חרם מנויים וכרטיסים במשחקי הבית

פורום אוהדי הפועל תל אביב

מה תעשה\י

לא אקנה מנוי
127
80%
אקנה מנוי
32
20%

סך הכול הצבעות: 159
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

רשמתי את זה כתנאי הכרחי למחאה בקיץ לפני פתיחת העונה, המצב היום למען האמת הוא הרבה יותר גרוע מאשר בקיץ גם בגלל התוצאות ובעיקר בגלל הסגל החלש שנמצא כרגע.
המצב כרגע כלכלית בעקבות ההתנהלות הפושעת של הבעלים זה במידה ויורדים ליגה יהיה פירוק, ככה שחרם מנויים לא ישנה את תמונת המצב לעונה הנוכחית בכל מקרה, באופן העקרוני כדי "להוכיח" שאנו כקהל לא מוכנים לקבל יותר את הבעלות שלהם זה הדבר המתבקש.

חוץ מזה החלק "האופטימי" שרשמתי באשכול אחר זה שהבעלים מבינים שירידת ליגה זה אסון כלכלי עבורם קודם כל ולא תהיה להם ברירה לפתוח את הכיס בינואר אחרת הם ייאלצו למכור נכסים פרטיים ולשכוח מהלוואת הבעלים כדי למממן חוזים כמו של שטקוס בליגה השנייה שאין בה הכנסות מטלויזיה, טוטו ומשחקים גדולים.
לכן לדעתי מצעד הנוחתים בינואר בעקבות הדרבי ייגדל, בטח אחרי הצעד הבזיוני אתמול של נטישת המשחק.
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

למה ירידת ליגה זה בוודאות פירוק?
אולי יש סיכוי שזה יזרז אותם למכור.

הישארות בליגה עוד יכולה לגרום להם לרצות לא למכור.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ירידת ליגה לא תוביל לפירוק.
מה שעלול להוביל לפירוק הוא פסיקה נגדנו ב-CAS , וגם אז לא בהכרח מדובר יהיה בפירוק בהליך משפטי , אלא בענישה והורדה לליגה ג'.
מעניין אם אחרי צעד כזה פיפ"א עוצרת את הסנקציות.מישהו יודע?
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

טכנית לארז כתב: 29 דצמבר 2020, 16:06 למה ירידת ליגה זה בוודאות פירוק?

כי החוזים שהם חתמו עם רוב השחקנים לא מבוטלים עקב ירידת ליגה ושחקנים כמו שטקוס שמרוויחים 220-250$K לעונה לא יהיה כספי טוטו / טלויזיה לתקציב.
אין להם כסף, הלוואת בעלים כבר היתה, מפה זה כבר להוציא כסף מהבית ואני חושב שזה הגבול שהם לא יעברו ולכן יעדיפו ללכת לפירוק מלמשכן את הבתים שלהם או דברים מהסוג הזה.
עכשיו הטומטומים האלה שלא היו מוכנים אפילו לנקוב במחיר תקועים עם קבוצה שהיא באמת סכנה לעתיד הכלכלי הפרטי שלהם, כל רוכש פוטנציאלי ריאלי מהארץ יעדיף להמתין מן הסתם לפירוק ולקחת את הקבוצה הבחינם ובוא גם אני ואתה היינו מעדיפים את זה מאשר לנהל משא ומתן עם האנשים האלה - מה גם שלפי המתווים ההזויים שהם מציעים לרוכשים (ע"פ מה שגרינברג אמר בפוד ולפי מה ששרון אמר בתקשורת בראיונות) הם סוג של מניות או אחוזים והחזרים זה בלתי אפשרי לעשות איתם עסקים הם פשוט לא מבינים כדורגל ולא עסקי כדורגל ובטח שלא ניהול מועדון כדורגל - אחד המתווים משאירים אצלהם כרטיסי שחקן כמו אייזן ובואטנג לדוגמה "כי הם בנו אותם" אתה מבין על כמה רדוד אנחנו מדברים? שחס וחלילה לא יצאו פראיירים והבעלים הבא יעשה אקזיט על השחקן שהם חשבו שיעשו אקזיט וככה ירוויחו מהעסק - כמו שרשמתי 0 הבנה בעסקי הכדורגל - זו לא המהות של מועדון כדורגל בטח לא בסדר גודל שהפועל תל אביב תדמיתית וחזונית.

לגבי רוכש מחו"ל זה כבר עסקי הפנטזיה אז זה נראה לי פחות רלוונטי.

כן ירידת ליגה = פירוק
כן פירוק = -מינוס 9 בליגה הלאומית
כן מינוס תשע בלאומית יכול להיות אסון ולתקוע אותנו בלאומית שנים במידה ולא יגיע רוכש \ משקיע חדש ששופך בלאומית 6-8 מיליון שקל לפחות מהכיס הפרטי עד כדי כך המצב הזה גרוע ושוב אני חוזר - ה6-8 האלה בליגת העל אתה מקבל אוטומטית (ויותר) מהטוטו והטלויזיה, אין את הכספים האלה ברמה הזו בליגה הלאומית זה ההפרש ולכן לא יצליחו לעמוד בחוזים הקיימים ולא בטוח שאם תתן לשטקוס ללכת בגיל 33 עם חוזה של 250$K לעונה עונה הוא יסכים לזרוק חוזה כזה גם בליגה הלאומית...
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
הפוסט קיבל 2 לייקיםנייטRed Wolf
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

De Niro כתב: 29 דצמבר 2020, 16:23 ירידת ליגה לא תוביל לפירוק.
מה שעלול להוביל לפירוק הוא פסיקה נגדנו ב-CAS , וגם אז לא בהכרח מדובר יהיה בפירוק בהליך משפטי , אלא בענישה והורדה לליגה ג'.
תגובה למעלה למה ירידת ליגה כמעט בודאות = פירוק.

החלטת הקאס היא סיפור אחר וד"א תזת הורדה לליגה ג' וכו' אני לא חושב שזה הכיוון בכלל צריך להבין שאת העונש הבלתי קונבנציונלי של אופ"א כבר קיבלנו בעצם אי השתתפות במפעליה וקבלת כספי סולידריות (הכנסות למעשה) עוד לפני כמה שנים. הקאס אמור לדון בערעור בחודש הבא כשהתוצאות יגיעו באפריל זה 2 קווים מקבילים כרגע ולאו דווקא זה מה שיכריע את גורל הקבוצה.

מה שכן וחשוב להדגיש, מלכתחילה כל נושא הדיון בקאס זה התירוץ האהבלי של הבעלים הנוכחיים ובאי כוחם שהפועל תל אביב הנוכחית היא לא הפועל תל אביב של לפני עשור למרות שכל תקנוני אופא ופיפא מסבירים אחרת ופסקו לאורך כל ההיסטוריה אחרת (והניצחון על מנדיונדו זה פוקס שקשור לעניין משפטי באיפה קוים הערעור ולא לגבי הנושא של שינוי הבעלות על הפועל תל אביב) מה שלדעתי במקרה הכי גרוע פשוט יגרום לאולטימטום לתשלום החובות ולא להורדת ליגה ישירה וכל מיני חלומות בלהות מהסגנון הזה (כי למה לקאס להסתבך עם ההתאחדות הישראלית כשאפשר פשוט לסנדל את הקבוצה עצמה עם החובות ותחרויות אופא?)

