יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

Idan Landau@idanlandau:
התחשיב פשוט: כדי לנצור אש ולחדול מפיגועים, הג'יהאד האיסלאמי דורש שישראל תפסיק לחסל או לחטוף את בכיריו. נראה כי זה מחיר שההנהגה לא מוכנה לשלם; על כן היא מעדיפה שרבבות ישראלים ישלמו את המחיר במקומה - חרדות ושיבוש כללי של שגרת החיים.

Idan Landau@idanlandau:
אני אגיד את זה ברור יותר: לישראל נמאס מהמתינות היחסית של ג׳עברי (איך לעזאזל מתמודדים עם אפס שיגורים כל כך הרבה זמן?!), אז היא פינתה את מקומו לפנאטים שיספקו את הסחורה האהובה ומוכרת, איום קבוע על הדרום.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

מתן כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:49
עידן סרור כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:18 אתה חושב שאם מדינה תרצה לקלוט אזרחים מעזה
ובמקביל אותם אזרחים יסכימו למעבר,
מדינת ישראל היא זו שתכשיל את המהלך?
לדעתי, לא תכשיל ואפילו תנסה לקדם...
כן. גם הנאצים המקוריים בהתחלה רק רצו לגרש את תתי האדם, אבל אף אחד לא היה מוכן לקבל אותם, אז בסוף לא נותרה להם ברירה.

לפלסטינים יש מזל שהיודו נאצים הם בחלק הפארסה של ההיסטוריה.
ואו ממש שואה מה שיש בעזה אה?
אם כך במה אתה שונה מאלה ששתקו בתקופת השואה?
בשעה זו הנאצים עושים טיהור אתני בעזה ואתה מקליק על מקלדת
ממש יודנראט מודרני אתה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לא לומדים יותר בבית ספר כלום על השואה שאתה לא יודע אפילו מה זה יודנראט?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

Idan Landau@idanlandau:
בישראל כידוע הכל מתרחש בהווה נצחי, אין זיכרון היסטורי, ולכן הישראלים אינם יודעים שהפטנט הזה של להתגרות באויב, כדי לאלץ אותו להגיב באופן שיצדיק פעולה מלחמתית נרחבת - הוא הפטנט העתיק ביותר בארגז הכלים הישראלי.

הנה עדות של משה דיין ("1967: והארץ שינתה את פניה", תום שגב)

לכל מי שכבר חי באותה תקופה זכורות היטב התקריות שבהן ירו הסורים על טרקטוריסטים תמימים לכאורה, שעבדו בשטחים הסמוכים לגבול. לימים, כך טוען תום שגב, הודה משה דיין כי "לא כל התקריות החלו באשמת הסורים". סיפר דיין: "שמונים אחוז מהם פרצו כתוצאה מניסיונותיה של ישראל לעבד שטחים מפורזים", והודה כי "היו מיותרות". למעשה, אפשר להבין בדיעבד, שהייתה שם פרובוקציה ישראלית: "אנחנו היינו שולחים  טרקטור לחרוש באיזה מקום שאי אפשר לעשות בו כלום, בשטח מפורז, ויודעים מראש שהסורים יתחילו לירות. אם הם לא היו יורים, היינו מודיעים לטרקטור להתקדם הלאה, עד שהסורים בסוף היו מתעצבנים וכן יורים. ואז היינו מפעילים תותחים ויותר מאוחר גם חיל האוויר."

דיין הודה גם כי המטרה הלא מוצהרת הייתה "לשנות את הקווים של הסכמי שביתת הנשק […] זאת אומרת לחטוף איזה שטח ולהחזיק בו עד שהאויב יתייאש וייתן לנו אותו."
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

teknoboy כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:53
עידן סרור כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:44
teknoboy כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:25
אני לא הולך להתווכח איתך על הדברים שאתה מדמיין שיקרו במקרה דמיוני, אבל במציאות המציאותית של העולם האמיתי, לעזתים גם אין דרכונים וגם אין להם דרך לצאת מעזה.
1. במציאות המציאותית
אפשר להגיע לירדן גם בלי דרכון.
מה לא ידעת?
2. במציאות המציאותית
שום מדינה לא רוצה לקבל אותם.
כן כן גם המדינות הערביות שכל כך תומכות בעזה עם כסף בכל מיני דרכים
במציאות המציאותית
3. אזרחים חפים מפשע נהרגים על פארש באמת ולא על זה שמתחבאים מאחוריהם מחבלים כבר הרבה שנים והם עדיין נשארים באותו מקום.

