ליידנר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

טכנית לארז כתב: 17 יולי 2022, 16:03
arik89 כתב: 17 יולי 2022, 16:02
טכנית לארז כתב: 17 יולי 2022, 15:59

בתסריט אידיאלי אני אשמח שימכרו את ליידנר והשכסף יכסה את הרוב המוחלט של החובות שמחכים לנו בקאס, אבל אני יודע שגם אם הוא יימכר, הכסף לא באמת יישמר "בצד" בשביל זה. אז אולי כבר עדיף שיישאר.
אי אפשר לכסות על חובות של הראל החזקות, מדובר בהעדפת נושים שאסורה בחוק הישראלי. גם אם תרצה, אתה פשוט לא יכול.
אז מי אמור לשלם למנדיונדו ואבדג'י?
ואם הפועל לא יכולה לשלם את זה גם אם היא רוצה, אז למה החובות האלה בכלל מעניינים אותנו?
כי הם מעניינים את פיפ"א\אופ"א
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

arik89 כתב: 17 יולי 2022, 15:56
redrony כתב: 17 יולי 2022, 15:46 לא מצליח להבין את ה״שאיפה״ למכור את השחקנים הטובים שלנו. אני מבין שיהיה קשה לעצור אותם מלהתקדם, אבל למה לרצות שיילכו? כי עם הכסף נביא מה במקום?
בחו"ל, ברמה אחרת, סביר שיתפתח להיות מגן נהדר כמו אלי דסה. אולי אפילו מעבר. אבל זה ליידנר של העתיד. ליידנר של ההווה הוא שחקן עם בעיות הגנתיות ברורות, ברגע זה ממש, הוא לא מה שמכונה כאן בפורום "שובר שוויון".
תביא לכאן זר בסכום סביר, ולא תרגיש ירידה גדולה ברמה, אם בכלל. אבל עם ה-2 מיליון שתקבל, תיאורטית - אתה יכול להביא לכאן שני שחקנים ב-300K עונתי, אולי אפילו שלושה, ולסגור את כל החובות שיצרו הניסנובים ע"ש בוזגלו ואחמד עאבד.
לפני שמתחיל כל הנהי של "אבל לאו דווקא ישתמשו בכסף לחיזוק הקבוצה, יגיע רק דולי מנגה" וכו', אני מסכים. אבל שוב, ב-2 מיליון אירו אתה יכול להביא כמה זרים חופשיים ברמה גבוהה (ביחס לליגה) בשכר מכובד (שיגרום להם לרצות לבוא לכאן), להפוך את הקבוצה לתחרותית יותר ולסגור חובות טיפשיים שנוצרו בשנים האחרונות.
תשאיר אותו עוד עונה - וסביר שהערך שלו ירד. פציעה, ירידה ברמה (ע"ש אושר דוידה) בעקבות העצירה במקום, ישנן מספיק סיבות. נגיד והוא המשיך להתקדם? כנראה שלא תצליח למכור מגן מליגת העל הישראלית ביותר מ-2 מיליון אירו, ככה או ככה.
אני בהלם שזה מה שאנשים חושבים על ליידנר
מי שרוצה קצת יותר מרק תקצירים יודע שהבעיות ההגנתיות שלו נובעות מכך שמבקשים ממנו לעלות גבוה
כשהוא כן עושה הגנה הוא בסדר גמור ורק ישתפר -

https://www.football.co.il/player/505440/?season=21/22

ב34 משחקים שפתח
- 53 מאבקי אוויר מוצלחים (שני רק לאדי)
- 206 מאבקי קרקע מוצלחים (מקום ראשון בקבוצה)
- 80 תיקולים מוצלחים (שלישי אחרי בן ביטון ואיינבינדר)
- 122 חילוצים בחצי ההגנתי (שלישי אחרי אדי ובן)

מה שכן, 45 איבודי כדור (מקום ראשון בקבוצה) אבל גם כי מבקשים ממנו לעלות גבוה ולקחת סיכונים
וזה בלי להביא שום סטטיסטיקה התקפית

יש לו כמה נטיות רעות לאבד שחקן בשמירה אישית ולהסתכל על הכדור במקום על התנועה, אבל זה מסוג הדברים שיגיעו אליו גם עם הנסיון
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

