אל ים קנצפולסקי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כי זה לא שחור ולבן. כרגע יש דברים שטובים להנהלה הנוכחית שטובים להפועל בכלל (כמו סעיף שחרור גבוה לשחקן טוב בן 18 שישאיר אותו במועדון לתקופה ממושכת) ויש כאלו שממש לא (כמו לגבות כסף על כרטיס נוסף ממנויים, פעולה שלטווח הארוך יכולה להוריד את מספרי המנויים אבל לטווח הקצר מכניסה כסף זמין). חוסר היכולת להבחין בין השניים לא מעידה במקרה הזה על חוכמת יתר. אם "האינטרס של כולנו הוא שסעיף השחרור יהיה כמה שיותר נמוך" אז למה בכלל לרצות שאל ים יישאר? עדיף שבכלל לא יהיו שחקנים שאפשר לקבל על העברה שלהם כסף וככה הניסנובים יעזבו יותר מהר!
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האמת שבגישת "ככל שיירע כך ייטב" באמת עדיף שנפתח את העונה בלי שיש לנו מספיק שחקנים לרשום בטופס המשחק.
אני אישית לא מסוגל להיות בעד דבר כזה.
קשה המצב הזה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroGiovanni Giorgio
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הפועל תל אביב תצא ביום ראשון למחנה האימונים עם סגל שהוא רחוק מלהיות מרשים. לפני הכל, שני השחקנים שמבחינת האוהדים היו החשובים ביותר לסגל, אלן אוז'בולט ואל ים קנצפולסקי, אינם חלק מהקבוצה בשלב הזה, למרות שבמועדון עדיין לא אמרו נואש. במקרה של קנצפולסקי, השחקן רוצה לצאת למחנה האימונים גם ללא חוזה, אך בהפועל לא מתכוונים לאשר זאת. אם לא יחתום הוא יישאר בארץ, וזה מהלך שיכול להוביל גם לפרידה סופית בין הצדדים

ספורט1
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

כן, לכו תיקשרו לשחקני בית, כשהמוכשרים מביניהם לא נשארים כאן דקה וחצי.
נראה שבעלי המועדון הם אלה שלא מעריכים אותם, לא האוהדים (כמו שאנשים מסוימים אוהבים להשמיץ כאן).
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

היום הפועל עולה על הטיסה לבלגרד בשמונה בערב
מספר טיסה IZ 387
כלומר אם לא מקבלים פוסט על קנספולצקי עד נגיד היום ב15:00 תדעו שהוא לא חתם
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

לפי ספורט 5 הוא לא ייצא למחנה אימונים
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=408928
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

לפי הכתבה שפורסמה -

"מצידו של קנצפולסקי מעוניינים בסעיף יציאה על סך חצי מיליון יורו, בעוד בהפועל תל אביב רוצים שהסעיף יעמוד על 750 אלף יורו. חשוב להדגיש כי הקשר הצעיר לא יכול לשחק באף קבוצה אחרת בישראל ללא הסכמה של הפועל ת"א, מה שמשאיר לו רק את האופציה לצאת לחו"ל. לקשר בן ה-18 יש אזרחות אמריקאית אבל כאמור, כרגע הוא מעדיף להישאר בארץ וזאת למרות שמספר קבוצות מעבר לים התעניינו בו"

אני לא מבין את הטרחנות הזאת על 250 אלף יורו!!! משני הצדדים.
אם בסביבה של קנצפולסקי כ"כ בטוחים בכישרון שלו, הקבוצה שתקנה אותו תסכים לשלם 750 ולא 500
ומה כל כך חשוב להפועל ה250 אלף האלה? זה מרגיש כמו פרציפ
אם חושבים שהוא כזה טוב, זה לא שווה את זה אם עכשיו הוא ייתן עונה טובה ונעלה לפלייאוף עליון?
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

