אבו דוסו - מגן שמאלי חתם בהפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

Chegi כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:50 אני חושב שזה החתמה של בוקסה, וזה מבחן.
בנתיים הוא לא משהו בכלל בבוגרים.
אסור לשפוט כי היה משחק אחד בגביע הטוטו אבל איך הגעת שהוא לא משהו בכלל?

לאיוס נראה שיחוק
אוזבולט החתמה טובה
גונזלאס עושה רושם של זר טוב מאוד

לגבי השאר באמת שאי אפשר לשפוט לחיוב או לשלילה.
סמל אישי של משתמש
Hayco
קיבל.ה  54 לייקים

oleg neduda כתב:טוב אחרי בדיקה קצרה, אנשי הלאומית (לרבות עיתונאי שמסקר את הליגה הזו) מעידים שמדובר במגן שגדול בכמה מספרים על הלאומית וחושבים שיהיה מגן טוב מאוד לליגת העל
בכל מקרה שיהיהבהצלחה
עקבתי גם בשנה שעברה אחרי הלאומית
זכור לי לחמן שמרייר על המיקרופון כשהוא מדבר על דוסו, בפועל ראשון כמעט ירדו לליגה א' ועל המגרש ראו שדוסו יותר התקפי מאשר הגנתי

לקחו השנה כמה הימורים עם שחקנים שהוחתמו לשנה או שנה עם אופציה, נראה מה יהיה אבל אני לא הכי אופטימי מההחתמה הזו

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

Nati כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:33
דוגיס כתב:
יובל כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:12 מגיע בהעברה חופשית.
שוחרר מראשל"צ כי לא הצליחו למכור אותו כפי שתכננו, והוא ישב שם על משכורת גבוהה יחסית לאומית שלא רצו לשלם לו.
החתמה בסדר גמור.
החתמה בסדר גמור למה לא מעולה, מוכרים שחקן ב2 מיליון יורו מביאים מחליף בהעברה חופשית מהלאומית. איזה בינוניות הרגילו את הקהל.אם אוהדים כמוך אנחנו נרוץ בין מקום שש לעשר עוד הרבה שנים. חרא החתמה וחרא בעלים מעניין מה האולטראס אומרים על כל מה שקורה מהפסקת החרם
אוהדים כמוהו???
מי אתה שתזלזל באוהד כמוהו?
אני אוהד שנמאס לו מהבנוניות הזאת וזה מספיק. מלא אוהדים פה משחקים אותה יפה נפש ואז אחרי תבוסות בדרבי כולם בוכים ומקללים. אני פשוט רואה את התמונה קצת לפני בגלל זה אני מתבאס וקצת גס. ואני רואה לאן העונה הזאת הולכת עם הסגל הקצר הזה וזה עוד יותר מכעיס אותי כי אני יודע כמה כסף נכנס למועדון בתקופה האחרונה. אז גבר מותר לי להעביר ביקורת על אוהדים שמעודדים בינוניות. אם לך לא כואב המצב של הפועל היום אל תתערב בשיחות של אנשים שכן אכפת להם
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

צריך לזכור שגורפניקל לא שיחק שנה כדורגל..
שולמייסטר עם כל הכבוד לא ברמה.
אני לא רואה בעיה עם ההחתמה הזאת, מגנים שמאליים הם מצרך נדיר בארץ.
אם למקין וגוטליב יהיו בלמים פותחים, אז גם דוסו יכול לשחק בהרכב במידת הצורך.
אם הבלם הזר יהיה בהרכב בגלל פציעה/הרחקה אז יש את גורפניקל.

ולכל אלו שמדברים על חלוץ? ברור לכם שזה לא יקרה כן?
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

לא מבין את התגובות כאן, לדעתי מגן שמאלי זר זה מאסט עם כל הכבוד לגורפינקל. וגם תיאורטית אם יהיה טוב יכול להתאזרח עוד 3 שנים.

