ינואר בפתח

פורום אוהדי הפועל תל אביב
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

ההרכב נכון לעכשיו: (בהנחה שבן ביטון חותם)
——————שטקוס———————
—גרופר—גוטליב—קולו——ביטון-
————אייבינדר—אליאס———
—לידור כהן—אלטמן—-דוידה—
——————יצחק——————

אולי יגיע בצ׳יראי, אולי אופק ביטון יראה הרכב מדי פעם, אולי יעשו טעות ויתנו לבואטנג צ׳אנס ליד אייבינדר
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

נו מישהו מוכן לחתום כבר?
למרות שבהפועל אין הנחתום מעיד על חתימתו
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

לפי ווינט חתם (עוד ב12 בצהריים)
אבל לא עודכן מאז באף אתר אחר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לפי הפרסום בוואלה , יש התקדמות במו"מ
https://sports.walla.co.il/item/3410839
לפי ספורט 5:
https://m.sport5.co.il/article....aspx? ... cID=358134
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני רק רוצה לציין שמאז שעלינו ליגה יש לנו בעיה בחלק ההתקפי ועדיין בכל עונת מלפפונים אנחנו מביאים שחקן וחצי לחלק הקדמי.
העונה הגדלנו לעשות ושברנו כל שיא אפשרי בנוגע לחוסר היכולת שלנו לשים את הכדור בשער. אז הגיע ינואר ועד כה החתמנו מגן, מגן/קשר, קשר אמצע וקיצוני. אפס קשרים התקפיים ואפס חלוצים.
הקבוצה הזו היא פארודיה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

jonati כתב: 11 ינואר 2021, 15:56 ההרכב נכון לעכשיו: (בהנחה שבן ביטון חותם)
——————שטקוס———————
—גרופר—גוטליב—קולו——ביטון-
————אייבינדר—אליאס———
—לידור כהן—אלטמן—-דוידה—
——————יצחק——————

אולי יגיע בצ׳יראי, אולי אופק ביטון יראה הרכב מדי פעם, אולי יעשו טעות ויתנו לבואטנג צ׳אנס ליד אייבינדר
אני רוצה להאמין שאבו עביד יפתח ולא קולו המזעזע.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 ינואר 2021, 17:58 אני רק רוצה לציין שמאז שעלינו ליגה יש לנו בעיה בחלק ההתקפי ועדיין בכל עונת מלפפונים אנחנו מביאים שחקן וחצי לחלק הקדמי.
העונה הגדלנו לעשות ושברנו כל שיא אפשרי בנוגע לחוסר היכולת שלנו לשים את הכדור בשער. אז הגיע ינואר ועד כה החתמנו מגן, מגן/קשר, קשר אמצע וקיצוני. אפס קשרים התקפיים ואפס חלוצים.
הקבוצה הזו היא פארודיה.
אם באמת בציראי או סהר יגיעו (חבל שזה רק אם )זה יחשב באופן הזוי ינואר מוצלח חחחח לפחות מבחינת ההחתמות חבל שגם זה לא בטוח שיעזור לנו לשרוד העונה
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

למה לא נפטרים מרך שלמה?
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

רק הפועל כתב: 11 ינואר 2021, 18:17
הוקיץ' כתב: 11 ינואר 2021, 17:58 אני רק רוצה לציין שמאז שעלינו ליגה יש לנו בעיה בחלק ההתקפי ועדיין בכל עונת מלפפונים אנחנו מביאים שחקן וחצי לחלק הקדמי.
הקבוצה הזו היא פארודיה.
אם באמת בציראי או סהר יגיעו (חבל שזה רק אם )זה יחשב באופן הזוי ינואר מוצלח חחחח לפחות מבחינת ההחתמות חבל שגם זה לא בטוח שיעזור לנו לשרוד העונה
בצ'ראי בכושרו הנוכחי זה רן יצחק על סטרואידים
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

"בנוגע לרמי גרשון שנמצא על תקן של בלם רביעי, בקבוצה לא יעמדו בדרכו אם יבקש להיות מושאל. "לברק בכר אין בעיה עם זה שגרשון נמצא בסגל כבלם רביעי, אבל לטובתו של גרשון יהיה נכון אם ימצא לו קבוצה לשחק בשורותיה עד תום העונה", אמרו בקבוצה."

