אל ים קנצפולסקי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

טעות. היה צריך להתגמש עם אל ים ולהסכים לסעיף שחרור של 500,000.
לדעתי ההבדל מול 750,000 לא כזה גדול, בהשוואה לנזק שנגרם מעזיבה שלו -
גם לא נהנה ממנו כל עוד הוא פה (והעונה דווקא יכול היה להשתלב ולתת דקות חשובות, לפי מצב הסגל הקיים), וגם מועבר פה מסר בעייתי (כאילו שלא ידענו שהניסנוב בעייתיים גם קודם) שימנע מכישרונות צעירים אחרים בגיל נוער לרצות להצטרף להפועל בעתיד. כרגיל, הניסנוב חושבים מהאגו יותר מאשר מהשכל.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

oleg neduda כתב: 21 יולי 2022, 11:17 זה שחקן שלדעתי אם יצא עכשיו לחו"ל הוא יעלם מהמפה. מזכיר שהוא נחשב זר באירופה (ב-MLS אין לו מה לחפש מבחינת קריירה כרגע לדעתי), אין לקבוצות כאלה פריבילגיה לתת דקות לשחקן כזה כדי לשפשף אותו. יש המון דוגמאות של שחקנים כאלה, כמו עילי אלמקייס למשל שבמקום לקבל דקות בארץ הלך ודעך על הספסל בחו"ל.

זה הכל פה הורדות ידיים של מו"מ ומי ימצמץ ראשון. אני עדיין לא רואה אותו חותם בשום מקום אחר
אני מסכים. אני לא חושב שלפני אליפות אירופה עכברי הנוער פה בפורום אפילו החזיקו ממנו כשחקן עם פוטנציאל השתלבות גבוה בבוגרים של הפועל.
ויתקנו אותי אם אני טועה הוקיץ׳ ופישונט.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 21 יולי 2022, 12:18 טעות. היה צריך להתגמש עם אל ים ולהסכים לסעיף שחרור של 500,000.
גם לא נהנה ממנו כל עוד הוא פה (והעונה דווקא יכול היה להשתלב ולתת דקות חשובות, לפי מצב הסגל הקיים), וגם מועבר פה מסר בעייתי (כאילו שלא ידענו שהניסנוב בעייתיים גם קודם) שימנע מכישרונות צעירים אחרים בגיל נוער לרצות להצטרף להפועל בעתיד. כרגיל, הניסנוב חושבים מהאגו יותר מאשר מהשכל.
אני חושב שגם 750 אלף זה נמוך. זה סכום מגוחך היום לקנות שחקן צעיר מוכשר.
אפילו בקבוצות קטנות מהפועל לא מוכרים שחקנים צעירים בסכומים כאלו.
לדעתי אתה חושב על הרגע - נקבל שחקן צעיר ולא בשל, ניתן לו רוטציה ודקות משמעותיות ונספוג את כל ההתחשלות שלו כדי להכין אותו לקבוצה כמו ב״ש עוד שלוש שנים בחצי מליון?
שילך לחפש לעצמו דקות בקבוצה אחרת, בבקשה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםyosהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 21 יולי 2022, 12:18 טעות. היה צריך להתגמש עם אל ים ולהסכים לסעיף שחרור של 500,000.
לדעתי מסר בעייתי זה לשדר לכל שחקן נוער עם פוטנציאל שהוא יכול לקבל סעיף שחרור של 500 אלף דולר, להתגלח על חשבוננו ואז לעזוב בלי שנקבל תמורה אמיתית.

אף קבוצה גדולה לא משלימה עם סעיפים כאלה, ולדעתי אל ים המפסיד הכי גדול מהסיטואציה הזאת, אין שום סיבה להתגמש איתו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםyosL.Sהסבתא של הפועל
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא מסכים לאף מילה.