SeniorLover כתב: 17 יולי 2022, 16:10
redrony כתב: 17 יולי 2022, 15:46 לא מצליח להבין את ה״שאיפה״ למכור את השחקנים הטובים שלנו. אני מבין שיהיה קשה לעצור אותם מלהתקדם, אבל למה לרצות שיילכו? כי עם הכסף נביא מה במקום?
בחו"ל, ברמה אחרת, סביר שיתפתח להיות מגן נהדר כמו אלי דסה. אולי אפילו מעבר. אבל זה ליידנר של העתיד. ליידנר של ההווה הוא שחקן עם בעיות הגנתיות ברורות, ברגע זה ממש, הוא לא מה שמכונה כאן בפורום "שובר שוויון".
תביא לכאן זר בסכום סביר, ולא תרגיש ירידה גדולה ברמה, אם בכלל. אבל עם ה-2 מיליון שתקבל, תיאורטית - אתה יכול להביא לכאן שני שחקנים ב-300K עונתי, אולי אפילו שלושה, ולסגור את כל החובות שיצרו הניסנובים ע"ש בוזגלו ואחמד עאבד.
לפני שמתחיל כל הנהי של "אבל לאו דווקא ישתמשו בכסף לחיזוק הקבוצה, יגיע רק דולי מנגה" וכו', אני מסכים. אבל שוב, ב-2 מיליון אירו אתה יכול להביא כמה זרים חופשיים ברמה גבוהה (ביחס לליגה) בשכר מכובד (שיגרום להם לרצות לבוא לכאן), להפוך את הקבוצה לתחרותית יותר ולסגור חובות טיפשיים שנוצרו בשנים האחרונות.
תשאיר אותו עוד עונה - וסביר שהערך שלו ירד. פציעה, ירידה ברמה (ע"ש אושר דוידה) בעקבות העצירה במקום, ישנן מספיק סיבות. נגיד והוא המשיך להתקדם? כנראה שלא תצליח למכור מגן מליגת העל הישראלית ביותר מ-2 מיליון אירו, ככה או ככה.
מי שרוצה קצת יותר מרק תקצירים יודע שהבעיות ההגנתיות שלו נובעות מכך שמבקשים ממנו לעלות גבוה

ב34 משחקים שפתח

מה שכן, 45 איבודי כדור (מקום ראשון בקבוצה) אבל גם כי מבקשים ממנו לעלות גבוה ולקחת סיכונים

יש לו כמה נטיות רעות לאבד שחקן בשמירה אישית ולהסתכל על הכדור במקום על התנועה, אבל זה מסוג הדברים שיגיעו אליו גם עם הנסיון
מבין כל שחקני ההגנה בליגה עונה שעברה היה מקום 1 בדריבלים מוצלחים (בפער! 71 מול 44 של אלחמיד הבא אחריו) מקום 4 בתיקולים מוצלחים ובמאבקי קרקע מוצלחים ומלך הבישולים של שחקני ההגנה (4)
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

רדפוקס כתב: 17 יולי 2022, 14:13 דורון ליידנר כבר היום שחקן נבחרת ויקבל עוד ועוד חשיפה במהלך העונה, אין שום סיבה למכור אותו הקיץ שיש לו חוזה לעוד 3 שנים.
החלטה טובה מקצועית וכלכלית.
ליידנר שחקן צעיר שמציעים עליו יחסית הרבה כסף בחו"ל, לכאורה לפחות... אם הוא ימשיך איתנו לעוד עונה או שתיים, יש סיכוי טוב שנהנה ממנו, הוא ישתבח ובעתיד נמכור אותו בסכום גדול יותר -
אבל יש גם סיכוי שיקרה ההפך, כלומר שהוא ייתן עונה בינונית ומטה (או חלילה ייפצע פציעה מורכבת וארוכה), יעוף מהנבחרת, ואז הערך שלו יירד מאד, ואף אחד בחו"ל לא ירצה לקנות אותו.
הפועל צריכה את הכסף, זה לא שיש כרגע מיליונים עודפים בקופה ואז קל יותר לקחת את ההימור הזה.
לכן לדעתי - יותר נכון למכור אותו עכשיו אם מגיע הצעה של 2 מיליון אירו ומעלה.