לא שיחק שנתיים ובשנתיים שלפני זה היה גרוע אבל עדיין מביא במקום גרופר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

OFEK5050 כתב: 12 ינואר 2021, 09:05 "בנוגע לרמי גרשון שנמצא על תקן של בלם רביעי, בקבוצה לא יעמדו בדרכו אם יבקש להיות מושאל. "לברק בכר אין בעיה עם זה שגרשון נמצא בסגל כבלם רביעי, אבל לטובתו של גרשון יהיה נכון אם ימצא לו קבוצה לשחק בשורותיה עד תום העונה", אמרו בקבוצה."

הוא לא בלם?
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

dino כתב: 12 ינואר 2021, 09:07
OFEK5050 כתב: 12 ינואר 2021, 09:05 "בנוגע לרמי גרשון שנמצא על תקן של בלם רביעי, בקבוצה לא יעמדו בדרכו אם יבקש להיות מושאל. "לברק בכר אין בעיה עם זה שגרשון נמצא בסגל כבלם רביעי, אבל לטובתו של גרשון יהיה נכון אם ימצא לו קבוצה לשחק בשורותיה עד תום העונה", אמרו בקבוצה."

הוא לא בלם?
גם בלם וגם מגן שמאלי
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

מה רמי גרשון? הבן אדם עדיין שחקן פעיל?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... le/522121/

שחקנים זרים ששיחקו בארץ ופנויים

בין השחקנים ברשימה שיכולים לעניין אותנו

ג׳ורדן פושה
אפואדו
אולי אוגו
אפילו חמזה בארי שם
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

chimpfive כתב: 10 ינואר 2021, 18:26
אבו-דגל כתב: 09 ינואר 2021, 15:42
chimpfive כתב: 09 ינואר 2021, 09:49

אני מניח שאתה עושה שימוש בהסבר של גרינברג לגירעון של 5 מיליון, והוא עושה עבודה מצוינת בלמרוח את העובדות. ומה הקשר? 5 מיליון מול עשרות מיליונים, זה שהיה כאן שורה של נוכלים שיצרו בור של תביעות ספקים, תביעות שחקנים, תביעות מועדונים, והלוואות בנקים, זה לא אומר ש"גירעון" של 5 מיליון "רק" על הפרות חוזה, זה לא חוב שיתגלגל על המועדון. תרשה לי להטיל ספק שמי מה4 תפרנים ישים שקל בסגירת הגירעון. הם מגלגלים את זה לפראייר התורן שאולי ירצה לקנות את המועדון בנוסף לחובות ותביעות פיפא. שהר לא ישאיר אותך ליגה, ואני מתקשה לראות בעלים שיסכים להשתתף בשכר שלו ויקח סיכון עם 4 המופלאים. ולמה רק 5 מיליון לעונה? תן לו 10, כי זה עדיף מלרדת ליגה, זה טיעון שמחזיק מים. אוהדים בפנטזיות.
אתה רציני? אתה ברצינות לא מבין את ההבדל האסטרונומי בין מה שהיה לפני פירוק 2017 להיום? מה הקשר מה שהיה? מה שחשוב זה מה שיהיה הניסנובים והגרינברגים זה לא רמון ולא כבירי והקבוצה לא במצב כזה גם לא תקציבית. התיאור שלך קשור למצב של נושים , זה לא המצב היום אין נושים יש תביעות שיצרו הבעלות הנוכחית. הדרך היחיד של הבעלים להחזיר חלק מהכסף שהם שמו בקבוצה זה שהם יקבלו חזרה מהמועדון את ההלוואת בעלים, לסגור גירעון זה עניין הרבה יותר קל מלמצוא הכנסות של 30 מיליון אני לא יודע מאיפה בכלל להתחיל להסביר לך מי חי בפנטזיות - זה שאומר שעדיף להתאבד כלכלית עכשיו בכל מחיר שלא יהיה כדי לא לאבד הכנסות של 30 מיליון שיביאו לחורבן נוסף של המועדון כולל ירידת ליגה וכולל -9 וכנראה גם בלי סגל ובלי בעלי מקצוע בלאומית או להתמודד עם גירעון של כמה מיליונים בעונה הבאה או שנרד ליגה עם בן שהר ובכל מקרה נלך לפירוק, מי הפנטזיונר ומי ריאלי מבין את הסיטואציה שאנחנו נמצאים בה, למזלנו גם הבעלים כנראה מבינים שעדיף לשים עכשיו את כל הז'יטונים שיש להם בכיסים כי ירידת ליגה זה הסוף של המועדון הזה בגלגול הנוכחי והסוף שלהם כאנשי עסקים.