מספיק עם סעיפי השחרור המגוחכים האלו.
הפוסט קיבל לייק אחדyos
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

להסכים לסעיף שחרור בדיחה מעביר מסר הרבה יותר בעייתי
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
yos
קיבל.ה  65 לייקים

אל ים רוצה לעשות לנו ים מדר:
לקבל דקות משחק בהפועל, להגדיל את הערך שלו, ואז לצאת לחו"ל בקלות.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

ביזיון של ההנהלה להקיא ממכם יא נוכלים!!!! להשאיר שחקן נוער שרוצה להישאר לא מצליח.. מי ישמע הייתם מקבלים 200 אלף פחות סעיף שיחרור יא לוזרים.
שחררו מאיתנו כבר סוחרים ממולחים שכמותכם!
In Hisham We Trust
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

ברור, ראינו איך היחס של הלוזונים לפרוספקטים צעירים מונע מאחרים להגיע אליהם...
זה קשקוש, שחקנים צעירים יגיעו למקום שבו הם יקבלו דקות משחק, השקעה בפיתוח שלהם (אם יש מאמנים ותשתית שידועה בקידום צעירים)
ואם הם רואים שקודמיהם הגיעו לאירופה או קבוצות גדולות מאותו מקום.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אני מבין שאני בדעת מיעוט ומבין את כל מה שכותבים פה, אבל בעיניי ההבדל בין 500 ל-750 הוא לא כזה ענק (כן, שני הסכומים בעצם די נמוכים), אז היה עדיף כבר להתפשר איתו וזהו.
לדעתי הוא ימצא קבוצה בחו"ל די בקלות.
גם הקטע הזה של 'להתגלח על הזקן' בזמן שהוא מקבל דקות משחק, הוא מיתוס מוגזם. אם הבנאדם עולה לשחק ונותן משחק סביר, אז גם הפועל קיבלה פה תמורה. זה לא מצב של תלמיד נהיגה שמשלם למורה כדי ללמוד איך נוהגים. כנ"ל עם ים מדר. בסה"כ (ובמיוחד בהשוואה לשכר שלו ולהיבט של תמורה לכסף), קיבלנו ממנו בכדורסל עונה וחצי טובות מאד לפני שעזב.
כולם פה פתאום חזקים בעקרונות, אבל כשתוך כדי הליגה הקישור שלנו יתגלה כקישור חלש מדי, יש מצב שפתאום יצוצו פה בפורום הודעות של 'למה ויתרו על אל ים ככה מהר'. נכון שזה שחקן שבקושי שיחק 10 דקות בבוגרים, אבל הפוטנציאל שם וחבל שלא נהנה ממנו לפחות קצת, בתור שחקן בית.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

הכסף הוא האישיו המשני פה!
לא הגיוני ששחקן צעיר כבר עושה חצי שנה צחוק מהמועדון, מושך זמן, לא חותם ולא מתגמש.
מי הוא בכלל?? ברגע שהיו מתקפלים מולו כל שחקן נוער בעתיד ידע שאנחנו בכיס שלו לפני חתימה על חוזה.
לדעתי החלטה מאוד הגיונית ושקולה של ההנהלה (חצי שנה הם בסכבת איתו) ושילך לחפש.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 21 יולי 2022, 13:00 אני מבין שאני בדעת מיעוט ומבין את כל מה שכותבים פה, אבל בעיניי ההבדל בין 500 ל-750 הוא לא כזה ענק (כן, שני הסכומים בעצם די נמוכים), אז היה עדיף כבר להתפשר איתו וזהו.
גם הקטע הזה של 'להתגלח על הזקן' בזמן שהוא מקבל דקות משחק, הוא מיתוס מוגזם. אם הבנאדם עולה לשחק ונותן משחק סביר, אז גם הפועל קיבלה פה תמורה. זה לא מצב של תלמיד נהיגה שמשלם למורה כדי ללמוד איך נוהגים. כנ"ל עם ים מדר. בסה"כ (ובמיוחד בהשוואה לשכר שלו ולהיבט של תמורה לכסף), קיבלנו ממנו בכדורסל עונה וחצי טובות מאד לפני שעזב.
כולם פה פתאום חזקים בעקרונות, אבל כשתוך כדי הליגה הקישור שלנו יתגלה כקישור חלש מדי, יש מצב שפתאום יצוצו פה בפורום הודעות של 'למה ויתרו על אל ים ככה מהר'. נכון שזה שחקן שבקושי שיחק 10 דקות בבוגרים, אבל הפוטנציאל שם וחבל שלא נהנה ממנו לפחות קצת, בתור שחקן בית.
השאלה לא אם ימצא קבוצה בחול בקלות (לדעתי ממש לא בטוח) השאלה אם גם יקבל שם דקות משמעותיות.
וזה מה שלדעתי אתה לא מבין, האינטרס שלו כרגע הוא לשחק כמה שיותר וברמות כמה שיותר גבוהות.
בחול הוא כנראה לא יקבל זאת, אז גם לו שווה להתפשר.
(ושלא יובן שאני מצדד בבעלים המהוללים שלנו שלא טרחו לסגור את זה *לפני* משחקי הנבחרת)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