רק לא חושב שהזר האחרון צריך להיות בלם אלא שחקן לאמצע.
נערך לאחרונה על ידי Shacham ב 02 אוגוסט 2022, 14:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםamosנועם שחם
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

נראה אחלה החתמה.
אני רק תוהה מי ה5 זרים שיהיו בהרכב. אבל זה כבר צרות של עשירים.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Money כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:07 אם כמה שתוקפים את הניסנובים ובצדק,
פה אני מרגיש שזה במאה אחוז החתמה של בוקסה ורפואה.
החלטה תמוהה מאוד בעיניי גם אם מדובר בשחקן.
לגמרי, הם התעלמו לחלוטין מהיכולת הסבירה ביותר ששולמייסטר הציג בתור מחליף והחליטו שהם רוצים עוד מגן שיתחרה עם גורפינקל על העמדה.
והם עיוורים לגמרי לגבי מה שקורה באמצע, אלא אם הם אכן בנו מראש על גונזאלס כקשר 50/50.
הפוסט קיבל לייק אחדarik89
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

חייבים חלוץ. לכל השחקנים בקבוצה שלנו ביחד, יש אולי 50 שערים בקריירה…
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

א. שם מרגש לגמרי
ב. שיהיה בהצלחה, הפידבקים מעכברי הלאומית נשמעים מבטיחים.
ג. In Boksa we trust - לי מבחינה אישית יש אמון מלא בבוקסנבוים (בהנחה שאכן הוא עומד מאחורי ההחתמה הזו ולא מדובר בהנחתה מהניסנוב), אני לגמרי מאמין שהוא יודע מה הוא עושה ובוחר את השחקנים בצורה מקצועית מאד, בלי קומבינות או שליפות מהמותן. סומך עליך יא בוקסה!
תתחיל הליגה, ישחקו 2-3 מחזורים על אמת (לא גביעי השוקו למיניהם), ורק אז נוכל לקבוע מה מתאים ומה לא. כנ"ל לגבי רומראטו ואחרים. צריך לתת לכל זר כמה משחקים כדי להתאקלם ולמצוא את מקומו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

האדס כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:06 נראה אחלה החתמה.
רוטציה של למקין וגורפינקל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אגב עכברי לאומית, לפני שתי עונות הוא באמת היה טוב מאוד אבל בעונה האחרונה אומרים שהוא היה רע מאוד.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדפוקס כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:15 אגב עכברי לאומית, לפני שתי עונות הוא באמת היה טוב מאוד אבל בעונה האחרונה אומרים שהוא היה רע מאוד.
אני הבנתי שהשנה היו לו בעיות מול הקבוצה בענייני חוזה. הם הרגישו שהוא עושה טובה שהוא משחק והם מצד שני ייבשו אותו בחלק מהמשחקים כי לא הסכים להאריך את החוזה. אחרי זה כשהדברים הסתדרו הוא חזר להיות השחקן מס' אחד של ראשון.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

oleg neduda כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:17
רדפוקס כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:15 אגב עכברי לאומית, לפני שתי עונות הוא באמת היה טוב מאוד אבל בעונה האחרונה אומרים שהוא היה רע מאוד.
אני הבנתי שהשנה היו לו בעיות מול הקבוצה בענייני חוזה. הם הרגישו שהוא עושה טובה שהוא משחק והם מצד שני ייבשו אותו בחלק מהמשחקים כי לא הסכים להאריך את החוזה. אחרי זה כשהדברים הסתדרו הוא חזר להיות השחקן מס' אחד של ראשון.
אז אני מקווה בשבילו ובשבילנו שהוא לא יעשה קונצ'ים כאלה אם הוא יהיה שחקן ספסל בחלק גדול מהעונה (מה שכנראה יקרה לאור זה שהוא זר שישי).
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

Sin Queso כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:14
האדס כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:06 נראה אחלה החתמה.
רוטציה של למקין וגורפינקל.
כן, זה גם מה שההיגיון הבריא שלי אומר, אבל אני לא מת בלשון המטה על רוטציה בקו ההגנה.
אני בעד 4 שחקנים מתאומים רוב הזמן, ולא החלפות כל משחק. צריך להיות ברור מאוד מי המגן שפותח ומי הבלם שפותח.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:19
oleg neduda כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:17
אז אני מקווה בשבילו ובשבילנו שהוא לא יעשה קונצ'ים כאלה אם הוא יהיה שחקן ספסל בחלק גדול מהעונה (מה שכנראה יקרה לאור זה שהוא זר שישי).
לא בטוח בכלל, אם למקין וגוטליב יהיו הבלמים הפותחים, הא יכול להיות בכיף בהרכב (אם יהיה טוב).
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:41
יובל כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:12 מגיע בהעברה חופשית.
שוחרר מראשל"צ כי לא הצליחו למכור אותו כפי שתכננו, והוא ישב שם על משכורת גבוהה יחסית לאומית שלא רצו לשלם לו.
החתמה בסדר גמור.
הכל בסדר, למה לבזבז מקום של זר? למה להחתים את גורפינקל כדי שיהיה מחליף?
בקלות אפשר היה לתת לשולמייסטר להיות מחליף.
היה אפשר לתת לשולמייסטר (נראה ממשחקי האימון וביום שבת שחקן חמוד, הרבה יותר טוב מטרידובסקי) להיות מחליף.
במקום זה החליטו להביא שחקן עם אפסייד גבוה מאוד בכסף יחסית קטן. זו לא החתמה שעונה על צורך אלא הימור.

בקישור יש את אל ים, רומראטו, איינבינדר, גונזאלס, אזולאי כשחקנים בכירים או כאלה שבונים עליהם. מהרגע שאל ים חתם יש חמישה שחקנים על שלוש עמדות. מבחינת עומק יש גם את ארי כהן ורן בנימין (שנראו טוב ביום שבת, במיוחד ארי כהן). אגב, אחרי שיוחתם בלם יש גם אופציה לשחק עם שלושה בלמים ושניים בקישור.

אני לא חושב שאנחנו קצרים בעמדות אחרות ולכן אני לא רואה בעיה בהחתמה הזאת. אם חלק משחקני הרכש בקישור ובהתקפה לא יספקו את הסחורה זה כבר משהו אחר, אבל אי אפשר כבר עכשיו להחתים לצידם עוד זר במעמד של שחקן הרכב.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ר.ש כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:12 חייבים חלוץ. לכל השחקנים בקבוצה שלנו ביחד, יש אולי 50 שערים בקריירה…
לא יגיע עוד חלוץ, תשכח מזה.
יש לך את אוז'בולט + גנאם + יואב תומר
רדפוקס כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:11
לגמרי, הם התעלמו לחלוטין מהיכולת הסבירה ביותר ששולמייסטר הציג בתור מחליף והחליטו שהם רוצים עוד מגן שיתחרה עם גורפינקל על העמדה.
והם עיוורים לגמרי לגבי מה שקורה באמצע, אלא אם הם אכן בנו מראש על גונזאלס כקשר 50/50.
הם כנראה בונים על גונזאלס/אינבינדר/אל ים לצדו של רומארטו, אזולאי מתחת לחלוץ.
בצדדים יש לך את סלליך לאיוס ודוידה (וגם ורד?)
נערך לאחרונה על ידי לירון האדום ב 02 אוגוסט 2022, 14:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

לירון האדום כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:23
ר.ש כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:12 חייבים חלוץ. לכל השחקנים בקבוצה שלנו ביחד, יש אולי 50 שערים בקריירה…
הם כנראה בונים על גונזאלס/אינבינדר לצדו של רומארטו, אזולאי מתחת לחלוץ.
לא אמרתי שיגיע. אמרתי שחייבים.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

לירון האדום כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:23
הם כנראה בונים על גונזאלס/אינבינדר/אל ים לצדו של רומארטו, אזולאי מתחת לחלוץ.
בצדדים יש את סלליך, לאיוס, דוידה, סניור, אריאל כהן (שיובל רשם שהוא שחקן אמצע אבל הוא למעשה שחקן אגף) וגם גונזאלס שיכול לשחק בשני האגפים.
לא ורד ולא טוויזר צריכים לראות ספסל העונה ויעשו טוב אם ימצאו קבוצה שתקח אותם.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ארי כהן לא שחקן אגף, הוא קשר 50/50.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

יובל כתב: 02 אוגוסט 2022, 14:43 ארי כהן לא שחקן אגף, הוא קשר 50/50.
יצא לי לראות אותו ב-3-4 משחקים בנוער שנה שעברה, הוא לא שיחק באף אחד מהם כקשר 50/50, שיחק תמיד באגף או מאחורי חלוץ.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

מניח שמדובר בשחקן,כמו שאחדים מעמיתי אומרים,
לי יש תיאוריית קונספירציה (אין לי אימות או רמזים) ברקע העיסקה קשרים של ניסנוסים-לוזון- דודו דהן.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אין שום קונספירציה, עמוס לוזון ניסה למכור את דוסו וכשלא הצליח שיחרר אותו בחינם כי המשכורת העיקה עליו, והפועל חיכו לשחרור כדי לקחת אותו בחינם.
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מישהו יודע כמה הרוויח בראשון לציון וכמה בהפועל ירוויח?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בקצרה? כי בהשוואה לסגל של שנה שעברה נחלשנו. והיה לו מספיק זמן לפתוח את החלון עם רשימת שמות להנחתה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

Chegi כתב: 02 אוגוסט 2022, 15:23 בקצרה? כי בהשוואה לסגל של שנה שעברה נחלשנו. והיה לו מספיק זמן לפתוח את החלון עם רשימת שמות להנחתה.
נדהם כשאני קורא הודעות כאלה. אני מאוד מאוכזב מהרכש שמגיע הקיץ, יותר מכל קיץ עד כה עם הניסנובים - כי אחרי מכירת שחקנים רבים, יש הזדמנות להתחזק כראוי. אבל מפה ועד לומר שנחלשנו... פער גדול
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

Chegi כתב: 02 אוגוסט 2022, 15:23 בקצרה? כי בהשוואה לסגל של שנה שעברה נחלשנו. והיה לו מספיק זמן לפתוח את החלון עם רשימת שמות להנחתה.
לפי דעתי ממש לא נכון
בטחחח לא כאשר עוד לא ראינו את הזרים כמו שצריך

אבל שנה שעברה בפלייאוף העליון ניצחנו 2-0 ותיקו 0 עם נתניה עם ההרכב הכי חזק שלנו ומאז רק השתפרנו

שיפור ודאי:
מרינוביץ > סרנבסקי (יש דיון על שטקוס אבל גם לו היו משחקים חלשים)

אוזבולט > שלומי

מקווה ששיפור:
גונזלס > יאנקוביץ
לאיוס > פלומיין (שחוץ מנגד באר שבע היה חלש מאוד)
רומארטו > אליאס
+ בלם זר

חילוש:
ליידנר < גורפינקל / דוסו

שאר השחקנים נשארו

תוסיף על זה שיש לנו עומק מטורף שלא היה לנו עונה קודמת:
ישראלוב , למקין (אם בלם זר מגיע להרכב), אל-ים , גאנם (נראה טוב בקדם עונה), סלליך, סניור, אלו, דוסו
וכמובן שאם שלומי הקשר יהיה כשיר הרווחנו

ולכן התחזקנו
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

עכשיו בטח שאי אפשר לומר שנחלשנו
עם כל הכבוד לפלומיין, ליידנר ואליאס, אף אחד מהם לא היה בשנה שעברה איזה שחקן שובר שוויון עבורנו. היחיד שמשמעותי זה רוסה שגם הוא היה בירידה לפני שעזב ובכל מקרה עזב הרבה לפני תום העונה.

מצד שני בעמדת החלוץ אפשר לומר בןןדאות שהתחזקנו

בקיצור, מוקדם מידי לעשות השוואות
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום ותיקarik89
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הימור שלי - הגנה והתקפה טובות מהשנה שעברה. קישור בערך באותה רמה, אולי קצת פחות טוב, מאוד תלוי בגונזאלס. נראה שאמורה להיות קבוצה טובה יותר.
אינתי עומרי, הפועל.
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

SeniorLover כתב: 02 אוגוסט 2022, 15:39
ישראלוב , למקין (אם בלם זר מגיע להרכב), אל-ים , גאנם (נראה טוב בקדם עונה), סלליך, סניור, אלו, דוסו
לגבי העומק ה"מטורף" -
1. יש לנו שלושה בלמים בסגל, שאחד מהם הוא בן 18 שהיה גרוע מאוד עד כה בבוגרים.
זה בטח לא עומק מטורף, עוד לפני הכשירות החלקית של גוטליב, וההיכרות הקצרה יחסית עם למקין.
2. קישור מרכזי \ אחורי - יש לנו 3 שחקנים. אינבידר, רומראטו ועוד ילד שאמור להיות סביר, אבל מי יודע. אלה עמדות שבמשחקים מסוימים פותחים בהם 2 שחקנים ובמשחקים אחרים (דרבי \ חיפה), גם 3. זה בטח לא עומק מטורף.
3. שחקני אגף - יש לנו את לאיוס ודוידה כשחקנים בכירים, את סלליך כשחקן שפרש, ואת טוויזר וורד שאני לא יודע איך אתה רוצה להגדיר אותם. אז כן, יחסית עומק, אבל בפועל שני שחקנים ראויים. זה לא עומק מטורף כלל.

בהתקפה, בקישור ההתקפי ובמגנים יש לנו באמת עומק סבבה. גם, לא מטורף.

(וכן אני לא מחשיב בנימין וארי כהן וכל מיני נוער נוסף. תמיד יש נוער שאפשר לעלות לסגל, וכבר השנה אנחנו נסמכים עליהם הרבה, זה לא נחשב חלק אמתי מהסגל)
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

אחד עם כיפה כתב: 02 אוגוסט 2022, 16:21
לגבי העומק ה"מטורף" -
זה בטח לא עומק מטורף, עוד לפני הכשירות החלקית של גוטליב, וההיכרות הקצרה יחסית עם למקין.
2. קישור מרכזי \ אחורי - יש לנו 3 שחקנים. אינבידר, רומראטו ועוד ילד שאמור להיות סביר, אבל מי יודע. אלה עמדות שבמשחקים מסוימים פותחים בהם 2 שחקנים ובמשחקים אחרים (דרבי \ חיפה), גם 3. זה בטח לא עומק מטורף.
3. שחקני אגף - יש לנו את לאיוס ודוידה כשחקנים בכירים, את סלליך כשחקן שפרש, ואת טוויזר וורד שאני לא יודע איך אתה רוצה להגדיר אותם. אז כן, יחסית עומק, אבל בפועל שני שחקנים ראויים. זה לא עומק מטורף כלל.

(וכן אני לא מחשיב בנימין וארי כהן וכל מיני נוער נוסף. תמיד יש נוער שאפשר לעלות לסגל, וכבר השנה אנחנו נסמכים עליהם הרבה, זה לא נחשב חלק אמתי מהסגל)
סבבה. ומה היה לנו באגפים ובעמדת הבלם בשנה שעברה?

בשורה התחתונה, בהגנה השנה יהיו לנו 3 בלמים ששניים מתוכם בלמי ליגה טובים והשלישי יהיה זר. זה כבר יותר טוב משנה שעברה, שם היה לנו (מלבד גוטליב) זר בינוני (קולו), זר ברמת ליגה למקומות עבודה (טראורה) + למקין שהתגלח בפלייאוף ובכל מקרה החליף את טראורה.

בעמדת המגן הימני אפשר לומר שאין ממש שינוי, כשגם בעמדת המגן השמאלי אי אפשר לומר שנחלשנו למרות הרעש סביב ההחלפה של ליידנר. עם כל הכבוד, הוא עשה עונה דיי בינונית וברוב המשחקים היה סביר ולא יותר.

בקישור איבדנו את אייזן וביטון שהיו מיותרים גם ככה ואת אליאס שגם עשה עונה בינונית. אם פגענו עם רומראטו או לא אני לא יודע, אבל זה לא שהיה בעמדה הזו איזה שחקן יוצא דופן בשנה שעברה.

בכנפיים לדעתי האפסייד גדול יותר משנה שעברה. פלומיין היה כלום ושום דבר ורוסה היה לא יציב (למרות שהייתי שמח אם היה נשאר). במקומו יש את לאיוס שכבר עכשיו אפשר לומר שיש סיכוי שהוא יהיה שחקן ליגה טוב, וסולליך שהגיע במקום הכלום ושום דבר שהיה בספסל בעמדה הזו.

את ינקוביץ שלא תרם כלום החליף גונזלס. גם פה, במקרה הרע נשארנו עם זר שלא יתרום כלום ובמקרה הטוב נקבל שחקן טוב יותר.

בחוד מיותר להרחיב וברור שהתחזקנו משמעותית.

בכל מקרה אי אפשר לומר שנחלשנו. אם פגענו עם רומראטו וגונזלס תהיה קבוצה עם פוטנציאל להיות הרבה יותר איכותית משנה שעברה. אם לא, נשארנו בינוניים.
הפוסט קיבל 2 לייקים555רדפוקס
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 02 אוגוסט 2022, 16:10 הימור שלי - הגנה והתקפה טובות מהשנה שעברה. קישור בערך באותה רמה, אולי קצת פחות טוב, מאוד תלוי בגונזאלס. נראה שאמורה להיות קבוצה טובה יותר.
מסכים לגמרי.
וגם בקישור, אם גונזלס יהיה שיחוק( ועל הנייר וממה שראינו במחנה יש סיכוי ) ושלומי אזולאי ישמור יחסית על קשירות יש סיכוי לקישור טוב מאוד יחסית לעונה שעברה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

שחר כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:44
oleg neduda כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:42 טוב אחרי בדיקה קצרה, אנשי הלאומית (לרבות עיתונאי שמסקר את הליגה הזו) מעידים שמדובר במגן שגדול בכמה מספרים על הלאומית וחושבים שיהיה מגן טוב מאוד לליגת העל
בכל מקרה שיהיהבהצלחה
עזוב, אל תפריע להם להתבכיין ותדכא את יצר ה"דפקו אותי".
רמת הבכיינות פה בפורום (וגם בטוויטר, בפייסבוק) כבר מזמן חצתה כל גבול. אפילו הפכו את ישראלוב למגן שמאלי כדי שיהיה על מה להתלונן.

והענין הוא שכל השרשור אף אחד אפילו לא מתייחס לאיכות של השחקן. הדבר היחיד שחשוב זה אם הוא שחקן טוב. כנראה הוא וגורפינקל יתחרו על העמדה ושולמייסטר יאלץ לנדוד שוב.
הפוסט קיבל לייק אחדSeniorLover
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

החתמה מעולה
כאחד שעקב אחרי הלאומית זה אחלה של מגן שצריך לפתוח אצלנו
long live the zapta
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

oleg neduda כתב: 02 אוגוסט 2022, 16:29
אחד עם כיפה כתב: 02 אוגוסט 2022, 16:21

לגבי העומק ה"מטורף" -

סבבה. ומה היה לנו באגפים ובעמדת הבלם בשנה שעברה?

בשורה התחתונה, בהגנה השנה יהיו לנו 3 בלמים ששניים מתוכם בלמי ליגה טובים והשלישי יהיה זר. זה כבר יותר טוב משנה שעברה, שם היה לנו (מלבד גוטליב) זר בינוני (קולו), זר ברמת ליגה למקומות עבודה (טראורה) + למקין שהתגלח בפלייאוף ובכל מקרה החליף את טראורה.

בעמדת המגן הימני אפשר לומר שאין ממש שינוי, כשגם בעמדת המגן השמאלי אי אפשר לומר שנחלשנו למרות הרעש סביב ההחלפה של ליידנר. עם כל הכבוד, הוא עשה עונה דיי בינונית וברוב המשחקים היה סביר ולא יותר.

בקישור איבדנו את אייזן וביטון שהיו מיותרים גם ככה ואת אליאס שגם עשה עונה בינונית. אם פגענו עם רומראטו או לא אני לא יודע, אבל זה לא שהיה בעמדה הזו איזה שחקן יוצא דופן בשנה שעברה.

בכנפיים לדעתי האפסייד גדול יותר משנה שעברה. פלומיין היה כלום ושום דבר ורוסה היה לא יציב (למרות שהייתי שמח אם היה נשאר). במקומו יש את לאיוס שכבר עכשיו אפשר לומר שיש סיכוי שהוא יהיה שחקן ליגה טוב, וסולליך שהגיע במקום הכלום ושום דבר שהיה בספסל בעמדה הזו.

את ינקוביץ שלא תרם כלום החליף גונזלס. גם פה, במקרה הרע נשארנו עם זר שלא יתרום כלום ובמקרה הטוב נקבל שחקן טוב יותר.

בחוד מיותר להרחיב וברור שהתחזקנו משמעותית.

בכל מקרה אי אפשר לומר שנחלשנו. אם פגענו עם רומראטו וגונזלס תהיה קבוצה עם פוטנציאל להיות הרבה יותר איכותית משנה שעברה. אם לא, נשארנו בינוניים.
אני מסכים שהרבה מאוד תלוי בשני הקשרים הזרים. אבל לא מסכים לגבי הניתוח על שנה שעברה.

אליאס, גם כשלא כיכב, הוא שחקן ליגה טוב וחיפה לדעתי לא מעט על אינבינדר. גם ליידנר, שהגנתית רחוק מלהיות מושלם, היה עם ניצוץ התקפי ויצירתי והרבה התקפות עברו דרכו.

אנחנו יכולים למצוא את עצמנו חלשים משנה שעברה ויכולים למצוא את עצמנו חזקים, הרבה תלוי בזרים ובילדים שהם עוד תעלומה לליגה. בכל מקרה אין פה איזה מהפך משמעותי בסגל או שדרוג בולט.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

יש לך חד משמעית שדרוג בהתקפה. לעבור מחלוץ פותח של 5 שערים לחלוץ של 11 שערים זה שיפור משמעותי מאוד. לא חושב שסולליך או גונזאלס אמורים להיות ירידה ברמה בהשוואה לפלומיין ויאנקוביץ' ודוידה בהשוואה לחצי העונה האחרונה יכול רק להשתפר. גם גאנם יכול לתת לא מעט אם יחזור לעצמו.
אינתי עומרי, הפועל.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

כושר נהדר? Hold my beer
רואה שחורות המקורי
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

אין בעיה שהוא פוטנציאל והכל
יש לנו 4 מגנים שמאליים כרגע
והוא תופס מקום של זר
רפואה מודע שאפשר לשחק רק עם אחד בהרכב כן?
אם הוא כזה עילוי, תשחררו להשאלה את שולמייסטר וישראלוב
ובלי קשר צריך למקד את המאמץ לבלם
שליחת תגובה