בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

הלוואי שיעלו את אחוז החסימה בישראל ל20 מנדטים
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

לירן כתב: 15 ינואר 2021, 14:10 הלוואי שיעלו את אחוז החסימה בישראל ל20 מנדטים
לא יותר פשוט לשלול לערבים את זכות ההצבעה ישירות?
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
הפוסט קיבל 3 לייקיםpelegsיפתח16Gaudi
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ff0000 כתב: 15 ינואר 2021, 15:17
לירן כתב: 15 ינואר 2021, 14:10 הלוואי שיעלו את אחוז החסימה בישראל ל20 מנדטים
לא יותר פשוט לשלול לערבים את זכות ההצבעה ישירות?
אבל רוצים גם להעלים את השמאל האמיתי
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לירן כתב:הלוואי שיעלו את אחוז החסימה בישראל ל20 מנדטים
ל-120 מנדטים
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

Noam כתב: 15 ינואר 2021, 23:53
לירן כתב:הלוואי שיעלו את אחוז החסימה בישראל ל20 מנדטים
ל-120 מנדטים
כל עוד זה ימנע את תופעת הזליכות ושאר הליצנים.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

זה בוודאות ימנע
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כאשר יסגרו הרשימות הסקר יעודכן מחדש?
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

כן
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 12 ינואר 2021, 22:43 לא מבין את המנהג הנאלח הזה של לשמוח ממישהו שמת, אפילו שיגיע זמנו של שימון (לא נזכה לזה, הוא יקבור את כולנו) אני לא אשמח מזה, כאילו לא אהיה עצוב אבל מכאן ועד לשמוח זה כמו שצבי שרף אוהב לומר "שפלות!".
אני לא יודע מה לבחור בסקר, כי גנץ ובנט ירוצו יחדיו, אז אבחר בשניהם.
מסכים שיותר ראוי ומכבד לאכול מיליארדרים בעודם בחיים מאשר לשמוח במותם.
אנטי ביתר לשעבר
לודאי

מרצ? זה עוד קיים?
מפתיע
ולסקר, בנט. אין לכם סיכוי סמולנים :smoke:
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

לודאי כתב: 17 ינואר 2021, 13:51 מרצ? זה עוד קיים?
מפתיע
ולסקר, בנט. אין לכם סיכוי סמולנים :smoke:
בערך חצי מהמצביעים של המפלגה הבזויה הזאת השתתפו בסקר פה
It's 1991 and I refuse to come wack
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

לא חבל לכם על מפלגת העבודה?איפה הסנטימנט?
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

J-R כתב: 17 ינואר 2021, 15:25 לא חבל לכם על מפלגת העבודה?
לא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

J-R כתב: 17 ינואר 2021, 15:25 לא חבל לכם על מפלגת העבודה?איפה הסנטימנט?
מחכים לה כבר כמה עשורים עם פח האשפה של ההיסטוריה. מפלגה בזויה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נו באמת. בזויה בזויה אבל ליד הליכוד הם מלאכים.
ההיעלמות שלהם מבטיחה שמרכז הליכוד המושחת ימשיך להרוס כל חלקה טובה במדינה (מה שנשאר בכלל) עוד שלושים שנה מינימום.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

הליכוד זה מפא"י על סטרואידים
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

מפאי לא עשו מפאי כמו שהליכוד עושים מפאי
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

לירן כתב: 17 ינואר 2021, 17:51 מפאי לא עשו מפאי כמו שהליכוד עושים מפאי
עשו, עשו אחושרמוטה. הליכוד זה רק חיקוי זול.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

ההעלמות של מפלגה העבודה היא באשמתם המלאה, ותוצאה של בלבול אידאולוגי שבהתדרדרות כבר שנים.
מצד שני, זו אבידה עצומה, כי היא מפלגת השלטון האמיתית היחידה משמאל לליכוד. עם כל הכבוד למפלגות היח"צ של יאיר לפיד וחבריו.
לא רואה איך השמאל יתאושש מזה, בחיי.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

Ron.T כתב: 17 ינואר 2021, 18:14
לירן כתב: 17 ינואר 2021, 17:51 מפאי לא עשו מפאי כמו שהליכוד עושים מפאי
עשו, עשו אחושרמוטה. הליכוד זה רק חיקוי זול.
אין ספק שהם עשו אחושרמוטה, אבל במפלגת ביבי הגיס חמישי שהשתלטה על "מחל" הם גם עושים וגם מתבכיינים שדופקים את הבייס המצביע להם וכל זאת שמי שדופק אותם זה הם עצמם כבר 11 שנים,
אבל זה כבר הפנים של הציבור, לעם חרא ואגואיסט משני צדדיו הפוליטיים מגיע נוכל ודורס כמו ביבי.
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