michaelm כתב: 21 יולי 2022, 13:07 הכסף הוא האישיו המשני פה!
לא הגיוני ששחקן צעיר כבר עושה חצי שנה צחוק מהמועדון, מושך זמן, לא חותם ולא מתגמש.
מי הוא בכלל?? ברגע שהיו מתקפלים מולו כל שחקן נוער בעתיד ידע שאנחנו בכיס שלו לפני חתימה על חוזה.
לדעתי החלטה מאוד הגיונית ושקולה של ההנהלה (חצי שנה הם בסכבת איתו) ושילך לחפש.
לגמרי. גם הסוכנים שלו טעו לחשוב שיש להם יתרון במו״מ.
ירצה קבוצת אחרת בארץ? יצטרכו לשלם דמי השבחה. מה שאומר שרוב הקבוצות בארץ לא רלוונטיות.
זה משאיר לנו את הקבוצות הגדולות + אשדוד/נתניה/פ״ת. בקבוצות הגדולות לא יראה דקות ולא יקבל סעיף שחרור נמוך. באשדוד/נתניה/פ״ת אולי יקבל דקות אבל הם לא יתנו לו סעיף שחרור נמוך אחרי ששילמו דמי השבחה.
מה שמשאיר לו את האופציה היחידה של לצאת בחו״ל, רוב הסיכויים שלא ימצא קבוצה שתתן דקות משמעותיות לילד אלמוני בן 18 שאין לו איזה כישרון יוצא דופן, מתכון מצויין להרוס את הקריירה בגיל צעיר.

בקיצור ממליץ לאחים קצב לחזור למו״מ ולהסכים לכל הדרישות של הפועל ואם לא אז אני ממליץ לאל-ים להחליף סוכנים כי כרגע הוא בדרך הבטוחה להישכח.
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

מצטער מאוד, אבל לאור היסטוריית העבר, התקדימים והאגו הגדול של הניסנובים, אני לא לוקח את הצד שלהם באופן אוט'.
העולם הוא לא שחור ולבן ואני בטוח שזה לא נפל על 250 אחף דולר סעיף שחרור לפה או לשם..היו יכולים לדעתי גם לסגור איתי בסעיף שחרורר גבוה יותר, אבל אף אחד מאיתנו לא יודע מה באמת קרה בחדרי המו"מ.