וכן עדיף לתת לבן שהר 10 מיליון שקל מאשר לאבד 30 מיליון שקל הכנסות אולי עכשיו אתה מבין.
אני מבין שאתה מערבב ומשווה שתי סיטואציות ומסיק מסקנות מוזרות בלשון המעטה. אתה מנסה להסביר לי את ההבדל בין נושים לגירעון? אני כתבתי "בנוסף" לעשרות מיליוני תביעות מנושים, ברור לי ההבדל. כרגע אתה עומד על 5 מיליון גירעון, שהבעלים טוען שיסגרו בהלוואות בעלים. אני מפקפק שיש להם כספים נזילים לכסות, או רצון להזרים כספים. נעזוב את הצד המוסרי, או את הפגיעה במותג שהבעלים שלך לא מכבד חוזים סידרתי. גם לא ברור מדוע הם נכנסים לבורות הגרעוניים האלה שעדיין מרפחים עליהם תביעות של עשרות מיליונים מפיפא, ירצו או לא ירצו להכיר בהם, זה יקבע במוסדות פיפא בעתיד הקרוב. אתה עדיין בבור. זה יפה שהם לא הגיעו לרמות הנוכלות של כבירי, אבל מה הקשר? אז כרגע יש עליך תביעות שחקנים מהעבר (לא קשור לנושים שהמפרק היה אמור לדאוג להם) ואליהם הצטרפו שחקנים ומאמנים נוספים בתקופה של הבעלים הנוכחיים. אתה מציע לנקוט בשיטת כבירי, להבטיח כספים לשחקן שאין לך יכולת לשלם? כי זה עדיף על ירידת ליגה? ואז למשוך אותם לבוררות כדי לחלק את הכספים בשיטת קרדיט? שמע זה טיעון מאוד רציני, אני מקווה שהצלחתי להסביר מדוע כתבת ערימה של שטויות. תסביר לי שוב, מדוע שחקן עם אופציות ירצה לחתום בבור שלך?
אתה מתאר סיטואציה אוטופית כאילו ההחלטות האלה הם עניין מוסרי שלי, כאילו אני בהחלטותיי הבאתי את המצב התקציבי הנוכחי של הפועל, לא אלה הבעלים הנוכחיים שהביאו למצב הזה. זה גם לא עניין מוסרי שלי כרגע לדחוף אותם להחתים את בן שהר בין אם יש להם כסף או אין להם, בין אם זה אמת או לא אמת שהם יכסו את הגירעון באמצעות עוד הלוואה זה לא העניין. יש עניין אחד ענק שאתה מסרב להבין - גירעון גדול ככל שיהיה אתה תוכל להבריא עם הכנסות של 30 מיליון ויותר , בליגה הלאומית אתה גמור סופית ובפירוק ואז תוכל לקשקש כמה שאתה רוצה על עניין מוסרי ועל בורות וחור באדמה כי זה לא משנה, לא יהיה הפועל תל אביב ואם תהיה היא תתחיל עם -9 את הליגה הלאומית בלי סגל ובספק עם בעלים כלשהו שהוא לא ממונה מטעם בית משפט.
הערבוב זה לנסות עכשיו בינואר 2021 להתנהל נקי מההתחלה, הם הביאו על עצמם את המצב התקציבי הזה - לא פואד, לא הקהל, לא אני ולא אתה וגם לא השלט, הם: הניסנובים, הגרינברג ותושב הם הכניסו אותנו לבור שחייבים לצאת ממנו בכל מחיר בליגה הראשונה, אחרת הם פושטים רגל ואין מועדון, דרך אגב גם על התביעות מחו"ל זה לא נפל עליהם מהשמיים זה היה סיכון שהובהר להם מעל כל ספק.
אתה לא במצב של מקום 6-8 ואפשר להעביר את החצי שנה הקרובה בצמצום גירעון, זה תוכנית אולי לינואר 2022 כרגע אתה לא קולט אבל אתה פאקינג מתחת לגליוטינה ומקשקש איתי על גודל הגירעון, חייבים לשרוד את העונה הזו בליגה הראשונה בכל מחיר האופציה השנייה היא מוות ודאי.
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

ניהול תקציב העברות אידאלי לינואר:
25 אחוז קשר התקפי.
15 אחוז חלוץ.