דוגמא לטהרנות הבלתי נסבלת ולירייה ברגל של השמאל בארץ. מרצ מעלים תמונה של הגאון מוילז׳ניץ וכותבים עליה ״סכנה בריאותית״ או משהו כזה. הגאון הזה מה לעשות נראה ומתלבש כמו שאר החרדים. באותו רגע נחיל של נאורים בלתי נסבלים מתחילים להתבכיין על האנטישמיות של מרצ. למה? כי הם בעצמם חשבו שמדובר בחרדי גנרי ולא ברב ספציפי.
הפוסט קיבל 4 לייקיםGaudiErlingteknoboyff0000
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לירן כתב: 24 ינואר 2021, 16:22 דוגמא לטהרנות הבלתי נסבלת ולירייה ברגל של השמאל בארץ. מרצ מעלים תמונה של הגאון מוילז׳ניץ וכותבים עליה ״סכנה בריאותית״ או משהו כזה. הגאון הזה מה לעשות נראה ומתלבש כמו שאר החרדים. באותו רגע נחיל של נאורים בלתי נסבלים מתחילים להתבכיין על האנטישמיות של מרצ. למה? כי הם בעצמם חשבו שמדובר בחרדי גנרי ולא ברב ספציפי.
אל דאגה, גם אם הם היו מגלים שמדובר באישיות ספציפית זה לא היה משנה להם.
גם אלה שידעו או גילו זאת, באו בטענות על כך שהמודעה מציגה מישהו שנראה כמו חרדי גנרי :facepalm: :facepalm: :facepalm: ולמה לא היה הסבר בתמונה מי זה :facepalm: :facepalm: :facepalm: (היה הסבר בפוסט שצורף לתמונה שכמובן מיד הופרדה מהפוסט והוצאה מהקשר).
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboyסומךff0000
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

לירן כתב: 24 ינואר 2021, 16:22 דוגמא לטהרנות הבלתי נסבלת ולירייה ברגל של השמאל בארץ. מרצ מעלים תמונה של הגאון מוילז׳ניץ וכותבים עליה ״סכנה בריאותית״ או משהו כזה. הגאון הזה מה לעשות נראה ומתלבש כמו שאר החרדים. באותו רגע נחיל של נאורים בלתי נסבלים מתחילים להתבכיין על האנטישמיות של מרצ. למה? כי הם בעצמם חשבו שמדובר בחרדי גנרי ולא ברב ספציפי.
זה אותם אנשים שכל ביקורת של מדינה אחרת נגד ישראל הופכת את אותה מדינה בעיניהם לאנטישמים.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Frenzy כתב: 25 ינואר 2021, 09:49
זה אותם אנשים שכל ביקורת של מדינה אחרת נגד ישראל הופכת את אותה מדינה בעיניהם לאנטישמים.
אני לא חושב שזה אותם אנשים...
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אדום נחמד כתב: 25 ינואר 2021, 09:56
בסביבה שלי זה כן.. כאלה שקוראים לעצמם שמאלנים
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

Frenzy כתב: 25 ינואר 2021, 10:08

ראיתי את זה מתפוצץ בעיקר אצל כאלה שחולמים על איחוד מאבקים בין פלסטינים, חרדים, מזרחים, להטב"ק, עניים, וכ', שבדרך כלל מבקרים את הכיבוש יותר ממה שמישהו בחו"ל מעז(או מסוגל, בגלל פחות מידע זמין).
כמובן שהדבר היחיד שפחות סביר משאיחוד המאבקים הזה יקרה, זה שאותם חרדים יתאחדו סביב מי שמסתכל על תמונה של "גאון הדור" שלהם ורואה חרדי גינרי.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מבחינתם כל החרדים אותו קקי, כל ביקורת על ישראל היא אנטישמיות, והם עוד חושבים שהם שמאלנים?
בטוח? קצת מוזר.
למי הם מצביעים בבחירות האנשים האלה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

teknoboy כתב: 25 ינואר 2021, 12:43
מבחינתם כל החרדים אותו קקי, כל ביקורת על ישראל היא אנטישמיות, והם עוד חושבים שהם שמאלנים?
בטוח? קצת מוזר.
למפלגות "שמאל" כמו יש עתיד, כחול-לבן, קדימה, הדרך השלישית, ד"ש ושאר מפלגות שקר כלשהו
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

pelegs כתב: 25 ינואר 2021, 13:22

בטוח? קצת מוזר.
למפלגות "שמאל" כמו יש עתיד, כחול-לבן, קדימה, הדרך השלישית, ד"ש ושאר מפלגות שקר כלשהו
כל המפלגות האלה לא עסוקות כל היום בלהדגיש שהן "לא שמאל"?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

teknoboy כתב: 25 ינואר 2021, 13:36

בטוח? קצת מוזר.
וגם עסוקות בקמפיינים נגד חרדים בעצמם?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

בטוח? קצת מוזר.
האמת שהרבה ממי שעולה לי בראש עכשיו הם מצביעי עבודה קבועים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום נחמד כתב: 25 ינואר 2021, 14:02
teknoboy כתב: 25 ינואר 2021, 13:36

וגם עסוקות בקמפיינים נגד חרדים בעצמם?
אני מבין למה מישהו שיש לו בעיה עם חרדים מצביע למפלגה שמבטיחה להיכנס להם בראבאק, אבל אני לא מבין למה הוא מתעקש לקרוא לעצמו שמאלן.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני שמאלן, ואני כועס על כך שהאברכים ממומנים ככה על ידי המדינה. זה אסון. למה אני לא שמאלן?
אני כן בעד סיוע מקיף לשכבות החלשות, אבל לא כשהעניים האלו הם בדלנים אידיאולוגיים שמנצלים את המערכת.
لا إله
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

