NBA 20/21

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

הספסל שלהם הוא הכי גרוע בליגה, כולם שם אנוכיים טילים ותופסים את עצמם משהו שהם מגיעים לחור כמו הוויזארד

ראול נטו, רובין לופז, איש סמית' וכו שחקנים כל כך מעצבנים בליגה הזאת לא מבין איך כל הזמן נותנים להם כל כך מהר חוזה מחדש
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

1 נקדות היום לאבדיה אמביד וסימונס אמרו בסיום המשחק :דני השחקן הטוב בעולם לא ראינו דבר כזה. לארי בירד קטן לידיו
הפוסט קיבל 2 לייקיםטכנית לארזofri
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

Brose כתב: 07 ינואר 2021, 08:59 1 נקדות היום לאבדיה אמביד וסימונס אמרו בסיום המשחק :דני השחקן הטוב בעולם לא ראינו דבר כזה. לארי בירד קטן לידיו
61 נק משותפות לביל ולעילוי שלנו מארץ הקודש.
:roflmao:
נערך לאחרונה על ידי כולם הביתה ב 08 ינואר 2021, 13:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה כי אמביד אמר לשחקנים שאסור להשאיר אותו פנוי, אחרת הוא מאוד יכעס.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

הלו, מדובר בשחקן הכי יעיל של וושינגטון:

https://sports.walla.co.il/item/3409926 ... cialbutton
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

זה לא רק על המגרש
ראיתם את הוא הגיב מדהים כשנפל עליו הקרטון? מנהיג!
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

קבוצה מטורללת. אין שם אחד שרוצה או מסוגל לשמור. ורחמנות על אבדיה.
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

Brose כתב: 07 ינואר 2021, 08:59 1 נקדות היום לאבדיה אמביד וסימונס אמרו בסיום המשחק :דני השחקן הטוב בעולם לא ראינו דבר כזה. לארי בירד קטן לידיו
מעניין אותי מה הלקקנים בספורט 5 אומרים
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ofri כתב: 07 ינואר 2021, 16:32
מעניין אותי מה הלקקנים בספורט 5 אומרים
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=357860
צפו בבלוק של דני אבדיה על אמביד מהלילה
בצל משחק חלש התקפית, הישראלי רשם פוזשן הגנתי בולט

אין על הגבלסייה שלהם.
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

עוד "משחק ענק של מייקל ג'ורדן הישראלי" 15 דקות 0 נקודות
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אתם זועקים שהתקשורת מתעסקת רק בו וכל ההודעות באשכול אן בי איי זה רק עליו .. אומנם סתלבט אבל הוא מעניין תביצה
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

מה ההייט על אבדיה?

כאילו, לא ציפתם שהם יאוננו מכל דבר שהוא יעשה? זה לא כזה ביג דיל.
לפחות הוא עושה דברים. פעם כל השחקנים שהיו שווים משהו לליגה הזאת היו מקבלים ארגזים ממכבי, דני וכספי, על זה שהם בליגה הזאת כבר נותן פה מוטבציה לילדים שאפשר להגיע מעבר ליורוליג

כאילו אם ים מדר לא היה בליגה הזאת ועושה משחק עם ריבאונד וחטיפה לא היינו אומר יא אללה תראו איזה מהלך מטורף הוא עושה. מה שגם, אבדיה באמת כישרוני והרבה יותר מנקודה, יש סיבה למה הוא ממשיך להושיב את הוצימורה בספסל. אם הוא היה בקבוצה כמו קליבלנד/שיקגו הייתי רואה אותו על דו ספרתי או קרוב לזה
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

עמית כתב: 09 ינואר 2021, 19:54 מה ההייט על אבדיה?

לפחות הוא עושה דברים. פעם כל השחקנים שהיו שווים משהו לליגה הזאת היו מקבלים ארגזים ממכבי, דני וכספי, על זה שהם בליגה הזאת כבר נותן פה מוטבציה לילדים שאפשר להגיע מעבר ליורוליג

כאילו אם ים מדר לא היה בליגה הזאת ועושה משחק עם ריבאונד וחטיפה לא היינו אומר יא אללה תראו איזה מהלך מטורף הוא עושה. מה שגם, אבדיה באמת כישרוני והרבה יותר מנקודה, יש סיבה למה הוא ממשיך להושיב את הוצימורה בספסל. אם הוא היה בקבוצה כמו קליבלנד/שיקגו הייתי רואה אותו על דו ספרתי או קרוב לזה
ים מדר הרבה יותר מוכשר ולא קיבל עשירית מהייפ שלו זו דעתי .
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

Brose כתב: 09 ינואר 2021, 20:24

גם אם כן - כישרון זה לא הכל

אבדיה יותר גבוה, יש לו גוף, הוא עובד יותר קשה, הוא יכול לשחק ביותר עמדות ולשמור על יותר עמדות

לים לא מתאים נבא עכשיו, הוא הרבה פחות יציב, הוא נמוך יותר ומאוד צנום ויש מיליון כאלה בליגה, מה הוא יביא אחרת?
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

עמית כתב: 09 ינואר 2021, 23:38
Brose כתב: 09 ינואר 2021, 20:24

אבדיה יותר גבוה, יש לו גוף, הוא עובד יותר קשה, הוא יכול לשחק ביותר עמדות ולשמור על יותר עמדות

לים לא מתאים נבא עכשיו, הוא הרבה פחות יציב, הוא נמוך יותר ומאוד צנום ויש מיליון כאלה בליגה, מה הוא יביא אחרת?
אמרתי כבר לפני זה באותו אשכול שההייפ סביבו לא שווה הוא לא הוכיח את עצמו ברמת יורוליג ויש מסביבו מערכת של יח"צ שאנחנו יודעים מאיפה היא באה
וזה מה שדוחה בו. אני מאמין שאם ים היה משאיר את שמו לשנה הוא נבחר בסיבוב הראשון יש לו ידיים טובות בהגנה וחוצפה בהתקפה (מה שאין לאבדיה ) אגב אני לא חושב שיש מישהו בגילו באירופה שמתקרב לסטט של ים כרגע ,כך שלא הייתי ממהר להגיד שיש אלף כמוהו .
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

Brose כתב:
עמית כתב: 09 ינואר 2021, 23:38
Brose כתב: 09 ינואר 2021, 20:24 ים מדר הרבה יותר מוכשר ולא קיבל עשירית מהייפ שלו זו דעתי .

אמרתי כבר לפני זה באותו אשכול שההייפ סביבו לא שווה הוא לא הוכיח את עצמו ברמת יורוליג ויש מסביבו מערכת של יח"צ שאנחנו יודעים מאיפה היא באה
וזה מה שדוחה בו. אני מאמין שאם ים היה משאיר את שמו לשנה הוא נבחר בסיבוב הראשון יש לו ידיים טובות בהגנה וחוצפה בהתקפה (מה שאין לאבדיה ) אגב אני לא חושב שיש מישהו בגילו באירופה שמתקרב לסטט של ים כרגע ,כך שלא הייתי ממהר להגיד שיש אלף כמוהו .
יש אלף כמוהו בליגה, ויש עוד עשרות כאלה בגיל שלו. אבדיה מביא משחק שונה

והבחירה המוקדמת באה מיחצ אבל גם בגלל אפקט לוקה/דראפט פח
וגם לדעתי לא חושב שיש כל כך הרבה פוורודים בדראפט שהגיע להם להבחר לפניו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

איזה דיון מביך... הלוואי שלים היה רבע מהכישרון והנתונים של אבדיה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםעמיתסומךEl dudernioRaiziאוהד כורסא
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

יובל כתב: 10 ינואר 2021, 09:08 איזה דיון מביך... הלוואי שלים היה רבע מהכישרון והנתונים של אבדיה.
אתה לא חייב להסכים אבל לא להגיד איזה דיון מביך .על מה אתה מתבסס בכלל שאתה אומר שלים אין רבע מהכישרון שלו ? תראה לי פרוספקט שבכלל מייצר נקודות כמו שים עושה השנה ? ודבר שני אני עוד זוכר מהפרום הקודם שהיית נגדו אז ברור לי מאיפה זה בא כמו השטיות שרשמת הוא לא יבחר לדראפט, צריך לשלוח אותו ללאומית,וכל מיני הזיות שרק הייטר שלו יכול לרשום
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

סתם נקודה למחשבה זה פרוספקט שאמור להבחר בסיבוב הראשון השנה איפה הוא ואיפה ים והוא משחק בליגה יותר גרועה https://www.proballers.com/basketball/p ... jokubaitis
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

זה דיון מביך כי אבדיה ומדר לא נמצאים באותו מגרש בכלל. אבדיה הוא שחקן NBA לגיטימי וים מדר הוא כיום שחקן טוב לליגה הישראלית. להגיד שים מדר הרבה יותר מוכשר מאבדיה זו דעה די הזויה, מה לעשות.
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

מדובר בסטאש רוב הסיכויים שישחק שם
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

