אל ים קנצפולסקי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

יש דרכים להפוך סעיף שחרור לראוי. אם למשל הוא רק על הצעות מחו״ל, ורק החל מהשנה השלישית.
מעניין אם עלו שם אפשרויות כאלה.
רואה שחורות המקורי
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

ההנהלה כשלה מאד בכל ההתנהלות והמומ איתו במהלך כל השנה. כולל בזה שאיפשרו לו לצאת ליורו. על זה אין ויכוח.
ההנהלה שלנו כושלת וזה לא מקרה ראשון. כאן יש להם הזדמנות לעשות תיקון מסויים, מתוך ראיה עתידית, ושיגור מסר עתידי לכל שחקן נוער פוטנציאלי, לפני שנותנים לו הזדמנות להרכב בבוגרים.
הם צריכים להכריז על "שבירת כלים" מול השחקן וסוכנו. לדוגמה: חוזה לחמש שנים, מומ על הצעות רכש רק מסיום השנה השניה לחוזה, ללא סכום שחרור (מניעת מקרי ספורי ואליאס). הפועל קובעת מהו הסכום הראוי. תמורת התחיבות לשחקן שישותף ב X דקות בעונה. (ממילא בעקבות פציעת אינבינדר הוא עשוי לשחק כמעט כל משחקי אוגוסט).
מסכים אם אלה התומכים בכך שההנהלה תלך איתו עד הסוף, כולל הקשחת עמדה למניעת שחרור לקבוצות בארץ. גם במחיר הפסד הפוטנציאל להכנסה מהשחקן, והצורך בהוצאה נוספת לשחקן בתפקידו.
גם במחיר שחיפה, מכבי או בש יוציאו כסף לשלם דמי השבחה עבורו.
נערך לאחרונה על ידי אדום ותיק ב 22 יולי 2022, 11:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
555
קיבל.ה  623 לייקים

אני דווקא הייתי מביא חלוץ זר שישחק לצד אוז'בולט, מה גם שאולי בכלל דוידה יפתח כחלוץ.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

כמה מקובל הדבר הזה שלא משחררים שחקן לנבחרת בלי שהוא חתום לשביעות רצונה של הקבוצה? אם מדובר במהלך לגיטימי אז זו חתיכת פאשלה של ההנהלה שממש לא מתאימה להם ו"לכלוך" לא קטן של השחקן שנתנו לו לצאת לאליפות אירופה ועכשיו עושה פוזות ומתעקש על סעיף יציאה בזוי שכזה.
מה שבטוח, נגמרו הימים של הסנטימנטים והרומנטיקה כלפי שחקני נוער, כן גדל פה לא גדל פה, כן משפחה אדומה או לא, הם לא רואים אותנו ממטר.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

Hapolo כתב: 22 יולי 2022, 11:34 כמה מקובל הדבר הזה שלא משחררים שחקן לנבחרת בלי שהוא חתום לשביעות רצונה של הקבוצה? אם מדובר במהלך לגיטימי אז זו חתיכת פאשלה של ההנהלה שממש לא מתאימה להם ו"לכלוך" לא קטן של השחקן שנתנו לו לצאת לאליפות אירופה ועכשיו עושה פוזות ומתעקש על סעיף יציאה בזוי שכזה.
מה שבטוח, נגמרו הימים של הסנטימנטים והרומנטיקה כלפי שחקני נוער, כן גדל פה לא גדל פה, כן משפחה אדומה או לא, הם לא רואים אותנו ממטר.[/b]

מזדהה לגמרי עם המשפט המודגש בפוסט שלך.
לא יודע כמה מקובל. אבל אם זה מהלך אפקטיבי אז צריך ללכת עליו. כמובן שלא מתחילם עם זה יומיים לפני היציאה לחול. נכתב כאן שזה עניין של מעל חצי שנה. וזה אומר שהמחדל של ההנהלה כאן ברור. בכל זאת להנהלה ( על כל מחדליה ועליבותה, יש מספיק מנופים על שחקן נוער סורר).
לא רוצה לחתום - שב ביציע. גם במשחקי הנוער.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

