תביעת מנויים לפיצויים בעקבות הקורנה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

הבוקר הועבר מכתב התראה לפני תביעה לאודליה פרידמן, מנכ"לית הפועל ת"א, ובו דרישה מטעם הקהל לפיצוי כספי הולם עבור המשחקים שנערכו ללא קהל בעונה שעברה. ההערכות הן שמדובר על סכום פיצוי בלתי מבוטל המוערך ב-2 מיליון ש"ח עבור כ-8,000 מינויים. האוהדים מדגישים שכל סכום שייאסף במסגרת תביעה זו יוקדש לתרומה לצדקה.
מכתב התביעה נשלח באמצעות משרד עו״ד אלוויה - בן דוד. אוהד הקבוצה, עו״ד אסף אלוויה מסר: "לצערנו, הנהלת הפועל מזלזלת באוהדי הקבוצה פעם אחר פעם, גם בהתבטאויות השונות בכלי התקשורת וגם בכך שלא העלתה אף הצעה למתווה לפיצוי למינויים המסורים שלה, זאת למרות שׁבזכות תמיכת קהל אוהדי הפועל תל אביב המועדון זכה לרשת ביטחון גדולה מהמדינה. מצופה היה מהנהלה שמכבדת את אוהדיה להוקיר את תמיכתם בתקופה מורכבת זו, ולהציע איזה מתווה, ולו סמלי, לפיצוי האוהדים על תרומתם הכספית למועדון. למרבה הצער הנהלה זו מנותקת לגמרי מהקהל ולאחר פניות רבות מצד אוהדים בנושא הוחלט להגיש את התביעה, אשר כל סכום שייתקבל ממנה יוקדש חזרה לתרומה לקהילה".
https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... /BJ4lA9YAv

נראה כמו ״צירוף מקרים״ מדהים שאחרי שניסנוב החליטו לתבוע את פואד ב100 אלף, פתאום הוגשה התביעה הזאת על 2 מליון (שלדעתי מוצדקת לחלוטין)
מתן
קיבל.ה  82 לייקים

איך אני יכול, כרוכש מנוי בשנה שעברה, להבהיר שאיני חלק מהתביעה של עורך הדין (שכנראה נמצא ב-99% מעורכי הדין שמוציאים שם רע לשאר) ושהוא לא מייצג אותי?
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

יאללה לזמבר אותם.
אגב אם באמת לא הוצא שום מתווה של החזרת כסף זאת בושה גדולה
דאגלס
קיבל.ה  19 לייקים

מעולה, איך מצטרפים ?
רק לא רך.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מתן כתב: 11 ינואר 2021, 13:31 איך אני יכול, כרוכש מנוי בשנה שעברה, להבהיר שאיני חלק מהתביעה של עורך הדין (שכנראה נמצא ב-99% מעורכי הדין שמוציאים שם רע לשאר) ושהוא לא מייצג אותי?
א. עוד לא הוגשה תביעה (מדובר רק במכתב)
ב. אם ותוגש תביעה יצוגית, תוכל להגיש בקשה לביהמ"ש ולבקש שלא להצטרף לתביעה.
Josh
קיבל.ה  43 לייקים

מה קרה בקבוצות אחרות בשונה מהפועל? החזירו כסף למנויים ורק אצלנו לא?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

מתן כתב: 11 ינואר 2021, 13:31 איך אני יכול, כרוכש מנוי בשנה שעברה, להבהיר שאיני חלק מהתביעה של עורך הדין (שכנראה נמצא ב-99% מעורכי הדין שמוציאים שם רע לשאר) ושהוא לא מייצג אותי?
במה בדיוק הוא מוציא שם רע למישהו?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מיותר מאוד. הדבר האחרון שצריך זה עוד תביעה נגד המועדון.
עלאק אוהדים.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אנשים שילמו לא מעט כסף עבור מנויים ולא יכלו להכנס למשחקים. אתה לא חושב שהמועדון צריך לפצות אותם בצורה כלשהי?

לשמחתי היה לי שכל לא לעשות מנוי בעונה שעברה, אבל המועדון לא זכאי להנות מהכסף ששילמו בעלי המנויים ללא הסכמתם המפורשת.

