תביעת מנויים לפיצויים בעקבות הקורנה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

Hapoelian כתב: 12 ינואר 2021, 20:17
פומפה כתב: 12 ינואר 2021, 15:25 לכאורה התביעה הזאת נראית כמו מהלך תגובה של אולטראס הפועל לתביעה כנגד פואד. אם אכן כך הדבר (יתכן גם שלא, ומבקרה הזה אפשר להתעלם מהביקורת שלי כלפי האולטראס בנושא הספציפי הזה), אולטראס הפועל מוכיחים שוב, בפעם המי יודע כמה, כמה טובת הקבוצה היא הדבר האחרון שמעניין אותם.
אתחיל בזה שאומר שאני לא נגד התביעה. אני נגד התזמון. איפה הייתה התביעה הזאת במשך כמה חודשים? איך זה שפתאום רגע אחרי שמאיימים על פואד בתביעה בדרך פלא צצה לה התביעה הזאת?
לדעתי אולטראס הפועל מזמן איבדו את הכיוון. זהו ארגון שמונע משנאה ולא מאהבת הקבוצה. זה ארגון שרק יוצר אנטיגוניזם כלפי המועדון, בין אם זה תדמית שלילית בעיניי רוכשים, בעיניי התקשורת, בעיניי קבוצות אחרות והכי חשוב בעיניי אוהדי הקבוצה. ארגון שכל הזמן מחפש את מי לשנוא, את מי להאשים ועם מי לריב.
הגיע הזמן שהקהל יוקיע מתוכו את אותם פנאטים שרק מזיקים לקבוצה. הדבר היחיד שחשוב להם זה טובת האנשים שמרכיבים את הארגון.
הגיע הזמן שהקהל של הקבוצה יתעסק בטובתה, בלאהוד אותה ולא רק בלקלל ולשנוא את כל השאר.
זוהי כמובן דעתי האישית.
אין לי בעיה עם הבעת הדיעה כמובן אבל אני מקווה שזו של בן אדם פרטי ולא מטעם מישהו..
פרטי שהיה אפילו חבר ותיק (אך יחסית לא פעיל) בפורום הישן ככה שאין שום קשר לניסנוב :)
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

קדם כל עוד לא הוגשו תביעות, מדובר במכתבי התראה.
ברור שהטריגר היה המכתב לפואד.
מבחינתי אין בעיה עם זה, הפועל הגישה מכתב התראה נגד אוהד ידוע, מה ציפו שיקרה?
שישתקו?

אולי דווקא טוב שהואלטראס נגד ההנהלה, אולי זה יזרז את הניסנוב לעזוב

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בני12 כתב: 12 ינואר 2021, 17:06
נועם שחם כתב: 12 ינואר 2021, 15:31 מה רלוונטי אולטראס הפועל לענין?

יש פה מועדון שגבה מאוהדי סכומים כסף משמעותיים בגין כניסה למשחקים שלא התאפשרה. המועדון מחוייב להחזיר את הכסף לאוהדים ומתנער מזה. מי שמרים את הכפפה בענין הזה כדי לדאוג לפצות את האוהדים עושה מעשה חשוב וראוי. גם לי יש טענות לאולטראס בנושאים שונים, אבל בטח לא במקרה הזה.
אבל הם לא רוצים לתת את הכסף כפיצוי לאוהדים.
הם רק רוצים לגבות אותו מהקבוצה כדי להעביר לתרומה.
א. זה לא משהו שאפשר לעשות בתביעה ייצוגית. אין לתובע הייצוגי זכות לתרום את הפיצוי של חברי הקבוצה.

ב. זה עדין לא משנה את העובדה שהנהלת המועדון לא יכולה להמשיך להחזיק בכסף הזה. זה כסף שנגבה עבור מוצר שלא סופק והמועדון חייב להחזיר אותו.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נועם האם יש פסק דין בנושא? אני יודע שהיתה תביעה של מספר קבוצות אוהדים. לדעתי רק מכבי הציעה פשרה וגם זה לאחר שהבטיחו עליה לשלב הבתים.