וסליחה על הגישה המציאותית/ תבוסתנית - אבל זה גם לא שאנחנו במצב שליידנר יעשה את ההבדל בין עונה עם תואר לבין עונה בלי תואר. עם או בלי ליידנר, ההבדל יהיה מקסימום בין פלייאוף עליון ופלייאוף תחתון.
כלומר - עדיף כסף ביד ומיד. עם כל הצער על שחקן בית וכו' שיעזוב, וההבנה שהמחליף יהיה פחות איכותי. .. הכסף חשוב יותר (בהנחה שהניסנוב לא יבזבזו אותו על תביעות נוספות וכו'). זה יאפשר להתחזק בינואר עם איזה בן שהר, או להחזיר את הבן האובד דני גרופר !
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

עדיף כסף ביד ומיד? למה מה נראה לך שיעשו עם הכסף הזה בעידן ניסנוב?
שחקן טוב (לרמתנו) > כסף, המשוואה הזאת נכונה כל עוד ניסנוב פה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

המשוואה הזו נכונה תמיד.
אינתי עומרי, הפועל.
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

מצד שני, הדרך היחידה שלנו להיות מועדון תחרותי הוא להשקיע בנוער ולמכור את השחקנים הצעירים לחו"ל, כל עוד אין רוכש. אנחנו חיים בין ידיעה רעה כזו או אחרת, אבל כשמסתכלים במאקרו - כל שנה רואים התקדמות בהתנהלות. ההשקעה במחלקת הנוער, שיתוף הצעירים, והשנה - רכש שעל הנייר, נראה קצת יותר טוב מבעבר. האם יכלו להתנהל טוב יותר עם הקלפים שיש להם ביד? סביר שרוב אנשי העסקים שהיו לוקחים על עצמם את הקבוצה היו עושים פחות טעויות. אבל סוף סוף רואים קצת התקדמות. ובחזרה לנושא - שוב. בלי למכור את השחקנים הצעירים שלך לחו"ל כשהתג מחיר שלהם בשיא - לא תוכל להיות תחרותי. זו המציאות.
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

SeniorLover כתב: 17 יולי 2022, 16:10

ב34 משחקים שפתח

נתונים יבשים זה נחמד, אבל בכדורגל צריך גם אשכרה לראות את המשחק. לליידנר יש בעיה קשה מאוד במיקום ההגנתי, והוא כמעט כל משחק עושה לפחות טעות של גול בגלל זה. נכנסים בינו לבין הבלם באופן קבוע, הוא לא מחפה נכון בהגנה, הוא נוגח כדור ליריב למצב מסוכן באופן קבוע (במשחק מול בית"ר בטדי זה קרה איזה שלוש פעמים במחצית הראשונה) וזה לא כאילו הוא נתן פה מספרים התקפיים משוגעים. אני מקווה שהוא ימשיך להתקדם העונה, אבל להגיד שהבעיות שלו הן זניחות או יתוקנו בוודאות זה פשוט לא נכון.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אני חושב שכדאי למכור אותו בשני מליון יורו.
מנגד, אני גם חושב שלא ראוי כל קיץ להיפטר מכל הנכסים שלנו, ושכדאי לתת לשחקנים לתרום להפועל ולקדם אותה, ולהיקשר לקהל, לפני שהם עוזבים.

לצורך העניין, עדיף למכור את דוידה העונה ואת ליידנר בעונה הבאה. ממילא מכרנו מספיק שחקנים הקיץ, וגם מבחינה חוזית, לדעתי לליידנר נותרו יותר שנים בחוזה.
רואה שחורות המקורי
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

ר.ש כתב: 17 יולי 2022, 17:06 אני חושב שכדאי למכור אותו בשני מליון יורו.
מנגד, אני גם חושב שלא ראוי כל קיץ להיפטר מכל הנכסים שלנו, ושכדאי לתת לשחקנים לתרום להפועל ולקדם אותה, ולהיקשר לקהל, לפני שהם עוזבים.