מקווה שבכל זאת העניינים יסתדרו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךנועם שחם
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 21 יולי 2022, 13:00 אני מבין שאני בדעת מיעוט ומבין את כל מה שכותבים פה, אבל בעיניי ההבדל בין 500 ל-750 הוא לא כזה ענק (כן, שני הסכומים בעצם די נמוכים), אז היה עדיף כבר להתפשר איתו וזהו.
250K זה סכום שיכול להביא לך לכאן זר ברמה גבוהה ביחס לליגה הישראלית.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

שחר כתב: 21 יולי 2022, 13:27 מצטער מאוד, אבל לאור היסטוריית העבר, התקדימים והאגו הגדול של הניסנובים, אני לא לוקח את הצד שלהם באופן אוט'.
העולם הוא לא שחור ולבן ואני בטוח שזה לא נפל על 250 אחף דולר סעיף שחרור לפה או לשם..היו יכולים לדעתי גם לסגור איתי בסעיף שחרורר גבוה יותר, אבל אף אחד מאיתנו לא יודע מה באמת קרה בחדרי המו"מ.

גלעד קצב אמר במפורש שהמו"מ נפל בדיוק בגלל הפער הזה ומלבד זה יש הסכמות על הכל.. אני חושב שבנקודה הזאת הם צודקים. הבעיה היא שהגענו לנקודה הזאת בגלל חתיכת רשלנות. זה שקפטן קבוצת הנוער מגיע לאליפות אירופה בלי חוזה זה חתיכת מחדל. לא מבין מה הייתה הבעיה לחתום איתו כבר לפני שנה, כמו שרוב הקבוצות עושות. מי בכלל מחכה לחצי שנה האחרונה של החוזה עם שחקן כזה?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא נשמע שהוא היה מתפשר לפני שנה.
נשמע שהוא עשה את ההחלטה שלו בצורה מאוד מבוקרת.
אנחנו אמורים לקבל עליו דמי השבחה אם וכאשר יעבור בהעברה חופשית?
מניח שזה יחסום אותו לחזור על 4 אלא אם כן מישהו יהמר עליו הימור משוגע.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

יש סיכוי להוציא דמי השבחה גבוהים יותר מ500?
דרישה לסעיף כזה היא מגעילה במקרה הטוב. לא מאמין שאומר את זה אבל בזה אני עם הניסנובים לגמרי.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה מו״מ, אין פה מגעיל לא מגעיל, וכנראה שזה מגיע ממקום שהסוכן שלו חשב שהפועל עם הגב לקיר (בגלל החיסרון בשחקנים ואחרי מכירת אליאס ואייזן).
לא אתפלא אם יהיה פה שינוי כיוון.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אוהד כורסא כתב: 21 יולי 2022, 13:49 יש סיכוי להוציא דמי השבחה גבוהים יותר מ500?
דרישה לסעיף כזה היא מגעילה במקרה הטוב. לא מאמין שאומר את זה אבל בזה אני עם הניסנובים לגמרי.
דמי ההשבחה שלו לא יגיעו לסכום של 1.5 מיליון שקל, אבל זה לא משנה.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

oleg neduda כתב: 21 יולי 2022, 13:47
שחר כתב: 21 יולי 2022, 13:27 מצטער מאוד, אבל לאור היסטוריית העבר, התקדימים והאגו הגדול של הניסנובים, אני לא לוקח את הצד שלהם באופן אוט'.

גלעד קצב אמר במפורש שהמו"מ נפל בדיוק בגלל הפער הזה ומלבד זה יש הסכמות על הכל.. אני חושב שבנקודה הזאת הם צודקים. הבעיה היא שהגענו לנקודה הזאת בגלל חתיכת רשלנות. זה שקפטן קבוצת הנוער מגיע לאליפות אירופה בלי חוזה זה חתיכת מחדל. לא מבין מה הייתה הבעיה לחתום איתו כבר לפני שנה, כמו שרוב הקבוצות עושות. מי בכלל מחכה לחצי שנה האחרונה של החוזה עם שחקן כזה?
בסדר..אז יותר מחצי שנה גלעד קצב אומר אני רוצה סעיף של 750..ניסנוב עונים, אנחנו מסכימים ל500. קובעים פגישה וזה ממשיך משם..שעות על גבי שעות.
לא יודע, נראה לי שזה קצת פחות שטחי מזה ומסתתרות שם עוד מחלוקות שהיו יכולות לגשר על הפערים בסעיף.
וברור שזה מחדל.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אני מת לראות איזה עוד קבוצה גדולה בארץ תסכים לתת לכישרון עצום כמוהו, ילד בן 18 דקות משמעותיות בליגה בלי להכניס סעיף יציאה של לפחות מיליון יורו.