קפטן ג'ק כתב:אני מבין שאני בדעת מיעוט ומבין את כל מה שכותבים פה, אבל בעיניי ההבדל בין 500 ל-750 הוא לא כזה ענק (כן, שני הסכומים בעצם די נמוכים), אז היה עדיף כבר להתפשר איתו וזהו.
לדעתי הוא ימצא קבוצה בחו"ל די בקלות.
גם הקטע הזה של 'להתגלח על הזקן' בזמן שהוא מקבל דקות משחק, הוא מיתוס מוגזם. אם הבנאדם עולה לשחק ונותן משחק סביר, אז גם הפועל קיבלה פה תמורה. זה לא מצב של תלמיד נהיגה שמשלם למורה כדי ללמוד איך נוהגים. כנ"ל עם ים מדר. בסה"כ (ובמיוחד בהשוואה לשכר שלו ולהיבט של תמורה לכסף), קיבלנו ממנו בכדורסל עונה וחצי טובות מאד לפני שעזב.
כולם פה פתאום חזקים בעקרונות, אבל כשתוך כדי הליגה הקישור שלנו יתגלה כקישור חלש מדי, יש מצב שפתאום יצוצו פה בפורום הודעות של 'למה ויתרו על אל ים ככה מהר'. נכון שזה שחקן שבקושי שיחק 10 דקות בבוגרים, אבל הפוטנציאל שם וחבל שלא נהנה ממנו לפחות קצת, בתור שחקן בית.
ים מדר (שמאוד אהבתי) הפך אותנו לקבוצת פיתוח שסובבת סביבו. העזיבה שלו עשתה רק טוב.

לגבי אל-ים כל קבוצה בארץ שתיקח אותו תצטרך לשלם השבחה של כ700 אלף שקל.
בחו"ל הוא לא יקבל את הדקות שהוא צריך בשביל לשחק במונדיאל קידס וגם להתפתח.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

555 כתב:אני דווקא הייתי מביא חלוץ זר שישחק לצד אוז'בולט, מה גם שאולי בכלל דוידה יפתח כחלוץ.
מה חבר שלך אומר על זה?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Niro
קיבל.ה  312 לייקים

Chegi כתב: 22 יולי 2022, 14:49
קפטן ג'ק כתב:אני מבין שאני בדעת מיעוט ומבין את כל מה שכותבים פה, אבל בעיניי ההבדל בין 500 ל-750 הוא לא כזה ענק (כן, שני הסכומים בעצם די נמוכים), אז היה עדיף כבר להתפשר איתו וזהו.
לדעתי הוא ימצא קבוצה בחו"ל די בקלות.
גם הקטע הזה של 'להתגלח על הזקן' בזמן שהוא מקבל דקות משחק, הוא מיתוס מוגזם. אם הבנאדם עולה לשחק ונותן משחק סביר, אז גם הפועל קיבלה פה תמורה. זה לא מצב של תלמיד נהיגה שמשלם למורה כדי ללמוד איך נוהגים. כנ"ל עם ים מדר. בסה"כ (ובמיוחד בהשוואה לשכר שלו ולהיבט של תמורה לכסף), קיבלנו ממנו בכדורסל עונה וחצי טובות מאד לפני שעזב.
כולם פה פתאום חזקים בעקרונות, אבל כשתוך כדי הליגה הקישור שלנו יתגלה כקישור חלש מדי, יש מצב שפתאום יצוצו פה בפורום הודעות של 'למה ויתרו על אל ים ככה מהר'. נכון שזה שחקן שבקושי שיחק 10 דקות בבוגרים, אבל הפוטנציאל שם וחבל שלא נהנה ממנו לפחות קצת, בתור שחקן בית.
ים מדר (שמאוד אהבתי) הפך אותנו לקבוצת פיתוח שסובבת סביבו. העזיבה שלו עשתה רק טוב.

לגבי אל-ים כל קבוצה בארץ שתיקח אותו תצטרך לשלם השבחה של כ700 אלף שקל.
בחו"ל הוא לא יקבל את הדקות שהוא צריך בשביל לשחק במונדיאל קידס וגם להתפתח.
יצא לי לצערי להתעסק עם המסחרה מול המוסד למעמד השחקן.
הבחור משחק 10 שנים בהפועל, קודם לבוגרים, קודם לנבחרות ישראל, הבקיע שער בחצי גמר(?) אליפות אירופה, הוצע לו חוזה והוא לא מוכן לחתום עליו, סיכוי סביר מאוד שדמי השבחה יהיו צפונה ממיליון ש"ח.
להשוואה, לתכשיט רועי בקל נפסק בזמנו מעל 1.2 מיליון ש"ח השבחה למכבי פ"ת אאל"ט.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

מה עם הילד? צריך להתחיל להיפרד?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אדום כתב: 23 יולי 2022, 10:40 מה עם הילד? צריך להתחיל להיפרד?
לדעתי כן
ההשערה שלי היא שהניסנובס לא יתקפלו אל מול הדרישות שלו מתוך ניסיון להציג חזית קשוחה אל מול מקרים שכאלו, מקרה גרופר למשל

מצד אחד, הדרישות שלו מוגזמות
מצד שני, הוא בעמדת מינוף חזקה כי החוזה שלו נגמר עוד רגע וכל ההייפ סביב הצעירה וכו

אם אני הייתי הניסנובס הייתי מנסה לסגור עסקה שהתג מחיר יהיה מה שהוא רוצה עבור ליגות מסויימות ועבור היתר הייתי מציב משהו גבוה כמובן שמוריד את ישראל מהרשימה

עם כל הכבוד לשחקן והוא באמת שחקן מעולה, זה לא פשוט לשחקן ישראלי ועוד בעמדה כמו שלו להביא הצעות מאירופה בטח לא מליגה בכירה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אני חושב דווקא שהוא ממש לא בעמדת כוח והסוכנים שלו התבלבלו.
אני חושב שאם אנחנו לא ניזום יותר כלום הם יחזרו בקרוב על ארבע, סבלנות.
הפוסט קיבל 5 לייקיםRed Ghostאדום ותיקChegiלירון האדוםASAFABADI
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רדפוקס כתב:אני חושב דווקא שהוא ממש לא בעמדת כוח והסוכנים שלו התבלבלו.
אני חושב שאם אנחנו לא ניזום יותר כלום הם יחזרו בקרוב על ארבע, סבלנות.
בדיוק, הוא לא בעמדת כוח שדמי ההשבחה שלו סביב מליון. שום קבוצה בארץ לא תשלם עליו מליון שקל ותאפשר לו סעיף יציאה זול.
האופציה היחידה שלו זה קבוצה קטנה מחו"ל שיוכל גם לשחק שם. די קשה
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

לא אמרו שתם הטקס?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

וואו, השם הכי מגוחך בשורה ארוכה ומפוארת של שמות מגוחכים לאחרונה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

רדפוקס כתב: 21 יולי 2022, 18:57
נועם שחם כתב: 21 יולי 2022, 18:09 אני הייתי מציע סעיף שחרור נמוך לחו"ל לעומת סעיף שחרור גבוה לקבוצה בארץ ובזה מסיים את הענין
אני הייתי מציע סעיף שחרור לחו"ל בלבד ב-750 אלף יורו כמו שביקשו, מקסימום מתפשר איתו על 700 אלף יורו.
לארץ שום סעיף שחרור, מספיק עם הסעיפי שחרור לבאר שבע האלה.
כל עוד אתה לא מסוגל להתחרות במשכורות של מועדונים בארץ, יש בעיה בלחסום העברות. אבל אתה כן יכול להכניס סעיף שחרור שלפחות ישתלם למועדון.

צריך גם להכיר בזה שכיום אתה לא מועדון מספיק אטרקטיבי. ועד שזה לא ישתנה, תאלץ לראות שחקנים עוזבים אותך גם בארץ, אלא אם אתה רוצה לאמץ מנטליות של הלוזונים.
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

אני חושב שאפשר להתפשר ולרדת לסביבות ה-700K, בהנחה שסעיף השחרור תקף רק לקבוצה בחו"ל.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא זוכר אם כבר רשמתי את זה כאן, אבל ארשום שוב, כל שחקן באשר הוא, שמפוצץ מו״מ עם הניסנובים על סעיף שחרור, פשוט לא מבין שהניסנובים תמיד יהיו עם הגב לקיר למכור שחקנים כי הם לא רוצים להביא כסף מהבית. ראינו את זה עם ספורי, אליאס וגם עם דגני בזמנו (מה שהיה אבדה פחות גדולה). הם מבצעים מו״מ דה פקטו עם הקבוצות שיכולות להפעיל את הסעיף שחרור, כדי לגרום להם לקחת את השחקנים.
אני לא אתפלא אם גם במקרה ספורי וגם במקרה אליאס, הפועל היא זו שהציעה את השחקנים לב״ש.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

זה נכון שחזרו למו''מ?
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ככה אתה זורק את זה לאוויר? לפחות תן לי לשבת קודם.
לא יכול לדמיין בכלל אמצע של אל ים, אזולאי ואיינבינדר. איזו עוצמה.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לאן הוא בדיוק ילך? הכל פוזות של מו"מ. מבחינת הקריירה שלו, כל מקום אחר יהיה כנראה צעד אחורה. לכן אני כבר מזמן הפסקתי להתרגש מכל הכותרות האלה. בסוף הוא יחתום
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sרדפוקס
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

שיעשו ממנו דוגמה, ילד פישר שילך לחפש.
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

האדס כתב: 26 יולי 2022, 09:03 ככה אתה זורק את זה לאוויר? לפחות תן לי לשבת קודם.
לא יכול לדמיין בכלל אמצע של אל ים, אזולאי ואיינבינדר. איזו עוצמה.
+ רומארטו

יש לי תחושה שעוברים לשחק 523 עם למקין גוטליב +בלם זר

ואז המחסור בקישור פחות "קריטי"

תמונה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

oleg neduda כתב: 26 יולי 2022, 09:13 לאן הוא בדיוק ילך? הכל פוזות של מו"מ. מבחינת הקריירה שלו, כל מקום אחר יהיה כנראה צעד אחורה. לכן אני כבר מזמן הפסקתי להתרגש מכל הכותרות האלה. בסוף הוא יחתום
הוא יחתום משתי סיבות -
1. אין לו ממש אופציה אחרת.
2. הוא האופציה הזולה ביותר של ניסנוב להגיד שהם הביאו קשר אמצע, למרות שגם אם מחתימים אותו עדיין צריך להביא קשר 50/50 - שכמובן לא יגיע.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

הם בלחץ כי לא מוצאים לו קבוצה שהוא יוכל לשחק בה.
כמו שאמרתי, קצת סבלנות והם יבואו על ארבע אלא אם ניסנוב הטיפשים יתכופפו לפניהם.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

רדפוקס כתב: 26 יולי 2022, 15:40
הם בלחץ כי לא מוצאים לו קבוצה שהוא יוכל לשחק בה.
כמו שאמרתי, קצת סבלנות והם יבואו על ארבע אלא אם ניסנוב הטיפשים יתכופפו לפניהם.
הוא ישחק בהפועל אין פה שאלה בכלל.
מי יקח ילד בן 18 ויתן לו לנהל קישור אחורי? איזה קבוצה תתאבד על דבר כזה? זה אולי התפקיד הכי חשוב על המגרש בכדורגל מודרני.
הפוסט קיבל 3 לייקים555עידן סרורסומך
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

הילד לא עשה עדיין כלום. לא ראיתי אותו בכלל משלים 90 דק בבוגרים. באליפות אירופה הוא שיחק נגד עוד בני 19 כן? זה ממש לא אומר שהוא בשל לבוגרים
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםDe Niro
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

כמה שילמו הסוכנים לכתבה?
יהיה טוב הפועל!
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

באף מקום אחר הוא לא יקבל את האפשרות לקבל דקות משחק והערכה כמו בהפועל, כך שמעבר לכל קבוצה אחרת (בין אם בארץ ובין אם לחו"ל) רק תפגע בקריירה שלו (ראה עמית מאיר שדיברו עליו והלך לפ"ת ונוספים..).
כל כך מצער לרשום את זה, אבל היום, הפועל זאת הקבוצה הטובה ביותר לצעירים, מפני שגם יש לה חשיפה של קבוצה גדולה, גם אין תקציב ולכן הצעירים מקבלים דקות רבות וגם אין כסף אז האינטרס בסופו של דבר למכור את השחקן היא של הנוכלים לא פחות משל השחקן.

לכן לא אמור להתקיים פה בכלל מו"מ עם השחקן, במיוחד בעידן של היום, שכל שחקן בינוני עם מעט יחצ נמכר בסכומים לא הגיוניים - תג שחרור של 1.5 מ' יורו לפחות ושקל לא פחות. במידה ויעזוב, אני בטוח שלא ישמעו עליו יותר מדי בעתיד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dסומך
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בסביבתו של השחקן, שספג לאחרונה ביקורת על דרישותיו, מסבירים כי בניגוד לשחקני נוער אחרים, קנצפולסקי לא זכה לשכר עד כה מהמועדון. "אי אפשר לשלם לשחקן אחד בנוער במשך שנה או שנתיים, לשני לא, ואז כשמגיעים לחתימה על חוזה בקבוצה הבוגרת פתאום להתעקש להעניק לכולם את אותם התנאים. אנחנו מכבדים את רצונם ליישר קו ולהעניק תנאים זהים לעולים ממחלקת הנוער, אבל היו צריכים להעניק תנאים זהים גם לפני כן ולהחתים אותו על חוזה בגיל 16

שחמט

בלה בלה הלה בוא נהיה חארות
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

dino כתב: 27 יולי 2022, 09:17 בסביבתו של השחקן, שספג לאחרונה ביקורת על דרישותיו, מסבירים כי בניגוד לשחקני נוער אחרים, קנצפולסקי לא זכה לשכר עד כה מהמועדון. "אי אפשר לשלם לשחקן אחד בנוער במשך שנה או שנתיים, לשני לא, ואז כשמגיעים לחתימה על חוזה בקבוצה הבוגרת פתאום להתעקש להעניק לכולם את אותם התנאים. אנחנו מכבדים את רצונם ליישר קו ולהעניק תנאים זהים לעולים ממחלקת הנוער, אבל היו צריכים להעניק תנאים זהים גם לפני כן ולהחתים אותו על חוזה בגיל 16

שחמט

בלה בלה הלה בוא נהיה חארות
קשקוש
יאללה הביתה!!!
555
קיבל.ה  623 לייקים

ממשיך כצפוי
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

555 כתב: 27 יולי 2022, 15:28 ממשיך כצפוי
לא מפתיע. מה סעיף השחרור שלו בסוף?
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

לא הייתה שום אופציה אחרת נכונה בשבילו ועם זה הכושלים היו צריכים לנהל את המו"מ.
אני מקווה מאוד שהם לא התפשרו על סעיף השחרור.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

שדרג את המעמד שלו, בלי לעשות כלום
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sלירון האדום
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

מי התפשר?
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

fidel כתב: 27 יולי 2022, 15:41 שדרג את המעמד שלו, בלי לעשות כלום
שטויות. שדרג את המעמד שלו בזכות זה שהיה אחד השחקנים המצטיינים ביורו. אם לא היורו הוא עוד שחקן שעולה מהנוער
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךSeniorLover
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

arik89 כתב: 27 יולי 2022, 15:42
מי התפשר?
זאת השאלה האמיתית.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

725 אלף יורו שנרוויח עבור אי הכנסת אגורה של הבעלים
שליחת תגובה