אני שוב אומר שלא מעניין אותי מה החוק אומר. גם אם התביעה מוצדקת היא קנטרנית ופוגעת במועדון שאנחנו "אוהדים". ולכן מבחינתי היא תביעה שגויה ואני נגדה. אני לא לקוח של המועדון ולא חבר במועדון אלא אוהד. בניגוד לכל דבר אחר שאני עושה אין כאן מניע שכלתני או הגיוני, יש כאן נטו רגש, כאשר אנחנו מערבים את ה"שכל" וה"צדק" כנגד המועדון הרגש הולך אחורה, והאהדה היא קודם כל רגש ואחרי הכל רגש ללא שום דבר באמצע .
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הרגש שלי הוא שאם נתתי למישהו 1,000 שקל עבור מוצר שלא קיבלתי, הוא צריך להחזיר לי ולא לנצל לרעה את העובדה שאני אוהד.

אם המועדון זקוק לתרומות, שיתן לכל אוהד להחליט האם הוא רוצה את הכסף או לא. שיציעו זיכוי לעונה הבאה, שיציעו חולצה חתומה, שיציעו הסדר כלשהו שהוא לא נצלני. זה שאתה מוכן להיות מנוצל זה בסדר, זו זכותך, אבל זה בטח לא משהו שהמועדון יכול להחליט חד צדדית.

אין לי שום צורך לתרום כספים לניסנובים מבחינה רגשית. לשמחתי הייתי גם חכם מספיק לא לעשות מנוי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נועם שחם כתב: 13 ינואר 2021, 09:54 הרגש שלי הוא שאם נתתי למישהו 1,000 שקל עבור מוצר שלא קיבלתי, הוא צריך להחזיר לי ולא לנצל לרעה את העובדה שאני אוהד.

אם המועדון זקוק לתרומות, שיתן לכל אוהד להחליט האם הוא רוצה את הכסף או לא. שיציעו זיכוי לעונה הבאה, שיציעו חולצה חתומה, שיציעו הסדר כלשהו שהוא לא נצלני. זה שאתה מוכן להיות מנוצל זה בסדר, זו זכותך, אבל זה בטח לא משהו שהמועדון יכול להחליט חד צדדית.

אין לי שום צורך לתרום כספים לניסנובים מבחינה רגשית. לשמחתי הייתי גם חכם מספיק לא לעשות מנוי.
כרגע אין לי מנוי בארנק, אבל זכור לי שאחד מתנאי הרכישה (ולמיטב זכרוני זה כתוב גם על גב המנוי עצמו) הוא שהמועדון לא אחראי במקרה שמשחקים מבוטלים מסיבה חיצונית, החל בהחלטות של ההתאחדות וכלה בכוח עליון.
אני טועה?
זה לא קצת "מושך את השטיח מתחת לרגלי התביעה"?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

teknoboy כתב: 13 ינואר 2021, 12:04
נועם שחם כתב: 13 ינואר 2021, 09:54 הרגש שלי הוא שאם נתתי למישהו 1,000 שקל עבור מוצר שלא קיבלתי, הוא צריך להחזיר לי ולא לנצל לרעה את העובדה שאני אוהד.

כרגע אין לי מנוי בארנק, אבל זכור לי שאחד מתנאי הרכישה (ולמיטב זכרוני זה כתוב גם על גב המנוי עצמו) הוא שהמועדון לא אחראי במקרה שמשחקים מבוטלים מסיבה חיצונית, החל בהחלטות של ההתאחדות וכלה בכוח עליון.
אני טועה?
לטעמי לא.

זה סעיף שנועד להגן על המועדון ממקרים נקודתיים כמו רדיוס, רדיוס ללא קהל וכו'. כאן כבר מדובר במניעה גורפת שאף אחד לא היה יכול לצפות אותה. אם כי יש כאן שאלה של כמה משחקים באמת נמנעו מהקהל. הרי הסגר החל בשלב יחסית מאוחר. בכל מקרה יש כאן משמעות להיבט הכמותי. משחק שניים הדעת סובלת, 7-8 משחקים זה כבר סיפור אחר.

אפשר לטעון למשל שזה תנאי מקפח בחוזה אחיד.
הפוסט קיבל לייק אחדעמי נאווי
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

אחלה עו"ד אלוויה.
כל הנסיבתיות פה, זה קונספירציות. תגידו תודה שמישהו הרים את הכפפה. שילמת כסף שהלך ישירות לחסוך לשמשון ויובב וחבורתם לממש השקעות. מילא היה עוזר במשהו.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

איך אנשים יכולים להתנגד לתביעה הזו זה נשגב מבינתי.
שילמתם על מוצר, לא קיבלתם את המוצר, יש עוד אפשרות מלבד שהעסק ישיב את הכסף שלכם, או יציע חלופה (למשל כסף לרכישה בהנחה של מוצרים)?

מה זה כל הדיבור האינפנטילי הזה על "אוהדים אמיתיים" פתאום?
חלק הדרישה שיתייחסו אלינו בכבוד ולא כאל בבונים, היא שנתייחס אל עצמנו בכבוד. מי שמרשה שידרכו עליו, well, שלא יתפלא שדורכים עליו.

במיוחד שהתביעה מוגשת עי אדם שידוע שאוהב את הקבוצה ואת הקהל, ושבאינספור הזדמנויות סייע לאוהדים שנקלעו לצרה.
אין ספק בליבי שטובתם של האוהדים עומדת לנגד עיניו של אסף. גם אם הזרז לפעולה היה איזה מהלך נגד בתגובה לתביעת שטות הזאת נגד פואד
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםעובדיהעמי נאווילירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לא מתווכח על הרגש שלך...

שכל אחד יעשה מה שטוב לו ומה שהוא מבין. הרגש שלי למועדון שווה קצת יותר מ 200 שקל.

תתאבד כבר, זה לא קשור לאוהדים אמיתיים או לא. אני לא שופט אף אחד אלא כותב את דעתי. במציאות הכלכלים הקיימת של המועדון לדעתי מדובר בטעות ובצעד לא חכם.
מתן
קיבל.ה  82 לייקים

כדאי להזכיר:
https://www.one.co.il/article/276405.html

מדוע חושב התובע שלתביעה הנוכחית יש סיכוי להתקבל? לי נראה שהשינויים הם לרעתו.

יש למישהו גישה לפסק הדין?
https://www.psakdin.co.il/Court/%D7%AA- ... %A2-%D7%9E
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

נועם שחם כתב:
teknoboy כתב: 13 ינואר 2021, 12:04

אני טועה?
לטעמי לא.

זה סעיף שנועד להגן על המועדון ממקרים נקודתיים כמו רדיוס, רדיוס ללא קהל וכו'. כאן כבר מדובר במניעה גורפת שאף אחד לא היה יכול לצפות אותה. אם כי יש כאן שאלה של כמה משחקים באמת נמנעו מהקהל. הרי הסגר החל בשלב יחסית מאוחר. בכל מקרה יש כאן משמעות להיבט הכמותי. משחק שניים הדעת סובלת, 7-8 משחקים זה כבר סיפור אחר.

אפשר לטעון למשל שזה תנאי מקפח בחוזה אחיד.
המשתמש מתן לשאלתך הנה התשובה

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מתן כתב: 13 ינואר 2021, 18:36 כדאי להזכיר:
https://www.one.co.il/article/276405.html

מדוע חושב התובע שלתביעה הנוכחית יש סיכוי להתקבל? לי נראה שהשינויים הם לרעתו.

יש למישהו גישה לפסק הדין?
https://www.psakdin.co.il/Court/%D7%AA- ... %A2-%D7%9E
אני רואה, אבל לא יכול לשתף אותו.
בגדול השופטת דחתה את התובענה בגלל שהיה מדובר במשחקים ללא קהל כתוצאה מעונש שהושת על המועדון כתוצאה מהתנהגות האוהדים. במקרה של התביעה הזו, יש דברים בגו. לעו"ד אלוויה יש זיקה לתחום ויש לי סיבה טובה להאמין שייפסקו פיצויים.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

זה בדיוק מתחבר לדוגמא שנתתי. לא דין מקרה של משחק רדיוס או שניים כדין מצב בו מגרשי הכדורגל סגורים לקהל משך ארבעה חודשים.

אם הבעיה הייתה משחק פרטני, אז זה ענין אחר לגמרי.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

El dudernio כתב: 13 ינואר 2021, 17:53

לא מתווכח על הרגש שלך...

שכל אחד יעשה מה שטוב לו ומה שהוא מבין. הרגש שלי למועדון שווה קצת יותר מ 200 שקל.

תתאבד כבר, זה לא קשור לאוהדים אמיתיים או לא. אני לא שופט אף אחד אלא כותב את דעתי. במציאות הכלכלים הקיימת של המועדון לדעתי מדובר בטעות ובצעד לא חכם.
אין שום קשר בין הרגש שלי למועדון לבין העובדה שאני במקרים מסויימים גם לקוח של המועדון.

נניח שלא היה מדובר במנוי אלא היית מזמין סט אביזרים עבור הבן שלך ב-200 ש"ח והיו לוקחים כסף ולא מספיקם את המוצר, היית מוותר בשם ה"רגש" למועדון? לא נראה לי.

ושוב, פה לא ניתנה לאוהדים האפשרות לוותר, מניח שרבים היו מוותרים לו היו שואלים אותם (כמו שעשו בכדורסל). הבעיה שפה אף אחד לא ביקש רשות ולא הציע כל אלטרנטיבה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

יש פה שתי בעיות:
1. הכסף הזה (אם בכלל יזכו בתביעה ההזויה, לדעתי יזרקו אותם מכל המדרגות), יחסך ממשכורות של שחקנים ויפגע בקבוצה מקצועית.
כמו שאני אומר פה כבר כמה שנים, חרם מנויים לא פוגע באנשים שלא רוצים בטובת המועדון. ותתפלאו, יש עדיין נכסים למכור.
2. התביעה הזו מצטרפת לעוד שורת תביעות, שהן נתבך קטן ממה שמרחיק מכאן רוכשים (כמובן שהדבר המרכזי זה חוסר הרצון למכור)

בכל מקרה ברור שהתביעה הזו היא הטרלה אחת גדולה. כיאה לגוף שעומד מאחורי.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

"עוד יש להבהיר, כי הנוהג הכללי, אותו יבחן בית המשפט, איננו בהכרח כזה המתקיים בין קבוצות כדורגל לאוהדיהן, אלא נוהגם של מנויים שונים המוצעים לקהל הרחב. שוכנעתי כי קיימת סבירות גבוהה שהמבקש יעמוד בנטל ההוכחה המוטל עליו להראות כי על פי הנוהג, עם הביטול קמה חובת ההשבה. די לי בקביעה כי לכאורה נראה שהמבקש יעמוד בנטל זה, על מנת לקבוע כי יש לאשר את התובענה הייצוגית ואינני נדרשת ליתן הכרעה לגופם של דברים."
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

האדס כתב: 14 ינואר 2021, 10:06 יש פה שתי בעיות:
1. הכסף הזה (אם בכלל יזכו בתביעה ההזויה, לדעתי יזרקו אותם מכל המדרגות), יחסך ממשכורות של שחקנים ויפגע בקבוצה מקצועית.
כמו שאני אומר פה כבר כמה שנים, חרם מנויים לא פוגע באנשים שלא רוצים בטובת המועדון. ותתפלאו, יש עדיין נכסים למכור.
2. התביעה הזו מצטרפת לעוד שורת תביעות, שהן נתבך קטן ממה שמרחיק מכאן רוכשים (כמובן שהדבר המרכזי זה חוסר הרצון למכור)