לצורך העניין, עדיף למכור את דוידה העונה ואת ליידנר בעונה הבאה. ממילא מכרנו מספיק שחקנים הקיץ, וגם מבחינה חוזית, לדעתי לליידנר נותרו יותר שנים בחוזה.
לדוידה היה ביקוש בינואר. הוחלט לבקש יותר, דרישה שלא נענתה. מאז אושר כבר לא מציג את אותן תצוגות והביקוש ירד.
לליידנר יש ביקוש עכשיו, לדוידה אין. יותר מזה - לליידנר יש ביקוש למרות תג מחיר העומד על סכום שככל הנראה לא תקבל יותר ממנו - גם אם ליידנר ישתפר בכמה רמות.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

מקווה שההחלטה שישאר אמיתית והוא אכן ישאר, בטח כשאף אחד לא דאג לאלטרנטיבה ראויה, רק צריך לדאוג שיהיה לו גם איזה מחליף
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

כרובית כתב: 17 יולי 2022, 18:25 מקווה שההחלטה שישאר אמיתית והוא אכן ישאר, בטח כשאף אחד לא דאג לאלטרנטיבה ראויה, רק צריך לדאוג שיהיה לו גם איזה מחליף
אני חושב שישראלוב מיועד להיות המחליף שלו
מעדיף אותו על עוד בני טרידובסקי
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

SeniorLover כתב: 17 יולי 2022, 18:35
כרובית כתב: 17 יולי 2022, 18:25 מקווה שההחלטה שישאר אמיתית והוא אכן ישאר, בטח כשאף אחד לא דאג לאלטרנטיבה ראויה, רק צריך לדאוג שיהיה לו גם איזה מחליף
אני חושב שישראלוב מיועד להיות המחליף שלו
מעדיף אותו על עוד בני טרידובסקי
נראה טוב בהרבה כבלם מאשר כמגן, לפחות ממה שאני ראיתי ממנו
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

one

ליידנר יעבור בקרוב ליריבת מכבי חיפה במוקדמות ליגת האלופות, כאשר האדומים יקבלו 1.5 מיליון אירו ועוד 250 אלף אירו בבונוסים בהתאם להישגי השחקן וכמות ההופעות שלו. מנגד, ביוון טוענים שהפועל ת”א תקבל יותר, ותכניס לקופתה את הסכום שדרשה מלכתחילה (שני מיליון אירו) בנוסף ל-750 אלף אירו שתוכל לקבל במשתנים.

בנוסף כתוב שסולומון, גרצ׳קין או גרפונקל מועמדים להחליפו

ספורט1

האם דורון ליידנר יימכר בסופו של דבר? אחרי שכבר נראה היה שהמגן השמאלי של נבחרת ישראל יישאר בהפועל תל אביב, בימים האחרונים חלה תפנית בעלילה. אולימפיאקוס, אלופת יוון ויריבת מכבי חיפה במוקדמות ליגת האלופות, הציעה לאדומים 1.5 מיליון יורו עבור השחקן והשיחות נכנסו להילוך גבוה.

נכון לעכשיו מסתמנים פערים גדולים בין הצדדים משום שהפועל תל אביב מעוניינת למכור את ליידנר בכ-2 מיליון יורו, אבל שני הצדדים מראים נכונות לגשר על הפערים ולהוציא את העסקה לפועל.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

פשוט בור של חרא כל אתרי הספורט האלה

הכותרת מספרת על כך שהוא סיכם והכל סגור, נכנס לכתבה וקורא שקיימים פערים גדולים.

"אנשים עסקים מהאמירויות סיכמו על רכישת הפועל ת"א" - נכנס לכתבה וקורא שרק התעניינו וזה לא יקרה כנראה

תשרפו כבר
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

dino כתב: 25 יולי 2022, 14:56 one

ליידנר יעבור בקרוב ליריבת מכבי חיפה במוקדמות ליגת האלופות, כאשר האדומים יקבלו 1.5 מיליון אירו ועוד 250 אלף אירו בבונוסים בהתאם להישגי השחקן וכמות ההופעות שלו. מנגד, ביוון טוענים שהפועל ת”א תקבל יותר, ותכניס לקופתה את הסכום שדרשה מלכתחילה (שני מיליון אירו) בנוסף ל-750 אלף אירו שתוכל לקבל במשתנים.