60 אחוז - מעסה צמוד לשריר התאומים של גוטליב.
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

El dudernio כתב: 09 ינואר 2021, 23:02
chimpfive כתב: 09 ינואר 2021, 09:49

אני מניח שאתה עושה שימוש בהסבר של גרינברג לגירעון של 5 מיליון, והוא עושה עבודה מצוינת בלמרוח את העובדות. ומה הקשר? 5 מיליון מול עשרות מיליונים, זה שהיה כאן שורה של נוכלים שיצרו בור של תביעות ספקים, תביעות שחקנים, תביעות מועדונים, והלוואות בנקים, זה לא אומר ש"גירעון" של 5 מיליון "רק" על הפרות חוזה, זה לא חוב שיתגלגל על המועדון. תרשה לי להטיל ספק שמי מה4 תפרנים ישים שקל בסגירת הגירעון. הם מגלגלים את זה לפראייר התורן שאולי ירצה לקנות את המועדון בנוסף לחובות ותביעות פיפא. שהר לא ישאיר אותך ליגה, ואני מתקשה לראות בעלים שיסכים להשתתף בשכר שלו ויקח סיכון עם 4 המופלאים. ולמה רק 5 מיליון לעונה? תן לו 10, כי זה עדיף מלרדת ליגה, זה טיעון שמחזיק מים. אוהדים בפנטזיות.
אתה רציני? אתה ברצינות לא מבין את ההבדל האסטרונומי בין מה שהיה לפני פירוק 2017 להיום? מה הקשר מה שהיה? מה שחשוב זה מה שיהיה הניסנובים והגרינברגים זה לא רמון ולא כבירי והקבוצה לא במצב כזה גם לא תקציבית. התיאור שלך קשור למצב של נושים , זה לא המצב היום אין נושים יש תביעות שיצרו הבעלות הנוכחית. הדרך היחיד של הבעלים להחזיר חלק מהכסף שהם שמו בקבוצה זה שהם יקבלו חזרה מהמועדון את ההלוואת בעלים, לסגור גירעון זה עניין הרבה יותר קל מלמצוא הכנסות של 30 מיליון אני לא יודע מאיפה בכלל להתחיל להסביר לך מי חי בפנטזיות - זה שאומר שעדיף להתאבד כלכלית עכשיו בכל מחיר שלא יהיה כדי לא לאבד הכנסות של 30 מיליון שיביאו לחורבן נוסף של המועדון כולל ירידת ליגה וכולל -9 וכנראה גם בלי סגל ובלי בעלי מקצוע בלאומית או להתמודד עם גירעון של כמה מיליונים בעונה הבאה או שנרד ליגה עם בן שהר ובכל מקרה נלך לפירוק, מי הפנטזיונר ומי ריאלי מבין את הסיטואציה שאנחנו נמצאים בה, למזלנו גם הבעלים כנראה מבינים שעדיף לשים עכשיו את כל הז'יטונים שיש להם בכיסים כי ירידת ליגה זה הסוף של המועדון הזה בגלגול הנוכחי והסוף שלהם כאנשי עסקים.

וכן עדיף לתת לבן שהר 10 מיליון שקל מאשר לאבד 30 מיליון שקל הכנסות אולי עכשיו אתה מבין.
אתה צודק... רק שה 10 מליון לשנה בשנה הנוכחית זה + 8 מליון כי תעבור את הרף המותר במתווה המענקים....