SeniorLover כתב: 17 יולי 2022, 12:16 לפי הכתבה שפורסמה -

"מצידו של קנצפולסקי מעוניינים בסעיף יציאה על סך חצי מיליון יורו, בעוד בהפועל תל אביב רוצים שהסעיף יעמוד על 750 אלף יורו. חשוב להדגיש כי הקשר הצעיר לא יכול לשחק באף קבוצה אחרת בישראל ללא הסכמה של הפועל ת"א, מה שמשאיר לו רק את האופציה לצאת לחו"ל. לקשר בן ה-18 יש אזרחות אמריקאית אבל כאמור, כרגע הוא מעדיף להישאר בארץ וזאת למרות שמספר קבוצות מעבר לים התעניינו בו"

אם בסביבה של קנצפולסקי כ"כ בטוחים בכישרון שלו, הקבוצה שתקנה אותו תסכים לשלם 750 ולא 500
אם חושבים שהוא כזה טוב, זה לא שווה את זה אם עכשיו הוא ייתן עונה טובה ונעלה לפלייאוף עליון?
הפועל צודקים פה לשם שינוי!
במידה ויתקפלו מולו לסעיף של 500 אלף יורו (שגם 750 אלף זה בדיחה במעודונים אחרים), כל שחקן בינוני פלוס מהנוער יעשה להם קרקס במשא ומתן על חוזה בוגרים.
די לשכונה! לא צריך לוותר לו כדי שהוא ירגיש טוב עם עצמו...
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא מבין את ההתעקשות בעיקר מהצד של השחקן (או יותר נכון "נציגיו").
750 אלף יורו סעיף שחרור לשחקן זה כלום.
זה הסעיפי שחרור שאיפשרו לב"ש לשתות לנו את ספורי (בפחות) ואליאס.

לדעתי סעיף שחרור הוגן פה הוא משהו בסגנון של 1.2-1.3.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסכרובית
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

SeniorLover כתב: 17 יולי 2022, 12:16 לפי הכתבה שפורסמה -

עם כל הכבוד לילד בן 18 הכשרוני הזה.
אתה לא יכול שכל ילד חוצפן שעולה מהנוער יעשה ממך פורפרה.

הפועל זה לא בית תמחוי, אל ים יודע שהפועל 'נכונה' לו כי אנחנו עלובים ומוכנים לתת לו דקות משחק משמעותיות העונה.
מגיע להפועל להרוויח עליו.

אתה לא יכול גם לרצות לקבל במה בקבוצה בוגרת כמו הפועל וגם לא לתת לה להרוויח כשתחליט ללכת.
אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
Berger
קיבל.ה  6 לייקים

מסכים לחלוטין, אני גם חושב שסעיף שחרור הוגן אך ראוי(לשני הצדדים) צריך לעמוד סביב 1.2
750 אלף זה סכום נמוך לשחקן במידה ובאמת ייתפתח להיות שחקן איכותי, 500 אלף זה בדיחה.

ובאמת עם המצב של הקישור האחורי שלנו העונה, יש לו סיכוי גבוה להיות חלק אמיתי מהרוטציה(ומי יודע, אולי גם הרכב)
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

בדרך כלל יש קוארלציה בין סעיף השחרור לשכר שהשחקן מרוויח.
אני יודע שהוא חייל, אבל יש דרכים אפשריות לתגמל חיילים.
כאמור, הבעיה העיקרית במשא ומתן הזה קשורה לכך שהוא היום ללא חוזה ושחקן חופשי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

שחר כתב: 17 יולי 2022, 12:37 בדרך כלל יש קוארלציה בין סעיף השחרור לשכר שהשחקן מרוויח.
מה יותר מתגמל מלשחק בקבוצת ליגת העל שיש לה חוץ ממך שני קשרים אחוריים בסגל, אחד גופה שגם עבר ניתוח בקע ולא התאמן עם הקבוצה כל הקיץ והשני זר חדש?
בשבילו זאת הזדמנות פז מתגמלת, בשבילנו זה סיוט של בניית קבוצה עקומה כרגיל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםכרובית
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

סכום השחרור ה"גבוה" מתגמל באיזה שהוא אופן את הקבוצה שלוקחת סיכון בלתת במה לילד שרק סיים נוער
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

בסוף הטעות של הפועל פה היא שהוא הגיע לאליפות אירופה בלי חוזה.
כל השאר נגרר מאותה טעות. זה 100 אחוז על ראש מחלקת הנוער באותה תקופה (ע.ב) שלא טרח לסגור את זה לפני האליפות.

