הפועל והחובות

פורום אוהדי הפועל תל אביב
555
קיבל.ה  623 לייקים

שכר ונלוות עובדים
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"אחי תרשום את זה פרסום ויחצ או פחת שחקנים כבר חרשנו את הכיבודים ומתנות שלא יראה חשוד"
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

בגלל זה הנגשת המידע לציבור ללא הפקת דו״ח מבקר על ידי גורם חיצוני לבדיקת תקינות ההתנהלות לא שווה כלום
אולי ההוצאות מוצדקות, אולי לא אבל מה שבטוח ש99 אחוז מהאנשים שקוראים אותו לא יודעים לאמוד אותן

אין פה ניסיון אמיתי לשתף את הקהל הרחב
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 26 יולי 2022, 13:47 בגלל זה הנגשת המידע לציבור ללא הפקת דו״ח מבקר על ידי גורם חיצוני לבדיקת תקינות ההתנהלות לא שווה כלום
אולי ההוצאות מוצדקות, אולי לא אבל מה שבטוח ש99 אחוז מהאנשים שקוראים אותו לא יודעים לאמוד אותן

אפשר לאמוד אותן.
הראו פה כל מיני סעיפים בהשוואה להפועל חיפה.

ב"הוצאות הנהלה וכלליות" אנחנו בסדר גודל של מיציל'ה. כבוד.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

כוח עליון כתב:
ASAFABADI כתב: 25 יולי 2022, 20:07 אז מה2 מיליון של ליידנר 3.5 מיליון שקל ילכו לכיסוי החובות האלו דבר ראשון?
לא מכרנו רק את ליידנר הקיץ..
קיבלנו גם מנתניה מימוש אופציה על שלמה (800-900 אש"ח)
מכירה של ינקוביץ (125 אלף יורו)
מכירה של אליאס (700-750 אלף יורו)
במידה ונמכור בנוסף אליהם את ליידנר זה די והותר כסף גם לסגור את כל החובות בארץ וגם להביא שחקנים איכותיים כתחליפים.
ההרגשה שלי שחוב שלא חייבים לסגור תחת איום - לא ייסגר ויגלגלו אותו הלאה.
שחקנים חדשים לא בטוח שיגיעו.
הכסף שיכנס יהיה לשוטף כדי שהבעלים לא יצטרכו להוציא אגורה מהכיס. הפועל מחזיקה את עצמה.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

טכנית לארז כתב: 26 יולי 2022, 13:56
Giovanni Giorgio כתב: 26 יולי 2022, 13:47 בגלל זה הנגשת המידע לציבור ללא הפקת דו״ח מבקר על ידי גורם חיצוני לבדיקת תקינות ההתנהלות לא שווה כלום

אפשר לאמוד אותן.
הראו פה כל מיני סעיפים בהשוואה להפועל חיפה.

זה לא מספיק טוב בכדי לקבל תמונה אמיתית
long live the zapta
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

oleg neduda כתב: 26 יולי 2022, 11:39 טוב, נכנסתי לאתר של ההתאחדות ומצאתי דוחות כספיים של הפועל בגין שנה שעברה.

אין שם את רוב קבוצות ליגת העל (ובפרט הקבוצות הגדולות), אבל הדוח של הפועל שם. כמו שחשבתי, יש שם סעיף הנהלה וכלליות פסיכי שעומד על כ-5.5 מיליון ש"ח (ובשנה קודמת עמד על למעלה מ-7 מיליון ש"ח). אצל מרבית הקבוצות האחרות, סעיף הנהלה וכלליות עומד על מאות אלפי ש"ח בודדים.

למי שתהה לאן הולך הכסף ואיך "בזכות המכירות הקבוצה לא בגירעון".
לא נכון.

הפועל משלמת חוץ ממכבי תל אביב הכי נרבה על משחקי בית שיטור אבטחה וסדרנים.