אמרתי בעבר יש הרבה דרכים יצרתיות להפחית שכר שחקנים כך שכולם ירוויחו.
למשל...
1. קיצוץ של 10% במיידי במידה ויורדים כל שחקן שהסכים יקבל 15% אחוז (10+5) ואם נשארים אז 20% (10+10).
2. הארכת חוזה עם מענקי חתימה ( לא נכנס לחישובי שכר)
יש הרבה דרכים, יש המון דברים שהיו צריכים לעשות בעבר, היו המון טעויות רק ב4 חודשים האחרונים שנעשו מתחילת העונה הנוכחית ויש המון דרכים לייעל את כל הסיפור הזה עם סיום העונה וגם עכשיו אבל -
כל זה לא מעניין כרגע חוץ מההישארות בליגה, מבחינתי שאחרכך יקבצו נדבות ברחוב כי הישארות בליגה הראשונה מבטיחה לנו חמצן בלי זה אין לנו יכולת קיום תקציבית ויותר מזה, לדעתי זה גם עלול לשבור את הקהל.
אנשים לא מבינים כמה אנחנו קרובים להיות הפועל פתח תקווה פשוט לא קולטים מה ירידת ליגה נוספת תעשה למועדון הזה.
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

מתוך כתבה בספורט1
בינתיים, נראה כי שחקן שצפוי לעזוב הוא עמנואל בואטנג. בתחילת העונה האדומים קיבלו הצעת רכישה תמורת כ-400,000 דולר מגורם בכיר בבני יהודה, אולם אז הבעלים איציק ניסנוב השיב בשלילה. בימים האחרונים הכתומים גילו עניין בקשר הגנאי פעם נוספת והתפתחויות בנושא צפויות לקרות.

הם באמת לא מפספסים הזדמנות לפספס הזדמנות.
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

למכור גם ב-200k
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

De Niro כתב: 12 ינואר 2021, 19:29 למכור גם ב-200k
הדיווח בONE דיבר על עמית זנטי תמורתו, הדיווח שנתתי למעלה מדבר על הצעה שהייתה בקיץ.
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

סנטה קלאוס כתב:
הדיווח בONE דיבר על עמית זנטי תמורתו, הדיווח שנתתי למעלה מדבר על הצעה שהייתה בקיץ.
יש לבואטנג חוזה לעונה הבאה?
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

De Niro כתב: 12 ינואר 2021, 19:38
סנטה קלאוס כתב:
כשהוא הגיע בתחילת עונות 2018/19 הוא חתם ל-5 עונות. כלומר, כביכול, יש לו חוזה עד תום עונת 2022/23.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אונישנקו כתב:
De Niro כתב: 12 ינואר 2021, 19:38
סנטה קלאוס כתב: הדיווח בONE דיבר על עמית זנטי תמורתו, הדיווח שנתתי למעלה מדבר על הצעה שהייתה בקיץ.
כשהוא הגיע בתחילת עונות 2018/19 הוא חתם ל-5 עונות. כלומר, כביכול, יש לו חוזה עד תום עונת 2022/23.
אם כך , למכור גם ב-200k
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

העצלנות הזאת הורגת אותי שמחפשים רק שמות של שחקנים ששיחקו בארץ וכולם מכירים ורובם אחרי השיא, למה לא מחפשים חלוץ או עושה משחק זר ברמה שכן מתאים עם רזומה נורמלי ולא אחד שכבש שלושה שערים בליגה השלישית בתיאלנד. בטוח שיש מלא אופציות טובות רק צריך לחפש והאמת שהם היו חייבים לעשות את זה לפני שלושה שבועות מה שכן קלינגר אומר שהוא לא ישן הוא מחפש חיזוק לקבוצה כל הלילה בשביל להחתים בסוף את בצ'יראי שחקן כבד וכבר הרבה מעבר לשיא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

דוגיס כתב:העצלנות הזאת הורגת אותי שמחפשים רק שמות של שחקנים ששיחקו בארץ וכולם מכירים ורובם אחרי השיא, למה לא מחפשים חלוץ או עושה משחק זר ברמה שכן מתאים עם רזומה נורמלי ולא אחד שכבש שלושה שערים בליגה השלישית בתיאלנד. בטוח שיש מלא אופציות טובות רק צריך לחפש והאמת שהם היו חייבים לעשות את זה לפני שלושה שבועות מה שכן קלינגר אומר שהוא לא ישן הוא מחפש חיזוק לקבוצה כל הלילה בשביל להחתים בסוף את בצ'יראי שחקן כבד וכבר הרבה מעבר לשיא
לכאורה , אם אין במועדון כדורגל מחלקת סקאוטינג עם כמה אנשי צוות , שעובדת כל יום מהבוקר עד הערב , לא יגיע אף חלוץ זר ברמה טובה.
בתקופת הקורונה זה עוד יותר מורכב מהרגיל.
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