Brose כתב: 10 ינואר 2021, 10:14
יובל כתב: 10 ינואר 2021, 09:08 איזה דיון מביך... הלוואי שלים היה רבע מהכישרון והנתונים של אבדיה.
אתה לא חייב להסכים אבל לא להגיד איזה דיון מביך .על מה אתה מתבסס בכלל שאתה אומר שלים אין רבע מהכישרון שלו ? תראה לי פרוספקט שבכלל מייצר נקודות כמו שים עושה השנה ? ודבר שני אני עוד זוכר מהפרום הקודם שהיית נגדו אז ברור לי מאיפה זה בא כמו השטיות שרשמת הוא לא יבחר לדראפט, צריך לשלוח אותו ללאומית,וכל מיני הזיות שרק הייטר שלו יכול לרשום
כל כך נכון.
לי אין דבר וחצי דבר נגד דני, כל אחד במקומו היה בוחר לשחק במכבי ת"א, בשביל הבמה.
רק ששוכחים שהוא היה שם שחקן שולי למעט בפלייאוף נגדנו, ואין ספק שהוא לקח את זה למקום טוב עם הסוכנים שלו.

הוא הגיע לקבוצה בעייתית מאד מאד מאדב NBA.
מה שבונים על ים בישראל זה הרבה יותר ממה שבנו אי פעם על דני בישראל כשחקן. דני בחיים לא היה אופציה ראשונה בישראל. ספק אם שניה או שלישית.
ועדיין יש לו מוסר עבודה נהדר שהלוואי ולים יהיה כמוהו כי בפוטנציאל כדורסל נטו, לדעתי לים יש יותר.
יהיה טוב הפועל!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לדעתי אבדיה ממש לא מוכשר יותר מים, בטח לא ברמה של "הלוואי שלים היה רבע מהכישרון של אבדיה".
לאבדיה יש יותר נתונים (גובה), יותר במה, יותר פסטיבלים ויותר הייפ.
בכל המקרים שבהם הם היו ביחד על אותו מגרש (דרבים, הזכיה של הצעירה באליפות אירופה) - תמיד ים הראה שהוא לא פחות דומיננטי/מוכשר ממנו.
הפוסט קיבל לייק אחדBrose
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 ינואר 2021, 10:48 לדעתי אבדיה ממש לא מוכשר יותר מים, בטח לא ברמה של "הלוואי שלים היה רבע מהכישרון של אבדיה".
לאבדיה יש יותר נתונים (גובה), יותר במה, יותר פסטיבלים ויותר הייפ.
בכל המקרים שבהם הם היו ביחד על אותו מגרש (דרבים, הזכיה של הצעירה באליפות אירופה) - תמיד ים הראה שהוא לא פחות דומיננטי/מוכשר ממנו.
כל מילה.
אבדיה מתעלה על ים בעיקר בגוף ובפיזיות וזה דבר שקשה לשפר משמעותית בגיל כזה. גם אם ים לא יגיע לאן בי איי או שיגיע ויהיה פחות טוב ודומיננטי מדני, אני בטוח שהוא זה שייתן את הטון בנבחרת כי הוא מוכשר יותר ומנהיג יותר אין ספק..
רק הזמן יוכיח
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לים יש מוסר עבודה מטורף על מה אתם מדברים?
הילד כל שנה מוסיף לעצמו עוד דברים ומשתפר ללא הפסקה.
להשוות את ים של השנה הזאת לזה של תחילת השנה שעברה זה שמים וארץ. וזה רק בגלל עבודה קשה והתמדה.

עכשיו אין ספק שמבחינת כישרון נטו אבדיה לא עולה בהרבה עם בכלל על ים. אבל כאשר מצרפים לזה את הפיזיות והנתונים של דני מתקבל הבדל משמעותי.
בשביל שים יוכל להתקרב לרמה של דני הוא חייב לעבוד על הקליעה מבחוץ, הוא כמעט כל משחק משחרר אירבול, ולהוות איום תמידי לפחות כמו שתמיר בלאט מהווה. כשים יסיים בליגה שלנו משחקים עם 6 מ 9 ל3 הוא יהיה שחקן לגיטימי ל nba
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

איך יכול להיות שהוא הקלע הישראלי הטוב ביותר השנה? ולהגיד שיש לו רבע מהיכולת של אבדיה זה הזיה ...
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Brose כתב: 10 ינואר 2021, 13:17 איך יכול להיות שהוא הקלע הישראלי הטוב ביותר השנה? ולהגיד שיש לו רבע מהיכולת של אבדיה זה הזיה ...
רק בקבוצה יש לנו קלעי ישראלי טוב ממנו.

בר טימור קולע 15 נק' למשחק (כמוהו) ב 27.2 דקות (לעומת 32.8 של ים)
עם 48.8% ל 2 ו 46.2% לשלוש (לעומת 4.2 ו 32.3 של ים) כאשר הבדל המהותי הוא בקליעה ל 3
כאש ב עם 2 שלושת למשחק עם מעל ל 45% ומדר עם 1.3 ופחות מ 35%.

ולא סתם ציינתי את תמיר בלאט שקולע 3 שלשות למשחק ב 50%.
אם ים יקלע בכמות ובאחוזים האלו, יחד עם היכולות הגופניות שלו הוא יתאים לליגה של הגדולים.
בנתיים הוא כל משחק זורק אירבול
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 10 ינואר 2021, 14:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

מסכים בר השנה שחקן מצוין ועדיין עקומת השיפור של מדר ניכרת בכך. הוא רק בן 20 לחשוב שהוא יכול להתפתח.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Brose כתב: 10 ינואר 2021, 13:59 מסכים בר השנה שחקן מצוין ועדיין עקומת השיפור של מדר ניכרת בכך. הוא רק בן 20 לחשוב שהוא יכול להתפתח.
ציינתי שהוא לומד ומתפח, אבל בשביל להיות מתאים ל NBA הוא חייב לשפר את הקליעה מבחוץ כך שהיא תהיה איום משמעותי
ולא יוכלו לתת לו מטר בשביל לסגור את החדירה
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

גארדים בגודל ובנפח של מדר יש עשרות באנביאיי ומאות מחוצה לו.
פורוורדים עם הסקילז שיש לאבדיה יש מעט

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Brose
קיבל.ה  10 לייקים

התכוונתי שהוא בן 20 שיפור הקליעה יבוא .זה אלמנט נרכש שאפשר גם בגיל שלושים לפתח.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

פישונט כתב: 10 ינואר 2021, 14:11 גארדים בגודל ובנפח של מדר יש עשרות באנביאיי ומאות מחוצה לו.
פורוורדים עם הסקילז שיש לאבדיה יש מעט

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
זה ההבדל המשמעותי וההסבר ללמה לדני אבדיה יש סיכוי להיות שחקן נבא לגיטימי ולים לא כל כך.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

הארדן בהופעת בכורה בברוקלין דופק טריפל דאבל עם 32 נק' והעולם ממשיך כרגיל

ומה שעוד יותר מוגזם בזה, שהוא אפילו לא סיים קלע מוביל של ברוקלין כי הוא רק שני לדוראנט שסיים עם 42
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אני בעוונותיי אוהד ניו ג'רזי נטס ומשם התגלגלתי למכבי ברוקלין לצערי, אבל גם ככה הקטע של הליגה בשנים האחרונות זה סופר-טים כאלו אז יאללה שביאו לי אליפות לפחות. ובקשר למשחק הלילה, זה לא סביר מה שהארדן ודורנאט עשו להגנה במשחק. התעללות..
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2021, 13:52
Brose כתב: 10 ינואר 2021, 13:17 איך יכול להיות שהוא הקלע הישראלי הטוב ביותר השנה? ולהגיד שיש לו רבע מהיכולת של אבדיה זה הזיה ...
רק בקבוצה יש לנו קלעי ישראלי טוב ממנו.

בר טימור קולע 15 נק' למשחק (כמוהו) ב 27.2 דקות (לעומת 32.8 של ים)
עם 48.8% ל 2 ו 46.2% לשלוש (לעומת 4.2 ו 32.3 של ים) כאשר הבדל המהותי הוא בקליעה ל 3
כאש ב עם 2 שלושת למשחק עם מעל ל 45% ומדר עם 1.3 ופחות מ 35%.

ולא סתם ציינתי את תמיר בלאט שקולע 3 שלשות למשחק ב 50%.
אם ים יקלע בכמות ובאחוזים האלו, יחד עם היכולות הגופניות שלו הוא יתאים לליגה של הגדולים.
בנתיים הוא כל משחק זורק אירבול
בהתחשב בזה ששנה שעברה ים לא היה בכלל איום משלוש זה שים השנה שחקן של 35% לשלוש ביותר מ4 זריקות למשחק זה מרשים. זה לא מדהים אבל זה כבר ממש לא חסרון.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

בוסטון בתצוגת שפל 105-75 לניקס קמבה חזר והביא 9 נקודות ג'יילן בראון עם 25 חוץ מזה הגארדים היו גרועים במיוחד היום פריצ'רד, טיג .כשטייטום לא על המגרש הקבוצה נראית חרבנה...
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הספסל שלנו גרוע, זה לא חדש. לא ברור למה איינג' מתקמצן על ה 28.5 מיליון של הייורד.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 18 ינואר 2021, 01:30 הספסל שלנו גרוע, זה לא חדש. לא ברור למה איינג' מתקמצן על ה 28.5 מיליון של הייורד.
ממש נגריה בנו שם. מה זה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוץ מקמבה, תומפסון וטיג, כל שאר הסגל שחקנים שלנו מהדראפט. הם מאמינים שאימון יכול לשפר נגרים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

מבאס. יש שם חמישייה שיכולה לקחת אליפות, אבל בלי ספסל אין על מה לדבר...
שליחת תגובה