ואני בטוח שיש מספיק דרכים שבהן המועדון יכול לפצות את רוכשי המנויים גם בלי תביעה, אבל כנראה שאף אחד לא ממש רוצה לטפל בזה. להאשים את מי שתובע זה די ילדותי.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

תגובת המועדון בסוף הכתבה
https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=358134
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

באיזו זכות מישהו יכול להחליט לתבוע בשמי ועוד לשלוח את הכסף הזה לתרומה? מסריח בדיוק כמו חוסר ההתייחסות של ההנהלה להחזר הכספי.
זה צריך להיות פשוט מאוד,ההנהלה צריכה להציב עבור כל מנוי את ההחלטה באופן פרטני מה לעשות עם הכסף-פיצוי כספי,קיזוז עבור רכישת מנוי הבא,או וויתור
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

אני תומך אך ורק אם זה מגיע יחד עם אמירה שבמידה והמועדון נמכר, התביעה תבוטל.
כן, התביעה צודקת לחלוטין, אבל הדבר האחרון שהמועדון צריך עכשיו זה עוד תביעה נגדו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
דאגלס
קיבל.ה  19 לייקים

red in blood כתב: 11 ינואר 2021, 15:22 אני תומך אך ורק אם זה מגיע יחד עם אמירה שבמידה והמועדון נמכר, התביעה תבוטל.
כן, התביעה צודקת לחלוטין, אבל הדבר האחרון שהמועדון צריך עכשיו זה עוד תביעה נגדו.
:rose:
זה נטו להכנס בצמד אחים הזה.
זה לא שהם יעשו עם הכסף הזה משהו לטובה.
במקרה שמעבירים בעלות צריך לשרוף את התביעה הזאת.
רק לא רך.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Hapolo כתב: 11 ינואר 2021, 15:20 באיזו זכות מישהו יכול להחליט לתבוע בשמי ועוד לשלוח את הכסף הזה לתרומה? מסריח בדיוק כמו חוסר ההתייחסות של ההנהלה להחזר הכספי.
זה צריך להיות פשוט מאוד,ההנהלה צריכה להציב עבור כל מנוי את ההחלטה באופן פרטני מה לעשות עם הכסף-פיצוי כספי,קיזוז עבור רכישת מנוי הבא,או וויתור
אם אני לא טועה ההנהלה מעבר לכביש הציעה או לוותר על ההחזר או סכום כסף לשימוש בחנות המועדון או חולצה.
לא הייה אופציה של החזר/פיצוי כספי.

שלנו לא טרחו להציע כלום.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

בני12 כתב: 11 ינואר 2021, 15:36
Hapolo כתב: 11 ינואר 2021, 15:20 באיזו זכות מישהו יכול להחליט לתבוע בשמי ועוד לשלוח את הכסף הזה לתרומה? מסריח בדיוק כמו חוסר ההתייחסות של ההנהלה להחזר הכספי.
אם אני לא טועה ההנהלה מעבר לכביש הציעה או לוותר על ההחזר או סכום כסף לשימוש בחנות המועדון או חולצה.
לא הייה אופציה של החזר/פיצוי כספי.

שלנו לא טרחו להציע כלום.
כל היחס הזה לאוהדי כדורגל כאל לקוחות סוג ז ביזיוני,וזה מתחיל מהיחס של כוחות האבטחה במגרש כאילו אתה אסיר ביטחוני ומגיע עד לעניינים כספיים כאלו והזונות מעבר לכביש לא מהווים עבורי דוגמא ללגיטימציה כלשהי
נערך לאחרונה על ידי Hapolo ב 11 ינואר 2021, 15:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

א. אף אחד לא הגיש תביעה בשמך (נשלח מכתב התראה)
ב. אם ותוגש תביעה יצוגית, תוכל לבקש מביהמ"ש שלא להצטרף לתביעה.

ועם ובלי קשר - עו"ד אסף אלוויה :rose:
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

לירון האדום כתב: 11 ינואר 2021, 15:45

רשום שם שסכום התביעה המיועדת עומד על כ2 מליון שקלים,מה שאומר שכן מדובר בתביעה שכוללת את כל האוהדים,מה שמאלץ אותי להתחיל להתעסק בבתי משפט במקום לקבל את האפשרויות שאני צריך לקבל כמו בעולם מתוקן
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אבל ההנהלה לא הציבה. ההנהלה המשיכה בענייניה, ולכן מוגשת תביעה ייצוגית, דבר שהוא הפתרון הכי הגיוני למצב שנוצר.

