הבקרה טייק 75413

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Berger
קיבל.ה  6 לייקים

רשום שמותר רק זר אחד כנבחן אז איך רשום בספורט5 שרומארטו, אוז׳בולט ומרינוביץ׳ יירשמו כנבחנים(בנוסף ללאיוס)?
בעצם מי יהיה חסר במידה וכל אלה נרשמים? גורפינקל, סלליך, גונזלס, אלו,גאנם - שכחתי מישהו?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הדר יעקבי הכתבת של ספורט 5:
‏שוב מעדכנת
הפועל הגישה בקשה לבקרה להחשיב ארבעה שחקנים כנבחנים בשבת: לאיוס, מרינוביץ, אוזבולט ורומראטו. הבקשה אושרה כך שמי שיחסרו יהיו אלו, גונזאלס, גאנם, סלליך וגורפינקל (שכמובן גם ככה לא בתוכניות עדיין).

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

בכל התקופה שלהם לא עברנו בבקרה לפחות במשחק הראשון של גביע הטוטו, בלתי נסבל
הפוסט קיבל 5 לייקיםלירון האדוםכוח עליוןdinoshaharotאחד עם כיפה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 28 יולי 2022, 18:16 הדר יעקבי הכתבת של ספורט 5:
‏שוב מעדכנת
הפועל הגישה בקשה לבקרה להחשיב ארבעה שחקנים כנבחנים בשבת: לאיוס, מרינוביץ, אוזבולט ורומראטו. הבקשה אושרה כך שמי שיחסרו יהיו אלו, גונזאלס, גאנם, סלליך וגורפינקל (שכמובן גם ככה לא בתוכניות עדיין).

באסה על גונזאלס
מעניין אם ביטון כשיר בכלל להחליף את אלו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

‏שוב מעדכנת

כמה שהם טיפשים, במקום להריץ את גונזאלס ושהשוער ישב משחק אחד בחוץ, גם ככה לא ברור כמה רלוונטי התיאום בהגנה כרגע בלי המגנים הפותחים ואולי בלם פותח.
בוקסה הכל טוב מותק? חזרת מהחופשה?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יולי 2022, 18:32
‏שוב מעדכנת

כמה שהם טיפשים, במקום להריץ את גונזאלס ושהשוער ישב משחק אחד בחוץ, גם ככה לא ברור כמה רלוונטי התיאום בהגנה כרגע בלי המגנים הפותחים ואולי בלם פותח.
בוקסה הכל טוב מותק? חזרת מהחופשה?
גם לדעתי
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

הוא לא שיחק במשחק אימון האחרום, אולי הוא מושך פתיעה
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מתסכל שזה נהיה נורמה לא לעבור בבקרה במשחקים הראשונים בטוטו,
כל המטרה של המפעל הזה הוא להכין את הקבוצה לליגה,
איך נכין את הקבוצה אם חלקים מרכזיים ברוטציה לא ישחקו ?
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםלירון האדום
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

אי אפשר לראות אותם יותר. עד מתי השכונה הזאת עד מתי?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

כבר הפכנו לבדיחה גם בעיני הכתבים

one

“אותה גברת בשינוי אדרת. שנה אחר שנה ושום דבר לא משתנה בהפועל תל אביב. בעלי המועדון שמתקרבים להכנסות שיא ממכירות שחקנים, לא הצליחו להעביר את הקבוצה בבקרה התקציבית ומאמן הקבוצה קובי רפואה ייאלץ לעלות במחזור הפתיחה של גביע הטוטו, מול הפועל ירושלים, בהרכב טלאים המורכב בעיקר משחקי קבוצת הנוער.