התוצאה כמו שנראית לי כרגע היא שהוא יעזוב אותנו תמורת פרוטות (דמי השבחה) לקבוצה אחרת בארץ. זה לא יהיה חצי מליון יורו ואפילו לא חמישית מזה.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
redead
קיבל.ה  410 לייקים

כוח עליון כתב: 17 יולי 2022, 13:30 בסוף הטעות של הפועל פה היא שהוא הגיע לאליפות אירופה בלי חוזה.
כל השאר נגרר מאותה טעות. זה 100 אחוז על ראש מחלקת הנוער באותה תקופה (ע.ב) שלא טרח לסגור את זה לפני האליפות.

התוצאה כמו שנראית לי כרגע היא שהוא יעזוב אותנו תמורת פרוטות (דמי השבחה) לקבוצה אחרת בארץ. זה לא יהיה חצי מליון יורו ואפילו לא חמישית מזה.
ניסו להחתים ולא הצליחו , מה עוד יכול לעשות ?
עובדתית לשחקן אין כרגע הרבה מה לעשות והפועל זאת האופציה הכי הגיונית וטובה בשבילו
אם הוא כזה שחקן אז גם 2 מיליון יורו לא אמורים להיות בעיה בשבילו כדי להשתחרר
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

רדפוקס כתב: 17 יולי 2022, 12:40
שחר כתב: 17 יולי 2022, 12:37 בדרך כלל יש קוארלציה בין סעיף השחרור לשכר שהשחקן מרוויח.
מה יותר מתגמל מלשחק בקבוצת ליגת העל שיש לה חוץ ממך שני קשרים אחוריים בסגל, אחד גופה שגם עבר ניתוח בקע ולא התאמן עם הקבוצה כל הקיץ והשני זר חדש?
לא נראה לי שתהיה לו בעיה למצוא קבוצה אחרת שתתן לו דקות משחק...אשמח להתבדות במקרה שלא יחתום איתנו.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אני לא כל כך רואה סיבה להסכים לסעיף שחרור אפילו עם 750 אלף. למה שאנחנו נפתח אותו, נזכה בשנים הכי פחות בשלות שלו ונאבד אותו במחיר יותר נמוך ממה שהוא יהיה שווה? קבוצה לוקחת ריסק כשהיא נותנת את המפתחות לשחקן נוער והריסק הזה הוא שבעוד כמה שנים הוא יהיה שווה המון, ראו ערך ליידנר. כשאתה יודע שאין סיכוי שתראה מזה יותר מדי אין סיבה בכלל לתת לו דקות, שילך למקום אחר ובהצלחה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

שחר כתב: 17 יולי 2022, 13:49
לא נראה לי שתהיה לו בעיה למצוא קבוצה אחרת שתתן לו דקות משחק...אשמח להתבדות במקרה שלא יחתום איתנו.
איפה? בחו"ל? לא חושב.
בארץ כל קבוצה שתרצה אותו תצטרך לשלם דמי השבחה.
כלומר זה מוריד מהפרק את כל הקטנות ומשאיר אשדוד/פ"ת/נתניה כאלה שלא ירצו לשלם דמי השבחה אלא אם הם יחשבו שהם יכולים לעשות ממנו כסף ואז אנחנו שוב חוזרים לנושא סעיף השחרור :evil-grin:
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

רדפוקס כתב: 17 יולי 2022, 14:08
שחר כתב: 17 יולי 2022, 13:49
איפה? בחו"ל? לא חושב.
בארץ כל קבוצה שתרצה אותו תצטרך לשלם דמי השבחה.
כלומר זה מוריד מהפרק את כל הקטנות ומשאיר אשדוד/פ"ת/נתניה כאלה שלא ירצו לשלם דמי השבחה אלא אם הם יחשבו שהם יכולים לעשות ממנו כסף ואז אנחנו שוב חוזרים לנושא סעיף השחרור :evil-grin:
נמתין בסבלנות ונראה...
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