החלופה היא שכל אחד יצטרך להגיש תביעה עצמאית, ומי שלא ירצה, יאכל קש - זה בעיניך יותר הגיוני?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נועם שחם כתב: 11 ינואר 2021, 15:58
אבל ההנהלה לא הציבה. ההנהלה המשיכה בענייניה, ולכן מוגשת תביעה ייצוגית, דבר שהוא הפתרון הכי הגיוני למצב שנוצר.

החלופה היא שכל אחד יצטרך להגיש תביעה עצמאית, ומי שלא ירצה, יאכל קש - זה בעיניך יותר הגיוני?
כן.

זה הזוי שמצד אחד אנחנו מתלוננים על זה שמתייחסים אלינו כמו לקוחות. ואז מתייחסים לעצמינו כמו אחרון הלקוחות ומבחינתנו שנותן השירות יפשוט רגל רק שלא נגיש ש"נדפקנו".

זאת תביעה עצובה, עלובה שמסכנת את עתיד המועדון.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אף אחד לא יפשוט רגל בגלל התביעה הזו.

להחזיק בכסף של אוהדים בלי לקבל את הסכמתם, זה גזל. להנהלה יש חובה לפצות את האוהדים או לקבל הסכמה שלהם.

מכשיר של תביעה ייצוגית נועד בדיוק למצב שבו תביעה פרטנית היא לא סבירה ולא יעילה ובעצם תאפשר לגורם המעוול להנות מכך שהוא פועל בניגוד לחוק. ברור שהסיכוי שיוגשו מאות תביעות להשבה של כמה מאות שקלים הוא אפס. רוב האנשים לא יטריחו את עצמם כי הטרחה בתביעה גדולה, חלק מהאנשים גם לא באמת יודעים או מסוגלים לטפל בדבר כזה, ולכן תביעה ייצוגית היא דרך המלך.

זה שאני אוהד של המועדון זה לא רלוונטי פה. המנוי הוא לא תרומה, הוא עיסקה כלכלית. אם אני ארצה לתרום למועדון (להזכירך הקהל אסף כ-450,000 ש"ח תרומות בתקופת הפירוק כדי לאפשר למועדון להתקיים) אז אני אתרום.

אבל אם קניתי מנוי וההנהלה לא מזיזה את עצמה כדי לתת זיכוי, פיצוי או לכל הפחות לבקש את רשותי (כמו שעשו בכדורסל), אז הביעיה היא לא במי שמגיש תביעה ייצוגית. זו האשמת קרבן קלאסית כמו שאומרים.
הפוסט קיבל 4 לייקיםHapoloלירון האדוםbigi37תתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

יש משהו בדבריך,בהסתמך על כך שהם באמת הולכים להתעלם מהחוב כלפי האוהדים.אבל יש גם פעולות נגד שאפשר לעשות בעקבות התעלמות כזו שתפגע להם בכיס ותאלץ אותם כן להתייחס כמו חרם מנויים בעת שיחזור הקהל וכו,אבל זה כבר לשחק בקקה..בלי קשר לזה שאני מעדיף שהכסף הזה פשוט ילך לחיזוק הקבוצה עצוב שזה היחס לקהל בישראל,ביחד עם כל השאר מסביב ובלי קשר לאיכות המוצר הירודה
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

לירון האדום כתב: 11 ינואר 2021, 15:45

מצטרף :rose:
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נועם שחם כתב: 11 ינואר 2021, 16:16 אף אחד לא יפשוט רגל בגלל התביעה הזו.

להחזיק בכסף של אוהדים בלי לקבל את הסכמתם, זה גזל. להנהלה יש חובה לפצות את האוהדים או לקבל הסכמה שלהם.

מכשיר של תביעה ייצוגית נועד בדיוק למצב שבו תביעה פרטנית היא לא סבירה ולא יעילה ובעצם תאפשר לגורם המעוול להנות מכך שהוא פועל בניגוד לחוק. ברור שהסיכוי שיוגשו מאות תביעות להשבה של כמה מאות שקלים הוא אפס. רוב האנשים לא יטריחו את עצמם כי הטרחה בתביעה גדולה, חלק מהאנשים גם לא באמת יודעים או מסוגלים לטפל בדבר כזה, ולכן תביעה ייצוגית היא דרך המלך.

