על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 01 ינואר 2021, 16:08
Adar כתב:נעשו כבר בדיקות לגבי האופציה שבן אדם שהתחסן עדיין יכול להיות מדבק? זאת אומרת, הגיוני שאדם שקיבל 2 מנות חיסון יידבק בקורונה, לא יהיו לו תסמינים בזכות החיסון, אבל הוא בכל זאת יוכל להדביק את הסביבה שלו?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
החיסון אחרי שתי מנות נותן סבירות של 85% הגנה או משהו בסגנון, כלומר תמיד יכול להיות מקרה שמישהו שקיבל את החיסון , לא באמת פיתח נוגדנים, יחלה (עם או בלי סימפטומים) וידביק אחרים.
החיסון לא נותן 100% הגנה, מה שהוא נותן זה ירידה משמעותית של מקדם ההדבקה המפורסם.
רק תיקון קטן - שבועיים אחרי המנה הראשונה זה כבר 80%. אחרי שתי מנות זה 95% הגנה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

להבנתי (אבל אל תיקח אותי במילה) שבועיים אחרי המנה הראשונה זה הגנה של 50% ושבועיים אחרי השנייה זה עולה לבין 85-95%.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 01 ינואר 2021, 22:34 להבנתי (אבל אל תיקח אותי במילה) שבועיים אחרי המנה הראשונה זה הגנה של 50% ושבועיים אחרי השנייה זה עולה לבין 85-95%.
בדקתי ונראה שאתה צודק. קטע מוזר שפייזר בעצמם אומרים שזה 82% אחרי המנה הראשונה, ו52% "בין המנה הראשונה לשניה" . שזו הבחנה שנראית לי די מפגרת ובכל זאת הם עשו אותה. מענין. כנראה ירידה בנוגדנים אחרי שבוע או משהו בסגנון? אנערף. למי שתמענין, עמוד 56 פה
https://www.fda.gov/media/144246/download
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הפועל כתב: 02 ינואר 2021, 10:51
מילפורד כתב: 01 ינואר 2021, 22:34 להבנתי (אבל אל תיקח אותי במילה) שבועיים אחרי המנה הראשונה זה הגנה של 50% ושבועיים אחרי השנייה זה עולה לבין 85-95%.
בדקתי ונראה שאתה צודק. קטע מוזר שפייזר בעצמם אומרים שזה 82% אחרי המנה הראשונה, ו52% "בין המנה הראשונה לשניה" . שזו הבחנה שנראית לי די מפגרת ובכל זאת הם עשו אותה. מענין. כנראה ירידה בנוגדנים אחרי שבוע או משהו בסגנון? אנערף. למי שתמענין, עמוד 56 פה
https://www.fda.gov/media/144246/download
זה לא כזה מוזר (רק הניסוח קצת עקום).
הקבוצה "אנשים שקיבלו מנה אחת ואחר כך חלו" (סה"כ חמישים בני אדם) מורכבת משתי תת-קבוצות - אלה שחלו אחרי מנה שנייה (11 אנשים) ואלה שחלו לפני מנה שנייה (39 אנשים).
יש לנו שלוש קבוצות (שתיים חלקיות ואחר שהיא הסך הכול של שתי הראשונות), לכל אחת מקדם ההגנה שחושב לה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

2 דברים מעניינים על בריטניה ואסטרה-זניקה:
1. אישרו אמש את החיסון שלהם שם. היתרון של החיסון הזה שהוא לא צריך קירור ברמה קיצונית כמו החיסונים האחרים, ומספיק קירור מינימלי. המשמעות היא שקל מאוד לשנע את זה ממקום למקום, קל ליצור תחנות חלוקה, ואין מנות שמתבזבזות (כי אין תוקף של כמה שעות החל מהרגע שמפשירים את זה).
2. בריטניה החליטו על טקטיקה שונה לגבי החיסונים. במקום ״לבזבז״ משאבים על לחסן את כל האוכלוסייה פעמיים, ובמקום זה כולם יקבלו מנה אחת בלבד (שאמורה להביא אותם לפי מה שהבנתי לרמת חסינות של 65%), ורק אוכלוסיות בסיכון וצוותי רפואה יקבלו 2 מנות. (אין לי מושג אם זה חכם או יעבוד, אבל זו גישה מעניינת)
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

red in blood כתב: 02 ינואר 2021, 21:04 2 דברים מעניינים על בריטניה ואסטרה-זניקה:
1. אישרו אמש את החיסון שלהם שם. היתרון של החיסון הזה שהוא לא צריך קירור ברמה קיצונית כמו החיסונים האחרים, ומספיק קירור מינימלי. המשמעות היא שקל מאוד לשנע את זה ממקום למקום, קל ליצור תחנות חלוקה, ואין מנות שמתבזבזות (כי אין תוקף של כמה שעות החל מהרגע שמפשירים את זה).
2. בריטניה החליטו על טקטיקה שונה לגבי החיסונים. במקום ״לבזבז״ משאבים על לחסן את כל האוכלוסייה פעמיים, ובמקום זה כולם יקבלו מנה אחת בלבד (שאמורה להביא אותם לפי מה שהבנתי לרמת חסינות של 65%), ורק אוכלוסיות בסיכון וצוותי רפואה יקבלו 2 מנות. (אין לי מושג אם זה חכם או יעבוד, אבל זו גישה מעניינת)

יש גם יתרון בכך שזהו חיסון הפועל בשיטה קלאסית ישנה של חיסונים ולא בשיטה החדשה של פייזר/מודרנה
זה יתרון בכך שיותר קל לשכנע לחסן כך וכבר יודעים הרבה יותר על תופעות לוואי אפשריות
נערך לאחרונה על ידי dino ב 03 ינואר 2021, 01:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

והיה די ברור ברגע שיצאו לסגר העכשוי, שהוא יצטרך החמרה בעיקר סביב מערכת החינוך
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

red in blood כתב: 02 ינואר 2021, 21:04 2. בריטניה החליטו על טקטיקה שונה לגבי החיסונים. במקום ״לבזבז״ משאבים על לחסן את כל האוכלוסייה פעמיים, ובמקום זה כולם יקבלו מנה אחת בלבד (שאמורה להביא אותם לפי מה שהבנתי לרמת חסינות של 65%), ורק אוכלוסיות בסיכון וצוותי רפואה יקבלו 2 מנות. (אין לי מושג אם זה חכם או יעבוד, אבל זו גישה מעניינת)
אבל אם הניסויים בסקאלה גדולה נערכו רק עם שתי מנות, אז רמת החסינות לגביהם מתייחסת רק לטווח של ה3 שבועות שבין המנה הראשונה לשנייה, לא? כך שטווח השגיאה יכול להיות הרבה יותר גדול, ההשפעה בפועל יכולה להתגלות כאפסית, בלי שיש להם מושג מה נכון לעשות עם אנשים שקיבלו את המנה הראשונה לפני חצי שנה(לצורך העניין). בנוסף לסכנה של אידיוטים שלא באמת מחוסנים אבל בטוחים שהם יכולים ללקק עכשיו ידיות בשירותים ציבוריים.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב: 03 ינואר 2021, 00:58 והיה די ברור ברגע שיצאו לסגר העכשוי, שהוא יצטרך החמרה בעיקר סביב מערכת החינוך
החמרה במערכת החינוך של החילונים.
אף אחד אפילו לא רומז בצחוק שינסו לאכוף את זה על המערכת החרדית.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בני12 כתב: 03 ינואר 2021, 11:10
dino כתב: 03 ינואר 2021, 00:58 והיה די ברור ברגע שיצאו לסגר העכשוי, שהוא יצטרך החמרה בעיקר סביב מערכת החינוך
החמרה במערכת החינוך של החילונים.
אף אחד אפילו לא רומז בצחוק שינסו לאכוף את זה על המערכת החרדית.
אתה לגמרי צודק וזאת אחת הסיבות שפה, בארץ הפוליטיקה, אי אפשר להתנהל נכון לפי הצבעים(אזור אדום, כתום או ירוק)
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

למדינת ישראל אין תוחלת בעולם שאליו היא רוצה להשתייך.

מרגיש כמו הסנדק, Just when I thought I was out, they pull me back in
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

ff0000 כתב: 03 ינואר 2021, 01:31
red in blood כתב: 02 ינואר 2021, 21:04 2. בריטניה החליטו על טקטיקה שונה לגבי החיסונים. במקום ״לבזבז״ משאבים על לחסן את כל האוכלוסייה פעמיים, ובמקום זה כולם יקבלו מנה אחת בלבד (שאמורה להביא אותם לפי מה שהבנתי לרמת חסינות של 65%), ורק אוכלוסיות בסיכון וצוותי רפואה יקבלו 2 מנות. (אין לי מושג אם זה חכם או יעבוד, אבל זו גישה מעניינת)
אבל אם הניסויים בסקאלה גדולה נערכו רק עם שתי מנות, אז רמת החסינות לגביהם מתייחסת רק לטווח של ה3 שבועות שבין המנה הראשונה לשנייה, לא? כך שטווח השגיאה יכול להיות הרבה יותר גדול, ההשפעה בפועל יכולה להתגלות כאפסית, בלי שיש להם מושג מה נכון לעשות עם אנשים שקיבלו את המנה הראשונה לפני חצי שנה(לצורך העניין). בנוסף לסכנה של אידיוטים שלא באמת מחוסנים אבל בטוחים שהם יכולים ללקק עכשיו ידיות בשירותים ציבוריים.
מרגש לראות איך הבריטים שומרים על קו אחיד של לעשות כל מה שלא נכון עם הקורונה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

היום מפורסם כי חברת מודרנה תספק לישראל 6 מיליון מנות חיסון המספיקות ל3 מיליון אזרחים עוד החודש
אלו חדשות ישנות במידה מסויימת
ברור שמישהו מנסה ליצור כאן סיפור, לייצר איזשהי מעשיית גבורה איך המנהיג הדגול הגיע והציל אותנו
רק מזכיר שישראל הייתה המדינה ה3 לאשר את החיסון אחרי ארה״ב וקנדה, בנוסף, ישראל הייתה מבין המדינות הראשונות להשקיע במודרנה ותהליך פיתוח החיסון שלה עוד בתחילת המגפה

בכל אופן, בצד החיובי ונטול הפוליטיקה של העניין, ככל הנראה לא תהייה האטה בקצב ההתחסנות בישראל ואנחנו צפויים להגיע לחסינות העדר עד סוף הרבעון הראשון של השנה
בצד הפחות משמח של החדשות, קצב ההדבקה בישראל עולה ומתגבר בצורה מטרידה אך צפויה אל מול אוזלת היד של המדינה, ככה זה שמקבלים החלטות פוליטיות גרידא
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://healthy.walla.co.il/item/3409548

אל תחסנו רק במנה אחת יא קקי(גרוטו)
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אני לא מבין איך ישנם אנשים שחושבים שהסגר יקח עד שבועיים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

ובינתיים מתברר שלמרות שמנכל פייזר נתן לנו חיסונים לפני כולם רק כי ביבי המלך (!) הצליח להשפיע על הלב היהודי החם שלו, פייזר פתאום הפכו לאנטישמים מוצצי דם ומוכנים עכשיו להקדים משלוח חיסונים רק אם ישראל תמכור להם דאטה רפואי על המתחסנים.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אוי לא שני הנודניקים האלה
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 4 לייקיםGiovanni GiorgioלחמןdekellevyOFEK5050
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

הפועל כתב: 07 ינואר 2021, 22:47 ובינתיים מתברר שלמרות שמנכל פייזר נתן לנו חיסונים לפני כולם רק כי ביבי המלך (!) הצליח להשפיע על הלב היהודי החם שלו, פייזר פתאום הפכו לאנטישמים מוצצי דם ומוכנים עכשיו להקדים משלוח חיסונים רק אם ישראל תמכור להם דאטה רפואי על המתחסנים.
היה ברור שמדובר במשהו כזה, וטוב מאוד שעושים את זה
ישראל היא חלום רטוב של כל חוקר
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

למרבה הצער זה לא ברור, כי מרבית האנשים שומעים את השקרים שביבי ושלוחיו מפיצים בנושא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

זה משהו מיוחד בכלל?
נשמע לי הגיוני שהיצרניות ירצו לאסוף נתונים כאלה, ונראה לי הגיוני שהמדינות ירצו\יסכימו לספק אותם (בסך הכול כולם רוצים לדעת אם חיסון זה או אחר מצמיח לאנשים זנב).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אין לי מושג אם זה מיוחד או לא. בעיניי אישית זה נשמע סביר על פניו. מה שמפריע זה
א. הטענה האלטרנטיבית השקרית שמפומפמת לציבור הישראלי לפיה פייזר הביאה לנו את החיסונים עקב מעמדו ויכולותיו יוצאות הדופן של נתניהו בשילוב הלב היהודי החם של מנכל פייזר, ולא בעצם כי משתמשים בנו כסוג של פיילוט בעקבות שילוב של התפרצות רצינית (תודה ביבי!) ומערכת בריאות ציבורית איכותית (לא תודות לביבי). מדינות אחרות יושבות ובכוונה לא מחסנות בינתיים, כדי לראות איך הפיילוט שלנו יתקדם. אף אחד לא עשה לביבי ולנו טובה
https://www.theguardian.com/world/2021/ ... ons-unfold
ב. חוסר השקיפות (כרגיל). אם מדובר במהלך מתבקש, לא יוצא דופן, וללא חשיפת מידע פרטי רגיש בעל פוטנציאל לפגיעה באזרחים ישראליים, שיתכבדו ויחשפו את כל ההסכמים

בקיצור מפריע לי שלטובת האינטרסים ראש הממשלה הנאשם מדינת ישראל לא אומרת אמת. כרגיל
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

teknoboy כתב: 08 ינואר 2021, 21:17 זה משהו מיוחד בכלל?
נשמע לי הגיוני שהיצרניות ירצו לאסוף נתונים כאלה, ונראה לי הגיוני שהמדינות ירצו\יסכימו לספק אותם (בסך הכול כולם רוצים לדעת אם חיסון זה או אחר מצמיח לאנשים זנב).
כמעט כולם מוכנים לשתף את האינפורמציה אבל מעטות המדינות שהתנאים בהן אופטימליים כמו בישראל
ישראל היא מדינה מבודדת, אין לה גבולות יבשתיים שדרכם יש תנועה מאסיבית של אנשים
לישראל מערכת בריאות ציבורית יחסית מפותחת שחולשת על מרבית האוכלוסיה
בישראל יש מגוון גנטי רחב
בישראל פילוג הגילאים האוכלוסיה רחב יחסית בניגוד למדינות מערב שבהן האוכלוסיה יחסית מבוגרת
לישראל יש כסף
והכי חשוב, ישראל כבר הוכיחה שהיא מסוגלת לחסן ביעילות ובמהירות ולכן גם הדאטה יגיע מהר
סהכ ישראל היא באמת סוג של גן עדן ליצרני החיסונים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

את כל זה אני מבין. השאלה שלי היא האם ההסכם הזה הוא משהו מיוחד או סטנדרטי בכל הסכם של אספקת חיסונים\תרופות. אולי במקרה יש פה מישהי שיודעת (או יודע).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://madaduhcom.wpcomstaging.com/202 ... ה-של-אורל/
לדעתי חשוב לקרוא הכל. אני מסכים עם כל מילה שלו.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

teknoboy כתב:את כל זה אני מבין. השאלה שלי היא האם ההסכם הזה הוא משהו מיוחד או סטנדרטי בכל הסכם של אספקת חיסונים\תרופות. אולי במקרה יש פה מישהי שיודעת (או יודע).
יש מעט מדינות שיכולות לספק מידע מפורט כמו שאפשר בארץ
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

סומך כתב: 09 ינואר 2021, 16:23
teknoboy כתב:את כל זה אני מבין. השאלה שלי היא האם ההסכם הזה הוא משהו מיוחד או סטנדרטי בכל הסכם של אספקת חיסונים\תרופות. אולי במקרה יש פה מישהי שיודעת (או יודע).
ברוב המוחלט של המדינות מערכת הבריאות ציבורית, ואפילו מרכזית ולא מחולקת לארגונים מתחרים.
אני לא בטוח שאני מבין מאיפה נובע הפירוט הזה, אבל אני מוכן לקבל את זה כהנחה.
בכל מקרה זה לא קריטי, כי בכל מקרה זה לא עונה בשום צורה על התהייה שלי. :evil-grin:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

teknoboy כתב: 09 ינואר 2021, 16:35
סומך כתב: 09 ינואר 2021, 16:23
ברוב המוחלט של המדינות מערכת הבריאות ציבורית, ואפילו מרכזית ולא מחולקת לארגונים מתחרים.
אני לא בטוח שאני מבין מאיפה נובע הפירוט הזה, אבל אני מוכן לקבל את זה כהנחה.
בכל מקרה זה לא קריטי, כי בכל מקרה זה לא עונה בשום צורה על התהייה שלי. :evil-grin:
אני לא באמת יודע אני רק יכול לשער שהמצב עם הקורונה הוא לא סטנדרטי ככ וכי הדאטה משחקת דפקת חשוב בשיקולים של החברות המסחריות
בנוסף אני חושב שזה באמת ההערכות הטובה של ישראל ששיחקה תפקיד מרכזי, מדינות שהתחילו להתחסן נתקלו בבעיות לוגיסטיות רציניות וכשלים שהביאו לניצול נמוך בהרבה מהמתרחש בישראל
אם אני לא טועה קראתי כי פייזר מייצרת בהולנד את החיסון ועדיין ההולנדים מתקשים עם השינוע והאחסון שלו למרות היתרון שהחיסון מיוצר בשטחה
מעבר לכך גם האיחוד האירופי מערים המון קשיים על הרגולציה של החיסון והתחלת התהליך מה שנגיד בישראל כמעט ולא היה קיים
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מישהו אולי יודע על מקום באיזור תל אביב שמחסנים שם גם אוכלוסיות לא בסיכון?
אני יותר ויותר שומע על מקומות שמחסנים כי אנשים לא מגיעים להתחסן וזה קורה אפילו מבלי להידחף או להתקמבן
החברים שלי מצפון הארץ מדווחים לי כי בכפרים הערביים סביבם פשוט מחסנים כמעט את כל מי שטורח להגיע, לא משנה מי הוא ומה המצב שלו
אותו הדבר גם בערים קטנות ומרוחקות
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 10 ינואר 2021, 14:37 מישהו אולי יודע על מקום באיזור תל אביב שמחסנים שם גם אוכלוסיות לא בסיכון?
אני יותר ויותר שומע על מקומות שמחסנים כי אנשים לא מגיעים להתחסן וזה קורה אפילו מבלי להידחף או להתקמבן
החברים שלי מצפון הארץ מדווחים לי כי בכפרים הערביים סביבם פשוט מחסנים כמעט את כל מי שטורח להגיע, לא משנה מי הוא ומה המצב שלו
אותו הדבר גם בערים קטנות ומרוחקות
יצא לי לקרוא בימים האחרונים כתבות שמספרות על קבוצות ברשתות החברתיות שעושות בדיוק את זה, תנסה להצטרף לקבוצות כאלה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לתכנת שוב פעם את החיסון?

https://www.israelhayom.co.il/article/838659

המוטציה הדרום אפריקנית עמידה בפני נוגדים של מחלימי קורונה
(מחקר ראשוני)
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הסיכוי שזה כך גם לחיסון קטן בהרבה (כי החיסון הרבה יותר קטן וממוקד תיפקוד)
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הבדיחה היומית מתוצרת רבנית
https://www.israelhayom.co.il/article/838655

מרצה פופולרי רמז: חיסון נגד קורונה יהפוך אתכם להומואים
הרב דניאל עשור טען בשיחה כי "כל חיסון שנעשה על ידי מצע עוברי גורם לנטיות הפוכות" • בנוסף אמר כי מטרת החיסונים – לדלל את אוכלוסיית העולם
لا إله
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב: 10 ינואר 2021, 16:37 הבדיחה היומית מתוצרת רבנית
https://www.israelhayom.co.il/article/838655

מרצה פופולרי רמז: חיסון נגד קורונה יהפוך אתכם להומואים
הרב דניאל עשור טען בשיחה כי "כל חיסון שנעשה על ידי מצע עוברי גורם לנטיות הפוכות" • בנוסף אמר כי מטרת החיסונים – לדלל את אוכלוסיית העולם
אז לא כדאי להזריק את החיסון להומואים כדי להפוך את הנטיה שלהם ?
יותר פשוט ויעיל מטיפולי המרה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2 ... 671026.htm
בן 23 התחסן נגד קורונה ופיתח תסמונת דלקתית נדירה
כיממה לאחר שהצעיר חוסן התפתחה בגופו התסמונת - שגורמת גם לפגיעה חמורה בתפקוד הלב
בבית החולים הדסה גילו שלפני שקיבל את הזריקה, הוא היה חולה א-סימפטומטי ותוהים אם מדובר במקריות
מנהל מחלקת הקורונה: "צריך להיזהר בחיסון של אנשים שחלו בעבר בקורונה"
מצבו כרגע מוגדר קל אחרי שאושפז בטיפול נמרץ
لا إله
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

its-sick כתב: 10 ינואר 2021, 18:21 https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2 ... 671026.htm
בן 23 התחסן נגד קורונה ופיתח תסמונת דלקתית נדירה
כיממה לאחר שהצעיר חוסן התפתחה בגופו התסמונת - שגורמת גם לפגיעה חמורה בתפקוד הלב
בבית החולים הדסה גילו שלפני שקיבל את הזריקה, הוא היה חולה א-סימפטומטי ותוהים אם מדובר במקריות
מנהל מחלקת הקורונה: "צריך להיזהר בחיסון של אנשים שחלו בעבר בקורונה"
מצבו כרגע מוגדר קל אחרי שאושפז בטיפול נמרץ
זה נגיד מעניין. הבנתי שזה קרה לו כבר לפני שבועיים, אז שמרו את זה בשקט עד שיהיה אפשר לפרסם שהוא התאושש,
אבל הנה לנו המקרה האחד למיליון.
0.0000001 אאלט.
חראם על הבחור, אבל אם בזה עסקינן, קדימה להמשיך בכל הכח
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

“ אבל המאומתים הקשים עוד יותר מדאיגים אותנו, עברו את רף אלף החולים עם 300 קריטיים ומונשמים. 17% מתוכם קיבלו מנת חיסון אחת", הוסיפה.

דוקטורה אלרועי פרייס, עם נתון מדאיג לגבי המתחסנים(במנה הראשונה, אך בכל זאת מצופה איזשהו אפקט של קורונה קלה יותר)
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

dino כתב: 12 ינואר 2021, 20:18 “ אבל המאומתים הקשים עוד יותר מדאיגים אותנו, עברו את רף אלף החולים עם 300 קריטיים ומונשמים. 17% מתוכם קיבלו מנת חיסון אחת", הוסיפה.

דוקטורה אלרועי פרייס, עם נתון מדאיג לגבי המתחסנים(במנה הראשונה, אך בכל זאת מצופה איזשהו אפקט של קורונה קלה יותר)
זה לא נתון שאפשר להסיק ממנו יותר מדי. אם כבר, בהתחשב בכך שרוב האוכלוסיה המבוגרת (והפגיעה יותר) כבר התחסנה אז 17% אולי נשמע דווקא טוב

והנה כותרת ענקית בYNET שבאמת התנונים מראים שהמנה הראשונה עוזרת
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

dino כתב: 12 ינואר 2021, 20:18 במנה הראשונה, אך בכל זאת מצופה איזשהו אפקט של קורונה קלה יותר
לא נכון, מצפים לפחות מקרים של חולים סימפטומטיים, וגם שם היעילות לא באמת הוכחה(בשלב 3 כולם קיבלו מנה שנייה תוך 3-4 שבועות, ומספר ההדבקות בתקופה הזאת לא היתה מספיק גדול כדי להגיע למסקנות משמעותיות).
מצד שני, רוב האוכלוסיה בסיכון כבר אחרי מנת חיסון אחת, ככה שגם אם החיסון מוריד את הסיכוי לחלות כבר אחרי מנה אחת, עדיין צפוי להיות אחוז מאוד גדול של מאושפזים שכן קיבלו את החיסון פשוט כי הסיכוי של אנשים בקבוצת סיכון להגיע לאשפוז בהנתן שהם נדבקו הוא הרבה יותר גבוה.
זה לפני שלוקחים בחשבון שאנשים שבטוחים שאחרי מנה אחת הם מיידית חסינים למחלה ויכולים ללכת ללקק ידיות בשירותים ציבוריים, כשהנסיון לדחוף את הרעיון המזוויע - לתת מנה אחת לכולם כי זה אולי עוזר במידה מסויימת, ואת השניה כשיהיה, אם בכלל, ולקוות לטוב - בטח לא עזר בקטע הזה. ואת אלה שנדבקו לפני שחוסנו בכלל אבל הסימפטומים התחילו להופיע רק אחרי.

היום התחילון לתת את המנה השניה, והחסינות שתהיה לאנשים האלה בעוד שבוע זה הדבר החיד ש"מצופה".
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

פה אמסטרדמסקי בפייק ניוז מפואר כשהוא מסתיר את זה שמודיעין עלית אחת הערים הצעירות במדינה
שליחת תגובה