עם כל הכבוד לאל ים, לא ברור לי איך הפועל לא הביאו עוד קשר אמצע לסגל...
אלא אם כן מתכוונים להחזיר את אייזן
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסאדום
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בפודקאסט צבע אדום אמרו דבר חכם.
שום קבוצה בארץ לא תיקח אותו וזה למה?
כי כל קבוצה בארץ שתיקח אותו תצטרך לשלם דמי השבחה להפועל סביב 700k.
אף קבוצה לא תיקח שחקן ב700k עם סעיף שחרור של מליון לעונה אחת.
לכן האפשרות היחידה שלו היא לסגור עם הפועל על חוזה עם סעיף יציאה באזור הזה או לחפש קבוצה קטנה בחול (יוון / בלגיה וכו') שתיתן לו דקות.
הוא חייב קבוצה שתיתן לו לשחק כי בלי דקות משחק הוא לא יוזמן למונדיאל ילדודס.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

לפי ספורט 5 פוצץ המו"מ איתו. בהפועל מסרו: "מאסנו בשיחות המתמשכות האלו".
הוא ינסה לעבור לחו"ל.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=409316
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

זה שחקן שלדעתי אם יצא עכשיו לחו"ל הוא יעלם מהמפה. מזכיר שהוא נחשב זר באירופה (ב-MLS אין לו מה לחפש מבחינת קריירה כרגע לדעתי), אין לקבוצות כאלה פריבילגיה לתת דקות לשחקן כזה כדי לשפשף אותו. יש המון דוגמאות של שחקנים כאלה, כמו עילי אלמקייס למשל שבמקום לקבל דקות בארץ הלך ודעך על הספסל בחו"ל.

זה הכל פה הורדות ידיים של מו"מ ומי ימצמץ ראשון. אני עדיין לא רואה אותו חותם בשום מקום אחר
הפוסט קיבל 4 לייקיםadom4Red GhostרדפוקסNivik
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

oleg neduda כתב: 21 יולי 2022, 11:17 זה שחקן שלדעתי אם יצא עכשיו לחו"ל הוא יעלם מהמפה. מזכיר שהוא נחשב זר באירופה (ב-MLS אין לו מה לחפש מבחינת קריירה כרגע לדעתי), אין לקבוצות כאלה פריבילגיה לתת דקות לשחקן כזה כדי לשפשף אותו. יש המון דוגמאות של שחקנים כאלה, כמו עילי אלמקייס למשל שבמקום לקבל דקות בארץ הלך ודעך על הספסל בחו"ל.

זה הכל פה הורדות ידיים של מו"מ ומי ימצמץ ראשון. אני עדיין לא רואה אותו חותם בשום מקום אחר
אני נוטה להסכים, לדעתי זה נטו ענייני אגו של שני הצדדים שלא מוכנים להתפשר (לדעתי הפועל צודקת פה שלא מתפשרת וקצב יוצא אידיוט).
אבל בסופו של דבר שני הצדדים יצאו מופסדים מהמאבק הזה, חבל.
אני מניח שגם ההודעה עכשיו של הפיצוץ, היא ניסיון ליצור לחץ על אל ים להתפשר על סעיף היציאה.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

משא ומתן שכולם יוצאים מפסידים ממנו.
הסוכנים פה הורסים את הענף
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

כבר מתחיל להזכיר את הבלגן שהיה אז עם עידן סרור, אין לי כבר כוח לשמוע עליו יותר.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

היה צפוי.
הפסד של כולם, אל ים יילך לקבוצה עם פחות דקות משחק, הפועל תקבל הרבה פחות כסף גם ביחס למה שהסוכן שלו רצה.
טיפסו על עצים גבוהים בלי שכל
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

בייי
נקסט
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מאסנו בשיחות.
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

בחיים לא ראיתי כל כך הרבה דיבורים על שחקן עם אפס דקות בוגרים, ועוד בעמדת קשר אחורי (6) שכזו. בדרך כלל זה קורה עם קשרים/חלוצים כאלה שנראים. בנוער כמו יהלומים סטייל אוסקר גלוך.
לא יודע מה הסוכן שלו לוחש לו באוזן, אני בטוח שכרגע הוא מייצר ציפיות ממנו שהוא בשום צורה לא יעמוד בהם. גם אם יישאר בסופו של דבר, הוא צריך להכנס לרוטציה, לא ראיתי ממנו דברים שהפילו אותי מהכסא.
למקין לעומתו למשל, חד משמעית מרשים בהרבה כבר מהמשחק הראשון שראיתי אותו.
שיירגע דחוף, לא קרע זוג נעליים.
הפוסט קיבל לייק אחדyos
redead
קיבל.ה  410 לייקים

שחקן עם אפס דקות בוגרים שלפני כמה חודשים רק ההורים שלו הכירו אותו
וזה עוד אמור להיות אוהד הקבוצה
בהצלחה בהמשך החיים
הפוסט קיבל לייק אחדyos
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

לפני חודשיים הרוב פה לא ידעו מי זה
חבל שזה הגיע למצב הזה אבל אין מה לעשות

כל קבוצה ישראלית שתרצה אותו תצטרך לשלם מחיר יפה להפועל, וגם להכניס סעיף שחרור מצחיק לאירופה

מקווה שיימצא קבוצה באירופה שתתן לו להתפתח ולא יהיה עילי אלמקייס 2
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא ברור בכלל הסיפור הזה.
גם 750 אלף סעיף שחרור זה בדיחה היום.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Charmander כתב: 21 יולי 2022, 11:14 לפי ספורט 5 פוצץ המו"מ איתו. בהפועל מסרו: "מאסנו בשיחות המתמשכות האלו".
הוא ינסה לעבור לחו"ל.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=409316
נשמע כמו הסיפורים של ה"עיתונאי" ההוא (רז זהבי?) שחבר של הניסנובים על זה שהאגו והעצבים של האחים הם בעצם המנהלים של הפועל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Red Ghost כתב: 21 יולי 2022, 11:55 בחיים לא ראיתי כל כך הרבה דיבורים על שחקן עם אפס דקות בוגרים, ועוד בעמדת קשר אחורי (6) שכזו. בדרך כלל זה קורה עם קשרים/חלוצים כאלה שנראים. בנוער כמו יהלומים סטייל אוסקר גלוך.
לא יודע מה הסוכן שלו לוחש לו באוזן, אני בטוח שכרגע הוא מייצר ציפיות ממנו שהוא בשום צורה לא יעמוד בהם. גם אם יישאר בסופו של דבר, הוא צריך להכנס לרוטציה, לא ראיתי ממנו דברים שהפילו אותי מהכסא.
למקין לעומתו למשל, חד משמעית מרשים בהרבה כבר מהמשחק הראשון שראיתי אותו.
שיירגע דחוף, לא קרע זוג נעליים.
!!!

מסכים, הפכו את אל ים לכוכב הבא בכדורגל...
קצת צניעות, דווקא בעניין הזה הפועל צודקת
הפוסט קיבל לייק אחדyos
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בקבוצה אחרת בארץ כן יהיה לו סעיף של 500?
מעניין.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

דווקא הפעם אני עם הניסנובים.
לא יכול להיות שילד שלא קרע זוג נעליים (עם כל הכבוד לאליפות אירופה, בלי לזלזל) יעשה מאיתנו פורפרה.
אתה גם רוצה להתגלח על הזקן שלנו וגם לא לתת לנו להרוויח אם תעזוב? מה זה פה לשכת הסעד?

מעבר לכך, קבוצה שמתכוונת להתבסס בתקופה הקרובה על כשרונות שעולים מהנוער לא יכולה להרשות לעצמה לתת פתח לבאים אחריו לתפוס אותנו בביצים.

בקיצור, היה נעים להכיר ובהצלחה בהמשך ילד חוצפן.
הפוסט קיבל לייק אחדyos
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

אף קבוצה גדולה אחרת בארץ לא תיתן לא דקות כמונו וסעיף שחרור, גם באר שבע\חיפה\מכבי מלאים בקשרי אמצע ולא יתנו לא לשחק, הסוכנים שלו הרעילו אותו לגמרי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גם 750 זה בדיחה.
הרי אם הוא יהיה טוב וישתו לנו אותו בסכום כזה יגידו פה ובצדק שזה מחדל.

אני הייתי בכלל שם לו סעיף לפחות מיליון יורו ופחות מזה שיהיה לו בהצלחה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךL.S
שליחת תגובה