זה שאני אוהד של המועדון זה לא רלוונטי פה. המנוי הוא לא תרומה, הוא עיסקה כלכלית. אם אני ארצה לתרום למועדון (להזכירך הקהל אסף כ-450,000 ש"ח תרומות בתקופת הפירוק כדי לאפשר למועדון להתקיים) אז אני אתרום.

אבל אם קניתי מנוי וההנהלה לא מזיזה את עצמה כדי לתת זיכוי, פיצוי או לכל הפחות לבקש את רשותי (כמו שעשו בכדורסל), אז הביעיה היא לא במי שמגיש תביעה ייצוגית. זו האשמת קרבן קלאסית כמו שאומרים.
הניסנובים לא יפשטן רגל, למועדון הפועל תל אביב יהיה פחות כסף לשלם וגם ככה הוא בבעיה תקציבית. מי שבוחר לתבוע את המועדון שהוא אוהד כי לא קיבל "מוצר" הוא לקוח ולא אוהד.

המנוי לדעתי מקנה לך זכות כניסה ולא חובת כניסה.

כמו שציינת אף אחד לא יפשוט רגל מ 2 מליון? אז גם אף אחד לא יפשוט רגל מ 200 שקל, זה קצת עצוב ומביך שבתקופה הזאת בזה הקהל שלנו מתעסק.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נייט כתב: 11 ינואר 2021, 16:39
El dudernio כתב: 11 ינואר 2021, 16:24

מי שבוחר לתבוע את המועדון שהוא אוהד כי לא קיבל "מוצר" הוא לקוח ולא אוהד.
:roflmao:
בוא תסביר לי מה מצחיק בזה קליינט 26732 של מועדון הכדורגל הפועל תל אביב?

תסביר לי גם מה ההבדל בין זה לבין לתבוע את המועדון יצוגית כי הבטיחו לך קבוצת צמרת וקיבלת קבוצת תחתית?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אויש די עם ה"אתם לא אוהדים אמיתיים" ו-"מי שדורש אל הכסף חזרה עושה נזק למועדון" . מי שעושה נזק אלו הבעלים שהביאו את הקבוצה למצב שהיא תקום ותיפול על כספי פיצויים לאנשים שמגיע להם לקבל את הכסף שלהם חזרה,בין אם זה לטובת הקבוצה או לא.ושוב,אני אישית מעדיף שהכסף ילך לחיזוק,אבל ההחלטה מה לעשות עם הכסף הזה צריכה להיות מוגשת לי ממי שרכשתי את המנוי,בלי כל הזיוני מוח האלה פה
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

El dudernio כתב: 11 ינואר 2021, 16:11
נועם שחם כתב: 11 ינואר 2021, 15:58

כן.

זה הזוי שמצד אחד אנחנו מתלוננים על זה שמתייחסים אלינו כמו לקוחות. ואז מתייחסים לעצמינו כמו אחרון הלקוחות ומבחינתנו שנותן השירות יפשוט רגל רק שלא נגיש ש"נדפקנו".

זאת תביעה עצובה, עלובה שמסכנת את עתיד המועדון.
מתי מישהו התלונן שהתייחסו אליו כמו לקוח?
להיפך, אנשים לרוב מתעצבנים שבגלל שאנחנו קהל שבוי נותנים לנו יחס מבזה. כל גוף שהיה מתייחס כך ללקוחותיו היה מזמן פושט את הרגל.
הפוסט קיבל 4 לייקיםHapoloנייטלירון האדוםRaizi
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםHapoloלירון האדום
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

El dudernio כתב: 11 ינואר 2021, 16:24

הניסנובים לא יפשטן רגל, למועדון הפועל תל אביב יהיה פחות כסף לשלם וגם ככה הוא בבעיה תקציבית. מי שבוחר לתבוע את המועדון שהוא אוהד כי לא קיבל "מוצר" הוא לקוח ולא אוהד.

המנוי לדעתי מקנה לך זכות כניסה ולא חובת כניסה.

כמו שציינת אף אחד לא יפשוט רגל מ 2 מליון? אז גם אף אחד לא יפשוט רגל מ 200 שקל, זה קצת עצוב ומביך שבתקופה הזאת בזה הקהל שלנו מתעסק.
"זכות כניסה" - אבל מי ששילם מנוי לא קיבל זכות כניסה..