בנוסף הפועח משלמת הרבה מאוד כסף כל שנה על וולפסון.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

טכנית לארז כתב: 26 יולי 2022, 13:56

אבל למה לכתוב דברים לא נכונים עובדתית?
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

האדס כתב: 26 יולי 2022, 12:59 בוא נעשה השוואה עם מועדון כמו הפועל חיפה, ונראה את ההבדלים בהוצאות הנהלה וכלליות, לפי עונת 2021:
הפועל ת״א - (עמוד 6) -
https://www.football.org.il/files/SiteC ... 184410.pdf

הפועל חיפה - (עמוד 9)-
football.org.il/files/SiteCollectionDocuments/FTP/eitan/IFA/dohot/מועדון%20הכדורגל%20הפועל%20חיפה%20מילניום%205-2021_דוחות_כספיים.pdf

רכב - שחקני הפועל נוסעים ברכבים יוקרתיים יותר? האם יש הוצאות רכב גם של בעלים במקרה?
הפועל ת״א - 1.071 מיליון
הפועל חיפה - 668 אלף ש״ח

ביטוחים - כל הכבוד, מספר הגיוני.
הפועל ת״א - 116 אלף ש״ח
הפועל חיפה - 103 אלף ש״ח

משפטיות - טוב זה דיי מובן.
הפועל ת״א - 729 אלף ש״ח
הפועל חיפה - 521 אלף ש״ח

אירוח ואירועים חברתיים/כיבודים, מתנות ואירועי גיבוש - 187 אלף שקל בשנה. אני ראיתי גומי, לא קוויאר. איפה הכסף?
הפועל ת״א- 187 אלף ש״ח
הפועל חיפה - 14 אלף ש״ח

פרסום ויח״צ - על מה הוצאנו בדיוק כחצי מיליון שקל פרסום? עשינו קמפיין שילוט חוצות בת״א?
הפועל ת״א - 461 אלף ש״ח
הפועל חיפה - 5616 ש״ח.

עכשיו לכמה פנינים אצלנו, שאלוהים יודע מי לקח פה כסף:
נסיעות לחו״ל - 109 אלף ש״ח.
מה לעזאזל? מי נסע ולאיפה ב-109 אלף שקל?

נסיעות ושליחויות - 55 אלף ש״ח.
רגע, זה לא אותו דבר? לאיפה נשלחתם ב-55 אלף שקל?

פחת שחקנים - 1.2 מיליון ש״ח
מישהו יודע על מה זה מדבר? מה זה פחת שחקנים?

משרדיות ואחזקת מחשב - 169 אלף שקל
אוקיי. זה לא נשמע יקר מידי, אבל איזה ציוד מחשבי בדיוק? זה החזיות שמודדות מדדים לשחקנים?

הוצאות שחקנים זרים - 709 אלף ש״ח.
מה זה? למה זה מופיע כאן ולא בשכר של שחקנים? למה להפועל חיפה אין סעיף כזה?

שירותים מקצועיים - 124 אלף ש״ח.
מי? מה? למה?
תודה האדס.
הפירוט הזה, בנוסף לרז זהבי וצנציפר שבוע שעבר מחייכים ואומרים שהאחים בכלל לא רוצים למכור, לא מבשר טובות.
לא קונה את זה שהאחים "בזבזנים". איך מצד אחד מפזרים כספים ויוצאים לארג'ים עפ"י הדו"ח ומצד שני רבים עם סוכן על כמה אלפי דולרים עמלה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

השקעת בעלים בשנה שבין יוני 2020 למאי 2021 - 0.3 מיליון שקל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 26 יולי 2022, 14:26 השקעת בעלים בשנה שבין יוני 2020 למאי 2021 - 0.3 מיליון שקל.
ובשנה לפני זה 2.4

20-21 זאת שנת קורנה בה שכר השחקנים היה מוגבל על ידי המדינה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

El dudernio כתב: 26 יולי 2022, 14:35
טכנית לארז כתב: 26 יולי 2022, 14:26 השקעת בעלים בשנה שבין יוני 2020 למאי 2021 - 0.3 מיליון שקל.
ובשנה לפני זה 2.4

יכול להיות שאני טועה, אבל בזמנו הוסבר לי שעד סכום מסוים השקעת בעלים זה בלוף.
כי הפועל היא לא חברה אלא חל"צ, ולכן ההשקעה מוכרת לצרכי מס.
לצורך העניין, הניסנובים יכולים להשקיע סכום בקבוצה, אבל זה כסף שמימלא הם צריכים לשלם כמס על הרווחים בעסק השני שלהם.
במקום לשלם את זה כמס, הם משלמים כהשקעה בהפועל ויש להם צעצוע משלהם...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