הסיבה המרכזית לכך שהבקרה התקציבית מסרבת לאשר את התקציב הינה החובות הכספיים של האדומים, ביניהם למאור בוזגלו, כאשר היה ניסיון להגיע להסדר כלשהו ובכך למנוע את הסיטואציה הנוכחית, אבל כדורגלן העבר לא מוכן להתפשר“
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

זו כתבה ברמה עיתונאית עלובה
למיטב זכרוני כל השחקנים שחתןמים משנה שעברה יכולים לשחק גם בלי לעבור בבקרה+ארבעת השחקנים שיירשמו כנבחנים לפי הדר יעקובי
זה לא הרכב שברןבן מורכב משחקני נוער
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

dino כתב: 28 יולי 2022, 19:01 כבר הפכנו לבדיחה גם בעיני הכתבים

one

“אותה גברת בשינוי אדרת. שנה אחר שנה ושום דבר לא משתנה בהפועל תל אביב. בעלי המועדון שמתקרבים להכנסות שיא ממכירות שחקנים, לא הצליחו להעביר את הקבוצה בבקרה התקציבית ומאמן הקבוצה קובי רפואה ייאלץ לעלות במחזור הפתיחה של גביע הטוטו, מול הפועל ירושלים, בהרכב טלאים המורכב בעיקר משחקי קבוצת הנוער.

הסיבה המרכזית לכך שהבקרה התקציבית מסרבת לאשר את התקציב הינה החובות הכספיים של האדומים, ביניהם למאור בוזגלו, כאשר היה ניסיון להגיע להסדר כלשהו ובכך למנוע את הסיטואציה הנוכחית, אבל כדורגלן העבר לא מוכן להתפשר“
ניהול שפוי הם אמרו
אפס חובות הם אמרו
קיבלו את הקבוצה מפאקינג מפרק.
החזיקו בדיוק שנתיים בליגת העל עד שהחזירו את המועדון לסורו מול הבקרה.

אפשר להבין איך ולמה הסיפור של בוזגלו ועאבד עובר לידם ככה בשקט, אפילו פה בפורום לא מתפוצצים על זה.
האוהדים עד כדי התאכזבו מבוזגלו ועאבד שהם מסוגלים להכיל את זה שאנחנו מתבזים ככה?! זה סבבה שהכסף של המנויים שלנו ושל המנהלת הולך לכסות את ההחלטות שערוריתיות והלא חוקיות שלהם?!
בגלל שהנוכלים חשבו שזה סבבה להפר חוזה בקורונה עורכי דין יקבלו מאות אלפי שקלים. וואלה יופי.
איפה הקהל?!
וכמובן, לא מצפה לשום דבר מועדת הקישוט, אני חושב שהם בהסדר לא רשמי מולם. מניח שאתם תראו שהשנה נביא הרבה פחות חומר לבית הדין ונקבל הרבה יותר ורדיוסים.
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

איך הם עוד הבעלים שלנו, כאילו באמת אני שואל את זה איפה אנחנו מה להפסיק להתעצבן מזה להשלים עם המצב ופשוט לנתק את הרגש שלי ולא להתעניין בכדורגל ישראלי. כי אני כבר באמת מרגיש שאני בדרך לשם ואיתי עוד אוהדים. זה לא רק שהם לא שמים כסף זה בקטנה עם ניהול נכון עם כמות קהל כמו שלנו אתה יכול לעשות אחלה קבוצה הבעיה העיקרית זה שהם פשוט מחריבים אותנו הם עושים מאיתנו מועדון קטן ועלוב איזה שם זה הפועל איזה היסטוריה תראו מה הם עשו מאיתנו איך העפנו את טביב אחרי שנים של דאבל וליגת האלופות ואותם לא אחרי חמישיות בדרבי ושנים שלא עוברים בבקרה במשחקי גביע הטוטו. אני חשבתי שיש הרבה שחושבים כמוני אבל גיליתי שאני מהיחידים כי בסוף אני רואה ש8 אלף עשו מנוי ואני נשארתי דיי לבד עם אני מאמין שלי שלעשות מהלך להעיף אותם. באמת מעניין אותי לדעת אם יש עוד כמוני שמרגישים שהמצב כל כך כואב שאם הוא ממשיך ככה אני פשוט מתנתק ודיי
הפוסט קיבל 3 לייקיםHaunterRed GhostASAFABADI
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

נשמה
הכי חשוב לעשות מנוי ל5 בשביל להיות עם המגניבים ב5
הכי חשוב
כל השאר לא קריטי
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

כשהפועל שוב עולה אל המגרש
הייאוש מתחיל בכל פעם מחדש
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

"כשהפועל תל אביב עולה על הדשא
אז יש בעל בית על המגרש..."
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אני שנים כבר שר:
נכנס אל היציע
עולה במדרגות
כשהיא עולה אל המגרש אני מתחיל לבכות
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםChegi
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