בנוסף כתוב שסולומון, גרצ׳קין או גרפונקל מועמדים להחליפו

ספורט1

האם דורון ליידנר יימכר בסופו של דבר? אחרי שכבר נראה היה שהמגן השמאלי של נבחרת ישראל יישאר בהפועל תל אביב, בימים האחרונים חלה תפנית בעלילה. אולימפיאקוס, אלופת יוון ויריבת מכבי חיפה במוקדמות ליגת האלופות, הציעה לאדומים 1.5 מיליון יורו עבור השחקן והשיחות נכנסו להילוך גבוה.

נכון לעכשיו מסתמנים פערים גדולים בין הצדדים משום שהפועל תל אביב מעוניינת למכור את ליידנר בכ-2 מיליון יורו, אבל שני הצדדים מראים נכונות לגשר על הפערים ולהוציא את העסקה לפועל.
צנצי פרסם בטוויטר שסגרו על 2 מיליון יורו ועוד 750 אלף מבונוסים כמו העפלה לבתים בצ'מפיונס.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

ככה זה נראה כשמנהלים את הפועל אוסף של חרא שכל מה שהם מחפשים זה לקטוף דולרים מהעץ.
יאללה הביתה!!!
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בואו אני אפרש לכם מאתרי הספורט למציאות: ההצעה של אולימפיאקוס היא ההצעה הממשית הראשונה שנכנסה. היא עומדת על 1.5 מיליון עם 250 אלף בונוסים. הפועל דורשת 2 מיליון עם 750 בונוסים. עכשיו הן צריכות לסגור על סכום ביניים... זה הכל. מכיוון שיש מי שישלם ויש מי שרוצה לקבל את הכסף תמורת העברה, זה אכן יקרה, אבל לא נשמע שזה נסגר עדיין (כל זה נכתב מהכרת השיח התקשורתי ולא מידיעה).
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroEl dudernioלירון האדום
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

זה דיל טוב להפועל אבל להבנתי יש להם מגן רציני מאוד באותה עמדה אז התחרות היא קשה.
מקסימום יחזור להפועל עוד שנתיים שלוש.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

צריך לבדוק אם זה בתשלומים כמו הנוהל לאחרונה שהולך
כי זה יתן לניסנובים את כל התירוצים בעולם למה זה לא באמת מאפשר רכש
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

DarkCowMoo כתב: 25 יולי 2022, 16:30 זה דיל טוב להפועל אבל להבנתי יש להם מגן רציני מאוד באותה עמדה אז התחרות היא קשה.
התכוונת להגיד שהוא יחזור למכבי/ב״ש/חיפה עוד שנתיים-שלוש...
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדהבולגרי31
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Nivik כתב: 25 יולי 2022, 16:43
DarkCowMoo כתב: 25 יולי 2022, 16:30 זה דיל טוב להפועל אבל להבנתי יש להם מגן רציני מאוד באותה עמדה אז התחרות היא קשה.
התכוונת להגיד שהוא יחזור למכבי/ב״ש/חיפה עוד שנתיים-שלוש...
ברור
אלא אם כבירי יהיה הבעלים
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

dino כתב: 25 יולי 2022, 16:34 צריך לבדוק אם זה בתשלומים כמו הנוהל לאחרונה שהולך
למה צריך לבדוק אם זה בתשלומים? אתה קונה את הפועל או משהו?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

נועם שחם כתב: 25 יולי 2022, 16:46
dino כתב: 25 יולי 2022, 16:34 צריך לבדוק אם זה בתשלומים כמו הנוהל לאחרונה שהולך
למה צריך לבדוק אם זה בתשלומים? אתה קונה את הפועל או משהו?
הלוואי, אבל זה כדי לדעת לגבי תירוצי הניסנוב האפשריים לא להשתדרג בסגל אחרי עסקה כזו
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

ואם הם יתרצו, אתה יכול לעשות משהו?
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

אם העיסקה יוצאת לפועל וכמו שנראה זה כבר דיי חתום ולא באים שלושה שחקנים בשבועיים האלה ולא שלושה שחקנים לפי משקל אז זה לא פחות מבזיון. 8500 מנויים מכירת שחקנים ב15 מיליון וזה הסגל שלנו ש16 שחקנים יצאו למחנה אימון תסלחו לי זה כבר לא שניסנוב לא שמים כסף מהבית זה יותר מזה
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

אם לא הולכים לבוא לפה שחקנים בכסף ו/או שהם יצהירו שהכסף הזה הולך לשבת בצד בשביל הקאס (באמת שאין בעיה שיגידו שהכסף של ליידנר ישמש ליום שבו נצטרך לשלם לאבדג'י) וכאלה - לדעתי ניתן יהיה להסיק שהפאחים לוקחים כסף הביתה.

גם כעת, אחרי שהם עשו הכנסות מאליאס, יאנקוביץ, רוסה, "פליאוף עליון" וכמובן מנויים - לא ראיתי איך הכסף הזה משרת את הפועל יותר מדי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

נועם שחם כתב: 25 יולי 2022, 17:01 ואם הם יתרצו, אתה יכול לעשות משהו?
לא נראה לי שאני ולא אחרים יכולים לעשות משהו מלבד להביע עמדה בפורום או במחאה כזו או אחרת
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

DarkCowMoo כתב:זה דיל טוב להפועל אבל להבנתי יש להם מגן רציני מאוד באותה עמדה אז התחרות היא קשה.
לפחות שיכניסו בחוזה זכות ראשונים לרכוש אותו חזרה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

טכנית לארז כתב: 25 יולי 2022, 17:19 אם לא הולכים לבוא לפה שחקנים בכסף ו/או שהם יצהירו שהכסף הזה הולך לשבת בצד בשביל הקאס (באמת שאין בעיה שיגידו שהכסף של ליידנר ישמש ליום שבו נצטרך לשלם לאבדג'י) וכאלה - לדעתי ניתן יהיה להסיק שהפאחים לוקחים כסף הביתה.

גם כעת, אחרי שהם עשו הכנסות מאליאס, יאנקוביץ, רוסה, "פליאוף עליון" וכמובן מנויים - לא ראיתי איך הכסף הזה משרת את הפועל יותר מדי.
הם רכשו הקיץ שחקנים (לאיוס ואוז'בולט) בבערך 400 אלף יורו. מנגד, הם קיבלו/אמורים לקבל על מכירת יאנקוביץ', אליאס ושלמה בערך 1.1 מיליון יורו (אני לא מחשיב עוד כ-250 אלף יורו שהם צריכים לקבל על אייזן). כלומר שורת הרווח 700 אלף יורו.
ויש חוב של כ-2 מיליון שקל לבוזגלו ועאבד (נניח שזה בערך 550 אלף יורו) ויש עוד חוב של 1.5 מיליון לצ'יבוטרו לפי הפרסומים (נניח 425 אלף יורו), אולי יש עוד חובות שפחות דוברו בתקשורת לך תדע.
אז תכלס לפני המכירה של ליידנר עם עדיין במינוס חובות (שהם יצרו, ללא קשר לחובות חו"ל).

לא שאני מגן עליהם חלילה אבל הגיוני שלפחות רבע מהכסף שהם יקבלו על ליידנר ילך לכיסוי החובות האלו.
555
קיבל.ה  623 לייקים

טכנית לארז כתב: 25 יולי 2022, 17:19 אם לא הולכים לבוא לפה שחקנים בכסף ו/או שהם יצהירו שהכסף הזה הולך לשבת בצד בשביל הקאס (באמת שאין בעיה שיגידו שהכסף של ליידנר ישמש ליום שבו נצטרך לשלם לאבדג'י) וכאלה - לדעתי ניתן יהיה להסיק שהפאחים לוקחים כסף הביתה.

רוסה ופלייאוף עליון זה עונה שעברה, מה קשור?
הכסף הזה הלך לתקציב של עונה קודמת.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

555 כתב: 25 יולי 2022, 17:31

כל הכסף שנכנס במרץ-מאי של עונת 21/22 צריך להתבזבז על עונת 21/22? אוקיי.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 25 יולי 2022, 17:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

רדפוקס כתב: 25 יולי 2022, 17:28

הם רכשו הקיץ שחקנים (לאיוס ואוז'בולט) בבערך 400 אלף יורו. מנגד, הם קיבלו/אמורים לקבל על מכירת יאנקוביץ', אליאס ושלמה בערך 1.1 מיליון יורו (אני לא מחשיב עוד כ-250 אלף יורו שהם צריכים לקבל על אייזן). כלומר שורת הרווח 700 אלף יורו.
ויש חוב של כ-2 מיליון שקל לבוזגלו ועאבד (נניח שזה בערך 550 אלף יורו) ויש עוד חוב של 1.5 מיליון לצ'יבוטרו לפי הפרסומים (נניח 425 אלף יורו), אולי יש עוד חובות שפחות דוברו בתקשורת לך תדע.
אז תכלס לפני המכירה של ליידנר עם עדיין במינוס חובות (שהם יצרו, ללא קשר לחובות חו"ל).

לא שאני מגן עליהם חלילה אבל הגיוני שלפחות רבע מהכסף שהם יקבלו על ליידנר ילך לכיסוי החובות האלו.
חחחחחח אני חותם עכשיו שיעשו רכש אחרי המכירה במיליון וחצי יורו אין לי בעיה בכלל שיקחו רבע מהסכום לחובות שהם עשו. בפועל יחתימו את הבלם הזה שנבחן בן 21 בחינם ויביאו לנו איזה מגן שמאלי ישראלי בחינם. ואם זה יעבור להם בשלום המהלך הזה אז אנחנו נתנו את החותמת שהם ישארו פה עוד שנים כי הצעצוע הזה במתכונת הזאת עוד יכניס להם כסף
555
קיבל.ה  623 לייקים

טכנית לארז כתב: 25 יולי 2022, 17:35
555 כתב: 25 יולי 2022, 17:31

כל הכסף שנכנס במרץ-מאי של עונת 21/22 צריך להתבזבז על עונת 21/22? אוקיי.
כן.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אחרת יהיה גירעון.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

בכל מקרה ישנה הצדקה לחזק את הסגל באופן משמעותי.
משהו באמת לא נראה לי תקין. איך קבוצה עם כל כך הרבה הכנסות, מוציאה רק 8-10 מליון שח על שכר שחקנים? זה פאקין החוזה של זהבי ועוד קצת.
רואה שחורות המקורי
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

איך אני שמח בשבילו שהוא ברח מהשכונה שנקראת הפועל ניסנוב תל אביב
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

ספורט 5 אמרו שבלם ספרדי בדרך, וכן הכסף ילך בעיקר להחזר הלוואת בעלים, ומשכורות למקורבים ספקים ועורכי דין. אנחנו רק בבור עכשיו עם עמדה בעייתית שאני לא רואה מי יכול למלא אותה.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

גם בשיקטאש (עונה שעברה בצ'מפיונס) נכנסה הלילה לתמונה (לינק למטה).
תקציב הרכש של אולימפיאקוס אמור להיות גבוה יותר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

555 כתב: 25 יולי 2022, 17:40 אחרת יהיה גירעון.
ברור שיהיה גריעון. אתה יודע מה יפה? שאתה אפילו לא יודע שאתה משקר פה.
כי אתה לא באמת יושב על הספרים, אתה ניזון מאותו מקור בהנהלה, שמאכיל אותך בדיוק במה שהוא יודע שאתה תלך ותספר.
אין שום סיכוי שאחרי עונה שבה שחררנו שלושה זרים בכירים בינואר (לוסיו, רוסה, קולו) ועשינו הכנסות מעל למצופה בזכות הפלייאוף העליון, סיימנו בגירעון.
הרי ברור לכל אחד שעשה כיתה א׳ בחשבון שהנרטיב של מי שמאכיל אותך הוא שקר אחד גדול כדי להחזיק כסף בקופה, שלימים יאפשר המשך החזקה בקבוצה.

תהנו עם מי השפכים שהצינור מזרים לכם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךאדוםלירון האדום
שליחת תגובה