לתחושתי לפחות גלעד קצב מנסה לעשות קומבינה על הפועל במחשבה שאין לו שום דבר להפסיד אבל בסיטואציה הנוכחית לדעתי כולם מפסידים כולל אל ים במידה והוא לא יצא כבר עכשיו לחו"ל
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

אתה יודע, יש עוד צד בעסקה (השחקן) שיכול גם לא לרצות לחתום.
הפוסט קיבל לייק אחד555
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

סעיף השחרור שהפועל רוצה זה סעיף בדיחה ואכן לא ברור למה הסוכנים שלו מתעקשים על פחות מזה, הפועל צודקים בנושא והתקלה היחידה היא שלא סגרו איתו את הנושא הזה כבר לפני שנה.
חבל על הילד
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךיפתח16Chegi
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

L.S כתב: 21 יולי 2022, 14:41

כן כן אני יודע. רק שבכל מקום כתוב שהשחקן רוצה להישאר, וגם אם לא היה כתוב לא צריך להיות חכם גדול כדי להסיק שמקצועית הפועל זה המקום הכי נכון בשבילו, הוא נפל לסיטואציה שבה הוא יכול מהר מאוד לבןא בחשבון להרכב בהתחשב בזה שכרגע יש בעמדה שלו זר חדש ושחקן שנמצא בירידה חדה ביכולת. הוא לא היה יכול לחלום על סיטואציה טובה בסגל של הבוגרים כמו זאת
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

כרובית כתב: 21 יולי 2022, 14:50 סעיף השחרור שהפועל רוצה זה סעיף בדיחה ואכן לא ברור למה הסוכנים שלו מתעקשים על פחות מזה, הפועל צודקים בנושא והתקלה היחידה היא שלא סגרו איתו את הנושא הזה כבר לפני שנה.
חבל על הילד
מה זה חבל על הילד? שיחליף סוכנים ויסגור בהפועל.
עם כל הכבוד הוא יפסיד יותר מאיתנו אם הוא לא ישאר בהפועל.

מה אנחנו נפסיד? ילד בן 18 שיקבל הרבה דקות ואולי יוכיח שהוא שווה אותן? סטטיסטית רוב הסיכויים שהוא לא יהיה מספיק טוב.
ההפסד העיקרי (של ניסנוב לא שלנו האוהדים) זה שהם יצטרכו להביא עוד קשר אמצע שיעלה להם יותר כסף ממשכורת החייל של אל-ים.
אין הרבה סתיו למקינים, יש הרבה שביט מזלים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

כרובית כתב: 21 יולי 2022, 14:50 סעיף השחרור שהפועל רוצה זה סעיף בדיחה ואכן לא ברור למה הסוכנים שלו מתעקשים על פחות מזה, הפועל צודקים בנושא והתקלה היחידה היא שלא סגרו איתו את הנושא הזה כבר לפני שנה.
חבל על הילד

התקלה היחידה, ממש משהו קטן ושולי כזה
ברגע שהם לא סגרו, וברגע שהוא נתן טורניר טוב כוח המיקוח עובר אליו ולסוכניו
לא ברור לי מה הציפייה שלכם ממנו.. הסוכנים שלנו לגמרי בסדר..
הבעיה היא שהצמד נוכלים הזה חושב שכל יום יש להם בידיים שחקן ששווה כמה מאות אלפי יורו, אז הם מרשים לעצמם לנהל דיונים עקרוניים (פתאום הם יודעים להיות כאלה) אם זה 200 אלף, 400 אלף או מיליון וחצי
אבל בסדר, מה אכפת להם, זה לא שמדובר בכסף שלהם. הכסף שלנו לצד הכסף של המנהלת ימשיך לשמור עליהם פה. אז אפשר ככה באהלן אהלן לוותר על אפשרות למכור אותו בשנה הבאה ב-850 אלף שקל ואחוזים ממכירה עתידית.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 21 יולי 2022, 15:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