De Niro כתב: 12 ינואר 2021, 21:27
דוגיס כתב:העצלנות הזאת הורגת אותי שמחפשים רק שמות של שחקנים ששיחקו בארץ וכולם מכירים ורובם אחרי השיא, למה לא מחפשים חלוץ או עושה משחק זר ברמה שכן מתאים עם רזומה נורמלי ולא אחד שכבש שלושה שערים בליגה השלישית בתיאלנד. בטוח שיש מלא אופציות טובות רק צריך לחפש והאמת שהם היו חייבים לעשות את זה לפני שלושה שבועות מה שכן קלינגר אומר שהוא לא ישן הוא מחפש חיזוק לקבוצה כל הלילה בשביל להחתים בסוף את בצ'יראי שחקן כבד וכבר הרבה מעבר לשיא
לכאורה , אם אין במועדון כדורגל מחלקת סקאוטינג עם כמה אנשי צוות , שעובדת כל יום מהבוקר עד הערב , לא יגיע אף חלוץ זר ברמה טובה.
אני לא חושב שיש איזה מערך סקאוטינג מטורף לבאר שבע שהביא את ז'וסואה צריך רק לחפש שחקן כזה שמרוויח בדולר ולא באגורות זה יעלה קצת אבל זה יכול להיות ההבדל בין לרדת ליגה או לשרוד
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

דוגיס כתב:
De Niro כתב: 12 ינואר 2021, 21:27
אני לא חושב שיש איזה מערך סקאוטינג מטורף לבאר שבע שהביא את ז'וסואה צריך רק לחפש שחקן כזה שמרוויח בדולר ולא באגורות זה יעלה קצת אבל זה יכול להיות ההבדל בין לרדת ליגה או לשרוד
ז'וסוואה זה היוצא מהכלל שאינו מעיד על הכלל.
הזרים , שמגיעים לארץ בשנים האחרונות , לרוב לא משדרגים משמעותית את הקבוצות.
אני מסכים , שזרים כמו ספירובסקי או פשיץ' ניתן למצוא.

chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

אבו-דגל כתב: 12 ינואר 2021, 19:14
chimpfive כתב: 10 ינואר 2021, 18:26

אני מבין שאתה מערבב ומשווה שתי סיטואציות ומסיק מסקנות מוזרות בלשון המעטה. אתה מנסה להסביר לי את ההבדל בין נושים לגירעון? אני כתבתי "בנוסף" לעשרות מיליוני תביעות מנושים, ברור לי ההבדל. כרגע אתה עומד על 5 מיליון גירעון, שהבעלים טוען שיסגרו בהלוואות בעלים. אני מפקפק שיש להם כספים נזילים לכסות, או רצון להזרים כספים. נעזוב את הצד המוסרי, או את הפגיעה במותג שהבעלים שלך לא מכבד חוזים סידרתי. גם לא ברור מדוע הם נכנסים לבורות הגרעוניים האלה שעדיין מרפחים עליהם תביעות של עשרות מיליונים מפיפא, ירצו או לא ירצו להכיר בהם, זה יקבע במוסדות פיפא בעתיד הקרוב. אתה עדיין בבור. זה יפה שהם לא הגיעו לרמות הנוכלות של כבירי, אבל מה הקשר? אז כרגע יש עליך תביעות שחקנים מהעבר (לא קשור לנושים שהמפרק היה אמור לדאוג להם) ואליהם הצטרפו שחקנים ומאמנים נוספים בתקופה של הבעלים הנוכחיים. אתה מציע לנקוט בשיטת כבירי, להבטיח כספים לשחקן שאין לך יכולת לשלם? כי זה עדיף על ירידת ליגה? ואז למשוך אותם לבוררות כדי לחלק את הכספים בשיטת קרדיט? שמע זה טיעון מאוד רציני, אני מקווה שהצלחתי להסביר מדוע כתבת ערימה של שטויות. תסביר לי שוב, מדוע שחקן עם אופציות ירצה לחתום בבור שלך?
אתה מתאר סיטואציה אוטופית כאילו ההחלטות האלה הם עניין מוסרי שלי, כאילו אני בהחלטותיי הבאתי את המצב התקציבי הנוכחי של הפועל, לא אלה הבעלים הנוכחיים שהביאו למצב הזה. זה גם לא עניין מוסרי שלי כרגע לדחוף אותם להחתים את בן שהר בין אם יש להם כסף או אין להם, בין אם זה אמת או לא אמת שהם יכסו את הגירעון באמצעות עוד הלוואה זה לא העניין. יש עניין אחד ענק שאתה מסרב להבין - גירעון גדול ככל שיהיה אתה תוכל להבריא עם הכנסות של 30 מיליון ויותר , בליגה הלאומית אתה גמור סופית ובפירוק ואז תוכל לקשקש כמה שאתה רוצה על עניין מוסרי ועל בורות וחור באדמה כי זה לא משנה, לא יהיה הפועל תל אביב ואם תהיה היא תתחיל עם -9 את הליגה הלאומית בלי סגל ובספק עם בעלים כלשהו שהוא לא ממונה מטעם בית משפט.
הערבוב זה לנסות עכשיו בינואר 2021 להתנהל נקי מההתחלה, הם הביאו על עצמם את המצב התקציבי הזה - לא פואד, לא הקהל, לא אני ולא אתה וגם לא השלט, הם: הניסנובים, הגרינברג ותושב הם הכניסו אותנו לבור שחייבים לצאת ממנו בכל מחיר בליגה הראשונה, אחרת הם פושטים רגל ואין מועדון, דרך אגב גם על התביעות מחו"ל זה לא נפל עליהם מהשמיים זה היה סיכון שהובהר להם מעל כל ספק.
אתה לא במצב של מקום 6-8 ואפשר להעביר את החצי שנה הקרובה בצמצום גירעון, זה תוכנית אולי לינואר 2022 כרגע אתה לא קולט אבל אתה פאקינג מתחת לגליוטינה ומקשקש איתי על גודל הגירעון, חייבים לשרוד את העונה הזו בליגה הראשונה בכל מחיר האופציה השנייה היא מוות ודאי.
לצאת מתביעות של 30 מיליון זה אפשרי בליגת על? אם יש לך רעיונות יצירתיים לכיסוי הבור הפיננסי הזה, אני ממליץ לך להרים טלפון לגרינברג, הוא ישמח להתעדכן, כי כרגע הארבעה ביחד לא מצליחים להזרים 2 מיליון שקל מהכיס. ומילת הקסם "ליגת על" יכולה במקסימום להכניס לך 18 מיליון ש"ח וזה בלחץ, וזה הסכום שמספיק לתפעול המוצר הכושל שלך היום, כל הפעילות השוטפת שלך אתה אמור לכסות בסכום הזה, ולא נכנסנו לגירעון שאתה חושב שמילת הקסם פריסה ל2021 תפתור את העניין. אתה מתאר תסריט ידוע שהמועדון הזה התנהל בו במשך שנים והביא אותך לקריסה טוטאלית.

אתה ממשיך להתעקש די בהיסטריה על כל מיני תסריטי חורבן, שאני לא חולק עליהם. רק שהפתרון שאתה מציע זה הזיה: להביא שחקנים שבמציאות עובדתית אתה לא יכול להביא, ומסביר לי שאני לא מבין את הסיטואציה? קודם כל כמו שכתבתי לך ואתה מסרב להפנים: שהר לא יגיע, כי הוא יודע עם מי יש לו עסק, גם שכטר לא יגיע, גם הוא יודע לאן הוא היה מגיע. וכל שחקן עם אלטרנטיבה לא יגיע למועדון הז"ל שלך.

לגבי מוסריות, מילא אתה קובר את הראש באדמה, אבל אתה לא מסוגל להבין שיש גם מחיר להתנהלות של הפרת חוזים סידרתי, וזה הגדלת גירעון וקירוב הגיליוטינה, שלא לדבר על כך שאתה מייצר נזק תדמיתי. ואני לא טהרן, אבל מטריד אותי שהמועדון הזה ממשיך לבזות ולזלזל בעובדים שלו.