יש כיבוש, משבר אקלים, קפיטליזם דורסני שמעמיק עוני ורעב, אבל בואו נתעסק באובססיביות באחת הקבוצות העניות בישראל ונקרא לעצמנו שמאל
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

"עניות". מי ישמע איזה מסכנים. קבוצה כוחנית שלוקחת משאבים בלי לתת כלום בחזרה.
תוך עשרים שנה ראש הממשלה יהיה חרדי ואז הכיבוש יהפוך לרצח עם, אבל היי, לפחות הקפיטליזם יברח מפה כי כולם יהיו עניים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ועם כל הכבוד למשבר האקלים, ויש כבוד, ישראל היא גורם קטן וזניח מבחינת השפעתה עליו. זה באמת במקום האחרון בפוליטיקה הישראלית.
لا إله
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 17:30 "עניות". מי ישמע איזה מסכנים. קבוצה כוחנית שלוקחת משאבים בלי לתת כלום בחזרה.
תוך עשרים שנה ראש הממשלה יהיה חרדי ואז הכיבוש יהפוך לרצח עם, אבל היי, לפחות הקפיטליזם יברח מפה כי כולם יהיו עניים.
מצחיק שאתה אומר את זה כי חרדים זאת הקבוצה היהודית שלוקחת את החלק הפעיל הכי קטן בכיבוש. וכן, רוב החרדים הם עניים, מי שלוקח משאבים בלי לתת כלום בחזרה זה בעלי בתים, מעסיקים נצלנים ועשירים באופן כללי, כוחניים פי מיליון יותר מאברכים שמקבלים קצבה של כמה אלפי שקלים בחודש.
"קבוצה כוחנית שלוקחת משאבים בלי לתת כלום בחזרה" למה אנשים צריכים "לתת" משהו בשביל להתקיים בכבוד? מה זה "לתת"? לעבוד באיזה בולשיט ג'וב מטומטם? מה רוב מי שעובד בהיי טק או בפרסום או בשיווק "נותן לחברה"?
אנטי ביתר לשעבר
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 17:32 ועם כל הכבוד למשבר האקלים, ויש כבוד, ישראל היא גורם קטן וזניח מבחינת השפעתה עליו. זה באמת במקום האחרון בפוליטיקה הישראלית.
יש כבר עכשיו אפרטהייד אקלימי פר אקסלנס שמתבטא במחסור במים בפלסטין, וילך ויחמיר. זה שישראל משפיעה באופן זניח על משבר האקלים לא אומר שהיא מושפעת ממנו באופן זניח.
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 25 ינואר 2021, 17:20 אני שמאלן, ואני כועס על כך שהאברכים ממומנים ככה על ידי המדינה. זה אסון. למה אני לא שמאלן?
אני כן בעד סיוע מקיף לשכבות החלשות, אבל לא כשהעניים האלו הם בדלנים אידיאולוגיים שמנצלים את המערכת.
להיות נגד מימון של מוסדות דת זה דבר אחד, לחשוב שהחרדים הם XYZ (נניח, פורעי חוק מפיצי מחלות) זה דבר אחר לגמרי.

לגבי שאלת העוני של החרדים, אתה מוזמן להציץ בסטטיסטיקות למיניהן ולהיווכח בעצמך.
האם יש להם "אשמה תורמת" בעוני שלהם? יכול מאוד להיות. זה לא הופך אותם ליותר עשירים.
האם חייב לתת להם כל מה שהם מבקשים? ודאי שלא. אתה יכול להפסיק את הניצול שאתה מדבר עליו, אבל איך זה קשור לעוני שלהם?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

החרדים לא לוקחים חלק בכיבוש רק כי הם עם מנטליות טפילית. הם גם לא לוקחים חלק בשום דבר אחר. אידיאולוגית הם בעד הכיבוש (לא מאה שערים, הרוב).
אם משבר האקלים כל כך מטריד אותך, אז הילודה החרדית היא גורם רע מאד שצריך לצמצם בדחיפות, ואת זה אפשר לעשות רק ע"י צמצום תקציבים.
וזה שצריך מים בפלסטין לא ייפתר ע"י צמצום פליטת הפחמן במפעלים בישראל. זאת בעיה אחרת לגמרי ממשבר האקלים. הבעיה היא שאנחנו מגבילים את היכולת שלהם לטפל בבעיות שלהם.

וההייטק נותן המון לחברה. הרפואה התקדמה בצעדי ענק בזכות ההתקדמות הטכנולוגית. גם החקלאות. גם האנרגיות הירוקות. ועוד המון דברים חשובים.
אי אפשר להגביל פיתוחים לפי קריטריונים ממשלתיים ולצפות שהידע ימשיך לרוץ קדימה. החופש ליצור הוא חלק חשוב מהההתקדמות.
ולשווק את ההייטק זה חלק חשוב במימון הפיתוחים.
لا إله
שליחת תגובה