רדפוקס כתב:
חבל על הילד
מה זה חבל על הילד? שיחליף סוכנים ויסגור בהפועל.
עם כל הכבוד הוא יפסיד יותר מאיתנו אם הוא לא ישאר בהפועל.

מה אנחנו נפסיד? ילד בן 18 שיקבל הרבה דקות ואולי יוכיח שהוא שווה אותן? סטטיסטית רוב הסיכויים שהוא לא יהיה מספיק טוב.
ההפסד העיקרי (של ניסנוב לא שלנו האוהדים) זה שהם יצטרכו להביא עוד קשר אמצע שיעלה להם יותר כסף ממשכורת החייל של אל-ים.
אין הרבה סתיו למקינים, יש הרבה שביט מזלים.
אני מסכימה עם מה שכתבת, כן?
דיברתי באופן כללי שחבל לי עליו כי ההרגשה היא שהוא נותן לסוכנים שלו לנהל לו את העניינים ולגרור אותו למצב שהוא לא אמור להיות בו בכלל.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

oleg neduda כתב: 21 יולי 2022, 14:53
L.S כתב: 21 יולי 2022, 14:41

כן כן אני יודע. רק שבכל מקום כתוב שהשחקן רוצה להישאר, וגם אם לא היה כתוב לא צריך להיות חכם גדול כדי להסיק שמקצועית הפועל זה המקום הכי נכון בשבילו, הוא נפל לסיטואציה שבה הוא יכול מהר מאוד לבןא בחשבון להרכב בהתחשב בזה שכרגע יש בעמדה שלו זר חדש ושחקן שנמצא בירידה חדה ביכולת. הוא לא היה יכול לחלום על סיטואציה טובה בסגל של הבוגרים כמו זאת
את זה שהפועל היא המקום הנכון עבורו כולנו מסכימים. אבל עם כל הכבוד לתכשיט, הפועל היא שמענינת אותי ולא הוא, ואני אחד שמאוד ישמח לראות את כל ה11 שחקני בית.
עכשיו בוא נדבר על מה יוצא לנו מלתת לו להתפתח על הראש שלנו ללא תמורה. למה מה קרה?
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

L.S כתב:
L.S כתב: 21 יולי 2022, 14:41 אתה יודע, יש עוד צד בעסקה (השחקן) שיכול גם לא לרצות לחתום.
את זה שהפועל היא המקום הנכון עבורו כולנו מסכימים. אבל עם כל הכבוד לתכשיט, הפועל היא שמענינת אותי ולא הוא, ואני אחד שמאוד ישמח לראות את כל ה11 שחקני בית.
עכשיו בוא נדבר על מה יוצא לנו מלתת לו להתפתח על הראש שלנו ללא תמורה. למה מה קרה?
לא הבנתי, אם הפועל מסכימים ושנה הבאה מגיעה מכבי חיפה וקונה אותו ב 500 אלף לא אכפת לך? לא תתעצבן? לא תקרא להפועל חובבנים שהזכימו חדבר כזה?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

כרובית כתב: 21 יולי 2022, 15:10
L.S כתב:

לא הבנתי, אם הפועל מסכימים ושנה הבאה מגיעה מכבי חיפה וקונה אותו ב 500 אלף לא אכפת לך? לא תתעצבן? לא תקרא להפועל חובבנים שהזכימו חדבר כזה?
חד משמעית. זה גם מה שאני אומר אם לא הבנת אותי נכון
אם זה היה תלוי בי, הייתי מחתים אותו בלי סעיף שחרור בכלל. אבל זה לא ריאלי. לכן מיליון יורו/ 750 יורו ולא יורו אחד פחות.

לא מתאים לו? היא נעים מאוד ובהצלחה
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

L.S כתב:
כרובית כתב: 21 יולי 2022, 15:10
L.S כתב: את זה שהפועל היא המקום הנכון עבורו כולנו מסכימים. אבל עם כל הכבוד לתכשיט, הפועל היא שמענינת אותי ולא הוא, ואני אחד שמאוד ישמח לראות את כל ה11 שחקני בית.
חד משמעית. זה גם מה שאני אומר אם לא הבנת אותי נכון
אה סליחה
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

אם מה שהוצא לו הוא נכון אני לא מבין מה הוא רוצה
דקות בחיפה או כל מועדון אחר שרוצה אותו הוא לא יקבל (כמה דקות בוגרים יש לו העונה? )
העיניים שלו ושל הסוכנים שלו הם לעבר המודיאליטו כדי לשחק שם הוא צריך דקות והוא צריך להתגייס
הוא כרגע עוד לא התגייס עם יבחר לצאת לחול הוא יצטרך לעשות את זה באישור והוא כרגע לא עומד על התקן הזה

רוצה אותו בהפועל אני רוצה
אבל לא בכל מחיר.
במיוחד לא בידיעה שאין לו הרבה אופציות כמו שכולם חושבים
חיפה יצטרכו להיפרד מסכום לא קטן של דמי השבחה כדי להביא אותו באזור המיליון שקל לדעתי
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אני הייתי מציע סעיף שחרור נמוך לחו"ל לעומת סעיף שחרור גבוה לקבוצה בארץ ובזה מסיים את הענין
555
קיבל.ה  623 לייקים

צריך להתעקש על 750,000 דולר.
יותר נכון חובה להתעקש.

זה לא רק אל ים, זה החוזה של כל שחקן נוער הבא בהפועל.
אם הוא לא רוצה ב-750 שיילך. אם נסכים לדרישות שלו זה ישפיע על כלל שחקני הנוער בעתיד אצלנו.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

אני חושב ש750 אלף זה סעיף שחרור נמוך מאוד.
עלה להם השתן לראש מהיורו..
מאוד "מפתיע" שלא קיבלו עליו עוד שום הצעה
כל מועדון שמחזיק מעצמו שם אותו ביציע ושימות עם המחשבות על הסוכן שלו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

נועם שחם כתב: 21 יולי 2022, 18:09 אני הייתי מציע סעיף שחרור נמוך לחו"ל לעומת סעיף שחרור גבוה לקבוצה בארץ ובזה מסיים את הענין
אני הייתי מציע סעיף שחרור לחו"ל בלבד ב-750 אלף יורו כמו שביקשו, מקסימום מתפשר איתו על 700 אלף יורו.
לארץ שום סעיף שחרור, מספיק עם הסעיפי שחרור לבאר שבע האלה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עידן סרור כתב: 21 יולי 2022, 18:54 אני חושב ש750 אלף זה סעיף שחרור נמוך מאוד.
עלה להם השתן לראש מהיורו..
מאוד "מפתיע" שלא קיבלו עליו עוד שום הצעה
כל מועדון שמחזיק מעצמו שם אותו ביציע ושימות עם המחשבות על הסוכן שלו
איך ישימו אותו ביציע?
הוא סיים חוזה
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

חשבתי שזו עונה אחרונה לחוזה
כרגע הוא שחקן חופשי? שילך לבני ריינה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

עידן סרור כתב: 21 יולי 2022, 22:45 חשבתי שזו עונה אחרונה לחוזה
כרגע הוא שחקן חופשי? שילך לבני ריינה
שישלמו דמי השבחה אם בא להם אותו.
אני דווקא זורם על לשלם את דמי ההשבחה של בלוריאן עם דמי ההשבחה של אל-ים ולהביא קשר אמצע זר.
שליחת תגובה