סומך כתב: 26 יולי 2022, 14:46
ובשנה לפני זה 2.4

יכול להיות שאני טועה, אבל בזמנו הוסבר לי שעד סכום מסוים השקעת בעלים זה בלוף.
כי הפועל היא לא חברה אלא חל"צ, ולכן ההשקעה מוכרת לצרכי מס.
לצורך העניין, הניסנובים יכולים להשקיע סכום בקבוצה, אבל זה כסף שמימלא הם צריכים לשלם כמס על הרווחים בעסק השני שלהם.
במקום לשלם את זה כמס, הם משלמים כהשקעה בהפועל ויש להם צעצוע משלהם...
א. אתה צודק... רק שאני לא חושב שיש להם עסק מרוויח לכושלים.
ב. לדעתי מי ששם את הכסף זה תושב ולא הכושלים.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

ובשנה לפני זה 2.4

דיברנו על זה כבר, 2.4 לחלק ל-4 בעלים שמתוך זה תושב שם לפחות מיליון. אז כל ניסנוב שם כ-400 אלף.
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

אני ברצינות לא מבין על מה הוצאנו 200 אש"ח על "אירוח ואירועים חברתיים/כיבודים, מתנות ואירועי גיבוש"
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

יש סעיף כזה גם בדוחות של חברים של שרה וביבי וגם הם לא מבינים
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

https://www.israelhayom.co.il/sport/article/12472811

אני יודע שזה בטח סתם בירוקרטיה אבל כמהה קשה להעביר קבוצה בבקרה? למה צריך כל פתיחת עונה לקרוא כתבה כזאת??
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

SeniorLover כתב: 26 יולי 2022, 15:31 https://www.israelhayom.co.il/sport/article/12472811

אני יודע שזה בטח סתם בירוקרטיה אבל כמהה קשה להעביר קבוצה בבקרה? למה צריך כל פתיחת עונה לקרוא כתבה כזאת??
אבל 555 כתב רק הבוקר ששנה שעברה סיימנו ברווח?
@555, בוא לפה תתעמת עם החירטוטים שלך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.SChegi
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 26 יולי 2022, 14:55
ובשנה לפני זה 2.4

דיברנו על זה כבר, 2.4 לחלק ל-4 בעלים שמתוך זה תושב שם לפחות מיליון. אז כל ניסנוב שם כ-400 אלף.
אתה צודק.
פשוט זה דמגוגי מבחינתי לציין את ה300 אלף של שנת הקורונה.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

האדס נתן פה השוואה פשוט אדירה. אין ספק שיש פה מבוא לאלי וליהי טביב.

בתכלס, אין ספק שהמועדון לא מעניין אותם, כמו גם הצלחת המועדון. הם משתמשים בהכנסות הטבעיות שמגיעות בעיקר מאיתנו ומהטלוויזיה, בונים את המוצר הכי זול שהם יכולים לבנות מבלי שיתהפכו עליהם (וזה די קל כמו שראיתם עם האולטראס וההתהפכות) וממשיכים מעונה לעונה.

אני חושב שאחד המקרים שמייצגים יותר מכל את המועדון הוא הקמפיין לסרטן השד ובכלל השת״פ עם קבוצת הנשים (מבורך לצד אבל קטן)
באה מנכ״לית עם אג׳נדה ויודעת להרים קמפיין עם טקס עם חולצה ורודה מיוחדת עם סימפוזיון שלם כי באמת זה קרוב לליבה.
יופי.

אבל החולצות למכירה לקהל הרחב הגיעו תוך 3 חודשים בערך.
גברת אודליה ואחרים בהנהלה לא מבינים שהם צריכים לעבוד בשבילנו ועבור החוויה שלנו. אנחנו הלקוחות גם אם לקוחות שבויים. ואם בשנת המאה הגברת תמשיך להתעסק בזה במקום לקיים בראש ובראשונה את הבסיס שזה טקסי הוקרה, משחקי ראווה לותיקים, אירועים או חולצות רטרו. היא צריכה לטוס מכאן ראשונה.

זו דוגמה שמייצגת את מה שקורה במועדון.
כל אחד מקדם את מה שמעניין אותו. הם רוצים לחסוך כסף ולהמשיך להחזיק בצעצוע. האולטראס רוצה כרטיסים ושלא ילשינו עליהם למשטרה. ככה נמשיך. עד שמישהו יתעשת.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 27 יולי 2022, 17:39, נערך 5 פעמים בסך הכל.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אני מציע לא להאשים את האולטראס בשיקולים זרים, בלי שידוע שזה אכן המצב.
מאוד סביר בעיניי שהם קיבלו החלטה שגויה לסיים את החרם על בסיס שיקולים רלוונטיים.
רואה שחורות המקורי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ואוו איזה שוד לאור היום
כמו טביב עם ליהי טביב. יפה, כאילו הם אוהדי הפועל, כן?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