איזה כיף לי בעולם המדומיין שלי
1. איך אפשר להגיע מעזה לירדן בלי דרכון?
2. מה זה קשור לעובדה שהם כלואים?
3. אתה בעד פינוי של עוטף עזה בלבד, של כל יישוב שבטווח טילים או של כל מדינת ישראל?
1. מנהרות/קשרים/תיווך ישראלי
2. הם כלואים מרצון
3. אני בעד החיים, ואיזה כיף שהכסף שהלך לביטחון ייצר כיפת ברזל אשר מקטינה באחוזים רבים את הפגיעה מטיל.

אולי קצת יותר להתעסק שקטאר וכו' יתחילו בלקלוט אזרחים תמימים מאשר לממן את המוות שלהם.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

teknoboy כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:58 לא לומדים יותר בבית ספר כלום על השואה שאתה לא יודע אפילו מה זה יודנראט?
יודע חמוד שלי, מתנשא שלי, משכיל שלי.
אני חולה על הגישה המזלזלת, אתה עושה לי את כל העבודה...
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

אדום מטלי כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:48
ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:35
אדום מטלי כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:26

אתה כנראה חדש בפורום. כנראה לא קראת במספר אשכולות די ארוכים כאן, שבתוך הווכוחים שבהם היית יכול לראות שמי שתפיסת המציאות שלו שגויה לחלוטין הוא מי שחושב כמוך. להגנתך ניתן לומר שכל מי שגדל בישראל בדור האחרון הוא קרבן לאותה סוציאליזציה ואינדוקטרינציה, שגורמת לנו לתפיסת המציאות השקרית הזאת. אתה לא לבד, אתה עם רוב מכריע של הישראלים היהודים.
אקצר הפעם: מיצג שתי המדינות שלך הוא תעתוע מנותק מהמציאות ובוודאי מקונטקסט. בכל המרחב הירדן והים שולטת מדינה אחת בלבד. מליונים רבים מנתיניה הם אנשים ללא זכויות אדם בסיסיות ובוודאי ללא זכויות אזרח. אותם נתינים הם העם הילידי של פלסטין, שאותם הציונות גירשה במסגרת הטיהור האתני של 48, שלא נפסק עד היום, תוך שהיא ממררת את חייהם לגיהינום. כל זה נעשה כדי ליצור מדינה יהודית לפי חזון הציונות, ולשמר את העליונות היהודית במרחב, על שטח גדול ככל האפשר. במסגרת המשטר והמציאות הזו הפלסטינים נלחמים על חירותם וזכויותיהם, כפי שכל עם היה עושה, כפי שקרה בכל מקום בו הייתה מציאות דומה. במסגרת המלחמה לחירות הם גם מפעילים אלימות, המותרת להם, אגב, על פי החוק הבינלאומי.
ישראל, כדי להצדיק את האלימות הרצחנית והזוועות שהיא מחוללת על מנת המשיך את משטר העליונות היהודית, קוראת ללוחמים הללו "ארגוני טרור" וללוחמיו "מחבלים". כך היא מוכרת לכולנו את המציאות השקרית, כאילו היא מגינה על עצמה מאויב אכזר.
אני קןרא לך להטיל ספק. צא והשקע כמה עשרות שעות של קריאה וצפייה בחומר מחקרי שחותר לאמת, ותגלה את מה שאמרתי לבדך.
סתם שאלה אבל, כל החומר המחקרי שחותר לאמת וטוען שביצענו טיהור אתני וכו', למה מבחינתך זו לא אינדוקטרינציה רק של הפלסטינים? למה אתה חושב שמה שלימדו אותנו פה הוא שקר וכזב ומה שמלמדים שם הוא האמת? לא יודע, אני מעדיף לסמוך על אנשים חילונים וליברליים מאשר על איסלאמיסטים רדיקליים
אני באמת לא מבין איך לא נוצר אצלכם דיסוננס שאתם מסוגלים להיות בעד עם שברובו כל כך חשוך ופרימיטבי
איך אפשר להיות חלק מההומואים בעד פלסטין כשהם היו זורקים אותך מהגג אם רק היית נכנס לשם?
סתם תשובה:
כל מה שאני למדתי הוא מחוקרים והיסטוריונים ישראלים ויהודים, מכוני מחקר ישראלים, ומעיון בארכיונים של מוסדות ואירגונים ציוניים וישראלים.
שום קשר לאינדוקטרינציה פלסטינית.
אם זה באמת מעניין אותך, אשמח להפנות אותך לאינספור מקורות מידע. אבל לשם כך באמת תצטרך להטיל ספק בכל מה שאתה ידוע וגדלנו עליו. זה תהליך קשה מאד.
אשמח לקישורים אבל משהו תמציתי כי אומר לך האמת זה לא באמת משנה לי עד כדי כך וגם אם אגלה שהיה פה טיהור אתני עצם החברה שלהם כיום היא מה שיפריע לי להזדהות איתם וזה שהם כיום חברה פרימיטיבית זה כבר עובדה שאני בטוח שאתה גם תסכים איתי עליה
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