בכל מקרה ברור שהתביעה הזו היא הטרלה אחת גדולה. כיאה לגוף שעומד מאחורי.
גם אם התביעה היא אמצעית, וגם אם יחליטו להגיע לפשרה ולמחוק/לדחות את 2 התביעות (פואד ומנויים), וגם אם האחים ניסנוב לא נפגעים ממנה ישירות, היא מוצדקת שבמוצדקות. יש אוהדים שסכום נכבד כמו 3000-4000 שקל זה לא פחות מחבל הצלה בימים כאלה וגם אם יש רק אחד כזה שסכום כזה יתן לו אוויר, זה שווה את כל התביעה הזו.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מוצדקת או לא, במקרה של ניצחון בתביעה, בעיני יש פה יותר השלכות שליליות מחיוביות. כמובן שזה לגמרי סובייקטיבי.
ותאמין לי, גם אני אשמח לקבל את ה-1700 שקל שהשקעתי במנוי. יעזור לי מאוד.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

האדס, אני מניח שמי שמגיש את התביעה לא מעוניין לקבל בחזרה 2 מליון ש"ח.

אני בטוח שאם היו באים בהצעת פשרה שתעניק הטבה לאוהדים שרכשו מנויים, 90% מהאנשים יסכימו לה. פה העובדה שהמועדון משלשל את הכסף לכיס כאילו כלום, היא ניצול ציני של המצב.
הפוסט קיבל לייק אחדעמי נאווי
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

שחם שני דברים.
1. במצב היום, כאשר המועדון צמא לכל שקל אם הייתי קונה לילד סט שלם ( מכנסים + חולצה + גרבים + כדור) ולא הייתי מקבל את הכדור והגרבים ממש אבל ממש לא הייתי דורש מהמועדון אותם חזרה, ובטח לא תובע על ההפרש.

2.הכסף הזה כבר אצל השחקנים. אנחנו מדברים על מנויי של השנה שעברה, הכסף נכמס למאזן הכספים של שנה שעברה ויצא עבור משכורות השחקנים בשנה שעברה. הכסף לא נשאר אצל הניסנוב לצורכי תענוגות. להציג את הדברים ככה זה פשוט לא נכון.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נייט כתב: 15 ינואר 2021, 06:48
El dudernio כתב: 14 ינואר 2021, 19:15 שחם שני דברים.
1. במצב היום, כאשר המועדון צמא לכל שקל אם הייתי קונה לילד סט שלם ( מכנסים + חולצה + גרבים + כדור) ולא הייתי מקבל את הכדור והגרבים ממש אבל ממש לא הייתי דורש מהמועדון אותם חזרה, ובטח לא תובע על ההפרש.

2.הכסף הזה כבר אצל השחקנים. אנחנו מדברים על מנויי של השנה שעברה, הכסף נכמס למאזן הכספים של שנה שעברה ויצא עבור משכורות השחקנים בשנה שעברה. הכסף לא נשאר אצל הניסנוב לצורכי תענוגות. להציג את הדברים ככה זה פשוט לא נכון.
במקרה של המנויים זה יותר כמו לא לקבל את המכנסיים.
הניסנובים והגרינבגים שיקרו לך ולנו בתחילת העונה שהם לא יכולים להביא שחקנים טובים כי יש מגבלה של האוצר בגלל התמיכת קורונה,
והנה בינואר אנחנו רואים שיש כסף והם פשוט לא רצו להביא שחקנים טובים.
המנויים הם על שנה שעברה אין להם קשר לשנה.
הניסנובים גרינברג ותושב לא שיקרו לך לשניה, לא היהמלך סיכוי להביא את השחקנים שהחתמת עכשיו בתחילת השנה.
המנויים זה ממש לא כמו המכנסיים כימלמרבית המשחקים כן יכלת להגיע. אם היו 18 משחקים במנוי הלכת ל 12. בכל מקרה התשובה שלי היתה זהה גם אם המכנסים לא היו מגיעים
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

El dudernio כתב:
El dudernio כתב: 14 ינואר 2021, 19:15 שחם שני דברים.