לגבי השאלה האחרונה שלך - לא.
אם הפועל תל אביב רוצה להיקרא הפועל תל אביב ולשחק במפעלים של אופא היא תצטרך לשלם את החובות שלה ככה עובד התקנון , אפשר יהיה להגיע להסדרים לא להעלים אותם בפיתרון קסם, אם מתחילים מליגה ג' בשם חדש אין חובות אבל אין גם היסטוריה ועבר (מבחינת השתתפות באופא) עם זאת לא תוכל להירשם לאופא כהפועל תל אביב ואם תרצה להירשם ככה באופא שוב תיאלץ להתמודד עם התביעות כנגדה.

הלוואי והלוואי שאיכשהו הערעור יצליח אני באמת לא מאמין שזה יקרה.
נערך לאחרונה על ידי אבו-דגל ב 29 דצמבר 2020, 16:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

נייט כתב: 29 דצמבר 2020, 16:35
red in blood כתב: 29 דצמבר 2020, 13:37
נייט כתב: 29 דצמבר 2020, 02:44
זה משנה אם הקהל יחזור למגרשים עוד חודשיים או עוד ארבעה?
למה לא להתכונן מראש?
כל שקל שלא ייכנס לניסנובים זאת ברכה
ודווקא עכשיו, כשכל הקהל גם ככה בחוץ - זה יותר קל להתארגן ולהחליט
כן, זה משנה.
אתה לא יכול להתארגן למצב שאתה לא יודע מה יהיה בו, מתי הוא יהיה ומול מה תצטרך להתמודד.
יש עניין של ניהול מאבקים, של לדעת להשקיע את המשאבים והאנרגיות במקומות הנכונים.
כרגע יש 2 אפשרויות - או שאין לך יכולת להגיע אל כל האוהדים, ואז זה לא משנה כי זה לא יצליח במילא, או שיש לך יכולת כזו, ואז אתה מבזבז את הקשב של אותם אוהדים על משהו שאולי יהיה לו אפקט מסויים בעוד זמן לא ידוע, במקום לנצל אותו למאבק נוכחי, למאבק כרגע ולא בעתיד.

כרגע לדבר על חרם מנויים בעתיד לא ידוע, שאתה לא יודע מה יהיו המחירים והמבצעים, אתה לא יודע מה יהיה המצב של הפועל, ואתה אפילו לא יודע אם הם יהיו הבעלים עד אז - זה מאוד לא רלוונטי.
הכל נכתב בהנחה שהבעלים יישארו אותם בעלים. לגבי מחירים ומבצעים - כמה אתה מוכן לשלם בשביל לראות תצוגות של רך שלמה וסרדל?
ובשביל עוד עונה שמכבי יתקעו לך 8 גולים בשני דרבים בהנחה ותשאר בליגה כמה?

לא יודע.
בכנות - זה לדרוש ממני להשקיע אנרגיות במחשבה על משהו שלא ידוע כלום עליו.
ובהנחה שאני לא היחיד ככה, זה אומר שאתה דורש מאוהדים להשקיע אנרגיות במשהו שכרגע אין לו שום משמעות, במקום במשהו שיועיל כעת.
כל גיוס אוהדים למאבק חייב לבוא עם אפקטיביות מיידית, כי יש גבול לכמה אוהדים מוכנים להתגייס למאבק.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אבו-דגל כתב:

החלטת הקאס היא סיפור אחר וד"א תזת הורדה לליגה ג' וכו' אני לא חושב שזה הכיוון בכלל צריך להבין שאת העונש הבלתי קונבנציונלי של אופ"א כבר קיבלנו בעצם אי השתתפות במפעליה וקבלת כספי סולידריות (הכנסות למעשה) עוד לפני כמה שנים. הקאס אמור לדון בערעור בחודש הבא כשהתוצאות יגיעו באפריל זה 2 קווים מקבילים כרגע ולאו דווקא זה מה שיכריע את גורל הקבוצה.

מה שכן וחשוב להדגיש, מלכתחילה כל נושא הדיון בקאס זה התירוץ האהבלי של הבעלים הנוכחיים ובאי כוחם שהפועל תל אביב הנוכחית היא לא הפועל תל אביב של לפני עשור למרות שכל תקנוני אופא ופיפא מסבירים אחרת ופסקו לאורך כל ההיסטוריה אחרת (והניצחון על מנדיונדו זה פוקס שקשור לעניין משפטי באיפה קוים הערעור ולא לגבי הנושא של שינוי הבעלות על הפועל תל אביב) מה שלדעתי במקרה הכי גרוע פשוט יגרום לאולטימטום לתשלום החובות ולא להורדת ליגה ישירה וכל מיני חלומות בלהות מהסגנון הזה (כי למה לקאס להסתבך עם ההתאחדות הישראלית כשאפשר פשוט לסנדל את הקבוצה עצמה עם החובות ותחרויות אופא?)

אם הפועל תל אביב רוצה להיקרא הפועל תל אביב ולשחק במפעלים של אופא היא תצטרך לשלם את החובות שלה ככה עובד התקנון , אפשר יהיה להגיע להסדרים לא להעלים אותם בפיתרון קסם, אם מתחילים מליגה ג' בשם חדש אין חובות אבל אין גם היסטוריה ועבר (מבחינת השתתפות באופא) עם זאת לא תוכל להירשם לאופא כהפועל תל אביב ואם תרצה להירשם ככה באופא שוב תיאלץ להתמודד עם התביעות כנגדה.

הלוואי והלוואי שאיך שהוא הערעור יצליח אני באמת לא מאמין שזה יקרה.
להבנתי , לא מדובר באופ"א , אלא בפיפ"א.
אני חושב , שפיפ"א בוודאות תפעיל את כל הסנקציות שיש ברשותה.לפיפ"א אין שום בעיה מול ההתאחדות בארץ.
השאלה אם היא יכולה גם להחליט חלילה על מחיקת השם הפועל תל אביב והפסקת פעילות המועדון אם הסנקציה של הורדת לליגה ג' לא תעבוד? לדעתי כן.

סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

De Niro כתב: 29 דצמבר 2020, 16:50
אבו-דגל כתב:

הלוואי והלוואי שאיך שהוא הערעור יצליח אני באמת לא מאמין שזה יקרה.
להבנתי , לא מדובר באופ"א , אלא בפיפ"א.
אני חושב , שפיפ"א בוודאות תפעיל את כל הסנקציות שיש ברשותה.לפיפ"א אין שום בעיה מול ההתאחדות בארץ.
השאלה אם היא יכולה גם להחליט חלילה על מחיקת השם הפועל תל אביב אם הסנקציה שלא הורדת לליגה ג' לא תעבוד? לדעתי כן.
פיפא, הקאס גוף חיצוני וכו'
התביעות עשו דרך והערעור לעליון וכו'
לפיפא ולקאס האינטרס הוא מן הסתם לרצות את כולם - לתת לשחקן את הכסף שמגיע לו ולא לבוא בסנקציות נגד הקבוצות שחברות בארגונים השונים שלה.
להפעיל סנקציות נגד מועדון יחייב את פיפא כמובן באולטימטום כנגד ההתאחדות הישראלית לביצוע, עכשיו ברור לך שהבעלים הנוכחיים ינסו הרי לערער בבית משפט ישראלי כנגד החלטה כזו ואז זה ידרדר למלחמה משפטית שבטוח שהקאס ופיפא לא רוצים להיכנס אליה ופוליטיקה של אולטימטומים מול ההתאחדות הישראלית, אני מתקשה להאמין שהקאס בשביל איזה שחקן דיי אנונימי ילך כל כך רחוק בכל מחיר.

זה לא "למחוק" את השם - התקנון של פיפא ואופא (אופא היא החברה האירופית שמאגדת את אירופה בתוך פיפא ולכן מה שפיפא מחליטה מחייב את אופא ומה שאופא ממליצה פיפא תיאמץ כהחלטה...) אומר ככה: השם של המועדון הוא חזות המועדון ולא הבעלות עליו - זה נועד למנוע בדיוק את המצב שהפועל תל אביב מנסה לייצר, כי מן הסתם גם את הגלגל הזה לא המצאנו ולכן אם אתה נרשם בשם הפועל תל אביב עם מסורת התארים שלה ובטח הניקוד האירופי שלה אתה אחראי גם לפסיקות הדין של הקבוצה.
כשתפתח קבוצה בליגה ג' אתה לא תהיה רשום לאופא כי תהיה קבוצה חובבנית, במרוץ השנים תרצה להירשם לאופא ולמעשה תהיה חייב כדי שתוכל לעבור בדיקות ולקבל אישור להשתתף במפעלים שלה אם תעפיל - השם בו תירשם לאופא יהיה השם שתשחק איתו, אם תרצה להירשם בשם הפועל תל אביב FC תיאלץ לשלם את הפסיקות כנגדה בלי קשר לדין הישראלי ומה שמערערים עליו וזו הסיבה שאני טוען שהערעור הזה חסר סיכוי, זה מלכתחילה התקנון שידוע וברור לכולם ולכן ליגה ג' זה לא פיתרון קסם בניגוד לדעה הרווחת כאילו זה איזה משחק מונופול שהולכים כמה תורות לכלא וממשיכים במשחק כרגיל, זה לא המצב ואין לי מושג למה חושבים ככה.
כנגד הפועל תל אביב עומדות התביעות ולא כנגד הראל אחזקות \ פועלי תל אביב וכו'
פיפא / אופא לא מזמנות לדין את החברה המנהלת - היא מזמנת את המועדון, אתה מבין על זה הם מערערים שהם זה לא הם בגלל הדין הישראלי.

ושוב קשה לי להאמין שהקאס תפעיל סנקציות עם אולטימטום כדי להימנע ממצב שינסו להוציא צווי מניעה בבית משפט ישראלי, מה שיעשו זה פשוט שימשיכו את הסנקציות הקיימות שגם ככה הופכות את המועדון הזה ללא תחרותי ומבטיח שהמועדון לא ישתתף ברמה האירופית או העולמית אלא רק ברמה המקומית, מי שלא מבין איזה גזר דין נוראי זה כנראה לא קולט באמת כמה המצב שלנו גרוע, מי שלא מבין איזה בושה היתה כאן אם היינו עוברים בזמנו את מכבי פ"ת וזוכים בגביע ולא משחקים באירופה מה היה קורה כאן וכמה שחקנים היו בורחים מהמועדון לא קלט איזה נזק כבר יש במועדון הזה ולמה רוכשים מבינים את זה ומתרחקים מהמועדון הזה כמו מאש, לא בגלל פואד או השלט.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני חושב שצריך ללכת למקרה עבר, אני באמת מתקשה להאמין שאם קבוצה התפרקה והוקמה מחדש מהליגה הנמוכה ביותר זה לא ״מכפר״ על חובותיה
נניח מצב ובו יש גזר דין, הפועל לא משלמים ומתחילות הסנקציות
הסנקציות ימשכו עד אשר נגיע לאיזשהי נק׳ בה כבר לא יהיה יותר מה לקחת לקבוצה מה שיוביל לפירוקה, האם אופא/פיפא ימשיכו בהפעלת סנקציות כנגד משהו שכבר לא קיים?
מבחינתם זה עד מכאן ועד הנצח? רק אם נשלם נוכל ל״טהר״ את שמנו?
אני באמת שואל כי אין לי מושג בנושא
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לדעתי , לפיפ"א אין שום בעיה מול בית משפט ישראלי.
נהפוכו , הבעיה כולה מונחת לפתחו של בית המשפט הישראלי ,על כל המשמעויות שיש על הכדורגל הישראלי כולו , שיובאו בפניו בצורה חד משמעית.
קשה לי להאמין , שבית משפט ישראלי יפסוק, שיש כאן העדפת נושים , להפך , העמדה של פיפ"א וההתאחדות תהיה חזקה יותר, ולא תהיה לו בעיה לקבל אותה.
אני לא משפטן.רק אומר את דעתי.

סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 29 דצמבר 2020, 17:15 אני חושב שצריך ללכת למקרה עבר, אני באמת מתקשה להאמין שאם קבוצה התפרקה והוקמה מחדש מהליגה הנמוכה ביותר זה לא ״מכפר״ על חובותיה
הסנקציות ימשכו עד אשר נגיע לאיזשהי נק׳ בה כבר לא יהיה יותר מה לקחת לקבוצה מה שיוביל לפירוקה, האם אופא/פיפא ימשיכו בהפעלת סנקציות כנגד משהו שכבר לא קיים?
לא חושב שיש דוגמה דומה לגזרי דין מול פיפא, רוב הסיפורים היחסית דומים כמו של ריינג'רס לדוגמה הם כמו סיפור הפירוק האחרון - דיון שבו מבהירים לבעלים שכל חובות העבר הקשורים בדיני ספורט וחוזי ספורט בבתי משפט המקצועיים חלים גם על הבעלות הנוכחית - הדבר הזה הובהר מספר פעמים על ידי המפרק והשופט לבעלים הנוכחיים של הקבוצה ובאמת שכבר נמאס לי להביא את הפרוטוקול הדיון שבו גם רואים בבירור שבגלל התחייבות קבוצת ניסנוב לחובות אלה הם הועדפו על קבוצת סרסור - הסיבה היחידה!!! שבית המשפט נימק את העברת הבעלות אליהם.

ואם הולכים לריינג'רס שים לב שגם שם נושא הסנקציות וגזרי הדין נשארים גם על הבעלות החדשה:
https://web.archive.org/web/20120802012 ... tegoryID=1

במודגש
Key points:

- The Scottish FA has received all necessary information and documentation from Sevco Scotland Ltd, including details of the company structure, shareholders, financial projections and business plan.

- Sevco Scotland Ltd has agreed to accept all conditions relating to RFC (IA)'s charges of bringing the game into disrepute, namely the 12-month transfer embargo, beginning at 0.01a.m on 1st September 2012, and payment of all outstanding fines and costs.

- Sevco Scotland Ltd has agreed to settle all outstanding football debts to other members of the Scottish FA plus clubs under the jurisdiction of other Football Associations.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אבו-דגל כתב: 29 דצמבר 2020, 17:32
Giovanni Giorgio כתב: 29 דצמבר 2020, 17:15 אני חושב שצריך ללכת למקרה עבר, אני באמת מתקשה להאמין שאם קבוצה התפרקה והוקמה מחדש מהליגה הנמוכה ביותר זה לא ״מכפר״ על חובותיה
לא חושב שיש דוגמה דומה לגזרי דין מול פיפא, רוב הסיפורים היחסית דומים כמו של ריינג'רס לדוגמה הם כמו סיפור הפירוק האחרון - דיון שבו מבהירים לבעלים שכל חובות העבר הקשורים בדיני ספורט וחוזי ספורט בבתי משפט המקצועיים חלים גם על הבעלות הנוכחית - הדבר הזה הובהר מספר פעמים על ידי המפרק והשופט לבעלים הנוכחיים של הקבוצה ובאמת שכבר נמאס לי להביא את הפרוטוקול הדיון שבו גם רואים בבירור שבגלל התחייבות קבוצת ניסנוב לחובות אלה הם הועדפו על קבוצת סרסור - הסיבה היחידה!!! שבית המשפט נימק את העברת הבעלות אליהם.

ואם הולכים לריינג'רס שים לב שגם שם נושא הסנקציות וגזרי הדין נשארים גם על הבעלות החדשה:

במודגש
Key points:

- The Scottish FA has received all necessary information and documentation from Sevco Scotland Ltd, including details of the company structure, shareholders, financial projections and business plan.

- Sevco Scotland Ltd has agreed to accept all conditions relating to RFC (IA)'s charges of bringing the game into disrepute, namely the 12-month transfer embargo, beginning at 0.01a.m on 1st September 2012, and payment of all outstanding fines and costs.

- Sevco Scotland Ltd has agreed to settle all outstanding football debts to other members of the Scottish FA plus clubs under the jurisdiction of other Football Associations.
הקטע עם הניסנובס פשוט הזוי, לא יאומן
ולגבי החובות זה ממש גזר דין מוות אם כך, אין מנוס
האם היה איזשהו תקדים של פירסת חוב והקטנתו תוך התחשבות בנסיבות?
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 29 דצמבר 2020, 17:39
אבו-דגל כתב: 29 דצמבר 2020, 17:32

במודגש
Key points:

הקטע עם הניסנובס פשוט הזוי, לא יאומן
ולגבי החובות זה ממש גזר דין מוות אם כך, אין מנוס
האם היה איזשהו תקדים של פירסת חוב והקטנתו תוך התחשבות בנסיבות?
בוודאי, לא רוצה שתכעס הרי זה מה שהניסנובים התחייבו שהם לקחו את הקבוצה, אני דיי מושכנע אפילו שבראיונות הראשונים הם אמרו הרי "שיטפלו" ואז ה"יטפלו" הפך לזה ש"לא אמרנו שנשלם את החוב אלא נטפל בו"...

ברור שאם תלך לתובעים עם בקשה להסדר יש סיכוי גדול שתוכל להגיע להסדר (גם לאורך שנים אפילו) של החזרת החוב - הנה אפילו למעלה בקטע של ריינג'רס זה רשום בבירור שהם שהחברה החדשה תגיע להסדר מול כל הגופים הקשורים להתאחדות הסקוטית או שההתאחדות הסקוטית כפופה להם (והכוונה היא בדיוק לאופא, פיפא ובתי המשפט שקשורים להם) שיש לריינג'רס כמועדון חובות כלפיו.

החובות הן לא גזר דין מוות, במצב של בעלות ללא השקעה כפי שהיתה פה היה צריך להבין שזאת המטרה העיקרית כדי להבריא את המועדון באמת. במקום שטקוס היו נשארים עם ינקו ואת החוזה של שטקוס מעבירים כתשלום 12 מתוך מי יודע כמה להשלמת החוב, אני באמת מחזיר אתכם לחצי גמר שנה שעברה, אתם פשוט לא קולטים איזה ביזיון ואיזה בלאגן היה כאן אם היינו זוכים בגביע ומבינים שאת הסכום שבאמת היה מציל את המועדון הזה "חלום שלב הבתים באירופה והכנסותיו" לא קיים כי אופא כבר הבהירו שהפועל לא תוכל להירשם לתחרויות שלה עד שתסדר את החובות שנפסקו מולה בבעלות הקודמת, דבר שכבר הוחלט נגדנו כבר סביבות 2016!!!
פשוט מאוד, ברגע שאתה לא יכול להירשם לאופא גם גזר דין של בית משפט עליון ישראלי לא יעזור לך כי הוא לא מחייב ארגון מחוץ לישראל הדבר היחיד שבית משפט ישראלי יכול לעשות זה למנוע מההתאחדות להפעיל סנקציות כנגד הפועל בטיעון שהחברה המנהלת השתנתה, זה מאבק שלדעתי פיפא לא תרצה לשים את ההתאחדות הישראלית מלכתחילה בו כחברה בארגון ולכן אני טוען שהערעור יסתיים בהמשך המצב הקיים ולא באיזה ליגה ג' או אולטימטומים שיצרו בלאגן משפטי מיותר בין גופים שהם חברים בסופו של דבר וכל זה עבור איזה שחקן אנונימי.

וכן יש את האפשרות של הפועל בלומפילד ושות' אבל גם זה אומר שביום שנרצה להתחרות חזרה באופא וזה האמצעי הכלכלי היחיד שיאפשר לנו להתחרות גם בארץ על אליפות ללא בעלים עשיר זה יהיה ללא השם הפועל תל אביב, אלא אם נגיע להסדר חובות של מה שקיים באופא.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
הפוסט קיבל לייק אחדGiovanni Giorgio
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

המשך ובנפרד כי לדעתי זה חשוב מאוד לנושא הזה -
כשהניסנובים בונים למכור את אלטמן או אייזן - לבית המשפט, למפרק, לתקשורת והכי חשוב לאוהדים הם הבטיחו שזה יהיה לטובת המועדון וטובת המועדון היא שהכסף הזה ישמש לתשלום החובות כדי להסיר את העננה מעל הקבוצה כפי שהתחייבו בבית המשפט.
בפועל הם לקחו בחינם את הקבוצה כדי לנסות להצליח ועל הדרך להיות "הלוזונים" של הפועל תל אביב, את זה אפשר ללמוד בקלות מהמתווים ההזויים שלהם למכירת המועדון לרוכש - בקיצור ניהול אגואיסטי של אנשי עסקים קטנים שלא מבינים את גודל הארגון וממש ממש לא אכפת להם אפילו מחזון או אידיאולוגיה או להחזיר את הפועל תל אביב למצב של מועדון תחרותי נטול אשכרה סוג של מום.
וכל זה במסווה הכי גרוע של ראיונות של הכל בסדר ופלייאוף עליון, זה ממש פוליטיקה קטנה ועלובה והנה הגענו שוב לאותה נקודה של ינואר 2017 עם אותן החובות לחו"ל.

מה שנעשה עם המועדון הזה מהיום הראשון למעט ההשקעה הנכונה והחשובה בנוער (בזכות אנשי מקצוע נהדרים!!!) זה פשוט חוסר הבנה מוחלט במועדון כדורגל במצבו של הפועל תל אביב וגם ההשקעה בנוער נועדה לשרת את כיס הבעלים ולא את הפועל תל אביב.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לכאורה ולפי הפרסומים , היה רוכש אחד רציני סעיד.
ואחר יוחננוף בזמנו , שוויתר לכאורה לפי הפרסומים בגלל החובות.
מצד שני , לפני כארבע שנים הקבוצה הייתה על סף פירוק במשך כמה שבועות , ולא בא אף אחד.
גם באר שבע על המדף לכאורה , ואיש לא מגיע.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אבו-דגל כתב: 29 דצמבר 2020, 18:09 המשך ובנפרד כי לדעתי זה חשוב מאוד לנושא הזה -
כשהניסנובים בונים למכור את אלטמן או אייזן - לבית המשפט, למפרק, לתקשורת והכי חשוב לאוהדים הם הבטיחו שזה יהיה לטובת המועדון וטובת המועדון היא שהכסף הזה ישמש לתשלום החובות כדי להסיר את העננה מעל הקבוצה כפי שהתחייבו בבית המשפט.
בפועל הם לקחו בחינם את הקבוצה כדי לנסות להצליח ועל הדרך להיות "הלוזונים" של הפועל תל אביב, את זה אפשר ללמוד בקלות מהמתווים ההזויים שלהם למכירת המועדון לרוכש - בקיצור ניהול אגואיסטי של אנשי עסקים קטנים שלא מבינים את גודל הארגון וממש ממש לא אכפת להם אפילו מחזון או אידיאולוגיה או להחזיר את הפועל תל אביב למצב של מועדון תחרותי נטול אשכרה סוג של מום.
וכל זה במסווה הכי גרוע של ראיונות של הכל בסדר ופלייאוף עליון, זה ממש פוליטיקה קטנה ועלובה והנה הגענו שוב לאותה נקודה של ינואר 2017 עם אותן החובות לחו"ל.

מה שנעשה עם המועדון הזה מהיום הראשון למעט ההשקעה הנכונה והחשובה בנוער (בזכות אנשי מקצוע נהדרים!!!) זה פשוט חוסר הבנה מוחלט במועדון כדורגל במצבו של הפועל תל אביב וגם ההשקעה בנוער נועדה לשרת את כיס הבעלים ולא את הפועל תל אביב.
א. מבירור מולם הם אף פעם לא התכוונו לשלםצאת החובות. הם מוציאים מליונים כל שנה על עורכי דין כדי שייגבו את אי תשלום החובות בהתאם לחוק הישראלי. אני די בטוח שאם במקום לשלם מליונים לאותם עורכי דין היו משלמים להם אחוזים בהתאם ל"חיסכון" שלהם בסעיף החובות ( ובזה הם הצליח וקיצצו את החובות בערך ב 15 מליון) יכולנו כבר להיות עם רגל וחצי מחוץ לזה.

ב. אני חוזר ואומר הבעיה לפחות שלי היא לא הניסנוב שמצטיירים (לפחות בעיני) כחסרי יכולת ואמצעים. בתחילת השנה היה לתושב אפשרות להשתלט על 50 אחוז מהקבוצה. היה שותף שהסכים להיכנס איתו 50/50 כאשר ההשקעה היא 1/3 והוא סוגר את החובות. העיסקה נפלה כי הם לא הסכימו להשקיע ביחד מל ל5.5 מליון שקל. שתבינו אם חושב היה מתחייב ( בפני הניסנוב שהוא משקיע 2.5 כל שנה ולא 1.5) היינו עם בעלים אחר, ללא חובות ועם השקעה של 10 מליון שקל בשנה. תושב עם כל האהבה אליו לא רוצה להיות כאן לא רוצה להיות בפרונט ולכן העסק שהוא מנהל נראה כמו שהוא נראה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אבו-דגל כתב: 29 דצמבר 2020, 16:34

כי החוזים שהם חתמו עם רוב השחקנים לא מבוטלים עקב ירידת ליגה ושחקנים כמו שטקוס שמרוויחים 220-250$K לעונה לא יהיה כספי טוטו / טלויזיה לתקציב.
אין להם כסף, הלוואת בעלים כבר היתה, מפה זה כבר להוציא כסף מהבית ואני חושב שזה הגבול שהם לא יעברו ולכן יעדיפו ללכת לפירוק מלמשכן את הבתים שלהם או דברים מהסוג הזה.
עכשיו הטומטומים האלה שלא היו מוכנים אפילו לנקוב במחיר תקועים עם קבוצה שהיא באמת סכנה לעתיד הכלכלי הפרטי שלהם, כל רוכש פוטנציאלי ריאלי מהארץ יעדיף להמתין מן הסתם לפירוק ולקחת את הקבוצה הבחינם ובוא גם אני ואתה היינו מעדיפים את זה מאשר לנהל משא ומתן עם האנשים האלה - מה גם שלפי המתווים ההזויים שהם מציעים לרוכשים (ע"פ מה שגרינברג אמר בפוד ולפי מה ששרון אמר בתקשורת בראיונות) הם סוג של מניות או אחוזים והחזרים זה בלתי אפשרי לעשות איתם עסקים הם פשוט לא מבינים כדורגל ולא עסקי כדורגל ובטח שלא ניהול מועדון כדורגל - אחד המתווים משאירים אצלהם כרטיסי שחקן כמו אייזן ובואטנג לדוגמה "כי הם בנו אותם" אתה מבין על כמה רדוד אנחנו מדברים? שחס וחלילה לא יצאו פראיירים והבעלים הבא יעשה אקזיט על השחקן שהם חשבו שיעשו אקזיט וככה ירוויחו מהעסק - כמו שרשמתי 0 הבנה בעסקי הכדורגל - זו לא המהות של מועדון כדורגל בטח לא בסדר גודל שהפועל תל אביב תדמיתית וחזונית.

כן ירידת ליגה = פירוק
כן מינוס תשע בלאומית יכול להיות אסון ולתקוע אותנו בלאומית שנים במידה ולא יגיע רוכש \ משקיע חדש ששופך בלאומית 6-8 מיליון שקל לפחות מהכיס הפרטי עד כדי כך המצב הזה גרוע ושוב אני חוזר - ה6-8 האלה בליגת העל אתה מקבל אוטומטית (ויותר) מהטוטו והטלויזיה, אין את הכספים האלה ברמה הזו בליגה הלאומית זה ההפרש ולכן לא יצליחו לעמוד בחוזים הקיימים ולא בטוח שאם תתן לשטקוס ללכת בגיל 33 עם חוזה של 250$K לעונה עונה הוא יסכים לזרוק חוזה כזה גם בליגה הלאומית...
אבל למה האפשרות שירידת ליגה תגרום להם לרצות ללכת אפילו בחינם (כן, עם החובות, אבל בלי "הלוואת בעלים") אינה ריאלית לדעתך?
התקווה שלי היא שאם נרד ליגה אז לפחות יהיה קל יותר לגרום להם לתת את הקבוצה בחינם ופשוט לרצות ללכת (אבל באמת לרצות ללכת).
הכוונה שלי היא שאם נרד, ייתכן שקיץ 21 יהיה שחזור של ינואר 17. כלומר פירוק או מצילים.
אם יהיו מצילים ("רוכש") - נהדר. מבחינתי אגב שאוהדים יתארגנו שוב מחדש ויקחו את זה מהם בחינם (סוג של עמותה רק שהפעם זה יהיה מוצלח).
אם לא יהיו - הפועל בלומפילד 1923.

וכן, אם זה הפועל בלומפילד או להמשיך ככה אז אני מעדיף את הפועל בלומפילד מליגה ג'.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:

א. מבירור מולם הם אף פעם לא התכוונו לשלםצאת החובות. הם מוציאים מליונים כל שנה על עורכי דין כדי שייגבו את אי תשלום החובות בהתאם לחוק הישראלי. אני די בטוח שאם במקום לשלם מליונים לאותם עורכי דין היו משלמים להם אחוזים בהתאם ל"חיסכון" שלהם בסעיף החובות ( ובזה הם הצליח וקיצצו את החובות בערך ב 15 מליון) יכולנו כבר להיות עם רגל וחצי מחוץ לזה.

ב. אני חוזר ואומר הבעיה לפחות שלי היא לא הניסנוב שמצטיירים (לפחות בעיני) כחסרי יכולת ואמצעים. בתחילת השנה היה לתושב אפשרות להשתלט על 50 אחוז מהקבוצה. היה שותף שהסכים להיכנס איתו 50/50 כאשר ההשקעה היא 1/3 והוא סוגר את החובות. העיסקה נפלה כי הם לא הסכימו להשקיע ביחד מל ל5.5 מליון שקל. שתבינו אם חושב היה מתחייב ( בפני הניסנוב שהוא משקיע 2.5 כל שנה ולא 1.5) היינו עם בעלים אחר, ללא חובות ועם השקעה של 10 מליון שקל בשנה. תושב עם כל האהבה אליו לא רוצה להיות כאן לא רוצה להיות בפרונט ולכן העסק שהוא מנהל נראה כמו שהוא נראה
למה הם צריכים להתחייב על מעל 5.5 מיליון השקעה? הבעלים הנוכחיים משקיעים סכום דומה?
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

טכנית לארז כתב: 30 דצמבר 2020, 09:12
אבו-דגל כתב: 29 דצמבר 2020, 16:34

כן ירידת ליגה = פירוק
אבל למה האפשרות שירידת ליגה תגרום להם לרצות ללכת אפילו בחינם (כן, עם החובות, אבל בלי "הלוואת בעלים") אינה ריאלית לדעתך?
התקווה שלי היא שאם נרד ליגה אז לפחות יהיה קל יותר לגרום להם לתת את הקבוצה בחינם ופשוט לרצות ללכת (אבל באמת לרצות ללכת).
הכוונה שלי היא שאם נרד, ייתכן שקיץ 21 יהיה שחזור של ינואר 17. כלומר פירוק או מצילים.
אם יהיו מצילים ("רוכש") - נהדר. מבחינתי אגב שאוהדים יתארגנו שוב מחדש ויקחו את זה מהם בחינם (סוג של עמותה רק שהפעם זה יהיה מוצלח).
אם לא יהיו - הפועל בלומפילד 1923.

וכן, אם זה הפועל בלומפילד או להמשיך ככה אז אני מעדיף את הפועל בלומפילד מליגה ג'.
כן אבל כולם פה יוצאים מאיזה נקודת הנחה שמישהו יקח את הקבוצה הזו שוב מפירוק בין אם זה אוהדים ובין אם זה רוכש אבל זה לא בטוח ואף אחד לא אומר שאתה כן תמצא את עצמך ביולי או אפילו תחילת אוגוסט, בלי בעלים, בלי סגל ואפילו בלי תקציב ועם דיבורים רק על עמותה שתנהל (וזה לא יעבוד אם יתחיל מליגה שנייה) וזה עוד לפני ה-9 נקודות שאתה צריך לעבור, לא רק שלא נעלה ליגה, לא בטוח שאנחנו שורדים את הלאומית במצב כזה.

צריך להבין שבינואר 17 בשנייה האחרונה ובגלל הלחץ שאשכרה יש מצב שהפועל תל אביב תסיים את משחקיה בינואר ולא תשתתף בהמשך העונה (שזה נזק עצום מעבר לכדורגל הישראלי ישירות לתוך הכיס של ליגת העל, מועצת ההימורים, הטלויזיה וגם הקבוצות האחרות בעיקר הגדולות) העבירו את הקבוצה לקבוצת ניסנוב, למעשה זה מה שדחה גם את הבקשה של סעיד בדיון לתת הארכה של שבוע לבדיקת נושא החובות בחו"ל (כן הם אשכרה רצו גם לבדוק את הנושא ולא לשקר במצח נחושה בבית המשפט כמו הניסנובים), ככה הוכשר השרץ הנוכחי.

מה שעלול לקרות עם פירוק נוסף זה ממש לא הסנריו של ינואר 17 זה סיפור אחר לגמרי בטח מההיבט של מי שירצה לקחת את הקבוצה, אין לך תקציבי ליגת העל, ההשקעה היא כפולה מינואר 17 וכנראה שגם עד אז יהיו הבהרות\אולטימטום\סנקציות נוספות מהקאס
זה לא הסנריו של ינואר 17, זה מצב יותר גרוע בטח אם מוסיפים את מציאות הקורונה בנוסף להכל ואף אחד לא מבטיח רשת ביטחון בעונה הבאה כנגד האוהדים שלא בטוח שיחזרו באותם מספרים (לא בגלל מצב הקבוצה אלא בגלל דרכון ירוק \ פחד \ התרחקות מאהבת המשחק וכו')

אז זו טעות ענקית לחשוב שפירוק נוסף עם ירידת ליגה יהיה פקיניק של שבועיים עם רפרושים על הטוויטר של צנציפר, זה יהיה חודש ומשהו שנדע שאנחנו פותחים לאומית עם -9 נקודות, בלי סגל, אפשרות לבנות קבוצה מאפס תוך שבוע וקצת כשלא בטוח בכלל שזה יהיה יותר מתקציב המינימום של הלאומית וזה במקרה הטוב ללא משקיע ומכאן שתבין שיתחילו לדבר פה על תהליך הדרגתי מקצועי של לנסות לשרוד בליגה הלאומית שלא נדבר כמה זמן יקח לעלות ואם אתה לא מאמין פשוט תראה את הפועל פ"ת.

להתחיל קבוצה מליגה ג' זה רומנטי, כלכלית זה קשה מאוד מליגה א' ולאומית להתמודד מול עיריות שכל אחת שמה בין 2-4 מיליון שקל לעונה שזה עם כל הכבוד לנו מה שנצליח לגייס גם אם יעשו חברות בעמותה שתנהל את זה 10,000 איש ואני הכי לארג' שיש, בסופו של דבר בלי משקיע נוסף שיכפיל את העמותה (וכנראה ידרוש גם לפחות 49% אם הוא רומנטי גם) זה לא ריאלי לדבר על זה כמשהו שיכול לייצג בכבוד את הפועל תל אביב. חוץ מזה הולך איתך לסוף הכי רומנטי שיש, עולים עד לליגה שנייה ואפילו זוכים בגביע המדינה, לא נוכל להשתתף באירופה תחת השם הפועל תל אביב (בגלל החובות לחו"ל ובגלל שזה תקנון הרישום של אופא) וחזרנו לאותה נקודה.

הדברים שאנחנו צריכים להתפלל אליהם בסדר יורד: קודם כל להישאר בליגה. אחרכך שאיכשהו הבעלים הנוכחיים יוותרו על הלוואת הבעלים או לפחות חלקה ויפסיקו לטרפד אנשים שמתעניינים בקבוצה הזו ויפסיקו להמציא מתווים שמסנדלים שחקנים בקבוצה לבעלות שלהם אחרי שהם יצאו מהקבוצה. היה ובא משקיע חדש לקוות שהדבר הראשון שיעשה זה יפעל להסדרת החוב ופריסה שלו מול כל הגורמים הבינלואמיים שמונעים מאיתנו לקבל רישיון רישום לאופא והמפעלים שלה זה קריטי שנחזור להיות מועדון תחרותי ושזה יהיה ברור, אף שחקן לא יחתום בקבוצה שתזכה בתואר ולא תשתתף באירופה, זו לא קבוצה תחרותית, צריך לטפל בזה גם במחיר של חמש שנים "כלכליות" שבהם מוכרים "אקזיטים" כמה שאפשר גם למכבי אפילו העיקר להיפטר מהחובות חו"ל האלה. אז באמת נצא לדרך חדשה, אני ספרתי שצריך בערך 3-4 ניסים כדי שזה יקרה, בגלל זה המצב באמת מחורבן ואני רואה שיש אנשים שלוקחים באדישות של "מקסימום נרד ליגה יהיה בסדר" זה לא המצב.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני בגדול מסכים איתך, אבל בניגוד אליך אני חושב שגם אם נישאר בליגה - אין לנו שום תקווה כל עוד סאסי ויונה לא רוצים למכור, ובטח לא כשהם רוצים 12 מיליון שקל.
הרי תישאר ומה יקרה? שני האפסים יישארו פה, ושנה הבאה יהיה אותו דבר ("המטרה היא להישאר בליגה") ובסוף אתה תרד איתם ליגה הרי.

קטמון עלתה ליגה לדעתי בלי עזרה מעיריות.
אכלו חרא אבל בסוף הם הגיעו ללאומית והיום הם עדיין שם.
אצלינו יש קהל רחב יותר וכנגזרת מכך גם פוטנציאל כלכלי גבוה יותר ואני מאמין שאנחנו נצליח להגיע לפחות עד הלאומית "בכוחות עצמינו".
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

El dudernio כתב: 30 דצמבר 2020, 08:35

א. ברור שלא התכוונו הם אמרו את זה בפה מלא בתקשורת כשאימתו אותם מול הבדיקה המשעשעת שלהם בחצי גמר הגביע "הם כל כך הופתעו" מהתשובה של אופא: "אתם כבר יודעים שאתם לא יכולים להירשם לאף תחרות עד שנסדיר את הפסיקות נגדכם". זאת טעות לחלוטין לתת קרדיט לעורכי דין במקרה הזה, מי שביטל את הפסיקה זה פיפא עצמה שקבעה משהו כללי לגבי פסיקות של בתי דין חיצוניים לפני שנה מסויימת, מה שנקרא נפל לידינו חתיכת נס שהדביל מנדיונדו תבע אותנו בבית משפט מחוץ לפיפא.
אתה יודע מה המשך אותה פסיקה שלא קשורה בכלל להפועל היתה? -שפסקי דין שהם בתוך המוסדות המוכרים ייאכפו עוד יותר, אז לך תדע מה יהיה למרות שאני בדעתי האישית חושב שלא יהיה יותר גרוע מעכשיו.

ב. מי שלא רוצה שלא יהיה, אני סיימתי להאמין לבעלים שמספרים סיפורי סבתא על הרצון שלהם ועל עצם היותם קדושים מעונים, מספיק אני לא מכיר שום מנכ"ל ובטח לא בעלים שכל היום מתלונן כמה רע לו בעסק שהוא עצמו מנהל וצריך להפסיק להתייחס לבכיינות הזו ברצינות. הניסנובים, הגרינברגים והתושבים קיבלו את עסקת חייהם, את החלום ילדות של כל אוהד על המדף, נכון עם סינדול של חובות חו"ל (לא משהו שמה שאתה מקבל כהכנסות טבעיות לא נפטר בקלות - היום אנחנו יודעים את הסכומים הרי) אבל עם כל הפוטנציאל + בלומפילד חדש ועדיין הם במקום להיות בעלי הפועל תל אביב בחרו במודע בלי קשר לחובות או למחאות או מקצועיות לפעול כמו בעלים של מועדון קטן וזה התבטא לאורך כל הדרך עם ההתנהלות מול השחקנים ועובדי המועדון, בועז תושב הוא רבע מהבעיה אל תספר לעצמך סיפור אחר, הניסנובים חצי וגרינברג עוד רבע.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

טכנית לארז כתב: 30 דצמבר 2020, 15:56 אני בגדול מסכים איתך, אבל בניגוד אליך אני חושב שגם אם נישאר בליגה - אין לנו שום תקווה כל עוד סאסי ויונה לא רוצים למכור, ובטח לא כשהם רוצים 12 מיליון שקל.
הרי תישאר ומה יקרה? שני האפסים יישארו פה, ושנה הבאה יהיה אותו דבר ("המטרה היא להישאר בליגה") ובסוף אתה תרד איתם ליגה הרי.

קטמון עלתה ליגה לדעתי בלי עזרה מעיריות.
אכלו חרא אבל בסוף הם הגיעו ללאומית והיום הם עדיין שם.
אצלינו יש קהל רחב יותר וכנגזרת מכך גם פוטנציאל כלכלי גבוה יותר ואני מאמין שאנחנו נצליח להגיע לפחות עד הלאומית "בכוחות עצמינו".
אחי קטמון קיימת 13 וחצי שנה, כמה אנשים אתה חושב ישרדו פה 13 וחצי שנה מחוץ לליגת העל, אתה יודע מה זה לשחק מחוץ לבלומפילד כי העלויות שלו גבוהות מידי בשבילך? אתה יודע מה זה יעשה למועדון הזה תדמיתית?
אל תשוו את זה לכדורסל זו טעות ולא סתם זה לא אותו ענף ובטוח לא אותם מספרים.
זה שהקהל כפול כבר הסברתי או באשכול הזה או באשכול אחר לא משנה את המשוואה וכדי לעשות את זה מוחשית הנה:
קבוצה עירונית גנרית משקיעה בעונה 2-6 מיליון שקל , אתה כדי להתמודד עם דבר כזה צריך 5000 איש שישלמו 1000 שקל תמורת חברות בעמותה + מנוי.
ואז מגיעים לינואר והעירייה יכולה לשים עוד מיליון לחיזוק מה שאתה לא יכול לעשות.
וכל זה הרי לחזור לנקודה הנוכחית של לשרוד בקושי עם עננת אופ"א אז אני גם רומנטיקן אבל בוא נהיה ריאלים, בסוף בענף הזה של הכדורגל אתה חייב בעלות פרטית, בין אם זה עם עמותה או בלעדיה.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אתה בהחלט חייב בעלות פרטית, ועדיין כדי להגיע לליגה הלאומית (ולדעתי גם לליגת העל) אפשר להסתמך על קבוצת אוהדים.
למה? כי אני רואה את קטמון עושים את זה. ואנחנו קהל יותר גדול מקטמון.
לא נראה לי שהעלויות של טדי נמוכות משמעותית משל בלומפילד, אם בכלל.
ואני לא משווה לכדורסל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אוהדי הפועל תל אביב בדרך לבעלות על הקבוצה?

ל"ישראל היום" נודע על יוזמה להקים עמותת אוהדים אשר תקבל אחוזים ממניות המועדון בדומה למודל של קבוצת הכדורסל • המטרה: גיוס כספים ועזיבה של האחים ניסנוב • לא ברור האם הבעלים ייענו למהלך

https://www.israelhayom.co.il/article/835061
zur14
קיבל.ה  לייק אחד

אמן !!
ר
רש
רשע... :lol:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

De Niro כתב: 30 דצמבר 2020, 23:11 אוהדי הפועל תל אביב בדרך לבעלות על הקבוצה?

ל"ישראל היום" נודע על יוזמה להקים עמותת אוהדים אשר תקבל אחוזים ממניות המועדון בדומה למודל של קבוצת הכדורסל • המטרה: גיוס כספים ועזיבה של האחים ניסנוב • לא ברור האם הבעלים ייענו למהלך

עמותת אוהדים!!! כן!!! זה עבד בפעם הקודמת!!!
אלוהים ישמור אותנו.

ולעניין,
שקל לא יצא ממני לכיס של האחים, לא על מנוי ולא על כרטיס.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 31 דצמבר 2020, 01:40
De Niro כתב: 30 דצמבר 2020, 23:11 אוהדי הפועל תל אביב בדרך לבעלות על הקבוצה?

עמותת אוהדים!!! כן!!! זה עבד בפעם הקודמת!!!
אלוהים ישמור אותנו.

ולעניין,
שקל לא יצא ממני לכיס של האחים, לא על מנוי ולא על כרטיס.
פעם קודמת עם נכסים וכו זה נגמר בפירוק.
השטות הזאת ומי שעומד בראשה הם האשם המרכזי במצב המועדון. פי 2000 יותר הניסנובים.

שונאי הפועל תעזבו לי את הקבוצה
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

סתם שאלה...
באנגליה לכל קבוצה יש ספונסר גם בתלבושת משחק וספונסר נפרד בבגדי האימון...
או שמתחמים האימונים שלהם גם ממותגים תחת שם של חברה...
למה לא לנסות את זה אצלנו ולהכניס עוד כמה שקלים במידה והמצב כ''כ קשה?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לא היה צורך ביותר מ-10 שניות
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
לחמן
קיבל.ה  8 לייקים

פיילוט לא פיילוט לא לבוא לא לקנות במשחקי בית ולראות את העומצה שלנו במשחקי חוץ !! שיתפוצצו
אמאאא של מתן רוצים טיפול חינם או אבאאא של מתן תוריד אתהזקן :bored:
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני חייב להודות שיהיה לי מאוד קשה לא לחזור למגרשים
אחרי תקופה ככ ארוכה ואחרי שלא הספקתי בכלל להנות מבלומפילד להיות במרחק ככ קרוב אליו ולהישאר בחוץ משחקים של הפועל זה יהיה עינוי
מצד שני גם להיכנס למגרש יהיה עינוי
long live the zapta
555
קיבל.ה  623 לייקים

איכשהו הגעתי לנושא הזה.
מקווה שזה לא יעלה על הפרק במידה ודורון ליידנר ואושר דוידה לא מכסים חובות חו"ל.
מזל שיש לנו קהל כזה אדיר, שמגיע בכל מצב, ולא קהל כמו של בית"ר שהרס את המועדון.
555
קיבל.ה  623 לייקים

האדס כתב: 29 דצמבר 2020, 09:43
טכנית לארז כתב: 29 דצמבר 2020, 09:35 האדס, מה לדעתך צריך לעשות?
ברצינות אני שואל.

ירדנו ליגה ובקיץ אנחנו גם לא אמורים לעלות על הנייר. אפילו איזה כנס עם מוטי איווניר שיספר לנו ש"הפועל זה ריאל מדריד של הלאומית" לא יהיה.
התסריט הכי ניסנוב שיש.
איך צריך לפעול?
לעשות מנוי, להגיע למגרש, לקלל אותם. כל דקה, כל שניה.
לא הפועל עולה, ולא הפועל עד המוות.
בדיוק כמו שעשינו עם טביב.
אם יש דבר שאנשים לא אוהבים זה שמבזים אותם בציבור.

כרגע הם בסדר, באים 100-200 אוהדים פעם בחודש לקלל אותם ליד הבית, זה נגמר תוך 10 דק' והם ממשיכים בחיים שלהם.

על הדרך, אני חושב שאם אני רוצה שהקבוצה שאני אהב תצליח, אז כדאי שיהיה לה איזה גרוש וחצי.

חוץ מזה שאתה מכיר מישהו שקונה מוצר מת? בלי קהל, בלי שחקנים בלי הצלחה?

זו דעתי.
האם דעתך השתנתה?

הפועל ת"א כבר מאז עם 8,200 מנויים, ו-200,000 אוהדים במגרשים (כולל קהל חוץ, כולל מנויים).

הפועל תל אביב מכרה במהלך 3 בעונות האחרונות שחקנים ב-7,000,000 ש"ח (3,200,000 ש"ח בעונת 2019/2020, 1,300,000 ש"ח בעונת 2020/2021 והעונה כ-2,500,000 ש"ח).

הפועל תל אביב עם עבר מפואר בליגה והקבוצה הישראלית שהגיעה הכי רחוק באירופה.

בעונה הבאה אושר דוידה, דורון ליידנר ורז שלמה יימכרו בסכום שיגיע לאזור 15,000,000 ש"ח, אשר מספיקים לכיסוי חובות חו"ל (כ-13,000,000 ש"ח).

מבחינת רוכש פוטנציאל, הפועל מועדון עם עבר מפואר בישראל, בעל מחלקת נוער מהטובות בישראל, מוכרת שחקנים בסך הכל בכ-23,000,000 ש"ח, ולמחלקת הנוער שחקנים בעלי פוטנציאל כמו עומר סניור, סתיו למקין, שגיא גניס, אל ים קנצפולסקי ועוד רבים. נכון יש חובות לחו"ל, שהם לא צריכים לשלם, דורון ליידנר, אושר דוידה ורז שלמה מספיקים לחובות ואף מעבר. אם הכסף הזה לא יילך לחובות, ניסנובס בצרות גדולות מאוד.

משמעות מקום 4 היא אדירה, ששווה מוקדמות קורנפלקס שמכניס המון כסף מעלייה לבתים איכשהו.

הפועל לא מועדון מת (יודע שכתבת לפני המון זמן), הוא חי וקיים.

הבעיה היא שאין מוכר, מי ירצה לשלם 15,000,000 ש"ח על בית"ר עם גירעון וחובות אדירים שהמועדון אפילו לא בטופ 3 הגדולים בישראל והקהל לא מייצר הכנסה גדולה. ברגע שיהיה מוכר, יהיה קונה.

מלחמה ביום ראשון.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אם יהיה חרם כרטיסים, לא נצטרך אותך בפורום
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

555;
1) איזה שחקנים מכרנו ב2019/20 שהגענו ל3.5 מיליון? זכור לי רק עמית מאיר למכבי פתח תקוה. מי עוד היה?
2) אתה חוזר על זה שוב ושוב שדוידה וליידנר זה כיסוי חובות חו״ל. זה לא נכון. להבנתי לא ניתן לשלם את חובות חו״ל כי זה חייב העדפת נושים ולכן בכל מקרה לא יעשו כלום עד פסיקת קאס ועד שגם בית משפט ישראלי יאשר
שליחת תגובה