ליגה בלקנית

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

Frenzy כתב: 09 ינואר 2021, 22:42 טוקוטו זה שחקן שחקן. איזה תענוג
לגמרי. קלאסה
והלוואי שזה משחק מייצג של טייריק. היה מצוין.
וגם היום זעק שחייבים עוד גארד. חייבים.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

נקודת האור - הקו הקדמי הנהדר של טוקוטו וג'ונס. הלוואי שזה ימשיך כך וסוף סוף נוכל להיות שקטים בעמדות האלו.

אני מאוד מודאג מאיך שאפשואו משחק. דווקא היה נראה שהוא עלה על מסלול לא רע אחרי המשחק מול נהריה, אבל כרגע זה מרגיש שהוא איבד לגמרי את הביטחון והוא מחמיץ גם זריקות פנויות לחלוטין וגם נראה רע מאוד בהגנה. קצת מבאס כי נראה שהוא באמת רוצה ואני מתרשם שהוא מאוד מדוכדך מהירידה ביכולת שלו.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 09 ינואר 2021, 22:59
לגמרי. קלאסה
לא שאני חושב שהקו האחורי שלנו מספיק טוב, אבל איך המשחק היום זעק שחייבים עוד גארד אם שיחקנו היום בלי יורק?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לגמרי. קלאסה
הלוואי ונוכל להשאיר את טוקוטו גם בעונה הבאה.
איזה שחקן.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל כתב: 09 ינואר 2021, 23:49
לגמרי. קלאסה
לא שאני חושב שהקו האחורי שלנו מספיק טוב, אבל איך המשחק היום זעק שחייבים עוד גארד אם שיחקנו היום בלי יורק?
היו לא מעט רגעים שראו מחסור בכישרון ובשחקן יוצר בקו האחורי. וגם הובלת הכדור לא הייתה מספיק טוב. ככה לי זה נראה היום. הקו האחורי לא מספיק טוב ולא מספיק מוכשר. ועם כל הכבוד להשקעה של רז אדם, שבאמת נותן הכל, הפועל נראית די בבעיה התקפית כשהוא על המגרש. לדעתי עוד גארד עם יכולת לייצר יכול מאוד לשפר את הקבוצה. יכול לאפשר לה לשחקן עם שלישיית גארדים יוצרים.אני בספק אם יורק זה האיש, בלי קשר לזה שיורק שחקן טוב
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

שוב, אני לא מבין איך אפשר להגיד שראו מחסור בכישרון, בשחקן יוצר, שהקו האחורי לא מספיק טוב
- ולכן צריך גארד, אם היה חסר לנו את יורק במשחק הזה. עד עכשיו לא השתכנעתי שהוא מתאים וגם לא ראיתי ממנו יכולת יותר מדי גבוהה, אבל מן הסתם אפשר לשפוט אותו כשהוא משחק ולא כשהוא נעדר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

שמעו אולי אנחנו חרא בליגה אבל מתי יצא לנו להגיד בתור אוהדי הפועל ברגל ובסל "לפחות אנחנו סבבה באירופה העונה"
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אגב, שוב קיבלנו תזכורת איזה תענוג זה שארז לא מאמן אותנו.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

צריך להגיד שזו הייתה חתיכת הופעה מרשימה של ג'ונס. מן הסתם לא בכל משחק הוא יסיים עם 22 נקודות ב-10/12 מהשדה אבל הוא הראה הרבה איכויות. הוא מרשים מאוד בהגנה, לא רק אתלטיות אלא גם קורא את המשחק מצוין, עירני, מקבל החלטות נכונות, נשאר עם המהלכים עד הסוף, ידיים טובות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל כתב: 10 ינואר 2021, 09:20 צריך להגיד שזו הייתה חתיכת הופעה מרשימה של ג'ונס. מן הסתם לא בכל משחק הוא יסיים עם 22 נקודות ב-10/12 מהשדה אבל הוא הראה הרבה איכויות. הוא מרשים מאוד בהגנה, לא רק אתלטיות אלא גם קורא את המשחק מצוין, עירני, מקבל החלטות נכונות, נשאר עם המהלכים עד הסוף, ידיים טובות.
הוא הראה גם רגליים מאוד טובות. לא מעט פעמים נשאר עם גארדים כמו רוצ'סטי והצליח לשמור אותם. למשל בשלשה בסיום המחצית של קינן אוונס, היא נכנסה כי בר בא לעזור לג'ונס על החדירה של רוצ'סטי. ובתכל'ס לא היה צריך בכלל כי ג'ונס שמר אותו מצוין.
הלוואי שזה משחק מייצג ליכולת שלו
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

מאוד אהבתי אצל ג'ונס גם את העובדה שהוא לא מנסה להתחכם לא עושה דברים שהוא ככל הנראה לא יודע לעשות.
כשהוא מקבל כדור בפנים (בעיקר אחרי פיק אנד רול מול כשהוא מצליח להשאר בפנים על שחקן נמוך ממנו) הוא לא מנסה להסתובב ולקלוע עם יד שניה או משהו דומה. פשוט משתמש בכוח ובפיזיות עדיפים כדי להתקרב לסל בכדרור אחד ואז עולה לקרש סל קלים.
מן הסתם זה לא בהכרח יעבוד מול שחקנים גדולים ופיזיים כמוהו, אבל טוב לראות שהוא לא מסתבך ולא מתבלבל אלא יודע לסיים כמו שצריך במצבים כאלה.
בנוסף תענוג לראות גבוה מהיר שמגיע מהר מאד למתפרצת ויכול לסיים החטאות של שחקנים אחרים או לסיים בעצמו אם האחרים יבינו שהוא יהיה שם איתם ויחפשו אותו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני קצת פסימי לגביו בהתקפה.
הוא מזיז רגליים, נראה מחויב, ממסה המון. אני קצת חושש מהקבוצות שיסתמו את הצבע ויכריחו אותו לקחת זריקות במרחק של מטר וחצי שניים מהטבעת. אני מניח שבמקרים כאלה נקבל ממנו משחקים עם אחוזים רעים מהשדה, מה גם שהוא ממש לא מניה בטוחה מהעונשין.
ואני ממש לא בונה על קסטריטיס שיכין עבורו תרגילים בהתקפה, לפחות כמו שהפועל מתנהלת העונה.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

אמש ניצחנו את הפועל חיפה.
ניצחון יפה שבלטו בו מספר דברים :
1. סוף סוף סנטר משמעותי מתחת לסל - נראה שההחתמה של הסנטר היתה בינגו. עכשיו צריך לשלב אותו במשחק ולבנות התקפות שבהן הוא מקבל כדורים.
2. טוקוטו - משחק מעולה ושחקן משמעותי.
3. אין להפועל קלעי 3 - חייבים לשפר את הדבר הזה.
4. במרבית המשחק שיחקנו הגנה טובה.
5. נפילה גדולה כשים לא על המגרש.

מקווה שנמנף את הנצחון הזה לעוד נצחונות בליגה ונצא ממיני בור שבו אנחנו נמצאים.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

ברוך אתה אדושם בורא פרי ה-Center
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא שיחקו אתמול דיבלר ויורק שהם קלעי 3 מצויינים. לא חושב שיש לנו מחסור. היה עוזר עוד גארד יוצר במקום אחד משניהם.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

נועם שחם כתב: 10 ינואר 2021, 14:57 לא שיחקו אתמול דיבלר ויורק שהם קלעי 3 מצויינים. לא חושב שיש לנו מחסור. היה עוזר עוד גארד יוצר במקום אחד משניהם.
אתה בכל מקרה יכול לשתף רק אחד מהם
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בני12 כתב: 10 ינואר 2021, 15:08
נועם שחם כתב: 10 ינואר 2021, 14:57 לא שיחקו אתמול דיבלר ויורק שהם קלעי 3 מצויינים. לא חושב שיש לנו מחסור. היה עוזר עוד גארד יוצר במקום אחד משניהם.
אתה בכל מקרה יכול לשתף רק אחד מהם
צודק..
Giladschlez
קיבל.ה  10 לייקים

עד כמה שזכור לי זה ניצחון ראשון שלנו כשאנחנו לא קולעים טוב מהשלוש.
ובכלל משחק לא רע למרות אחוזים רעים בקליעה לשלוש, שזה עד כה גם לא קרה.
די מעודד וגם מראה את החשיבות של סנטר שמשפיע לטובה על המשחק, ואת זה שאנחנו (אולי?) לא תלויים בקליעה בשלוש באופן מוחלט.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

בספורט מכבי כתבו שהמשחק נגד חולון ביום חמישי.
מעבר לכך לא ראיתי אף אזכור או סימוכין..
יש למישהו פרטים נוספים?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לפי אתר המנהלת ואתר הליגה הבלקנית, המשחק נגד חולון יתקיים ביום שישי ב-14:00, בחולון (נקבע בהגרלה).
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל כתב: 11 ינואר 2021, 11:44 לפי אתר המנהלת ואתר הליגה הבלקנית, המשחק נגד חולון יתקיים ביום שישי ב-14:00, בחולון (נקבע בהגרלה).
הלכה השנ"צ
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

יש סיכוי שמחתימים את טוקטו לעוד עונה כבר מעכשיו ? זר מוצלח כזה בעמדה הזו קשה למצוא.. הוא באמת ניהל לנו חלק מהמשחק והרבה התבסס עליו הוא עושה הכול אסיסיטים ריבאונד נקודות בצבע באמת מעולה!!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הלך המומנטום כתב:אני קצת פסימי לגביו בהתקפה.
הוא מזיז רגליים, נראה מחויב, ממסה המון. אני קצת חושש מהקבוצות שיסתמו את הצבע ויכריחו אותו לקחת זריקות במרחק של מטר וחצי שניים מהטבעת. אני מניח שבמקרים כאלה נקבל ממנו משחקים עם אחוזים רעים מהשדה, מה גם שהוא ממש לא מניה בטוחה מהעונשין.
ואני ממש לא בונה על קסטריטיס שיכין עבורו תרגילים בהתקפה, לפחות כמו שהפועל מתנהלת העונה.
אני פחות חושש מזה מהסיבה הפשוטה שהוא כמעט לא עשה נקודות מכדורים שהכניסו לו פנימה. 6 נקודות בלבד למיטב זכרוני. הוא היה מעין גרבג' מן שניזון מריבאונד בהתקפה ומריצה במתפרצות. ועדיין הגיע למספרים מרשימים. לא מצפה ממנו לקבל כדור בהתקפה מסוגרת בפוסט אפ או בכל דרך אחרת ולייצר מזה נקודות ביכולת אישית. אני מניח שאם נבנה קצת תרגילים של בק דור או פיק אנד רול שבהם הוא יוכל לקבל אלי הופ או קרש סל ולסיים זה בהחלט יספיק להתקפות מסודרות בזכות הרגליים המאוד מהירות שלו.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני מסכים שהוא מביא מימדים נוספים שזאנה לא הביא איתו. הוא מאוד אתלטי, תזזיתי, קופץ על כל כדור ומשקיע בלי סוף וזה ראוי להערכה, באמת אין ספק שהוא יכול לספק ככה גם לא מעט נקודות מזבל במשחקים מסוימים. אני פשוט קצת חושש שאם יאלצו אותו לזרוק מטר וצפונה מהטבעת נקבל ממנו משחקים מחרידים.. זה יהיה גם תלוי בתרגילים שיבנו עבורו וגם ביכולת הקליעה מרחוק. אם נסיים ערבים עם אחוזים שוכמניים מחוץ לקשת, היריבות פשוט יחנו 3 שחקנים בצבע ונגמר העסק ופה אני חושב שהתקפית יהיו משחקים שהוא יסיים עם כלום נקודות, וגם ככה נקודות זה לא משהו שאנחנו מקבלים מהזרים שלנו בדרך כלל.
הלוואי ואני טועה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הלוואי שישקיעו מאמץ כדי לסגור אותו, זה ישחרר את טוקוטו...
שליחת תגובה