teknoboy כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:50 פתאום אני קולט שASAFABADI, שלא מוכן אפילו לשקול את האפשרות שמשהו ששונה ממה שלימדו אותו בבית ספר יכול להיות אמיתי, זה אותו אחד שהתלונן שהפלסטינים עוברים אינדוקטרינציה.
רק הרגע ראיתי את ההודעה שלך אבל תראה מה רשמתי ממש דקה לאדום מטלי? שאני אשמח לקישורים, אין לי בעיה להודות כשאני טועה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

עידן סרור כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:12

1. במציאות המציאותית
מה לא ידעת?
2. במציאות המציאותית
במציאות המציאותית
3. אזרחים חפים מפשע נהרגים על פארש באמת ולא על זה שמתחבאים מאחוריהם מחבלים כבר הרבה שנים והם עדיין נשארים באותו מקום.

3. אתה בעד פינוי של עוטף עזה בלבד, של כל יישוב שבטווח טילים או של כל מדינת ישראל?
2. הם כלואים מרצון
3. אני בעד החיים, ואיזה כיף שהכסף שהלך לביטחון ייצר כיפת ברזל אשר מקטינה באחוזים רבים את הפגיעה מטיל.

אולי קצת יותר להתעסק שקטאר וכו' יתחילו בלקלוט אזרחים תמימים מאשר לממן את המוות שלהם.
1. אני מציע שתפתח מפה.
2. לא, הם לא. אל תהיה מביך.
3. גם אני בעד שתקציב הביטחון של ישראל יופנה לדברים כמו כיפת ברזל ולא לתכנון תקיפות באירן ובטח שלא למימון מלחמות בעזה.
אגב, אם תפסיק לממן מלחמות בעזה, אולי תגלה שאין צורך בכיפת ברזל אבל זה לא משנה כי יש לך אותה ממילא (ואני ממליץ לך להמשיך לתחזק אותה ולפתח אותה בכסף שחסכת על המלחמה העונתית בעזה).
אגב, אם אתה בעד החיים, ובהנחה שאתה מחשיב ערבים כבני אדם, אתה לא אמור לרצות למצמצם במידת האפשר את האלימות שאזרחים לא קשורים משני הצדדים כל הזמן נפגעים ממנה? (סייגתי בזה שאתה תופס מערבים בני אדם, כי בכל זאת קרוב למאה אחוז מההרוגים במלחמות האלה ערבים, אז אם הם לא נחשבים אז אולי זה מסתדר בכל זאת)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:21
סתם שאלה אבל, כל החומר המחקרי שחותר לאמת וטוען שביצענו טיהור אתני וכו', למה מבחינתך זו לא אינדוקטרינציה רק של הפלסטינים? למה אתה חושב שמה שלימדו אותנו פה הוא שקר וכזב ומה שמלמדים שם הוא האמת? לא יודע, אני מעדיף לסמוך על אנשים חילונים וליברליים מאשר על איסלאמיסטים רדיקליים
אני באמת לא מבין איך לא נוצר אצלכם דיסוננס שאתם מסוגלים להיות בעד עם שברובו כל כך חשוך ופרימיטבי
איך אפשר להיות חלק מההומואים בעד פלסטין כשהם היו זורקים אותך מהגג אם רק היית נכנס לשם?
סתם תשובה:
כל מה שאני למדתי הוא מחוקרים והיסטוריונים ישראלים ויהודים, מכוני מחקר ישראלים, ומעיון בארכיונים של מוסדות ואירגונים ציוניים וישראלים.
אם זה באמת מעניין אותך, אשמח להפנות אותך לאינספור מקורות מידע. אבל לשם כך באמת תצטרך להטיל ספק בכל מה שאתה ידוע וגדלנו עליו. זה תהליך קשה מאד.
אשמח לקישורים אבל משהו תמציתי כי אומר לך האמת זה לא באמת משנה לי עד כדי כך וגם אם אגלה שהיה פה טיהור אתני עצם החברה שלהם כיום היא מה שיפריע לי להזדהות איתם וזה שהם כיום חברה פרימיטיבית זה כבר עובדה שאני בטוח שאתה גם תסכים איתי עליה
האמת שעם זה אני לגמרי מסכים,
אל תתן פה לאחרים לערער אותך,
פרימיטיביות זה מגעיל, אני מתעב פרימיטיביות.

אתה יודע מי היו הכי גרועים? מי היו הכי פרימיטיבים?
היהודים בגטו.
שום נימוס, שום כבוד, אלימות בכל מקום, גניבות כל הזמן ואפילו קניבליזם.
איכס.
לגמרי איבדו צלם אנוש.

לא מבין איך אנשים מצפים ממני להזדהות איתם או לחוש סימפטיה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

1. במציאות המציאותית
מה לא ידעת?
2. במציאות המציאותית
במציאות המציאותית

2. הם כלואים מרצון
באר לא נגמרת.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

אדום מטלי כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:04 Idan Landau@idanlandau:
בישראל כידוע הכל מתרחש בהווה נצחי, אין זיכרון היסטורי, ולכן הישראלים אינם יודעים שהפטנט הזה של להתגרות באויב, כדי לאלץ אותו להגיב באופן שיצדיק פעולה מלחמתית נרחבת - הוא הפטנט העתיק ביותר בארגז הכלים הישראלי.

הנה עדות של משה דיין ("1967: והארץ שינתה את פניה", תום שגב)

לכל מי שכבר חי באותה תקופה זכורות היטב התקריות שבהן ירו הסורים על טרקטוריסטים תמימים לכאורה, שעבדו בשטחים הסמוכים לגבול. לימים, כך טוען תום שגב, הודה משה דיין כי "לא כל התקריות החלו באשמת הסורים". סיפר דיין: "שמונים אחוז מהם פרצו כתוצאה מניסיונותיה של ישראל לעבד שטחים מפורזים", והודה כי "היו מיותרות". למעשה, אפשר להבין בדיעבד, שהייתה שם פרובוקציה ישראלית: "אנחנו היינו שולחים  טרקטור לחרוש באיזה מקום שאי אפשר לעשות בו כלום, בשטח מפורז, ויודעים מראש שהסורים יתחילו לירות. אם הם לא היו יורים, היינו מודיעים לטרקטור להתקדם הלאה, עד שהסורים בסוף היו מתעצבנים וכן יורים. ואז היינו מפעילים תותחים ויותר מאוחר גם חיל האוויר."

דיין הודה גם כי המטרה הלא מוצהרת הייתה "לשנות את הקווים של הסכמי שביתת הנשק […] זאת אומרת לחטוף איזה שטח ולהחזיק בו עד שהאויב יתייאש וייתן לנו אותו."
חיפשתי את זה בגוגל ומצאתי את הכתבה עם הציטו המדויק הזה של משה דיין אבל הנה מה שרשום ממש שורה מעל מה שציטטת:
"הסיבות לסכסוך עם סוריה היו − ניסיונות הסורים להטות את מי הירדן, המאבק על עיבוד הקרקעות בשטחים המפורזים שלאורך הגבול, והפעולות של ארגון אל-פתח, שיצאו משטחה של סוריה."
זה מאוד נחמד שאתה מראה את הפרובוקציות של ישראל שנעשו כדי להשיג עוד שטחים וברור לי שאנחנו לא תלית שכולה תכלת, אבל משום מה באופן קבוע אתם שוכחים גם להראות מה גרם לכל זה ומה הצד השני עשה ממש לפני, דברים הרבה יותר גרועים.
זה בדיוק כמו שתראה לי פה על פעולות התגמול של צהל ומי שהיה רואה את זה בלי קונטקסט היה חושב שאנחנו פה נאצים אבל מספיק שהיה קורא מה קרה קודם שגרם לנו לעשות אותן והיה מבין שאנחנו לא הרעים בסיפור הזה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אנחנו לא "הרעים" בסיפור, אנחנו חד משמעית וללא ספק, "רעים" בסיפור.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:22
teknoboy כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:50 פתאום אני קולט שASAFABADI, שלא מוכן אפילו לשקול את האפשרות שמשהו ששונה ממה שלימדו אותו בבית ספר יכול להיות אמיתי, זה אותו אחד שהתלונן שהפלסטינים עוברים אינדוקטרינציה.
רק הרגע ראיתי את ההודעה שלך אבל תראה מה רשמתי ממש דקה לאדום מטלי? שאני אשמח לקישורים, אין לי בעיה להודות כשאני טועה
כל הקישורים שהוא שם פה אי פעם, בערך.
אלה שקודם כתבת עליהם שהם אינדוקטרינציה פלסטינית ולא מחקרים אקדמיים ולכן אתה לא מאמין להם, וכשהבנת שאלה כן מחקרים אז החלטת שהם בטח מתבססים על עדויות של פלסטינים ולכן אתה לא מאמין להם (וזה ממש לאו דווקא נכון, כי במחקרים ההיסטוריים הרבה דווקא מתבסס על עדויות של ישראלים ועל מסמכים, ובנוגע להווה זאת בכלל שאלה לא רלוונטית).
כלומר את הקישורים שאתה מבקש עכשיו כבר קיבלת ופסלת מראש. על זה כל הדיון.
אם לא הייתה לך בעיה להודות שאתה טועה, היית מעיין בדברים מלכתחילה ורק אז קובע את דעתך עליהם, ואז אם היית חושב שקודם טעית אז היית גם מודה בזה.
אבל אתה תקוע שלב אחד לפני זה, של לבדוק את עצם האפשרות שאתה טועה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:30

סתם תשובה:

היהודים בגטו.
איכס.
לגמרי איבדו צלם אנוש.

וואו אני בוכה פה מצחוק, ראיתי הרבה רמות של ניתוק אבל זה כבר משהו אחר. וואו אני באמת בהלם.
1.להשוות את הגטאות למה שקורה בעזה זה פתטי
2. אם אתה טוען שהחברה הערבית היא כמו שהיה היום נטו בגלל ה"שואה" שאנחנו עושים להם אז באמת אין לי יותר מה להגיד לך, כי אם כן אז גם בעצם בדרום עושים שואה לבדואים וזה למה הם מתנהגים ככה נכון? וגם בלוד ורמלה בג'וואריש יש גטאות ולא ידעתי?
כמו שאני לא סובל עבריינים ערסים וקיצונים יהודים ומבחינתי להעלים אותם מהעולם ככה באותה מידה אני לא סובל עבריינים ערסים וקיצונים מוסלמים, הבעיה שבאחוזים בעזה הם הרבה יותר מאשר יהודים כאלה בישראל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:38

היהודים בגטו.
איכס.
לגמרי איבדו צלם אנוש.

וואו אני בוכה פה מצחוק, ראיתי הרבה רמות של ניתוק אבל זה כבר משהו אחר. וואו אני באמת בהלם.
2. אם אתה טוען שהחברה הערבית היא כמו שהיה היום נטו בגלל ה"שואה" שאנחנו עושים להם אז באמת אין לי יותר מה להגיד לך, כי אם כן אז גם בעצם בדרום עושים שואה לבדואים וזה למה הם מתנהגים ככה נכון? וגם בלוד ורמלה בג'וואריש יש גטאות ולא ידעתי?
כמו שאני לא סובל עבריינים ערסים וקיצונים יהודים ומבחינתי להעלים אותם מהעולם ככה באותה מידה אני לא סובל עבריינים ערסים וקיצונים מוסלמים, הבעיה שבאחוזים בעזה הם הרבה יותר מאשר יהודים כאלה בישראל
מה אחוז הפשיעה בעזה באמת?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

מה יותר ***ריאלי*** שיקרה ויהיה לטובת האזרחים התמימים שבעזה:
1. שמדינות יקלטו אותם(אפילו אם זה יהיה זמני).
2.שמדינת ישראל תפסיק לתקוף ארגונים שמייצרים מחבלים ופיגועים.

אז אם כל כך אכפת לכם מהאזרחים ומחייהם למה אתם לא מנסים לייצר שיח כזה?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

השם "ישראלים" הוא שיח מכובס. יש שלטון יהודי ויש נשלטים ערבים/פלסטינים.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:38 כמו שאני לא סובל עבריינים ערסים וקיצונים יהודים ומבחינתי להעלים אותם מהעולם
קלאסי.
האדום הצורר:
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

teknoboy כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:39

היהודים בגטו.
איכס.
לגמרי איבדו צלם אנוש.

אין לי מושג מאיפה למצוא את זה אבל מצד שני אני יכול להראות לך את אחוז הפשיעה בחברה העברית בישראל שהוא יותר גבוה מאשר בחברה היהודית, ובהתחשב בזה שהם אותו עם ושבחברה הפלסטינית יש הזנחה יותר גבוהה, ניחוש מושכל הוא ששם כנראה הרבה יותר גבוה
אבל אני יותר מתמקד בקיצונים האיסלמיסטיים כי מבחינתי לפחות מהשנים האחרונות זאת כבר נהייתה מלחמת דת ולא מלחמה על שטחים (אולי זה התחיל כך)
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:42
ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:38 כמו שאני לא סובל עבריינים ערסים וקיצונים יהודים ומבחינתי להעלים אותם מהעולם
קלאסי.
כוונתך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:43
קלאסי.
כוונתך?
שאני שוב לגמרי מסכים איתך.
צריך למצוא להם איזה פיתרון.
אבל לא משהו זמני, כי זה יחזור,
משהו סופי.
האדום הצורר:
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:45
קלאסי.
כוונתך?
שאני שוב לגמרי מסכים איתך.
צריך למצוא להם איזה פיתרון.
אבל לא משהו זמני, כי זה יחזור,
משהו סופי.
תקרא לי נאצי באמת שזה לא מזיז לי את הביצה השמאלית
מבחינתי אתה פה האדם הרע שרוצה שיהיו עבריינים וקיצונים שרק רוצים לרצוח חפים מפשע
ושוב פעם זה ההבדל בינינו אתם רוצים שיהיה טוב לכולם, אני רוצה שיהיה טוב לטובים ושהרעים יסבלו כמה שרק אפשר, אם היה אפשר להטיל עונש מוות על כל עבריין נתעב שדקר מישהו במועדון כבר אתמול הייתי מצביע כן אתה כנראה תטען שהוא לא אדם רע אלא רק גדל בסביבה רעה ושצריך לתת לו הדמנות לתיקון או חרטא כלשהו אחר של מתייפיפים שלא יצא להם להתקל כנראה אף פעם בחארות כאלה
כשמישהו פה מקודם טען שכל בן אדם הוא רציונאלי פה הבנתי שאתם פשוט מנותקים מהעולם האמיתי
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הוא אדם רע, סבבה,
אבל אתה רוצה לרצוח אותו,
אז מי יותר גרוע?
האדום הצורר:
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

teknoboy כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:28
2. הם כלואים מרצון

1. אני מציע שתפתח מפה.
3. גם אני בעד שתקציב הביטחון של ישראל יופנה לדברים כמו כיפת ברזל ולא לתכנון תקיפות באירן ובטח שלא למימון מלחמות בעזה.
אגב, אם תפסיק לממן מלחמות בעזה, אולי תגלה שאין צורך בכיפת ברזל אבל זה לא משנה כי יש לך אותה ממילא (ואני ממליץ לך להמשיך לתחזק אותה ולפתח אותה בכסף שחסכת על המלחמה העונתית בעזה).
אגב, אם אתה בעד החיים, ובהנחה שאתה מחשיב ערבים כבני אדם, אתה לא אמור לרצות למצמצם במידת האפשר את האלימות שאזרחים לא קשורים משני הצדדים כל הזמן נפגעים ממנה? (סייגתי בזה שאתה תופס מערבים בני אדם, כי בכל זאת קרוב למאה אחוז מההרוגים במלחמות האלה ערבים, אז אם הם לא נחשבים אז אולי זה מסתדר בכל זאת)

נראה לי שאתה אמור להבין לבד שאם לא הייתי מחשיב ערבים כבני אדם לא הייתי טורח להגיב פה כל כך הרבה.

אין שום סיבה נורמלית שבן אדם ירצה במוות של בן אדם ככה סתם.
ואני יוצא מנקודת הנחה שתסכים איתי שהטרור לא ייפסק לבד ביום בהיר.
אז מה המטרה שלנו?איך אנחנו מצמצים עד ממגרים את האפשרויות להרוגים?
הרי המנגינה הזאת מתנגנת שנים ונספים קורבנות מ2 הצדדים וזה חייב להיפסק.
ישראל תוקפת במקסימום זהירות שהיא יכולה(לעיתים זה לא מספיק) ..
חבל שאף מדינה לא באמת רוצה לעזור לזה לקרות ונוח לה המצב הקיים
נערך לאחרונה על ידי עידן סרור ב 06 אוגוסט 2022, 17:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

סתם תשובה:
אני עונה לך כי כתבת אלי, אבל נראה שבזה זה יסתיים.

אתה מעיד כאן על עצמך שבכלל לא משנה לך מה קרה כאן, גם אם תגלה שכל מה שכתבתי נכון (טיהור אתני, משטר עליונות יהודית שמחולל זוועות כבר 75 שנה) - אתה תמשיך לתמוך בהמשך המשטר הזה, כי הפלסטינים הם חברה פרימיטיבית.

מבחינתי מי שכותב כך הוא גזען חשוך ופרימיטיבי בעצמו, והדעות שלו אפילו לא קשורות בידע שחסר לו (ושבאמת לא ממש מעניין אותו, הפתעה...) אלא באידאולוגיה ומוסר שרחוקים ממני באופן בלתי ניתן לגישור. זה מבחינתי כמו להתפלמס עם אנשים שמאמינים שהעולם שטוח, או שאלוהים ברא את האדם.
אין בזה תוחלת.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

עידן סרור כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:52 חבל שאף מדינה לא באמת רוצה לעזור לזה יקרות ונוח לה המצב הקיים
תראה מה זה, אנחנו יכולים להסכים.

השאלה אם לנצח העולם יגן על ישראל?
אני סקפטי.
האדום הצורר:
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:51 הוא אדם רע, סבבה,
אבל אתה רוצה לרצוח אותו,
אז מי יותר גרוע?
אתה חושב שאני גרוע. 80% מהאנשים יגידו שהוא, נסכים שלא להסכים
אלוהים יודע איך לרצות להעניש בעונש מוות אדם שדקר מישהו במועדון גורם לי להיות בן אדם רע אבל מה אני אגיד לך...
עצם זה שאתה מנסה לרמוז שאני נאצי כבר מראה לי כמה בן אדם קטן ועצוב אתה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

זה מדהים כמה מעט אתה מבין מההודעות שלי.
האדום הצורר:
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

אדום מטלי כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:52

סתם תשובה:

אתה מעיד כאן על עצמך שבכלל לא משנה לך מה קרה כאן, גם אם תגלה שכל מה שכתבתי נכון (טיהור אתני, משטר עליונות יהודית שמחולל זוועות כבר 75 שנה) - אתה תמשיך לתמוך בהמשך המשטר הזה, כי הפלסטינים הם חברה פרימיטיבית.

מבחינתי מי שכותב כך הוא גזען חשוך ופרימיטיבי בעצמו, והדעות שלו אפילו לא קשורות בידע שחסר לו (ושבאמת לא ממש מעניין אותו, הפתעה...) אלא באידאולוגיה ומוסר שרחוקים ממני באופן בלתי ניתן לגישור. זה מבחינתי כמו להתפלמס עם אנשים שמאמינים שהעולם שטוח, או שאלוהים ברא את האדם.
אין בזה תוחלת.
תכלס מסכים איתך כשאלפקה פה רשם שמבחינתו אני בן אדם רע כי אני רוצה שבן אדם שדקר מישהו ימות פשוט הראה לי שכל סט הערכים שלנו שונה ביסודו ולא באמת ניתן לגישור
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:17
benaim כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:00
האדום הצורר כתב: 06 אוגוסט 2022, 15:50 הדבר היחיד שיסיים את הזוועה הזאת זה הסכם שלום כולל. אבל מכורים פה מדי לדם ואקשן ופוסט טראומה מכדי להפסיק.
אתה פונה למקום הרציונלי מול אויב איסלאמיסטי קיצוני ולא רציונלי.
אתה גם טוען להסכם שלום עם דאעש?
זה שאתה חושב שיש אדם שאינו רציונלי קצת מייתר את הדיון... גם עם הנאצים ודאעש הגיעו להסכמים, בסופו של דבר.
עם הנאצים לא הגיעו להסכמים אלא כתשו אותם עד לרגע בו הם הניפו דגל לבן וזנחו את שאיפותיהם הגזעיות והאימפריאליסטיות.
לאיזה הסכם הגיעו עם דאעש? על מה אתה מדבר למען השם?
אויב צריך להכניע ולהורידו על הברכיים, מהשלב הזה נכון לדבר על הסכמים הלאה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםASAFABADITenacious DDe Niro
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:56 זה מדהים כמה מעט אתה מבין מההודעות שלי.
אולי אם היית מדבר כמו בן אדם נורמלי ולא בקודים היה יותר קל להבין, אתה לא חושב?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:56

אין בזה תוחלת.
תכלס מסכים איתך כשאלפקה פה רשם שמבחינתו אני בן אדם רע כי אני רוצה שבן אדם שדקר מישהו ימות פשוט הראה לי שכל סט הערכים שלנו שונה ביסודו ולא באמת ניתן לגישור
אתה באמת לא מבין למה זה שאתה חושב שזה לגיטימי לרצוח בן אדם זה, איך נאמר בעדינות, קצת בעייתי?
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

benaim כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:57
האדום הצורר כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:17
benaim כתב: 06 אוגוסט 2022, 16:00

אתה פונה למקום הרציונלי מול אויב איסלאמיסטי קיצוני ולא רציונלי.
אתה גם טוען להסכם שלום עם דאעש?
זה שאתה חושב שיש אדם שאינו רציונלי קצת מייתר את הדיון... גם עם הנאצים ודאעש הגיעו להסכמים, בסופו של דבר.
עם הנאצים לא הגיעו להסכמים אלא כתשו אותם עד לרגע בו הם הניפו דגל לבן וזנחו את שאיפותיהם הגזעיות והאימפריאליסטיות.
וואו, אני פוחד לספר לך מה קרה עם נאצים אחרי מלחמת העולם השנייה. יש מצב שתקבל התקף לב.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:57
KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:56 זה מדהים כמה מעט אתה מבין מההודעות שלי.
אולי אם היית מדבר כמו בן אדם נורמלי ולא בקודים היה יותר קל להבין, אתה לא חושב?
אני חושב שזה מאוד ברור אם אשכרה קוראים מה שאני כותב.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

teknoboy כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:39
1. אין לי מושג מאיפה למצוא את זה אבל מצד שני אני יכול להראות לך את אחוז הפשיעה בחברה העברית בישראל שהוא יותר גבוה מאשר בחברה היהודית, ובהתחשב בזה שהם אותו עם ושבחברה הפלסטינית יש הזנחה יותר גבוהה, ניחוש מושכל הוא ששם כנראה הרבה יותר גבוה
2. אבל אני יותר מתמקד בקיצונים האיסלמיסטיים כי מבחינתי לפחות מהשנים האחרונות זאת כבר נהייתה מלחמת דת ולא מלחמה על שטחים (אולי זה התחיל כך)
1. לא הבנתי, אתה מניח שהסיכוי שאדם יהיה עבריין תלוי במוצא שלו?
2. מה זאת אומרת "מבחינתך"?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

:hapoel:
נערך לאחרונה על ידי Tenacious D ב 14 אוגוסט 2022, 23:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מה לא הבנת, אני אנסה לעזור לך.
האדום הצורר:
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:59
ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:56

אין בזה תוחלת.
אתה באמת לא מבין למה זה שאתה חושב שזה לגיטימי לרצוח בן אדם זה, איך נאמר בעדינות, קצת בעייתי?
"עונש מוות בארצות הברית הוא עונש מוות משפטי המתקיים בארצות הברית[1]. עונש מוות מתקיים כיום ב-27 מדינות באיחוד מתוך 50"
האמריקאים האלה תאמין לי, נאצים אחד אחד
אני לא מוכן לממן שקל אחד כדי שרוצח יחיה על חשבוני בבית כלא, בעוד שאתה מוכן לשלם כסף כדי שלרוצח יהיה תואר, אתה לא חושב שזה, איך נאמר בעדינות, קצת בעייתי?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

עידן סרור כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:52
teknoboy כתב: 06 אוגוסט 2022, 17:28

2. הם כלואים מרצון

1. אני מציע שתפתח מפה.

1. נראה לי שאתה אמור להבין לבד שאם לא הייתי מחשיב ערבים כבני אדם לא הייתי טורח להגיב פה כל כך הרבה.

2. אין שום סיבה נורמלית שבן אדם ירצה במוות של בן אדם ככה סתם.
3. ואני יוצא מנקודת הנחה שתסכים איתי שהטרור לא ייפסק לבד ביום בהיר.
אז מה המטרה שלנו?איך אנחנו מצמצים עד ממגרים את האפשרויות להרוגים?
4. הרי המנגינה הזאת מתנגנת שנים ונספים קורבנות מ2 הצדדים וזה חייב להיפסק.
5. ישראל תוקפת במקסימום זהירות שהיא יכולה(לעיתים זה לא מספיק) ..
6. חבל שאף מדינה לא באמת רוצה לעזור לזה לקרות ונוח לה המצב הקיים
1. יש פה אנשים שמגיבים הרבה יותר ממך ולא מחשיבים ערבים כבני אדם.
אם אתה מחשיב אותם כבני אדם ואתה נגד מוות מיותר, אני מבין שאתה נחרד גם מהמחיר האנושי שהעזתי משלמים ומחפש דרך לצמצם גם אותו, כן?
2. הייתי רוצה להסכים איתך, אבל כל כך הרבה אנשים כן רוצים במוות של אחרים מסיבות כאלה ואחרות שזה כבר די נורמלי במגזרים מסוימים.
3. המטרה שלנו היא לעצור את הטרור גם אם זה לא ייקח יום אחד.
ניסינו בכוח, ניסינו יותר בכוח, לא עבד.
אולי הגיע הזמן לנסות לטפל בבעיה ולא בתסמינים, ולשאול את עצמנו למה בדיוק יש טרור.
4. נכון, הגיע הזמן לשנות מנגינה.
5. :rofl: :rofl: :rofl:
6. נראה לי שהמדינה הראשונה שצריכה להתגייס זאת המדינה שגם אחראית לכל הבלגן הזה, וגם הכי סובלת ממנו.
אני גם לא זוכר שקראת למדינת ישראל לקלוט פליטים מאיזו מלחמת אזרחים באפריקה, נניח.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה