אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מתי זאת שנת ה״עופו מהפועל״ של המועדון?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

dino כתב: 04 אוגוסט 2022, 14:35 מתי זאת שנת ה״עופו מהפועל״ של המועדון?
הייתה השנה אבל היא נגמרה מהר בחסות ועדת הקישוט.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה יותר
גם עוד 100 שנה לא נעוף מפה
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

רדפוקס כתב: 04 אוגוסט 2022, 14:47

חחחחח ועדת הקישוט זה מצחיק. באמת לא מצליח להבין מה הוא נותן להם כדי שישבו בשקט. הם גמרו את טביב והעיפו אותו על עשירית מימה שניסנוב עושה. מה כי טביב לא נתן להם דברים, באמת מעניין אותי מה נתן להם ניסנוב שהם הפסיקו את החרם. באמת ועדת קישוט אם יותר חשוב להם כמה מנויים מעתיד המועדון. ממליץ לועדת הקישוט להתארגן מאצילי ודור מיכה על קצת אבקה שתעביר להם ביותר סבבה את החמישיות שנקבל בדרבים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

דוגיס כתב: 06 אוגוסט 2022, 13:16

חחחחח ועדת הקישוט זה מצחיק. באמת לא מצליח להבין מה הוא נותן להם כדי שישבו בשקט. הם גמרו את טביב והעיפו אותו על עשירית מימה שניסנוב עושה. מה כי טביב לא נתן להם דברים, באמת מעניין אותי מה נתן להם ניסנוב שהם הפסיקו את החרם. באמת ועדת קישוט אם יותר חשוב להם כמה מנויים מעתיד המועדון. ממליץ לועדת הקישוט להתארגן מאצילי ודור מיכה על קצת אבקה שתעביר להם ביותר סבבה את החמישיות שנקבל בדרבים
זה לא מה שטביב לא נתן להם, אלא זה שטביב פעל נגדם ונגד שירי השואה ואפילו סגר את שער 5 וזה מה שגרם להם להצטרף ולתמוך במחאה (המוצדקת).
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

שכתוב מרהיב של ההיסטוריה
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםבר קולמוסא
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

יש לי ביקורת רבה על הניסנובים, ובגדול לא סובל אותם ואת ההתנהלות שלהם אבל את טביב העיפו על עשירית ממה שהם עשו? ברצינות?
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

יהלום14אדום כתב: 06 אוגוסט 2022, 22:16

יש לי ביקורת רבה על הניסנובים, ובגדול לא סובל אותם ואת ההתנהלות שלהם אבל את טביב העיפו על עשירית ממה שהם עשו? ברצינות?
תראה אני תמיד חשבתי שטביב היה הבעלים הכי זבל שהיה לנו עד ששני הנוכלים האלה הגיעו. אומנם הם עוד לא הגיעו לסדרי גודל של הגנבה מהמועדון והקומבינות אבל אצל הכלב הזה לפחות היה טיפה השגיות מקצועית אולי בחסות ההבנה הלא רע שלו בכדורגל. הם כל כך גרועים שגם לעשות עלינו כסף וקןמבינות הם לא כאלה מוצלחים.

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אם אתה מצמיד לי אקדח לראש ואני צריך לבחור, אני בוחר בטביב בלי למצמץ.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

Tenacious D כתב: 07 אוגוסט 2022, 08:35

תראה אני תמיד חשבתי שטביב היה הבעלים הכי זבל שהיה לנו עד ששני הנוכלים האלה הגיעו. אומנם הם עוד לא הגיעו לסדרי גודל של הגנבה מהמועדון והקומבינות אבל אצל הכלב הזה לפחות היה טיפה השגיות מקצועית אולי בחסות ההבנה הלא רע שלו בכדורגל. הם כל כך גרועים שגם לעשות עלינו כסף וקןמבינות הם לא כאלה מוצלחים.

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אם אתה מצמיד לי אקדח לראש ואני צריך לבחור, אני בוחר בטביב בלי למצמץ.
כי הבין דבר או שניים.

אני לא הייתי כ"כ נגד הניסנובים, אבל רמות הניתוק שלהם מהמותג, מהקשר עם הקהל, מההבנה באיך יוצרים קשר עם הקהל. וואוו, זה מדהים כמה זה ברמה מאד מאד נמוכה.
אני לוידע אם זה נכון, אבל הבנתי שהתביעות של שחקנים נגד הקבוצה הסתיימו רק מהיום שאודליה הגיעה. והיא מבינה דבר או שניים. לפניה היה כאוס מוחלט, ואנחנו רואים את זה בתביעות שמצטברות.
יהיה טוב הפועל!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Tenacious D כתב:

זיכרון קצר יש לאוהדי הפועל

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

צריך להיות מנגנון פה בפורום שיסמן כל מי שמעז להשוות בין המחדלים של טביב ולהתנהלות של הניסנובים

תפתחו ויקיהפועל תתרעננו על מה שטביב עשה ותחזרו אלינו

לעומתו הניסנובים יעקב שחר
הפוסט קיבל 4 לייקיםהפועללירון האדוםהדגל האדוםסומך
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מזל שלא צריך מנגנון בפורום כדי לגלות מי מגיע מבית עם אג׳נדה להגן על הניסנובים.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

חבל שאתה לא יודע להבדיל בין להיות בעד ניסנוב,

לבין להיות נגד סילוף האמת והזיכרון הקצר שנוגע לתקופה של טביב
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

גרועים כמוהו.
אולי הוא לכאורה גנב (יש לזה הוכחות בכלל?) והם לא, אבל במבחן התוצאה, הנזק שכל צד גרם להפועל הוא אדיר.
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

האדס כתב: 07 אוגוסט 2022, 12:26 גרועים כמוהו.
אולי הוא לכאורה גנב (יש לזה הוכחות בכלל?) והם לא, אבל במבחן התוצאה, הנזק שכל צד גרם להפועל הוא אדיר.
קח, תשכיל את עצמך

http://wiki.red-fans.com/index.php?titl ... _(2011/12)

ובפרק של הקישורים החיצוניים יש מלא רפרנסים לעלילותיו
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מה אתה חושב שבזמן הזה הייתי במאדים?
אני מכיר את הסיפור הזה טוב כמעט כמוך.
אבל להגיד שהניסנובים הם יענקלה שחר לידו, בוא אם היה קצת יותר עניין בפורום זה כנראה אפילו לא היה שווה תגובה.
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

אני הייתי מהשונאים הגדולים של טביב אבל ניסנוב השאירו לו אבק. שניהם נוכלים האחד נוכל עם הבנה מטורפת במשחק והשני אפס הבנה בכדורגל. עכשיו ברור לי שאם טביב לא היה נופל על עונות מפגרות מבחינת כסף הוא היה משקיע כסף ותמיד היה עושה קבוצה תחרותית ואילו אם ניסנוב היו מכניסים את הכסף שטביב היה מכניס הייתם רואים מה זה גנבות. ועובדה שראינו שנכנס כסף לא קטן להפועל מה הם עשו איתו. שורה תחתונה טביב נלחם בשער 5 וניסנוב לא בגלל זה אנחנו נתקע איתם שנים ארוכות. האינטרסים האישיים שלא ועדת הקישוט יותר חשובים מזה שהקבוצה תיהיה תחרותית ותחזור להיות המועדון הגדול שהם היו וזה מה שהכי כואב לי מכל העונה הזאת
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

דוגיס כתב: 07 אוגוסט 2022, 14:33 אני הייתי מהשונאים הגדולים של טביב אבל ניסנוב השאירו לו אבק. שניהם נוכלים האחד נוכל עם הבנה מטורפת במשחק והשני אפס הבנה בכדורגל. עכשיו ברור לי שאם טביב לא היה נופל על עונות מפגרות מבחינת כסף הוא היה משקיע כסף ותמיד היה עושה קבוצה תחרותית ואילו אם ניסנוב היו מכניסים את הכסף שטביב היה מכניס הייתם רואים מה זה גנבות. ועובדה שראינו שנכנס כסף לא קטן להפועל מה הם עשו איתו. שורה תחתונה טביב נלחם בשער 5 וניסנוב לא בגלל זה אנחנו נתקע איתם שנים ארוכות. האינטרסים האישיים שלא ועדת הקישוט יותר חשובים מזה שהקבוצה תיהיה תחרותית ותחזור להיות המועדון הגדול שהם היו וזה מה שהכי כואב לי מכל העונה הזאת
כל מה שאמרת על טביב - 100% שטויות
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

הפחד הכי גדול שלי זה שהקבוצה תגיע לידיים של טביב או דמות שכזו, אחד שיכול להתנהג כמו רודן בלי לנסות להסתיר את זה אפילו, מסוגל לחטוף חפפה ולעשות הכל בשביל לגמור את הקבוצה במכוון. גם בהופעות שלו בתור פרשן או מה שזה לא היה בספורט 5 היה ניכר שהבן אדם חסר לו כמה ברגים, זו דמות שיכולה להקריס טוטאלית את הגוף שהוא שולט בו רק על איזה פרנציפ. הזוי ככל שזה יישמע בהשוואה אליו אני מרגיש עם ניסנוב שאנחנו בידיים בטוחות וזה אומר בעיקר עליו ולא עליהם. איתם זו גסיסה איטית וכואבת, אבל אם הייתי צריך לבחור עם מי אנחנו נתקעים אז הייתי מעדיף איתם ולא איתו
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

יש פה אנשים שקצת לא מבינים מה חלק מהאנשים אומרים. אני לא אומר שאני רוצה את טביב אני שונא אותו יותר מכל אחד פה אני רק אומר שאם אותו העיפו חייב להעיף גם את הניסנוב
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

הרוכש מלונדון נעלם
השייח מהאמירויות בלע אותו האדמה
איזה כיף שמפרסמים רוכשים לא אמיתיים
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

טעות באשכול
נערך לאחרונה על ידי Nati ב 08 אוגוסט 2022, 22:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

סיימנו עם משחק האימון.נעבור לגמר הגביע.
מה קורה? מי מועמד? מי הוצע?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שתו כוס מים. בבקשה.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

האדס כתב: 08 אוגוסט 2022, 22:29 שתו כוס מים. בבקשה.
ואל תשכחו לעשות מנוי.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

ומה הקהל של הפועל עשה היום? לא גינה או הביע מחאה נגד ההנהלה.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

היום היתה בושה אחת גדולה. פשוט מבאס ברמות שיש לנו כזאת הנהלה חובבנית
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ר.ש כתב:ומה הקהל של הפועל עשה היום? לא גינה או הביע מחאה נגד ההנהלה.
היו שירי מחאה נגד ניסנוב

ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

לירון האדום כתב: 08 אוגוסט 2022, 23:35
היו שירי מחאה נגד ניסנוב

בשוליים של השוליים. לעזאזל, למי אכפת מהמשחק הערב. חשבתי שברור שהעניין הוא לעורר מחאה.
רואה שחורות המקורי
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

הם עשו בקיץ מספיק כסף כדי להחזיק פה עוד שתי עונות, כל עוד אנחנו נשארים בליגה המיקום והתוצאות לא מעניינות.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הרוח של המועדון הזה לא קיימת כבר שנים , ולא משנה באיזו ליגה.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

לירון האדום כתב: 08 אוגוסט 2022, 23:35
היו שירי מחאה נגד ניסנוב

וואו איך הם יחיו עם שירי המחאה מהיציע :facepalm:
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

De Niro כתב: 09 אוגוסט 2022, 08:15 הרוח של המועדון הזה לא קיימת כבר שנים , ולא משנה באיזו ליגה.
מאיזו בחינה היא לא קיימת?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב:
De Niro כתב: 09 אוגוסט 2022, 08:15 הרוח של המועדון הזה לא קיימת כבר שנים , ולא משנה באיזו ליגה.
מאיזו בחינה היא לא קיימת?
מבחינת רוח תחרותית , הישגית שהיא כל מה שהמועדון הזה היה לאורך כל ההיסטוריה שלו.
הסיבות ידועות אבל זו עובדה.
לכן גם אין חשיבות מהותית לליגה בה הוא משחק.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לאורך רוב שנות ה-50, ה-70 וה-90 הפועל לא התקרבה לאליפות. זה עדיין לא עשה אותה פחות הפועל תל אביב.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב:לאורך רוב שנות ה-50, ה-70 וה-90 הפועל לא התקרבה לאליפות. זה עדיין לא עשה אותה פחות הפועל תל אביב.
לדעתי כן , הפועל לא שואפת לתארים היא כמו בריכה בלי מים.לא רלוונטית.
גם בעשורים האלו שציינת המועדון זכה באליפות , לא מעט סיים כסגנית האלופה , וגם זכה בגביעים.
אבל זה היה אחרת , היה תמיד אופק במועדון ותקווה להישגים , כי הליגה הייתה מאד תחרותית ושיוויונית.היום זה לא קיים.
מועדון גדול בלי אופק להישגים הוא מועדון בגסיסה ספורטיבית.

האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בשנות ה-70 וה-90 הפועל לא זכתה באליפות. גם בעשור הקודם הפועל זכתה בגביע, והייתה קרובה לכך לפני שנה. בכל אופן ברור שהיה נחמד יותר אם היינו קבוצת צמרת כל עונה, אבל זה עדיין רחוק מ"הרוח של המועדון הזה לא קיימת שנים".
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב:בשנות ה-70 וה-90 הפועל לא זכתה באליפות. גם בעשור הקודם הפועל זכתה בגביע, והייתה קרובה לכך לפני שנה. בכל אופן ברור שהיה נחמד יותר אם היינו קבוצת צמרת כל עונה, אבל זה עדיין רחוק מ"הרוח של המועדון הזה לא קיימת שנים".
עניין של ראיה ודעה.
בשנות השבעים והתשעים הכוונה לגביעים ומאבק בצמרת.
רוח המועדון לא קיימת , התכוונתי לשנים האחרונות מאז הזכיה האחרונה בגביע.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

Adom bdam כתב: 08 אוגוסט 2022, 23:44 הם עשו בקיץ מספיק כסף כדי להחזיק פה עוד שתי עונות, כל עוד אנחנו נשארים בליגה המיקום והתוצאות לא מעניינות.
אני חושב שכן המיקום חשוב להם, כי פלייאוף עליון אומר שאפשר למכור את הביתיות עוד פעמיים-שלוש ככה בכיף.
את הסם הכי גדול
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

היסטוריה זה דבר נחמד. אבל בפועל הכדורגל כל כך השתנה.
דווקא אז אז (טרום שנות ה-90) הייתה סוג של מחזוריות טבעית של שחקנים טובים שסוחבים מועדונים קדימה.
היום זה נטו כסף. ובמצב שלנו לא נראה שום היפוך באופק. אלא דווקא הגדלה והעמקה של הפערים.
שליחת תגובה