ואתה יכול להיות גם לקוח וגם אוהד, אין סתירה.

נניח שהיית מזמין מהמועדון חולצות וכובעים ב500 ש"ח ולא היית מקבל, היית מוותר כי אתה "אוהד"? זה שאתה אוהד זה לא משהו שמצדיק לרמוס את הזכויות שלך כלקוח של המועדון. שילמת למועדון עבור מוצר שהמועדון לא סיפק - המועדון לא יכול להחליט חד צדדית שהוא שומר לעצמו את הכסף. גם אם אתה "אוהד". אולי יש אוהדים שלא רוצים לתרום את הכסף? אולי יש אוהדים ש500 ש"ח עבורם זה סכום משמעותי?

מה שבטוח הוא שלמועדון אין זכות לתת לעצמו הנחה בענין הזה. הוא יכול לשמור את הכסף לעצמו רק אם הסכמת פוזיטיבית. ככה זה עובד, אוהד או לא.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

תביעה צודקת במיליון אחוז, אם או בלי קשר לפואד.
אחלה אסף <3
לכו!
בונדר
קיבל.ה  2 לייקים

מה ההיגיון בלתבוע ולתרום את הכסף? זכותכם לדרוש החזרים על המנוי, אבל אלא אם הכסף יחזור למנויים או יגיע לגוף שקשור להפועל עדיף שהוא יישאר בתקופת המועדון.
הפוסט קיבל לייק אחדbigi37
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

לכאורה התביעה הזאת נראית כמו מהלך תגובה של אולטראס הפועל לתביעה כנגד פואד. אם אכן כך הדבר (יתכן גם שלא, ומבקרה הזה אפשר להתעלם מהביקורת שלי כלפי האולטראס בנושא הספציפי הזה), אולטראס הפועל מוכיחים שוב, בפעם המי יודע כמה, כמה טובת הקבוצה היא הדבר האחרון שמעניין אותם.
אתחיל בזה שאומר שאני לא נגד התביעה. אני נגד התזמון. איפה הייתה התביעה הזאת במשך כמה חודשים? איך זה שפתאום רגע אחרי שמאיימים על פואד בתביעה בדרך פלא צצה לה התביעה הזאת?
לדעתי אולטראס הפועל מזמן איבדו את הכיוון. זהו ארגון שמונע משנאה ולא מאהבת הקבוצה. זה ארגון שרק יוצר אנטיגוניזם כלפי המועדון, בין אם זה תדמית שלילית בעיניי רוכשים, בעיניי התקשורת, בעיניי קבוצות אחרות והכי חשוב בעיניי אוהדי הקבוצה. ארגון שכל הזמן מחפש את מי לשנוא, את מי להאשים ועם מי לריב.
הגיע הזמן שהקהל יוקיע מתוכו את אותם פנאטים שרק מזיקים לקבוצה. הדבר היחיד שחשוב להם זה טובת האנשים שמרכיבים את הארגון.
הגיע הזמן שהקהל של הקבוצה יתעסק בטובתה, בלאהוד אותה ולא רק בלקלל ולשנוא את כל השאר.
זוהי כמובן דעתי האישית.
נערך לאחרונה על ידי פומפה ב 12 ינואר 2021, 15:42, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioRaizi
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אם כבר מדברים על האולטראס, כמה אנשים הם?
לא מבין למה הם מקבלים במה ככ גדולה
אולי כי יש וואקום? כי אף אחד אחר פשוט לא משמיע קול?
long live the zapta
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

מה רלוונטי אולטראס הפועל לענין?

יש פה מועדון שגבה מאוהדי סכומים כסף משמעותיים בגין כניסה למשחקים שלא התאפשרה. המועדון מחוייב להחזיר את הכסף לאוהדים ומתנער מזה. מי שמרים את הכפפה בענין הזה כדי לדאוג לפצות את האוהדים עושה מעשה חשוב וראוי. גם לי יש טענות לאולטראס בנושאים שונים, אבל בטח לא במקרה הזה.
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

נועם שחם כתב: 12 ינואר 2021, 15:31 מה רלוונטי אולטראס הפועל לענין?

יש פה מועדון שגבה מאוהדי סכומים כסף משמעותיים בגין כניסה למשחקים שלא התאפשרה. המועדון מחוייב להחזיר את הכסף לאוהדים ומתנער מזה. מי שמרים את הכפפה בענין הזה כדי לדאוג לפצות את האוהדים עושה מעשה חשוב וראוי. גם לי יש טענות לאולטראס בנושאים שונים, אבל בטח לא במקרה הזה.
כל מה שרשמתי הוא כמובן בהנחה שאולטראס הפועל אכן עומדים מאחורי התביעה. כנראה שהייתי צריך לציין זאת בהודעה הקודמת. בכל מקרה לשאלתך, במידה והם אכן עומדים מאחורי המהלך, אז התלונה שלי אליהם זה למה אתם מניעים תהליכים רק כשפוגעים באנשים שלכם? איפה אתם בשאר הזמן? אם מטרת התביעה כשלעצמה כל כך חשובה לכם, למה רק עכשיו אתם נזכרים לפעול? היה מספיק זמן להגיש תביעה כזאת החל מסוף העונה הקודמת, ובטח היה אפשר לחשוב קצת יותר לעומק ולהכיר את הנפשות הפועלות בראש המערכת, ולעשות את זה אחרי חלון ההעברות על מנת לא לפגוע פוטנציאלית בקבוצה. כפי שציינתי בהודעה הקודמת, אני לא נגד התביעה עצמה, גם בעיניי לאוהדים שרכשו מנוי מגיע פיצוי.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בסדר, ואם היו פונים במרץ אז היינו שואלים למה זה לפני שמתחילות ההכנות לעונה או למה זה בדיוק כשאנחנו בקרב נגד הירידה.

וכמו שכתבת, מי אמר בכלל שזה אולטרס הפועל מאחרי התביעה (ולטעמי בכל מקרה אם הם מאחרי התביעה, שאפו).
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

ברור שהאולטראס עומד מאחורי זה לפי העורך דין שחתום על תביעה. השאלה היא אם הם מתכוונים ללכת עם זה עד הסוף או רק עד שהניסנובים יבטלו את התביעה נגד פואד.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

נועם שחם כתב: 12 ינואר 2021, 15:31 מה רלוונטי אולטראס הפועל לענין?

אבל הם לא רוצים לתת את הכסף כפיצוי לאוהדים.
הם רק רוצים לגבות אותו מהקבוצה כדי להעביר לתרומה.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

פומפה כתב: 12 ינואר 2021, 15:25 לכאורה התביעה הזאת נראית כמו מהלך תגובה של אולטראס הפועל לתביעה כנגד פואד. אם אכן כך הדבר (יתכן גם שלא, ומבקרה הזה אפשר להתעלם מהביקורת שלי כלפי האולטראס בנושא הספציפי הזה), אולטראס הפועל מוכיחים שוב, בפעם המי יודע כמה, כמה טובת הקבוצה היא הדבר האחרון שמעניין אותם.
אתחיל בזה שאומר שאני לא נגד התביעה. אני נגד התזמון. איפה הייתה התביעה הזאת במשך כמה חודשים? איך זה שפתאום רגע אחרי שמאיימים על פואד בתביעה בדרך פלא צצה לה התביעה הזאת?
לדעתי אולטראס הפועל מזמן איבדו את הכיוון. זהו ארגון שמונע משנאה ולא מאהבת הקבוצה. זה ארגון שרק יוצר אנטיגוניזם כלפי המועדון, בין אם זה תדמית שלילית בעיניי רוכשים, בעיניי התקשורת, בעיניי קבוצות אחרות והכי חשוב בעיניי אוהדי הקבוצה. ארגון שכל הזמן מחפש את מי לשנוא, את מי להאשים ועם מי לריב.
הגיע הזמן שהקהל יוקיע מתוכו את אותם פנאטים שרק מזיקים לקבוצה. הדבר היחיד שחשוב להם זה טובת האנשים שמרכיבים את הארגון.
הגיע הזמן שהקהל של הקבוצה יתעסק בטובתה, בלאהוד אותה ולא רק בלקלל ולשנוא את כל השאר.
זוהי כמובן דעתי האישית.
אין לי בעיה עם הבעת הדיעה כמובן אבל אני מקווה שזו של בן אדם פרטי ולא מטעם מישהו..
It's 1991 and I refuse to come wack
שליחת תגובה