אני מבין שהמועדון תחת הרבעייה הכושלת גמור כבר מזמן. השאלה היא, מתי יוצאת תעודת הפטירה הרשמית? אני לא מציע שום פתרון, קטונתי, רק מנסה לצמצם לך את הפער בין הפנטזיות על שחקנים כמו שהר שיגיעו להשאיר אותך בליגה, לבין המציאות המרה. במקסימום תצליח להביא שחקן כמו בצ'יראי שלא שיחק חודשים ואין לו אופציות יותר טובות. ובן ביטון? דוגמה לשחקן שאין לו אלטרנטיבה יותר טובה, אני מוכן להתערב שעונה הבאה כבר יוציאו אותו לחל"ת.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אלון תורג'מן בדרך החוצה מהקבוצה האוסטרית שלו, מחזיק בהצעה מהפועל חיפה

בזמן שאנחנו רוצים את שלומי אזולאי, אולי עדיף להסתכל רגע ולראות מה הולך עם חלוץ אחר שהיה פה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

ניסנובים עושים בינואר את כל הרכישות החינמיות של שחקנים חופשיים שכבר מכירים את הליגה והיו יחסית טובים בה שהיו צריכים לעשות בקיץ.
כל בעלים אידיוט יודע לעשות את זה ואיתם צריך להיות מינוס 5 מהקו האדום שיכנס להם קצת שכל בראש
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

לאאאאאאא רק לא שלומי אזולאייייי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מישהו יודע בוודאות אם ההחתמות של השחקנים ליותר מחצי עונה , מחייבים אותם לחוזה , גם אם חלילה לא נישאר בליגה?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

סיכום רכש:
אופק ביטון
בן ביטון
לידור כהן
גיל יצחק (כבר שיחק כמה משחקים)
שלומי אזולאי החלוץ
איבינדר

מה עם קשר התקפי?
מה עם זרים?
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

ברור לכולנו שתהיה רכבת לא קטנה של שחקנים החוצה עכשיו.
מעניין איזה הפתעות מחכות לנו שם... מנסיון עם ניסנוב, יהיו הפתעות :)
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רכש טוב אמור להיות יעיל ולא מפוצץ מבחינת הוצאה.

אם נשאר בליגה לדעתי זה מהלך מבורך. נוכל להחתים 3-4 זרים ודי נסגור את הסגל. בטח עם ינסו ללכת על בטוח ולהביא זרים מוצלחים מהארץ.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Red Ghost כתב: 13 ינואר 2021, 14:01 ברור לכולנו שתהיה רכבת לא קטנה של שחקנים החוצה עכשיו.
כנראה שזיקרי והירש ימצאו את הדרך החוצה.
בואטנג/אייזן ואולי גם איזה עסקה סיבובית עם שלמה
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

הרבה יותר טוב ממה שציפיתי עד כה - עדיין רחוק מלהיות טוב אבל משאיר לנו סיכוי להישאר.

אם אפשר עכשיו שחקן שיודע למסור לאמצע תודה!
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

לירון האדום כתב: 13 ינואר 2021, 14:07
Red Ghost כתב: 13 ינואר 2021, 14:01 ברור לכולנו שתהיה רכבת לא קטנה של שחקנים החוצה עכשיו.
הלוואי, נשמע כמו סנריו סביר ודי נכון בסופו של דבר.
אני יותר חושש בכיוון של מכירה של אלטמן נניח בכדי שלא ישתחרר בחינם בסוף העונה...
אולי פתאום איזו עזיבה מפתיעה של שטקוס.
די מתאים להם :)
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

dino כתב: 12 ינואר 2021, 17:28 https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... le/522121/

שחקנים זרים ששיחקו בארץ ופנויים

בין השחקנים ברשימה שיכולים לעניין אותנו

ג׳ורדן פושה
אפואדו
אולי אוגו
אפילו חמזה בארי שם
חוטף משם את חמזה ברי וג'ורדן פושה
ומוותר עכשיו על שלומי אזולאי.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Red Ghost כתב:
לירון האדום כתב: 13 ינואר 2021, 14:07
הלוואי, נשמע כמו סנריו סביר ודי נכון בסופו של דבר.
אני יותר חושש בכיוון של מכירה של אלטמן נניח בכדי שלא ישתחרר בחינם בסוף העונה...
אולי פתאום איזו עזיבה מפתיעה של שטקוס.
די מתאים להם :)
שטקוס בגילו כבר אין לו לאן לעזוב.
אלטמן בעונה לא טובה, אחרי החתימה של אצילי בחיפה נשאר לו רק בית"ר.
מאמין שיישאר בהפועל

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שליחת תגובה