ר.ש כתב: 27 יולי 2022, 17:34 אני מציע לא להאשים את האולטראס בשיקולים זרים, בלי שידוע שזה אכן המצב.
מאוד סביר בעיניי שהם קיבלו החלטה שגויה לסיים את החרם על בסיס שיקולים רלוונטיים.
מה זה משנה שיקולים זרים או שבאופן מפתיע בטירוף לא מדובר בחכמי הסנהדרין ומדעני גרעין?
הם מחריבים הפועל ושונאי הפועל כבר שנים. הם אוהבים רק את עצמם ואת הארגון שלהם.

אגב, שוב אשאל -
הנציג של האולטראס כבר עודכן בפגישות עם רופא השיניים מכפר-סבא (במקור מטירה)?
עודכן לגבי הרוכשים האמירתיים של עיסוואי פריג' (או של גוסטבו פרינג - כי אם כבר בדיות, בוא נלך על שובר קופות)?
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 27 יולי 2022, 17:32 האדס נתן פה השוואה פשוט אדירה. אין ספק שיש פה מבוא לאלי וליהי טביב.

בתכלס, אין ספק שהמועדון לא מעניין אותם, כמו גם הצלחת המועדון. הם משתמשים בהכנסות הטבעיות שמגיעות בעיקר מאיתנו ומהטלוויזיה, בונים את המוצר הכי זול שהם יכולים לבנות מבלי שיתהפכו עליהם (וזה די קל כמו שראיתם עם האולטראס וההתהפכות) וממשיכים מעונה לעונה.

אני חושב שאחד המקרים שמייצגים יותר מכל את המועדון הוא הקמפיין לסרטן השד ובכלל השת״פ עם קבוצת הנשים (מבורך לצד אבל קטן)
באה מנכ״לית עם אג׳נדה ויודעת להרים קמפיין עם טקס עם חולצה ורודה מיוחדת עם סימפוזיון שלם כי באמת זה קרוב לליבה.
יופי.

גברת אודליה ואחרים בהנהלה לא מבינים שהם צריכים לעבוד בשבילנו ועבור החוויה שלנו. אנחנו הלקוחות גם אם לקוחות שבויים. ואם בשנת המאה הגברת תמשיך להתעסק בזה במקום לקיים בראש ובראשונה את הבסיס שזה טקסי הוקרה, משחקי ראווה לותיקים, אירועים או חולצות רטרו. היא צריכה לטוס מכאן ראשונה.

כל אחד מקדם את מה שמעניין אותו. הם רוצים לחסוך כסף ולהמשיך להחזיק בצעצוע. האולטראס רוצה כרטיסים ושלא ילשינו עליהם למשטרה. ככה נמשיך. עד שמישהו יתעשת.
הבעיה היחידה בקונספירציה שלך זה שהניסנובים אוהדי הפועל מושבעים
ושלא חסר להם כסף, והכסף המעט שנכנס מהרווחים של הפועל לא שווים את הכאב ראש המטורף הזה
אם הכניסו ראש בריא למיטה חולה, לקחו לדוגמא ערבון *אישי* על התביעה של בוזגלו
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
מתן
קיבל.ה  82 לייקים

555 כתב: 26 יולי 2022, 12:21 הוצאות מפרק הם צריכים לשלם מכיסם.
נוכלים.
מה פתאום. כתוב פה במפורש: 2% מתוך תקציב הקבוצה.

https://www.ruling.co.il/%D7%91%D7%99%D ... f6914a43b6
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

SeniorLover כתב: 27 יולי 2022, 17:53
צ'ימבויקה כתב: 27 יולי 2022, 17:32 האדס נתן פה השוואה פשוט אדירה. אין ספק שיש פה מבוא לאלי וליהי טביב.

יופי.

ושלא חסר להם כסף, והכסף המעט שנכנס מהרווחים של הפועל לא שווים את הכאב ראש המטורף הזה

קונספירציה?
עיקר ההודעה שלי לא דיברה על גניבה של כספים מהקופה אלא על כך שלכל בעל עניין במועדון יש אג׳נדה אישית שאותה הוא מקדם. המועדון פחות מעניין. לא כל אג׳נדה שמזיקה למועדון מתחילה או מסתיימת בכסף. ראה את התייחסותי לאודליה.

מה אמרתי כאן שהוא קונספירטיבי? אמרתי שהקבוצה לא מעניינת אותם. זו עובדה. הם לא משקיעים בה גם כשיש הכנסות טבעיות.
אני לא אמרתי שהם גונבים מהקופה מיליונים. אמרתי שכל בעלים אינטליגנטי יודע לעשות עסקאות סיבוביות מהסוג הזה ואין לי ספק שזה קורה גם איתם.
כמו שזה קורה עם הספונסר של מכבי למשל.
הדוגמה של הערבון דווקא מוכיחה לי שכל מה שעניין אותם זו המטרה שייחסתי להם.
הם חיפשו שחקן פנוי בשוק שיכול להביא מנויים (שווה בטחון כלכלי ואי השקעה מהבית), בא השחקן ובצדק אמר שהוא לא חותם אלא אם תינתן ערבות. לא היה אכפת להם לעשות את זה כי הם לא העריכו שהוא ייפצע ככה וקצת טל עונה בגלל קורונה והם ייאבדו כסף. האלטרנטיבה לבוזגלו הייתה לא להחתים אותו ולאבד הכנסות ממכירת מנויים. הדוגמה שלך מאוד משרתת את הטענה שלי.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 27 יולי 2022, 18:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
555
קיבל.ה  623 לייקים

מתן כתב: 27 יולי 2022, 18:08
555 כתב: 26 יולי 2022, 12:21 הוצאות מפרק הם צריכים לשלם מכיסם.
נוכלים.
מה פתאום. כתוב פה במפורש: 2% מתוך תקציב הקבוצה.

https://www.ruling.co.il/%D7%91%D7%99%D ... f6914a43b6
מכיסם.
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 27 יולי 2022, 18:13
SeniorLover כתב: 27 יולי 2022, 17:53

יופי.

קונספירציה?
מה אמרתי כאן שהוא קונספירטיבי?
שהקבוצה לא מעניינת אותם? זו עובדה. הם לא משקיעים בה גם כשיש הכנסות טבעיות.
אני לא אמרתי שהם גונבים מהקופה מיליונים. אמרתי שכל בעלים אינטליגנטי יודע לעשות עסקאות סיבוביות מהסוג הזה ואין לי ספק שזה קורה גם איתם.
כמו שזה קורה עם הספונסר של מכבי למשל.
חחח זה נשמע שאני מגן עליהם אני ממש לא

אבל הם הצהירו מאז ומתמיד שהם לא הולכים להשקיע כסף מהבית, רק את המינימום שצריך
כל ההכנסות הולכות לכיסוי חובות וסגירת המינוס שיש להפועל

דרך אגבבבב,
ה"פיטורים" שהם עשו במהלך הקורונה, לפני שידעו שיהיה רשת ביטחון היה מהלך גאוני מבחינה כספית
מכיוון שזה איפשר להם "לפרוס" את המשכורות האלה לאורך תקופה ארוכה יותר (שכר טרחה זה פרוטות)
רק בוזגלו שהחליט לתבוע על עוד נזק בגלל "הריסת הקריירה" פגע בהם
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

האדס כתב: 26 יולי 2022, 12:59 בוא נעשה השוואה עם מועדון כמו הפועל חיפה, ונראה את ההבדלים בהוצאות הנהלה וכלליות, לפי עונת 2021:
הפועל ת״א - (עמוד 6) -
https://www.football.org.il/files/SiteC ... 184410.pdf

הפועל חיפה - (עמוד 9)-
football.org.il/files/SiteCollectionDocuments/FTP/eitan/IFA/dohot/מועדון%20הכדורגל%20הפועל%20חיפה%20מילניום%205-2021_דוחות_כספיים.pdf

רכב - שחקני הפועל נוסעים ברכבים יוקרתיים יותר? האם יש הוצאות רכב גם של בעלים במקרה?
הפועל ת״א - 1.071 מיליון
הפועל חיפה - 668 אלף ש״ח

ביטוחים - כל הכבוד, מספר הגיוני.
הפועל ת״א - 116 אלף ש״ח
הפועל חיפה - 103 אלף ש״ח

משפטיות - טוב זה דיי מובן.
הפועל ת״א - 729 אלף ש״ח
הפועל חיפה - 521 אלף ש״ח

אירוח ואירועים חברתיים/כיבודים, מתנות ואירועי גיבוש - 187 אלף שקל בשנה. אני ראיתי גומי, לא קוויאר. איפה הכסף?
הפועל ת״א- 187 אלף ש״ח
הפועל חיפה - 14 אלף ש״ח

פרסום ויח״צ - על מה הוצאנו בדיוק כחצי מיליון שקל פרסום? עשינו קמפיין שילוט חוצות בת״א?
הפועל ת״א - 461 אלף ש״ח
הפועל חיפה - 5616 ש״ח.

עכשיו לכמה פנינים אצלנו, שאלוהים יודע מי לקח פה כסף:
נסיעות לחו״ל - 109 אלף ש״ח.
מה לעזאזל? מי נסע ולאיפה ב-109 אלף שקל?

נסיעות ושליחויות - 55 אלף ש״ח.
רגע, זה לא אותו דבר? לאיפה נשלחתם ב-55 אלף שקל?

פחת שחקנים - 1.2 מיליון ש״ח
מישהו יודע על מה זה מדבר? מה זה פחת שחקנים?

משרדיות ואחזקת מחשב - 169 אלף שקל
אוקיי. זה לא נשמע יקר מידי, אבל איזה ציוד מחשבי בדיוק? זה החזיות שמודדות מדדים לשחקנים?

הוצאות שחקנים זרים - 709 אלף ש״ח.
מה זה? למה זה מופיע כאן ולא בשכר של שחקנים? למה להפועל חיפה אין סעיף כזה?

שירותים מקצועיים - 124 אלף ש״ח.
מי? מה? למה?

משהו פה מסריח ברמות אני אומר לכם זה לא רק שהם לא שמים כסף. גם כל הקניות שהיו הטויזרים והאולות שהביאו מרגיש לי מסריחות ולא אמינות את הבלוף עם הסוכנים בארץ כבר כולם מכירים. שוב אגיד תודה לכל האוהדים שקנו השנה מנוי באמת שאין לי מושג על סמך מה רצתם לעשות מנוי. מה שבטוח יהיה שמח פה בפורום אחרי הדרבים וכל המשחקים נגד הגדולות.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ספורט1

הפועל תל אביב ממשיכה לחפש בלם לאחר שאלברטו רודריגס דרש חוזה לשנתיים וסורב. במועדון הקציבו סכום של כ-170,000 יורו לחיזוק העמדה, אך לא מוכנים לשלם עבור השאלה או להחתים שחקן ליותר מעונה אחת – מגבלות שמקשות על צירוף שחקן למרכז ההגנה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

555
קיבל.ה  623 לייקים

אלופי ההפסדים בתביעות.
הפועל הפסידה בתביעה לפליפה רודריגז שיקבל 377,234 ש"ח.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

555 כתב: 03 אוגוסט 2022, 11:12 אלופי ההפסדים בתביעות.
הפועל הפסידה בתביעה לפליפה רודריגז שיקבל 377,234 ש"ח.
מצויין טוב מאוד
שימשיך ככה

כמה שיותר הוספת מקלות למדורה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

שמאיר תושב יתעורר לחיים קצת
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 יולי 2022, 11:28

את מצטיירת כעיתונאית אמיתית. זרה לדור החדש.
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

עוד חוב לאוסף..
חבורה של כושלים :facepalm:

עכשיו באפליקציה החדשה של ספורט1: פליפה רודריגס זכה בבוררות, הפועל תל אביב תשלם 110 אלף יורו https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... le/924587/
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כושלים? אתם חושבים שזו לא אסטרטגיה של דחיית תשלומים כדי לא להזרים כסף מהבית?
היחידים שכושלים זה אנחנו שמשמשים כגוף מימון חוץ בנקאי עבור ההתנהלות המסריחה הזו,
שלא רק שפוגעת בתקציב בשוטף, ובקבוצה - אלא גם פוגעת במותג הפועל ת״א והופכת אותו לסירחון בעייני סוכנים ושחקנים.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אם שחקן זר לבש את המדים של הפועל ולא תבע אותה לאחר מכן האם באמת לבש את המדים של הפועל?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה יותר-
מעריב לנוער שלום, קיבלתי משכורת מהפועל בראשון לחודש, האם אני בהריון?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

גזר הדין של הקאס זה משהו שצפוי לקרות בימינו או שמה שנגזר עלינו בעצם זה לחיות תחת עננת החובות ובעלים מזדמנים כושלים
עד אין קץ? מה קורה עם הדבר הזה?
נראה לי שמיציתי את תקופת הביניים הזו, משהו חייב לזוז, לפה או לשם
שליחת תגובה