לייקים

Red Ghost כתב:אני רחוק מלחשוב שהשיח׳ בן חליפה הזה הוא אמין או משהו כזה, אבל אין ספק שזה לא פחות ממצחיק לראות איך ההתאחדות כאילו מערימה קשיים, מפקפקים בנוסף ביכולות הכלכליות שלו.

אם אתה רוצה לדעת מה השתנה זה קשור לשינוי שעשו בבקרה, העיפו משם את כל האורליצקים והביאו כמה שלא תאמין אבל לא מקבלים פסלים כערבות.
אחד מהתנאים שהציבו בשנים האחרונות זה תעודת יושר (למי שנכנס ברור שלא חסרים בארץ בעלים עם תיקים פליליים) והשיח לא הביא מה שגורם לא להעביר אותו

Sent from my iPhone using Tapatalk
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

Ron.T כתב: 19 ינואר 2021, 23:19
Red Ghost כתב: 19 ינואר 2021, 23:03 אני רחוק מלחשוב שהשיח׳ בן חליפה הזה הוא אמין או משהו כזה, אבל אין ספק שזה לא פחות ממצחיק לראות איך ההתאחדות כאילו מערימה קשיים, מפקפקים בנוסף ביכולות הכלכליות שלו.

טביב ובן זקן ותיקים ועם קשרים עמוקים בהתאחדות(תזכיר למה מאשרים את המגרש באשדוד בכלל), הם למדו את הלקח ממקרה כבירי ולא רוצים עוד פירוק. הניסנובים לא מתחייבים להעביר מיליונים בעסקה חסרת כל הגיון, אם הם היו קונים חצי מהפועל ב100 מיליון דולר כמו הליצן הזה היו רוצים לראות שיש להם בכלל הון שמתקרב לזה. אני די בטוח שיש להם, גרינברג ותושב מספיק בשביל לתת ערבויות על התקציב של הפועל.
קודם כל בושה גדולה שזה המצב לגבי החלק הראשון של ההודעה. נראה שכרגע מה שמונע את ההעברה זו אותה ״תעודת יושר״ שחסרה. כאמור, סביר שלא מעט בעלים נוכחיים היו מתקשים להשיג כזו.
אני חושב שהכלים שנוקטים בכדי להחליט מי ראוי או לא הם לא באמת מספקים ולא אחידים...
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Red Ghost כתב: 19 ינואר 2021, 23:25
Ron.T כתב: 19 ינואר 2021, 23:19

טביב ובן זקן ותיקים ועם קשרים עמוקים בהתאחדות(תזכיר למה מאשרים את המגרש באשדוד בכלל), הם למדו את הלקח ממקרה כבירי ולא רוצים עוד פירוק. הניסנובים לא מתחייבים להעביר מיליונים בעסקה חסרת כל הגיון, אם הם היו קונים חצי מהפועל ב100 מיליון דולר כמו הליצן הזה היו רוצים לראות שיש להם בכלל הון שמתקרב לזה. אני די בטוח שיש להם, גרינברג ותושב מספיק בשביל לתת ערבויות על התקציב של הפועל.
קודם כל בושה גדולה שזה המצב לגבי החלק הראשון של ההודעה. נראה שכרגע מה שמונע את ההעברה זו אותה ״תעודת יושר״ שחסרה. כאמור, סביר שלא מעט בעלים נוכחיים היו מתקשים להשיג כזו.
אני חושב שהכלים שנוקטים בכדי להחליט מי ראוי או לא הם לא באמת מספקים ולא אחידים...
לא מאשרים כי די ברור שיש פה הונאה ורוצים להגן על בית"ר.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

ההתאחדות לא מחפשים צדק או למנוע בעיות, והם גם לא מחפשים להערים קשיים.
הם בירוקרטיים. יש להם רשימת אישורים שהם דורשים, ואפס גמישות.
יש לך את האישורים הדרושים? אתה מאושר, לא משנה אם אתה אפוף בעיות חוץ מהאישורים הספציפיים הללוץ
אין לך את האישורים הדרושים? יכול להיות לך את כל הכלים לנהל בהצלחה קבוצת כדורגל, ואתה עדיין לא תאושר.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
שליחת תגובה