הניסנובים והגרינבגים שיקרו לך ולנו בתחילת העונה שהם לא יכולים להביא שחקנים טובים כי יש מגבלה של האוצר בגלל התמיכת קורונה,
הניסנובים גרינברג ותושב לא שיקרו לך לשניה, לא היהמלך סיכוי להביא את השחקנים שהחתמת עכשיו בתחילת השנה.
המנויים זה ממש לא כמו המכנסיים כימלמרבית המשחקים כן יכלת להגיע. אם היו 18 משחקים במנוי הלכת ל 12. בכל מקרה התשובה שלי היתה זהה גם אם המכנסים לא היו מגיעים
מה?! למה לא היה סיכוי להביא את השחקנים שהבאנו עכשיו בתחילת העונה?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

כפיר אדום כתב: 15 ינואר 2021, 07:39
El dudernio כתב:
מה?! למה לא היה סיכוי להביא את השחקנים שהבאנו עכשיו בתחילת העונה?
מהרבה סיבות.
1. היום אתה משלם להם על חצי עונה ולא על עונה שלמה.
2. היום הם מוכנים להתפשר כל כסף.
3. חלק מתנאי העסקה זה מענקי השארות ושכר נמוך עם עליה משמעותית בשנה הבאה.
4. חלקם בכלל לא היו פנויים ( איבנדר, אזולאי, בן ביטון וכו').
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נייט כתב: 15 ינואר 2021, 08:53
El dudernio כתב: 15 ינואר 2021, 08:23
כפיר אדום כתב: 15 ינואר 2021, 07:39 מה?! למה לא היה סיכוי להביא את השחקנים שהבאנו עכשיו בתחילת העונה?
מהרבה סיבות.
כולם חתמו לעונה וחצי לפחות
לא יודע מאיפה הנתון של המענקי השארות ושכר נמוך
הם לא היו פנויים אבל היו אחרים שכן היו פנויים - לוסיו, קניוק וכו'..
בדיוק כולם חתמו לשנה וחצי בשביל לפצות על השכר הנמוך יחסית השנה.
לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שעשו מניפולציות לשכר כדי לעקוף את הגבלות מתווה המדינה. לא יכלת לעשות את זה בקיץ.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

El dudernio כתב:
El dudernio כתב: 15 ינואר 2021, 08:23 מהרבה סיבות.
לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שעשו מניפולציות לשכר כדי לעקוף את הגבלות מתווה המדינה. לא יכלת לעשות את זה בקיץ.
לא צריך להיות גאון, זה כתוב בכתבה של וואן.
אבל היו מספיק שחקנים טובים וחופשיים. עשו ניסוי לראות אם יצליחו בליגה בלי להשקיע כסף. הניסוי התפוצץ להם בפרצוף.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הנה רק עכשיו מפורסם ב-one שכל הרכש בוצע בינואר הוא על חשבון העונה הבאה.
רוצה לומר - האנשים האלו לא יוציאו אפילו שקל אחד מהכיס שלהם, הם ימכרו כל דבר שזז וגם את הסמל של המועדון אם צריך.
תמשיכו לתבוע אותם, לעשות עליהם חרם מנויים, לזרוק עליהם אבנים.
זו הדרך.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נייט כתב: 15 ינואר 2021, 09:19
El dudernio כתב: 15 ינואר 2021, 09:15
מה הייתה הבעיה אז לעשות את זה בתחילת רק עם שנתיים במקום שנה וחצי?
ניסנוב ניסו לבנות קבוצת נוער מחוזקת בנגרים וקיוו שזה יספיק, תירצו את זה בהגבלות מתווה המדינה.
כשהם ראו שזה לא הולך, הם הביאו את מי שצריך.
שחקנים לא היו מסכימים, זה הימור גדול מידי.
השכר לשנה הוא הרבה יותר גדול משכר לחצי שנה ולכן יכלת להחתים פחות שחקנים במתווה הזה.

ניסנוב היו מוגבלים מבחינת שכר שחקנים במתווה המנהלת...
בגדול במציאות שלנו כל שכר השחקנים משולם על ידי המדינה והניסנובים מלבד ערבויות (שתושב שם) לא שמים כלום. ההוצאות שלהם השנה הן רק על אופק ביטון ותפעול שוטף.... (סדר גודל 10 מליון שקל) שגם הוא ברוב (או כולו) משולם מהטוטו / טלוויזיה / ספונסרים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

כפיר אדום כתב: 15 ינואר 2021, 09:24
El dudernio כתב:
אבל היו מספיק שחקנים טובים וחופשיים. עשו ניסוי לראות אם יצליחו בליגה בלי להשקיע כסף. הניסוי התפוצץ להם בפרצוף.
גם אני וגם אבו דגל כתבו את זה לפני שזה היה רשום בוואן.
ושוב לגבי הכסף אתה פשוט טועה ומטעה אני מקווה שזה לא ביודעין...
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

El dudernio כתב:
כפיר אדום כתב: 15 ינואר 2021, 09:24
El dudernio כתב: בדיוק כולם חתמו לשנה וחצי בשביל לפצות על השכר הנמוך יחסית השנה.
גם אני וגם אבו דגל כתבו את זה לפני שזה היה רשום בוואן.
ושוב לגבי הכסף אתה פשוט טועה ומטעה אני מקווה שזה לא ביודעין...
אני לא חושב שאני טועה. שחררו/מכרו שחקנים טובים או סבירים (כמו דגני, ברשצקי, בוזגלו) והתבססו על כמה שחקנים שנותרו (אלטמן, בואטנג, שלמה), על שחקני הנוער מסוף שנה שעברה, זרים זולים ושחקני ליגה לאומית (כמו סרדל).
יוצאי הדופן הם שטקוס (בעמדה שלא היתה זקוקה לחיזוק) וגוטליב.
חוץ מזה, הם בעצמם הכריזו שהם לא מכניסים כסף כי המדינה משלמת את התקציב של השנה אם הוא לא עובר סף מסויים. הם הודיעו שאסור להם להכניס כסף.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בדיוק... לכן אין קשר לקמצנות
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

ועובדה שעכשיו הצליחו להוציא כסף... מצאו פתרונות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

כפיר אדום כתב: 15 ינואר 2021, 14:08 ועובדה שעכשיו הצליחו להוציא כסף... מצאו פתרונות.
אבל זה מה שמסבירים לך שהכסף יצא בעיקר בשנה הבאה
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

ואת אותו הפתרון אי אפשר היה להפעיל בתחילת העונה?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לא.
שום שחקן לא יסכים לששחק ב80 כשהוא שווה 150 ויכולים להגיד לו לחפש קבוצה בינואר.

שום שחקן לא יתפשר על שכר ביולי

ובלי קשר עם 500 אלף אתה יכול להחתים ככה בינואר 8 שחקנים בילוי 3 במקרה הטוב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

שיטת חיים רמון מכה שנית - החתם עכשיו, שלם בעונה הבאה (555, בלי נדר, נקווה שיהיה, מקסימום עוד תביעה, אפשר לחשוב, "התחייבנו לטפל בתביעות עבר, לא להימנע מתביעות חדשות")
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אבל במקרה הזה אין להם ברירה אחרת. יש תקרה קשיחה להוצאות השכר העונה, אז הם חייבים לגרור כמה שיותר מההתחייבוית הכספיות לעונה הבאה אם אנחנו רוצים שיהיה סיכוי להישאר בליגה. מה הם עוד יכולים לעשות?

מה גם שההתחייבויות האלה הם לא בסכומים שהמועדון לא יוכל לעמוד בהם בעונה הבאה, זה לא כמו רמון שהעמיס על המועדון התחייבויות שלא היה לנו סיכוי לעמוד בהן.
שליחת תגובה