חבורה של נבלות, מה בדיוק הם הציגו לאולטרס שהפסיקו את החרם?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יולי 2022, 22:26 אני שנים כבר שר:
נכנס אל היציע
עולה במדרגות
די נו עוד מהזמנים של המושבה אני שר את זה :rofl: :rofl:
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

''אין עוד אחרת, רק רוצה לראות אותך נכחדת, הפועל אותנו מייאשת''
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

רדפוקס כתב:אני שנים כבר שר:
נכנס אל היציע
עולה במדרגות
כנ"ל
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

פעם הם עוד היו מנסים להסביר, לתרץ, כיום שמים זין אחד גדול על כולם
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

dino כתב: 29 יולי 2022, 05:35 פעם הם עוד היו מנסים להסביר, לתרץ, כיום שמים זין אחד גדול על כולם
היום זה נורמה, אף אחד לא מתרגש. אז שוב לא עברנו בבקרה...
כמה שאני שונא אותם, זה אפילו כבר לא קשור לכסף שהם לא משקיעים בקבוצה. הם פשוט חרא של אנשים ומנהלים כל כך גרועים.
יאוש בלתי פוסק.
אחת הטעויות היותר גדולות של הקהל זה הפסקת החרם מנויים. השתמשנו בנשק הכי חזק שיש לנו ובמנוף היחיד עליהם בצורה מרושלת, בשנה הבאה הם יתרגשו מזה אפילו פחות.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

ר.ש כתב: 28 יולי 2022, 11:46 555 טרם השיב לשאלה -
אם ההכנסות יהיו כ-50 מליון (לדבריו), מדוע מוגש לבקרה תקציב של 30, ומה בדבר ה-20 הנותרים?
אפשר להכריז רשמית שנמצאה השאלה שאין לה תשובה?
רואה שחורות המקורי
RONIN

התנהלות בושה וחרפה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ר.ש כתב: 29 יולי 2022, 11:38
אם ההכנסות יהיו כ-50 מליון (לדבריו), מדוע מוגש לבקרה תקציב של 30, ומה בדבר ה-20 הנותרים?
אני אציין מראש שאני לא באמת יודע.

אבל.
הוצאות:
א. תקציב הקבוצה 30 מליון.
ב. חובות בארץ כ 3 מליון ( בןזגלו, עבאד קורצקי וכו')
ג. החזר הלוואה ציבוטרו 1.5 מליון.
ד. ערבות על חובות קאס 50% כ 6.5 מליון
סה"כ כ 41 מליון שקל לבקרה.

הכנסות:
א.לפי הדוחות בשנת 2020 (טרום קורונה) ההכנסות היו 28 מליון, נגיד נשאר אותו דבר.
ב. נגיד מכרו שחקנים ב 13 מליון.
סה"כ הכנסות 41 מליון.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

El dudernio כתב: 29 יולי 2022, 12:07

אבל.
הוצאות:

הכנסות:
סה"כ הכנסות 41 מליון.
לא רע, אאל״ט הערבות לא הגיע לסכום כזה בינואר האחרון והחובות בארץ זה 2 מיליון.
אבל נניח מגיעים לסוף העונה ועוד אין החלטה סופית, מה קורה שהערבות משתחררת? לאן הולך הכסף הזה?
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

הקש על ה555 אולי תקבל גם תשובה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 29 יולי 2022, 12:11
El dudernio כתב: 29 יולי 2022, 12:07

אבל.
הוצאות:

הכנסות:
סה"כ הכנסות 41 מליון.
אבל נניח מגיעים לסוף העונה ועוד אין החלטה סופית, מה קורה שהערבות משתחררת? לאן הולך הכסף הזה?
אם אני זוכר נכון.
החוה לבוזאגלו הוא מעל מליון. וגם לעבד מעל מליון.
יש עוד חובות כמו קורצקי וכו שאני לא בטוח שכולם שולמומעד לשקל האחרון. לכן רשמתי 3 בכלליות.

לגבי סוף העונה? לקופת המועדון / נשאר לשנה הבאה עד לסגירת הנושא אצל הבקרה התקציבית.

בסופו של דבר הם כנראה מצאו דרך ל"סגור" את חובות אופ"א ללא הוצאה של שקל מהכיס ואולי תוך כדי לסגור עונה שניה רצוף ברווח תפעולי. לכן לדעתי הם גם לא יעתרו לבית המשפט בארץ כי כל התהליך המשפטי היה לצורך הבטחה שמהם לא יצא כסף. ברגע שההתאחדות משלמת כסף שנכנסת ממכירת שחקנים הם כאילו נקיים ולא עשו העגפת נושים.

דר"א אם אני זוכר נכון צריך רצף של עונות ריווחיות כדי להתחיל למשוך כסף שהוגדר כהלוואת בעלים, הם בדרך גם לשם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אבל למה לסנגר עליהם בלי לדעת? איזו סיבה יש לעשות את זה?
רואה שחורות המקורי
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ר.ש כתב: 29 יולי 2022, 13:23 אבל למה לסנגר עליהם בלי לדעת? איזו סיבה יש לעשות את זה?
אני לא מסנג'ר ולא תוקף.
אני מפעיל שכל ישר ולא עובד על אוטומט.

גם בהודעה הקודמת שלי יש ביקורת על הקמצנות שלהם ועל ההתנהלות הכללית. אבל צר לי שאני לא רואה בהם את השטן ומרחריבי הפועל.

היו גרועים בהרבה לפניהם, ולא לפני הרבה זמן.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
El dudernio כתב: 29 יולי 2022, 12:07 אני אציין מראש שאני לא באמת יודע.

אבל.
הוצאות:

הכנסות:
סה"כ הכנסות 41 מליון.
אם אני זוכר נכון.
יש עוד חובות כמו קורצקי וכו שאני לא בטוח שכולם שולמומעד לשקל האחרון. לכן רשמתי 3 בכלליות.

לגבי סוף העונה? לקופת המועדון / נשאר לשנה הבאה עד לסגירת הנושא אצל הבקרה התקציבית.

בסופו של דבר הם כנראה מצאו דרך ל"סגור" את חובות אופ"א ללא הוצאה של שקל מהכיס ואולי תוך כדי לסגור עונה שניה רצוף ברווח תפעולי. לכן לדעתי הם גם לא יעתרו לבית המשפט בארץ כי כל התהליך המשפטי היה לצורך הבטחה שמהם לא יצא כסף. ברגע שההתאחדות משלמת כסף שנכנסת ממכירת שחקנים הם כאילו נקיים ולא עשו העגפת נושים.

דר"א אם אני זוכר נכון צריך רצף של עונות ריווחיות כדי להתחיל למשוך כסף שהוגדר כהלוואת בעלים, הם בדרך גם לשם.
למה זה לא העדפת נושים?
למה מגיע למנדיונדו כסף ולא לספקים ?

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 29 יולי 2022, 13:25
El dudernio כתב:
אם אני זוכר נכון.

למה זה לא העדפת נושים?

מנדיונדו ספציפית לא יקבל והןא נכנס לקופת הפירוק....

בכל מקרה.
מי שחייב לספקים וכו זה קוטלר וקופת הפירוק. מי שחייב לאנטל וקלאודיו בומבה זה מועדון הכדורגל הפועל תל אביב.

כלומר בעלי החוב הם שונים ולכן ברגע שהם מחליטים לשלם אין לאף גורם בארץ יכולת לשנות את זה. טענת העדפת הנושים למיטב ידעתי נבחנה בבית המשפט הישראלי ונמצאה קבילה מאחר ובעל החוב המקורי הוא זהה. ולכן הם יכלו לערער על ההחלטה וכנראה שהדבר גם היה מתקבל, אבל אם הם לא יעשו זאת אין כאן בעיה משפטית.

כמו שאמרתי להבנתי הם לא יפנו לבית המשפט מאחר ובפועל הכסף לא יצא מכיסם. ולמען האמת הם גם לא יהיו אלו שישלמו אותו בפועל. לדעתי גם אם מישהו יפנה הם יאשימו את ההבקרה התקציבית שהם חייבו אותם להפקיד ערבויות והשתמשו בערבויות במקומם. ולכן הם לא צד בענין.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

El dudernio כתב: 29 יולי 2022, 13:25
ר.ש כתב: 29 יולי 2022, 13:23 אבל למה לסנגר עליהם בלי לדעת? איזו סיבה יש לעשות את זה?
אני לא מסנג'ר ולא תוקף.

גם בהודעה הקודמת שלי יש ביקורת על הקמצנות שלהם ועל ההתנהלות הכללית. אבל צר לי שאני לא רואה בהם את השטן ומרחריבי הפועל.

להניח שיש סיבה טובה לפערים האלה בין הכנסות להוצאות, זה ממש לא שכל ישר. לא עם הניסנובס.
רואה שחורות המקורי
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ר.ש כתב: 29 יולי 2022, 14:05
El dudernio כתב: 29 יולי 2022, 13:25
אני לא מסנג'ר ולא תוקף.

להניח שיש סיבה טובה לפערים האלה בין הכנסות להוצאות, זה ממש לא שכל ישר. לא עם הניסנובס.
מה לא?
שנה שעברה לא יכלת לההעביר בינואר שחקנים בגלל שהבקאה דרשה ערבויות לחובות של בוזאגלו ועבד, למה אתה חושב שעכשיו המצב שונה?
כבר שנתיים דורשים ממך ערבויות על חובות אופ"א ואתה כל פעם לא משלם בגלל הערעור. לפני שבוע היה דיון למה אתה חושב שהפעם יוותרו לך על זה?

זה בדיוק שכל ישר והבנת הנקרא ולא קביעה שהניסנובים נוכלים ללא שום הוכחה לכך כי הם מעוטי יכולת. זה בדיוק ההבדל בין לפעול על אוטומט או ולהיות דמגוג ובין להסתכל למציאות בעינים.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
El dudernio כתב: אם אני זוכר נכון.

למה זה לא העדפת נושים?

בכל מקרה.
מי שחייב לספקים וכו זה קוטלר וקופת הפירוק. מי שחייב לאנטל וקלאודיו בומבה זה מועדון הכדורגל הפועל תל אביב.

כלומר בעלי החוב הם שונים ולכן ברגע שהם מחליטים לשלם אין לאף גורם בארץ יכולת לשנות את זה. טענת העדפת הנושים למיטב ידעתי נבחנה בבית המשפט הישראלי ונמצאה קבילה מאחר ובעל החוב המקורי הוא זהה. ולכן הם יכלו לערער על ההחלטה וכנראה שהדבר גם היה מתקבל, אבל אם הם לא יעשו זאת אין כאן בעיה משפטית.

כמו שאמרתי להבנתי הם לא יפנו לבית המשפט מאחר ובפועל הכסף לא יצא מכיסם. ולמען האמת הם גם לא יהיו אלו שישלמו אותו בפועל. לדעתי גם אם מישהו יפנה הם יאשימו את ההבקרה התקציבית שהם חייבו אותם להפקיד ערבויות והשתמשו בערבויות במקומם. ולכן הם לא צד בענין.
הנושים האחרים פה בארץ יכולים לפנות לבית המשפט ולבקש שהכסף ייכנס לקופת הפירוק.
זה לא כזה קל וזה עניין משפטי סבוך שלהערכתי בסוף ייגמר בפשרה כלשהי

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 29 יולי 2022, 13:30
El dudernio כתב:
אם אני זוכר נכון.

למה זה לא העדפת נושים?

בכל מקרה.
לדעתי אתה טועה.
מבחינת החוק הישראלי, כל החובות מלפני הפירוק הם חובות של קופת הפירוק.
החוק הישראלי גם לא יודע מה זה "מועדון הכדורגל הפועל תל אביב".
יש חברה שהתפרקה, יש לה חובות, ויש קופת פירוק שתשלם את החובות לפי הדין הישראלי.
לעומת זאת, מבחינת פיפ"א\אופ"א, החובות לשחקני העבר הם של מועדון הכדורגל הפועל תל אביב (החובות לספקים וכו' לא מעניינים אותם לדעתי).
החוקים של הגופים האלה לא יודעים מה זה "קופת הפירוק" או "העדפת נושים" ולאף אחד שם לא אכפת מי זה קוטלר.
הם כן יודעים מה זה מועדון הכדורגל הפועל תל אביב, ומי זאת ההתאחדות הישראלית (שהוא רשום בה, שנותנת לו את המקום שמגיע לו לפי מה שהיה בעונה שעברה, וכו' וכו').
ולפי החוקים שלהם, מועדונים ששוכרים שירותים של שחקנים צריכים לשלם להם, ואם יש אי הסכמה אז מתדיינים בגוף המתאים ועושים מה שהוא קובע.

כמו שאתה שם לב, זה לא הכי מסתדר אחד עם השני, ומכאן הבעיה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

זה מדהים -
אתמול פרסמו שחצו את רף ה-8000 מנויים
היום מפרסמים ששחקן נמכר תמורת 2 מיליון יורו

ומחר הקבוצה עולה לניסוי כלים ראשון מבלי לעבור בפאקינג בקרה. אותה בקרה שמקבלת מטבעות קריפטו ופסלים, לא מסוגלת לאשר את התקציב שלנו.
אני לא יודע מה קורה שם, ואיפה הכסף ומי מנהל ככ רע. זה לא תלוי בנו.
התביעות שלהם מעונות קודמות ממש לא מעניינות אותי (של פיפא אולי כן).
הקבוצה השנה מעניינת אותי. אוהדים (ברוך השם לא אני), שילמו כסף להפועל בשביל לקבל קבוצה השנה. והקבוצה לא יכולה להיות מוכנה מבלי לעבור בבקרה.

מבחינת הקהל, את מה שכן תלוי בנו, אנחנו עושים הכי גרוע. אנחנו בדיוק כמוהם. ממשיכים לבכות ולבוא ולבכות ושוב לבוא. חבורה של כבשים.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 29 יולי 2022, 15:46, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדcovid bryant
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

teknoboy כתב: 29 יולי 2022, 15:14
לירון האדום כתב: 29 יולי 2022, 13:25 למה זה לא העדפת נושים?

בכל מקרה.
לדעתי אתה טועה.
לעומת זאת, מבחינת פיפ"א\אופ"א, החובות לשחקני העבר הם של מועדון הכדורגל הפועל תל אביב (החובות לספקים וכו' לא מעניינים אותם לדעתי).
החוקים של הגופים האלה לא יודעים מה זה "קופת הפירוק" או "העדפת נושים" ולאף אחד שם לא אכפת מי זה קוטלר.
הם כן יודעים מה זה מועדון הכדורגל הפועל תל אביב, ומי זאת ההתאחדות הישראלית (שהוא רשום בה, שנותנת לו את המקום שמגיע לו לפי מה שהיה בעונה שעברה, וכו' וכו').
ולפי החוקים שלהם, מועדונים ששוכרים שירותים של שחקנים צריכים לשלם להם, ואם יש אי הסכמה אז מתדיינים בגוף המתאים ועושים מה שהוא קובע.

זה לא רק זה, החברה שמחזיקה היום את הפועל תל אביב זאת לא החברה שפורקה ולכן הם טוענים שהפועל תל אביב של היום היא לא אותה הפועל תל אביב של לפני הפירוק ולכן החובות לא צריכים לחול עליהם.
הבעיה שהם משתמשים באותו סמל ובאותו שם ולכן הטענה הזאת לא באמת חזקה.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 29 יולי 2022, 16:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

רדפוקס כתב: 29 יולי 2022, 15:44
teknoboy כתב: 29 יולי 2022, 15:14

בכל מקרה.
לדעתי אתה טועה.

זה לא רק זה, החברה שמחזיקה היום את הפועל תל אביב זאת לא החברה שפורקה ולכן הם טוענים שהפועל תל אביב של היום היא לא אותה הפועל תל אביב של לפני הפירוק ולכן החובות לא אמורות לחול עליהם.
הבעיה שהם משתמשים באותו סמל ובאותו שם ולכן הטענה הזאת לא באמת חזקה.
זהו, שמבחינת החוק הישראלי זאת באמת ישות נפרדת והחובות לא שלה (ואפילו אסור לה לשלם אותם, לדעתי), אבל מבחינת רשויות הכדורגל זה אותו מועדון בדיוק (הרי המועדון של החברה החדשה "ירש" את המקום של המועדון של החברה הקודמת, כי בעצם רק התחלפו בעלי הזכות להפעיל את מועדון הכדורגל הפועל תל אביב במסגרת ההתאחדות).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה